Rozstanie z facetem, część XXVI - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-15, 19:10   #3031
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Tylko czy to będzie z klasą?
Nie wiem czym jest dla Ciebie klasa, ale jak dla mnie latanie za nim z prośbą o spotkanie żeby zerwać osobiście, byłoby totalnie poniżające i bez klasy. Zrobiłaś co się dało, pan ma w dupie, to czas najwyższy żebyś i Ty olała. Jeśli po wiadomości, że czujesz się jak zbędny dodatek do Twojego życia nie zrobił nic, to pa pa. To była wystarczająco wymowna wiadomość, po której automatycznie następuje dzika poprawa jego zachowania albo rozstanie. Wybrał rozstanie. Daj spokój, po co Ci jakieś kombinacje alpejskie w stosunku do tego gościa...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:13   #3032
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie wiem czym jest dla Ciebie klasa, ale jak dla mnie latanie za nim z prośbą o spotkanie żeby zerwać osobiście, byłoby totalnie poniżające i bez klasy. Zrobiłaś co się dało, pan ma w dupie, to czas najwyższy żebyś i Ty olała. Jeśli po wiadomości, że czujesz się jak zbędny dodatek do Twojego życia nie zrobił nic, to pa pa. To była wystarczająco wymowna wiadomość, po której automatycznie następuje dzika poprawa jego zachowania albo rozstanie. Wybrał rozstanie. Daj spokój, po co Ci jakieś kombinacje alpejskie w stosunku do tego gościa...
Też prawda. Już wolałabym się z nim kłócić niż to olewające milczenie.
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:14   #3033
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

No dokładnie. Kłótnia to przynajmniej jakieś zaangażowanie emocjonalne, a tutaj po prostu klasyczne wdupiemanie. Które należy w dupie mieć
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:22   #3034
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

To prawda... Okropnie mnie to wkurza. A tak mu niby zależało. Jeszcze tydzień temu nieomalze mi buty czyścił :/ Wystarczy odpuścić i ma się za swoje. Żałuję tej 2-giej szansy. A moze to i lepiej? Bo tak bym rozmyślała "co by było jakbym mu jej nie dała".
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:56   #3035
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Trochę mnie naszło na wspominanie ale nie dam się!
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 20:19   #3036
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Pogubiona - strasznie poważnie podchodzisz do tego związku jak na jego staż. Nie to nie, nie będziesz za nim latać.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 20:27   #3037
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

No bo ja zawsze poważnie podchodzę. Do wszystkiego. Do pracy/przyjaźni/czegokolwiek też... Tak już mam...
Tylko że on jakby nie widzi tego w ogóle. Podejrzewam, że odezwie sie jutro czy w środę i bedzie wielce zdziwiony... :-/ Jakaś paranoja.
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 20:34   #3038
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Pogubiona - odnoszę wrażenie, że z tej powagi na zbyt wiele mu pozwalasz. "Bo nie warto skreślać człowieka przez drobną sprzeczkę" itp. Wydaje mi się, że gość już zdecydował - nie jesteś dla niego tak ważna. Ty chcesz jakoś po dorosłemu wyjaśnić sprawę, ale on nie jest tego godny.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2013-04-15 o 20:35
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 20:36   #3039
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Pogubiona - odnoszę wrażenie, że z tej powagi na zbyt wiele mu pozwalasz. "Bo nie warto skreślać człowieka przez drobną sprzeczkę" itp. Wydaje mi się, że gość już zdecydował - nie jesteś dla niego tak ważna.
Pytanie budzi to , czemu jak się ostatnio rozstaliśmy to tak za mną chodził, wypisywał, biegał gdziekolwiek się pojawiłam itp. I raptem kilka dni później znów stwierdził że nie jestem ważna? :/
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 20:58   #3040
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Dziewczyny!

