Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-26, 07:05   #1891
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Pff...
Anula zaraz (i słusznie) zauważy: znowu? coś często Cię łapie.
A co takiego? Opryszczka! No kuuurcze... Wczoraj przed fitnessem miałam wrażenie, że coś się dzieje, więc posmarowałam jakimś mazidłem z torebki. Jak wróciłam okazało się, iż to faktycznie oprych. W sumie szczęście w nieszczęsciu, że byłam czujna, bo powstrzymałam ja troszkę- nie jest tak duża. Tylko boli paskuda ciągnie aż do szyi



Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja niestety takie końce mam wieczorem, max następnego dnia jak paznokcie pomaluje rano ale tak jak Śniegowa pisała na żywo tego aż tak nie widać w przypadku jasnych kolorów
No i u mie jeszcze brokat zamaskował
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
dziękuję dziękuję, cała przyjemność po mojej stronie
(...)

fajny ratunek
He he. Nie tylko


Dzięki Fajnie się w nich czuję też
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Śniegusku, tuning mi się bardzo podoba Miło, że skorzystałaś z lakieru <3
Od razu myślałam o nim planując tuning A malując myślałam o Tobie
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale jakość xD w środku na dole to przepiękna mięta
]
Mięta... aaaha.
Urocze są te małe buteleczki i genialne to, ze mają zakrętki w kolorze lakieru. Idealna rzecz dla lakieromaniaczki.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Kałuża to w zasadzie taki przypadek Krzywo mi się odstemplowało i ziemia na której stali była taka nie bardzo równa. Domalowałam co gdzie brakowało na czarno, ale cos mi nie pasowalo więc pędzelkiem dorobiłam esy floresy i wyszła kałuża
O prosze A wygląda, jak z premedytacją. Wyszło świetnie
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52536978]

Maniek.To jest czerń z drobinkami jak coś,ale mój telefon tego nie ogarnia
[/QUOTE]

Jak się mocno przyjrzeć, to coś tam widać, ale faktycznie aparat oślepł
Fajnie jest. Pokusiłabym się o jakieś ćwieki czy coś
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 09:03   #1892
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jak się mocno przyjrzeć, to coś tam widać, ale faktycznie aparat oślepł
Fajnie jest. Pokusiłabym się o jakieś ćwieki czy coś
Mam nadzieję że niedługo zdjęcia będą lepsze

Dziękuje Niestety nie mam żadnych ćwieków pewnie przy najbliższej okazji jakieś zamówię
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 09:07   #1893
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pff...
Anula zaraz (i słusznie) zauważy: znowu? coś często Cię łapie.
A co takiego? Opryszczka! No kuuurcze... Wczoraj przed fitnessem miałam wrażenie, że coś się dzieje, więc posmarowałam jakimś mazidłem z torebki. Jak wróciłam okazało się, iż to faktycznie oprych. W sumie szczęście w nieszczęsciu, że byłam czujna, bo powstrzymałam ja troszkę- nie jest tak duża. Tylko boli paskuda ciągnie aż do szyi

