KW: Avon, Połyskująca szminka do ust (Rich Reflections Lipstick) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-28, 12:28   #1
anna28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 57

KW: Avon, Połyskująca szminka do ust (Rich Reflections Lipstick)


Mam pytanko, do wszystkich dziewczyn, dotyczące tej właśnie nowej szminki Avonu. Czy naprawdę żadna z Was nie miała okazji jej wypróbować???? Chciałabym ją nabyć, ale nie chcę marnować pieniędzy. Czy można ją porównać do WATER SHINE, lub nawet WATER SHINE DIAMONDS firmy Maybelline(one dają wspaniały połysk bez użycia błyszczka)???? Czy to jest poprostu kolejna normalna szminka, bez spektakularnych efektów połyskującyh, czyli kolejne puste obietnice wytwórcy. Liczę na was, Wizażanki. Pozdrawiam serdecznie.
anna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-28, 12:38   #2
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: KW: Avon, Połyskująca szminka do ust (Rich Reflections Lipstick)

Właśnie:"to jest poprostu kolejna normalna szminka, bez spektakularnych efektów połyskującyh, czyli kolejne puste obietnice wytwórcy". Nie ma żadnego porównania do pomadek Maybelline. Ma tylko drobinki złote lub srebre - takie malutkie, ledwo widoczne. Kolejny niewypał Avonu, cieszę się , że chociaż odcień ładny - mam Crimson ze złotymi drobinkami. Pozdrawiam.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-28, 14:39   #3
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: KW: Avon, Połyskująca szminka do ust (Rich Reflections Lipstick)

Niestety, musze sie zgodzic z opinia Julii. Zakupilam trzy takie szminki (nie moglam sie zdecydowac na kolor [img]icons/icon12.gif[/img] ) i wszystko wskazuje na to, ze bede mogla spokojnie uzywac ich w dzien [img]icons/icon7.gif[/img] Polysk bowiem nie rozni sie np od szminki z serii Beyond Color, ktora posiadam (kolor Beige Shimmer). O ile w ogole o polysku moze byc tu mowa.
Pomadka zawiera drobinki, ktore odbijaja swiatlo, sprawiajac wrazenie nierownej faktury na ustach (tak bym to okreslila). Efekt jest bardzo stonowany! lubie taki, dlatego nie zmartwilam sie brakiem polysku, ale osoby spodziewajace sie jakiegos nadmiernego blasku na pewno beda zawiedzione. Szminke Maybelline ogladalam w perfumerii, oprocz drobinek ma taki mokry polysk jak blyszczyk, a tu na pewno nie ma podobnego efektu. Ale szminki Maybelline osobiscie nie podobaja mi sie.
Co do kolorow: mam Champagne, Plum i Crimson. Przyznaje, ze kolory w katalogu wyjatkowo malo odbiegaja od tych w rzeczywistosci. Champagne jest troche pomaranczowy, ale pozostale dwa sa bardzo ladne.

Malowalam sie juz tymi szminkami, i mam wrazenie ze nieladnie wygladaja na ustach niezbyt gladkich, ze "zmarszczkami" (chodzi mi o te pionowe linie [img]icons/icon7.gif[/img] ). Szminka nieladnie sie w nich gromadzi, bardzo je podkresla. To moje pierwsze wrazenie, ale bede je jeszcze testowac. Szminka na prawdziwy karnawal to to jednak nie jest...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-29, 10:03   #4
anna28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 57
Re: KW: Avon, Połyskująca szminka do ust (Rich Reflections Lipstick)

Dziękuję bardzo Julii i Sistar. Wiedzialam, że można na Was liczyć. Dzięki, dzięki. Pozdrawiam.
anna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.