Irytujące zachowania... starszych ludzi - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-30, 10:45   #331
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Według mnie problem polega też na tym, że starsi ludzie, zwłaszcza w małych miejscowościach, nie mają żadnych sensownych rozrywek i zainteresowań oprócz kościoła, oblatywania supermarketów i bazarków, chodzenia po lekarzach, plotkowania i oglądania uwłaczających inteligencji seriali. Nie wiem czemu np. gmina nie organizuje wycieczki do kina, teatru, tylko jednie gdzie pojadą to na reklamę garnków za 5 tysięcy do Lichenia, gdzie jeszcze w bambuko dziadków zrobią.
Też tak myślę. Wielu ludziom po prostu się nudzi... Moi "znajomi" starsi ludzie wstają o 5 -6 rano, do 12 mają dom ogarnięty, obiad ugotowany i nie mają co robić.
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 12:06   #332
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Dziś w autobusie jakiś stary dziad na mnie napierał bo chciał przejść Ale nie użyje słowa "przepraszam" bo przecież nie będzie przepraszał takiej gówniary
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 12:10   #333
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Dziś w autobusie jakiś stary dziad na mnie napierał bo chciał przejść Ale nie użyje słowa "przepraszam" bo przecież nie będzie przepraszał takiej gówniary
No ja zawsze mowie ze spokojnie itd to raz dziad sie oburzyl i do mnie ALE CO SPOKOJNIE po czym mocno mnie popchnal. Przy czym ja tez wychodzilam o czym go poinformowalam xd moze jakis psychiczny.

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 12:49   #334
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Nie, to nie tylko Twoja babcia. Mama mojego TŻ tez już powoli zmierza w tym niebezpiecznym kierunku, a w dodatku ma duży dom, stryszek i piwniczkę TŻ trafia szlag jak widzi sterty bezużytecznych gratów wśród których jest nawet jego elementarz i szkolna kamizelka wyżarta przez mole Do mamy jednak nic dociera, już kilka razy jak ją odwiedzaliśmy to z kuchennej szafki wypadły mi wprost na łeb miski i pudełka po jogurcie (widać kolekcjonoanie pudełek po jogurtach to międzynarodowe zjawisko ), ma ich setki Do tego setki ręczników "na ściereczki", których to ściereczek ma z kolei z tysiąc.

nieźle . Serio, z tymi kubeczkami jest coś nie tak .
Moja babcia kocha jeszcze woreczki, reklamówki i inne takie. Nosi swoją reklamówę i wszystko co w niej ma pakuje do kolejnych (taka reklamówkowa matrioszka ). Zanim coś się wyjmie z wora to wieki mijają .
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 15:23   #335
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No ja zawsze mowie ze spokojnie itd to raz dziad sie oburzyl i do mnie ALE CO SPOKOJNIE po czym mocno mnie popchnal. Przy czym ja tez wychodzilam o czym go poinformowalam xd moze jakis psychiczny.

Wyslane przez tapatalk 2
Mnie też by kiedyś stary dziad przewrócił w busie ani słowa przepraszam, ani nic
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 15:39   #336
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
Mnie też by kiedyś stary dziad przewrócił w busie ani słowa przepraszam, ani nic
No właśnie, to jest norma i kulturalne zachowanie W sumie nawet ciężko mi sobie wyobrazić "przepraszającą" starszą osobę, oni zawsze napierają

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

ps: z taką mega naburmuszoną gębą :P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 16:14   #337
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
No właśnie, to jest norma i kulturalne zachowanie W sumie nawet ciężko mi sobie wyobrazić "przepraszającą" starszą osobę, oni zawsze napierają

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

ps: z taką mega naburmuszoną gębą :P
O tak tak
zastanawia mnie skąd taka zawziętość na twarzy u niektórych starszych ludzi
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 16:17   #338
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
O tak tak
zastanawia mnie skąd taka zawziętość na twarzy u niektórych starszych ludzi
to bagaż doświadczeń.

