Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-30, 21:27   #3331
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58161571]Treść usunięta[/QUOTE]

A przesyłka długo idzie?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 21:33   #3332
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 21:40   #3333
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o dziękuję, zaraz obejrzę.
O właśnie, jak będę miała okazję przejrzę te odcienie podkładu z pipetą, one są ponoć kryjące, o ten mam na myśli http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...2-w-1/P2112017



ten sklep jeszcze oferuje fajne kosmetyki, też miniatury niektórych kosmetyków, akurat do przetestowania
http://looktop.pl/ zamawiała któraś?
Tez o nim myślałam ale tu chyba jest dość uboga gama kolorystyczna, ale w seph to i z innych nie wszystkie kolory są
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 21:47   #3334
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o dziękuję, zaraz obejrzę.
O właśnie, jak będę miała okazję przejrzę te odcienie podkładu z pipetą, one są ponoć kryjące, o ten mam na myśli http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...2-w-1/P2112017



ten sklep jeszcze oferuje fajne kosmetyki, też miniatury niektórych kosmetyków, akurat do przetestowania
http://looktop.pl/ zamawiała któraś?
Dzis widzialam na Facebooku wpis dziewczyny, ze kupila tam (looktop) palete ABH i pod zdjeciami komentarze, ze oryginalne palety wygladaja inaczej

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 21:49   #3335
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jutro ostatni dzień marca raczej nic już nie wpadnie do denka, więc wstawiam moje zużycia liche ale jest duże prawdopodobieństwo, ze kwietniowe denko będzie lepsze
Zużyłam wszystkie saszetki próbkowe jak ja ich nie znoszę oby więcej mi nie wpadło
Wcale nie liche!
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wow, ladnie

to teraz ja
Załącznik 6312941
Zacne denko!
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5815147 1]To nazywasz cienkim denkowaniem ? Grzeszysz. Przecież to ogromne dno

Ja jakoś nie zużywam. Tak mam ostatnio trudny czas, że aż mi się za bardzo nie chce dbać o siebie. W sensie tak jak wcześniej.
Szybkie prysznice, włosy, twarz mydłem, na to pierwszy lepszy krem, zęby i koniec SPA.
Zapuszczona jestem jak dziad. Nic mi sie nie chce. Zabijta.[/QUOTE]
Wyzdrowiejesz to i zadbasz o siebie bardziej. Trzymaj się! Zdrówka
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzwoniłam do BOKu SEPHORa, czego prawie nigdy nie robię i dobra wiadomość.
Konsultantka bardzo miła, porozmawiałyśmy troszeczkę. Nie chcą tracić klientek i nie chcą zwrotów przecież, ale po prostu oni nie mają w tej chwili tych miniatur (nie dotarły dostawy, informatycy swoje, a dział sprzedaży swoje). Ci wszyscy, którzy ich nie otrzymali, dostaną je, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość nawet miesiąc.
Czyli MINIATURY W SEPHORA BĘDĄ DOSYŁANE
Ooooooo! Jeżeli tak to i ja będę upierdliwa. Jutro zadzwonię.
Hmmm Tylko jak nie trafić na Saszkę?
A o której godzinie dzwoniłaś?
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, witam się tylko tak na szybko, bo wciąż siedze w pracy

Nie mam jak nadrobić ostatnich 40 stron, ale wszystkim, którym Sephora dosłała lewą rzodkiewę życzę potoku Chaneli w ramach przeprosin

U mnie słabo z życiem nic się nie układa, wszystko wali się na głowę
Czasem nieszczęścia chodzą parami. Oby wszystko szybko się ułożyło Trzymaj się
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Hej, hej, jestem już
Byłam z TŻ u księdza, okazało się, że TŻ nie wybrał aktu chrztu ale na szczęście może donieść.
Dałam kasiurę na zapowiedzi i w niedzielę lub za tydzień spadamy z ambony jak to mówią

A co do badań lekarskich, zmierzyła mi pani ciśnienie, jak jej dałam rękę, to powiedziała "o jaka chudzieńka"
Dałam jej moje wyniki badań krwi z listopada, włożyła je do karty i powiedziała, że nie muszę teraz robić
I jak je oglądała, to powiedziała, że są bardzo dobre jak na mnie No nie wiem, czy tak źle wyglądam, w sensie chudo, blado, czy co?

