Sierpnióweczki 2016! Część V. - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-18, 08:01   #4921
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Ale gafe wczoraj walnelam wczoraj zaczelam 34+0
A ja sie zastanawiam jak 35+0? Mam termin ba połowę sierpnia a ty 3 tyg wiecej u tez sierpień.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 08:08   #4922
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Z angielskiego już po, 5 jest ale muszę przyznać że nauczyciel się postarał i dał prosty test Teraz czekam na drugi
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 08:25   #4923
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
O widzisz dobrze, że o tym piszesz... przedyskutuję to jeszcze z moim lekarzem i położną na szkole rodzenia
Lekarz pewnie to zignoruje, bo dość dużo lekarzy nie przejmuje się KP. Położna powinna poprzeć decyzje by trochę później ciąć. Tylko, że cholera to lekarz wystawia skierowanie.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Z angielskiego już po, 5 jest ale muszę przyznać że nauczyciel się postarał i dał prosty test Teraz czekam na drugi
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 08:31   #4924
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
A ja sie zastanawiam jak 35+0? Mam termin ba połowę sierpnia a ty 3 tyg wiecej u tez sierpień.
dobrze ze sie wyjasnilo
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 08:47   #4925
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Hej Mamusie
Ja ciągle padnięta po tych przygodach z zębem , przy moim Żywiołku nie da się odpocząć. Wczoraj TŻet oberwał burę ode mnie bo chciał dziś jechać na grzyby a szczerze to ja czekam tylko jego powrotu z pracy bo liczę na to, że wtedy on przejmie opiekę nad Małą. Jutro planujemy wycieczkę z jego mamą i córą i po raz pierwszy zastanawiam się czy dam radę.
Zaraz muszę jechać odebrać jakąś przesyłkę na poczcie i wyniki badań bo dziś mam wpaść do ginki do szpitala na jej dyżur. Nawet na ciuchy nie mam siły jechać a to już poważna sprawa... .
Lecę Was nadrabiać
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 08:51   #4926
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
TŻ: Kochanie, a słyszałaś takie powiedzenie "Jesteś tym, co jesz"?
Ja: no słyszałam... i co w związku z tym?
TŻ: To ja przez następne kilka miesięcy będę BOBEM.




No, w końcu mąż wstał Jakoś tak nudno siedzieć od 5:30 samej jeśli mąż śpi w sypialni Nawet mu kawkę zrobiłam i śniadanko, taka dobra żonka jestem


A ja dzisiaj jestem bardzo złą żoną - wczoraj opuściłam nasz dobytek i ewakuowałam się do rodziców na noc, pogoda niepewna to co będę samotnie noc spędzać, jak chłop w pracy W efekcie jak wrócił do domu, to do pustego mieszkania i tam sobie teraz samotnie śpi Obudzę go wjazdem na chatę ok 12

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Z angielskiego już po, 5 jest ale muszę przyznać że nauczyciel się postarał i dał prosty test Teraz czekam na drugi


Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Hej Mamusie
Ja ciągle padnięta po tych przygodach z zębem , przy moim Żywiołku nie da się odpocząć. Wczoraj TŻet oberwał burę ode mnie bo chciał dziś jechać na grzyby a szczerze to ja czekam tylko jego powrotu z pracy bo liczę na to, że wtedy on przejmie opiekę nad Małą. Jutro planujemy wycieczkę z jego mamą i córą i po raz pierwszy zastanawiam się czy dam radę.
Zaraz muszę jechać odebrać jakąś przesyłkę na poczcie i wyniki badań bo dziś mam wpaść do ginki do szpitala na jej dyżur. Nawet na ciuchy nie mam siły jechać a to już poważna sprawa... .
Lecę Was nadrabiać
Może jutro odpuść sobie wycieczkę i niech jadą bez Ciebie co? Będziesz miała kilka godzin spokoju i odeśpisz/odpoczniesz, a chyba by Ci się przydało
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 09:03   #4927
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Obudziłam sie o 3 i oczy jak 5 złotych ....chyba dwa dni dobrego spania to zbyt dużo jak na jedna osobę


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja

Ech! U mnie dziś dobre spanie akurat (mimo iż mierzyłam w nocy cukier, a to najbardziej mnie rozbudza ;P), ale stan taki utrzymuje się max jeden dzień.

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Hej



Wczoraj byliśmy w dwóch urzędach - moim i TŻta. Kuuurna jaki problem by dostać pieczątkę. Nikt nic nie wie, tego podpisać nie mogą, tamto mogą ale tylko swój dokument. Ale jedyne co wiedzą to ile się płaci za każde zaświadczenie Nie wiem czy to co uzyskaliśmy przejdzie w Niemczech. Nie zdziwię się jak nie.



Widzę, że wątek powoli się kończy. Trzymam rękę na pulsie i w odpowiednim momencie założę Jesteśmy u moich rodziców i wiadomo jak to jest. Dzisiaj wracamy.

