Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-14, 15:30   #3121
i_love_gnr
Przyczajenie
 
Avatar i_love_gnr
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 26
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Skoro interesujemy się rockowymi ciuchami zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post30498925
może akurat czegoś szukacie i irytuje was to dopisywanie wszędzie "rock" etc ;P
__________________
"Forgive them that tear down my soul"
"Madagascar"


29.09.2011
i_love_gnr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:30   #3122
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Możesz właśnie pić pokrzywę, olej lniany, olej rycynowy lub kokosowy wcierać w skalp i na całą długość włosów
No właśnie w skórę bym się obawiała, że przetłuści ale można poeksperymentować.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Ta laska z załączników ma bloga, czy to lookbook? Bardzo mi się podobają ciuchy, i takie włosy własnie chciałabym miec, tylko ten problem właśnie czy by mi odcień pasował :/

---------------------------
dziewczyny, jaki skalp? (z indianami mi się kojarzy)
Skalp w sensie skóra głowy
Laska jest z lookbooka ale ma i bloga: http://www.themavenpost.com/
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 16:14   #3123
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
No właśnie w skórę bym się obawiała, że przetłuści ale można poeksperymentować.



Skalp w sensie skóra głowy
Laska jest z lookbooka ale ma i bloga: http://www.themavenpost.com/
Podobno dla przetłuszczającym się włosom nawet dobrze robi, ale to już każdy sam musi ocenić
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 16:15   #3124
kokojamboho
Raczkowanie
 
Avatar kokojamboho
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 376
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Chciałabym pofarbować włosy henną bardzo, ale mam średni blond i chcialabym miec kolor albo jasny blond, albo lekko miodowy, zazdroszcze wiec ciemnym laskom, ktore moga uzywac henne
kokojamboho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 16:36   #3125
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Też chętnie poznam sposoby na zdrowe włosy. Naturalne mam ciemny popielaty blond ( w dzieciństwie jasne), od jakiegoś czasu rozjaśniam trochę (taki delikatny baleage - wiem jak brzmi to słowo, ale nie " na borsuka", raczej wielotonowy kolor, o dążę do karmelu), następnym razem chyba zrobię ombre - ale trochę się boję... (mimo zaufanej fryzjerki). Niestety czasem prostuję końce, więc potrzebuję nawilżenia dla włosów..
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 16:47   #3126
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Podobno dla przetłuszczającym się włosom nawet dobrze robi, ale to już każdy sam musi ocenić
Może i tak, moje akurat są przesuszone ale i tak nie próbowałam

Cytat:
Napisane przez kokojamboho Pokaż wiadomość
Chciałabym pofarbować włosy henną bardzo, ale mam średni blond i chcialabym miec kolor albo jasny blond, albo lekko miodowy, zazdroszcze wiec ciemnym laskom, ktore moga uzywac henne
Niestety henna nie rozjaśnia a szkoda.

Szykuje mi się impreza pracowa u TŻta i postanowiłam zaszaleć jeśli chodzi o strój Oczywiście kliknięte na allegro więc mam nadzieję, że nie przyjdą jakieś buble. Do tego czarne rajstopy, łańcuchowa srebrna bransoletka i czarna kopertówka na łańcuszku:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9249.jpg (37,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d412f88411935dd7.jpg (33,7 KB, 41 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 17:29   #3127
Fallen2000
Raczkowanie
 
Avatar Fallen2000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Mauritius
Wiadomości: 473
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Widzę,że temat zszedł na włosy ja póki co nie farbuję od 2,5 miesiąca i chce tak przetrzymać do kwietnia. Chcę żeby odpoczęły od farb i żeby ładnie urosły bo zapuszczam chcę ciemny, chłodny brąz miec na głowie i już się czaję czym pofarbować. Myślałam nad Wella Color Touch. W łazienkowej szafce stoi zwykła Wella jasny brąz ale nie wiem w sumie czy jej użyć.
Fallen2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 20:24   #3128
Blackcoffe
Raczkowanie
 
