Szukam nowych znajomości... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 11:47   #1
RDK
Przyczajenie
 
Avatar RDK
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 12

Szukam nowych znajomości...


Ehh, trochę głupio tak pisać, że szuka się znajomych, ale nie mam innego wyjścia, coś muszę robić w tym kierunku, bo tylko się męczę i drążę w smutku... Wszystkie znajomości mi się rozsypały, nie wiem czemu? Nikomu nic nie zrobiłem, każdy ma mnie gdzieś... Domyślam się czemu tak się stało, bo nie jestem jak inny, ale ja wolę być sobą, bo to właśnie na tym rzecz polega. Z kolegami się nie dogaduję, bo oni mają inne poglądy i w wielu kwestiach się nie dogadujemy, dam przykład: Oni widzą tylko jedno w dziewczynach, zrobić swoje i zostawić... Ja widzę coś więcej, niż tylko ciało, ale oni tego nie rozumieją i głupi się z tego śmieją i jednocześnie ze mnie; uznali, że jestem głupi i tak za każdym razem. Wkurzyłem się i zerwałem kontakt, bo nikt też nie będzie wykorzystywał, albo przychodził jak coś tylko chce... Nie jestem za tym, żeby kogoś poznawać w internecie, ale innego wyjścia już nie mam i w sumie i warto próbować nowych rzeczy...

Fajnie by było jak by ktoś się zainteresował, oczywiście nikogo nie zmuszę, bo nic na siłę, a może ktoś też szuka nowych znajomych to jestem otwarty.
RDK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 12:09   #2
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez RDK Pokaż wiadomość
Ehh, trochę głupio tak pisać, że szuka się znajomych, ale nie mam innego wyjścia, coś muszę robić w tym kierunku, bo tylko się męczę i drążę w smutku... Wszystkie znajomości mi się rozsypały, nie wiem czemu? Nikomu nic nie zrobiłem, każdy ma mnie gdzieś... Domyślam się czemu tak się stało, bo nie jestem jak inny, ale ja wolę być sobą, bo to właśnie na tym rzecz polega. Z kolegami się nie dogaduję, bo oni mają inne poglądy i w wielu kwestiach się nie dogadujemy, dam przykład: Oni widzą tylko jedno w dziewczynach, zrobić swoje i zostawić... Ja widzę coś więcej, niż tylko ciało, ale oni tego nie rozumieją i głupi się z tego śmieją i jednocześnie ze mnie; uznali, że jestem głupi i tak za każdym razem. Wkurzyłem się i zerwałem kontakt, bo nikt też nie będzie wykorzystywał, albo przychodził jak coś tylko chce... Nie jestem za tym, żeby kogoś poznawać w internecie, ale innego wyjścia już nie mam i w sumie i warto próbować nowych rzeczy...

Fajnie by było jak by ktoś się zainteresował, oczywiście nikogo nie zmuszę, bo nic na siłę, a może ktoś też szuka nowych znajomych to jestem otwarty.

Niedojrzali są i tyle. Jeżeli ty rzeczywiście jesteś taki, jak mówisz, to prawdopodobnie nadejdzie kiedyś moment, że to oni tobie będą zazdrościć, bo ty znajdziesz normalną dziewczynę, stworzysz fajny związek, a im zostaną tylko du.py do jednego.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 12:14   #3
RDK
Przyczajenie
 
Avatar RDK
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 12
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Niedojrzali są i tyle. Jeżeli ty rzeczywiście jesteś taki, jak mówisz, to prawdopodobnie nadejdzie kiedyś moment, że to oni tobie będą zazdrościć, bo ty znajdziesz normalną dziewczynę, stworzysz fajny związek, a im zostaną tylko du.py do jednego.
Pewnie masz rację, ale jakoś to mnie nie przekonywuje, bo widzę jaki jest świat, mieszkam w takim dziadowskim miejscu, że tu nikt nie jest dojrzały, nawet i nic nie zmieniło się po gimnazjum tak jak to sobie wyobrażałem.
RDK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 12:27   #4
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez RDK Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację, ale jakoś to mnie nie przekonywuje, bo widzę jaki jest świat, mieszkam w takim dziadowskim miejscu, że tu nikt nie jest dojrzały, nawet i nic nie zmieniło się po gimnazjum tak jak to sobie wyobrażałem.

