Mam fazę na... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-10, 22:15   #1
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776

Mam fazę na...


Ten wątek z kolei założyłam z myślą o maniaczkach perfumowych, które tropią z wytrwałością i uporem psa myśliwskiego a to różne nuty w zapachach, a to są wierne jakiejś konkretnej marce i wynajdują flakoniki dla nas, zgrzebnych Polaków, niedostępne- zresztą, chyba nie muszę tłumaczyć, tytuł mówi sam za siebie.
Moja pasja perfumowa niedługo będzie obchodzić pierwsze urodziny i w tej intensywnej miłości sporo było fascynacji, te, które mi przeszły, to róża, fiołek, skóra, potem lata 80te, szłam dalej i dalej, i zostały mi fioły: szyprowy (przygaszony), aldehydowy (na tapecie) i retro extremalne- do początku lat 70tych.
A jak jest u Was?
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 22:17   #2
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Mam fazę na...

Zaczynałam wizażowy perfumoholizm od fiołków teraz mam fazę na dym i kadzidła
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 22:35   #3
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Mam fazę na...

Mam bzika na punkcie nuty piernikowej, kokosowej i kakaowej. Gdy tylko ktoś napomknie, że dany zapach ma w sobie któryś z tych składników, to wykopię go choćby z samego dna piekła
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 22:36   #4
ChatNoir86
Raczkowanie
 
Avatar ChatNoir86
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Białystok/okolice
Wiadomości: 247
GG do ChatNoir86
Dot.: Mam fazę na...

Ja mam krótki staż na tym forum, ale w niedługim czasie przeszłam istny przewrót perfumowy. Ale nie o tym mowa
W tej chwili cierpię na głód zapachów nietypowych, związanych z naturą - jak Demetery: Rain, Snow, Wet Garden, itp. A w "zwykłych" perfumach do niedawna goniłam za paczulą, czekoladą, niedawno była róża, a teraz rozpaczliwie poszukuję miękkiego pudru i rozgrzewającej ambry.
__________________
ChatNoir86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 22:39   #5
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Mam fazę na...

Teraz mam fazę na Carona i Boucherona.
Caron coś zawodzi- Aimez Moi nie, jest piękne, ale Montaigne- nie porwało mnie.
Boucheron natomiast- wzięło mnie teraz na Initial.
A ogólnie- cieplej i słodziej u mnie. Na razie przynajmniej.
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 22:42   #6
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Mam fazę na...

a ja cały czas drewna szukam i przypraw, a ostatnio na jakies takie półjadalne nuty mnie wzięło
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 22:53   #7
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Teraz mam fazę na Carona i Boucherona.
Caron coś zawodzi- Aimez Moi nie, jest piękne, ale Montaigne- nie porwało mnie.
Boucheron natomiast- wzięło mnie teraz na Initial.
A ogólnie- cieplej i słodziej u mnie. Na razie przynajmniej.
Aimez mnie zawiodło, za to Fleur de Rocaille jest piękne, oczywiście Nocturnes , Initial testowałam, ale wydał mi się- po początkowym zachwycie, mało wyrazisty, wyciągałam nos, żeby go poczuć
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 23:00   #8
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Mam fazę na...

Retro. Takie prawdziwe retro. Przede wszystkim puder. Potem aldehydy, a za nimi szypry, ale te klasyczne, nowoczesne jakoś mi mniej podchodzą...
Co do Carona - piękne są Bellodgia, Fleur de Rocaille, Miss Caron, Nuit de Noel, Nocturnes...

Edytowane przez Pin up girl
Czas edycji: 2009-11-10 o 23:02
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 23:05   #9
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Mam fazę na...

Jeszcze w zeszłym roku miałam fazę na kadzidła i ambry A teraz zupełny przewrót - od paru miesięcy mam największego smaka na lawendę
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 07:45   #10
angel 310
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dragonheart
Wiadomości: 567
GG do angel 310
Dot.: Mam fazę na...

na początku lubiłam lżejsze zapachy, teraz trzymam się od nich z daleka
obecnie trwa faza na ciepłe,słodkie, jadalne,ciężkie zapachy -Angel,HP,Poison
i jak się czepię jakiegoś,to mogę nim pachnieć bez przerwy
angel 310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 08:44   #11
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Mam fazę na...

Obecnie trwa faza na kakao i Cocona a także przekonuję się do drzewnych nut.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 08:55   #12
palindromy
Raczkowanie
 
Avatar palindromy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 179
Dot.: Mam fazę na...