Oczywiście żartuję bo to nie ma nic do rzeczy :d
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 16:57   #339
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

[1=0d75851a92bcdb93dfbf170 261c847a0f1cef222;4751464 6]nieźle . Serio, z tymi kubeczkami jest coś nie tak .
Moja babcia kocha jeszcze woreczki, reklamówki i inne takie. Nosi swoją reklamówę i wszystko co w niej ma pakuje do kolejnych (taka reklamówkowa matrioszka ). Zanim coś się wyjmie z wora to wieki mijają .[/QUOTE]

No jakże ja mogłam nie wspomnieć o reklamóweczkach Te również namiętnie gromadzi

A co do dnarwanych ziadów w autobusach, to znam z autopsji niestety. Raz jak chciałam wejść do autobusu, to jednemu dziadowi się przypomniało, że chyba miał wysiąść i w drzwiach po prostu mnie wypchnął chamsko na zewnątrz, bo jaśnie król wychodzi. Dodam, że na luzie zmieścilibyśmy się oboje w tych drzwiach, ja wchodząc, on wychodząc. Ale nie, z jakichś sobie tylko znanych przyczyn musiał mnie popchnąć
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 17:08   #340
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Jeszcze w temacie komunikacyjnym, starsi ludzie mnie irytują bo w 90% za szybko wstają do wyjścia jakby nie wiem, drzwi miały otworzyć się na 3 sekundy i zamknąć, wstają i przeciskają się nawet przystanek przed bo oni MUSZĄ już być przy drzwiach...

10% wysiada za późno.

Ja zawsze specjalnie stoję przy drzwiach i nie odsuwam się póki się drzwi nie otworza - bo po co. I tylko czuję jak oni się denerwują i sapią

Albo ostatnio właśnie był mój przystanek i chciała się przecisnąć taka kobita, nie było miejsca na takie rzeczy więc odwracam się i mówię, że ja też wysiadam na co ona wielkie oczy i - a co mnie to obchodzi!!!


Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2014-07-30 o 17:09
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 17:42   #341
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Jeszcze w temacie komunikacyjnym, starsi ludzie mnie irytują bo w 90% za szybko wstają do wyjścia jakby nie wiem, drzwi miały otworzyć się na 3 sekundy i zamknąć, wstają i przeciskają się nawet przystanek przed bo oni MUSZĄ już być przy drzwiach...

10% wysiada za późno.

Ja zawsze specjalnie stoję przy drzwiach i nie odsuwam się póki się drzwi nie otworza - bo po co. I tylko czuję jak oni się denerwują i sapią

Albo ostatnio właśnie był mój przystanek i chciała się przecisnąć taka kobita, nie było miejsca na takie rzeczy więc odwracam się i mówię, że ja też wysiadam na co ona wielkie oczy i - a co mnie to obchodzi!!!

Borze liściasty, to też jest bardzo wkurzające Zwłaszcza, jak trzymam się barierki, ale muszę ją puścić, bo przecież MUSZĘ ICH PRZEPUŚCIĆ, oni MUSZĄ stać koło drzwi. A autobus/ tramwaj zaraz będzie hamował, czyli własnie wtedy najbardziej potrzebuję się tej barierki trzymać!!!

Kiedyś jakiś facet (taki 50+) na mnie naskoczył, bo chciałam go przepuścić- tak, musiał ustawić się koło drzwi mimo, że tramwaj dopiero ruszył z przystanku Puściłam barierkę i od razu złapałam inną. Zrobiłam w ten sposób dosłownie dwa kroki w prawo i usłyszałam "co tak tańcuje?!"

Chwast, miałaś taki cudny avatar, kto to był?
__________________

Edytowane przez Kaataarzynaa1
Czas edycji: 2014-07-30 o 17:43
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 18:19   #342
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Borze liściasty, to też jest bardzo wkurzające Zwłaszcza, jak trzymam się barierki, ale muszę ją puścić, bo przecież MUSZĘ ICH PRZEPUŚCIĆ, oni MUSZĄ stać koło drzwi. A autobus/ tramwaj zaraz będzie hamował, czyli własnie wtedy najbardziej potrzebuję się tej barierki trzymać!!!