Brałaś Heviran?
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 09:33   #1894
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Brałaś Heviran?
Tym razem nie, ale kiedyś tak.
Teraz się maziam Vratizolinem, ale chyba zakupię Sonol
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 09:45   #1895
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Wracam do Was, zmęczyło mnie życie poza Wizażem
Przez ten tydzień malowałam paznokcie trzy razy, ale nie miałam głowy do zdjęć :x Nadrabiam:
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
pokazuję nowe dzieci
Astor - Just Fabulous
Sally Hansen - Green Tea
Manhattan - Dream on (brzydkie paznokcie :P)
Astor Ostatnio mega ciągnie mnie do takich shimmerowych vampów
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Hmmm zbliżonej chyba jest może odrobinę twardszy. Patrz zdjęcie na, którym ona swobodnie przyciska go do palca, w przypadku jumbo tak jakby robi się odrobinę mniejsze to wgłębienie. Z kolei patrząc na zdjęcie na którym ona ściska w palach samą gume od stempla zachowuje się tak samo A na ostatnim zdjęciu gdzie stempel jakby stoi do góry nogami i ona przyciska paznokieć junbo również zachowuje się tak samo, zatem wydaje mi się, że jakość może być podobna
Dziękuję Ci mocno! Trzeba będzie kiedyś kupić
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
W ramach ćwiczeń obsługi lakierów do stempli poczyniłam nowe mani. Wiem, że nie jest idealnie ale to i tak duży postęp, że wzory pozostały na paznokciach
Jako baza GR Express Dry #11 na to pyłek z Indigo i stemple Colour Alike B. a Blue Ocean
Chwyta za serce Nie wszystko musi być idealne, żeby było piękne
Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Trening w pełni udało mi się cos namalować.
Stanowczo wole duże pedzelki. Kciuki na razie wychodzą do niczego, za nic nie umiem ich ładnie pociągnąć.
Oby tak dalej! Fajny lakier, kształt też niczego sobie
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Pochorowałam się, boli mnie głowa i ogólnie ble, więc dziś spędzę wieczór oglądając Cypriena albo inne głupoty na yt i chyba pomaluję paznokcie na pocieszenie. Bo tak patrzę na tego Key Lime Twista i się zachwycam (na Okulary też, ciągle je wyciągam z dziewiczego pudła i podziwiam ), kiedyś trzeba go zarzucić na paznokcie.
Post sprzed kilku dni, więc mam nadzieję, że już wszystko w porządku
A ja rozdziewiczyłam! Tylko miałam dylemat czy na czerni czy czymś ciemnym, ale jednak jaśniejszym, w końcu padło na czerń, ale ni byłam do końca zadowolona... Nie dogodzisz
Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Hejka,
dawno nie zaglądałam tu, ani do pudełka z lakierami. Ostatnio naszła mnie pewna refleksja i postanowiłam zrobić porządek w lakierach. Mam trochę takich, których od dawna nie używam, lub użyłam raz-dwa razy.
Ja podziękuję, bo sama uskuteczniam akcję szukanie nowego domu
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
no to wstawiam w końcu mani, bo paznokcie mi troszkuę odrosły i jest co pokazywać :P rozdziewiczony SH Green Tea + glitter z SB
Twoje paznokcie uwielbiam w każdym wydaniu
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 09:53   #1896
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Od razu myślałam o nim planując tuning A malując myślałam o Tobie

Mięta... aaaha.
Urocze są te małe buteleczki i genialne to, ze mają zakrętki w kolorze lakieru. Idealna rzecz dla lakieromaniaczki.
Aaaaww

Haha, zaraz zrobię fotkę na wzorniku tylko to kolor totalnie niefotogeniczny, ale jaki piękny... taka mocna, nierozbielona miętka, krycie doskonałe- 1 grubsza warstwa dałaby radę, ale na wzorniku dałam 2 Muszę uzbierać i odłożyć więcej kaski i zaopatrzyć się w lakiery z GR, bo dzięki temu kryciu są doskonale do stemplowania (taaa, jakbym jeszcze tak często stemplowała )
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:05   #1897
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Aaaaww

Haha, zaraz zrobię fotkę na wzorniku tylko to kolor totalnie niefotogeniczny, ale jaki piękny... taka mocna, nierozbielona miętka, krycie doskonałe- 1 grubsza warstwa dałaby radę, ale na wzorniku dałam 2 Muszę uzbierać i odłożyć więcej kaski i zaopatrzyć się w lakiery z GR, bo dzięki temu kryciu są doskonale do stemplowania (taaa, jakbym jeszcze tak często stemplowała )
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 10:13   #1898
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja podziękuję, bo sama uskuteczniam akcję szukanie nowego domu
O! A można wiedzieć dla jakich szukasz nowego domu?
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:16   #1899
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Zrobiłam dwa zdjęcia, bo inaczej cień pada (na 1 fotce najbardziej odwzorowany kolor):



