Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 20:07   #3421
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Gorąco polecam salon Milek Design na Hożej Po bardzo nieudanej wizycie u innego fryzjera, uratowano mi tam włosy, a miałam już wizję chodzenia w peruce Bardzo profesjonalne, a jednocześnie miłe podejście do klienta, duży plus za wysłuchanie i wzięcie pod uwagę moich uwag i preferencji plus idealnie dobrany kolor Ceny warszawskie, ale mimo wszystko nie zwalające z nóg
Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
U Tomka
Potwierdzam, Tomek jest bardzo dobrym fryzjerem, zawsze bierze pod uwagę zdanie klientki, ale potrafi też doradzić.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 21:29   #3422
agatkarobusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 97
Ombre hair - Warszawa

Hej
możecie polecić salon fryzjerski, w którym dobrze wykonują ombre hair?chodzi mi o fryzjerów, których możecie polecić z własnego doświadczenia,który zrobił Wam lub Waszym koleżankom ombre i jesteście zadowolone z rezultatu. Byłabym też wdzięczna za dołączone zdjęcia i info ile zapłaciłyście. Przymierzam się już od dawna, a mam brązowe, niefarbowane włosy za łopatki i boję się żeby ich nie "zepsuć" dlatego podchodzę do wyboru fryzjera dosyć poważnie
agatkarobusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 08:21   #3423
blondchimera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
fryzjer w Warszawie - w niedzielę(komunia)

W związku z komunią mojej córki szukam fryzjera w Warszawie, najlepiej w centrym. Plizzz....pomocy, bo widzę ze tylko w centrach handlowych są salony ,,niedzielne" ale czynne od 10 a mamy komunię na 11
blondchimera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 11:01   #3424
MirandaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a polecicie coś z mniej warszawskimi cenami?:p najlepiej na woli?
MirandaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 13:52   #3425
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jak chodzi o strzyżenie (nie farbuję włosów u fryzjera) mogę polecić bardzo skromny salonik na ul. Kępnej i P. Michalinę - dokonała u mnie sztuki naprawdę niełatwej, czyli poprawki schrzanionego jeżyka, wyobraźcie sobie taką benedyktyńską pracę, króciusieńki kosmyk, jeden po drugim), ceny ok. 50 pln za mycie/strzyżenie (może być więcej teraz).

Druga, w już droższym salonie, Salon Expert (dawniej Jean Louis David) w Galerii Mokotów, p. Kinga.

Obie słuchają i to aktywnie, wiedzą jak doradzić, ale nie zmuszają, obie też bardzo kontaktowe i sympatyczne, przestałam się bać fryzjera dzięki nim
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-02-10 o 13:56
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 09:14   #3426
pylinka
Raczkowanie
 
Avatar pylinka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 49
Smile Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej dziewczyny czy ktoras z Was moze korzystala z salonu fryzjerskiego Osmolkon na ul. Dwernickiego w Wawie? Poszukuje dobrego fryzjera ktory robi profesjonalny styling na wlosach w Warszawie i mam na mysli tutaj prawdziy styling z pianka ondulujaca Parameter T artego, bo w roznych salonach spotykalam sie ze styling traktuja jako zwykla lekka trwala!!!!! A pozniej siano na wlosach! Polecicie cos?
__________________
kochaj i szalej i nie pytaj co dalej... bo dalej jest tylko NIEBO =)!
pylinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 21:35   #3427
Fene75
Przyczajenie
 
Avatar Fene75
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, Tomek jest bardzo dobrym fryzjerem, zawsze bierze pod uwagę zdanie klientki, ale potrafi też doradzić.
A ile się płaci tam za cięcie?
Fene75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 22:50   #3428
pysiula16
Raczkowanie
 
Avatar pysiula16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 91
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a czy któraś z Was drogie Wizażanki korzystała może z usług Atelier Tomasz Gibas? Facet ma sporo dobrych opinii na necie, a teraz będzie pracować w Katowicach i jest atrakcyjna oferta na gruperze i zastanawiam się, czy nie skorzystać, może mógłby ktoś się wypowiedzieć? ;-) pozdrawiam
__________________
.

