Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-19, 01:06   #3631
Majk1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

parowe prostownice to ja Ci odradzam zdecydoiwanie! sam kupowalem na swieta dziewczynie i 3msc sie zastanawialem co gdzie jaka itp i w koncu kupilem Game cp3 digital - wiem ze cena...ale to sie kupuje raz na ile? 5? 10lat? wiec warto kupic raz a porządnie...z takiego założenia ja wychodze - radziłem się specjalistow pracujacych w zakladach fryzjerskich wiec...
Babyliss albo GA.MA - tylko tyle powiem
Majk1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 10:31   #3632
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 597
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

http://allegro.pl/item1370749761.html
a co sądzicie o tej??
__________________
Rozważ, jak trudno jest zmienić siebie, to zrozumiesz, jak znikome masz szanse zmienić innych


teleskop86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 11:12   #3633
Majk1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

PHILIPS ? n/c ...
Majk1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 12:11   #3634
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 597
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Majk1984 Pokaż wiadomość
PHILIPS ? n/c ...
__________________
Rozważ, jak trudno jest zmienić siebie, to zrozumiesz, jak znikome masz szanse zmienić innych


teleskop86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 12:34   #3635
Majk1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

nie wiesz o co mi chodzi? przeczytaj troszke wyzej moj post o Babyliss i GA.MA - chcesz dac 250zł za philipsa? ja pier... niech philips sobie robi lepiej RTV i może tam jakieś małe AGD !
Majk1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 13:37   #3636
kasienia0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

czy ktoś może mi pomóc??????????
kasienia0000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 17:01   #3637
JLopezka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 51
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

no i stało się, zostałam posiadaczką prostownicy FHI Platform i powiem tyle że jest super, tzn. włosy po niej są ekstra wyprostowane, szybko się je prostuje i co najważniejsze efekt utrzymuje się długo prostowałam włosy w piątek rano, w sobotę lekko poprawiłam partie włosów od spodu i do dziś idealnie proste
może nie kosztuje mało ale myślę że warto, skoro chcecie wydawać po 300 zł na prostownice innych firm to lepiej dołożyć 150 i kupić najlepszą
ja jestem bardzo zadowolona
JLopezka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 17:46   #3638
zimny_chirurg16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 69
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anna1718 Pokaż wiadomość
niestety, ale dalej nie mogę się zdecydować, która prostownica będzie lepsza...
proszę pomóżcie zdecydować

http://allegro.pl/prostownica-reming...356774776.html

czy

http://allegro.pl/nowa-prostownica-p...366958344.html

?
w tej drugiej można prostować na wilgotne włosy - co o tym sądzicie?
Kilka dni temu, przyszła mi ta babyliss parowa tylko że ja mam tą drugą wersję, czarno-czerwoną. Właściwie nie wiem czym one się różnią oprócz ceny. I jakoś nie mogę sie do niej przekonać... Mam jeszcze prostownicę GA.MA, zwykłą z jonizacją, nie wiem nawet jaki to model i z niej jestem chyba bardziej zadowolona. Babyliss jakoś długo prostuje włosy, jest ciężka, zbiornik na wodę trzeba często uzupełniać co jest męczące trochę. Ogólnie włosy są proste za jednym pociągnięciem i mam wrażenie że nie wysusza ich tak bardzo bo po wymyciu nie mam szopy jak wcześniej.
Nie wiem czy mogę polecić. Jakoś jeszcze mnie nie urzekła...
__________________
To jest coś w rodzaju bliżej nieokreślonej tęsknoty, tylko za czym? Czy nie za tym, czego nigdy nie było, a co jednak minęło?
zimny_chirurg16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:44   #3639
Jagoodka1989
Raczkowanie
 