Ja natomiast cierpię na ciągły niedosyt kadzidła, ale nie takiego ciężkiego, który buciorami wdziera się do nozdrzy, ale lekkiego i eterycznego. Pamiętam jakim objawieniem był dla mnie pierwszy globalny test Avignon. Potem pojawiły się kolejno Passage d'Enfer, Ekscentryk i Rien. Nie spoczęłam jednak na laurach i ciągle szukam

Z innych gonionych króliczków - fascynuje mnie róża, ale znowu, nie doniosła i jednoznaczna, ale igrająca gdzieś w tle danego zapachu. Na razie moim typem jest Voleur de Roses.
__________________

palindromy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 09:29   #13
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Mam fazę na...

Moja faza nieprzerwana
to poszukiwanie idealnego drzewnego cynamonu

a równolegle: kadzidło....

pomniejsze fazowania:
- jadalne słodkości
- zwiewne róże

Firmowych faz raczej nie mam
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 10:03   #14
prowokatorka
Zadomowienie
 
Avatar prowokatorka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Mam fazę na...

Obecnie mam fazę na miękkie ,ciemne i kremowe zapachy
__________________
[I][FONT=Garamond][SIZE=1][FONT=Franklin Gothic Medium]


Dafi {*} 22.06.2011 godz 20.
Na zawsze zostaniesz w moim sercu
Jodzi {*} 31.08.2013
Skarbeczku jesteś już w ptasim raju
prowokatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 10:45   #15
escritora
Zadomowienie
 
Avatar escritora
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkie Jabłko
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Jeszcze w zeszłym roku miałam fazę na kadzidła i ambry A teraz zupełny przewrót - od paru miesięcy mam największego smaka na lawendę
Kadzidło, oudy i drewno... i trochę paczule - to faza stała i niezmienna. Ale ostatnio mam ochotę poznawać coraz więcej lawend. Agnysko, chyba jakiś wykład poproszę
__________________
silva rerum
escritora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 11:51   #16
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Mam fazę na...

Świetny wątek, potraktuję go trochę jak zwierzenia perfumoholiczki... Tylko lecę nutami bo gatunki nie mają dla mnie znaczenia.

Najpierw wzięło mnie na piernik - niestety nie znalazłam idealnego więc poszukiwania zostały zarzucone, jednocześnie rozglądałam się za idealnym cynamonem (znalazłam w Cnnamon Bun), karmelem (Caramel) i watą cukrową (Angel).
Później naszło mnie na kościelne kadzidło (Avignon) i wosk (Palisander).
Po kadzidłach nastała pora na wino/miód (Botrytis), suche zioła (Nu, BC) oraz przeżyłam krótką acz treściwą fascynację męskimi zapachami. Jednak uniseksy zwyciężyły.
W międzyczasie przewąchałam trochę klasyki i drewniaki ale nic mnie specjalnie nie zachwyciło.
Zaintrygował mnie też aromat wędzonej śliwki ale oprócz Poisona wszystko było zbyt delikatne.
Poszukiwania zakończyłam na dymie/wędzonce (Fumidus/Bonfire). Mam też mały zryw na delikatne kadzidła ale tutaj zadowolę się odlewkami.
Obecnie mój portfel drży w oczekiwaniu na kolejne fascynacje, być może zacznę szukać zapachu fajki, smoły, może skuszona modą rozejrzę się za haszyszem? Strach się bać.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 12:04   #17
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Mam fazę na...

ja mam świra na zapachy, które kiedys mi się podobały między innymi: Kenzo Tiger, YSL Champagne, Dior Tendre, Nina Ricci Spice Delight, może jeszcze Fendi. Jak na razie mocno poluje i szukam
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 12:10   #18
calua2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 318
Dot.: Mam fazę na...

Redhaired,ciebie chyba spalono w innym wcieleniu na stosie. Mimo dość sędziwego wieku jak na kobietę, nie dojrzałam jeszcze do kadzideł dla mnie to trzy godziny męczarni,żeby poczuć końcowe ciepełko.
Ostatnio lubię ciepłą słodycz z bergamotką
calua2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 12:17   #19
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Mam fazę na...

redhaired!

cała Twoja perfumoholicza historia brzmi jak historia jakiejs poprzedniej inkarnacji (czarownicy?)-od wieku dziecięcego (wata,karmel, piernik), poprzez młodzienczy dewotyzm (kadzidło), młodzienczy bunt i imprezy(wino,miód i zioło ) eksperymenty z faceatmi ( męskie zaachy), wiek dojrzałości (drewno,klasyka) starości (wiedźmowatości?- wędzonka,śliwka,dym) i widzę to idzie dalej....ta smoła i fajka

idąc dalej na końcu powinna być Marescialla

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2009-11-11 o 12:18
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 12:46   #20
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Mam fazę na...

