Ciemniejsze włosy po farbowaniu na blond przy odrostach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-08, 17:36   #1
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921

Ciemniejsze włosy po farbowaniu na blond przy odrostach


Witam. Nie zbyt się orientuję na stronie ponieważ jestem nowa i nie wiem czy był już zaczęty ten temat, więc proszę o wyrozumiałość. WIęc.. Mój problem dotyczy tego, że już dłuższy czas farbuje włosy na jasny blond. Mój naturalny kolor to ciemny blond. Może na początek może opiszę całą historię z farbowaniem. Kiedyś miałam ciemne włosy i nałożyłam na nie rozjaśniacz to było jakieś pół roku temu, a potem dopiero zaczęłam farbować włosy na jasne kolory z serii loreal ( chodzi mi o te które farbują wlosy na ciemniejsze) no i wyszedł mi jasny blond. Problem w tym, że do tej pory mam potworny problem. Może nie rzuca się to, aż tak w oczy, ale mnie to przeszkadza. Za każdym farbowaniem na blond zauważyłam, że włosy za odrostami ( te odrosty farbowane wcześniej, które nie były pod wpływem rozjaśniacza) są ciemniejsze. Mają chyba z jakieś 4 cm i własnie nie wiem co mam z tym zrobić.. I właśnie zastanawiałam się czy np. jakbym położyła farbę najpierw na te odrosty własne i potrzymała kilka minut i potem pokryła tą farba te ciemniejsze włosy, które różnią się od tych rozjaśnionych przedtem i znow potrzymala razem z odrostami okreslona ilosc czasu i dopiero wtedy pokryla reszte włosow to czy kolor wyrównał by się? ( chodzi mi o farbę, która rozjasnia o 2- 3 tony) Byłabym wdzięczna za wszelką pomoc.
Starałam się pisać zrozumiale w miarę możliwości.
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 06:58   #2
sylwucha2102
Raczkowanie
 
Avatar sylwucha2102
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: DKL
Wiadomości: 91
Dot.: Ciemniejsze włosy po farbowaniu na blond przy odrostach

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Witam. Nie zbyt się orientuję na stronie ponieważ jestem nowa i nie wiem czy był już zaczęty ten temat, więc proszę o wyrozumiałość. WIęc.. Mój problem dotyczy tego, że już dłuższy czas farbuje włosy na jasny blond. Mój naturalny kolor to ciemny blond. Może na początek może opiszę całą historię z farbowaniem. Kiedyś miałam ciemne włosy i nałożyłam na nie rozjaśniacz to było jakieś pół roku temu, a potem dopiero zaczęłam farbować włosy na jasne kolory z serii loreal ( chodzi mi o te które farbują wlosy na ciemniejsze) no i wyszedł mi jasny blond. Problem w tym, że do tej pory mam potworny problem. Może nie rzuca się to, aż tak w oczy, ale mnie to przeszkadza. Za każdym farbowaniem na blond zauważyłam, że włosy za odrostami ( te odrosty farbowane wcześniej, które nie były pod wpływem rozjaśniacza) są ciemniejsze. Mają chyba z jakieś 4 cm i własnie nie wiem co mam z tym zrobić.. I właśnie zastanawiałam się czy np. jakbym położyła farbę najpierw na te odrosty własne i potrzymała kilka minut i potem pokryła tą farba te ciemniejsze włosy, które różnią się od tych rozjaśnionych przedtem i znow potrzymala razem z odrostami okreslona ilosc czasu i dopiero wtedy pokryla reszte włosow to czy kolor wyrównał by się? ( chodzi mi o farbę, która rozjasnia o 2- 3 tony) Byłabym wdzięczna za wszelką pomoc.
Starałam się pisać zrozumiale w miarę możliwości.





echhh tak to jest z tymi blondami :/ aby uniknąć właśnie takich sytuacji, postanowiłam oddać się w ręce profesjonalisty. Z tym, że... może i kolor jest jednolity... ale włoski i tak kruszą się, łamią... itp. itd. Jedyna nadzieja (z tego co mówi moja Pani fryzjer), w farbach inoa... się okaże
__________________
Muzyka jest wszędzie, czy ją słyszysz?
sylwucha2102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 07:05   #3
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Ciemniejsze włosy po farbowaniu na blond przy odrostach

więkaszość jasnych blondynek farbuje same odrosty co 3-4tyg, kiedy odrost jest mały około 1cm,
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 18:45   #4
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Ciemniejsze włosy po farbowaniu na blond przy odrostach

ja jestem blondynka od 3lat, moje naturalne wlosy to ciemny braz
ja robilam tak ze najpierw kladlam rozjasniacz na odrosty, pozniej na calosc konkretna farbe blond inaczej wygladalabym fatalnie
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 18:49   #5
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Ciemniejsze włosy po farbowaniu na blond przy odrostach

powiem Ci tak:

robisz sobie krzywde, to raz. nie rozumiem naturalnych blondynek katujących sie rozjaśniaczem.
a dwa ? wróć do naturalnego. tak najlepiej zrobisz bo stracisz wlosy.