Edytowane przez ameljja
Czas edycji: 2015-08-26 o 10:17
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:20   #1900
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hahah, myślę, że nie tylko Twój na tym forum
Też prawda

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pff...
Anula zaraz (i słusznie) zauważy: znowu? coś często Cię łapie.
A co takiego? Opryszczka! No kuuurcze... Wczoraj przed fitnessem miałam wrażenie, że coś się dzieje, więc posmarowałam jakimś mazidłem z torebki. Jak wróciłam okazało się, iż to faktycznie oprych. W sumie szczęście w nieszczęsciu, że byłam czujna, bo powstrzymałam ja troszkę- nie jest tak duża. Tylko boli paskuda ciągnie aż do szyi
No i u mie jeszcze brokat zamaskował
Znam Twój ból, mi wywaliło w poniedziałek i już prawie 1,5 tyg się goi ale tak wielkiej jeszcze nie miałam warga mi tak napuchła jak po nieudanym botoksie, a reakcja narzeczonego na mój widob była bezcenna na szczęście po 3 dniach opuchlizna zeszła no ale męcze się dalej ze strupem. Dość dobrze wysuszyło mi tym razem przykładanie mieszanki spirytusu z kitem pszczelim
Ja z kolei w większości mani używam stempli, przy nich tak nie widać startych końcówek

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci mocno! Trzeba będzie kiedyś kupić
Chwyta za serce Nie wszystko musi być idealne, żeby było piękne
Nie ma za co Koniecznie
Dziękuję
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:28   #1901
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ojej, ale miło mi to słyszeć dziękuję ja też mam taką nadzieję, bo na ten czas są już twarde jak dawniej, chociaż rozdwojone nadal są, ale nie idzie to w górę jak na razie, a że twarde są nawet te rozdwojone, to szkoda mi piłować a może powinnam?
Na Twoim miejscu nie piłowałabym paznokci tylko spolerowała rozdwojenia. Tylko tak na tip-top Nie chodzi mi o to, żebyś spolerowała dużo płytki, tylko jak najlepiej wygładziła rozdwojenia tą najgładszą ścianką polerki. Nigdy nie byłam do tego przekonana, ale stosunkowo niedawno odpadł mi kawałek wierzchniej warstwy wskazówki i zrobiła się dwa razy cieńsza :/ Wygładziłam to na maksa i nie stwarzała później żadnych problemów, żadnych dalszych zadziorów, odpadającego lakieru, nic
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja też mam mani - paskowe Na blogu też jest.
Faajne Trochę komiksowe przez te czarne kontury
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
story of my life
Ta pierwsza próba, gdzie Simply używa tej mini sondy i ściąga sobie lakier - no jakbym widziała siebie Nawet najprostsze mazaje nigdy mi nie wychodziły, nigdy
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I mam chwilowy powrót do przeszłości na blogu też jest.
Kocham Klasa po prostu
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mani mam i troszkę golizny.
Proszę się trzymać tego kształtu i długości, bo wyglądają przebosko! Maniek uroczy
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie też dzisiaj róż
Różowy gang! Ja też mam, ja też!
[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;52519548]skróciłam paznokcie, pokazuję, ale chyba kształt wyszedł mi taki nijaki nie wiem czy teraz jeszcze bardziej je zaokrąglić w "jajeczka" czy pójść w krótkie zaokrąglone po bokach kwadraty, które mi się tak marzą co myślicie? [/QUOTE]
Jeśli te zaokrąglone kwadraty tak za Tobą chodzą, to je zrób, inaczej nigdy się nie przekonasz
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
na razie mi się super sprawuje pamiętam o teście dla Ciebie
O dzięki wielkie Teraz mi głupio, że Ci gitarę zawracałam
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 10:31   #1902
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ta pierwsza próba, gdzie Simply używa tej mini sondy i ściąga sobie lakier - no jakbym widziała siebie Nawet najprostsze mazaje nigdy mi nie wychodziły, nigdy
Dlatego nawet nie próbuję
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:33   #1903
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Znam Twój ból, mi wywaliło w poniedziałek i już prawie 1,5 tyg się goi ale tak wielkiej jeszcze nie miałam warga mi tak napuchła jak po nieudanym botoksie, a reakcja narzeczonego na mój widob była bezcenna na szczęście po 3 dniach opuchlizna zeszła no ale męcze się dalej ze strupem. Dość dobrze wysuszyło mi tym razem przykładanie mieszanki spirytusu z kitem pszczelim
Ja z kolei w większości mani używam stempli, przy nich tak nie widać startych końcówek
O kurka... Współczuję ...