W tym wieku to jest niestety normalne, że większość chłopaków tak się zachowuje. Niektórym przejdzie z czasem, inni całe życie tacy będą. Ciężko coś poradzić, sama mam ten problem, tylko w moim wieku to już chyba ludzie powinni być normalni, a większość nie jest. Albo ja jestem dziwna.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 12:32   #5
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 866
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
W tym wieku to jest niestety normalne, że większość chłopaków tak się zachowuje. Niektórym przejdzie z czasem, inni całe życie tacy będą. Ciężko coś poradzić, sama mam ten problem, tylko w moim wieku to już chyba ludzie powinni być normalni, a większość nie jest. Albo ja jestem dziwna.
Mam ten sam problem. Bo mnie już nie śmieszą niektóre rzeczy, teksty czy zachowania, co moich rówieśników. Dojrzałam po prostu (zresztą, zawsze byłam bardziej dojrzalsza niż moi znajomi) i przez to lepiej dogaduje się ze starszymi osobami od siebie (tak z 4,5 lat) niż z tymi w moim wieku. Teraz niestety jest moda na bycie niedojrzałymi do 25 czy 28 roku życia a dojrzewać to można po 30 wg mojego kolegi. Także urodziliśmy się chyba nie w tej epoce
__________________
Lubimy Czytać



WampLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 12:32   #6
RDK
Przyczajenie
 
Avatar RDK
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 12
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
W tym wieku to jest niestety normalne, że większość chłopaków tak się zachowuje. Niektórym przejdzie z czasem, inni całe życie tacy będą. Ciężko coś poradzić, sama mam ten problem, tylko w moim wieku to już chyba ludzie powinni być normalni, a większość nie jest. Albo ja jestem dziwna.
Nie wierzę w to, że jesteś dziwna, nawet Cię nie znam, ale na pewno nie jesteś dziwna... To wiem na 100%... Też się spotykałem z taką opinią, że jestem dziwny, że w ogóle coś ze mną jest nie tak, itp.
RDK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 12:34   #7
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 866
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez RDK Pokaż wiadomość
Nie wierzę w to, że jesteś dziwna, nawet Cię nie znam, ale na pewno nie jesteś dziwna... To wiem na 100%... Też się spotykałem z taką opinią, że jestem dziwny, że w ogóle coś ze mną jest nie tak, itp.
Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie w gronie rówieśników, jak kogoś nie bawi robienie żartów sąsiadce, czy jakiś głupi i niedojrzały tekst, to już nazywany "dziwnym". Także, to chyba taka moda teraz jest. Zresztą "dziwny" nie znaczy gorszy!
__________________
Lubimy Czytać



WampLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 12:35   #8
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez WampLady Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Bo mnie już nie śmieszą niektóre rzeczy, teksty czy zachowania, co moich rówieśników. Dojrzałam po prostu (zresztą, zawsze byłam bardziej dojrzalsza niż moi znajomi) i przez to lepiej dogaduje się ze starszymi osobami od siebie (tak z 4,5 lat) niż z tymi w moim wieku. Teraz niestety jest moda na bycie niedojrzałymi do 25 czy 28 roku życia a dojrzewać to można po 30 wg mojego kolegi. Także urodziliśmy się chyba nie w tej epoce

To jedno. Drugie to to, że dla mnie powoli kończy się okres beztroskiej zabawy, wiecznego imprezowania i chlania po akademikach, a kogoś to dziwi. "Pracy szukasz? Zwariowałaś? Na studiach się trzeba bawić, a nie pracować!". No tak, tylko kto mi lodówkę wypełni i za mieszkanie zapłaci. Mam tylko mamę i jakoś nie bardzo mi się uśmiecha ciągnąć od niej kasę do 25 roku życia...
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 12:36   #9
RDK
Przyczajenie
 
Avatar RDK
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 12
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez WampLady Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Bo mnie już nie śmieszą niektóre rzeczy, teksty czy zachowania, co moich rówieśników. Dojrzałam po prostu (zresztą, zawsze byłam bardziej dojrzalsza niż moi znajomi) i przez to lepiej dogaduje się ze starszymi osobami od siebie (tak z 4,5 lat) niż z tymi w moim wieku. Teraz niestety jest moda na bycie niedojrzałymi do 25 czy 28 roku życia a dojrzewać to można po 30 wg mojego kolegi. Także urodziliśmy się chyba nie w tej epoce
Powinienem się urodzić w innym świeci, bo do tego co teraz jest nie pasuję... Ale to i tak nic nie zmieni, ja szybciej zrozumiałem pewne kwestie, niż reszta tej hołoty...
RDK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 12:36   #10
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Szukam nowych znajomości...

