Maestrobrush (pędzle Maestro) kto tam kupował i jakie są te pędzle? - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-05, 14:25   #811
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Ja mam prośbę do weteranek makijażu, które mają od jakiegoś czasu pędzle Maestro. Mam zamiar kupić sobie pierwsze pędzle, chciałam, żeby to był skromny zestawik 20 szt. Lancrone za ok 70 zł żeby chociaż dowiedzieć się co jest mi potrzebne na codzień ale coraz bardziej zastanawiam się czy nie będą to pieniądze wywalone w błoto. Dlatego proszę o zrobienie takiej listy kilku pędzelków (może z numerkami i rozmiarami?)-niezbędnika dla początkującej bo oglądam wszystkie te pędzelki Maestro, ślinka mi cieknie na ich widok, najchętniej kupiłabym wszystkie ale nie wiem od czego zacząć.
Myślę, że większej ilości dziewczyn taka lista się przyda i skorzysta na tym
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 14:30   #812
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Ja mam prośbę do weteranek makijażu, które mają od jakiegoś czasu pędzle Maestro. Mam zamiar kupić sobie pierwsze pędzle, chciałam, żeby to był skromny zestawik 20 szt. Lancrone za ok 70 zł żeby chociaż dowiedzieć się co jest mi potrzebne na codzień ale coraz bardziej zastanawiam się czy nie będą to pieniądze wywalone w błoto. Dlatego proszę o zrobienie takiej listy kilku pędzelków (może z numerkami i rozmiarami?)-niezbędnika dla początkującej bo oglądam wszystkie te pędzelki Maestro, ślinka mi cieknie na ich widok, najchętniej kupiłabym wszystkie ale nie wiem od czego zacząć.
Myślę, że większej ilości dziewczyn taka lista się przyda i skorzysta na tym
Takie pytanie już nie raz padło w tym wątku Przejrzyj wątek - znajdziesz podpowiedzi i wskazówki Polecam też kanały Na YouTube...

Edytowane przez DiTu77
Czas edycji: 2011-03-05 o 14:31
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 14:35   #813
Aguskaq
Raczkowanie
 
Avatar Aguskaq
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 318
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Ja mam prośbę do weteranek makijażu, które mają od jakiegoś czasu pędzle Maestro. Mam zamiar kupić sobie pierwsze pędzle, chciałam, żeby to był skromny zestawik 20 szt. Lancrone za ok 70 zł żeby chociaż dowiedzieć się co jest mi potrzebne na codzień ale coraz bardziej zastanawiam się czy nie będą to pieniądze wywalone w błoto. Dlatego proszę o zrobienie takiej listy kilku pędzelków (może z numerkami i rozmiarami?)-niezbędnika dla początkującej bo oglądam wszystkie te pędzelki Maestro, ślinka mi cieknie na ich widok, najchętniej kupiłabym wszystkie ale nie wiem od czego zacząć.
Myślę, że większej ilości dziewczyn taka lista się przyda i skorzysta na tym
1. pędzel do pudru na całą buzię - maestro 180 lub 190
z tym, że przeczytałam że 190 lubi gryźć tak więc wygrywa 180 rozmiar od 20 do 24, ja bym chyba brała 22 pośredni, one są wielkie miękkie i ponoć ekstra dają wykończenie!

2. pędzel do różu / bronzera
jeden już załóżmy że revlonu jest do różu, więc drugi pędzelek hakuro h13 mógłby być do bronzera. Nie miesza się pędzli do różu z bronzerami bo wychodzi sraka. lepiej mieć każdy pędzele do konkretnego kosmetyku.

3. pędzelek jest to pędzelek uniwesalny everyday minerals Long Handled Kabuki Brush
można go stosować zarówno do różu, bronzera jak i do pudru, jest za***isty, mocno zbity, delikatny z tym że ma krótką rączkę więc może być dobry na wyjazd. Ja go stosuje do kulek z avonu bo on ma to w sobie że może nabrać dużo kosmetyku dzięki temu że jest tak zbity, jest ogólnie fajny i jakbym miała go teraz kupować to bym sie nie wahała

4. pędzelek jest do rozświetlacza z essence
wiadomo jest miękki, ładnie nakłada rozświetlacz na buzie, a że rozświetlacze są miekkie to taki pędzelek tez musi być aby nie nabierać za dużo i się nie świecic.