Avatar Jagoodka1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 188
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam. W 100% moge polecic prostownice GAMA CP3 DIGITAL. Przetestowalam ja na wlosach od najciekszych do najgrubszych. Moje se cieniutkie przy jednym pociagnieciu na najnizszej temperaturze idealne proste, siostra sredniej grubosci najnizsza temperatura idealnie proste, natomiast kolezanka ma tak grube wlosy ze to jest masakra temperatura 200C wlosy rowniez idealnie proste. Za kazdym razem wlosy przejezdzane byly tylko raz! Trzymaly sie az do umycia glowy. Sa gladkie i moge nawet powiedziec ze sie delikatnie blyszcza. POLECAM!
Jagoodka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:18   #3640
kasienia0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ludzie pomóżcie !!!!
kasienia0000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 16:39   #3641
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Chcę kupić prostownicę, niestety, czuję się bardzo zagubiona w gąszczu ofert, marek i funkcji ;-)
Dlatego zastanawiam się, czy nie poleciłybyście mi jakiejś sprawdzonej prostownicy, nie dysponuję jednak specjalnie zawrotną sumą, chciałabym kupić coś do góra 100 zł. Czy kupi się do tej ceny prostownicę z funcją jonizacji, czy to czcze pragnienie?
Mile widziane linki.
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-24, 19:52   #3642
tatanka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam.
Podczytywałam wasz wątek odnośnie prostownic i sama ostatnio zakupiłam dwa modele remingtona: "shine therapy" i "s9500 pearl".
Chciałam osobiście porównać dwa najczęściej wymieniane modele z tym, że remingtona shine therapy testowałam około tygodnia codziennie, natomiast pearl od wczoraj. Stwierdzam (co mnie zaskoczyło niemile...), że shine therapy jest... lepsza. Niemile dlatego, że wygląd mnie nie zachwyca, wiem, że nie na to się patrzy ale w porównaniu z pearl która jest bądź co bądź niewiele droższa, shine therapy wygląda mało efektownie. I właśnie o ten wygląd postanowiłam dokupić pearl, liczyłam bowiem, że skoro shine jest tak dobra to najnowszy model w niczym nie będzie odbiegał a przy okazji będę miała "efektowną" kobiecą prostownicę (bo zawsze albo czarna albo srebrna) i tu się pomyliłam. Nie wiem dlaczego ale shine prostuje mi idealnie i baaaardzo długo efekt się utrzymuje nawet na dworze przy beznadziejnej pogodzie. Wszyscy pytali co ja robie , albo czego uzywam, że mam takie proste włosy. Co do błyszczenia to troche przereklamowane bo to zależy od kondycji włosów, ale żyleta z niej jeśli chodzi o prostowanie. Taka jedna ode mnie z pracy ma rowente, dała za nią około 280 zł w zeszłym roku i sama stwierdziła, że aż tak prostych włosów to po niej nie ma. Natomiast co do pearl.. Otóż wielkie rozczarowanie, przynajmniej narazie, mowa cały czas o temperaturze 170 stopni zarówno w jednej jak i w drugiej. Po wyprostowaniu nie upłynęło nawet 15 minut jak włosy mi się "pofalowały" ogólnie nie mam loków ale idealnie prostych to też nie (i zawsze bez problemów nawet prostownicą za "20" zł prostowałam swoje włosy) i właśnie po tych paru minutach włosy powróciły do stanu z przed prostowania. Widzę ogólną różnicę pomiędzy jedną a drugą i może to śmieszne ale w wytwarzaniu tego niby kosmetyku chyba coś jest, dlatego, że po shine mam zaraz po przejechaniu po "pasemku" wrażenie,że jest lekko "nawilżone" zaraz to wysycha, albo nawet tak nie jest a to tylko moje wyobrażenie o tym kosmetyku, ale takie dziwne wrażenie, którego nie zauważyłabym gdyby nie pearl. Pearl zaraz po przejechaniu po paśmie włosów daje efekt "sypkich włosów" a po shine są przez chwile takie jakby lekko zlepione co zaraz ustępuje i stają się lejące. I to właśnie ta jedna z różnic Pearl-efekt sypkich włosów, shine-efekt lejących. W pearl przy prostowaniu słyszę i niemal czuje pomiędzy płytkami moje suche i zniszczone rozjaśnianiem włosy natomiast przy używaniu shine nie czuję wogóle kiedy moje włosy przesuwają się gdzieś tam między tymi płytkami. Ogólnie narazie przeważa shine therapy, ale wypróbuje jeszcze jutro pearl na 180 stopni. Troche się rozpisałam ale kto nie chce niech nie czyta
tatanka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 09:29   #3643
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