Kiedyś jakiś facet (taki 50+) na mnie naskoczył, bo chciałam go przepuścić- tak, musiał ustawić się koło drzwi mimo, że tramwaj dopiero ruszył z przystanku Puściłam barierkę i od razu złapałam inną. Zrobiłam w ten sposób dosłownie dwa kroki w prawo i usłyszałam "co tak tańcuje?!"

Chwast, miałaś taki cudny avatar, kto to był?
noooo, właśnie to, dokładnie!

Dale Cooper z Twin Peaks ;p
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 18:27   #343
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Ej kurde, masakra jest w komunikacji miejskiej... Mnie sie kiedyś starsi ludzie pytali, czemu się tak szpece i mam kolczyki na twarzy, dodam, że często były to chamskie komentarze, że matka mnie nie wychowała itp, wtedy odpowiadałam, że mają pilnować swoich wnuków, jeśli ich posiadają.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 19:02   #344
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
noooo, właśnie to, dokładnie!

Dale Cooper z Twin Peaks ;p
No zaraz Cię wyściskam, myslałam, że jestem z tym jedyna jedyna

Nieee, miałaś taką śliczną dziewczynę, czarno-białe zdjęcie. Aczkolwiek Dale też bardzo spoko
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 19:27   #345
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Ej kurde, masakra jest w komunikacji miejskiej... Mnie sie kiedyś starsi ludzie pytali, czemu się tak szpece i mam kolczyki na twarzy, dodam, że często były to chamskie komentarze, że matka mnie nie wychowała itp, wtedy odpowiadałam, że mają pilnować swoich wnuków, jeśli ich posiadają.
na mnie starsze osoby (mówiąc starsze mam na myśli osoby 50-60 lat, które są starcami MENTALNIE od 10 roku życia chyba) kochają patrzeć i nie raz również skomentować.
Ostatnio właśnie baba się gapiła cały czas, irytowało mnie to. Oparłam ręce o kasownik, położyłam na nie brodę i zaglądam jej w oczy. Oj potyczka trwała długo. Nagle tak się obruszyła z pogardą i spojrzała teatralnie w bok. Do końca jazdy łeb ją swędział żeby spojrzeć.

A jak nie jestem sama (czyt. jestem bardziej harda) to zdarza mi się spytać - pomóc w czymś? Jak ktoś się tak gapi i gapi. No bo nie wiem, może w czymś pomóc serio haha

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
No zaraz Cię wyściskam, myslałam, że jestem z tym jedyna jedyna

Nieee, miałaś taką śliczną dziewczynę, czarno-białe zdjęcie. Aczkolwiek Dale też bardzo spoko
o matko nie wiem, nie pamiętam. Pamiętam tylko Shelly z Twin Peaks, to miałam czarno białe

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2014-07-30 o 19:30
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 19:32   #346
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość

o matko nie wiem, nie pamiętam. Pamiętam tylko Shelly z Twin Peaks, to miałam czarno białe
Tak! To ona. OMG co za uroda! Dziś zaczynam oglądać ten serial
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 19:34   #347
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Tak! To ona. OMG co za uroda! Dziś zaczynam oglądać ten serial
no, jest piękna a może raczej była bo teraz mi się nie podoba ;p
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 20:24   #348
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Chwast, to prawda, na mnie też ludzie się meeeeeeeggggaaaa patrzyli, i najlepszym atakiem było patrzenie prosto w oczy. Mam na myśli takich ludzi w średnim i starszym wieku

Tu gdzie teraz mieszkam nikogo nie dziwi pare kolczyków i tatuaży, ewentualnie chcą wiedzieć gdzie robiłam i ile zapłaciłam... U mnie w pracy mam jednego dziadka, WYAUTOWANY OD PASA W GÓRE DO SAMEJ szyi, plus nogi, ale nie całe, schorowany, ale on planuje poprawiać jeszcze jeden tatuaż, który mu się nie podoba i zastanawia się, jak dojedzie do miasta 100km oddalonego do swojego tatuażysty.
Muszę przyznać, ze ludzie starsi inaprawde starzy są tu bardzo mili. Oczywiście są wyjątki, jedna pani, wczoraj skończyła 100!!! lat, ale rześka i niesympatyczna jak nie wiem, gdy dowiedziała się, że jestem Polką to prychnęła z pogardą. Poza tym nie spotkałam się z chamstwem, pchaniem do pociagu/autobusu/kolejki.. Kiedys nawet jakiś starszy pan chciał ustąpic mi miejsca, gdy prawie skręciłam nogę w nowych koturnach xD
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 20:37   #349
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Chwast, to prawda, na mnie też ludzie się meeeeeeeggggaaaa patrzyli, i najlepszym atakiem było patrzenie prosto w oczy. Mam na myśli takich ludzi w średnim i starszym wieku

