Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 12:17   #4831
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;31957167]hej, dziewczyny, dawno sie nie odzywałam ale dalej zapuszczam naturalsy w styczniu minelo juz połtora roku. Mysle, ze jeszcze rok czasu, moze poltora i wroce do swojej starej dlugiosci dlugich wlosow W kazdym badz razie, przezywalam sciecie wlosow pol roku, teraz na szczescie sa takiej dlugosci ktora juz akceptuje. Wiec bede sobie zyla, a wlosy beda spokojnie rosnac i rosnac! Dolanczam zdjecia z dnia wczorajszego.[/QUOTE]

a od jakiej długości zaczęłaś? bo ciekawi mnie, ile mi zajmie dojście do takiej, jaką masz teraz

Bayka - śliczny kolor! Mam koleżankę, która ma taki cynamonowy blond, a jak lśni w słońcu!!!

dziewczęęęta powiedzcie mi, jaki mam odcień? zawsze myślałam, że złotawy, potem wszyscy zaczęli mówić, że szary (nie mam nic przeciwko), zwłaszcza gdy odrościk stał się większy... zdjęcia z lampą i bez. i bądź tu mądry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5rggg.jpg (50,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6yhh.jpg (34,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gtt.jpg (43,3 KB, 41 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:20   #4832
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
to j pokaze wam moje, ze wczoraj
aj Bayka -oficjalnie oświadczam iż masz moje wymarzone włosy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:34   #4833
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość

Bayka - śliczny kolor! Mam koleżankę, która ma taki cynamonowy blond, a jak lśni w słońcu!!!

dziewczęęęta powiedzcie mi, jaki mam odcień? zawsze myślałam, że złotawy, potem wszyscy zaczęli mówić, że szary (nie mam nic przeciwko), zwłaszcza gdy odrościk stał się większy... zdjęcia z lampą i bez. i bądź tu mądry
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
aj Bayka -oficjalnie oświadczam iż masz moje wymarzone włosy
dziekuje dziewczynki bardzo to milo slyszec

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość

dziewczęęęta powiedzcie mi, jaki mam odcień? zawsze myślałam, że złotawy, potem wszyscy zaczęli mówić, że szary (nie mam nic przeciwko), zwłaszcza gdy odrościk stał się większy... zdjęcia z lampą i bez. i bądź tu mądry
moim zdaniem na tych pierwszych zdjeciach to jest zloty blond, ale na ostatnim popielety
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:40   #4834
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Bayka, bo ten złoty zawsze na zdjęciach wychodzi, no chyba że robione profesjonalnym sprzętem, to wtedy nie. W słońcu (zwłaszcza wiosną) odrost wydaje się byc biały, bez cienia złota. w domu, jak patrzę w lutro, jest poprzeplatany jasnymi i ciemnijeszymi niteczkami, ale nie złotymi. skąd to złoto na zdjęciach? w realu sa bardziej jak na ostatnim zdjęciu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:44   #4835
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------


moim zdaniem na tych pierwszych zdjeciach to jest zloty blond, ale na ostatnim popielety
też tak myślę(widzę?). kaguya jakieś takie ciemniejsze masz te włoski niż wcześniej, a może w innym pokoju foty robiłaś?
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:48   #4836
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
też tak myślę(widzę?). kaguya jakieś takie ciemniejsze masz te włoski niż wcześniej, a może w innym pokoju foty robiłaś?
zawsze przy oknie ale co tam, najważniejsze, ze na żywo nie są złote
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:51   #4837
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Bayka, bo ten złoty zawsze na zdjęciach wychodzi, no chyba że robione profesjonalnym sprzętem, to wtedy nie. W słońcu (zwłaszcza wiosną) odrost wydaje się byc biały, bez cienia złota. w domu, jak patrzę w lutro, jest poprzeplatany jasnymi i ciemnijeszymi niteczkami, ale nie złotymi. skąd to złoto na zdjęciach? w realu sa bardziej jak na ostatnim zdjęciu
Ja mam w łazience ciemny zloty blond, a w słoncu jasny popielaty :P