Dramat w tych urzędach ile się trzeba namęczyć. Jeszcze jak wchodzi element transgraniczny to wyobrażam sobie jaka tam panuje dezinformacja. Mam nadzieję, że Niemcy Wam to klepną.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
dobrze,że niektóre z planów się wykruszyły i możecie robić to co chcecie w weekend..a jeśli to dotyczy zakupów to już w ogóle super

z tym zwolnieniem jest taki problem,że to gdzie mam niewłaściwy adres jest wyznaczone na dłuższy czas, a tamto już się właśnie skończyło..no nic może przedzwonię w poniedziałek dla pewności do zusu..


ja nie wykonuję masażu..


mniam..wasze menu brzmi smakowicie...





dla mnie porażające jest jak można kogoś odciąć od środków finansowych na taki czas..niezależne czy ma się osobę, która zarabia czy nie.. jest to nie do pomyślenia dla mnie

kurcze..ja u fryzjera byłam dzień przed prenatalnymi w 12tc, teraz musiałam odwołać kosmetyczkę..czuję się zapuszczona strasznie..
platynowy- spalony blond brzmi

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------


nie lubię urzędów
może jednak przejdzie to co załatwiliście..
:za czujność

Najlepiej zadzwonić do zusu w tej sytuacji, to jest tak że człowiek pokończy studia, aplikacje, czyta ustawy i dalej nie wie, na koniec i tak dzwoni do zusu. Tak to jest przyjemnie uregulowane. Mam nadzieję, że zasygnalizowanie im tego wystarczy i nie będziesz już musiała zajmować się tym tematem.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Z angielskiego już po, 5 jest ale muszę przyznać że nauczyciel się postarał i dał prosty test Teraz czekam na drugi

Brawo! Kciuki za następny!

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość




A ja dzisiaj jestem bardzo złą żoną - wczoraj opuściłam nasz dobytek i ewakuowałam się do rodziców na noc, pogoda niepewna to co będę samotnie noc spędzać, jak chłop w pracy W efekcie jak wrócił do domu, to do pustego mieszkania i tam sobie teraz samotnie śpi Obudzę go wjazdem na chatę ok 12:







Może jutro odpuść sobie wycieczkę i niech jadą bez Ciebie co? Będziesz miała kilka godzin spokoju i odeśpisz/odpoczniesz, a chyba by Ci się przydało

No i dobrze, też bym pojechała posiedzieć z rodzicami.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 09:06   #4928
Afrodita
Zadomowienie
 
Avatar Afrodita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 196
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Jeszcze wstawię swój brzucho

Średnia jakość bo oświetlenie w łazience takie sobie

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------


z tego co się orientuję raczej problemu nie będzie

"Jeżeli okresy, na które zostały wystawione zwolnienia lekarskie, nakładają się na siebie, to na ich podstawie można wypłacić pracownikowi wynagrodzenie lub zasiłek chorobowy. Jednak świadczenia te nie mogą być wypłacone dwa razy za te same dni zwolnienia."

adres też raczej nie powinien być problemem
Śliczny brzuszek!
Cytat:
Napisane przez Babygirl1990 Pokaż wiadomość
Takie nastawienie to ja rozumiem Czasem tak sobie tłumaczę, że tyle kobiet daje radę, a my mamy nie dać???

Dodaję fotki choć są byle jakie i robione na szybkiego w sklepie. Spodnie przechwyciła tymczasowo siostra, ale mam przynajmniej fotki Cieszę się że nie są za krótkie, bo to mój odwieczny problem. Mają jeszcze plastik od metki i gdyby nie ta jedna prująca się nitka od wewnątrz to zastanawiałabym się czy były w ogóle używane nie wiem czy 10zł mnie kosztowały

Fajnie że nadajesz już z domu

No własnie, gdzie jest Krefetka?

Oo super. Biel zawsze spoko, ale z limonką myślę że też może się świetnie komponować
Super spodnie!!
Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Melduję się po usg 3ciego trymestru z Małym wszystko w porządku, z wymiarów wychodzi mu 29t5d czyli idealnie tak jak powinno być waży niecałe 1,5 kg. Ilość wód płodowych ok.

Dziwna sytuacja była podczas badania, pierwszy raz mi się to zdarzyło - myślałam że zemdleję na tym łóżku.. w pewnym momencie po prostu zaczęło mi się strasznie słabo robić, mroczki przed oczami... musiałam się wyprostować a potem dokończyliśmy badanie na lewym boku. Te 1,5 kg solidnie zaczyna już uciskać na żyły w niektórych pozycjach

Jak leże na plecach też zaczyna mi się słabo robić.. To efekt pewnie uciskania żył..
Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość

Melduję, że mój mąż wstawił właśnie bób do gotowania... taka tam "lekka" kolacyjka
łooo matulu! po takiej kolacji nie zasnęłabym

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Afrodita miałam pisać o tej lewatywie i zapomniałam Jak jest takie mega nagłe cięcie to nikt się lewatywą nie przejmuje tylko ratowaniem matki/dziecka. Ale np. gdy odejdą Ci szybciej wody i nie będziesz miała skurczów to mogą Cię na spokojnie przygotować do CC i wykonać też lewatywę





Szczerze, nie zgodziłabym się na cięcie w 37/ 37+1. Dzieciaczek na 99% będzie miał problemy ze ssaniem.