Rozstawałam się z chłopakiem kilkanaście razy, a raczej próbowałam się rozstać, toksyczny związek w którym nie byłam szczęśliwa, zawsze po takim "rozstaniu" były miliony łez, mówienie jak to go kocham itp. Zawsze do niego wracałam, i było dobrze.. na 5 minut. W końcu odeszłam, dojżałam do tej decyzji, i co? Nie było płaczu, nie było picia z desperacji, bolało cholernie ale wiedziałam, że dobrze robie, że robie to dla siebie, dla swojego szczęścia. I jestem z siebie dumna W końcu jestem szczęśliwa, samotna ale szczęśliwa
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 21:13   #3041
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Pytanie budzi to , czemu jak się ostatnio rozstaliśmy to tak za mną chodził, wypisywał, biegał gdziekolwiek się pojawiłam itp. I raptem kilka dni później znów stwierdził że nie jestem ważna? :/
Bo lubi gonić króliczka.


Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
W końcu jestem szczęśliwa, samotna ale szczęśliwa


Bardzo tutaj potrzebne są takie posty, dzięki
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 21:18   #3042
Petrycja
Zakorzenienie
 
Avatar Petrycja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 035
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Dziewczyny!

Rozstawałam się z chłopakiem kilkanaście razy, a raczej próbowałam się rozstać, toksyczny związek w którym nie byłam szczęśliwa, zawsze po takim "rozstaniu" były miliony łez, mówienie jak to go kocham itp. Zawsze do niego wracałam, i było dobrze.. na 5 minut. W końcu odeszłam, dojżałam do tej decyzji, i co? Nie było płaczu, nie było picia z desperacji, bolało cholernie ale wiedziałam, że dobrze robie, że robie to dla siebie, dla swojego szczęścia. I jestem z siebie dumna W końcu jestem szczęśliwa, samotna ale szczęśliwa
i bardzo dobrze, wierzę, że w końcu każda z nas będzie szczęśliwa a ja dziś po raz pierwszy od zerwania jak spotkałam się z koleżankami nie pomyślałam z zazdrością , że jedna się zaręczyła, że druga ma świetnego faceta, ale się cieszyłam z ich szczęścia, i doszłam do wniosku, że warto czekać i ja spotkam takiego chłopaka, który w końcu znajdzie dla mnie czas, niezależnie czy będę w domu czy w szpitalu i z którym stworzę coś poważnego. ale najważniejsze, to wyciągnąć wnioski, przemyśleć co same robiłyśmy złe w byłym związku i iść do przodu
__________________
sh
Petrycja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 21:27   #3043
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Bo lubi gonić króliczka.





Bardzo tutaj potrzebne są takie posty, dzięki
To niech sobie goni innego... Jezus jaka jestem teraz zła. Mam ochotę coś skopać.
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 22:06   #3044
arctika
Raczkowanie
 
Avatar arctika
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 36
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Jak mają być, to będą i po zerwaniu znajomości. Ba, w moim przekonaniu (powtarzam, w moim), jedyna szansa na to, żeby facet uświadomił sobie że nie może bez swojej eks żyć, to odcięcie mu opcji kontaktu. Nie zatęskni jeśli ma kobietę pod nosem.
Święte słowa!
arctika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 22:10   #3045
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie wiem, co to ma znaczyć.

Jeżeli mnie ktoś pamięta, to powiem Wam, że wróciliśmy do siebie z byłym po pół roku od rozstania. Odezwał się do mnie, najpierw nie chciałam z nim rozmawiać, ale w końcu wszystko sobie wyjaśniliśmy i wyznał mi miłość pierwszy raz od dwóch lat znajomości. Widać bardzo dużą zmianę w jego zachowaniu, no inny człowiek.
Także, dziewczyny jak widzicie nigdy niewiadomo, kiedy trafi się szczęście. Ja myślałam, że już nigdy się nie spotkamy, że to definitywny koniec, a tu proszę.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:17   #3046
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

syklamen - to znaczyło że Cię pamiętam Ciekawa jestem jak Wam się ułoży, powodzenia
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:42   #3047
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Też prawda. Już wolałabym się z nim kłócić niż to olewające milczenie.
Ja tak samo, ale nie odezwę się, bo widzę, że mu wcale nie zależy.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:51   #3048
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Jak mają być, to będą i po zerwaniu znajomości. Ba, w moim przekonaniu (powtarzam, w moim), jedyna szansa na to, żeby facet uświadomił sobie że nie może bez swojej eks żyć, to odcięcie mu opcji kontaktu. Nie zatęskni jeśli ma kobietę pod nosem.