Polly, hahaha Najlepsze te eksperymenty z facetami Za fajką chyba poważnie zacznę się rozglądać, może do tego jakaś maść na korzonki... A jeszcze leci do mnie próbka Incense Kamali więc przewiduję klasyczne spalenie na stosie.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 14:04   #21
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A jeszcze leci do mnie próbka Incense Kamali więc przewiduję klasyczne spalenie na stosie.
Ostrzegam, moc ma szatańską

U mnie zaś rządzi... plastik.
Zahaczający czasem o zapach wyprawionej skóry, ale nadal - plastik. Musi być lekko słodko, gumowo-syntetycznie i pachnieć "nowością"; a więc Black, Madness, LouLou i nawet Cuir Ottoman, od którego pewnego nietrzeźwego dnia mnie na długo odrzuciło.
Mniejszy szał przeżywam na punkcie lawendy we wszystkich możliwych wersjach i przeznaczeniach, oraz śliwek [Mauboussin, klasyk Poison].

I tylko kadzideł żal...
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 14:20   #22
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Mam fazę na...

Mam fazę na...
magię i mhrrrok
Wszystko, co kojarzy się z czarami, wiedźmami, gotykiem i ciemnością: kadzidło frankońskie okrutnego inkwizytora modlącego sie w gotyckiej katedrze, zioła leśnych wiedźm, dym palonych czarownic na stosie i rytualnych ognisk, drewno i święte gaje prasłowian... z chęcią doprawione kuszącym miodem rytuałów płodności i egzotycznymi, korzennymi przyprawami przywiezionymi przez odwaznych żeglarzy zza mórz, oraz lodowato zimne lilie i jaśminy niczym cmentarna jesienna zjawa krążąca nocą po zamku lub między nagrobkami w długimi, rozwiazymi włosami, mrr...
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2009-11-11 o 14:24
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 14:34   #23
Mitsouko
Zadomowienie
 
Avatar Mitsouko
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Mam fazę na...

Z racji wieku i bardzo wczesnego popadnięcia w perfumowy nałóg przeszłam bardzo wiele faz, azaliż po wybrykach natury w rodzaju : kwiatowe, błyskotkowe kobieciątko - Must II, So Pretty, czy kobieta slodka jak cukerek, względnie ciasteczko - Bois Farine, Douce Amere, L Lolita, zawsze wracam do tego, od czego dawno temu zaczęłam - do nut szypszarzastych i pogodnych, ciepłych orientów. W zeszłym roku miałam fazę na ambrę i zgromadziłam wszelakie ambrowce, po czym się naraz ich pozbyłam. Chyba zatoczyłam przechodząc przez różne fazy, koło i wróciłam "do siebie "- do pogodnych szyprów i ciepłych korzenności doprawionych ewentualnie jasnym kadzidłem ( Wazamba)
__________________

Mitsouko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 15:58   #24
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Mam fazę na...

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
redhaired!

cała Twoja perfumoholicza historia brzmi jak historia jakiejs poprzedniej inkarnacji (czarownicy?)-od wieku dziecięcego (wata,karmel, piernik), poprzez młodzienczy dewotyzm (kadzidło), młodzienczy bunt i imprezy(wino,miód i zioło ) eksperymenty z faceatmi ( męskie zaachy), wiek dojrzałości (drewno,klasyka) starości (wiedźmowatości?- wędzonka,śliwka,dym) i widzę to idzie dalej....ta smoła i fajka

idąc dalej na końcu powinna być Marescialla
Polly, jesteś genialna!

Ja szaleńczo wynotowuję wszystko, co ma aldehydy i jest stare i kupuję miniaturki, próbki, czyham na używki- wszystko to przyleci do mnie w przyszłym tygodniu, więc liczę na poznanie zapachu, który wejdzie do ścisłej czołówki. Już otwieram ramiona ana powitanie
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 17:17   #25
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mam fazę na...

Fajny wątek.

