Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-17, 22:01   #91
karokarokaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Mam pytanie do Pani Ilony, która się wypowiada w tym wątku ( chciałam napisać na pani blogu ale miałam jakieś problemy z zarejestrowaniem się).
Byłam dzisiaj u trychologa w Warszawie i mam kilka wątpliwości. Skusiłam sie na wizytę nie z powodu jakiś wielkich problemów ze skórą głowy ale raczej z ciekawości. Dodatkowo w klinice, w której byłam jest teraz promocja i wizyta kosztuje baPani rdzo niewiele. Chciałam sprawdzić stan swoich włosów, o które intensywnie dbam od jakiegoś czasu i może poradzić się w sprawie przetłuszczania skóry głowy. Włosy myję co dwa dni, co jest w moim wypadku dośc przełomowe, bo całe życie tak mi się przetłuszczały, że musiałam myć je codziennie. Przetłuszczanie się skóry uregulowała dopiero terapia izotretynoiną, którą stosowałam na trądzik. Używam także delikatniejszych szamponów firmy Sylveco, a wcześniej z Tołpy.
Pani trycholog po badaniu kamerką w jednym miejscu i wyrwaniu kilku włosów stwierdziła, że mam zaczopowaną, tłustą skórę oraz jakby krzywe, chore cebulki. Zaleciła mi dużo badań i przeszła do rozpisywania terapii i zaleciła takie oto preparaty:
peeling z DSD (którego cena trochę mnie przeraziła)
mycie włosów trzema mocnymi szamponami na zmianę ( i mycie ich dwa razy, stosując jeden szampon jako bazowy a drugi jako dodatkowy):

ziaja, szampon do włosów przetłuszczających się,
Selsun Blue do tłustych włosów,
Dermena - przeciw wypadaniu.
Do tego loton Seboradin, wcierka jantar oraz suplementy doustne.

Moje pytanie brzmi tak: czy stosując trzy szampony oparte na silnych detergentach i to dwa naraz nie zrobię sobie krzywdy? Boję się podrażnienia skóry oraz spowodowania reakcji łańcuchowej kiedy to przesuszona skóra zacznie produkować jeszcze więcej łoju. Badania w miare możliwości zrobię na NFZ jeśli lekarz łaskawie wypisze mi skierowanie, ale parę miesięcy temu miałam robiony szereg badań przy zmianie tabletek antykoncepcyjnych i wszystko było w porządku.
Mam nadzieję, że Pani odpisze.
Pozrawiam

Edytowane przez karokarokaro
Czas edycji: 2015-03-20 o 09:02
karokarokaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 21:20   #92
czarna67
Raczkowanie
 
Avatar czarna67
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 60
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Deszczowa chmurka TSH masz za wysokie!!! U młodych kobiet powinnobyć 1-1,5 w porywach do 2. Dlatego włosy Ci wypadają. Prawdopodobnie masz poczatek niedoczynności. Powinnaś zrobić anty TPO i anty TG i USG tarczycy.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

karokarokaro 3 szampony + te wszystkie wcierki to zdecydowanie za dużo. Będzie efekt jojo.Wystarczy peeling i 1 szampon antyłojotokowy. Znam tańsze preparaty oczyszczające niż peeling DSD . Trychoterapia swoją drogą, jednak proponuję bardziej się skupić na odszukaniu przyczyny łojotoku. Czy badanie mikrokamerą było robione również w świetle UV? Jeżeli tak na jaki kolor świeciły czopy?
Jeżeli chodzi o badania, przy łojotoku trzeba zrobić androstendion, testosteron wolny, prolaktynę i DHEAs. Jeżeli coś wyjdzie nie tak dodatkowo trzeba zrobić całą tarczycę.
__________________
mój blog o trychologii http://ilonajunga.pl/
czarna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 17:11   #93
karokarokaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Dziękuję za odpowiedź. Badania w świetle UV nie było. Jakie preparaty peelingujące i szampony oczyszczające Pani poleca?
karokarokaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 15:37   #94
Deszczowa chmurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