mogę potwierdzić na własnym przykładzie, to co napisałaś.
jak kilka dni w pracy choćby nie widzę się z eksem, to on nagle tęskni niby, a ja widujemy się codziennie, bo zmieniamy się, to już takich emocji z jego strony nie czuje...
martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:05   #3049
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
w moim przekonaniu (powtarzam, w moim), jedyna szansa na to, żeby facet uświadomił sobie że nie może bez swojej eks żyć, to odcięcie mu opcji kontaktu. Nie zatęskni jeśli ma kobietę pod nosem.
Nie tylko Twoim
Szkoda, że tyle dziewcząt uważa, że jak się choć na chwilę odsuną od facetów, to o nich zapomną.
Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Pytanie budzi to , czemu jak się ostatnio rozstaliśmy to tak za mną chodził, wypisywał, biegał gdziekolwiek się pojawiłam itp. I raptem kilka dni później znów stwierdził że nie jestem ważna? :/
Bo mu się nudziło.
Tu nie ma nic do rozkminiania, liczy się efekt, całość, a nie pojedyncze zrywy.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 08:38   #3050
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez malla Pokaż wiadomość
nie tylko twoim
szkoda, że tyle dziewcząt uważa, że jak się choć na chwilę odsuną od facetów, to o nich zapomną.
Cytat:
Napisane przez malla Pokaż wiadomość

bo mu się nudziło.
Tu nie ma nic do rozkminiania, liczy się efekt, całość, a nie pojedyncze zrywy.
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/

Edytowane przez behemotkot
Czas edycji: 2013-04-16 o 11:15
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 09:14   #3051
Fiiolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Od mojego rozstania z chlopakiem, z ktorym bylam poltora roku minęło półtora miesiąca. Czy coś sie zmienilo? Na pewno jest troche latwiej, udaje mi sie kotrolowac emocje, ale w glowie i w sercu niestety dalej siedzi. Mowicie o tym, zeby zajac sie soba i jak najwiecej czasu poswiecic dla orzyjaciol, na swoje pasje.
Postanowilam skutecznie zabijac czas, ktory poswiecalam na myslenie o nim, o tym jakby to bylo gdybym cos innego zrobila, cos zmienila, gdybym wtedy powiedziala mu to a nie to, taka doglebna analiza co zrobilam zle w tym zwiazku. Bardzo dobra jest rozmowa z kims zaufanym o naszym zwiazku, gdyz mozemy uslyszec jakis konstruktywny komentarz, poza tym po rozstaniu zaczynamy idealizowac naszego eksa i myslec o nim jako tym jedynym i idealnym. Wypowiadajac wlasne mysli na glos, te slowa spowrotem wracaja do naszej glowy i nasz mozg zaczyna inaczej percepowac. Zaczynamy rozumiec.
Dzis znow obudzilam sie, otwarlam oczy i spojrzalam na poduszke obok-pusta. Pustka dalej jest, smutek i lek, ze nie spotka sie juz nikogo na swojej drodze. Ale mam wrazenie, ze nic nie dzieje sie bez przyczyny. Moj eks wlasnie wrocil do swojej bylej, wybieraja sie razem na bal, ktory jest za dwa miesiace. Moze i oni beda szczesliwi razem, ale ja z nim na dluzsza mete-jak woda i ogien, pewnie bysmy sie pozabijali. Cholernie boli, tym bardziej duma, kiedy sie slyszy, ze eks opowiada swoim kumplom i obecnej dziewczynie, ze to on zerwal, bo nie chcial juz tego dluzej ciagnac.