.
Dziękuję za odp

Nie jestem ekspertem, ale 37 tydzień też wydaje mi się wczesny, jak na cc..
żeby Zuzia posiedziała w brzuszku grzecznie chociaż do tego 38 tc..
Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Z angielskiego już po, 5 jest ale muszę przyznać że nauczyciel się postarał i dał prosty test Teraz czekam na drugi




Dzisiaj sobota to pozwoliłam sobie na 'odrobinę' słodkosci i pochłonęlam kawałeczek domowej napoleonki

Jutro jedziemy w końcu do innego miasta do galerii zrobić zakupy w Smyku dla Małej
__________________
.. i ślubuję Ci.. czerwiec 2015

Zuzanka 22.08.2016


II kreski 15.09.2019
Afrodita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 09:15   #4929
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Ziuta przykro mi z powodu kłótni z bliskimi, ja też ze swoimi rodzicami nie mam łatwo, to długa historia i może nie na forum (tak ogólnie to też nigdy we mnie nie wierzyli i podcinali skrzydła i niejednokrotnie traktowali jak małe dziecko, ojciec to w ogóle ciężki temat...), ale chciałam Ci napisać, że masz moje zrozumienie i wsparcie. Na szczęście teraz masz już TŻeta i wkrótce swoje dziecko czyli rodzinka w komplecie .

Tinkerbell
trochę prawdy jest w tym co piszesz o ojcach ale oczywiście jak pisze Piernik sytuacje są różne i trudno wrzucać wszystkich do jednego wora. Sama mam najlepszy przykład ojca Natalki i TŻeta - dwa zupełne przeciwieństwa.

Świniaczku takie małe dzieci raczej nie zrozumieją, że ktoś źle się czuje, nie ma siły się nimi zająć i trudno od nich tego wymagać. Jak to było w reklamie, mamy nie mogą sobie pozwolić na zwolnienia . Ale fajnie, że macie taki dobry kontakt z małymi .

emenyx ja też podobnie jak Florence sen mam raczej czujny, kiedyś to mi nawet przeszkadzało tykanie zegara i też zwykle jak się przebudzę to nie zasypiam tak łatwo. Teraz w ciąży jest gorzej, gorzej mi się spało już w ciąży z Natalką a teraz to jeszcze doszedł ten ból bioder, wgl powiem Wam, że ostatnimi czasy czuję się jak inwalidka...

Dobradusza
udanych imprez - i ślubu i urodzin teściowej!

scoiatael86
udanej zabawy na weselu za USG!

Pierniczku
super, że z małą wszystko dobrze!

Co do torby to tak jak kasiaruda z Natalką pakowałam się we 2, to dużo wygodniejsze rozwiązanie . Kasiaruda super, że to nie cholestaza!

superhuman , mam nadzieję, że gorszy humor i gorsze dni już za Tobą!!! Co do humorków ja też ostatnio bardziej drażliwa jestem.

Fantasmagori, nauka nie zając nie ucieknie . za angielski! brzuszek super!

pati podziwiam Cię, że masz siły na przeprowadzkę teraz. Powodzenia w ogarnianiu wszystkiego!

tija mam nadzieję, że to co załatwiliście 'przejdzie', ja też się ostatnio nabiegałam za tymi dodatkami i świadczeniami i też nie cierpię urzędów .
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 09:38   #4930
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Powiem Wam, ze wieczór był jeszcze gorszy bo TZ wrócił z pracy i okazało sie, ze zgubił albo ktoś mu ukradł 1500zl. Załamałam sie po prostu. Jest dzisiaj w pracy i niestety nie znalazł. Zostanie mu odciągnięte pół z tej wypłaty i pół z następnej. Czyli jednym słowem katastrofa, akurat teraz kiedy potrzebujemy kasy najbardziej. ostatnio śmiem stwierdzić ze, ciężarnym to zawsze wiatr w oczy! Mam ochotę sie zaszyć w jakiś kokon i obudzić za miesiąc :P

Co do spania tez ucinam sobie drzemki w ciagu dnia a rano wstaje około 5 aplikuje luteinę i idę dalej spać to śpię do 10 :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 09:48   #4931
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Drugi egzamin oddany, czekam na wyniki

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Powiem Wam, ze wieczór był jeszcze gorszy bo TZ wrócił z pracy i okazało sie, ze zgubił albo ktoś mu ukradł 1500zl. Załamałam sie po prostu. Jest dzisiaj w pracy i niestety nie znalazł. Zostanie mu odciągnięte pół z tej wypłaty i pół z następnej. Czyli jednym słowem katastrofa, akurat teraz kiedy potrzebujemy kasy najbardziej. ostatnio śmiem stwierdzić ze, ciężarnym to zawsze wiatr w oczy! Mam ochotę sie zaszyć w jakiś kokon i obudzić za miesiąc :P

Co do spania tez ucinam sobie drzemki w ciagu dnia a rano wstaje około 5 aplikuje luteinę i idę dalej spać to śpię do 10 :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


O kurczę... Ja bym się chyba załamała
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 10:00   #4932
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Mnie też zaczyna biodro boleć! Macie na to jakieś sposoby? Bo u mnie jedynie działa zmiana pozycji, ale jednak wolałabym na tym lewym leżeć, szczególnie po wczorajszej akcji....

