Szopa na g³owie - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-03-19, 21:07   #1
arletta17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 15

Szopa na g³owie


Cze¶æ Dziewczyny! ;-)
Mam niesamowity problem z moimi w³osami-nie wiem kompletnie jak je uk³adaæ. Mam przedzia³ek na prawym boku + grzywka na bok. Ale mam niesamowity problem. Myjê w³osy na noc. Jak wstajê, mam istn± szopê na g³owie - grzywka mi siê krêci (powstaje taka fala), nie chce siê wyprostowaæ. U³o¿yæ jej nie mogê. Na domiar z³ego, w pewnym miejscu powstaje 'przedzia³ek' - w³osy z tego miejsca s± ka¿dy w inn± stronê nie mam pojêcia co z nimi robiæ. wystarczy, ¿e zawieje delikatny wiatr, a ja ju¿ mam szopê ;(
co z nimi zrobiæ??? bêdê wdziêczna
__________________
¦wiat...
arletta17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-21, 10:20   #2
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 609
Dot.: Szopa na g³owie

Nie zasypiaj z mokrymi w³osami !
Najlepiej susz je na du¿ej okr±g³ej szczotce - wtedy je wyg³adzisz
U¿ywaj kosmetyków wyg³adzaj±cych.
Kiedy powietrze jest wilgotne - np. w porze kiedy zanosi siê na deszcz w³osy automatycznie absorbuj± wodê z otoczenia i siê pusz± - prawie ka¿dy tak ma
SunShineDoll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-21, 10:29   #3
Yoshi
Raczkowanie
 
Avatar Yoshi
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Szopa na g³owie

Ja te¿ kiedy¶ chodzi³am z mokra g³ow± spaæ, a rano normalnie za³amana chodzi³am, ¿e nie mogê ich u³o¿yæ. Teraz myje je trochê wcze¶niej i czekam a¿ wyschn± :P A ¿ebym nie mia³a szopy to u¿ywam pianki do w³osów.
__________________
'and Mother always told me be careful of who you love..
Yoshi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-21, 14:09   #4
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 383
Dot.: Szopa na g³owie

skoro chodzisz spac z mokrymi wlosami nie ma sie na prawde czumu dziwic ja nawet nie probuje sobie wyobrazic jakbym wygladala brrR... najefektowniejsze jest modelowanie na szczotce (SunShineDoll tak tak okraglej grubej ;>)a dla utrwalenia nalozyc przed modelowaniem pianke
an0138 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-22, 20:04   #5
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna ko³o Wis³y ( ma³ysz i te sprawy:) )
Wiadomo¶ci: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: Szopa na g³owie

tak jest jedyna normalna rada i¶æ z wyschniêtymi w³osami spaæ a nie z mokrymi nie ma innego rozwi±zania
Albertinho7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-23, 07:09   #6
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna ko³o Wis³y ( ma³ysz i te sprawy:) )
Wiadomo¶ci: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: Szopa na g³owie

No tak dobre tyko podaj cenê bo z tego co wiem 300-400z³ i jak zrobi Ci siê odrost to znów musisz robiæ bo chyba ¿e odrost masz super prosty bo jak jej siê faluj± to na ca³o¶ci bd mia³± pro¶ciutkie a na odro¶cie ju¿ takie jak ma naturalne bo trwa³e prostowanie to tam gdzie siê go na w³osach zrobi tam jest odrost ju¿ nie wchodzi w grê No i cena:/ TRWA£E PROSTOWANIE W£OSÓW X-TENSO
215 z³to z salonu berendowicz kublin.. Ale i tak jako¶ tanio chyba zwyk³a metoda bo ja na szkoleniu by³em to w³a¶nie by³ zabieg za 400z³ i mówili ¿e im d³u¿sze tym oczywi¶cie du¿o dro¿ej..
Albertinho7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-23, 17:48   #7
Nena517
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Szopa na g³owie

a u¿ywasz jakiejs od¿ywki? widzisz, ja te¿ tak mialam ¿e wstaje rano a tu szopa.... ale po odzywce w³osy s± bardziej obci±¿one i nie ma a¿ takiego efektu "szopy". przynajmniej tak by³o w moim wypadku. teraz spokojnie k³adê siê z mokrymi w³osami i rankiem wszystko jest ok
__________________
rób co chcesz.
niczego nie ¿a³uj.!

