Swędzi mnie... O_O - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-13, 21:32   #61
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Dziękuję dziewczyny za pomoc. Samo mi przeszło ot tak, więc może to było przejściowe, nie mam pojęcia, ale zakupię jak najszybciej tabletki te, co polecacie, w razie czego, na zapas. Moja koleżanka miała to samo i jej ginekolog powiedziała, że to "grzybica" więc podejrzewałam to samo. Na szczęście jest już ok. Niedługo będę zmuszona iść po receptę do gina, więc wtedy mnie sprawdzi czy wszystko jest ok.

Ps. A życzyłam "złego" tym dziewczynom które tu wchodzą tylko po to, aby się pośmiać z problemów człowieka aby spotkało ich to samo, to zobaczymy jak będą się czuły. A pozostałym dziękuję za pomoc, na szczęście zostały tutaj normalne dziewczyny, do których można się zwrócić o pomoc i na nich polegać. Za to dziękuję.
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 06:35   #62
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość

Ps. A życzyłam "złego" tym dziewczynom które tu wchodzą tylko po to, aby się pośmiać z problemów człowieka aby spotkało ich to samo, to zobaczymy jak będą się czuły. A pozostałym dziękuję za pomoc, na szczęście zostały tutaj normalne dziewczyny, do których można się zwrócić o pomoc i na nich polegać. Za to dziękuję.
Tak, a były tu takie, które śmiały się z Twojego problemu? Powiedz może które bo przez całe 3 str nie zauważyłam ani jednej osoby.

Ps. Większość z nas jak mniemam, przeszła to i bez Twojego życzenia i żyjemy- i mamy się dobrze
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 00:00   #63
martynkaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar martynkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Smile Dot.: Swędzi mnie... O_O

Agatek ja też miałam taki problem. Lekarz przypisał mi na to tabletki, już nie pamiętam nazwy. Zapłaciłam za nie 8zł, a po tygodniu wszystkie objawy przeszły. lekarz powiedział mi jedynie, że to może być od nadmiernej ilości stosowania płynów do higieny intymnej, które nie mają odpowiedniego PH, ale dokładnej przyczyny oczywiście nie potrafił stwierdzić.

Głowa do góry i nastepnym razem idz do ginekologa, zamiast się męczyć.
Pozdrawiam

Edytowane przez martynkaaaaa
Czas edycji: 2009-08-08 o 11:39 Powód: względy osobistne- znajomy to znalazl i boję sie o dalsze rozpowszechnianie tej wiadomości.
martynkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 14:26   #64
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Swędzi mnie... O_O

Cytat:
Napisane przez martynkaaaaa Pokaż wiadomość
Agatek ja też miałam taki problem. Strasznie mnie tam swędziało i momentami piekło. Moje wargi sromowe były napuchnięte i naprawdę przez to wszystko nie miałam ochoty na seks z moim chłopakiem. Poszłam z tym do ginekologa i okazało się, że to stan zapalny. Lekarz dokładnie nie wiedział od czego to może być, ale byłam tak spuchnięta, że nie mógł mnie zbadać. Przypisał mi tabletki, już nie pamiętam nazwy. Zapłaciłam za nie 8zł, a po tygodniu wszystkie objawy przeszły. lekarz powiedział mi jedynie, że to może być od nadmiernej ilości stosowania płynów do higieny intymnej, które nie mają odpowiedniego PH, ale dokładnej przyczyny oczywiście nie potrafił stwierdzić.

Głowa do góry i nastepnym razem idz do ginekologa, zamiast się męczyć.
Pozdrawiam

O tak, dokładnie, spuchnięte miałam wszystko i piekło. Hmm, od żeli do higieny intymnej, byc może, używam z avonu, ale jak pamiętam, gdy zamówilam sobie kiedyś 2 balsamy do ciała, to byłam na nie uczulona i musiałam się ich wyzbyc. Może to się nie spodobalo mojej tej no.. wiecie Mogłoby tak byc, ze jestem uczulona... sama teraz już nie wiem. Teraz jest już ok, ale następnym razem będę zmuszona iśc do gina. O ile to się powtórzy... odpukac, mam nadzieję, że już tego drugi raz nie będę przechodziła
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.