Co mam zabrać na wakacje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-01, 11:39   #1
kirsa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Post

co w bagażu?


Hej.Przepraszam za nietypowe pytanie,ale w czerwcu lecę samolotem do Kanady. To będzie mój pierwszy lot,więc mam dylemata.
Co można wziąść ze sobą do bagażu (nie podręcznego)?
Czy można kosmetyki i prostownice do włosów?
Bardzo będę wdzięczna za odpowiedzi ;*
kirsa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 16:32   #2
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: co w bagażu?

Witaj kirsa18
Do bagazu tego co idzie do luku bagazowego możesz wziąśc wszystko (ogólnie mówiac lol) Mozesz wziąsc prostownice i kosmetyki wrecz musisz tam miec. Do bagazu podrecznego nie możesz zabrac zadnych wodnych rzeczy to się tyczy też kosmetyków. Wiec je najlepiej umiescic w walizce. Aha jeszcze co do podrecznego nie ozesz zabrac zadnego napoju<niestety>.
Najlepiej sprawdz w interecie na stronie twojego przewoznika tam beda wszystkie kryteria nawet co do wielkosci i wymiarów bagazu.
Pozdrawiam
kabira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 19:30   #3
kirsa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: co w bagażu?

dzięki ;*
kirsa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 08:28   #4
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: co w bagażu?

Kanada... Boże jak ja Ci zazdroszczę!
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 13:04   #5
kobranocka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: co w bagażu?

To prawda, ze do bagazu mozesz wziac wiekszosc rzeczy, tylko musisz zwrocic uwage jaka jest norma dopuszczalna bagazu rejestrowanego w liniach jakimi bedziesz leciala (lacznie z walizka). Niektore linie lotnicze maja norme 25kg, inne 30kg. A trzeba wiedziec, ze za kazdy kg nadbagazu trzeba dodatkowo placic Przemysl dokladnie wszystkie rzeczy jakie chcesz zabrac- bo one waza. Z doswiadczenia wiem ,ze w takie podroze na pewno nalezy zabrac np. antybiotyk (jakis lekki), cos na przeziebienie (to jakies zrzadzenie losu- ale zawsze jak gdzies wyjezdzam to automatycznie choruje) i cos na ewentualnie przypadłosci zoladkowe - na zatrucia pokarmowe np. lacidofil ( ja mam od zmiany jedzenia kilkudniowa biegunke murowana Nie wiem jak w kanadzie ale w innych krajach za wizyty u lekarza i zwykla recepte sie slono placi. A taki antybiotyk kosztuje jedynie prosbe u naszego lekarza. Milego pobytu
kobranocka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 13:05   #6
kirsa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: co w bagażu?

Dziękiii;***
naprawde jestem wam wdzięczna
kirsa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 18:27   #7
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: co w bagażu?

To tez zalezy gdzie lecisz. W wielu krajach nie przejmuja sie jakimis kosmetykami, ale np. jesli lecisz do lub przez anglie lub stany... tam panuje paranoja. Mozliwe ze w Kanadzie moze byc podobnie. Na wszelki wypadek nie bierz z soba zadnych plynow, kosmetykow, itp. bo nigdy nie wiadomo.
No i na lotnisku lepiej jest ubrac buty ktore sie latwo zdejmuja, i nie nosic paska anie zbyt duzo metalowych zeczy na sobie lub w kieszeniach, bo inaczej mozna zwariowac przy kontrolach.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 15:37   #8
Chichibi
Raczkowanie
 
Avatar Chichibi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 165
GG do Chichibi
Co spakować na wyjazd w góry?

Potrzebuje pomocy i rady...

wybieram sie w sobote w góry. i dosłownie nie wiem co i ile mam zabrac. a jade tylko na 6 dni... macie jakies rady co najlepiej spakowac do plecaka?
__________________
Nie ważne gdzie, ważne że...







wegetarianka
Chichibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 16:10   #9
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Co spakować na wyjazd w góry?

moglas zadac to pytanie na watku Chodzenie po gorach. oprocz rzeczy oczywistych to jesli masz zamiar chodzic po gorach wez rowniez buty trekkingowe, skarpety do tychze butow, kurtke przeciwdeszczowa, dlugie spodnie, najlepiej nie jeansy, plecak na wycieczki.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 17:48   #10
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Co spakować na wyjazd w góry?