dzięki, Czarna. Endokrynolog chyba się kłania w pierwszej kolejności.
Deszczowa chmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 16:55   #95
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cytat:
Napisane przez karokarokaro Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Badania w świetle UV nie było. Jakie preparaty peelingujące i szampony oczyszczające Pani poleca?
podłączam sie do pytania
ja mam znowu tak,że włosy mi rosna do pewnego momentu,a później nie bardzo już chcą
są jakby zaprogramowane na ta długość,nawet mój fryzjer to zauwazył ,od głowy odrastaja nowe włoski ale własnie jak wszystko dojdzie do pewnej dłgosci to koniec
nie mam problemu z wypadaniem,z przetłuszczaniem sie włosów,nie robie nic dosłownie nic co mogłoby zaszkodzic(zero suszarki,prostownicy,lokó wki,szarpania,lakierów,pi anek)używam szamponu neutral z rossmana a odżywki i maski to różnie,ale przy kazdym myciu + serum na końcówki z silikonami.
Musze chyba poszukać truchologa w pobliżu mojego miasta bo może to cos z tarczyca?
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 07:28   #96
czarna67
Raczkowanie
 
Avatar czarna67
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 60
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

karokarokaro do trychoterapii domowej polecam swoim klientom Gestil Care ( pracuję na tej linii również w gabinecie). Do oczyszczania i utrzymania higieny skóry głowy -Tonik głęboko oczyszczający 1.1lub ten sam preparat w formie pianki. Z szamponów : Szampon antyłojotokowy 2.2, po miesiącu stosowania włącza się na zmianę szampon nawilżający 2.3. Po ustabilizowaniu łojotoku przechodzi się na szampon normalizujący 2.7 (można od niego zacząć jeżeli łojotok nie jest duży). Wszystko można zamówić na Hairprof.pl.
danana przed wizytą u trychologa zrób: całą tarczycę czyli: TSH, ft3, ft4, anty TPO, anty TG, USG, hormony: androstendion, prolaktyna, testosteron wolny, DHEAs, USG jajników. Na moim blogu znajdziesz info w jakim dniu cyklu te badania się pobiera. Skąd jesteś?
__________________
mój blog o trychologii http://ilonajunga.pl/
czarna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 22:50   #97
zielona_wrozka
Przyczajenie
 
Avatar zielona_wrozka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wołów
Wiadomości: 5
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Witam, czy możecie polecić dobrego trychologa we Wrocławiu? Pilnie szukam kogoś kompetentenego. Moja mama od ok. pół roku chodzi do trychologa i nie ma żadnej porawy, niestety jest tylko gorzej.
__________________
Zielona Wróżka
zielona_wrozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 09:49   #98
czarna67
Raczkowanie
 
Avatar czarna67
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 60
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Polecam Panią Ewelinę Wysoczańską mail gabinet.trychologiczny@gm ail.com proszę powołać się na mnie Ilona Junga.
__________________
mój blog o trychologii http://ilonajunga.pl/
czarna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 16:46   #99
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

czarna67, czy przy unormowaniu TSH lekami (mam stwierdzoną nadczynność tarczycy) problem z wypadaniem powinien się zmniejszyć?
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 10:48   #100
zielona_wrozka
Przyczajenie
 
Avatar zielona_wrozka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wołów
Wiadomości: 5
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Dziękuję bardzo za namiary, maila już wysłałam
__________________
Zielona Wróżka
zielona_wrozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 13:57   #101
czarna67
Raczkowanie
 
Avatar czarna67
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 60
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

rozwydrzona to masz zwykłą nadczynność czy z Graves-Basedovem?
__________________
mój blog o trychologii http://ilonajunga.pl/
czarna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 14:02   #102
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

zwykłą TSH 4,77, reszta hormonów tarczycy jest ok
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 13:54   #103
czarna67
Raczkowanie
 
Avatar czarna67
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 60
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

rozwydrzona Ty masz niedoczynność a nie nadczynność! Musisz kontrolować USG, anty TPO i anty TG czy to nie jest Hashimoto. Nie dziwota, że przy takim TSH włosy lecą... Masz włączony Euthyrox?
__________________
mój blog o trychologii http://ilonajunga.pl/
czarna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 11:12   #104
domi19933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Witam,

Od dłuższego czasu borykam sie z problemem łuszczycy (?) za uszami.
Byłam kilka razy u dermatologa, lecz zawsze chodzilam do tego samego i w ogóle nie pomógł, a początkowo zmiany łuszczycowe miałam tylko za jednym uchem, od niedawna zauważyłam również, że skóra zaczyna się łuszczyć za drugim uchem. :/

W takim przypadku lepiej wybrać się do gabinetu trychologicznego czy raczej do jakiegoś lepszego dermatologa prywatnie, zajmującego sie ogólnie sprawami łuszczycy?