Znowuzapomnialamhasla ten masaż to powinnaś jakieś 10 minut wykonywać, delikatnie rozciągac krocze w dół.. Filmiki są na necie

Dobrego dnia Dziewczyny! My dziś idziemy na to wesele

Fanta - kciuki za egzaminy!
na biodro pomaga spanie z poduszką ulokowaną pod górną nogą,ale w taki sposób,żeby na jednym poziomie było kolano i stopa..i noga ta nie opiera się o dolną tylko leży z przodu.. Krefetka wrzucała zdjęcie kiedyś takiej pozycji
Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
O ile go nie prześpie
Wstałam zrobiłam pomiary zjadłam śniadanie wypiłam kawę i idę spać bo padnięta jestem



Wysłane za pomocą magii

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Wszystkim gratuluje pozytywnych wieści z wizyt. Trzymam kciuki za dzisiejsze zakupy
Udanych zabaw weselnych
Lecę spać


Wysłane za pomocą magii
jejku po przeczytaniu wyobraziłam sobie jak musisz być zaspana cholernie pisząc ten komentarz

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
a co do bobu to ja jestem przyzwyczajona- gdy zaczyna się sezon i cena spada poniżej 20zł za woreczek to w zasadzie mogłabym przestać gotować... wówczas nawet mężowi nie przeszkadza brak mięsa w obiedzie, a w 99% pozostałych przypadków to nie przechodzi ostatnio nawet wywiązała się między nami taka rozmowa:

TŻ: Kochanie, a słyszałaś takie powiedzenie "Jesteś tym, co jesz"?
Ja: no słyszałam... i co w związku z tym?
TŻ: To ja przez następne kilka miesięcy będę BOBEM.


mi mąż dostarczył świeży groszek zielony

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Z angielskiego już po, 5 jest ale muszę przyznać że nauczyciel się postarał i dał prosty test Teraz czekam na drugi
miło ze strony nauczyciela,że się tak postarał

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Hej Mamusie
Ja ciągle padnięta po tych przygodach z zębem , przy moim Żywiołku nie da się odpocząć. Wczoraj TŻet oberwał burę ode mnie bo chciał dziś jechać na grzyby a szczerze to ja czekam tylko jego powrotu z pracy bo liczę na to, że wtedy on przejmie opiekę nad Małą. Jutro planujemy wycieczkę z jego mamą i córą i po raz pierwszy zastanawiam się czy dam radę.
Zaraz muszę jechać odebrać jakąś przesyłkę na poczcie i wyniki badań bo dziś mam wpaść do ginki do szpitala na jej dyżur. Nawet na ciuchy nie mam siły jechać a to już poważna sprawa... .
Lecę Was nadrabiać
na grzyby w czerwcu?
mam nadzieję,że w końcu ból trochę ustapi..w aptece można dostać takie płukanki ziołowe, które zdecydowanie znieczulają stan zapalny.. albo tantuum verde psikamy na dziąsło/zęba..

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Najlepiej zadzwonić do zusu w tej sytuacji, to jest tak że człowiek pokończy studia, aplikacje, czyta ustawy i dalej nie wie, na koniec i tak dzwoni do zusu. Tak to jest przyjemnie uregulowane. Mam nadzieję, że zasygnalizowanie im tego wystarczy i nie będziesz już musiała zajmować się tym tematem.
tak zrobię..jak nie zapomnę..jeszcze musze nawiedzić urząd skarbowy i wydział komunikacji, więc trochę mam spraw urzędowych..


Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Powiem Wam, ze wieczór był jeszcze gorszy bo TZ wrócił z pracy i okazało sie, ze zgubił albo ktoś mu ukradł 1500zl. Załamałam sie po prostu. Jest dzisiaj w pracy i niestety nie znalazł. Zostanie mu odciągnięte pół z tej wypłaty i pół z następnej. Czyli jednym słowem katastrofa, akurat teraz kiedy potrzebujemy kasy najbardziej. ostatnio śmiem stwierdzić ze, ciężarnym to zawsze wiatr w oczy! Mam ochotę sie zaszyć w jakiś kokon i obudzić za miesiąc :P

Co do spania tez ucinam sobie drzemki w ciagu dnia a rano wstaje około 5 aplikuje luteinę i idę dalej spać to śpię do 10 :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
wyobrażam sobie,że musiało Cię to nieźle dobić..

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Drugi egzamin oddany, czekam na wyniki

Zuźka taki kujon czy TY?
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 10:18   #4933
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
na biodro pomaga spanie z poduszką ulokowaną pod górną nogą,ale w taki sposób,żeby na jednym poziomie było kolano i stopa..i noga ta nie opiera się o dolną tylko leży z przodu.. Krefetka wrzucała zdjęcie kiedyś takiej pozycji

jejku po przeczytaniu wyobraziłam sobie jak musisz być zaspana cholernie pisząc ten komentarz



mi mąż dostarczył świeży groszek zielony


miło ze strony nauczyciela,że się tak postarał


na grzyby w czerwcu?
mam nadzieję,że w końcu ból trochę ustapi..w aptece można dostać takie płukanki ziołowe, które zdecydowanie znieczulają stan zapalny.. albo tantuum verde psikamy na dziąsło/zęba..


tak zrobię..jak nie zapomnę..jeszcze musze nawiedzić urząd skarbowy i wydział komunikacji, więc trochę mam spraw urzędowych..



wyobrażam sobie,że musiało Cię to nieźle dobić..