5. pędzelek ogólnie do cieni na powiekę maestro numer 320 i rozmiar 14/12
ja mam rozmiar 14 i wydaje mi się troszkę za duży, myślę że rozmiar 12 byłby lepszy. nakładasz nim cień idealnie na całą powiękę bo jest to dość spory pędzel. ja go lubię bo używam cielistego koloru na powieki, wiec codziennie jest w użyciu

6. pędzel ścięty maestro 660 rozmiar 6/4
to jest ścięty pędzelek do robienia kreski nad okiem bądz też do konturowania brwi. jest świetny bez kitu ! robi równiutką kreskę tylko że mój rozmiar 6 robi grubszą kreskę bo jest większy myslę ze 4 byłaby precezyjniejsza. Ale do konturowania brwi i kresek bomba!

7. pędzel maestro 360 r 6/8
Ja mam rozmiar 6 jest to faniutki nieduży pędzelek którym mogę robić też kreski w oku, ale nie używam go często bo do kresek stosuję 660, więc myślę że gdyby był troszkę większy np 8 to fajnie by się nim cienie nakładało, chociaż tym moim malutkim też można, wykonanie tego pędzla jest mega fajne, chyba najlepsze z tych wszystkich.

Nie pisze ci o pędzlach typu języczki czy kulki do oczu bo nie wiem czy malujesz się cieniami na codzień, więc wypisałam te które mogłabyś na codzień używać ogólnie na twarz.

Co do numeru 1 proszę o dokładne porównanie tych dwóch pędzli jeśli ktoś ma maestro 180/190

Edytowane przez Aguskaq
Czas edycji: 2011-03-05 o 14:37
Aguskaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 18:59   #814
JolkaOlka
Raczkowanie
 
Avatar JolkaOlka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Ja bym dodała jeszcze pędzel do fluidu, niegdyś mistrzem był Hakuro H51, ale mi się rozsypał, włosie Maestro 140 jest sztywne, natomiast polecam Sunshade Minerals Flat Top Kabuki. Co do Maestro do pudru to mam 180 R24 i jest rewelacyjny, polecam! A do eyelinera 780 lub 790 najlepiej R0, bo można i cienką, i grubą kreskę zrobić.

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Aguskaq Pokaż wiadomość
tez jestem ciekawa, wie ktoś?
Obydwa (seria 180 i 190) wykonane są z włosia Racoon, te serie różnią się tylko kształtem. Moim zdaniem do pudru im większy się da, tym lepszy.
JolkaOlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 06:46   #815
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez JolkaOlka Pokaż wiadomość
Ja bym dodała jeszcze pędzel do fluidu, niegdyś mistrzem był Hakuro H51, ale mi się rozsypał
reklamowałaś u sprzedawcy?
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 08:25   #816
Aguskaq
Raczkowanie
 
Avatar Aguskaq
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 318
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez JolkaOlka Pokaż wiadomość
Ja bym dodała jeszcze pędzel do fluidu, niegdyś mistrzem był Hakuro H51, ale mi się rozsypał, włosie Maestro 140 jest sztywne, natomiast polecam Sunshade Minerals Flat Top Kabuki.
Czy ten Sunshade Minerals Flat Top Kabuki ma takie samo włosie jak Everyday minerals ?
Aguskaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 10:19   #817
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Oglądałam wczoraj recenzje pędzli Maestro http://www.youtube.com/watch?v=_gtAc...eature=feedlik - bardzo przyjemnie się słucha co mnie zaciekawiło to kilka pędzli bez oznaczenia które prawdopodobnie się pojawią jako nowośći przynajmniej mam taką nadzieje bo prawie wszystkie mnie się spodobały a możesz któraś słyszała coś o nowych pędzelkach
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 12:12   #818
niemadlamnienicku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Dziewczyny a skoro mowa była o sunshade minerals, to czy ma któras z Was porównanie tego pędzelka do 180 czy 190 maestro? http://allegro.pl/bambo-kabuki-brush...475707071.html Chciałabym jakiś duży i miękki pędzel do pudru, ale na maestro mnie nie stać poki co
niemadlamnienicku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 12:20   #819
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Dziewczyny piszę tutaj bo myślę,że szybciej bedzie ozdew.
Mianowicie mam do wymianki pedzel do podkładu 220 R18 -użyty tylko raz i uprany.Nie bardzo umiem nim operować,lepiej podkład nakłada mi się flat topem.
I nowy pędzelek do kresek 780 R2.
Wymieniabym się na flap topa.