Koniecznie oprócz letnich, także cieplejsze ubrania i należy je brać ze sobą w plecaku na wycieczki. Jeśli wychodzisz w szortach, do plecaka weź dłuższe i vice versa, podobnie z rękawami. Pogoda może się zmienić w ciągu kilku minut radykalnie. Na szlak nawet się nie waż brać odkrytych butów (sandałów) ani niewiązanych (balerinek). W przypadku szlaków skalistych, ważne jest obuwie z twardą podeszwą, but ponadto powinien usztywniać kostkę. Koniecznie musisz wziąć ze sobą na wycieczkę coś przeciwdeszczowego, sprawdzoną kurtkę lub foliowe ponczo (ma taki plus, że można nim zakryć plecak, gdy pada). Przyda się komórka z zapisanym numerem telefonu lokalnego GOPRu - w razie poślizgnięcia i złamania nogi, nie będą musieli Cię nieść znajomi na barana. Zabierz też ze sobą uśmiech i dobre samopoczucie, a góry odwdzięczą się tym samym
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 22:54   #11
Chichibi
Raczkowanie
 
Avatar Chichibi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 165
GG do Chichibi
Dot.: Co spakować na wyjazd w góry?

dziękuje
__________________
Nie ważne gdzie, ważne że...







wegetarianka
Chichibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 23:10   #12
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Co spakować na wyjazd w góry?

A po powrocie koniecznie wpadnij do nas tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=128482
Mile widziane relacje, zdjęcia i wyrazy zachwytu nad pięknem gór
Zdradź też, gdzie jedziesz. Jeśli chodzi o Tatry, to jest w tym wątku dużo opisów i zdjęć szlaków. Mniej z innych, dlatego wszelkie opisy są tym bardziej cenne.


I jeszcze dodam - filtr przeciwsłoneczny, dosmarowywany co jakiś czas, bo spływa z potem lub ściera się na ubraniu. Ile razy byłam, tyle razy się spiekłam.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2008-08-22 o 10:07
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 00:23   #13
osioek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Co spakować na wyjazd w góry?

Nie wiem czy jeszcze dziś tu zajrzysz.... Ale napiszę. Radziłaby Ci zabrać ze sobą jeszcze plastry na otarcia. Albo jakiś talk specjalny, żeby w ogóle ich nie było. Jeśli oczywiście to ma być prawdziwe chodzenie. I nie zabieraj zbyt wielu rzeczy jeśli mogła będziesz gdzieś prać(wiem, bo w tym roku trochę przesadziłam;-)Jeśli chodzi, o coś przeciwdeszczowego również polecam kimono - wygodniejsze i zakrywa plecak.
osioek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 01:48   #14
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Co spakować na wyjazd w góry?

O tak, plastry! W przypadku wahań pogody także aspiryna - stawia mnie na nogi po mieszance upału, chłodu, wiatru i deszczu.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 19:00   #15
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Co spakować na wyjazd w góry?

Odkopię trochę wątek. Otóż na początku października jedziemy z klasą w Pieniny. Na wycieczce mamy zwracać uwagę raczej na walory biologiczne, będziemy napewno zwiedzać Park Narodowy.
Tylko tu pojawia mi się problem co do ubrań - nigdy nie byłam w górach w tym okresie (bo albo latem, albo zimą grudzień-styczeń). Ile par spodni? Czy wystarczy jeśli założyłabym koszulkę + sweter + coś na siebie? Tylko właśnie z wierzchnim okryciem też mam problem - nie posiadam jako takiej kurtki (dlatego, że kurtek niecierpię, zawsze mi chlodno w pupę i uda ) a bez sensu kupić kurtkę na jeden wyjazd. Czy sprawdzi się zimowy całkiem ciepły płaszcz? Czy lepiej wziąć typowo jesienny, przejściowy? Jak wyposażyć apteczkę? Napewno wezmę coś na gardło, bo często łapie mnie chrypka, smectę, plastry... Coś jeszcze? Dodam, że jade na 3 dni i będe wdzięczna za wszystkie praktyczne porady
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:45   #16
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Co spakować na wyjazd w góry?