Pozdrawiam.
domi19933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 07:56   #105
czarna67
Raczkowanie
 
Avatar czarna67
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 60
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Czy takie zmiany łuszczycowe są też na ciele? Czy są zmiany na paznokciach? To może być też łojotokowe zapalenie skóry. Proponuję udać się do dobrego dermatologa. Kuracja trychologiczna jedynie złagodzi objawy.
__________________
mój blog o trychologii http://ilonajunga.pl/
czarna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 15:16   #106
domi19933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Tylko za uszami. W innych miejscach na szczęście jak na razie nic nie widać.
W takim razie muszę zacząć szukać jakiegoś dobrego dermatologa.
Może ktoś może polecić? Warszawa albo Łódź.
domi19933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 15:02   #107
Cristilla_Tatia
Raczkowanie
 
Avatar Cristilla_Tatia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cześć, pisałam kilka tygodni temu o moich problemach z wypadaniem włosów. Na szczęście się zmniejszyły, nadal wypadają mi włosy, ale nie jest już to tak przerażające. Jeśli chodzi o kosmetyki DSD polecam peeling, o którym pisał ktoś wcześniej. To jedyny ich kosmetyk, który będę kupować regularnie, chyba, że znajdę lepszy. Jest bardzo wydajny, używam od lutego i nadal mam dużo. Oczyszczający tonik gestil care też posiadam, jest całkiem w porządku, ale DSD lepszy. Cały czas robię badania i niestety wyszły mi zmiany i guzki na tarczycy, trochę mnie to przeraża. Nie wiem czy takie zmiany mogą być przyczyną wypadania włosów?
__________________
[B]Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę. [/B]
Cristilla_Tatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 13:29   #108
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cześć,
czy możecie polecić Trychologa w Poznaniu /okolicach?
Mam hashiomoto - wykryte przy okazji odstawienia tabletek anty kiedy przytyłam straszliwie i wypadło mi 3/4 włosów, biorę euthyrox 75 i wróciłam do tabletek anty niestety ani waga nie spadła ani włosy nie odrosły a czekam na to już kilka lat.. Co gorsza właśnie zauważyłam że zaczynają znacząco przerzedzać się skronie (wcześniej przód głowy i czubek-bardzo mocne prześwity są).
Pomocy
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 13:32   #109
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cytat:
Napisane przez czarna67 Pokaż wiadomość
rozwydrzona Ty masz niedoczynność a nie nadczynność! Musisz kontrolować USG, anty TPO i anty TG czy to nie jest Hashimoto. Nie dziwota, że przy takim TSH włosy lecą... Masz włączony Euthyrox?
tak, jak zwykle pokręciłam aczkolwiek po ostatnch badaniach okazało się, że mam nadczynność polekową i znów mam zmienioną dawkę Euthyroxu.
Czarna, czy gdy ustabilizuje mi się TSH, moje włosy dadzą radę zgęstnieć ?
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-21, 19:34   #110
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Czy możecie polecić Trychologa w Warszawie? Najchętniej po lewej stronie Wisły/
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 22:20   #111
Anex93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Jakie badania potrzeba zrobić przed konsultacją z trychologiem?
Ile one kosztują albo czy można poprosić jakiegoś specjaliste o skierowanie na NFZ?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Od pewnego czasu przymierzam się do trychologa, jednak nie jest to na moją kieszeń by tak po prostu go odwiedzić ^^ a włosy lecą i lecą i już tak ponad pół roku
Anex93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 08:37   #112
czarna67
Raczkowanie
 
Avatar czarna67
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 60
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