pysiula16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 12:28   #3429
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Fene75 Pokaż wiadomość
A ile się płaci tam za cięcie?
Za samo strzyżenie to nie wiem. Za farbowanie, strzyżenie i modelowanie zawsze płaciłam 230 zł. Tutaj cennik: http://www.milekdesign.pl/?page_id=11
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:08   #3430
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Jo123 Pokaż wiadomość
Jeśli mozesz sie przemieszczać, to ja polecam Studio Fryzur Mariusz Szymojko w Julianowie. To jest miedzy Piasecznem a Warszawą. www.studioszymojko.pl Są naprawdę wyjechani w kosmos. Ja lepszego fryzjera jeszcze nie spotkałam. Polecam.
A ja wręcz odwrotnie.
Ten salon to jakaś pomyłka.
Zniszczyli mi włosy farbowaniem i cięciem.
Nie mam pojęcia w jaki sposób ten pseudo salon fryzjerski funkcjonuje w ogóle... Chyba tylko ładnym wnętrzem przyciąga. I wchodzi sie tam raz. Pierwszy i ostatni
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 18:28   #3431
Patipatiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

hej dziewczyny dziś wróciłam od fryzjera, salon nazywa się Gnatyshyn , generalnie nie pisze na forach ale tym razem postanowiłam napisać gdyż jestem bardzo bardzo zadowolona mam ciężkie włosy i ogromne wymagania :/ Fryzjera poszukuje od 15lat ! moja wizyta dzisiejsza w salonie spełniła wszelkie moje oczekiwania .... polecam gorąco ! pasaż ursynowski 9 salon Gnatyshyn
Patipatiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 21:05   #3432
lusia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
the point warszawa górskiego

Pomózcie, prosze. Znajoma poleciła mi THE POINT na Górskiego (jej psiapsiuła tam pracuje) - fajnie bo blisko mej firmy, ale nie do konca ufam, bo to zawsze psiapsiula. Na forum nic nie znalazlam, a juz musze cos zrobic ze sobą, bo wstyd sie pokazywac . moze ktos był nie dawno i moze cos doradzić? warto? bo nie są specjalnie tani (jak slyszalam)
lusia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 21:05   #3433
ania89wroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Darmowy fryzjer męski Warszawa

Hej szukam dla mojego Marcinka darmowej oferty strzyżenia np. u praktykantek w Warszawie, bardzo szybko rosną mu włosy i wolimy te 120 zł miesiecznie wydać na wspólne przyjemności niż cotygodniowe strzyżenia

Dlatego będę wdzięczna za jakieś namiary, z góry dziękuję
ania89wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 15:47   #3434
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Darmowy fryzjer męski Warszawa

Czy ktoś korzystał z usług Fabryki Urody na Świętokrzyskiej? Chodzi mi o farbowanie
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 08:48   #3435
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: Ombre hair - Warszawa

Cytat:
Napisane przez agatkarobusia Pokaż wiadomość
Hej
możecie polecić salon fryzjerski, w którym dobrze wykonują ombre hair?chodzi mi o fryzjerów, których możecie polecić z własnego doświadczenia,który zrobił Wam lub Waszym koleżankom ombre i jesteście zadowolone z rezultatu. Byłabym też wdzięczna za dołączone zdjęcia i info ile zapłaciłyście. Przymierzam się już od dawna, a mam brązowe, niefarbowane włosy za łopatki i boję się żeby ich nie "zepsuć" dlatego podchodzę do wyboru fryzjera dosyć poważnie

Hej , ja robiłam ombre na Ursynowie w Alter ego. Nie pamiętam jak się ta Pani nazywa, wiem tylko że jest właścicielka . Podeszlam lekko do tematu i polecialam do pierwszego lepszego salonu, ale całe szczęście wyszło wszystko ok. fryzjerka zna ta technikę farbowania .
Tylko musisz określić jak "długie " chcesz mieć odrosty .
Robiłam włosy 8 miesięcy temu i do tej pory już nic nie farbowala , taki był plan w zasadzie
Tylko po rozjasnieniu łatwo się przesuszaja więc bardzo o nie dbam i inwestuje w maski , ampulki .
Salon jest drogi , zapłaciłam jakoś 220 lub 250 bez strzyzenia . Ale jeżeli chodzi o ombre ceny się dobiera indywidualnie .