Avatar Blackcoffe
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 110
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Jeżeli chodzi o włosy, polecam Seboradin w ampułkach, sprzyja wzrostowi i sprawia że nie wypadają. Stosowałam już dwie serie i autentycznie rosną szybciej nie polecam za to liotonu Seboradin Okropnie kołtuni włosy (przynajmniej w moim przypadku)
Blackcoffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 20:35   #3129
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

ach czyli jednak taki skalp

http://kwejk.pl/obrazek/582493/love,%3C3.html
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 21:20   #3130
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Też to widziałam
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 22:50   #3131
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
ale chudzielce podobają Wam się takie sylwetki?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 22:59   #3132
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cicho* :p - a chudzielec)))

*żart
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 23:08   #3133
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
ale chudzielce podobają Wam się takie sylwetki?
oj, ten temat przewija się tu co jakiś czas z tego co pamiętam zdania są podzielone. ja bez bicia się przyznam, że takie mi się podobają i sama taką bym chciała mieć

czy ktoś jeszcze tu w tym wątku jest gruszką?
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2011-11-14 o 23:12
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 23:42   #3134
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Ja lubię takie pośrednie, rozmiar 36/38, biust w granicach normy, pupa tak samo (dodaję fotkę apetycznej figury wg. mnie), chociaż zdarza się, że zachwycę się baaardzo chudą albo trochę grubszą (do tych bardzo solidnych mam uraz ). Dziewczyny kilka stron temu powiedziały bardzo prawdziwą, acz nie do końca sprawiedliwą rzecz - na cycato-dupiastych dziewczynach styl rockowy wygląda zbyt wyzywająco i wulgarnie, bo nie dość, że strój zwracający uwagę to jeszcze bujne kształty.

Tak jeszcze dodam, że wprost NIE CIERPIĘ, jak grubsze kobiety podkreślają, że tylko one są kobiece, tak jakby wyznacznikiem kobiecości był duży biust i duża pupa, albo %BF.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lu5rzlxl0C1qkv4ajo1_500_large.jpg (41,1 KB, 105 załadowań)
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 07:22   #3135
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Ja lubię takie pośrednie, rozmiar 36/38, biust w granicach normy, pupa tak samo (dodaję fotkę apetycznej figury wg. mnie), chociaż zdarza się, że zachwycę się baaardzo chudą albo trochę grubszą (do tych bardzo solidnych mam uraz ). Dziewczyny kilka stron temu powiedziały bardzo prawdziwą, acz nie do końca sprawiedliwą rzecz - na cycato-dupiastych dziewczynach styl rockowy wygląda zbyt wyzywająco i wulgarnie, bo nie dość, że strój zwracający uwagę to jeszcze bujne kształty.

Tak jeszcze dodam, że wprost NIE CIERPIĘ, jak grubsze kobiety podkreślają, że tylko one są kobiece, tak jakby wyznacznikiem kobiecości był duży biust i duża pupa, albo %BF.
Taak, ja też tego nie lubię. Trochę mnie to personalnie dotyka..
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 07:40   #3136
Fallen2000
Raczkowanie
 
Avatar Fallen2000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Mauritius
Wiadomości: 473
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Dla mnie kobieca jest kobieta pewna siebie i świadoma swoich atutów, obojętnie czy szczuplejsza czy trochę większa. Ja osobiście uwielbiam szczupłe nogi, płaskie brzuchy i biust co najwyżej B Sama mam taki biust i szczerze powiem, że go uwielbiam bo gdyby był większy to ja osobiście bym się czuła grubo. Swoją drogą również nie znoszę jak trochę krągłe kobiety mówią,że tylko one są seksowne. Według mnie to kwestia, jak już wspomniałam, zachowania plus dbania o siebie. Niestety często widuję na ulicy dziewczyny po prostu zaniedbane. Brzydkie, niechlujne włosy, brak makijażu, ubrania jak po babci albo po starszym bracie...mnie osobiście strasznie to razi
Fallen2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 09:50   #3137
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Ja jestem spaczona... Lubię bezbiuste chudzielce Dlatego u mnie wkurza mnie każda odrobinka tłuszczu i najlepiej czuję się przy wadze 50 kg... właśnie będę się starała zrzucić 2-3