Tu gdzie teraz mieszkam nikogo nie dziwi pare kolczyków i tatuaży, ewentualnie chcą wiedzieć gdzie robiłam i ile zapłaciłam... U mnie w pracy mam jednego dziadka, WYAUTOWANY OD PASA W GÓRE DO SAMEJ szyi, plus nogi, ale nie całe, schorowany, ale on planuje poprawiać jeszcze jeden tatuaż, który mu się nie podoba i zastanawia się, jak dojedzie do miasta 100km oddalonego do swojego tatuażysty.
Muszę przyznać, ze ludzie starsi inaprawde starzy są tu bardzo mili. Oczywiście są wyjątki, jedna pani, wczoraj skończyła 100!!! lat, ale rześka i niesympatyczna jak nie wiem, gdy dowiedziała się, że jestem Polką to prychnęła z pogardą. Poza tym nie spotkałam się z chamstwem, pchaniem do pociagu/autobusu/kolejki.. Kiedys nawet jakiś starszy pan chciał ustąpic mi miejsca, gdy prawie skręciłam nogę w nowych koturnach xD
Super dziadki
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 20:44   #350
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Borze liściasty, to też jest bardzo wkurzające Zwłaszcza, jak trzymam się barierki, ale muszę ją puścić, bo przecież MUSZĘ ICH PRZEPUŚCIĆ, oni MUSZĄ stać koło drzwi. A autobus/ tramwaj zaraz będzie hamował, czyli własnie wtedy najbardziej potrzebuję się tej barierki trzymać!!!
Nienawidze tego! szalu dostaje.
Ps. Dzis jak wysiadalam musialam wrecz wyskoczyc bo wielebny kierowca probowal mi scisnac w drzwiach
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 20:56   #351
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

http://www.sadistic.pl/glupota-sasiedzka-vt307737.htm odnośnie tematu ;P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 07:11   #352
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Wywiesiłam w sobote wieczorem pranie na balkon a nazajutrz rano
słysze moja sąsiadke (70 +) jak mówi do męża
swego
- zobacz niedziela a ta pranie zrobiła, jakby dni innych nie miała i oburzenie wielkie. Ona przesiaduje tylko na tym swoim balkonie i komentuje a że głucha to głosno komentuje



Co do irytującego patrzenia się to jak to się mówi - od miecza wojujesz ....haha.
Zawsze zerkam na mijającą mnie osobę i wzrok odwracam jeśli nie znam, czasem zerkne drugi raz i gdy ta osoba patrzy się i patrzy to również wojna na wzrok

Z innej beczki, wczoraj ide sobie chodnikiem i z daleka widze 3 starsze panie jak rozmawiają, zajmując cały chodnik, one tez mnie widzą, podchodzę bliżej i myślicie ze któras mi miejsce zrobiła? hahaah a skąd musiałam na ulice wejść

Codziennie do pracy mam przyjemność mijac się z licealistami którzy wysiadają z autobusu i idą do szkoły. Idą po czworo całym chodnikiem więc zawsze się usuwałam az od jakiegoś czasu nie patrze na to ,ide sobie twardo i nie odsuwam się już, i czasem po prostu zderzam się z nimi ....jacy zdziwieni
to taki mały off sorki.
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 07:41   #353
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Codziennie rano między 5 a 6 robię tradycyjną rundkę marszobiegu po okolicznej plaży i parku. Zaraz obok naszego bloku jest kafeteria, gdzie już o 5 (!!!) rano rozsiadają się pierwsze dziadki (na oko 70-80 lat). Zawsze jak wracam z tego spaceru, to mało z tych krzeseł nie pospadają tak się wychylają, bo skręcam jednak te parę metrów od nich. Wiem, że mnie zawsze obgadują, bo nawet palcem potrafią pokazać Dzisiaj rozwiązał mi się but zaraz za winklem. Przykucam, zawiązuję sznurowadła i co słyszę:
"Schudła"
"Nieee, po prostu dzisiaj ma obcisłą koszulkę"
"Chrzanisz. To niebieskie wczoraj to niby luźne było?"
"Jakie niebieskie, Kosta?! To było lawendowe!"