Najlepiej idź ze zdj jaką chcesz mieć fryzurę, bo nasze opisy nie są takie oczywiste dla drugiej osoby jak nam się wydaje

Uzytkowniczka wyżej polecala ombre w nova studio w piasecznie, u pani ani .

Edytowane przez somethinggood
Czas edycji: 2013-03-08 o 08:53
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 15:11   #3436
ankac000
Raczkowanie
 
Avatar ankac000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Kogo poleciłybyście na metamorfozę w Warszawie, najlepiej w centrum? Chcę coś zmienić i nie do końca wiem co, więc szukam fryzjera który umie doradzić i dobrać odpowiednią fryzurę.
__________________
no one gives a shit... as long as we smile...

ankac000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 09:05   #3437
ewela_pa
Raczkowanie
 
Avatar ewela_pa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ankac000 Pokaż wiadomość
Kogo poleciłybyście na metamorfozę w Warszawie, najlepiej w centrum? Chcę coś zmienić i nie do końca wiem co, więc szukam fryzjera który umie doradzić i dobrać odpowiednią fryzurę.
Polecam Majke z salonu Finesse na Mokotowie. Nie jest to niestety centrum ale al.Wilanowska, natomiast z centrum dojazd jest calkiem ok. .
Powiem tak, ja do niej chodze i nie zaluje. Zawsze ma jakis pomysl na mnie a przede wszystkim zawsze jestem zadowolona bo ona rozmawia i slucha czego potrzebujesz. Pojdz na konsultacje do niej -bezpłatnie. Sama sie przekonasz czy warto.

Mysle ze jesli planuje sie duza zmiane to trzeba troszke poszukac a nie usiasc od razu do kogos na fotel. Po prostu idz i pogadaj z nia.
ewela_pa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 08:22   #3438
filima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer w Warszawie - w niedzielę(komunia)

Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość
W związku z komunią mojej córki szukam fryzjera w Warszawie, najlepiej w centrym. Plizzz....pomocy, bo widzę ze tylko w centrach handlowych są salony ,,niedzielne" ale czynne od 10 a mamy komunię na 11
Visage, Bora Komorowskiego 8a, Warszawa, Gocław normalnie w niedzielę zamknięte, ale nie ma problemu z umówieniem się. Dziewczyny z talentem, ceny niewygórowane, przeciętne, tel. 22 428 49 25
filima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:00   #3439
ladyy26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Wczoraj byłam w jld w blue city- to już moja druga wizyta w sieci tych salonów. O ile pierwszy raz samo strzyżenie w CH Reduta do zaakceptowania, wręcz zadowalające, o tyle wczoraj w blue city wzięłam sobie farbowanie z kontrastami, strzyżenie ale tylko grzywki, mycie i modelowanie plus zabieg szumnie nazywany "kuracją"
całość 300zł. Włosy spalone- kolor miał być chłodny blond (wyszedł zółty- podobno taki jest modny w tym sezonie, MODELOWNIE to po orstu suszenie przy użyciu szczotki z dużą ilością cudzych włosów. ŻENADA.
Czy wtym mieście są normalni fryzjerzy- którzy dobrze wykonują swoją "robotę".

mieszkam tu od niedawna, nie jestem wymagającym klientem ani nie mam trudnych włosów, każda próba farbowania to jakaś pomyłka- cięcia jako tako.


błagam o namiary na normalnego fryzjera w centrum lub okolicach
ladyy26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 10:51   #3440
moniau82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: the point warszawa górskiego