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu nie piłowałabym paznokci tylko spolerowała rozdwojenia. Tylko tak na tip-top Nie chodzi mi o to, żebyś spolerowała dużo płytki, tylko jak najlepiej wygładziła rozdwojenia tą najgładszą ścianką polerki. Nigdy nie byłam do tego przekonana, ale stosunkowo niedawno odpadł mi kawałek wierzchniej warstwy wskazówki i zrobiła się dwa razy cieńsza :/ Wygładziłam to na maksa i nie stwarzała później żadnych problemów, żadnych dalszych zadziorów, odpadającego lakieru, nic
(...)

Proszę się trzymać tego kształtu i długości, bo wyglądają przebosko! Maniek uroczy
Potwierdzam. To dobra metoda


Ojjjj... Dziękuję to przemiłe
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 11:12   #1904
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję mani, na które nie miałam w ogóle pomysłu xD
Ale rewelacyjnie drobinki pasują do odcienia kremu
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
o Ty też mi coś przypomniałaś Vivv pamiętasz, rozmawiałyśmy raz o tym jak się ma ten taki fiolet Vipery co Yasinisi pokazywała do Robinsonki? miałam CC na kawałku folii i przyłożyłam w sklepie do butelki Vipery (bo raz patrzyłam na wzorniku i myślałam, że coś pomylone, bo nie przypominał tego neona ze zdjęć Yas), ale w butelce ta sama sytuacja, zupełnie różne on może być na paznokciach intensywny, ale nie neonowy jak Robinsonka no i kolor też nie ten.



jakie piękne normalnie nie wiem, ale coś mnie wyjątkowo w nich urzekło, a niby dość proste
Jaszka, że pamiętam Dobrze, że przeprowadziłaś śledztwo i już wszystko wiemy, bo te Vipery (i ta pseudo Robinsonka, i dupek FFF) ciągle mi gdzieś z tyłu głowy siedzą Jak nie jest tak wyrazista, to mi niepotrzebna, dzięki

Pięknie dziękuję, bardzo miło mi się rozbiło
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
cuuuudo
Ano
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
podoba mi się a czasem miewałam mieszane uczucia co do niego
Jeszcze raz dziękuję Ja ogóle z glassfleckami to mam tak, że ten sam lakier potrafię kochać i nienawidzić Wszystko zależy, które oblicze mi pokazuje
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Popękał mi nieco lakier, ale nie poodpryskiwał. Nie chciało mi się go zmywać, więc go postanowiłam spróbować odratować.
Oto efekt.