I niestety, drogi Autorze, moi znajomi to ludzie w trakcie studiów, więc o wiele starsi niż ci Twoi kumple po gimnazjum, a jak widać, poziom umysłowy ten sam.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 12:40   #11
RDK
Przyczajenie
 
Avatar RDK
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 12
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
I niestety, drogi Autorze, moi znajomi to ludzie w trakcie studiów, więc o wiele starsi niż ci Twoi kumple po gimnazjum, a jak widać, poziom umysłowy ten sam.
Różnicy żadnej, ale doobra tam nie będę się tym już przejmował, samemu też powinienem dać radę i zawsze jakoś to będzie, teraz będę musiał się pozbyć tej mojej złości, itp
RDK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 12:42   #12
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 866
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
To jedno. Drugie to to, że dla mnie powoli kończy się okres beztroskiej zabawy, wiecznego imprezowania i chlania po akademikach, a kogoś to dziwi. "Pracy szukasz? Zwariowałaś? Na studiach się trzeba bawić, a nie pracować!". No tak, tylko kto mi lodówkę wypełni i za mieszkanie zapłaci. Mam tylko mamę i jakoś nie bardzo mi się uśmiecha ciągnąć od niej kasę do 25 roku życia...
Znam to.
Wiesz, to, że nie chce "ciągnąć" kasy od mamy, to tylko o Tobie świadczy i o Twojej dorosłości. A Ci, którzy to wyśmiewają są niedojrzali. Dla nich to, że rodzice ich utrzymują jest fajne, bo nie muszą się martwić o rachunki, jedzenie itp. Tylko nie myślą o tym, że kiedyś może się coś stać i że rodziców najzwyczajniej w świecie nie będzie stać na utrzymywanie ich i wtedy rzuceni na głęboką wodę nie będą umieli sobie poradzić.
Zresztą śmieszy mnie fakt, że osoby, które same się utrzymują, pracują, studiują są uważane, za nudne, które nie umieją imprezować itp. Ręce opadają!

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez RDK Pokaż wiadomość
Powinienem się urodzić w innym świeci, bo do tego co teraz jest nie pasuję... Ale to i tak nic nie zmieni, ja szybciej zrozumiałem pewne kwestie, niż reszta tej hołoty...
A nie możesz poszukać sobie starszych znajomych? Albo np. zapisać się gdzieś, na jakieś zajęcia sportowe na przykład? Może akurat poznasz kogoś!
__________________
Lubimy Czytać



WampLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 12:45   #13
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez WampLady Pokaż wiadomość
Zresztą śmieszy mnie fakt, że osoby, które same się utrzymują, pracują, studiują są uważane, za nudne, które nie umieją imprezować itp. Ręce opadają!
Ano właśnie. Przez 3 lata studiów zdążyłam się wybalować za wszystkie czasy i dla mnie normalne jest, że powinnam w końcu trochę przyhamować i zacząć sama dbać o własny tyłek i własną przyszłość. Wciąż chodzę na imprezy, o dziwo, nawet potrafię się napić i dobrze bawić, ale litości, już nie codziennie, tak jak kiedyś.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 15:01   #14
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez WampLady Pokaż wiadomość
Znam to.
Wiesz, to, że nie chce "ciągnąć" kasy od mamy, to tylko o Tobie świadczy i o Twojej dorosłości. A Ci, którzy to wyśmiewają są niedojrzali. Dla nich to, że rodzice ich utrzymują jest fajne, bo nie muszą się martwić o rachunki, jedzenie itp. Tylko nie myślą o tym, że kiedyś może się coś stać i że rodziców najzwyczajniej w świecie nie będzie stać na utrzymywanie ich i wtedy rzuceni na głęboką wodę nie będą umieli sobie poradzić.
Zresztą śmieszy mnie fakt, że osoby, które same się utrzymują, pracują, studiują są uważane, za nudne, które nie umieją imprezować itp. Ręce opadają!
dla niektórych im ktoś intensywniej imprezuje tym jest fajniejszy i nie dociera, że nie dla każdego wydanie całych swoich pieniędzy na alkohole to priorytet
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 15:55   #15
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 866
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Ano właśnie. Przez 3 lata studiów zdążyłam się wybalować za wszystkie czasy i dla mnie normalne jest, że powinnam w końcu trochę przyhamować i zacząć sama dbać o własny tyłek i własną przyszłość. Wciąż chodzę na imprezy, o dziwo, nawet potrafię się napić i dobrze bawić, ale litości, już nie codziennie, tak jak kiedyś.
Nie wszyscy mają takie zdanie jak Ty czy ja, niestety. Niektórzy uważają, że skoro życie jest jedno to trzeba ostro imprezować, żeby później nie żałować! Co jest dla mnie trochę...chore. Okej. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem i do pewnej granicy a nie, że w wieku 28 lat nadal jest się na garnuszku u rodziców i ani pracy ani płacy ani nic. Porażka! A najgorsze jest to, że później rodzice sobie plują w twarz, że to z ich winy a dzieci nic sobie z tego nie robią.

