Laserowe usuwanie trądziku::pomoz:: - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-18, 16:21   #1
Robertos
Przyczajenie
 
Avatar Robertos
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4
Arrow

Laserowe usuwanie trądziku::pomoz::


Witam! Borykam się z problemem trądziku od 7 lat a mój wiek to 15lat Liczylem wczesniej na szczypionki przeciwtrądzikowe, lecz dowiedziałem się że został one wycofane Słyszałem również o laserowym usuwaniu trądziku--> na czym to polega, jakie są skutki uboczne, czy to pomaga, jaki jest okres stosowania tego, no i oczywiście jaka jest tego cena????? Mam już dość tej męki i proszę was o PoMoC ! ! ! Z górki WiElKie DziĘki
Robertos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 06:26   #2
kasia_kajtek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 247
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku::pomoz::

nie jestem ekspertem ale ceny są ok. parę tysięcy chyba
kasia_kajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 21:57   #3
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku::pomoz::

laserowe usuwanie tradziku ok 700 zł
http://www.laser-studio.pl/cennik/
ale czy to działa??
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 16:09   #4
adelaida_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku::pomoz::

Cytat:
Napisane przez Robertos Pokaż wiadomość
Witam! Borykam się z problemem trądziku od 7 lat a mój wiek to 15lat Liczylem wczesniej na szczypionki przeciwtrądzikowe, lecz dowiedziałem się że został one wycofane Słyszałem również o laserowym usuwaniu trądziku--> na czym to polega, jakie są skutki uboczne, czy to pomaga, jaki jest okres stosowania tego, no i oczywiście jaka jest tego cena????? Mam już dość tej męki i proszę was o PoMoC ! ! ! Z górki WiElKie DziĘki

ja też mam zamiar usunąć trądzik laserowo.. mam już dość - ciągle tylko blyszczaca twarz i nowe pryszczeeee....
cena dochodzi nawet do 4 tyś.... po kilka zabiegów , jezeli trzeba. Ja z tym problemem borykam się od 5 lat... i tez mam 15...
we wakacje jade nawet do pracy, żeby jakoś zarobić na ten zabieg...
adelaida_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 12:18   #5
guccigirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 38
Wyślij wiadomość przez Yahoo do guccigirl
Dot.: Laserowe usuwanie trądziku::pomoz::

ile mecie lat??? 15???? ludzie!!!! do 22 macie prawo miec tradzik! powiedzmy ze jestem prawie expertem w tym temacie. tradzik mam od 15 roku zycia, obecnie mam 25lat. mam jedna prostą radę: najpierw zróbcie wymaz z krosty (robi się to w lab.analitycznym) koszt ok do 20zl max. po co ? po to aby wam durni lekarze nie wciaskli antybiotyk ktory i tak nic nie da(da na chwilę używania potem wszystko wróci). jeśli z ywmazu nic nie wyjdzie to żadne atyniotyk Wam nie pomoże! możecie spróbować leczenia miejscowego- i w Waszym wieku bym to radziła- może to po prostu zmiany hormonalne? w wieku 20-22 lat jeśli trądzik nadal będzie zróbcie badania hormonów(ok 200zl)- jeśli nie będzie zmian to polecam kwas witaminy a(retinoidy)- ciężka kuracja i droga(2 tys)ale duuużo daje. są fora gdzie wypowiadają się ludzie w czasie i po kuracji. ja jestm po takiej kuracja 2 lata- jest znacznie lepiej ale... raz lepiej raz gorzej. musze niestety stosować kuracje podtrzymujaca tzn retinoidy stosowane na skore- nie jest źle, ale twarzy bez skazy to raczej nie mam. jak bedzie mnie stac to napewno sprobuje tego lasera. jak ktos ma pytania- pisac
guccigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.