No i w piątek na 7 do pracy
Super! Będę trzymać kciuki za fajną ekipę i łatwe zadania!
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o dziękuję, zaraz obejrzę.
O właśnie, jak będę miała okazję przejrzę te odcienie podkładu z pipetą, one są ponoć kryjące, o ten mam na myśli http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...2-w-1/P2112017

ten sklep jeszcze oferuje fajne kosmetyki, też miniatury niektórych kosmetyków, akurat do przetestowania
http://looktop.pl/ zamawiała któraś?
Fajne rzeczy. Ale opakowania jakby z sephory?
http://looktop.pl/pl/p/ALTERNA-Hairc...ing-Zestaw/236
http://looktop.pl/pl/p/Lancome-Glam-...Kit-Zestaw/249
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 21:49   #3336
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58162191]Treść usunięta[/QUOTE]

A tydzień to jest do przeżycia

Też musiałam szybko uciekać, bo co chwilę chciałam coś nowego
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 21:51   #3337
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
jak oni to sobie wyobrazaja? Będą dosylac wszystkim czy tym co się upomną? Caly czas się zastanawiam czy odebrać paczke... Jutro ma być.
ja myślę, ze tylko tym co sie upomną.... i mam kolejną zagwostkę na noc
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 21:53   #3338
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Zmykam. Dobranoc
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 21:57   #3339
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Komu się udało zwrócić w S. na paragon, bo gdzieś zagubiłam te noty dostawy, chyba wyrzuciłam razem z pudełkiem.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Btw, napisałam w ankiecie, że jakoś konkurencja nie ma problemu z dosyłaniem brakujących miniatur i powinni w końcu dorównać w poziomem do nich w rozwiązaniu takich problemów Jestem chyba platynowo-czarny klient numer 1
Już sama nie wiem, zwracać czy nie, pisać mi się nie chce, infolinia ciągle zajęta, 20 zeta mnie nie interesuje
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 21:59   #3340
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Też się na kat von D czaje ale przebitka 2 krotna w tych sklepach Pl to dla mnie żart

Buahhot co do tego czy są jakieś do mieszanej to najlepiej jak się ktoś z taką skóra wypowie, bo założenia są różne a w praktyce okazuje się co innego często.

Ja jestem zadowolona z even better ( ale to nie jest mocno kryjąca szpachla, krycie dobre+) i superblendable, tylko tu kolor był minimalnie nie taki.

Na pewno takie bladzioszki jak neath nie znajdą koloru, ale poziom nc15-nc20 spokojnie. Ja się kiedyś też zrazalam bo patrzyłam po kolei i najjaśniejsze różowe potem jakieś murzyńskie. Potem natknąłam się na ten filmik i myślę sobie kurcze jak to możliwe że jej pasuje jakichś podkład clinique i wtedy bliżej zaczęłam się odcieniom przyglądać

https://youtu.be/s7wwqUZqSGo

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------



Ale ja nie lubię płynnych po prostu
Ech, zawsze mogę zasięgnąć rad pań z S. i kupić podkład, w którym będę wyglądała na zdrowo opaloną

Też nie lubię płynnych Mam takie tylko z Bourjois i nie są złe, ale wolę jednak Macowe maty i retromaty.
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie napiszę tu, bo wiadomo zaraz ich nie będzie, ale takie róże i brąziki podobne do MM sephorowej
Brąziki to akurat nie dla mnie ale niech Ci się dobrze noszą, jak się już zdecydujesz
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:02   #3341
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dzis widzialam na Facebooku wpis dziewczyny, ze kupila tam (looktop) palete ABH i pod zdjeciami komentarze, ze oryginalne palety wygladaja inaczej

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Uuu czyli jednak jakąś lipa to jest nie skuszę się raczej na nic od nich dziękuję za info
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Wcale nie liche!