Cytat:
Napisane przez lusia8 Pokaż wiadomość
Pomózcie, prosze. Znajoma poleciła mi THE POINT na Górskiego (jej psiapsiuła tam pracuje) - fajnie bo blisko mej firmy, ale nie do konca ufam, bo to zawsze psiapsiula. Na forum nic nie znalazlam, a juz musze cos zrobic ze sobą, bo wstyd sie pokazywac . moze ktos był nie dawno i moze cos doradzić? warto? bo nie są specjalnie tani (jak slyszalam)
Hej, jestem osoba bardzo skromną i chwilę zajęło mi podjęcie decyzji o napisaniu opinii, bo nie chcę tu nikogo urazić, ale po to są fora aby sobie pomagać Byłam w Poin'cie również z polecenia i nigdy, ale to nigdy więcej tam nie pójdę . I nie chodzi tu o klimat lokalu (chodź ten też specjalnie nie był w moim typie) tylko o to jak zostałam potraktowana przez Panią Katarzynę, która się mną zajęła. Wiecie jak to jest jak masz dolinę i Twoją ostatnią deską jest wizyta u fryca. Wizyta, która ma odmienić Twoje nastawienie do świata. Nooo.... moja odmieniła, popadłam chyba w coś na zasadzie depresjiiiiii
Pani Katarzyna sprawiała wrażenie jakby słuchała co do niej mówię, na czym mi zależy itp W związku z powyższym oddałam swoje włosy w ręce rzekomej specjalistki... Nie mogłam się doczekać efektu końcowego, który w rezultacie popsuł mi humor na kolejne kilka dni.
Kwotę jaką musiałam zapłacić za usługę "fryzjerską" zostawię dla siebie ;(
Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!
__________________
Raz świeci słońce, raz pada deszcz
moniau82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 11:02   #3441
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: the point warszawa górskiego

Cytat:
Napisane przez moniau82 Pokaż wiadomość
Hej, jestem osoba bardzo skromną i chwilę zajęło mi podjęcie decyzji o napisaniu opinii, bo nie chcę tu nikogo urazić, ale po to są fora aby sobie pomagać Byłam w Poin'cie również z polecenia i nigdy, ale to nigdy więcej tam nie pójdę . I nie chodzi tu o klimat lokalu (chodź ten też specjalnie nie był w moim typie) tylko o to jak zostałam potraktowana przez Panią Katarzynę, która się mną zajęła. Wiecie jak to jest jak masz dolinę i Twoją ostatnią deską jest wizyta u fryca. Wizyta, która ma odmienić Twoje nastawienie do świata. Nooo.... moja odmieniła, popadłam chyba w coś na zasadzie depresjiiiiii
Pani Katarzyna sprawiała wrażenie jakby słuchała co do niej mówię, na czym mi zależy itp W związku z powyższym oddałam swoje włosy w ręce rzekomej specjalistki... Nie mogłam się doczekać efektu końcowego, który w rezultacie popsuł mi humor na kolejne kilka dni.
Kwotę jaką musiałam zapłacić za usługę "fryzjerską" zostawię dla siebie ;(
Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!
moniau82
to nie jest odpowiedni wątek (cztałaś tytuł?), przenieś go do:
Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=50419

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ladyy26 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w jld w blue city- to już moja druga wizyta w sieci tych salonów. O ile pierwszy raz samo strzyżenie w CH Reduta do zaakceptowania, wręcz zadowalające, o tyle wczoraj w blue city wzięłam sobie farbowanie z kontrastami, strzyżenie ale tylko grzywki, mycie i modelowanie plus zabieg szumnie nazywany "kuracją"
całość 300zł. Włosy spalone- kolor miał być chłodny blond (wyszedł zółty- podobno taki jest modny w tym sezonie, MODELOWNIE to po orstu suszenie przy użyciu szczotki z dużą ilością cudzych włosów. ŻENADA.
Czy wtym mieście są normalni fryzjerzy- którzy dobrze wykonują swoją "robotę".