To GR WOW 203 od Amelci
Trochę widać, że lakier pod glitterem jest ciut sfatygowany, ale... różowy gang!
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale jakość xD w środku na dole to przepiękna mięta
Nie da się nie zauważyć, że trochę monotematycznie poszalałaś, no dobra duo-tematycznie (?)
Ale dzieciaki piękne
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52536978]Maniek.To jest czerń z drobinkami jak coś,ale mój telefon tego nie ogarnia [/QUOTE]
Za każdym razem to piszę i będę pisała dalej - nie mogę się napatrzeć na Twój kształt Lakier fajny, ale KSZTAŁT
Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
O! A można wiedzieć dla jakich szukasz nowego domu?
W tym momencie żadnych, ale coraz coś odkładam i sprzedaję/oddaję - ostatnio pozbyłam się około 20 nieużywanych
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dlatego nawet nie próbuję

Albo jak Dziewczyny robią te mazane różyczki - myślisz, że mi wyjdą? Nope Pościągam wszystko i narobię dziur
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 11:25   #1905
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Trochę widać, że lakier pod glitterem jest ciut sfatygowany, ale... różowy gang!
:
Tak jak juz pisałam Anuli- to wyszło na zdjęciu Na żywo wygląda całkiem dobrze. Brokat świetnie maskuje.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 11:39   #1906
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wracam do Was, zmęczyło mnie życie poza Wizażem
Przez ten tydzień malowałam paznokcie trzy razy, ale nie miałam głowy do zdjęć :x

też muszę pomalować, a tak mi się nie chceee


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zrobiłam dwa zdjęcia, bo inaczej cień pada (na 1 fotce najbardziej odwzorowany kolor):

muszę pójść i popatrzeć na żywo


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ta pierwsza próba, gdzie Simply używa tej mini sondy i ściąga sobie lakier - no jakbym widziała siebie Nawet najprostsze mazaje nigdy mi nie wychodziły, nigdy

Różowy gang! Ja też mam, ja też!

tak mi się wydaje, że ona trochę za głęboko i za mocno tym pociągnęła ale ja zrobiłabym tak samo, także...

pokazuj!


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dlatego nawet nie próbuję

ja też. a nie, chwila... raz spróbowałam
...
...
...
nie wyszło
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 11:56   #1907
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak jak juz pisałam Anuli- to wyszło na zdjęciu Na żywo wygląda całkiem dobrze. Brokat świetnie maskuje.
Czaję, czaję
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też muszę pomalować, a tak mi się nie chceee


tak mi się wydaje, że ona trochę za głęboko i za mocno tym pociągnęła ale ja zrobiłabym tak samo, także...

pokazuj!
Ja się muszę koniecznie stopami zająć. Już nawet nie mówię o pedi, ale muszę im trochę dogodzić, bo od początku tego tygodnia zrobiłam jakieś milion kilometrów pieszo, a dziś już przed dziesiątą miałam w nogach 10km (rozmowy kwalifikacyjne, urwa ich mać ). W każdym razie w poniedziałek wystroiłam się w czarne baleriny, w których nie chodziłam od roku i zgadnij co... pęcherze pęcherzami, ale duży palec lewej stopy chyba poważniej ucierpiał Odgniótł się czy co :/

Dokładnie Absolutnie nie mam wyczucia czy za mocno, czy za słabo i jeszcze łapy mi się trzęsą

Ojj moje to już naprawdę sfatygowane są
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 12:26   #1908
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Ja się muszę koniecznie stopami zająć. Już nawet nie mówię o pedi, ale muszę im trochę dogodzić, bo od początku tego tygodnia zrobiłam jakieś milion kilometrów pieszo, a dziś już przed dziesiątą miałam w nogach 10km (rozmowy kwalifikacyjne, urwa ich mać ). W każdym razie w poniedziałek wystroiłam się w czarne baleriny, w których nie chodziłam od roku i zgadnij co... pęcherze pęcherzami, ale duży palec lewej stopy chyba poważniej ucierpiał Odgniótł się czy co :/
Ojoj... Nie brzmi to dobrze
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 12:29   #1909
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja się muszę koniecznie stopami zająć. Już nawet nie mówię o pedi, ale muszę im trochę dogodzić, bo od początku tego tygodnia zrobiłam jakieś milion kilometrów pieszo, a dziś już przed dziesiątą miałam w nogach 10km (rozmowy kwalifikacyjne, urwa ich mać ). W każdym razie w poniedziałek wystroiłam się w czarne baleriny, w których nie chodziłam od roku i zgadnij co... pęcherze pęcherzami, ale duży palec lewej stopy chyba poważniej ucierpiał Odgniótł się czy co :/