Bayka - masz najpiękniejsze włosy na swiecie, jestem normalnie zazdrosna! Dzisiaj w nocy ukradnę Ci je .
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 12:52   #4838
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Bayka, bo ten złoty zawsze na zdjęciach wychodzi, no chyba że robione profesjonalnym sprzętem, to wtedy nie. W słońcu (zwłaszcza wiosną) odrost wydaje się byc biały, bez cienia złota. w domu, jak patrzę w lutro, jest poprzeplatany jasnymi i ciemnijeszymi niteczkami, ale nie złotymi. skąd to złoto na zdjęciach? w realu sa bardziej jak na ostatnim zdjęciu
hm, to juz nie wiem trzeba poczekac widocznie na wiekszy odrost, zeby stwierdzic ale jesli na zywo sa bardziej jak na 3 zdjeciu to nie musisz sie zlotego obawiac

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość

Bayka - masz najpiękniejsze włosy na swiecie, jestem normalnie zazdrosna! Dzisiaj w nocy ukradnę Ci je .
a bierz je! tylko daj mi w zamian jakies piekne blond wloski do talii
dziekuje Ci bardzo za mile slowa
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:55   #4839
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------


a bierz je! tylko daj mi w zamian jakies piekne blond wloski do talii
dziekuje Ci bardzo za mile slowa
No nie mów, że Tobie sie nie podobają
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:03   #4840
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
No nie mów, że Tobie sie nie podobają
nie no jasne, ze sie podobaja, ale jednak brakuje mi blondu, szczegolnie, ze ladnie mi w nim bylo, a wiem, ze juz do niego nie wroce ale cos za cos, teraz mam przynajmniej zdrowe wloski, no i juz w polowie naturalne
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:03   #4841
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Bayka, ja zdjęcie Twoich włosów to sobie koło luster powinnam powiesić, by mi nigdy więcej obcinanie do głowy nie przyszło

Dziewczyny, a mnie takie pytanie naszło: dziś mam włosy zniszczone i suche, ale w którymś momencie w końcu odżyją/obetnę to co zniszczone i co wtedy? Nie będę mieć włosów farbowanych, nie powinny być suche i zniszczone, czyli jakie kosmetyki? Do włosów normalnych???

Od jutra zamierzam pić drożdże jednak przez miesiąc -eksperymentalnie, bo nie mogę się doczekać długich włosów (do ramion chociaż....)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 13:09   #4842
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Bayka, ja zdjęcie Twoich włosów to sobie koło luster powinnam powiesić, by mi nigdy więcej obcinanie do głowy nie przyszło

Dziewczyny, a mnie takie pytanie naszło: dziś mam włosy zniszczone i suche, ale w którymś momencie w końcu odżyją/obetnę to co zniszczone i co wtedy? Nie będę mieć włosów farbowanych, nie powinny być suche i zniszczone, czyli jakie kosmetyki? Do włosów normalnych???

Od jutra zamierzam pić drożdże jednak przez miesiąc -eksperymentalnie, bo nie mogę się doczekać długich włosów (do ramion chociaż....)
jak sa suche to mozesz je olejowac, to przestana byc suche, mozesz tez sciac, ale to jednak szkoda, ale co do rodzajow kosmetykow do wlosow to juz zalezy jakie Twoje wlosy sa przy glowie? jak czesto myjesz? jesli codziennie to sa przetluszczajace sie, jesli raz lub 2 razy w tygodniu to suche, jesli cos pomiedzy tym to raczej normalne

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Bayka, ja zdjęcie Twoich włosów to sobie koło luster powinnam powiesić, by mi nigdy więcej obcinanie do głowy nie przyszło
chyba tak zrobie a wczoraj Tzta namawialam,zeby mi obciaz tak z 5 cm, bo chcialam znow pozbyc sie troche farbowancow, ale sie skubany nie zgodzil wiec chyba zostanie jak jest
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:13   #4843
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
piękne
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
Damnations przecudne włoski
Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
Damnations śliczny kolor
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
gratuluje 100% naturalek
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
piekne, kolor sliczny
Dziekuje wam dziewczyny za mile slowa : cmok:

Bayka cudowna dlugosc wlosow - wlasnie do takiej zmierzam

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
a od jakiej długości zaczęłaś? bo ciekawi mnie, ile mi zajmie dojście do takiej, jaką masz teraz
Od jakiej dlugosci? od zera (tzn. mialam wlosy czarne do pasa, potem je podcielam do ramion, az w koncu cale farbowance scielam pol roku temu) To sa cale naturalne wlosy ktore urosly mi odkad przestalam farbowac w czerwcu 2010. Wiec taka dlugosc urosla mi w dokladnie rok i 7 miesiecy.