Zuźka taki kujon czy TY?


Chyba Zuźka bo przed ciążą tak dobrze mi nie szło jest druga 5
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 11:18   #4934
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
na biodro pomaga spanie z poduszką ulokowaną pod górną nogą,ale w taki sposób,żeby na jednym poziomie było kolano i stopa..i noga ta nie opiera się o dolną tylko leży z przodu.. Krefetka wrzucała zdjęcie kiedyś takiej pozycji
No właśnie tak śpię, ale boli to biodro na którym leżę będę kombinować.. jak coś wymyślę to dam Wam znać.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Chyba Zuźka bo przed ciążą tak dobrze mi nie szło jest druga 5
gratulacje!!!!
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 11:28   #4935
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Chyba Zuźka bo przed ciążą tak dobrze mi nie szło jest druga 5
mąd re te nasze dzieciaczki rosną

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
No właśnie tak śpię, ale boli to biodro na którym leżę będę kombinować.. jak coś wymyślę to dam Wam znać.



gratulacje!!!!
aha..a może spróbuj się tak bardziej przekręcić,żeby właśnie opierać się na tej górnej nodze? nie całkiem na boku leżeć..ja mam dość wysoki ten wałek,że jak tak się położę to brzucha nie zgniatam ,tylko u mnie malizna ten brzuch , więc nie ma problemu..ale Twój do olbrzymów też się nie zalicza z tego co pamiętam to może też się tak uda..tylko nie wiem czy wytłumaczyłam o co mi chodzi
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 11:45   #4936
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Lekarz pewnie to zignoruje, bo dość dużo lekarzy nie przejmuje się KP. Położna powinna poprzeć decyzje by trochę później ciąć. Tylko, że cholera to lekarz wystawia skierowanie.
On mi tylko dlatego zaproponował ten 37+0, ponieważ wtedy jeszcze jest przed urlopem, a ja powiedziałam, że wolałabym żeby to on mi robił cięcie... ale powiedział też, że równie dobrze może zostawić mnie w rękach kolegi i będę miała cięcie tydzień albo 2 tygodnie później

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Powiem Wam, ze wieczór był jeszcze gorszy bo TZ wrócił z pracy i okazało sie, ze zgubił albo ktoś mu ukradł 1500zl. Załamałam sie po prostu. Jest dzisiaj w pracy i niestety nie znalazł. Zostanie mu odciągnięte pół z tej wypłaty i pół z następnej. Czyli jednym słowem katastrofa, akurat teraz kiedy potrzebujemy kasy najbardziej. ostatnio śmiem stwierdzić ze, ciężarnym to zawsze wiatr w oczy! Mam ochotę sie zaszyć w jakiś kokon i obudzić za miesiąc :P

Co do spania tez ucinam sobie drzemki w ciagu dnia a rano wstaje około 5 aplikuje luteinę i idę dalej spać to śpię do 10 :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O rany, załamałabym się kurczę odpowiedzialność spora skoro z taką kasą jeżdżą

A mnie ostatnio nasz samochód wkurza... a raczej to, co się wokół niego dzieje;/ najpierw spadło lusterko od strony pasażera, później zgubiliśmy kołpak, teraz jakieś filtry trzeba było zamówić, a wczoraj... ktoś nam najprawdopodobniej zawinął obydwa odblaski z tyłu ;p bo raczej same nie odpadły... i tak co chwila coś i suma summarum miesięcznie po kilka stówek na takie "pierdy" idzie;/

My już wróciliśmy z zakupów ja zrobiłam małe zakupy dla Gosi w Rossmanie, TŻ dokupił whisky dla kolegi, kupiliśmy prezent dla znajomych z okazji ślubu... i wpadłam na sekundę do mojej pracy zobaczyć co u nich słychać Teraz mąż gotuje bób () i za niecałe dwie godziny wychodzimy do kościoła
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 12:01   #4937
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
On mi tylko dlatego zaproponował ten 37+0, ponieważ wtedy jeszcze jest przed urlopem, a ja powiedziałam, że wolałabym żeby to on mi robił cięcie... ale powiedział też, że równie dobrze może zostawić mnie w rękach kolegi i będę miała cięcie tydzień albo 2 tygodnie później







O rany, załamałabym się kurczę odpowiedzialność spora skoro z taką kasą jeżdżą



A mnie ostatnio nasz samochód wkurza... a raczej to, co się wokół niego dzieje;/ najpierw spadło lusterko od strony pasażera, później zgubiliśmy kołpak, teraz jakieś filtry trzeba było zamówić, a wczoraj... ktoś nam najprawdopodobniej zawinął obydwa odblaski z tyłu ;p bo raczej same nie odpadły... i tak co chwila coś i suma summarum miesięcznie po kilka stówek na takie "pierdy" idzie;/