Trudno powiedzieć, czy za 2 tygodnie nie będzie już złotej jesieni, ale ponieważ na razie się na to nie zanosi, przede wszystkim potrzebne jest coś przeciwdeszczowe. Buty plus jakieś drugie do chodzenia, gdy tamte będą schły, np. do sklepu. Parasol jest niepotrzebny, chyba że tylko na wyjścia w okolice ośrodka, od deszczu kurtka lub peleryna (peleryną można przykryć plecak, to ważne gdy nosi się komórkę lub aparat ze sobą, ale łatwo się drze). Mnie na tygodniowy wyjazd wystarczą 2 pary spodni na rajdy, choć na krótkie wycieczki można zabrać tyle par, na ile dni się jedzie plus jedne do chodzenia po ośrodku/mieście. Weź pod uwagę, że dżinsy długo schną. Zimowy płaszcz się jeszcze nie przyda, na pewno się pod nim spocisz i jest ciężki. Lepiej ubrać się na cebulkę, czyli podkoszulek, bluzka z długim rękawem (etap pośredni, który powoduje, że jest się 2x grubszym, ale świetnie izoluje), sweter/bluza, na to jesienne okrycie, które posiadasz. Dziwne, że nie masz żadnej kurtki, dla mnie to nie do pomyślenia. Rękawiczki i szalik są niezbędne, w ostatnim tygodniu chodziłam w nich po mieście, a co dopiero na dalszym południu kraju. Weź czapkę zimową, ale możliwe że nie będzie potrzeby korzystania z niej, zazwyczaj biorę czapkę z daszkiem, bo chroni przed małym deszczem, a nie zaburza słuchania wykładów w trakcie wycieczki. Smecta i plastry to bardzo dobry pomysł, dorzuciłabym jeszcze aspirynę - profilaktycznie przed snem. Tyle. Początek października w górach to tak jak koniec listopada w mieście.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 13:22   #17
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Co spakować na wyjazd w góry?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć, czy za 2 tygodnie nie będzie już złotej jesieni, ale ponieważ na razie się na to nie zanosi, przede wszystkim potrzebne jest coś przeciwdeszczowe. Buty plus jakieś drugie do chodzenia, gdy tamte będą schły, np. do sklepu. Parasol jest niepotrzebny, chyba że tylko na wyjścia w okolice ośrodka, od deszczu kurtka lub peleryna (peleryną można przykryć plecak, to ważne gdy nosi się komórkę lub aparat ze sobą, ale łatwo się drze). Mnie na tygodniowy wyjazd wystarczą 2 pary spodni na rajdy, choć na krótkie wycieczki można zabrać tyle par, na ile dni się jedzie plus jedne do chodzenia po ośrodku/mieście. Weź pod uwagę, że dżinsy długo schną. Zimowy płaszcz się jeszcze nie przyda, na pewno się pod nim spocisz i jest ciężki. Lepiej ubrać się na cebulkę, czyli podkoszulek, bluzka z długim rękawem (etap pośredni, który powoduje, że jest się 2x grubszym, ale świetnie izoluje), sweter/bluza, na to jesienne okrycie, które posiadasz. Dziwne, że nie masz żadnej kurtki, dla mnie to nie do pomyślenia. Rękawiczki i szalik są niezbędne, w ostatnim tygodniu chodziłam w nich po mieście, a co dopiero na dalszym południu kraju. Weź czapkę zimową, ale możliwe że nie będzie potrzeby korzystania z niej, zazwyczaj biorę czapkę z daszkiem, bo chroni przed małym deszczem, a nie zaburza słuchania wykładów w trakcie wycieczki. Smecta i plastry to bardzo dobry pomysł, dorzuciłabym jeszcze aspirynę - profilaktycznie przed snem. Tyle. Początek października w górach to tak jak koniec listopada w mieście.
Dziękuję za odpowiedź Kilka rad napewno wykorzystam.
A kurtki naprawdę nie posiadam Ani typowo sportowej, którą mogłabym zabrać właśnie na tą wycieczkę, ani żadnej innej - jak jest cieplej to pomykam w swetrach, jak mi przymrozi, to biorę płaszczyk, a tych mam sporo ot, takie przyzwyczajenie
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 14:07   #18
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Co spakować na wyjazd w góry?

Rozumiem, płaszczykomaniaczka
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 00:19   #19
Cukierus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 120
Exclamation Co ze sobą wziąć na trzydniowy wyjazd na mazury?

Jadę z TŻ i z naszymi jedenastoma znajomymi na mazury na trzy dni (piątek, sobota, niedziela). Śpimy w domkach. Zastanawiam się co ze sobą wziąć.? Pierwszy nas wspólny wyjazd. Ja szesnastoletnia, oni wszyscy pełnoletni. Nie chciałabym czegoś istotnego zapomnieć i nie chciałabym podpaść jakimś dziecinnym błędem. Czekam na rady i propozycje rzeczy do spakowania. Z góry dziękuję za pomoc
Buziaki.

Ps. szukałam tego wątku, niestety wszystkie wyjazdy są przeważnie za granice i na 2tygodnie.
Cukierus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 09:47   #20
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Co ze sobą wziąć na trzydniowy wyjazd na mazury?

Preparat antykomarowy i antykleszczowy, podstawa.
Ja jade na 3 dni na szlak tatarski, Kruszyniany itp. z TŻ, rodzicami i znajomymi taty, ogolnie bedzie jedna wielka imprezka, ale zazdroszcze Ci, ze jedziesz bez rodziców... TEŻ TAK CHCE!!!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 15:35   #21
Cukierus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 120
Dot.: Co ze sobą wziąć na trzydniowy wyjazd na mazury?

no właśnie sama się dziwie, że puścili mnie bez, ale najwidoczniej do TŻ mają zaufanie . Co jeszcze istotnego wziąć.?
Cukierus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 20:56   #22
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Co ze sobą wziąć na trzydniowy wyjazd na mazury?