nie wiem jak jest w Twoim przypadku ale w większości naturalnym blondynkom jest beznadziejnie w jasnych wlosach.
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 17:51   #6
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Ciemniejsze włosy po farbowaniu na blond przy odrostach

dzieki za porady. Sporóbuje coś z nimi zrobić i napiszę co z tego wyszło ) Narazie nei jest tak zle
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 13:16   #7
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Ciemniejsze włosy po farbowaniu na blond przy odrostach

Tez tak mialam, farbowalam garnierem bardzo bardzo jasny blond.
Jedyna dobra rada to chyba pojscie do fryzjera na farbowanie. Ja stwierdzilam ze blond farby w domu juz nigdy wiecej nie poloze. Castingi itp wychodzily mi siwe, po farbowaniu dluzszy czas tym garnierem tez byl dramat. Nie uzywam go juz od poczatku wakacji i zdecydowanie jest poprawa.
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 18:50   #8
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Ciemniejsze włosy po farbowaniu na blond przy odrostach

Ja tam się boję fryzjerów.. Dużo kasy biorą, a też nie jest to rewelacja, bylam u kilku i farby mi spływały z włosów po jakimś miesiącu..
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 02:23   #9
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Ciemniejsze włosy po farbowaniu na blond przy odrostach

no to moze jakas profesjonalna farba na próbe?
jak sie znajdzie swojego to jest dobrze
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 19:40   #10
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Ciemniejsze włosy po farbowaniu na blond przy odrostach

Już rozwiałam ten problem. Zrobiłam farbą z Garniera Naturals Color odcień 10 i mi wyrównał kolor odrostów z tymi co miałam z nimi problem ;D Dzięki za odpowiedzi jestem bardzo wdzięczna, kolor muah! Świetny jest.
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 17:00   #11
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 167
Dot.: Ciemniejsze włosy po farbowaniu na blond przy odrostach

Hej dziewczyny!
Chciałabym się Was poradzić. Mam farbowane włosy na jasny blond przez fryzjera jednak bardzo szybko mi rosną i po 2.5-3 tyg odrosty wyglądają fatalnie.
Moje naturalne włosy to taki typowy brąz. Wczoraj postanowiłam sama zafarbować sobie odrosty i za namową Pani w drogerii kupiłam farbę Joanny szlachetna perła o dziwo złapała mi odrosty. Kolor odrostów jest taki złoty trochę różni sie od reszty, tragedii jednak nie ma bo odrosty miały pół centymetra. Chciałabym je jeszcze troszkę rozjaśnić i teraz moje pytanie. Kupiłam farbę recital preference bardzo jasny perłowy blond jednak teraz myślę czy nie zmieszać jej jeszcze ze scandinavią?? Mieszała któraś z Was kiedyś te farby ?? Myślicie że lepiej zmieszać czy połozyć tylko perłowy blond??
Będę naprawdę wdzięczna za Wasze podpowiedzi
Justyna2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 11:49   #12
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Ciemniejsze włosy po farbowaniu na blond przy odrostach

Farb z loreala nie radziłąbym ci meiszać, ponieważ te farby nie wiadomo jak działają. Wiele razy kupywałąm blondy z tej seri i zamiast rozjaśniać przyciemniały włosy , lub na odwrót. Nie jest to jednak napisane na opakowaniu jak farba dziala ( chodzi mi o to ze nei podaja czy farba ta przyciemnia czy rozjasnia) robiłam se ostatnio b. jasny popielato-złoty blond i włosy są ciemniejsze ,zamiast jaśniejsze. Wiec jeśli je zmieszasz może wyjść ci jakiś dziki kolor. Ale jak uważasz ja tylko chciałam pomóc , nie wiem jaki bedzie efekt mieszanai farb ,ale uważam ze to jest nie zbyt dobry pomysl
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.