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
dla niektórych im ktoś intensywniej imprezuje tym jest fajniejszy i nie dociera, że nie dla każdego wydanie całych swoich pieniędzy na alkohole to priorytet
Dokładnie tak! Niektórzy też potrafią być w wielkim szoku, że ktoś np. nie pije na całej imprezie albo że potrafi pić z umiarem i nigdy nie zaliczyć tzw "zgona".
__________________
Lubimy Czytać



WampLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 17:13   #16
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez WampLady Pokaż wiadomość
Teraz niestety jest moda na bycie niedojrzałymi do 25 czy 28 roku życia a dojrzewać to można po 30 wg mojego kolegi. Także urodziliśmy się chyba nie w tej epoce
Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
dla niektórych im ktoś intensywniej imprezuje tym jest fajniejszy i nie dociera, że nie dla każdego wydanie całych swoich pieniędzy na alkohole to priorytet
Cytat:
Napisane przez WampLady Pokaż wiadomość
Dokładnie tak! Niektórzy też potrafią być w wielkim szoku, że ktoś np. nie pije na całej imprezie albo że potrafi pić z umiarem i nigdy nie zaliczyć tzw "zgona".
Cała prawda!
To jest dobijające...

Mam problem z takim typem, co imprezuje duużo, ma 23 l. , prawde mówiąc nie mieszka z rodzicami , pracuje, ale kuźwa ma zdanie , że przez dziewczynę z którą był 4 lata będzie imprezował do 30stki i bawił się dziewczynami z tego powodu
W dodatku wyciąga mojego TŻta do pubów

Ogólnie chory tok myślenia ma ten człowiek i działa mi na nerwy
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 17:39   #17
spea
Wtajemniczenie
 
Avatar spea
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 031
GG do spea
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Chetnie bym sie z Wami poznala, ale za daleko mieszkacie. Ja jestem z Czestochowy.
spea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 17:57   #18
spea
Wtajemniczenie
 
Avatar spea
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 031
GG do spea
Dot.: Szukam nowych znajomości...

jest ktos moze z czestochowy?

Pytam, bo może przypadkiem komuś☠coś wypadło na Sylwestra i zostaje sam (ja także, tak wyszło całkiem niecelowo), więc jeśli mieszka w Częstochowie (lub akurat tutaj jest) to może dać znać Jest duża szansa, że przypadkiem się☠znamy, bo miasto duże nie jest, a wiadomo "znajomy znajomego" itp : )

Edytowane przez spea
Czas edycji: 2012-12-31 o 06:32
spea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 18:06   #19
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
Cała prawda!
To jest dobijające...

Mam problem z takim typem, co imprezuje duużo, ma 23 l. , prawde mówiąc nie mieszka z rodzicami , pracuje, ale kuźwa ma zdanie , że przez dziewczynę z którą był 4 lata będzie imprezował do 30stki i bawił się dziewczynami z tego powodu
W dodatku wyciąga mojego TŻta do pubów

Ogólnie chory tok myślenia ma ten człowiek i działa mi na nerwy
to chyba jakiś pajac, chce w ten sposób dorastać do tej 30? a potem ożenić się z pierwszą, która będzie chciała, bo nagle zobaczy, że jest samotny?

Edytowane przez sarraa
Czas edycji: 2012-12-30 o 18:07
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 18:12   #20
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 866
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
Cała prawda!
To jest dobijające...