W zał. śmieszne legginsy (?) i fajny patent na błyszczący top + koronkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1720200_IMG_8908.jpg (98,2 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1721182__collage_small.jpg (120,7 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg im30.jpg (104,7 KB, 71 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 10:16   #3138
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Ja lubię takie pośrednie, rozmiar 36/38, biust w granicach normy, pupa tak samo (dodaję fotkę apetycznej figury wg. mnie), chociaż zdarza się, że zachwycę się baaardzo chudą albo trochę grubszą (do tych bardzo solidnych mam uraz ). Dziewczyny kilka stron temu powiedziały bardzo prawdziwą, acz nie do końca sprawiedliwą rzecz - na cycato-dupiastych dziewczynach styl rockowy wygląda zbyt wyzywająco i wulgarnie, bo nie dość, że strój zwracający uwagę to jeszcze bujne kształty.

Tak jeszcze dodam, że wprost NIE CIERPIĘ, jak grubsze kobiety podkreślają, że tylko one są kobiece, tak jakby wyznacznikiem kobiecości był duży biust i duża pupa, albo %BF.
No na tych chudszych generalnie wszystko wygląda lepiej Takie mamy czasy. Ale z drugiej strony to słyszałam pewną teorię, czemu takie chude sylwetki pasują do tego stylu - bo kojarzą się nieodłącznie z używkami, wyniszczaniem organizmu, etc.

A to ja częściej słyszę, że te szczupłe uważają się za piękniejsze i w ogóle de best

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja jestem spaczona... Lubię bezbiuste chudzielce Dlatego u mnie wkurza mnie każda odrobinka tłuszczu i najlepiej czuję się przy wadze 50 kg... właśnie będę się starała zrzucić 2-3

W zał. śmieszne legginsy (?) i fajny patent na błyszczący top + koronkę.
Uwielbiam te koronkowe sukienki

A ile masz wzrostu?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 10:37   #3139
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Fallen2000 Pokaż wiadomość
Dla mnie kobieca jest kobieta pewna siebie i świadoma swoich atutów, obojętnie czy szczuplejsza czy trochę większa. Ja osobiście uwielbiam szczupłe nogi, płaskie brzuchy i biust co najwyżej B Sama mam taki biust i szczerze powiem, że go uwielbiam bo gdyby był większy to ja osobiście bym się czuła grubo. Swoją drogą również nie znoszę jak trochę krągłe kobiety mówią,że tylko one są seksowne. Według mnie to kwestia, jak już wspomniałam, zachowania plus dbania o siebie. Niestety często widuję na ulicy dziewczyny po prostu zaniedbane. Brzydkie, niechlujne włosy, brak makijażu, ubrania jak po babci albo po starszym bracie...mnie osobiście strasznie to razi
ja tez jestem fanką małych biustów, i właśnie cieszę się że sama mam taki wizualnie B (bo oczywiście na staniki się to nie przekłada, ale mam nadzieję że wiadomo o co chodzi). Najfajniejsze jest to że mogę miec na maksa wycięty dekolt a nie wygląda to wulgarnie (chociaz tak swoją drogą od kilku sezonów jakoś brak w sklepach głebokich dekoltów, a mojej figurze służą :/ )

Nie wiem czy juz o tym kiedyś pisałam, ale baby na wizażu sa naprawde wredne/dziwne. Gdy kiedyś w innym wątku napisałam że ciesze się z małego biustu (i mój TŻ też, serio) to mnie zjechały że haha na pewno, jestem pewnie zazdrosna a mój TŻ mnie robi w konia bo NAPEWNO wolałby żebym miała wielki biust

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja jestem spaczona... Lubię bezbiuste chudzielce Dlatego u mnie wkurza mnie każda odrobinka tłuszczu i najlepiej czuję się przy wadze 50 kg... właśnie będę się starała zrzucić 2-3

W zał. śmieszne legginsy (?) i fajny patent na błyszczący top + koronkę.
łaaa te zdjęcia - miodzio! wszytsko bym z nich zdarła i zabrała
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2011-11-15 o 10:36
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 10:39   #3140
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Ja kiedyś miałam spory problem ze swoją chudą sylwetką, brakiem biustu itp - a jakoś z wiekiem mi..przeszło
I teraz wręcz podoba mi się taki typ sylwetki. Ale ja ogólnie jestem mała.. 160 cm wzrostu przy okazji. mogłabym być wyższa..
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 10:50   #3141
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

A nie podoba Wam się sylwetka szczupła ale z dużym biustem? Bo mi tak.