właśnie stałam się posiadaczką prostownicy Remington Wet2straight Narazie jestem jak najbardziej zadowolona. Już wczoraj wyprostowałam moje wilgotne włosy i powiem wam, że były bardziej miłe w dotyku niż po używaniu zwykłej prostownicy. Myślę, że ta prostownica się świetnie sprawdzi, bo nie będę musiała najpierw suszyć włosów, a później je prostować ponieważ ta prostownica pełni fukcję suszarko-prostownicy Prostownica jest bardzo ładnie wykonana (fioletowa obudowa) i ma regulacje temp. od 150 do 230 (bardzo na tym mi zależało ponieważ nie potrzebuje 200 stopni do lekkich poprawek)Narazie jestem zachwycona prostownią i mam nadzieję, że będzie tak nawet za np. miesiąc ;d
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 12:08   #3644
tatanka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Mam pytanie do posiadaczek pearl. Czy wasza prostownica pomimo, że jest wyłączona i jedynie kabel w kontakcie, nagrzewa się , albo inaczej, jest cały czas lekko ciepła w dolnej części (pod blaszką tam gdzie plastik). Dziś np po całej nocy wzięłam ją do ręki i cała była lodowata, a w tym miejscu ciepła, tak jakby mimo, że nie korzystam z niej, a że jest wpięta do kontaktu - ciągnie prąd.. ??
tatanka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 18:42   #3645
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dziewczyny, pomóżcie!
Ostatecznie muszę się zdecydować na prostownicę Remingtona - którą?
Sleek&Curl s6500, Shine Therapy, Pearl czy Wet2straight ?
Boję się najbardziej, że kupię prostownicę, zacznę prostować, a włosy nie będą podatne na temperaturę?
Mam włosy akurat bardzo kręcone, a raczej puszące u nasady, pośrodku w miarę normalne, na końcu zakręcają się. - > http://img29.imageshack.us/img29/8003/beztytuuszm.jpg
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 19:33   #3646
Adka1989
Raczkowanie
 
Avatar Adka1989
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 404
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dziewczyny, błagam pomóżcie... Pomóżcie w wyborze prostownicy do 300 złotych. Problemem jest to, że mam włosy absolutnie nie podatne na prostowanie. Są grube i ..może nie tyle puszące się, ale z łatwością się PLĄCZĄCE jeśli chodzi o długość- są do ramion.
Mój typ póki co to : http://allegro.pl/szeroka-prostownic...381873158.html
jak myślicie? Spisze się? A może powinnam kupić prostownicę innego typu? Co myślicie o szerokich płytkach... bo szczerze mówiąc słyszałam różne opinie... nie zawsze pozytywne...
Proszę o odpowiedź i z góry wielkie, wielkie dzięki
Adka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 20:53   #3647
Majk1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Piszesz ze do 300zł a pokazujesz nam taką za 120zl ? ah ah..kobietki: kto je zrozumie ja jak zwykle, polecam Ci GA.MA cp3 Digital - akurat 300zł kosztuje i jest to moim zdaniem(w zasadzie nie tylko bo zasięgałem info od profesjonalistów z branży) najlepsza za taką cenę prostownica bo wiadomo można dać też i 500zł ale to już przesada i niepotrzebny aż taki wydatek...ta prostownica jest stosowana w salonach więc w domu się spisze że hoho i jeszcze lepiej i dłużej Ew - Babyliss 2655NTE również porównywalnie dobra za troszkę mniejszą kasę
Majk1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 21:22   #3648
Adka1989
Raczkowanie
 
Avatar Adka1989
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 404
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

haha... wiecie... MAM 300 zł... ale wiadomo, że jakby mi z tych 300 coś zostało to nie byłoby źle :P
Adka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 22:14   #3649
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