Poległam
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 10:24   #354
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

na świeżo -niedocenianie pracy, bo robi się ją inaczej niż "za moooich czaaaaasów"

Dowiedziałam się dziś, że taka praca przy komputerze (bo, jakbyście nie wiedzieli, my nie pracujemy przy komputerze my "siedzimy przy komputerze") to nie praca. No i spox
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 13:32   #355
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
na świeżo -niedocenianie pracy, bo robi się ją inaczej niż "za moooich czaaaaasów"

Dowiedziałam się dziś, że taka praca przy komputerze (bo, jakbyście nie wiedzieli, my nie pracujemy przy komputerze my "siedzimy przy komputerze") to nie praca. No i spox

znam ten ból . Też pracuję przy komputerze i ciągle słyszę od babci, że tylko gram w gry.. (jej komputer tylko kojarzy się z grami). Pomimo wielu przeprowadzonych rozmów i tak jest święcie przekonana, że się obijam. Najgorsze jest to, że opowiada o tym innym i pewnie sobie myślą, że od paru lat żyję na garnuszku mamy i w dodatku tracę czas na zdobywanie leveli w strzelankach
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 13:41   #356
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

[1=0d75851a92bcdb93dfbf170 261c847a0f1cef222;4753084 1]znam ten ból . Też pracuję przy komputerze i ciągle słyszę od babci, że tylko gram w gry.. (jej komputer tylko kojarzy się z grami). Pomimo wielu przeprowadzonych rozmów i tak jest święcie przekonana, że się obijam. Najgorsze jest to, że opowiada o tym innym i pewnie sobie myślą, że od paru lat żyję na garnuszku mamy i w dodatku tracę czas na zdobywanie leveli w strzelankach [/QUOTE]

A przecież nie tracisz życia w grach tylko na wizażowym forum
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 14:09   #357
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
A przecież nie tracisz życia w grach tylko na wizażowym forum
to nie jest tracenie czasu ! to cenna nauka życia
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 14:51   #358
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Moja babcia potwornie narzeka. Jest chora doslownie na wszystko I wszystko ją boli. Doprowadza mnie to do szału, bo czasami nie można juz z nia normalnie pogadać, jedynie trzeba słuchać o bólu uda, migrenie, szumach w uszach I wielu innych dolegliwościach. A jak sie nie wykaże zainteresowania to babcia sobie idzie wielce obrażona.
Dziadek to samo. Od progu krzyczy, że się fatalnie czuje. A w tajemnicy rabie drewno i szuka zony młodszej o 40 lat, bo potrzebuje kobiety do spania
Must jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 15:09   #359
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Dziadek to samo. Od progu krzyczy, że się fatalnie czuje. A w tajemnicy rabie drewno i szuka zony młodszej o 40 lat, bo potrzebuje kobiety do spania

To mi przypomina mojego sąsiada 80 letniego sąsiada . Był na tyle bezczelny, że łaził po sąsiadkach i im mówił, że mają z nim sypiać. Nie prosił tylko wydawał rozkazy. Jak mu zaczęły grozić policją to się uspokoił .

O tym sąsiedzie mogłabym książki pisać. Wstrętny donosiciel, przyjaciel straży miejskiej. Nawet pranie u sąsiadów mu przeszkadza. Niedługo mam zamiar przyszykować małą zemstę i też na niego donieść bo mam podejrzenia, że męczy swojego psa.
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 19:55   #360
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Irytujące zachowania... starszych ludzi

Wrrr nie znosze totalnej olewki w kwestii odziezy. A raczej jej braku. Oto anarchia pod moim oknem..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1406832923346.jpg (36,8 KB, 177 załadowań)
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 11:10:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.