Nie rozumiem, co komu biust przeszkadza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2528725_beSFWVaT_c.jpg (110,0 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2886477_dA3pBCR7_c.jpg (96,1 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3904527_sDKCZn2g_c.jpg (45,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7438099_KduO5Ng2_c.jpg (49,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7438247_cuRrBnUC_c.jpg (32,2 KB, 69 załadowań)

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2011-11-15 o 10:53
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 10:52   #3142
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
ja tez jestem fanką małych biustów, i właśnie cieszę się że sama mam taki wizualnie B (bo oczywiście na staniki się to nie przekłada, ale mam nadzieję że wiadomo o co chodzi). Najfajniejsze jest to że mogę miec na maksa wycięty dekolt a nie wygląda to wulgarnie (chociaz tak swoją drogą od kilku sezonów jakoś brak w sklepach głebokich dekoltów, a mojej figurze służą :/ )

Nie wiem czy juz o tym kiedyś pisałam, ale baby na wizażu sa naprawde wredne/dziwne. Gdy kiedyś w innym wątku napisałam że ciesze się z małego biustu (i mój TŻ też, serio) to mnie zjechały że haha na pewno, jestem pewnie zazdrosna a mój TŻ mnie robi w konia bo NAPEWNO wolałby żebym miała wielki biust

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------



łaaa te zdjęcia - miodzio! wszytsko bym z nich zdarła i zabrała
serio??
Ja też właśnie od Tż dostałam furę akceptacji w tym względzie, chociaż akceptacja to złe słowo, jest fanem mojego biustu w mikrowersji ale na wizażu czasem jest..dziwnie. Wiem, to tylko forum, ale baby to są jednak wredne

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A nie podoba Wam się sylwetka szczupła ale z dużym biustem?

Bo mi tak
Jeśli nie jest karykaturalnie to wygląda fajnie. Ale ten biust to też nie jakiś XXXL
Ale to zawsze kwestia gustu
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 11:06   #3143
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A ile masz wzrostu?
170

Jestem beznadziejna, miałam opróżniać szafę a tymczasem kupiłam cekinowy top pod dziergane czarne swetry, przynajmniej taniutki był. I licytuję kolejne swetrzysko, ech.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 11:09   #3144
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A nie podoba Wam się sylwetka szczupła ale z dużym biustem? Bo mi tak.

Nie rozumiem, co komu biust przeszkadza
ależ nic nie przeszkadza, ja nawet nie zwracam uwagi na codzień na biusty koleżanek czy obcych osób (chyba że jakoś wybitynie wyeksponowany). zresztą na takie rzeczy nie ma się wpływu (nie licząc zabiegów chirurgicznych) więc nie widze powodu żeby się nad tym dłużej zastawnawiac dobrze jest akceptowac biust w takiej wielkości jakiej się ma. ja po prostu lubię mały, mam to szczęście że jestem w 100% zadowolona ze swojego rozmiaru nic bym w nim nie zmieniła w przeciwieństwie do nóg i brzucha.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
serio??
Ja też właśnie od Tż dostałam furę akceptacji w tym względzie, chociaż akceptacja to złe słowo, jest fanem mojego biustu w mikrowersji ale na wizażu czasem jest..dziwnie. Wiem, to tylko forum, ale baby to są jednak wredne