A do 100 zł myślicie że lepsza ta -
http://www.twenga.pl/cena-CS5002-REM...losow-198511-0
czy ta?
http://www.euro.com.pl/prostownice/babyliss-st26e.bhtml

macie jakieś typy tak do 100 zł?
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 13:50   #3650
Argumentative
Raczkowanie
 
Avatar Argumentative
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ;p
Wiadomości: 94
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej,
dostałam tą prostownicę na gwiazdkę, jednak mam z nią problem i nie wiem czy dawać na gwarancje. Prostownica działa ale przy włączaniu i później już przez cały czas wydaje ona cichy odgłos takiego jakby brzęczenia. Czy tak powinno być ? Ma ona funkcję jonizacji i w instrukcji jest napisane że może wydać jakiś charakterystyczny dźwięk w związku z tą jonizacją ale tylko przy wyłączaniu jej.
Posiada któraś z was tą prostownice i potrafi mi powiedzieć czy też jej cały czas coś brzęczy i czy to w związku z tą funkcją jonizacji ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1000015183_ST_87_E_8.jpg (32,0 KB, 33 załadowań)
Argumentative jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 18:55   #3651
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

dziewczyny, jutro przeceny, potrzebuje szybkiej pomocy:
która - shine therapy, sleek&curl s6500 czy wet2straight s8002?
czy warto prostować na mokro?
dzisiaj mi koleżanka prostowała taką tanią, to trochę się elektryzowały włosy. :<
czy wetstraight można kręcić, czy za grube płytki?

Edytowane przez bazzy
Czas edycji: 2010-12-26 o 18:58
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 22:28   #3652
Fiiolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam
Przyszedł okres świąteczny a wraz z nim napływ gotówki
Chciałam zainwestować w prostownicę do włosów i szukam dobrego produktu do 300zł.
Jeśli chodzi o wymagania to chciałabym żeby prostownica miała:
-płytkę ceramiczną,
-może być z powłoką turmalinową czyli żeby miała jonizację,
-szybko się nagrzewała,
-miała regulacje temp.
-sprawiała, że po wyprostowaniu włosy pozostały na dłuższy czas gładkie i błyszczące się.
Naturalnie mam włosy za ramiona, długie wycieniowane, średniej grubości, po wyprostowaniu zwykłą prostownicą ( do tej pory używałam od paru lat mpm product) od jakiegoś czasu stały się matowe i drobne włoski odstają w cały świat, mam wrażenie jakby przypiekały się za bardzo :/
- a przede wszystkim SOLIDNA, PORZĄDNA KONSTRUKCJA, co by prostownica nie zepsuła się przy jakimś upadku!

Im dłużej szperam po forach tym bardziej nie mogę się zdecydować.
A to płytki Remingtona szybko się rysują i ceramika z nich schodzi, BaByLiss delikatny w konstrukcji i obudowa się bardzo nagrzewa.
Philips,Braun etc ogólnie NIE polecane.

Zacznę od tego, że moimi faworytami (takie upragnione ) są:
GHD IV Styler - i tu pytanie czy do 450zł jestem w stanie zakupić gdzieś oryginalny produkt? Bo na allegro w granicach 500-700zł, a to ogromny koszt jak na prostownicę. Ciekawa jestem czy ktoś ją ma i co mógłby o niej powiedzieć, czy warta swojej ceny?

Fhi Heat Platform - bardzo mnie korci Ale kupno jej wiązałoby się z większym wydatkiem, musiałabym poczekać na napływ gotówki...
Ogólnie słyszałam, że to prostownica roku w USA i że warta swej ceny.

GA-MA cp3 Znalazłam w cenie 250-300zł i zastanawiam się CZY WARTO JĄ ZAKUPIĆ?

I co powiecie ogólnie o firmach HairGoddess, Farouk, Tondeo?

Doradźcie mi proszę, co kupić najlepiej? Która z prostownic spełni moje oczekiwanie, nie zepsuje się i solidnie wyprostuje mi włosy?
Albo przekonajcie, żebym dołożyła stówkę lub dwie więcej i kupiła coś EXTRA?