Edytowane przez 794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Czas edycji: 2012-01-31 o 13:18
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:17   #4844
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
jak sa suche to mozesz je olejowac, to przestana byc suche, mozesz tez sciac, ale to jednak szkoda, ale co do rodzajow kosmetykow do wlosow to juz zalezy jakie Twoje wlosy sa przy glowie? jak czesto myjesz? jesli codziennie to sa przetluszczajace sie, jesli raz lub 2 razy w tygodniu to suche, jesli cos pomiedzy tym to raczej normalne

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------


chyba tak zrobie a wczoraj Tzta namawialam,zeby mi obciaz tak z 5 cm, bo chcialam znow pozbyc sie troche farbowancow, ale sie skubany nie zgodzil wiec chyba zostanie jak jest
bym musiała na zapałkę się obciąć, bo mam bobka teraz, krócej już być nie może jednak te przy głowie nie wiem, bo mają prawie cm ale myję co 2 dni, czasem co 3 (ale to jak mnie nikt nie ogląda bo nie jest to widok reprezentatywny) -więc mam pewnie normalne ech, jak ja bym chciała mieć chociaż do ramion już... wkurza mnie, że jak chcę zrobić kitkę, to muszę podpiąć tył

ja bym się bała jakby mój TŻ dostał nożyczki w łapki i misję obcięcia kilku cm

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

A ktoś coś o szamponetkach mówił! Jakiej firmy używacie od wielkiego dzwonu???
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:31   #4845
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;31962627]

Bayka cudowna dlugosc wlosow - wlasnie do takiej zmierzam
[/QUOTE]dziekuje bardzo

to bardzo ladnie Ci rosly jak tylko rok i 7 miesiecy ja jakbym sciela farbowance mialabym chyba takie jak Ty moz nawet krotsze, a za miesiac minie mi 2 lata


Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
bym musiała na zapałkę się obciąć, bo mam bobka teraz, krócej już być nie może jednak te przy głowie nie wiem, bo mają prawie cm ale myję co 2 dni, czasem co 3 (ale to jak mnie nikt nie ogląda bo nie jest to widok reprezentatywny) -więc mam pewnie normalne ech, jak ja bym chciała mieć chociaż do ramion już... wkurza mnie, że jak chcę zrobić kitkę, to muszę podpiąć tył

ja bym się bała jakby mój TŻ dostał nożyczki w łapki i misję obcięcia kilku cm

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

A ktoś coś o szamponetkach mówił! Jakiej firmy używacie od wielkiego dzwonu???
No to skoro myjesz tak co 2, 3 dni (tak jak ja) to masz normalne wloski, wiec takich produktow do wlosow uzywaj-do wlosow normalnych, ewentualnie suchych i zniszczonych-puki masz te farbowance, bo one potrzebuja nawilzenia i regeneracji, w koncu byla w nie chemia ladowana i na pewno roznia sie jakoscia z tymi naturalnymi. ale potem juz do normalnych
urosna, zanim sie obejzysz pokaze Wam jakie ja mialam krotkie 9 miesiecy temu, fotka ponizej czas i tak zleci, teraz idzie wiosna, lato, czas sie bedzie spedzalo przyjemniej, na jesien juz wloski duzo dluzsze sprobuj z tymi drozdzami, moze akurat i to cos pomoze

co do Tzta, to on mnie wlasnie denerwuje, ja mu mowie obetnij 3 cm, a on obcina 0,5cm i sie drze, ze to juz dosc
o szamponetkach sie nie wypowiadam, nigdy w zyciu nie uzywalam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2227.jpg (78,8 KB, 68 załadowań)
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:40   #4846
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
urosna, zanim sie obejzysz pokaze Wam jakie ja mialam krotkie 9 miesiecy temu, fotka ponizej czas i tak zleci, teraz idzie wiosna, lato, czas sie bedzie spedzalo przyjemniej, na jesien juz wloski duzo dluzsze sprobuj z tymi drozdzami, moze akurat i to cos pomoze
jak to są krótkie to ja baletnica jestem ale rozumiem, że dla ciebie nie była to jeszcze TA długość , ja marzę własnie o takiej długości do zapięcia stanika
tak w ogóle to piękne masz włosy, tylko pozazdrościć
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:49   #4847
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

no i dzięki wam nie pofarbowałam!
albo zetnę sobie włosy w czerwcu, bo rosną mi dość szybko, albo poczekam jeszcze trochę. ja jestem zdania że włosy nie ręka... i całe szczęście TŻ nie jest z tych że KAŻE mi nosić długie albo mnie wartościuje że długie tak a krótkie są be. mogę nosi dłuższe, krótsze, mieć odrosty...