Zacne denko!

Wyzdrowiejesz to i zadbasz o siebie bardziej. Trzymaj się! Zdrówka

Ooooooo! Jeżeli tak to i ja będę upierdliwa. Jutro zadzwonię.
Hmmm Tylko jak nie trafić na Saszkę?
A o której godzinie dzwoniłaś?

Czasem nieszczęścia chodzą parami. Oby wszystko szybko się ułożyło Trzymaj się

Super! Będę trzymać kciuki za fajną ekipę i łatwe zadania!

Fajne rzeczy. Ale opakowania jakby z sephory?
http://looktop.pl/pl/p/ALTERNA-Hairc...ing-Zestaw/236
http://looktop.pl/pl/p/Lancome-Glam-...Kit-Zestaw/249
Masz rację, ja rezygnuje z zakupu kosmetyków z tej strony
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 22:02   #3342
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Oktawia, gratuluję
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:03   #3343
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
ja myślę, ze tylko tym co sie upomną.... i mam kolejną zagwostkę na noc
ciekawe, czy faktycznie te miniatury będą dosyłane może warto powalczyć
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:07   #3344
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

lecą pamiętniki z wakacji i chłopak rzuca pomysł do dziewczyny żeby uciekli i zamieszkali razem, ona na to z przecież nie mają pieniędzy pracy. Odpowiedź chłopaka " ale ja mam kartę kredytową "

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ech, zawsze mogę zasięgnąć rad pań z S. i kupić podkład, w którym będę wyglądała na zdrowo opaloną

Też nie lubię płynnych Mam takie tylko z Bourjois i nie są złe, ale wolę jednak Macowe maty i retromaty.

Brąziki to akurat nie dla mnie ale niech Ci się dobrze noszą, jak się już zdecydujesz
Tez mam bourjois 3 sztuki i w sumie jednego tylko używałam Nie to że uważam że są złe tylko mi jakoś nie sprawia przyjemności używanie dlatego też płynne Maczki mnie nie kusiły.

Wysmaruj się samoopalaczem
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:11   #3345
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Mam paczkę z rzodkiewą Givenchy na poczcie.
I teraz nie wiem czy odbierać.
Ktoś dzisiaj dostał paczkę wysłaną wczoraj?
Może dostali dostawę i wysyłają prawidłowo?
To jest na prawdę wielki burdel, przecież promocja z 3 miniaturami nadal wisi na głównej stronie...
Ja dostałam, przed chwilą sprawdzałam zawartość - tylko szminka.
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:16   #3346
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
lecą pamiętniki z wakacji i chłopak rzuca pomysł do dziewczyny żeby uciekli i zamieszkali razem, ona na to z przecież nie mają pieniędzy pracy. Odpowiedź chłopaka " ale ja mam kartę kredytową "

Tez mam bourjois 3 sztuki i w sumie jednego tylko używałam Nie to że uważam że są złe tylko mi jakoś nie sprawia przyjemności używanie dlatego też płynne Maczki mnie nie kusiły.

Wysmaruj się samoopalaczem
U mnie przed chwilą leciał program "Żądam zaręczyn" - to dopiero jest kosmos

Bourjois ma bardzo ładne kolory i głównie dlatego je kupiłam Dobrze się też trzymają, no ale właśnie - konsystencja...
Maczki są gorsze od Bourjois, jak dla mnie.

Nie mam i nie miałam nigdy żadnego samoopalacza, na solarium też nie chodziłam - jak żyć?

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Testowałam dziś w S. nowy korektor MUFE HD - lipka straszna jak dla mnie, bo nawet połowy cieni mi nie przykrył
Na drugim oku robiłam test Full Covera i było lepiej, w większości wszystko przykrył.