Dokładnie Absolutnie nie mam wyczucia czy za mocno, czy za słabo i jeszcze łapy mi się trzęsą

Ojj moje to już naprawdę sfatygowane są

niefajnie to brzmi... współczuję, bo ja później tych wszystkich odgniotów, pęcherzy i otarć się pozbywam tygodniami ja to mam teraz dwie pary butów, w których chodzę w kółko, reszta leży i boję się założyć, żeby nie wrócić cała pokrwawiona

idealnie to opisałaś, cała ja normalnie nie nadaję się do tego typu zdobień

nie ofociłaś wcześniej?
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 12:43   #1910
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ojoj... Nie brzmi to dobrze
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
niefajnie to brzmi... współczuję, bo ja później tych wszystkich odgniotów, pęcherzy i otarć się pozbywam tygodniami ja to mam teraz dwie pary butów, w których chodzę w kółko, reszta leży i boję się założyć, żeby nie wrócić cała pokrwawiona
Ano na płytce normalnie widzę zasinienie, a na obłączku mały krwiak :/ Mam wrażenie, że w ogóle inaczej wygląda Baleriny, cholera jasna
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie ofociłaś wcześniej?
Nie właśnie, nie miałam głowy :x
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 12:49   #1911
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ano na płytce normalnie widzę zasinienie, a na obłączku mały krwiak :/ Mam wrażenie, że w ogóle inaczej wygląda Baleriny, cholera jasna

Nie właśnie, nie miałam głowy :x
O kurde... Oby paznokieć nie schodził...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 14:20   #1912
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O kurde... Oby paznokieć nie schodził...
Liczę się z tym :/ Ale mam nadzieję, że może jednak nie zejdzie. Krwiak nie jest duży, nie jest też wybitnie ciemny, no zobaczymy. Stopy już wypumeksowane, nakremowane i dopieszczone w każdym razie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 14:24   #1913
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Liczę się z tym :/ Ale mam nadzieję, że może jednak nie zejdzie. Krwiak nie jest duży, nie jest też wybitnie ciemny, no zobaczymy. Stopy już wypumeksowane, nakremowane i dopieszczone w każdym razie
Oby
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 15:02   #1914
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Faajne Trochę komiksowe przez te czarne kontury

Kocham Klasa po prostu

dziękuję
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 15:57   #1915
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Hej
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Popękał mi nieco lakier, ale nie poodpryskiwał. Nie chciało mi się go zmywać, więc go postanowiłam spróbować odratować.
Oto efekt.
Fajnie wyszło
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję mani, na które nie miałam w ogóle pomysłu xD

Co to za piękny lilak ?
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

Chyba jestem chora naszło mnie na porządki w zbiorach (bo w szafach już porobiłam w zeszłym tyg ) . Doszłam do wniosku, że wielu lakierów nie używam i właśnie wydałam siostrze jakieś 40 buteleczek, czas umierać
Zrobiłaś miejsce na nowe sztuki

Ja sobie dziś kliknęłam trzy Essiaki (hors d'oeuvres, imagine the night, rock at the top)
Glitter is my favorite color
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 16:33   #1916
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Zrobiłaś miejsce na nowe sztuki
Można na to spojrzeć i w ten sposób
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 17:08   #1917
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
pastelowe neonowe żelkowe holo?? Masz fantazję, bo ja to sobie nie potrafię tego wyobrazić nawet

Czekaj... Zgubiłam sie

Hahahaha przeszłaś sama siebie. Co Ty oglądasz!
No dobra, jak to mówią kto bez winy i tak dalej.
Uwaga, uprzedzam. Tego się odzobaczyć nie da: na własną odpowiedzialność.
Nie fantazję tylko potrzeby.