mnie już kilku fryzjerów mówiło np że niskie kobiety źle wyglądają w długich włosach (przytłacza to niską sylwetkę) i sama nie wiem, co o tym myślicie?
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:51   #4848
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

No to dla mnie włosy kazdej z was są długie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:59   #4849
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
jak to są krótkie to ja baletnica jestem ale rozumiem, że dla ciebie nie była to jeszcze TA długość , ja marzę własnie o takiej długości do zapięcia stanika
tak w ogóle to piękne masz włosy, tylko pozazdrościć
dziekuje Ci bardzo ale faktycznie-dla mnie one wtedy nie byly zbyt dlugie

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
no i dzięki wam nie pofarbowałam!
albo zetnę sobie włosy w czerwcu, bo rosną mi dość szybko, albo poczekam jeszcze trochę. ja jestem zdania że włosy nie ręka... i całe szczęście TŻ nie jest z tych że KAŻE mi nosić długie albo mnie wartościuje że długie tak a krótkie są be. mogę nosi dłuższe, krótsze, mieć odrosty...

mnie już kilku fryzjerów mówiło np że niskie kobiety źle wyglądają w długich włosach (przytłacza to niską sylwetkę) i sama nie wiem, co o tym myślicie?
moj woli dlugie, i dobrze, bo ja tez, ale miewalam nie raz krotsze, najkrotsze do ramion i tez nie narzekal, co mnie bardzo cieszylo. Takze to jest bardzo wazne, ze Twoj Tz tez nie naciska na konkretna dlugosc/kolor etc
To zalezy jak bardzo niska jestes, znalam jedna dziewczyne 150cm, i miala wlosy dlugie do pasa, moim zdaniem wygladala jak dziewczynka idaca do komunii...potem obciela tak do lopatek i wygladala o niebo lepiej ale to tylko moje zdanie, mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz wiadomo-zrobisz jak uwazaz i jak Tobie wygodniej/jak Ci bardziej odpoiada

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No to dla mnie włosy kazdej z was są długie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 14:05   #4850
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
No to skoro myjesz tak co 2, 3 dni (tak jak ja) to masz normalne wloski, wiec takich produktow do wlosow uzywaj-do wlosow normalnych, ewentualnie suchych i zniszczonych-puki masz te farbowance, bo one potrzebuja nawilzenia i regeneracji, w koncu byla w nie chemia ladowana i na pewno roznia sie jakoscia z tymi naturalnymi. ale potem juz do normalnych
urosna, zanim sie obejzysz pokaze Wam jakie ja mialam krotkie 9 miesiecy temu, fotka ponizej czas i tak zleci, teraz idzie wiosna, lato, czas sie bedzie spedzalo przyjemniej, na jesien juz wloski duzo dluzsze sprobuj z tymi drozdzami, moze akurat i to cos pomoze

co do Tzta, to on mnie wlasnie denerwuje, ja mu mowie obetnij 3 cm, a on obcina 0,5cm i sie drze, ze to juz dosc
o szamponetkach sie nie wypowiadam, nigdy w zyciu nie uzywalam
Bayka, dzięki za porady moja ciekawość została zaspokojona
A te włosy na tym zdjęciu i tak są meeega długie wg mnie śliczne są no i koniec a tak falują Ci się naturalnie czy to specjalnie tak zrobione?
Ja ze 3 lata temu obcinałam sobie sama... teraz mam taką fryzjerkę, która zwykle obcina mi za mało wg mnie (a nie tak jak niektóre -mówisz cm, a one obcinają 10 )
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:10   #4851
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Wlasnie siedze sobie w czepku pod ktorym mam maseczke z siemienia i mysle o Was
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
dziewczęęęta powiedzcie mi, jaki mam odcień? zawsze myślałam, że złotawy, potem wszyscy zaczęli mówić, że szary (nie mam nic przeciwko), zwłaszcza gdy odrościk stał się większy... zdjęcia z lampą i bez. i bądź tu mądry
Ale to nie jest tak, ze wlosy popielate zawsze sa w 100% szare. Wiekszosc ma brazowy albo zloty refleks. Ty pewnie masz taki sredni popielaty blond jak pani na tym zdjeciu:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg original_CW.jpg (51,5 KB, 13 załadowań)
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:12   #4852
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
jak to są krótkie to ja baletnica jestem ale rozumiem, że dla ciebie nie była to jeszcze TA długość , ja marzę własnie o takiej długości do zapięcia stanika
tak w ogóle to piękne masz włosy, tylko pozazdrościć
to jesteśmy obie baletnice haha też marzy mi się do zapięcia stanika, ale mój cel nr 1 to włosy do ramion małymi kroczkami dojdę do celu TYM RAZEM
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
no i dzięki wam nie pofarbowałam!
albo zetnę sobie włosy w czerwcu, bo rosną mi dość szybko, albo poczekam jeszcze trochę. ja jestem zdania że włosy nie ręka... i całe szczęście TŻ nie jest z tych że KAŻE mi nosić długie albo mnie wartościuje że długie tak a krótkie są be. mogę nosi dłuższe, krótsze, mieć odrosty...
Mój TŻ mówi, że lubi mnie w długich włosach (choć w dłuższych niż do ramion mnie jeszcze nie widział ), ale jak kiedyś mu powiedziałam: blond ale krótkie czy długie ale ciemne, powiedział, że krótkie blond a jak przyciemniłam to się bałam mu pokazać, potem się okazało, że "ciemne" to wg niego czarne i stwierdził, że moje są jasne i się cieszy, że nie farbuję i chcę zapuszczać