Wracałam potem do domu z siną podkówką pod jednym okiem
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:18   #3347
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Nie mam i nie miałam nigdy żadnego samoopalacza, na solarium też nie chodziłam - jak żyć?
2 x w boxach były z Vita Liberata - super, nie przetestowałaś nawet na nogach?!
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:18   #3348
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:21   #3349
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Komu się udało zwrócić w S. na paragon, bo gdzieś zagubiłam te noty dostawy, chyba wyrzuciłam razem z pudełkiem.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------



Już sama nie wiem, zwracać czy nie, pisać mi się nie chce, infolinia ciągle zajęta, 20 zeta mnie nie interesuje
Sprawdziłam u siebie, dostałam tylko paragon i formularz zwrotu, nie ma noty dostawy Ja na pewno nic nie wyrzuciłam, bo mam komplet z pudełkiem w którym przysłali. Możliwe, że też nie dostałaś
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 22:24   #3350
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:29   #3351
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
2 x w boxach były z Vita Liberata - super, nie przetestowałaś nawet na nogach?!
Nie załapałam się na te boxy akurat
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:30   #3352
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
lecą pamiętniki z wakacji i chłopak rzuca pomysł do dziewczyny żeby uciekli i zamieszkali razem, ona na to z przecież nie mają pieniędzy pracy. Odpowiedź chłopaka " ale ja mam kartę kredytową "
no i zyli długo i szczęśliwie
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
ciekawe, czy faktycznie te miniatury będą dosyłane może warto powalczyć
pomyślę, może maci rację - najwyżej powalczymy. Chyba, że po miesiącu powiedzą, żeby się wypchać, bo nie oddaliśmy towaru w terminie
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:30   #3353
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58164156]Treść usunięta[/QUOTE]

:d
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:32   #3354
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie załapałam się na te boxy akurat
ja powinnam mieć, jak coś możemy się podmienić na cuś
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:33   #3355
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58164371]Treść usunięta[/QUOTE]

Ja na pewno tych dodatkowych kartek nie miałam, bo pamiętam, że nie znalazłam nr zamówienia i szukałam w mailach.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:38   #3356
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
U mnie przed chwilą leciał program "Żądam zaręczyn" - to dopiero jest kosmos

Bourjois ma bardzo ładne kolory i głównie dlatego je kupiłam Dobrze się też trzymają, no ale właśnie - konsystencja...
Maczki są gorsze od Bourjois, jak dla mnie.

Nie mam i nie miałam nigdy żadnego samoopalacza, na solarium też nie chodziłam - jak żyć?

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Testowałam dziś w S. nowy korektor MUFE HD - lipka straszna jak dla mnie, bo nawet połowy cieni mi nie przykrył
Na drugim oku robiłam test Full Covera i było lepiej, w większości wszystko przykrył.

Wracałam potem do domu z siną podkówką pod jednym okiem
Ja je kupiłam bo była godzinna promocja w kontigo i kosztowały jakieś 15 zł

Będą boxy z samoopalaczem nadrobisz Ja byłam raz na solarium ale to w liceum było, wszyscy szli to i ja
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:39   #3357
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

może przez nawał zamówien przez te rzodkiewy nie wyrabiają z wysylka, stad te braki
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:48   #3358
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 22:52   #3359
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
ja powinnam mieć, jak coś możemy się podmienić na cuś
W sumie to nie czuję potrzeby zmieniania koloru skóry, nie przeszkadza mi kiedy latem jestem biała Takie myśli nachodzą mnie tylko, kiedy próbuję znaleźć podkład

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja je kupiłam bo była godzinna promocja w kontigo i kosztowały jakieś 15 zł

Będą boxy z samoopalaczem nadrobisz Ja byłam raz na solarium ale to w liceum było, wszyscy szli to i ja

Ładna cena

Nie wiem czy chcę nadrabiać samoopalacze Wolałabym jakieś bardziej przydatne miniaturki - szminka, ładny zapach
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 23:07   #3360
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58165131]Treść usunięta[/QUOTE]
taka szara rzeczywistość..
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.