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------



Jeśli nie jest karykaturalnie to wygląda fajnie. Ale ten biust to też nie jakiś XXXL
Ale to zawsze kwestia gustu
serio, serio
a no własnie mój TŻ też jest fanem małego biustu, wiem to napewno bo wyrażał takie poglądy do kolegów na długo przed tym jak zaczeliśmy byc ze sobą
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2011-11-15 o 11:12
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 11:13   #3145
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A nie podoba Wam się sylwetka szczupła ale z dużym biustem? Bo mi tak.
Mi jakoś nie. Jak na swoje kanony mam akurat - B wg starej nomenklatury.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 11:19   #3146
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
170

Jestem beznadziejna, miałam opróżniać szafę a tymczasem kupiłam cekinowy top pod dziergane czarne swetry, przynajmniej taniutki był. I licytuję kolejne swetrzysko, ech.
Ale czemu opróżniać? Z czego??

Do sylwetki wracając: To zawsze zależy od konkretnego przypadku, budowy całego ciała. Mała osoba z drobnym biustem wygląda po prostu proporcjonalnie, i chyba o to tu chodzi. Nie mam nic do większych biustów zupełnie (ani do jakichkolwiek mówię tylko i wyłącznie w kontekście siebie.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 11:22   #3147
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
No na tych chudszych generalnie wszystko wygląda lepiej Takie mamy czasy. Ale z drugiej strony to słyszałam pewną teorię, czemu takie chude sylwetki pasują do tego stylu - bo kojarzą się nieodłącznie z używkami, wyniszczaniem organizmu, etc.

A to ja częściej słyszę, że te szczupłe uważają się za piękniejsze i w ogóle de best
To nie jest prawda, że wszystko wygląda lepiej na chudszych. Ja sama jestem szczupła, ale w granicach zdrowego rozsądku (160cm/50-52kg) i wyglądam okropnie w ołówkowych, eleganckich spódnicach, bufkach na ramionach i wielu, wielu innych krojach. No i powtórzę, że moim zdaniem najlepiej wyglądają przeciętnie szczupłe dziewczyny, nie wychudzone, wyniszczone modelkowate kobiety. Poza tym chyba żadna z nas nie chce się kreować na brudną, zaćpaną rockmenkę - to dopiero jest niekobiece

A co do wspomnianego dużego biustu - moja siostra ma 70I, naprawdę ogromny biust i za czasów jej mroczności (z 10 lat temu) zaczepiali ją wszyscy faceci - od brudnych lumpów po eleganckich biznesmenów. Same jej gabaryty zwracają uwagę, a dodatkowo jak są obleczone w poszarpaną bluzkę Stonesów, ćwiekowaną kamizelkę i masę łańcuszków to już ogólnie masakra :P

Ja wg. męskich standardów mam C/D, także w sam raz jak dla mnie Ale baaaardzo mi się podobają duże piersi, takie ze 100cm w biuście

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2011-11-15 o 11:25
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 11:33   #3148
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Ale czemu opróżniać? Z czego??
Z miesiąc temu mnie tknęło, że mam pełne szafy a ciągle chodzę w tym samym, reszta leży. Zrobiłam więc czystki, wywaliłam/wymieniłam ciuchy w stylu boho albo kolorowe (wyniosłam do kontenerka z pięć siat). Przez krótki czas było pięknie tzn. minimalistycznie a teraz ciągle mi się coś klika.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 11:49   #3149
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Z miesiąc temu mnie tknęło, że mam pełne szafy a ciągle chodzę w tym samym, reszta leży. Zrobiłam więc czystki, wywaliłam/wymieniłam ciuchy w stylu boho albo kolorowe (wyniosłam do kontenerka z pięć siat). Przez krótki czas było pięknie tzn. minimalistycznie a teraz ciągle mi się coś klika.
Ja jakiś czas temu zrobiłam to samo, ale zostało mi jeszcze troszkę z cyklu " może się przyda", "po domu", "nie wiem z czym nosić, ale na pewno będę".
Ale nich ci się "klika" - byle to było coś na co reagujesz "chcę to mieć!", a nie " bo tanie, może się przyda", bylebyś się trzymała stylu, który chcesz osiągnąć.