My już wróciliśmy z zakupów ja zrobiłam małe zakupy dla Gosi w Rossmanie, TŻ dokupił whisky dla kolegi, kupiliśmy prezent dla znajomych z okazji ślubu... i wpadłam na sekundę do mojej pracy zobaczyć co u nich słychać Teraz mąż gotuje bób () i za niecałe dwie godziny wychodzimy do kościoła


Powiem Ci, ze dziękuje Bogu ze to "tylko" 1500zl bo czasami jak odbierają kasę za robotę z budowy to jest to dużo dużo więcej... Niemniej jednak jestem na niego bardzo zła... Tez pracuje z dużymi pieniędzmi no i niestety trzeba myślec i być odpowiedzialnym... Chyba ze faktycznie ktoś mu podwędził :-/

Udanej zabawy tez bym sobie poszła gdzieś sie zluzować...

Muszę sie szybko wybrać do warzywniaka bo mi zaraz zamkną i bobiku nie kupie :P wczoraj przyszły mi pierwsze buciki dla Julki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 12:03   #4938
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
On mi tylko dlatego zaproponował ten 37+0, ponieważ wtedy jeszcze jest przed urlopem, a ja powiedziałam, że wolałabym żeby to on mi robił cięcie... ale powiedział też, że równie dobrze może zostawić mnie w rękach kolegi i będę miała cięcie tydzień albo 2 tygodnie później



O rany, załamałabym się kurczę odpowiedzialność spora skoro z taką kasą jeżdżą

A mnie ostatnio nasz samochód wkurza... a raczej to, co się wokół niego dzieje;/ najpierw spadło lusterko od strony pasażera, później zgubiliśmy kołpak, teraz jakieś filtry trzeba było zamówić, a wczoraj... ktoś nam najprawdopodobniej zawinął obydwa odblaski z tyłu ;p bo raczej same nie odpadły... i tak co chwila coś i suma summarum miesięcznie po kilka stówek na takie "pierdy" idzie;/

My już wróciliśmy z zakupów ja zrobiłam małe zakupy dla Gosi w Rossmanie, TŻ dokupił whisky dla kolegi, kupiliśmy prezent dla znajomych z okazji ślubu... i wpadłam na sekundę do mojej pracy zobaczyć co u nich słychać Teraz mąż gotuje bób () i za niecałe dwie godziny wychodzimy do kościoła
nie lubię takich mało przyjemnych wydatków..

u nas tez się dzieje.. sprzątamy chatę, bo ostatnim tyogdniu, bo mąż cały tydzień wpadał na pietnaście min po pracy, robił jedzenie i jechał do mnie, więc jest tak sobie..mimo,że wczoraj twierdzi,że sprzątnął na błysk
zrobiłam ostatnie pranie dla Małej.. dziś jeszcze prasowanie prześcieradeł itp., mąż właśnie ogarnia szuflady (musi wzmocnić dno) na kosmetyczne rzeczy dla córy i będe układać.. potem przygotowanie chlebów, ja pieke drożdzówki z truskawkami i twarogiempo południu jedziemy na obiad z rodziną.. staram się odpoczywać w między czasie..ciśnienie nagle mam 120-130/80

aha i zapomniałam się pochwalić-pomalowałam paznokcie u stóp i zrobiłam pedi..mąż mi tylko zmył stary lakier..hehe

superhuman ale Julka będzie gwiazda w takim obuwiu..fiu fiu..tylko patrzeć jak kawalerowie będą się za Nią uganiać

Edytowane przez Piernik Torunski
Czas edycji: 2016-06-18 o 12:05
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 12:19   #4939
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość

aha..a może spróbuj się tak bardziej przekręcić,żeby właśnie opierać się na tej górnej nodze? nie całkiem na boku leżeć..ja mam dość wysoki ten wałek,że jak tak się położę to brzucha nie zgniatam ,tylko u mnie malizna ten brzuch , więc nie ma problemu..ale Twój do olbrzymów też się nie zalicza z tego co pamiętam to może też się tak uda..tylko nie wiem czy wytłumaczyłam o co mi chodzi
wytłumaczyłaś spróbuję

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
aha i zapomniałam się pochwalić-pomalowałam paznokcie u stóp i zrobiłam pedi..mąż mi tylko zmył stary lakier..hehe
brawo! ja też wczoraj malowałam sobie paznokcie i nawet jakoś to wyszło
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 12:21   #4940
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Fanta gratki.