A więc tak. Ja od początku funkcjonowania na Wizażu (a będzie to już ze 3 lata) ewoluowałam bardzo niewiele One Love jest ciągle i niezmiennie ta sama, co pewnie - skoro tyle miłostek, krótkich fascynacji i burz przetrwała - zmianie już nie ulegnie. Zawsze czułam miłość do starego Guerlaina, pudru, mroku przełamanego erotyzmem, paryskiego charme`u pod postacią Sonii Rykiel czy JPG.
Rozkwitła za to bujnie pasja do fiołka i ulicznego, punkowego dirty londynu (Juliette Has A Gun).
Ale one były zawsze tylko dawniej niekoniecznie wiedziałam że tak prosto można przekładać je na świat butelek.
Retro (<50's) nęciło mnie zawsze, mój nowy nabytek Quelques Fleurs Houbigant syci mój apetyt na poprzednie stulecie w 100% - w nich zmieściło się już chyba wszystko.
Moim niedoścignionym numer 1 to czystokrólewski blue-blood L`Heure Bleue. Ale niech on sobie gdzieś tam na razie jest, przyjdzie czas że sięgnę po niego jak po gwiazdkę z nieba i stanie obok Loulou, Boudoiru, Classique...
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 16:15   #26
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Mam fazę na...

Podnoszę wątek
Od ostatniego wpisu trochę się u mnie działo - do tego stopnia, że zauważyłam pewną prawidłowość. Zimą mam fazę z jednej strony na słodkie orientale, a z drugiej na aldehydowe i pudrowe retro. Wiosna i lato to czas panowania kwiatów i owoców, chętnie owocowych szyprów, na jesień natomiast przypadają orientalne przyprawowce, słodkie suszone owoce, odrobina żywicy, skóry i kadzidła.
Chyba pod tym kątem powinnam budować swoją kolekcję
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 16:52   #27
ania105
Zadomowienie
 
Avatar ania105
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 782
Dot.: Mam fazę na...

Zaczelo sie od Fazy na Waniliowce...przeszlo na miodziaki....potem kadzidla....a teraz jestem na etapie roza i Oud...chociaz juz niebawem ta milosc chyba wygasnie bo zaczelo mnie ciagnac w strone zapachow kosmetycznych aaaa zapomnialam ze przed rozana oudowa fazy byly zapachy ze skora
ania105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 22:36   #28
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Mam fazę na...

To i ja, to i ja
Na początku to sam nie wiedziałem czego szukam, kupowałe i slbo mi się spodobało albo nie
Potem nastąpiła faza na kadzidła (Gucci PH, Full Incense, Avignon, Ikon, Envy, Ajmal Shadow, Incense Extreme, Decibel), na dobre tylko Gustaw mnie przekonał, reszta zapachów wyleciała w świat. Już mnie ten kierunek nie ciągnie
Następna faza była na oudy , tu dużo teściłem (M. Micallef Aoud PH i Arabian Diamond, Dark Aoud, Black Aoud, R'oud Elements, Kurkdjian Oud, Amouage Epic, Black Cube, Shatha Al Oudh, Ford Private Blend: Noir de Noir, Oud Ispahan, Armani Privé Oud Royal i Opus V). Tylko Opus V sprawił, że zachciałem flakonu, w dodatku całej setki tylko dla siebie Poza tym odleweczki Oud Royal i Black Aoud stoją w szufladzie
Poniekąd do tej grupy (trochę naciągana klasyfikacja) zalicza się moje największe chciejstwo, Black Cube

Teraz zaś mam jakąś dziwną fazę na szukanie jakiegoś eleganckiego zapachu Jak na razie idzie jak krew z nosa Kandydatów jest cała masa, ale jak zwykle nic mi tak do końca nie pasuje Tzn, jest coś co mi w 100% odpowiada zapachowo, ale znowu cena nie do przyjęcia
Nie idzie dogodzić wybrednemu Luszastamu
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 22:43   #29
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Mam fazę na...

Mam fazę na zapach letni ew. dzienny, koniecznie intrygujący, uwodzicielski i nowoczesny. I trwały musi być. I majątku nie kosztować.
Czyli - wszystko odpada

Najlepszy byłby White Urban Oud/Silver Ice Oud - ale ... to ja wymyśliłam
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/


Edytowane przez justynaneyman
Czas edycji: 2013-01-28 o 22:50
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 22:46   #30
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Mam fazę na...

Na chwilę obecną mam fazę na różę, oud i kminek
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-15 22:45:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.