Nena517 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 15:10   #8
Tosia27_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Szopa na g³owie

Cytat:
Napisane przez majka1234 Poka¿ wiadomo¶æ
b±d¼ zrób sobie trwa³e pielêgnacyjne prostowanie w³osów metod± GLOBAL KERATIN tak jak ja w Akademi Berendowicz-kublin zrobi³am u P. Emila, w³osy siê nie pusz±, s± l¶ni±ce nie krêc± siê i s± naprawdê fajne w dotyku, jak chcesz siê wiêcej o tym produkcie dowiedzieæ wejd¼ na ich strone. http://www.warszawa.berendowicz-kubl...30&lang=pl&m=1 naprawdê godne polecenia
Pan Emil ju¿ tam nie pracuje, a ja zosta³am oszukana.
Zapisywa³am siê w pi±tek do Emila, zapis mia³am na poniedzia³ek, w sobotê Pani z recepcji potwierdzi³a wizytê, przychodzê w poniedzia³ek na Akademiê Berendowicz-Kublin w Warszawie i dowiadujê siê od jakiego¶ grubego Pana który jest na recepcji ¿e Emil jest na chorobowym i niewiedz± kiedy przyjdzie do pracy, wiêc mnie zaprosi³ do jakiej¶ innej pani, siê zgodzi³am, po zapytaniu tamtej stylistki dowiedzia³am siê ¿e Emil ju¿ tam nie pracuje. Pomocy kto mi teraz powie jak mam siê z nim skontaktowaæ znaj±c jego imiê Facebook nie pomo¿e..... Ma mo¿e kto¶ do niego numer?
Tosia27_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-16, 00:30   #9
quantz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Szopa na g³owie

Cytat:
Napisane przez Tosia27_ Poka¿ wiadomo¶æ
Pan Emil ju¿ tam nie pracuje, a ja zosta³am oszukana.
Zapisywa³am siê w pi±tek do Emila, zapis mia³am na poniedzia³ek, w sobotê Pani z recepcji potwierdzi³a wizytê, przychodzê w poniedzia³ek na Akademiê Berendowicz-Kublin w Warszawie i dowiadujê siê od jakiego¶ grubego Pana który jest na recepcji ¿e Emil jest na chorobowym i niewiedz± kiedy przyjdzie do pracy, wiêc mnie zaprosi³ do jakiej¶ innej pani, siê zgodzi³am, po zapytaniu tamtej stylistki dowiedzia³am siê ¿e Emil ju¿ tam nie pracuje. Pomocy kto mi teraz powie jak mam siê z nim skontaktowaæ znaj±c jego imiê Facebook nie pomo¿e..... Ma mo¿e kto¶ do niego numer?
Witam,
Dzisiaj mia³em tak± sam± sytuacje, tak samo mówili, ¿e na chorobowym, pó¼niej ¿e nie bêdzie ju¿ pracowa³:/. Równie¿ siê przy³±czam do pro¶by: je¶li ktokolwiek ma kontakt do Emila niech napisze....
Pozdrawiam
quantz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-11, 22:27   #10
znala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Szopa na g³owie

Cytat:
Napisane przez quantz Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
Dzisiaj mia³em tak± sam± sytuacje, tak samo mówili, ¿e na chorobowym, pó¼niej ¿e nie bêdzie ju¿ pracowa³:/. Równie¿ siê przy³±czam do pro¶by: je¶li ktokolwiek ma kontakt do Emila niech napisze....
Pozdrawiam
A ja znalaz³am Emila na facebooku ma na nazwisko Zawisza posiadam równie¿ jego e-maila czarny1734@wp.pl niestety numeru nie mogê podaæ.
A propo Berendowiczów w Warszawie to jest pora¿ka jak oni potraktowali wszystkich by³ych pracowników.
znala jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.