Mam problem z takim typem, co imprezuje duużo, ma 23 l. , prawde mówiąc nie mieszka z rodzicami , pracuje, ale kuźwa ma zdanie , że przez dziewczynę z którą był 4 lata będzie imprezował do 30stki i bawił się dziewczynami z tego powodu
W dodatku wyciąga mojego TŻta do pubów

Ogólnie chory tok myślenia ma ten człowiek i działa mi na nerwy
Ja bym poczekała aż się zakocha! Zaraz mu się zmieni! Tylko, że zazwyczaj (nie zawsze, ale zazwyczaj) jest tak, że dziewczyna nie będzie go chciała wiedząc jaki był wcześniej, bo będzie się bała tego, że z nią postąpi tak samo, że jest na chwilę. Także koleś sam sobie robi krzywdę. Może masochista jakiś czy coś?
__________________
Lubimy Czytać



WampLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 18:14   #21
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
Mam problem z takim typem, co imprezuje duużo, ma 23 l. , prawde mówiąc nie mieszka z rodzicami , pracuje, ale kuźwa ma zdanie , że przez dziewczynę z którą był 4 lata będzie imprezował do 30stki i bawił się dziewczynami z tego powodu
Aż tak go, biedaka, skrzywdziła?
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 19:06   #22
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
to chyba jakiś pajac, chce w ten sposób dorastać do tej 30? a potem ożenić się z pierwszą, która będzie chciała, bo nagle zobaczy, że jest samotny?
No chyba raczej jest niziutki (nie mam nic do niskich ) , robi sobie tatuaż na całej nodze (chyba,chce pokazać jaki to on maczo jest ) i w ogóle mnie tak IRYTUJE jego osoba, że najchętniej bym go

Cytat:
Napisane przez WampLady Pokaż wiadomość
Ja bym poczekała aż się zakocha! Zaraz mu się zmieni! Tylko, że zazwyczaj (nie zawsze, ale zazwyczaj) jest tak, że dziewczyna nie będzie go chciała wiedząc jaki był wcześniej, bo będzie się bała tego, że z nią postąpi tak samo, że jest na chwilę. Także koleś sam sobie robi krzywdę. Może masochista jakiś czy coś?
też mu to mówiłam - poczekaj, poczekaj - będziesz taki mądry jak się zakochasz zaraz ale on mi wpiera,że jest 100% pewien, że żadna za serce go nie złapie do tej MAGICZNEJ 30stki


Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Aż tak go, biedaka, skrzywdziła?
Ponoć bardzooo, bardzooo on się starał, i z dnia na dzień po 4 latach związku dziewczyna go rzuciła dla innego czy jakoś tak. Sama nie pamiętam tej historyjki, ale ... biedny uciśniony, cholera


Na razie mam spokój dziewczyny od niego, bo jest na urlopie w Polsce i sobie imprezuje na CAŁEGO jak on to nam zakomunikował przed wyjazdem.
Ale jak on wróci.. to znów dostanę szału...
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 19:15   #23
RDK
Przyczajenie
 
Avatar RDK
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 12
Dot.: Szukam nowych znajomości...

To nie temat tego watku! Ze tak sie wtrace.
RDK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 19:19   #24
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Oki doki skończyłam
Powodzenia w szukaniu nowych znajomości
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 23:00   #25
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Skąd ja to znam...
W podstawówce miałam furę znajomych, zawsze było z kim wyjść na dwór i w ogóle nigdy nie myślałam o tym, że zdobywanie przyjaciół i kolegów może być trudne. Po prostu byłam sobą i było dobrze. Na początku gimnazjum też było fajnie, bo dużo znajomych z podstawówki tam poszło. Zakolegowałam się z dziewczynami które wcześniej znałam tylko z widzenia. Rodzice krzyczeli na mnie za ogromne rachunki za telefon, bo ciągle smsowałam ze wszystkimi. Potem zmieniłam szkołę i chodziłam do klasy z najlepszą przyjaciółką, tylko ją tam znałam. Kontakt z koleżankami z poprzedniej szkoły się urwał. Nawet nie zauważyłam, że oprócz mojej przyjaciółki nie mam nikogo. Tylko z nią czasami chodziłam na dwór i do kina. Były tylko dwie dziewczyny u których nawet byłam w domu - jedna była po prostu otwarta, a druga szukała przyjaciół.

W liceum przeprowadziłam się do innego miasta i to jest totalna porażka. Nie mam nikogo. Wszyscy się tu znają z gimnazjum albo z podstawówki, zżyci są ze sobą niesamowicie. A ja jestem nowa, z dużego miasta, "inna". W tym niewielkim mieście młodzież strasznie chce być taka jak ta w wielkich miastach, więc jeszcze większą wagę przywiązuje do modnych ciuchów i "modnego stylu życia" - chlańsko, imprezy i chlańsko. Jest jedna dziewczyna z którą niby się koleguję, ale dla niej najważniejszy jest właśnie lans i alkohol. W jej wydaniu ten lans jest nawet trochę śmieszny, bo ona okropnie chce być "fajna i trendy". Strasznie obgaduje innych i mnie nie szanuje. Normalnie podziękowałabym za takie coś, ale trzymam się jej żeby mieć chociaż z kim siedzieć do końca liceum. To nie jest tak, że chodzę za nią jak jakiś przydupas, tylko ona czasem "przypadkiem" wytknie mi coś, jak rozmawiamy to mało ją obchodzi to co mówię itd.