*ciuchy na ciepłe i na zimne dni
*co na komary, kleszcze i inne owady
*krem z filtrem do opalania
*sztućce mogą się przydać jeśli nie macie wykupionych posiłków
*klapki pod prysznic
na chwilę obecną to mi przychodzi do głowy
*
drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 12:46   #23
duskiee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Luton UK
Wiadomości: 127
Dot.: Co ze sobą wziąć na trzydniowy wyjazd na mazury?

ja zawsze robię tak, że planuję sobie co przyda mi się rano kiedy np będę się myc.. co przyda mi się później jak będziemy iśc na plaze, co przyda mi się wieczorem gdy będziemy robic ognisko.. takim sposobem niczego nie zapomnisz
duskiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 08:14   #24
frodo75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 99
Dot.: Co ze sobą wziąć na trzydniowy wyjazd na mazury?

Przede wszystkim weź bardzo ciepłe ubrania bo pięknej pogody to ja by się nie spodziewał, chociaż może będziesz mieć szczęście?
frodo75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 18:47   #25
Ania9651
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Exclamation Co mam zabrać na wakacje?

Witajcie drogie wizażanki Wiem, że do wakacjii jeszcze dużo czasu, ale mam już zarezerwowane długo wyczekiwane wakacje i nie wiem co mam na nie zabrać. Znam już miejsce do którego jadę, bo byłam tam już rok temu ;d Jest to bardzo wygodny hotel, z pełnym wyposażeniem (ręczniki i wogóle) oraz z przepysznym jedzeniem. Proszę o pomoc, ponieważ chcę zrobić listę i się przygotować do tego. Z góry dziękuję <333
Ania9651 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 19:03   #26
kasienkaw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Norwegia, Sędziszów
Wiadomości: 1 100
Dot.: Co mam zabrać na wakacje?

Najpierw napisz gdzie jedziesz
__________________

kasienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 09:27   #27
Ania9651
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Co mam zabrać na wakacje?

Jadę na Majorkę
Ania9651 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:02   #28
kasienkaw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Norwegia, Sędziszów
Wiadomości: 1 100
Dot.: Co mam zabrać na wakacje?

*Szczoteczka do zebow,pasta,
*Mydło,żel,szampon,
*Olejek z filtrem do opalania,
*Stroje kąpielowe,
*Japonki albo jakies klapki,
*Ciuchy (t-shirty,topy,szorty,sukien ki itp,
*Szczotke do wlosów,
*jakies leki,
*Kamera/Aparat,
*Ładowarke do telefonu/aparatu/kamery
*Laptop/ładowarka
*Okulary przeciwsloneczne
* Piżama/koszulka do spania/szlafrok
*Bielizna,
*Paszport/Dokumenty
*Suszarke do włosów/Prostownice
*Kosmetyczke (do make-up)
*Patyczki do uszu,
*Chusteczki,
*Pensetke do brwi,obcinaczke do paznokci,
*Gąbka,
*Perfumy
*Płatki kosmetyczne
*Antypespirant,
*Torebke na plaże,
*Buty,
*Tampony/podpaski
*Długopis
*Pieniądze/Karty płatnicze,
*Kapelusz na plaże
*bizuteria (kolczyki i rozne tam takie pierdoły )
*recznik na plaze
*preparat do demakijażu
*płatki kosmetyczne
*balsam do ciała
*wygodne buty sportowe,
*depilator/maszynke do golenia,
*jakas ksiazke/gazete do czytania
*no i oczywiscie wez ze soba dobry humor


jak mi sie jeszcze cos przypomni to dopisze
__________________

kasienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 19:51   #29
Ania9651
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Co mam zabrać na wakacje?

Dziękuję ;* Ale czekam też na inne porady. Ile mam wziąć poszczególnych ubrań? A co do samolotu żeby się nie nudzić? A o dobry humor nie muszę się martwić, bo już go mam ;p
Ania9651 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 10:31   #30
kasienkaw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Norwegia, Sędziszów
Wiadomości: 1 100
Dot.: Co mam zabrać na wakacje?

Ale przeciez bylas juz tam to powinnas wiedziec ile ubran Ci potrzeba...kazdy inaczej sie gospodaruje skad mamy wiedziec np."ile razy dziennie zmieniasz koszulke,majtki itp"

A co do samolotu? wez sobie gazete,mp4 itp...przeciez na Majorke nie leci sie 12godzin
__________________

kasienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-04 12:04:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.