Stracilam poczucie wlasnej wartosci, pewnosc siebie, szacunek do siebie i radosc zycia. Od dluzszego czasu staram sie to wszystko odbudowac, a to kurs jezykowy, basen, rower, kurs salsy, akcje studenckie zwiazane z wolontariatem, wyjazdy ze znajomymi, wspolne imprezy. Czy jest lepiej? Ide malymi kroczkami do przodu. Dwa kroki doprzodu, jeden w tyl. Najgorsze jest to, ze musze go codziennie widywac na zajeciach, jesli bym go nie widziala, wydaje mi sie,ze bylabym na kolejnym etapie. Mielismy zaplanowana majowke, co nie co wakacje...coz, pojedzie ze swoja obecna

Zastanawiam sie teraz nad soba co czuje- czy to jest milosc do niego, czy opetanie tym wyidealizowanym w mojej glowie czlowiekiem?
Fiiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 10:03   #3052
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Witam ponownie.
U mnie już pół roku minęło po rozstaniu i muszę przyznać, że bywały miesiące kiedy o nim nie myślałam, a miesiąc temu to on się odezwał i znowu mi zawrócił w głowie aż tak że codziennie przewija mi się choć jedna myśl o nim. Dzisiaj mi się śnił. Aż mnie to wkurza. Żałuje, że wtedy odebrałam telefon i że dałam mu się uwieść po raz kolejny chyba tylko dla zabawy i dowartościowania jego ego...
Co najbardziej żenujące w tej całej sytuacji jest to że mam obecnie nowego chłopaka w którym się zakochuje i to sprawia że czuje się rozerwana na pół. Nie wiem czy to nie za wcześnie skoro jeszcze czasem myślę o eks.. Obecny mój chłopak jest przeciwieństwem eksa. Nie boi się pracy, nauki. Aż się do niej garnie. Ma swoje zdrowe zainteresowania, ma dużo przyjaciół i znajomych. Nie zamyka się w domu i ma przede wszystkim dojrzałe podejście i zgodne z moim w wielu ważnych sferach. Jestem pod wrażeniem jego osobowości czego nie mogłam powiedzieć o eksie który wydaje mi się, że nadal nie poszedł do przodu z życiem i bagażem doświadczeń bo nie pracuje studiując zaocznie i siedzi w domu przy lapku 24h/dobę. Po ost rozmowie sam przyznał, że nie spotyka się z ludźmi bo mu się nie chce czyli nadal jest domownikiem... Szkoda mi go że się tak zamyka ale przez to wiem że za wiele się u niego nie zmieniło...
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 10:56   #3053
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
syklamen - to znaczyło że Cię pamiętam Ciekawa jestem jak Wam się ułoży, powodzenia
Myślałam, że to dlatego, że tak się ucieszyłaś z powodu mojego posta.

Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć.

Dziewczyny, nie ma się co załamywać. Jeżeli macie być z danym mężczyzną to i tak będziecie. A jeżeli nie był Wam pisany, to dzięki rozstaniu przybliżacie się do poznania tego przeznaczonego dla Was.
Głowa do góry.

I potwierdzam to co elvegirl napisała. Mój przypadek jest tu modelowym przykładem. Po rozstaniu nie miałam wcale kontaktu z eksem, wyrzuciłam go ze swojego życia. Po pół roku zaczął się do mnie dobijać drzwiami i oknami, mówiąc, że dopiero teraz wie, co stracił i jest pewny, że jestem 'tą' osobą.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2013-04-16 o 11:02
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 11:13   #3054
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Myślałam, że to dlatego, że tak się ucieszyłaś z powodu mojego posta.
To też, bo lubię Cię czytać Aczkolwiek przyznam, że zaskoczyłaś mnie swoją decyzją, ciekawa jestem jak Wam się poukłada.