mieszkam tu od niedawna, nie jestem wymagającym klientem ani nie mam trudnych włosów, każda próba farbowania to jakaś pomyłka- cięcia jako tako.


błagam o namiary na normalnego fryzjera w centrum lub okolicach
to samo

proszę nie zmieniać tytułów w wątku

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

tytuł watku to
dobry fryzjer w Warszawie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-03-26 o 11:01
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 14:58   #3442
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

jaka cena za koloryzację w hair a porter włosów średniej długości?
kasik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 22:28   #3443
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Niestety, okolo 300 zl, w tym strzyzenie. I to okolo to raczej ponad, typu 350 nawet. Jednak przegiecie, wiec przestalam tam chodzic - farbę nakładam co ok 4 tygodnie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 10:09   #3444
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a filip galas? chcę zapłacić za koloryzację jednen kolor nie więcej niż 200 zł. W JLD jest to za 120 zł ale do tego tzreba doliczyć 45 zł(mycie, czesanie). Skłaniam się ku JLD , tylko nie wiem czy warto ?Myślałam o JLD w Reducie lub Blue
City
kasik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 10:54   #3445
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

No Filip Galas zdecydowanie jest jeszcze droższy, od Filipa uciekłam po ostatniej podwyżce cen. Obawiam się, że u tzw. markowych fryzjerów nie da rady farbować za 200 zł.
No ja bym nie ryzykowała włosów w JLD - to jest zawsze loteria, nie wiesz, na kogo trafisz. Z tańszych, choć też płacę powyżej 200 zł to jest salon na dole w Galerii Mokotów, ten naprzeciwko Yves Rocher. Jest tam kilka zdolnych osób, pracują na L'Orealu, ale szału nie robią. Równy, przyzwoity poziom i ceny średnie, rzekłabym.

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2013-04-03 o 10:56
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 12:11   #3446
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

już sama nie wiem.. Mam kupioną jakiś czas temu farbę do włosów, ale boję się ją sama nakładać(robi mi ją koleżanka). Chcę zniwelować złoto-rudy połysk włosów, pomyślałam, że jak pójdę do specjalistów to na pewno zrobią dobrze, ale to tak chyba nie jest.. Jeszcze jest Marco Aldany czy jakoś tak. I mam w sumie blisko. A Ty po kim byłaś najbardziej zadowolona(koloryzacja) ?
kasik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 14:07   #3447
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Nie mam na to łatwej odpowiedzi. Na brąz ładnie mnie robili w Hair a porter, ale mi się znudził, a "mój" fryzjer stamtąd uparł się, że nie zrobi mi rudego. Teraz jestem ruda, w ładnym miedzianym odcieniu (czyli to, czego Ty chcesz się pozbyć, ha ha ha!) - to jest Luo, właśnie z Galmoka. Ale ta farba śmierdzi okrutnie i wysusza włosy, więc w sumie nie polecam. Niestety, nie mam swojego idealnego kolorysty.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 19:47   #3448
Joanna 1227
Raczkowanie
 
Avatar Joanna 1227
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Po przeczytaniu tego wątku zdecydowałam się pójść do Milek i jestem bardzo zadowolona. Prosiłam o lekkie ścięcie włosów by miały lekkość i puszystość. Polecam
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
— Mark Twain
Joanna 1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 20:07   #3449
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Odp: Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Joanna 1227 Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu tego wątku zdecydowałam się pójść do Milek i jestem bardzo zadowolona. Prosiłam o lekkie ścięcie włosów by miały lekkość i puszystość. Polecam
u kogo byłaś bo tam można albo różnie trafić?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 11:46   #3450
Zuzuza35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Odp: Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Też polecam salon Milek. Chodziłam tam kiedyś do właściciela salonu - Darka Miłka. Super fryzjer i bardzo sympatyczny człowiek Moje włosy mało który fryzjer potrafi dobrze ściąć a jemu wychodziło to perfekcyjnie.
Zuzuza35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.