Co mi jest? Radunku! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 23:09   #1
psuj_a
Raczkowanie
 
Avatar psuj_a
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lubelskie:)
Wiadomości: 79
Question

Co mi jest? Radunku!


Witam, mam poważny jak sądzę problem. Brałam przez 3lata z przerwami tabletki Novynette ale nie biore ich od czerwca. Przed 3laty mialam okres co 38-42 dni. Pierwszy okres po odstawieniu trwał 22dni (tzn.tyle trwało samo krwawienie), nastepne krwawienie wystapiło po 48 dniach-w miedzyczasie byłam u ginekologa i to krwawienie było po odstawieniu luteiny...dziś mam 58 dzień i głupieje. Zrobiłam 2 testy i w ciaży raczej nie jestem, martwie sie bo niewiem co sie ze mna dzieje...pójdę do ginekologa we wtorek ale jak ja te pare dni przeżyję:-/
__________________
23.12.2006r.
23.12.2009r.
25.06.2011r.

Oto jest miłość:
dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,
że czekali na siebie całe życie...
O'Cangeceiro
psuj_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 23:27   #2
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Co mi jest? Radunku!

Cytat:
Napisane przez psuj_a Pokaż wiadomość
Witam, mam poważny jak sądzę problem. Brałam przez 3lata z przerwami tabletki Novynette ale nie biore ich od czerwca. Przed 3laty mialam okres co 38-42 dni. Pierwszy okres po odstawieniu trwał 22dni (tzn.tyle trwało samo krwawienie), nastepne krwawienie wystapiło po 48 dniach-w miedzyczasie byłam u ginekologa i to krwawienie było po odstawieniu luteiny...dziś mam 58 dzień i głupieje. Zrobiłam 2 testy i w ciaży raczej nie jestem, martwie sie bo niewiem co sie ze mna dzieje...pójdę do ginekologa we wtorek ale jak ja te pare dni przeżyję:-/
Po prostu masz rozchwianą gospodarkę hormonalną, jeśli przed pigułkami miałaś długie cykle, to teraz będzie podobnie, albo gorzej, szczególnie na początku... Miałam tak samo ... Do lekarza musisz iść, ale nie ma co się denerwować. Tak niestety bywa.
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 07:35   #3
psuj_a
Raczkowanie
 
Avatar psuj_a
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lubelskie:)
Wiadomości: 79
Dot.: Co mi jest? Radunku!

Ja wiem że tak może być ale martwię się bo czytałam że kobiety które mają długie cykle mają problemy z zajściem w ciążę bo są one zwykle bezowulacyjne. Moja siostra kiedyś miała problemy z zajściem w ciążę-lekarze mówili nawet że nigdy nie będzie miała dzieci-ma dwóch synów Ja wprawdzie narazie nie chcę mieć dzieci ale po ślubie jak najbardziej i boję się że przez takie coś nie będę ich mieć...wiem że jestem przewrażliwiona i panikuje ale tak już mam.:-/
__________________
23.12.2006r.
23.12.2009r.
25.06.2011r.

Oto jest miłość:
dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,
że czekali na siebie całe życie...
O'Cangeceiro
psuj_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 08:42   #4
gaaba85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 53
Dot.: Co mi jest? Radunku!

Cytat:
Napisane przez psuj_a Pokaż wiadomość
Ja wiem że tak może być ale martwię się bo czytałam że kobiety które mają długie cykle mają problemy z zajściem w ciążę bo są one zwykle bezowulacyjne. Moja siostra kiedyś miała problemy z zajściem w ciążę-lekarze mówili nawet że nigdy nie będzie miała dzieci-ma dwóch synów Ja wprawdzie narazie nie chcę mieć dzieci ale po ślubie jak najbardziej i boję się że przez takie coś nie będę ich mieć...wiem że jestem przewrażliwiona i panikuje ale tak już mam.:-/

Sama podajesz przykład siostry, mówili jej że nie będzie mogła, a ma i to nawet dwóch chłopaków. Więc po ślubie zabieraj się do roboty i próbuj
gaaba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 09:31   #5
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Co mi jest? Radunku!

Być może Twój organizm potrzebuje więcej czasu, zeby się uregulować, ja na Twoim miejscu poprosiłabym ginekologa o skierowanie na badanie hormonów, zeby sprawdzic czy wszytsko ok
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.