Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-16, 21:25   #2431
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Megi i co,masz juz paczke? Ja slyszalam ,ze w Hiszpani strajkuja(tam produkuja cosm.)Mimo wszystko bardzo mi Cie szkoda
SweetJoan,ja wlasnie zrobilam sama ten zabieg.I nic prostszego
madziusia,teraz cosm.2 nakladam cienko na noc i jest fanie.Na nasza impreze bede piekna
moll_y,no przeciez Ci napisalam,ze to nienormalane co Ci sie na twarzy (pod oczami robi)PRZESTAN babo!!!Tak jak to opisalas to nawet po masce cosm.1 nie mialam.Rany,Ty jestes baaaaaaaaaardzo wrazliwa.TO NIE JEST EFEKT PRZEJSCIOWY:nie :.10-30 min. trzymaj ,ale nie dluzej.Trzymam za Twoje egzaminy kciuki

p.s. a jakie egzaminy?
Lekko plamiasta,czyzby nastepna "staruszka"? Witaj w klubie! Co do cosmelana i wygladzanie zmarszczek ...to tylko plytkie znikaja,glebokie zostaja i dlatego botox tez nam potrzebny.Dla mnie najwazniejsze jest twarz bez plam.
Jelly,Ty sie nie wyglupiaj .Filtr50 plus!!!! Przypadkiem nie wybierasz sie do Hurghady,co?
Massima,Toz to prawie ksiazka Jutro dokoncze ,bo maz znowu denerwuje
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 21:54   #2432
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza........cała zamieniłam się w czekanie i punkt widzenia Masimy
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 06:51   #2433
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Końcem października wybieram sie na tydzien do Hiszpanii, myślałam o zakupie cosmelanu na miejscu ale jak i gdzie nie mam pojęcia, i jak się to cenowo kształtuje, może ktoś wie
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 09:31   #2434
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witajcie cosmelanki.

Masima- ufffffff ależ sie rozpisałaś , ale przeczytałam wszystko dokładnie.
Co do tych kremów "na trądzik" to faktycznie pierwsze słysze ???? Co do tabletek anty- to jest to zmora plam, ja też biore jeszcze jasmin ale juz ostatnia paczke i kończe z tym raz na dobre. Co do kremu cos2 i jego "długosci ' stosowania to te pierwsze 3 miesiące to Ci wystarczy na akurat, że sie nie popsuje. Przez pierwsze 3 miesiące więcej zużywasz cosmelan2, A potem jak bedziesz dokupowała do wystarczy Ci go na (mi bynajmniej) 4-5 miesięcy. Pół od razu pzrekładaj do słoiczka i trzymaj w lodówce a drugie pół używaj, bedziesz miała gwarancje zachowania świeżości cosmelanu nawet perzz tak długi okres. Do smarowania nie używaj paluchów tylko patyczek, to cosmelan będzie jeszcze swieższy. Więc na wszystko jest sposób. Muszisz być dobrej myśli, bedzie dobrze po zabiegu. Osobiście uważam, że nie ma najmniejszego problemu żeby cosmelan zrobić samemu w domu. Ja dwa razy robiłam u lekarza-ale gdybym wcześniej odkryła to forum to napewno zrobiłabym go sama w domu. Efekt ten sam a kasy zostaje dwa razy więcej w kieszeni. A lekarze i tak bedą sie trzymać tego że taaaaaki "skomplikowany" zabieg to trzeba tylko u lekarza robić.
Wszystko sie kręci wokół KASY. Krem hydrowital-k i słoiczek cosmelanu2 lekarz MUSI Ci dać do domu( jeżeli jest uczcziwy). Także skoro płacisz to wymagaj tego co Ci sie należy, bo czytałas jak niektóre cosmelanki zostały oszukkane.

No wogóle to WITAJ W NASZYM KLUBIE. W przyszłym tygodniu świętujemy. Więc gorąco zapraszamy. ( bo nie wiem czy dotarłaś z czytaniem do tego momentu??? bo faktycznie ogrom tego jest a my piszemy i piszemy....)