TSH, ft3, ft4, anty TPO, anty TG, USG tarczycy, żelazo, ferrytyna, androstendion, testosteron wolny, prolaktyna, DHEAs, estradiol, LH,FSH. Hormony należy zrobić w 3 dniu cyklu. Następnie w drugim rzucie można badania uzupełnić o witaminy ( D) i niektóre mikroelementy ( cynk) ale zwykle te pierwsze wystarczają. Koszt zależy od laboratorium. Czasami lekarz rodzinny wypisze skierowanie na niektóre badania. Problem polega na odpowiedniej interpretacji wynikó, których normy są bardzo szerokie i maja się nijak do stanu faktycznego.
__________________
mój blog o trychologii http://ilonajunga.pl/
czarna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 09:59   #113
Karola3342
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cytat:
Napisane przez zielona_wrozka Pokaż wiadomość
Witam, czy możecie polecić dobrego trychologa we Wrocławiu? Pilnie szukam kogoś kompetentenego. Moja mama od ok. pół roku chodzi do trychologa i nie ma żadnej porawy, niestety jest tylko gorzej.
Jeśli szukasz trychologa we Wrocławiu ja słyszałam od znajomej że w salonie cesare przyjmuje dobry trycholog. Wrocław wydaje się być dużym miastem ale trychologów wcale nie ma tak dużo jakby się mogło wydawać a też interesuje mnie ten tamat bo mój mąż też chyba będzie musiał się wybrać w końcu do trychologa.
Karola3342 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 23:05   #114
Endlessskies
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cc
Endlessskies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 23:10   #115
Kolia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Szukam trychologa, którego warto by odwiedzić w Trójmieście. Możecie kogoś polecić? Wizyty u różnych dermatologów nie przyniosły oczekiwanych wyników.
Kolia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 23:10   #116
Endlessskies
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Witam, dołączyłam dopiero co do tego wątku ponieważ, jak większość, dopadło mnie straszne wypadanie włosów. W zasadzie od dawna włosy mi wypadały, jednak miałam ich tak dużo, włos był gruby, że jakoś szczególnie na to nie.reagował. Teraz... Sytuacja jest krytyczna. Od kilku dni rozpoczęłam kuracje na własną rękę. Pigułki na porost, kompleks witamin oraz szampon, odzywka i wcierka pharmaceris h stimu.. Nie wiem jednak czy to wystarczy i po jakim czasie mogę się spodziewać jakichkolwiek, minimalnych efektów? Swoją drogą produkty, których używam mają podzielona opinię. Może znacie jakiegoś specjalistę w Lublinie? Dziękuję z góry za wszystkie odp.
Endlessskies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 08:05   #117
czarna67
Raczkowanie
 
Avatar czarna67
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 60
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Zrób badania, włosy nie wypadają same z siebie. W którymś poście powyżej masz najważniejsze, które trzeba zrobić w pierwszej kolejności.
__________________
mój blog o trychologii http://ilonajunga.pl/
czarna67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 10:05   #118
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Czarna67--> Pani trycholog, czy żółte czopy rogowe mogą zniknąć od sterydów? Bo u mnie było dużo tych czopów (przedziałek i okolice) + 1-2 włosy w mieszkach, łysieję od 10 lat, nie ma miniaturyzacji, a po 3msc. wcierania sterydów co drugi dzień, wszystkie żółte czopy rogowe zniknęły, to jest możliwe?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 12:57   #119
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Czarna możesz powiedzieć ile kosztuje TrichoScan?

Planuję się wybrać.. Od zawsze miałam wysokie czoło i duże zakola. Nie zwracałam jednak na to specjalnie uwagi. Myślałam, że mam wysokie czoło i taka moja uroda (nawet to lubiłam). Mam bardzo jasne włosy, więc to też nie rzucało się jakoś w oczy. Tak, jak mam bardzo mocne, grube i gęste włosy, tak na skroniach nie wiem, czy zawsze, ale na pewno od paru lat były lichutkie. Śmiałam się, że mam włosy, jak od dwóch osób. Farba np. na moich włosach nie chwyta za dobrze, a na skroniach wystarczy chwila. No zupełnie inne włosy.. Trochę mnie wkurzało, bo te skroniowe wyglądały naprawdę lichutko i było ich mało. Rok temu pojawiło się ŁZS, ale tylko właśnie na skroniach. Poszłam do dermatologa, pomogło, choć wciąż trochę chyba jest. Ostatnio jednak zauważyłam, że te zakola się powiększają, włosów na skroniach jest coraz mniej, jakby w ogóle nie rosły. Nie tylko nie rosły, ale mam wrażenie, ze te co wypadły, nie odrastają!! Wiem, że to nie najlepsze miejsce do diagnozowania... Ale czy to może być łysienie androgenowe?
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 15:46   #120
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Ponawiam moje pytanie:
czy możecie polecić Trychologa w Poznaniu /okolicach?
Mam hashiomoto - wykryte przy okazji odstawienia tabletek anty kiedy przytyłam straszliwie i wypadło mi 3/4 włosów, biorę euthyrox 75 i wróciłam do tabletek anty niestety ani waga nie spadła ani włosy nie odrosły a czekam na to już kilka lat.. Co gorsza właśnie zauważyłam że zaczynają znacząco przerzedzać się skronie (wcześniej przód głowy i czubek-bardzo mocne prześwity są).

dziękuję
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-04 22:05:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.