No nie wiem jak inaczej nazwać to, że chciałam kupić komodę na lakiery, ale po spojrzeniu na jej cenę zaczęłam przeliczać to na lakiery i stwierdziłam że wolę lakiery.

Gdyby to była japońska reklama to by mnie nie zdziwiła, ale że nie jest japońska, to lekko mnie zaskoczyła.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mani mam i troszkę golizny.
Piękna golizna i piękny różyk.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie też dzisiaj róż
To Sweet Retreat? Ładnie wygląda.

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_6559502 6836b4;52519548]hej dziękuję za wszystkie miłe słowa na temat tego różowego mani z naklejkami wodnymi

skróciłam paznokcie, pokazuję, ale chyba kształt wyszedł mi taki nijaki nie wiem czy teraz jeszcze bardziej je zaokrąglić w "jajeczka" czy pójść w krótkie zaokrąglone po bokach kwadraty, które mi się tak marzą co myślicie?

przepraszam za jakość zdjęcia, sraczkowate to foto wyszło , ale nie miałam aparatu pod ręką tylko telefon, a on najlepszy nie jest [/QUOTE]
Jajeczka albo migdałki wyglądałyby ładnie, ale możesz spróbować tych kwadratów, co Ci szkodzi.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ciekawe jak się sprawdzi

A widzisz, tak mnie to ciekawiło dlaczego tak uważasz, bo ja mam tzn miałam zupełnie odwrotnie zawsze najładniej i naturalniej wyglądała wskazówka, która jest najwęższa i najmocniej zwinięta haha, więc jak widać to nie reguła

jakby kosztował mniej to bym polecała każdemu w ciemno, tak to trochę się boję, ale myślę, że w promo można się skusić, zwłaszcza jeśli szukamy głównie świetnego krycia
Właśnie już się boję. Moje paznokcie są strasznie wybredne jeśli chodzi o oleje, właściwie to tylko jojoba im pasuje.

Paznokcie to jednak bardzo indywidualna sprawa. No i na pewno to też kwestia gustu. Ja jakoś wolę te płaskie po prostu.

Pewnie na jesień będzie 1+1 w R, więc może capnę. Chociaż chciałabym wcześniej wypróbować CC French Tip, bo ostatnio ciągle się natykam na zachwyty nad nim.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Mmmm, już widzę zimowy wysyp mani inspirowanych tym cudem
Dawać dziewczyny, zapuszczamy paznokcie żeby było na czym malować, do zimy zdążymy!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję mani, na które nie miałam w ogóle pomysłu xD
Na Twoich paznokciach nawet fiolet może być do stolerowania.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Uwaga, podaję receptę:

- żarliwa modlitwa do Jedynej Matki Wszystkich Lakierowych Dzieci
- przyznanie się przed Jedyną Matką do grzechu oddania Dzieci
- wspominki najpiękniejszych mani wykonanych oddanymi Dziećmi
- żal za grzech oddania Dzieci w niewłaściwe ręce (na dodatek hurtem)
- zasianie w umyśle i sercu tęsknoty i pragnienia posiadania większej ilości Dzieci, poprzez przegląd blogów i sklepów z lakierami
- obietnica rychłej poprawy potwierdzona stworzeniem wish list.

Lament, tzn ament!

Dziękuję za uwagę.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 17:13   #1918
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Neko, maniek cudny
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
super


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nie nie, żadna firma z którą współpracuję nie narzucała mi czegoś takiego
To coś mi się pomyliło.
Hahah, tak w ogóle to właśnie się ostatnio zastanawiałam gdzie się podziewasz, a przedwczoraj śniło mi się że nie było Cię bo wyszłaś za mąż i chwaliłaś się na forum pierścionkiem i obrączką i miałaś (o zgrozo) klasycznego frencha na paznokciach...