No jeśli ktoś się zgłosi to w pl wysyłką byłaby dopiero przed Wielkanocą bo tak będę w pl.
A może jakaś wizażanka z uk by chciała te pedzle?
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 14:59   #820
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez niemadlamnienicku Pokaż wiadomość
Dziewczyny a skoro mowa była o sunshade minerals, to czy ma któras z Was porównanie tego pędzelka do 180 czy 190 maestro? http://allegro.pl/bambo-kabuki-brush...475707071.html Chciałabym jakiś duży i miękki pędzel do pudru, ale na maestro mnie nie stać poki co
przeciez to maluszek... ma 7cm dlugosci w sumie. czytaj uwaznie aukcje
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 15:27   #821
niemadlamnienicku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
przeciez to maluszek... ma 7cm dlugosci w sumie. czytaj uwaznie aukcje
wiem wiem, chodziło mi o włosie bardziej
niemadlamnienicku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 15:29   #822
raspberry88
Raczkowanie
 
Avatar raspberry88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 161
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

hmmm dziewczyki moje kochane to znowu ja z moimi denerwujacymi pytaniami

Mam taki malutki dylemat co do pedzelka do nakladania cienia w zalamaniu i przy dolnej linii rzęs... lepsza, wg was, bedzie kulka, 410 R6, czy moze taki plaski 360 R6... Wczoraj naoglądałam się filmików na youtube (min. Twoich Agabil, sa fajne i pomocne, gratuluje ) i juz sama nie wiem co mam wybrac...
__________________
raspberry88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 15:38   #823
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez raspberry88 Pokaż wiadomość
hmmm dziewczyki moje kochane to znowu ja z moimi denerwujacymi pytaniami

Mam taki malutki dylemat co do pedzelka do nakladania cienia w zalamaniu i przy dolnej linii rzęs... lepsza, wg was, bedzie kulka, 410 R6, czy moze taki plaski 360 R6... Wczoraj naoglądałam się filmików na youtube (min. Twoich Agabil, sa fajne i pomocne, gratuluje ) i juz sama nie wiem co mam wybrac...
Co kto lubi mam obydwa Ale chyba wolę kuleczkę do załamania. Dolną powiekę maluję obydwoma: kiedy chcę uzyskać delikatniejszy efekt i lepsze roztarcie wybieram kulkę. Jeśli chcę uzyskać mocniejszy efekt i bliżej oka nanoszę cień pędzelkiem 360 r.6. A i ten pędzelek jest twardszy, bardziej drapiący - kuleczka jest mięciutka
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 16:07   #824
JolkaOlka
Raczkowanie
 
Avatar JolkaOlka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Aguskaq Pokaż wiadomość
Czy ten Sunshade Minerals Flat Top Kabuki ma takie samo włosie jak Everyday minerals ?
Wnioskując po opiniach na KWC ryzykuję stwierdzeniem, że włosie jest takie samo Te pędzle praktycznie niczym się nie różnią z wyglądu, Sunshade jest dużo tańszy niż EDM i mam nadzieję, że też będzie wytrzymały.

A co do reklamowania Hakuro, to nie doczytałam się nigdzie o gwarancji na te pędzle...
JolkaOlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 19:04   #825
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

ja również mam pędzle z sunshade minerlas- 3 pędzelki za 39zł i naprawdę sobie je chwalę, a w szczególności flat topa- myty już był..hoho..duuużo razy..a jest cudownie miękki, świetnie rozprowadza fluid (bo używam go do klasycznych podkładów). Stosunek ceny do jakości....po prostu szał sądzę że włosie jest takie samo ja w edm, bo sunshade minerals to taki klon edm , no a ta cena zamówiłam też flat topa z pixie , więc zobaczę jak to z innymi pędzlami wygląda

Edytowane przez bentkuff
Czas edycji: 2011-03-06 o 19:07
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 20:31   #826
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

A gdzie można zakupić pędzle sunshade?
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 20:45   #827
Aguskaq
Raczkowanie
 
Avatar Aguskaq
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 318
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
A gdzie można zakupić pędzle sunshade?
Na allegro

Ja mam właśnie long kabuki z everyday minerals i zastanawiam się nad tym zestawem z minerals sunshade, ale skoro mówicie, że to praktycznie to samo to zamówie, bo zależy mi na tym Top Flat
Aguskaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 21:53   #828
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Aguskaq Pokaż wiadomość
Na allegro