Bayka -> a Ty ile masz wzrostu? Tak pytam, z ciekawości
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:15   #4853
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Bayka, dzięki za porady moja ciekawość została zaspokojona
A te włosy na tym zdjęciu i tak są meeega długie wg mnie śliczne są no i koniec a tak falują Ci się naturalnie czy to specjalnie tak zrobione?
Ja ze 3 lata temu obcinałam sobie sama... teraz mam taką fryzjerkę, która zwykle obcina mi za mało wg mnie (a nie tak jak niektóre -mówisz cm, a one obcinają 10 )

one tak falowaly same z siebie byly dosc mocno wycieniowane i tak falowaly,a potem scinalam co miesiac taz z 1 cm (jak przymusilam tzta) az prawie zeszlaz z cieniowanych i teraz sa proste,jak na tych wczesniejszych zdjeciach, ale tam mam tak ostatnie 5-10cm wlosow przejechane prostownica, bo koncowki sie wywijaja, przez to, ze jeszcze nie sa rownej dlugosci, spodnia warstwa dluzsza, wierzchnia jeszcze wciaz krotsza.

Dobrze, ze masz taka fryzjerke, lepiej, zeby sciela ciut za malo, niz taka co wlasnie mowisz jej 3cm, a wracasz do domu z polowa wlosow

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Bayka -> a Ty ile masz wzrostu? Tak pytam, z ciekawości
hehe duzo za duzo 172 cm
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:17   #4854
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
to jesteśmy obie baletnice haha też marzy mi się do zapięcia stanika, ale mój cel nr 1 to włosy do ramion małymi kroczkami dojdę do celu TYM RAZEM


Mój TŻ mówi, że lubi mnie w długich włosach (choć w dłuższych niż do ramion mnie jeszcze nie widział ), ale jak kiedyś mu powiedziałam: blond ale krótkie czy długie ale ciemne, powiedział, że krótkie blond a jak przyciemniłam to się bałam mu pokazać, potem się okazało, że "ciemne" to wg niego czarne i stwierdził, że moje są jasne i się cieszy, że nie farbuję i chcę zapuszczać

Bayka -> a Ty ile masz wzrostu? Tak pytam, z ciekawości

Taaa, faceci i rozroznianie kolorow! Ich to najczesciej trzeba postawic przed faktem dokonanym, wtedy dopiero rozumieja o czym mowa. Ja z moim mam dokladnie to samo! Wydaje mi sie, ze faceci nie rozumieja tez jednej rzeczy: to, ze jakiejs osobie jest w czyms ladnie, nie znaczy, ze mnie tez bedzie pasowalo.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:24   #4855
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
to j pokaze wam moje, ze wczoraj
na zdjeciach w ogole nie widze gdzie sa farbowance

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a mnie takie pytanie naszło: dziś mam włosy zniszczone i suche, ale w którymś momencie w końcu odżyją/obetnę to co zniszczone i co wtedy? Nie będę mieć włosów farbowanych, nie powinny być suche i zniszczone, czyli jakie kosmetyki? Do włosów normalnych???
szampon mowinno sie dobierac do skory glowy a odzywki/maski do reszty,,
z tym ze naturalki tez moga byc suche, zalezy to od diety, stylizacji itp