Pokaaaa, co klikasz?
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 12:13   #3150
Niecodzienna
Zadomowienie
 
Avatar Niecodzienna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: duszą na Śląsku, ciałem w Krakowie
Wiadomości: 1 341
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. II

Pozwólcie, że wrócę do kilku stron wcześniej, chciałabym nadrobić
Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
Bardzo Wam dziękuję, chyba w życiu nie słyszałam tylu komplementów
To ja jeszcze dodam więcej, śliczna figura . Gorset jeszcze Ci ją podkreśla. Miałam koleżanki, które nosiły gorsety, też m.in. takie, ale one je ubierały do bardziej gotyckiego stylu.

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Mi się podobają teraz takie swetry, gdzie cekiny są tak wplecione w materiał, że widać je tylko jak delikatnie migoczą przy poruszaniu się. Np. taki sweter w Mango
Bardzo fajny, ale nawet gdyby nie miał tych cekinów, to wyglądałby ładnie . Ja nie przepadam za takimi ozdobami, wgl za świecidełkami. Z drugiej strony taka srebrna prosta cekinowa mini do np.czarnego swetra i czarnych dodatków wygląda fajnie.


Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
Wiecie gdzie w jakimś sklepie intenetowym/stacjonarnym lub na all dostanę takie buty - tylko że w cenie ok 60 zł ( podobne były zamawiane na wspólnozakupowym z Sigmy ) . Ważne żeby te ostatnie dziurki nie były "dziurkami" tylko takie jak tutaj
Niestety nie wiem, ale buty świetne. Mój ideał workerów.

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
A w ogóle - tak mnie teraz naszło - to czym jest dla Was ubiór? Bo myślę bardziej pod kątem np wykonywanego zawodu - jakby się okazało, że coś trzeba pozmieniać, praca itp itd, jaki macie do tego stosunek???
Dla mnie ubiór to...rozrywka. Lubię się nim bawić, podobnie jak kolorem włosów. Dość szybko mi się jeden styl nudzi.

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Mam pytanie - wklejacie tu swoje stylizacje, jak chodzicie ubrane na co dzień czy tylko inspiracje? Bo jestem ciekawa jak chodzicie teraz ubrane, na jesień, kiedy za bardzo nie da się kombinować (płaszcz, szalik i buty :/)
Ja mam zupełnie nierockowy płaszcz, ale szczerze mówiąc nie ma to dla mnie przy minusowych temperaturach znaczenia. Z kolei pod płaszczem mam dwa swetry- tu również rock nie ma nic do rzeczy (byle były ciepłe). Także czekam na cieplejsze dni, żeby poszaleć ze stylem.
A wklejanie swoich zestawów jakoś nam tu niespecjalnie wychodzi, brakuje jeszcze kilku odważnych, które zaczną i będą regularnie kontynuować.
Za to płaszcz, który wstawiłaś w następnym poście jest obłędny.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
absolutnie żadnych. A do tego pewien okres po farbowaniu (raz na miesiac lub póltora) byly bardziej błyszczące. Ale ja używałam złej/przeklętej przez fryzjerów farby palette 28 myc bez amoniaku, która to podobno jest złem złem złem. Moje włosy wyglądały po niej bardzo dobrze. Tylko to ombre zniszczyło mi troche końcówki i włosy bardzo mi się plączą w miejscu rozjasniania.
A czemu ta farba jest taka przeklęta przez fryzjerów?

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1321208692 świetna. Koniec! Za bardzo podobają mi się takie bluzki- w nast. tyg idę do lumpeksów i sobie takie zrobię
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1321020877 Ludzie, jak ja nie lubię takich spodni
Dziewczyny, wiecie jak to jest z obniżkami zimowych rzeczy? W którym miesiącu się zaczynają?
Co myślicie na temat torebki z załącznika? Ja się zakochałam i w tym tygodniu wejdzie do mojej szafy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0.365x365.jpg (21,0 KB, 23 załadowań)
__________________

So where is the passion, when we need it the most?

Edytowane przez Niecodzienna
Czas edycji: 2011-11-15 o 12:15
Niecodzienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.