Ja mam właśnie long kabuki z everyday minerals i zastanawiam się nad tym zestawem z minerals sunshade, ale skoro mówicie, że to praktycznie to samo to zamówie, bo zależy mi na tym Top Flat
i polecam bo to swietny pedzelek, ja go lubie dużo bardziej niż lh kabuki, do flat top ojdzie mi zawsze w załamania przy nosie czy wokól oczu,
myslalam na 140 z maestro ale jak drape to nie dla mnie zupełnie, mnie to nawet teoretycznie miekkie pedzle drapią a co dopiero taki drapak co wszystkich drapie ;p
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 07:06   #829
JolkaOlka
Raczkowanie
 
Avatar JolkaOlka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
i polecam bo to swietny pedzelek, ja go lubie dużo bardziej niż lh kabuki, do flat top ojdzie mi zawsze w załamania przy nosie czy wokól oczu,
myslalam na 140 z maestro ale jak drape to nie dla mnie zupełnie, mnie to nawet teoretycznie miekkie pedzle drapią a co dopiero taki drapak co wszystkich drapie ;p
140 jest z naturalnego włosia, a te siłą rzeczy są sztywniejsze, u mnie niestety do fluidu się nie sprawdził...
JolkaOlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 09:05   #830
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

ja jednak do płynnego podkładu wolę 140 Maestro-lekko drapie ale bez przesady.
Flat z EDM jest syntetyczny i mięciutki jak dupka kaczuszki ale pochłania podkład czego 140 nie robi.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 11:13   #831
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja jednak do płynnego podkładu wolę 140 Maestro-lekko drapie ale bez przesady.
Flat z EDM jest syntetyczny i mięciutki jak dupka kaczuszki ale pochłania podkład czego 140 nie robi.
a ja nie zauważyłam jakiegos bardzo nadmiernego pochłaniania produkty w edm, zawsze mi jedna pąpka podkładu wystarcza na całą twarz, czasem nawet nadmiar zostaje. Ale w sumie ja nie lubie grubej warstwy, raczej oszczednie używam i nie potrzebuje też mocnego krycia raczej słabe do średniego, wiec nie wiem jak zachowuje się pedzel kiedy ktos ma problematyczną cere i potrzebuje grubszej warstwy. natomiast bardzo dobry jest jezli chodzi o wykonczenie, bardzo równo naklada podklad.

Natomiast jeśli jeszcze pare pochlebnych recenzji o 140 przeczytam to sie skusze na niego, wtedy wstawie recenzje dla wrażliwców takich jak ja a musze powiedzieć że ja bardzo wyczulona na drapaki jestem. czesto sie zdarze że kiedy dużo ludZI chwali pedzel za delikatność i miekkość to on i tak drażni mi skórę
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 14:27   #832
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
a ja nie zauważyłam jakiegos bardzo nadmiernego pochłaniania produkty w edm, zawsze mi jedna pąpka podkładu wystarcza na całą twarz, czasem nawet nadmiar zostaje. Ale w sumie ja nie lubie grubej warstwy, raczej oszczednie używam i nie potrzebuje też mocnego krycia raczej słabe do średniego, wiec nie wiem jak zachowuje się pedzel kiedy ktos ma problematyczną cere i potrzebuje grubszej warstwy. natomiast bardzo dobry jest jezli chodzi o wykonczenie, bardzo równo naklada podklad.

Natomiast jeśli jeszcze pare pochlebnych recenzji o 140 przeczytam to sie skusze na niego, wtedy wstawie recenzje dla wrażliwców takich jak ja a musze powiedzieć że ja bardzo wyczulona na drapaki jestem. czesto sie zdarze że kiedy dużo ludZI chwali pedzel za delikatność i miekkość to on i tak drażni mi skórę
gdzie napisalam ze EDM nadmiernie pochłania podkład? wspomniałam że pochłania i tyle.
Flaty EDM ma dwa i używam je od kilku lat i o ile są świetne przy podkładzie mineralnym sypkim to do płynnych podkładów ich nie lubię.
Ale wiadomo-co osoba to inne odczucia i preferencje
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 18:09   #833
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

kurcze , kusi mnie ten 14, ale jak mówicie że to taki drapak i to wypadające włosie....