I wiecie co? Zaczynam dochodzić do wniosku, że nie ma co się łamać tym, że nie pasujemy do innych. To oni nie pasują do nas. W podstawówce byłam sobą i miałam koleżanki, w liceum jestem sobą i nie mam koleżanek. Bo w podstawówce każdego rajcowały podobne rzeczy i z każdym znalazło się wspólny język. A w liceum? Nie chodzisz na imprezy, nie chwalisz się zgonami, nie lubisz pić? 90% towarzystwa ma cię w dupie, mimo tego, że w tych 90% są tacy jak ty. Oni najwyraźniej wolą udawać kogoś kim nie są byle tylko mieć kilku znajomych. Sorry, ale jeśli w klasie są osoby, które na Facebooku piszą "ej weźcie napiszcie czego trzeba się nauczyć, korzystam z momentów gdy jestem trzeźwy" albo "no k****, nie będę się tego uczył na kacu" to ja nie będę się ich prosić o przyjaźń. No i czuję dystans od tych wszystkich ludzi którego wcześniej nie było. Pewnie wziął się właśnie stąd, że jestem nowa. Trudno, przetrwam jeszcze te 1,5 roku i wyfruwam z tego miasta na studia. Już mam nawet w dupie organizowanie 18, nie chce żeby moi rodzice płacili za alkohol i imprezę dla bandy debili których nie lubię. Pojadę do mojej przyjaciółki, pójdę z nią do kina i gdzieś na miasto, bo to sprawia mi większą frajdę niż zalanie się w trupa.

Uff, wiecie jak dobrze robi wyrzucenie tego z siebie? Może kogoś w podobnej sytuacji podniesie na duchu ten post
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 07:44   #26
Pisarka
Zakorzenienie
 
Avatar Pisarka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pemberley
Wiadomości: 8 016
GG do Pisarka
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez WampLady Pokaż wiadomość
Dokładnie tak! Niektórzy też potrafią być w wielkim szoku, że ktoś np. nie pije na całej imprezie albo że potrafi pić z umiarem i nigdy nie zaliczyć tzw "zgona".
Skąd ja to znam...

Pomyślałby kto, że na studiach znajdzie się ludzi poważniejszych i w wielu przypadkach dojrzałych, a tu, niestety, czasami gorzej niż w liceum I faktycznie, nietrudno poczuć alienację, niemniej nie ma co się przejmować. Kiedyś nasze zachowanie zaprocentuje
__________________
"Zobaczyłam, dlaczego bogowie
nie przemawiają do nas wprost,
ani nie pozwalają nam udzielić odpowiedzi.

Jak mogą spotkać się z nami twarzą
w twarz, dopóki mamy twarze?"
Pisarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 18:05   #27
Diksza
Raczkowanie
 
Avatar Diksza
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: między domem a.. mieszkaniem
Wiadomości: 106
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Dokładnie.. co szkoła, to nadzieja, że znajdzie się "swoich", a tu...

Obiecałam sobie, że w 2013 poznam prawdziwych przyjaciół. Tego i Wam życzę!
__________________
"Nieważne, czy myślisz, że możesz lub nie - w obu przypadkach masz rację..."
Diksza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 19:39   #28
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cześć dziewczynki Ja mam problem ze znajomościami w domu rodzinnym, w Lublinie. Teraz mieszkam w Kraku i jak wracam do domu to dosłownie 2 osoby znajome mam... Ale trzeba być otartym i szukać ludzi
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 18:08   #29
Lavendowa91
Raczkowanie
 
Avatar Lavendowa91
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 278
GG do Lavendowa91
Dot.: Szukam nowych znajomości...

Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Ja mam problem ze znajomościami w domu rodzinnym, w Lublinie. Teraz mieszkam w Kraku i jak wracam do domu to dosłownie 2 osoby znajome mam... Ale trzeba być otartym i szukać ludzi
Bardzo dobre podejście ! Tak trzymać
Lavendowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.