Buczacza- ja nie moge sie doczekać . Pewnie jesteś juz śliczna i przygotowana na świętowanie.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 11:36   #2435
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Boże, buczacza, do Hurghady sie wybieram, a co? niedobrze? Zaraz lecę do sklepu po filterek!
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 11:50   #2436
ulalala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej moje kochane towarzyszki niedoli...
To juz prawie rok jak ostatni raz tu zagladalam(chyba nie przesadzam) Jest mi wstyd, bo niczym syn marnotrawny skruszona wracam po porade...no tak, jak trwoga to do Boga Ja juz poprostu nie mam sily, rece mi opadaja, brak slow a nawet gdy sie znajda to jest ich zbyt malo by wyrazic moje rozgoryczenie i zalamanie sytuacja mojego ryjka. Thiospot dzialal ale tylko na poczatku i rozlal moje play pod skora zeczywiscie ale niestety jestem juz na niego uczulona tzn puchnie mi skora w miejscu, wktorym sie niem posmaruje...((( mimo ze plamy zostaly rozlane to niestety gy tylko przyszlo pierwsze slonko zciemnialy mimo stosowania filtra o faktorze 50 no i sa teraz 2 razy wieksze prze to rozlanie ktore nazwalabym raczej zwiekszeniem objetosci plam! Poza tym nie moge pozbyc sie zaskornikow i mimo ze uzywam dobrego kryjacego podkladu chanele pro lumiere to przy takiej pogodzie po 30 min juz ze mnie splywa (((( ogolnie moja twarz wyglada nieestetycznie bo do tego zaczely mi pekac naczynka i jednym slowem mam juz dosc...z przyjemnoscia siegnela bym po cosmelan ale nie mam przekonania, czesc z Was pisze,ze to pogarsza sprawe....ehhh sama juz nie wiem co robic...poradzcie plis...
__________________
Sola ratio perfecta beatum facit.
ulalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 13:12   #2437
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witaj Ulala- siegaj po cosmelan i tyle!!!!! i nawet sie nie zastanawiaj!!!! zdecydowana większość tu z nas jets zadowolona z cosmelanu, ( a kto pisze że to pogarsza sprawe.... w czym?????) jak go bedziesz używała "przepisowo" i systematycznie to naprade znikną Ci plamiska i zdecydowanie poprawi cera.
Pozdrowionka.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 15:54   #2438
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Masima,madziusia ma 100% racji
jelly,biedna!!!Jedziesz do drugiej ojczyzny Ruskich(jezyka obcego nie musisz znac) Nie jest tak strasznie,Hurghada mi sie nie podoba,bo tam nic do ogladania nie ma.Maja za to PIEKNE plaze.Nie jedz zielonych salat,kranowki nie pij-rozwolnienie murowane.
ulalala,no widzisz!!!Cosmelan z czystym sercem polecam.Podpisuje sie pod madziusia
madziusia,drugi dzien jestem w pracy i czerwona.W takim stanie do pieknosci mi daleko.O i jeszcze skora wyjatkowo dzisiaj intensywnie schodzi.Chlopaki patrzyli dziwnie,ale zaden nie odwazyl skomentowac mojego wygladu.Skora mi pod oczami wysycha ,co robic?
Tez sie nie moge doczekac,tylko ta 40stka mnie przeraza.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 19:12   #2439
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny ile planować wolnego na ten cosmelan, myslałam o urlopie albo zwolnieniu lekarskim ? Nawet przełożyłam dwa tygodnie urlopu na wrzesień z tą myślą. Ale może nie ma takiej potrzeby ? Może tydzień wystarczy i nie będę już straszyć Szkoda mi lata spędzić w pracy, a znowu nie mam na tyle urlopu żeby brać kiedy popadnie.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 19:52   #2440
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile planować wolnego na ten cosmelan, myslałam o urlopie albo zwolnieniu lekarskim ? Nawet przełożyłam dwa tygodnie urlopu na wrzesień z tą myślą. Ale może nie ma takiej potrzeby ? Może tydzień wystarczy i nie będę już straszyć Szkoda mi lata spędzić w pracy, a znowu nie mam na tyle urlopu żeby brać kiedy popadnie.
Co najmniej 10 dni,oj bedziesz straszyc.Ja niestety nie moglam sie ukryc ,chociaz 3 tygodnie urlopu mialam,to mnie kupa ludzi widziala.Nie wiem co znajomi o mnie mysla,najpierw zmienilam fryzure i garderobe,a teraz latam z czerwonym pyskiem i do tego z zwisajacym naskorkiem.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 19:55   #2441
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