ja dzisiaj dostałam ( tak offtopując ) próbki (18) i pędzel z Pixie i do tego korektor żółty...i powiem śmiało...cudowne szczególnie korektor...myślałam że moje sine cienie będa ze mną forever...a tu taka miła niespodzianka wreszcie mam spojrzenie normalne, a nie jakieś wampirze pędzel z Pixie, flat top, jest niemal identyczny jak ten z sunshade minerals, no wiadomo ładniejsza rączka..taka bardziej słitaśna no różnicą główną jest cena, na plus dla sunshade

a mnie nadal kuszą inne pędzelki maestro szczególnie te syntetyczne...
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 18:28   #834
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Ja się załamię
Pędzli nadal nie dostałam, od dzisiaj na stronie moje zamówienie jest anulowane, telefonów nie odbierają, mail nie dochodzi z powodów błędu serwera odbiorcy...
Pieniądze wpłaciłam 28 lutego z mBanku...
Od jutra będę próbowała znowu dzwonić.
Zła jestem, tak się cieszyłam...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 18:33   #835
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Virko, może podaj mi na PW szczegóły zamówienia, spróbuję

bentkuff mam 2 pędzle 140, nic nie wypada. A jak komuś wypada to warto napisac do Maestro a nie płakac
To żaden drapak, włosie jest naturalne więc to nie mięciutki syntetyk ale bez przesady-drapak? maluję nim siebie, maluję inne osoby i nikt spod tego pędzla ze szramami i urazem psychicznym nie wyszedł
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 18:40   #836
niemadlamnienicku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Dziewczyny przepraszam za offtop (w końcu to temat o pędzlach maestro ) ale chciałam Was zapytać, czy kupowałyście te pędzle sunshade minerals na tej stronie http://wizazysci.sklep.pl/index.php?...sort=1a&page=2 ? Chciałabym kupić ten zestaw trzech pędzli, a na allegro już ich nie mają jednak na tej stronie nie ma nic o kosztach wysyłki, więc nie wiem ile by mnie to wyniosło?
niemadlamnienicku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:11   #837
Nayebkovitz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez niemadlamnienicku Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam za offtop (w końcu to temat o pędzlach maestro ) ale chciałam Was zapytać, czy kupowałyście te pędzle sunshade minerals na tej stronie http://wizazysci.sklep.pl/index.php?...sort=1a&page=2 ? Chciałabym kupić ten zestaw trzech pędzli, a na allegro już ich nie mają jednak na tej stronie nie ma nic o kosztach wysyłki, więc nie wiem ile by mnie to wyniosło?
Niemadlamneinicku - ja dzisiaj w nocy kupiłam ten 3 zestaw na tym linku:
http://allegro.pl/bambo-kabuki-flat-...494038999.html -

W ogole to witam, jest to mój pierwszy i "dziewiczy" post - póki co pilnie obserwuje wątek bo na dniach chcę zamówić pędzelki z maestro - jak już je zakupie, dostanę i wypróbuje wówczas sama podzielę się swoimi uwagami
Nayebkovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:40   #838
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Virko, może podaj mi na PW szczegóły zamówienia, spróbuję
Aguś dziękuję Ci bardzo
Właśnie przyszła Teściowa z przesyłką, i to są pędzle
Nie wiem czemu na stronie anulowali zamówienie, i nie wysłali maila o wysyłce, ale najważniejsze, że w końcu doszły.
Ależ się cieszę
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 20:11   #839
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Aguś dziękuję Ci bardzo
Właśnie przyszła Teściowa z przesyłką, i to są pędzle
Nie wiem czemu na stronie anulowali zamówienie, i nie wysłali maila o wysyłce, ale najważniejsze, że w końcu doszły.
Ależ się cieszę
super
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 20:28   #840
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Virko, może podaj mi na PW szczegóły zamówienia, spróbuję

bentkuff mam 2 pędzle 140, nic nie wypada. A jak komuś wypada to warto napisac do Maestro a nie płakac
To żaden drapak, włosie jest naturalne więc to nie mięciutki syntetyk ale bez przesady-drapak? maluję nim siebie, maluję inne osoby i nikt spod tego pędzla ze szramami i urazem psychicznym nie wyszedł

haha no sądzę że 140 żadnych blizn nie zostawi mi na twarzy, aczkolwiek waham się, bo jak ma sobie leżeć i patrzeć na inne pędzle.. no ja wiem, że reklamacje jak będzie beee i będzie łysieć..to to ja wiem po prostu mam taki weltschmerz...kupować czy nie...to be or not to be...wszak mam 2 flat topy, jak dla mnie spoko loko, używam do fluidu i nie narzekam, mam pytanie bo wiem, że agabil1 masz porównanie- czy jest istotna różnica pomiędzy nakładanie podkładu lejącego zwykłym pędzlem kabuki- flat topem a pędzlem maestro 140 ?

Edytowane przez bentkuff
Czas edycji: 2011-03-07 o 20:30
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 10:50:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.