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
też o tym typie pomyślałam bo tylko ten colour morphing pigment daje taki gęsty, ale jednocześnie rozproszony shimmer, nie wiem jak to wytłumaczyć w każdym razie są lakiery indie tego typu w różnych kolorach i myślę, że to byłoby coś syrenkowego, a na pewno nie takie pierwsze lepsze shimmery u nas w pl.
Co do CA to jakoś powątpiewam, biorąc pod uwagę, że holo top zrobili marnej jakości. No ale jak im się uda to extra
Szczerze mówiąc to w CA też ogromnych nadziei nie pokładam, ale jednak mam nadzieję że coś fajnego im się uda zrobić.
Tak się właśnie zaczęłam zastanawiać - co jakby zrobić taki top z tego syrenkowego pyłku?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Popękał mi nieco lakier, ale nie poodpryskiwał. Nie chciało mi się go zmywać, więc go postanowiłam spróbować odratować.
Oto efekt.

To GR WOW 203 od Amelci
No i super, prawie nie widać że lakier pod spodem jest lekko sfatygowany. Chyba mam ten brokat tylko z Miss Selene, ładny jest.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
To kara za zbrodnie, której dokonałaś czeka Cię brak natchnienia, brak pomysłów, brak lakierów, które Ci się podobają, a w sklepach nowe kolekcje będą przed Tobą chowane lub wykupywane zanim wyjdziesz z domu!

W ogóle to byłam w GR i kupiłam 6 dzieciaków, pokażę


Ładne dzieciaki, zwłaszcza te maluszki.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52536978]Maniek.To jest czerń z drobinkami jak coś,ale mój telefon tego nie ogarnia [/QUOTE]
Wiem jak on wygląda na żywo i jest świetny, szkoda że zdjęcie tego nie oddaje. Ah, ten kształt.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pff...
Anula zaraz (i słusznie) zauważy: znowu? coś często Cię łapie.
A co takiego? Opryszczka! No kuuurcze... Wczoraj przed fitnessem miałam wrażenie, że coś się dzieje, więc posmarowałam jakimś mazidłem z torebki. Jak wróciłam okazało się, iż to faktycznie oprych. W sumie szczęście w nieszczęsciu, że byłam czujna, bo powstrzymałam ja troszkę- nie jest tak duża. Tylko boli paskuda ciągnie aż do szyi

Nie myślałam że opryszczka może aż tak boleć.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wracam do Was, zmęczyło mnie życie poza Wizażem

Post sprzed kilku dni, więc mam nadzieję, że już wszystko w porządku
A ja rozdziewiczyłam! Tylko miałam dylemat czy na czerni czy czymś ciemnym, ale jednak jaśniejszym, w końcu padło na czerń, ale ni byłam do końca zadowolona... Nie dogodzisz


Jest ok.
Ja zaczynam czuć jesień w powietrzu (a moja Kicisława zaczęła już zbierać tłuszcz, kot nie może się mylić, jesień jest blisko ), więc pewnie niedługo rozdziewiczę. Tylko muszę się przełamać do użycia czerni na długich paznokciach, będzie ciężko.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ano na płytce normalnie widzę zasinienie, a na obłączku mały krwiak :/ Mam wrażenie, że w ogóle inaczej wygląda Baleriny, cholera jasna
Nieciekawie to brzmi. :/



Paznokcie wystają mi niecałe 2 mm za opuszek i już szaleję bo "matkobosko jakie one długie fu". I wkurza mnie mój przyrost bo rośnie jak dziki... tylko nie tam gdzie trzeba.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 17:21   #1919
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Co to za piękny lilak ?
To Essie- Go ginza
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 17:43   #1920
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
To Essie- Go ginza
To była moja pierwsza myśl

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość

No nie wiem jak inaczej nazwać to, że chciałam kupić komodę na lakiery, ale po spojrzeniu na jej cenę zaczęłam przeliczać to na lakiery i stwierdziłam że wolę lakiery.
haha też poszykuję jakiegoś mieszkania na moje dzieci tylko coś taniego by się przydało
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.