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Po pół roku zaczął się do mnie dobijać drzwiami i oknami, mówiąc, że dopiero teraz wie, co stracił i jest pewny, że jestem 'tą' osobą.
Inna sprawa, że ja bym się mocno zastanowiła nad powrotem do kogoś, kto potrzebował aż pół roku żeby zrozumieć że jestem tą jedyną. Jakoś tak...nie lubię jak facet do mnie wraca, bo już porównał i wypadłam lepiej niż się spodziewał
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 11:26   #3055
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Inna sprawa, że ja bym się mocno zastanowiła nad powrotem do kogoś, kto potrzebował aż pół roku żeby zrozumieć że jestem tą jedyną. Jakoś tak...nie lubię jak facet do mnie wraca, bo już porównał i wypadłam lepiej niż się spodziewał
Tu akurat nie chcę wchodzić w szczegóły, ale tu nie chodzi o to że się wyszalał, poużywał życia i teraz wraca. Całkiem coś innego sprawiło, że dojrzał i widać to w jego zachowaniu na każdym kroku, przynajmniej na razie. A porównywać to raczej ja porównywałam go do kogoś innego, bo miałam faceta przez sporą część czasu. Zresztą pewnie pamiętasz, bo pisałam, że kogoś poznałam na jakimś wątku i że wszysto ku dobremu idzie. Ale nie wyszło ostatecznie.
On nie miał nikogo natomiast.


Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To też, bo lubię Cię czytać Aczkolwiek przyznam, że zaskoczyłaś mnie swoją decyzją, ciekawa jestem jak Wam się poukłada.
Miło mi się zrobiło, dziękuję.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2013-04-16 o 11:25
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 11:26   #3056
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Zresztą pewnie pamiętasz, bo pisałam, że kogoś poznałam na jakimś wątku i że wszysto ku dobremu idzie. Ale nie wyszło ostatecznie.
Wiem, podczytuję Cię

Trzymam kciuki
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 12:21   #3057
Fiiolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Ja też mogę napisać coś dziewczynom, które gdzieś w środku mają nadzieję, że eks może wrócić, jeśli oczywiście nie było wielkich wojen między wami...
Mój były, z którym nie jesteśmy od 2 miesięcy wrócił do swojej eks
Super po prostu...no ale widać, że miłość pokonuje wszystko i teraz są jak dwa skowronki, a mnie nie ma już w jego życiu, myślach i sercu. Więc nawet jeśli kogoś miał w tym czasie, to pewnie to było zapchanie dziury po stracie "ukochanej" i przelotny romans
Więc głowa do góry! Jeśli jesteście sobie pisani- na pewno zaczniecie znów ze sobą rozmawiać, pisać gorące smsy, spotykać się aż w końcu do siebie wrócicie !
Fiiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 13:04   #3058
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Inna sprawa, że ja bym się mocno zastanowiła nad powrotem do kogoś, kto potrzebował aż pół roku żeby zrozumieć że jestem tą jedyną. Jakoś tak...nie lubię jak facet do mnie wraca, bo już porównał i wypadłam lepiej niż się spodziewał
Cytat:
Napisane przez Fiiolek Pokaż wiadomość
Ja też mogę napisać coś dziewczynom, które gdzieś w środku mają nadzieję, że eks może wrócić, jeśli oczywiście nie było wielkich wojen między wami...
Mój były, z którym nie jesteśmy od 2 miesięcy wrócił do swojej eks
Jakiś związek między tymi postami?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 14:17   #3059
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Ja nie rozumiem dlaczego większa część dziewczyn/facetów zrywa, a potem nagle wielkie powroty. Dla mnie zerwanie to koniec i kropka. A nie robienie sobie za przeproszeniem jaj ze związku.. Było źle to albo się to naprawia, albo koniec. Dwa wyjścia. A nie robienie scen, szopek i nie wiadomo czego
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 14:18   #3060
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Bo mu się nudziło.
Tu nie ma nic do rozkminiania, liczy się efekt, całość, a nie pojedyncze zrywy.
To prawda...zła jestem...Ale się nie odezwę pierwsza. No way...:/
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.