Proszę o pomoc
Fiiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 15:25   #3653
kasienia0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Fiiolek i tak ci nikt nie odpowie. Strata twojego czasu
kasienia0000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 08:23   #3654
annakarolina741
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Fiiolek,
poczekaj na napływ gotówki i kup Fhi Platform.

Moja ciotka ma salon fryzjerski w USA i od niej się o tym produkcie dowiedziałam. Była u nas na święta i używałam właśnie tej prostowniczki - marzenie każdej z nas! Ja mam babylissa i przepaść jest ogromna. Ciotka mówiła, że jest według niej lepsza od GHD bo się nagrzewa do wyższej temperatury. Ja też jak uskładam to ją kupuję!
annakarolina741 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 13:45   #3655
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

a które są lepsze GHD, FHI, Gamy czy Babyliss?
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 13:34   #3656
JLopezka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 51
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez bazzy Pokaż wiadomość
a które są lepsze GHD, FHI, Gamy czy Babyliss?
zdecydowanie GHD i FHI
JLopezka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 16:42   #3657
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez JLopezka Pokaż wiadomość
zdecydowanie GHD i FHI
aha, w takim razie ghd czy fhi?

dobra, ja na razie chcę remingtona i zastanawiam się nad shine therapy albo sleek&curl s6500. która lepsza? chcę, żeby również miała zaokrąglone płytki do kręcenia. wydaje mi się, że shine'm można kręcićm a przy okazji może tak nie niszczy włosów.
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 23:11   #3658
annakarolina741
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

nie ma porównania pomiędzy GHD czy FHI i Babyliss. Te pierwsze to najlepsze prostownice na świecie a Babyliss nawet Pro nijak się do nich nie ma. GHD ma płytki turmalinowe, ceramiczne i świetnie kręci włosy. Fhi idzie jeszcze dalej, bo ma nanotytan, nanosrebro i grzeje się do 232 stopni, tak , że wyprostuje nawet bardzo kręcone włosy. Koszt duży, ale naprawdę działa.
annakarolina741 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:24   #3659
JMS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ja posiadam FHI Platform - polecam, bardzo mocno się grzeje, osobiście tylko raz użyłam jej na najwyższym stopniu - zazwyczaj 150 śmiało prostuje moje kręcone i podatne na zmiany włosy. Cena dosyć spora - ale jeśli jest to wydatek raz na 3 - 5 lat to warto.
JMS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 17:43   #3660
Fiiolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej
Zaszalałam, niedawno zamówiłam sobie prostownicę FHI Platform od meblefryzjerskie na Allegro. Jedynie tam znalazłam dostępne w Polsce, poza tym sprzedawca cieszy się uznaniem wśród klientów
Pomyślałam dokładnie tak samo - skoro prostownica ma mi służyć przez najbliższe klika lat, zainwestuję Teraz czekam na przesyłkę, mam nadzieję, że dojdzie jak najszybciej.

Po kilku miesiącach szperania po forach i zastanawiania się nad różnymi modelami, zaryzykowałam - a skłonił mnie do tego upadek mojego starego MPM Product, który towarzyszył mi przez kilka lat i pęknięcie płytek Ogólnie dobrze mi się nim prostowało, miał solidne wykonanie, regulację temperatury i jak dobrze wymodelowałam włosy na szczotce i potem przeciągnęłam tym żelazkiem - efekt świetny!
Niestety z biegiem lat i prostowania moje włosy ulegały ciągłemu niszczeniu, także jak chodziłam spać w mokrych i budziłam się rano - efekt "Super sianko" nagminny :/ Najlepiej to w ogóle nie zaczynać zabawy z prostowaniem, bo to uzależnia ...a wszystkie prostownice niszczą włosy, na swój sposób.

Podczas mojego podekscytowania zamówiłam sobie też przy okazji produkt do prostowania Kerastase w www.kerashop.pl

Ahh już się nie mogę doczekać!

Przy okazji, znalazłam też całkiem interesującą prostownicę, odrobinę tańszą od FHI, dla zainteresowanych : http://allegro.pl/prostownica-turmal...4.html#gallery
Fiiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.