Lodówka umyta, pranie schnie, Bobo szaleje, mąż w pracy
Obiad prawie gotowy.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 12:21   #4941
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Dojrzałam wczoraj łóżeczko dostawne klupś w necie, kosztuje ok 250 zł wiec duzo mniej niż chicco next 2 me i sie zaczęłam nad nim zAstanwiac, mimo ze mam juz łóżeczko 140x70 i łóżeczko turystyczne....ale takie dostawne na prwno jest bardzo praktyczne na początku.
Dzis sie wybieramy na targi mother & baby, ciekawe co tam wypatrzę juz tż ma zapowiedziane ze kupuję co chcę
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 12:24   #4942
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Największy dzisiejszy problem żony- wstawić pranie ubranek czy nie. Już z godzinę dumam nad tym.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 12:31   #4943
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
nie lubię takich mało przyjemnych wydatków..

u nas tez się dzieje.. sprzątamy chatę, bo ostatnim tyogdniu, bo mąż cały tydzień wpadał na pietnaście min po pracy, robił jedzenie i jechał do mnie, więc jest tak sobie..mimo,że wczoraj twierdzi,że sprzątnął na błysk
zrobiłam ostatnie pranie dla Małej.. dziś jeszcze prasowanie prześcieradeł itp., mąż właśnie ogarnia szuflady (musi wzmocnić dno) na kosmetyczne rzeczy dla córy i będe układać.. potem przygotowanie chlebów, ja pieke drożdzówki z truskawkami i twarogiempo południu jedziemy na obiad z rodziną.. staram się odpoczywać w między czasie..ciśnienie nagle mam 120-130/80

aha i zapomniałam się pochwalić-pomalowałam paznokcie u stóp i zrobiłam pedi..mąż mi tylko zmył stary lakier..hehe

superhuman ale Julka będzie gwiazda w takim obuwiu..fiu fiu..tylko patrzeć jak kawalerowie będą się za Nią uganiać


Mniam mniam tez bym zjadła coś dobrego ale mam lenia w tyłku :P dobrze,ze ciśnienie w normie no i fajnie, ze jeszcze sobie radzicie z paznokciami ja odpuściłam i byłam w czwartek u kosmetyczki zrobiłam sobie hybrydę i mam spokój tylko zastanawia mnie czy do porodu na nogach tez trzeba mieć zmyty lakier? Czy tylko na dłoniach?

Pochwale sie mieszkankiem Julki bo w sumie koleżanka chciała żebym jej wysłała to mam dzisiejsze świeże foto.... Rośniemy sobie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Dojrzałam wczoraj łóżeczko dostawne klupś w necie, kosztuje ok 250 zł wiec duzo mniej niż chicco next 2 me i sie zaczęłam nad nim zAstanwiac, mimo ze mam juz łóżeczko 140x70 i łóżeczko turystyczne....ale takie dostawne na prwno jest bardzo praktyczne na początku.
Dzis sie wybieramy na targi mother & baby, ciekawe co tam wypatrzę juz tż ma zapowiedziane ze kupuję co chcę

Widziałam już właśnie info ze szumisie są 20% taniej i zazdroszczę tych targów :P a co do łóżeczka zastanawiałam sie nad chicco ale TZ mnie uświadomił ze mamy listwę taka dookoła łóżka i takie dostawne nie wchodzi w grę bo nie będzie równo z materacem
Naszym:/

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Największy dzisiejszy problem żony- wstawić pranie ubranek czy nie. Już z godzinę dumam nad tym.


Ja nie wstawiam bo nie jest tak ciepło i już dzisiaj nie wyschną na pewno.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 12:35   #4944
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

U mnie się wychodziło.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 12:37   #4945
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

40% rabatu jest w 5-10-15


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 13:08   #4946
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

A zamawiala juz któraś cos z 5-10-15?
Jestem ciekawa jak Rozmiarowka, czy te rzeczy też sa twkie maleńkie.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 13:51   #4947
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość

Nie jestem ekspertem, ale 37 tydzień też wydaje mi się wczesny, jak na cc..
żeby Zuzia posiedziała w brzuszku grzecznie chociaż do tego 38 tc..
Ten 38 jest o tyle fajny, że jakby z TP było coś nie tak to wcześniaka się nie urodzi. Jednak ten 37 jest zbyt graniczny i niepewny.

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
On mi tylko dlatego zaproponował ten 37+0, ponieważ wtedy jeszcze jest przed urlopem, a ja powiedziałam, że wolałabym żeby to on mi robił cięcie... ale powiedział też, że równie dobrze może zostawić mnie w rękach kolegi i będę miała cięcie tydzień albo 2 tygodnie później

No to super

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość

Pochwale sie mieszkankiem Julki bo w sumie koleżanka chciała żebym jej wysłała to mam dzisiejsze świeże foto.... Rośniemy sobie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Śliczny zgrabny brzusio
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 14:01   #4948
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Wstawiłam pieluchy w płynie dzidziuś. Pełna pralka piany.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 15:36   #4949
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość

pati podziwiam Cię, że masz siły na przeprowadzkę teraz. Powodzenia w ogarnianiu wszystkiego!
Dzięki; )
Nie mam ale z moimi teściami nie da się żyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 16:03   #4950
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość
Dzisiaj sobota to pozwoliłam sobie na 'odrobinę' słodkosci i pochłonęlam kawałeczek domowej napoleonki

Jutro jedziemy w końcu do innego miasta do galerii zrobić zakupy w Smyku dla Małej
I dobrze, ja przy sobocie zajadam właśnie sorbecik truskawkowy.
Fajnie, że będzie okazja pobuszować w Smyku!