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

A ktoś coś o szamponetkach mówił! Jakiej firmy używacie od wielkiego dzwonu???
ja nie probowalam teraz zakrywac odrostow, ale kiedys uzywalam szamponetek Joanny

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
mnie już kilku fryzjerów mówiło np że niskie kobiety źle wyglądają w długich włosach (przytłacza to niską sylwetkę) i sama nie wiem, co o tym myślicie?
to chyba nie zalezy od samego wzrostu, ale tez od proporcji
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:29   #4856
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość

one tak falowaly same z siebie byly dosc mocno wycieniowane i tak falowaly,a potem scinalam co miesiac taz z 1 cm (jak przymusilam tzta) az prawie zeszlaz z cieniowanych i teraz sa proste,jak na tych wczesniejszych zdjeciach, ale tam mam tak ostatnie 5-10cm wlosow przejechane prostownica, bo koncowki sie wywijaja, przez to, ze jeszcze nie sa rownej dlugosci, spodnia warstwa dluzsza, wierzchnia jeszcze wciaz krotsza.

Dobrze, ze masz taka fryzjerke, lepiej, zeby sciela ciut za malo, niz taka co wlasnie mowisz jej 3cm, a wracasz do domu z polowa wlosow

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------


hehe duzo za duzo 172 cm
Jak się już nie dręczy farbowaniem to można czasem przeprostować
Mi już teraz fryzjerka obcina na prosto, nawet się mnie nie pytała czy chcę jak zapuszczam to tak i koniec -nie mam prawa wyboru hehe, chociaż zawsze marzyłam o takich niecieniowanych

172 to nie tak źle moja prawie-szwagierka ma 194 -to jest dużo za dużo
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

Taaa, faceci i rozroznianie kolorow! Ich to najczesciej trzeba postawic przed faktem dokonanym, wtedy dopiero rozumieja o czym mowa. Ja z moim mam dokladnie to samo! Wydaje mi sie, ze faceci nie rozumieja tez jednej rzeczy: to, ze jakiejs osobie jest w czyms ladnie, nie znaczy, ze mnie tez bedzie pasowalo.
o tak, faceci tak mają ale mój to akurat wybredny na dodatek to co mi się zwykle podoba, to jemu nie ale jakoś z tym żyjemy ale o do urody mamy strasznie odmienny gust -on szczególnie uwielbia aktorki, ktorych ja z urody jakos nie lubię, a co mi się podoba, to wg niego jest pasztet

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
szampon mowinno sie dobierac do skory glowy a odzywki/maski do reszty,,
z tym ze naturalki tez moga byc suche, zalezy to od diety, stylizacji itp



ja nie probowalam teraz zakrywac odrostow, ale kiedys uzywalam szamponetek Joanny
ech zanim ja się przekonam jakie mam włosy minie trochę czasu

i co, schodziły całkowicie?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:39   #4857
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
i co, schodziły całkowicie?
tak, zeszly mi calkowicie
dwa razy robilam brazowa a raz ruda na blond wlosach
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:39   #4858
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ale to nie jest tak, ze wlosy popielate zawsze sa w 100% szare. Wiekszosc ma brazowy albo zloty refleks. Ty pewnie masz taki sredni popielaty blond jak pani na tym zdjeciu:
jasniejszy, ale pewnie średni szkoda, że nie mam zdjęć naturalnego koloru, tutaj dawno temu, jakieś lat 13-14 temu, miałam pofarbowane na złoty blond (matka mnie namówiła) , a kawałek odrostu to wlasnie to - chociaz jakosc koszmarna ale przynajmniej nie sa złote
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a6.jpg (16,5 KB, 63 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:45   #4859
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

A co do koloru naturalek...
to wedlug mnie ciezko go okreslic, duzo zalezy od swiatla

ogoadalam jakis czas temu staaaaare zdjecia gdzie mialam naturalne wlosy i na kazdym zdjeciu wygladaja inaczej
i jeszcze u mnie duza roznica czy zdjecie zrobione zima czy latem
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:54   #4860
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
tak, zeszly mi calkowicie
dwa razy robilam brazowa a raz ruda na blond wlosach
o, to fajnie wiedzieć

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Tygrryska -> a mówisz o tej Joannie 4-8 myć, czy do 24?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.