cassatta,widze Cie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Co pod oczy?Ratuj
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 19:59   #2442
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Angi,Ciebie tez,widze
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:02   #2443
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Angi,Ciebie tez,widze


A czego szukasz pod oczy?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:06   #2444
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

skora mi wysycha pod oczami,cos baaaaaaardzo nawilzajacego
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:09   #2445
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
skora mi wysycha pod oczami,cos baaaaaaardzo nawilzajacego
Moze coś z mazideł ? Juz pisalam,ze zachwycam się ostatnia maslem Cupacu.Świetnie nawilża.Ale najlepszy jest krem elemis. Elemis.com
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:12   #2446
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ja juz z rozpaczy moj "stary krem" cellular radiance eye cream jak maske nalozylam.Boje sie troche ,bo ten lekarz zabronil chemi.A tam z pewnoscia pelno jej
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:13   #2447
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

to fajnie.Kurcze,troche to potrwa zanim z Polski to jakos dorwe
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:15   #2448
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

elemis ? zaraz zobacze
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:19   #2449
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Masz na mysli Absolute Eye Mask,czy Serum?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:21   #2450
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza "zabiję Cię" za ten post pod postem !!!! Uzywaj edycji!

Serum jest świetne.Mam tez krem do twarzy z serii "marine" Sklad rewelacja i tak samo działa.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:27   #2451
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

e tam,nie zabijesz Kochana jestes.Sprobuje zamowic
uwaga,teraz korzystam z "edytuj"
Duzo tu mnie,nie?
aha!!! Zbytnio nie znam sie na tym...edytuj,cytuj.otworz w edytorze itd.
PRZEPRASZM
lidie,tez widze!!!
Mam malpi humor dzisiaj,WYBACZCIE.To pewnie przez zblizajaca 40stke
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:46   #2452
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza wit e w kapsułce lub a+e, serum jak masz jakieś tłuste , coś bardzo tłustego typu Nanobase, nawet głupią maść arnikową. Właśnie jestem w trakcie zamówienia i będę sama kręcić olejek pod oczy
Witamy nowe twarzyczki
Masima co do tego co napisałaś to w pewnym stopniu prawda, że trzeba stosować maści itp na trądzik ale, ale tylko jeśli ktoś go ma, bo stosując cos1 musi buzia być zaleczona czytałam to w jakimś mądrym piśmie.
Ulala przeżuć się na kosmetyki naturalne bez konserwantów typu zrób sobie krem. Gorąco polecam. Jak kiedyś stosowałam sklepowe niby najlepsze bo drogie z wyższej półki tak teraz po kilku miesiącach stosowania naturalnych widzę kosmiczną różnicę. Jestem uzależniona od nich
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:50   #2453
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza sorki że w cześniej nie odpisałam byłam w trakcie wybierania wina. Mam niezłą piwniczkę. Na zdrowie wszystkim, też mam kiepski nastrój i jestem zawalona robotą a jutro już piątek
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 20:58   #2454
SweetJoan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

cassatta jak ja mogę sobie zrobic "swój krem".....niby z czego?:confused :
SweetJoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 21:08   #2455
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Masima,a teraz na serio!Caly zabieg Cosmelan mozesz naprawde sama zrobic.Mam juz trzeci raz ten zabieg i uwierz mi to czysta BZDURA u lekarza to robic.Oni tak mowia,bo chca tez zarobic,logiczne!!!Dziewc zyny same kwasami twarz czestuja,a moim zdaniem to powinno byc karalne(kwasy zrujnowaly mi twarz) Takze moge Ci powiedziec,ze cosmelan jest 1000% bezpieczniejszy jak kwasy.Mam nadzieje,ze moge Cie namowic,zebys sama w domu zrobila.To nie jest skomplikowane,a taaak sie oplaca.Gwarantuje Ci bez plamiasta twarz