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Powiem Wam, ze wieczór był jeszcze gorszy bo TZ wrócił z pracy i okazało sie, ze zgubił albo ktoś mu ukradł 1500zl. Załamałam sie po prostu. Jest dzisiaj w pracy i niestety nie znalazł. Zostanie mu odciągnięte pół z tej wypłaty i pół z następnej. Czyli jednym słowem katastrofa, akurat teraz kiedy potrzebujemy kasy najbardziej. ostatnio śmiem stwierdzić ze, ciężarnym to zawsze wiatr w oczy! Mam ochotę sie zaszyć w jakiś kokon i obudzić za miesiąc

Co do spania tez ucinam sobie drzemki w ciagu dnia a rano wstaje około 5 aplikuje luteinę i idę dalej spać to śpię do 10
Ale pech z tą utraconą kasą.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
tak zrobię..jak nie zapomnę..jeszcze musze nawiedzić urząd skarbowy i wydział komunikacji, więc trochę mam spraw urzędowych..
Oby wszystko poszło gładko.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Chyba Zuźka bo przed ciążą tak dobrze mi nie szło jest druga 5
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
A mnie ostatnio nasz samochód wkurza... a raczej to, co się wokół niego dzieje najpierw spadło lusterko od strony pasażera, później zgubiliśmy kołpak, teraz jakieś filtry trzeba było zamówić, a wczoraj... ktoś nam najprawdopodobniej zawinął obydwa odblaski z tyłu bo raczej same nie odpadły... i tak co chwila coś i suma summarum miesięcznie po kilka stówek na takie "pierdy" idzie

My już wróciliśmy z zakupów ja zrobiłam małe zakupy dla Gosi w Rossmanie, TŻ dokupił whisky dla kolegi, kupiliśmy prezent dla znajomych z okazji ślubu... i wpadłam na sekundę do mojej pracy zobaczyć co u nich słychać Teraz mąż gotuje bób () i za niecałe dwie godziny wychodzimy do kościoła
Z autem takie pierdoły strasznie pieniądze żrą, wkurzające to jak się naraz parę takich wydatków trafi. :/
Fajnie, że zakupy udane!

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
u nas tez się dzieje.. sprzątamy chatę, bo ostatnim tyogdniu, bo mąż cały tydzień wpadał na pietnaście min po pracy, robił jedzenie i jechał do mnie, więc jest tak sobie..mimo,że wczoraj twierdzi,że sprzątnął na błysk
zrobiłam ostatnie pranie dla Małej.. dziś jeszcze prasowanie prześcieradeł itp., mąż właśnie ogarnia szuflady (musi wzmocnić dno) na kosmetyczne rzeczy dla córy i będe układać.. potem przygotowanie chlebów, ja pieke drożdzówki z truskawkami i twarogiem po południu jedziemy na obiad z rodziną.. staram się odpoczywać w między czasie..ciśnienie nagle mam 120-130/80

aha i zapomniałam się pochwalić-pomalowałam paznokcie u stóp i zrobiłam pedi..mąż mi tylko zmył stary lakier..hehe

superhuman ale Julka będzie gwiazda w takim obuwiu..fiu fiu..tylko patrzeć jak kawalerowie będą się za Nią uganiać
Sporo roboty, super że już pranie ogarnięte i pedicure też.
I cieszę się, że ciśnienie ok.

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Dojrzałam wczoraj łóżeczko dostawne klupś w necie, kosztuje ok 250 zł wiec duzo mniej niż chicco next 2 me i sie zaczęłam nad nim zAstanwiac, mimo ze mam juz łóżeczko 140x70 i łóżeczko turystyczne....ale takie dostawne na prwno jest bardzo praktyczne na początku.
Dzis sie wybieramy na targi mother & baby, ciekawe co tam wypatrzę juz tż ma zapowiedziane ze kupuję co chcę
Może się przydać, na pewno byłoby wygodnie. Ja bardzo chciałam mieć coś takiego przy swoim łóżku, w końcu wzięłam kosz Mojżesza, ale też takie dostawki oglądałam.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
Mniam mniam tez bym zjadła coś dobrego ale mam lenia w tyłku dobrze,ze ciśnienie w normie no i fajnie, ze jeszcze sobie radzicie z paznokciami ja odpuściłam i byłam w czwartek u kosmetyczki zrobiłam sobie hybrydę i mam spokój tylko zastanawia mnie czy do porodu na nogach tez trzeba mieć zmyty lakier? Czy tylko na dłoniach?

Pochwale sie mieszkankiem Julki bo w sumie koleżanka chciała żebym jej wysłała to mam dzisiejsze świeże foto.... Rośniemy sobie
Piękne mieszkanko!


Byliśmy na zakupach meblowych, chyba nawet w 5 czy 6 sklepach i słabo będzie z naszą wymarzoną szafą o szerokości 120 cm. Teraz widzę dwie opcje - albo te meble Almer, które Wam pokazywałam, albo kupienie wszystkiego w Ikei i zamówienie szafy na wymiar w firmie, która mi robiła kuchnię. Trochę by to pewnie trwało, ale mój mąż by się tak nie bał jak tego Almera nieznanego. Na razie bym gdzieś ubranka poupychała - w już posiadanych 2 komodach, więc nie byłabym aż tak zblokowana z praniem. ;P
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-20 02:01:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.