szkodliwosc preparatu prostujacego wlosy-pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 14:44   #1
ohyea
Raczkowanie
 
Avatar ohyea
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 199

szkodliwosc preparatu prostujacego wlosy-pomocy


niewiem czy dobry dział bo z chemii jestem praktycznie zielona ale calkiem niedawno zrobilam sobie "trwala prostujaca wlosy" srodkiem Encanto. Boje sie ze sklad jest szkodliwy, rakotworczy albo ze wypadna mi teraz wszystkie wlosy, przegladajac fora w jezyku angielskim natknelam sie na informacje ze pare osob mialo problemy z wypadaniem wlosow po tym zabiegu gdybym wiedziala wczesniej napewno nie zrobilabym zabiegu. Moze jednak nie jest tak zle, prosze o pomoc!


sklad:


1. Szampon
water, mea sulfosucinate, alpha olefin sulfonate, cocoamidopropyl betaine, hydrolized wheat protein, glucose, organic neutral henna extract, organic cherry bark extract, organic camomile extract, organic green tea extract, fragrance.

2.Straightening Treatment
water, hydrolized keratin, polyquaternium-7 guar hydroxpropyl trimonium, hydrolized wheat proteins, wheat oligosaccharides, cherry bark extract, camomile extract, neutral henna extra sage oil, tangerine oil, geranium oil, fragance, peg-12 dimethicone, amino acid, aldehyde, kernel extract

3. Post-Treatment Conditioner
water, guar hydroxpropyl trimonium, hydrolized wheat proteins, wheat oligosaccharides, cherry bark extract, camomile extract, neutral henna extra sage oil, tangerine oil, geranium oil, fragance,


moze cos przekrecilam ale blagam niech ktos mi przetlumaczy ten sklad na jezyk "ludzki" z gory dziekuje

Edytowane przez ohyea
Czas edycji: 2010-06-20 o 14:51
ohyea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 00:59   #2
malenstwo22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: szkodliwosc preparatu prostujacego wlosy-pomocy

Czy formaldehyd w tym przypadku to aldehyde? Teoretycznie jeśli jest na końcu składu to powinno być go najmniej. Powiem szczerze, że poczytałam trochę i bardzo martwi mnie ten składnik. Ale może jednak wypowie się ktoś kto zna się bardziej na tym , żeby nie siać niepotrzebnie paniki. Choć nie ukrywam, że napędził mi stracha fakt że jest rakotwórczy.
malenstwo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.