cassatta,u mnie sa takie kapsulki w DM po 1,99Euro(chyba)tam jest 5 sztuk,o takie Ci chodzi?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 21:40   #2456
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza wszystko co ma wit. a +e lub e możesz wycisnąć i posmarować jest olejista i super uspokaja i ukaja oczy bynajmniej tymczasowo. Oczy nie szczypią i nie łzawią.
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 21:56   #2457
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Masima,a teraz na serio!Caly zabieg Cosmelan mozesz naprawde sama zrobic.Mam juz trzeci raz ten zabieg i uwierz mi to czysta BZDURA u lekarza to robic.Oni tak mowia,bo chca tez zarobic,logiczne!!!Dziewc zyny same kwasami twarz czestuja,a moim zdaniem to powinno byc karalne(kwasy zrujnowaly mi twarz) Takze moge Ci powiedziec,ze cosmelan jest 1000% bezpieczniejszy jak kwasy.Mam nadzieje,ze moge Cie namowic,zebys sama w domu zrobila.To nie jest skomplikowane,a taaak sie oplaca.Gwarantuje Ci bez plamiasta twarz

cassatta,u mnie sa takie kapsulki w DM po 1,99Euro(chyba)tam jest 5 sztuk,o takie Ci chodzi?
Co to znaczy ,ze "kwasy zrujnowały Ci twarz"? Umieram z ciekawosci...
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 22:12   #2458
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Masima co do tego co napisałaś to w pewnym stopniu prawda, że trzeba stosować maści itp na trądzik ale, ale tylko jeśli ktoś go ma, bo stosując cos1 musi buzia być zaleczona czytałam to w jakimś mądrym piśmie.
Ja nie mam trądziku, nigdy w życiu nie miałam, mam suchą i wrażliwą skóre, okres dojrzewania przechodziłam bezbolesnie bez jednego pryszcza na twarzy i tak jest do dzisiaj, a dojrzewanie już bardzo bardzo dawno za mną. Jedynym moim problemem są te plamiska, pani doktor po obejrzeniu mojej twarzy stwierdziła ze musze często pilingi robić, bo twarzyczka gładka, a ja do tej pory tak naprawde nie robiłam nic jeszcze z pyszczkiem. Wstyd się przyznać ale często stosowałam tylko krem Nivea bo nic innego nie było potrzebne. Teraz po tych żelach antytrądzikowych bardzo mi się ściąga skóra na twarzy (zawierają kwas azelainowy), ale żeby temu zapobiegać i żeby nie podrażniało twarzy po kilkunastu minutach mam nakładać krem silnie nawilżajacy bądź natłuszczajacy, może to byś na noc nawet sama wazelina.
Zapomniałam dodać że zaleciła mi również stosowanie kapsułek VIADERM 2 razy dziennie, który zawiera olej z ryb. Podobno brak kwasów omega ale nie pamiętam których może powodować również łatwiejsze powstawanie przebarwień.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 22:21   #2459
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Angi ja używam kwasów i jak na razie nie zrujnowały mi twarzy. Masima pamiętam jak brałam tabletki ze skoncentrowaną witaminą (kurcze wino mi uderzyło nie pamiętam jaką)w tym czasie nie mogłam nic używać bo mogłabym mieć plamy dopiero po pół roku mogłam zastosować cos1. Całuski
Buczacza już lepiej z humorkiem wino działa cuda
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 22:28   #2460
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Angi ja używam kwasów i jak na razie nie zrujnowały mi twarzy. Masima pamiętam jak brałam tabletki ze skoncentrowaną witaminą (kurcze wino mi uderzyło nie pamiętam jaką)w tym czasie nie mogłam nic używać bo mogłabym mieć plamy dopiero po pół roku mogłam zastosować cos1. Całuski
Buczacza już lepiej z humorkiem wino działa cuda
No właśnie.Ja tez stosuję kwasy i to one ratują mi twarz
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.