A żeby biust nie zmalał. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-12, 12:37   #1
miaukomiau
Przyczajenie
 
Avatar miaukomiau
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: nie powiem.
Wiadomości: 4

A żeby biust nie zmalał.


Witam was. Rok po porodzie, uznałam że trzeba się za siebie wziąć. Po karmieniu piersią moje piersi są większe niż były wcześniej i naprawde ładne. Zawsze miałam miseczka A więc B jest dla mnie ukochane. 15 kg do zrzucenia z brzucha i w wiekszości z ud i bioder ponieważ jestem typową gruchą więc nie mam w życiu zbyt pięknie. Teraz pytanie do was dziewczyny. Który trening mniej spala biust bo wiem ze każdy spala. P90x , czy trening z Ewą Chodakowską? Chyba ze macie swoje propozycje..Z góry dziękuję za odpowiedź
miaukomiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 12:58   #2
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

mi się wydaje że mniej spalisz biust z ewą... ale jeśli chcesz schudnąc te 15 kg to musisz postawić na ćwiczenia aerobowe, najlepiej biegaj, to najlepszy sposób na chudnięcie, poświęć 30-45 minut minimum 3 razy w tygodniu i zainwestuj w dobry stanik sportowy
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:08   #3
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

Jeśli jesteś gruszką, to niezależnie od formy ćwiczeń w pierwszej kolejności będziesz zrzucać górę, potem dopiero dół. Niestety, inaczej się nie da.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 09:30   #4
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

Tak jak koleżanki, ale może zainwestuj w ćwiczenia wzmacniajace mięśnie klatki piersiowej? Typu hantle, pompki?
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 12:46   #5
miaukomiau
Przyczajenie
 
Avatar miaukomiau
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: nie powiem.
Wiadomości: 4
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

tyle że ja bym chciała zostawić te piersi, które z natury są miękkie i nie przerabiać ich na twarde mięśnie..
Chcę wybrać między P90X, a Ewą, więc jak ktoś ma jakieś doświadczenie lub podpatrzył u kogoś to czekam na wszelkie informacje
miaukomiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 13:15   #6
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

Nie da się zmienić tłuszczu w mięśnie. Spójrz: każdy wysiłek fizyczny to spalanie kalorii i tłuszczu. Zarówno z biustu jak i brzucha i innych części ciała, jednak nie masz wpływu na to, co zrzucisz pierwsze. P90X jest chyba bardziej intensywne, więc spalisz więcej (też biustu).
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 09:43   #7
kikilu
Raczkowanie
 
Avatar kikilu
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 334
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

Pięknie by było jakby tłuszcz znikał tylko z tych partii, które sobie życzymy, a biust przy tym nie malał Jeśli masz aż 15 kg do zrzucenia to nie ma opcji żebyś schudła i biust nie spadł. Aby spalić tkankę tłuszczową wykonujesz ćwiczenia aerobowe, a one nie wybierają gdzie chudniesz, a jak jesteś gruszką to najpierw stracisz tłuszcz z górnych partii - takie życie Lepiej już teraz zacznij ujędrniać piersi żeby potem nie zostały worki skóry - a wiesz że tak często jest po karmieniu piersią, czy rzuceniu większej wagi. Na pewno kremy ujędrniające w połączeniu z odpowiednim masażem, ja polecam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...l-push-up.html , w prawdzie mój biust jest i zawsze był ok, ale ten krem potrafi pięknie napiąć skórę nawet w już jędrnym biuście, ponad to zimne prysznice (jeśli dasz radę), wzmocnienie mięśni klatki piersiowej ćwiczeniami, dobry stanik sportowy do ćwiczeń - to podstawa.
kikilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 15:26   #8
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

Ale ćwiczenia na klatkę powodują, że masz piersi bardziej jędrniejsze i podniesione (wzmacniasz mięśnie i nie tylko mięśnie). Poza tym nie da się zamienić tłuszczu na mięśnie
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 16:56   #9
Pani Zemsta
Raczkowanie
 
Avatar Pani Zemsta
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 81
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

jako osoba, która ćwiczyła zarówno z Ewą, jak i P90x, zdecydowanie polecam to drugie. Po Ewce i jej ciągłym cardio, niestety zostały mi dwa flaczki A u Tony'ego masakryczna ilość pompek i ćwiczeń na klatę, ale już po miesiącu zauważyłam ze zdziwieniem, że z trudem wciskam się w swój sportowy stanik. Biust może nie urósł, ale podniósł się i nabrał ładnego kształtu
Pani Zemsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 09:23   #10
miaukomiau
Przyczajenie
 
Avatar miaukomiau
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: nie powiem.
Wiadomości: 4
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

Dziękuję bardzo za odpowiedzi szczególnie tą ostatnią. Mam nadzieję, że po P90x biust mi nie zmaleje do zera..Dziękuję jeszcze raz. Temat nadal aktywny także piszcie ja się jeszcze zastanowie
miaukomiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 14:14   #11
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

Przecież to samo napisałam :P Ćwicz mięśnie klatki piersiowej :P
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 19:46   #12
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

Właśnie.. pompki mi tylko uniosły klatkę i wzmocniły ją a ten biust którego nie było w końcu się trochę zarysował, pośrodku pojawiło mi się wcięcie.. To bzdura by siłowe specjalnie przeznaczone na klatkę miały tknąć biust, spalisz go bardziej, biegając! A ja bym nie liczyła że nie stracisz tam ani cm - niestety nie ma tak dobrze. Ja już się ze sobą pogodziłam. O wiele lepiej gdy poprawisz resztę, a biust nawet jeśli się zmniejszy to ogółem sprezentuje się lepiej.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 06:03   #13
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

W najgorszym przypadku strzelisz sobie operację i będziesz miała cycki jak Chodakowska
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 10:08   #14
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

Ja ćwiczyłam z ewą w 2 tygodnie schudłam prawie 3 kg dokładnie 2,8kg. Ale biust został bez zmian.
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 14:46   #15
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

Cytat:
Napisane przez Kucharka2013 Pokaż wiadomość
Ja ćwiczyłam z ewą w 2 tygodnie schudłam prawie 3 kg dokładnie 2,8kg. Ale biust został bez zmian.
Nie rozumiesz, że to, czy straciłaś biust czy nie, nie zależy od tego czy ćwiczyłaś z Ewą czy kimś innym, tylko jakie masz predyspozycje? Wprowadzacie autorkę wątku w błąd. Przecież ona może mieć inną budowę ciała, i inne predyspozycje do tycia/zrzucania wagi.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 13:16   #16
miaukomiau
Przyczajenie
 
Avatar miaukomiau
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: nie powiem.
Wiadomości: 4
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

Ale ja wiem, że wszystkie ćwiczenia czy to bieganie czy p90x czy z ewą chodakowską będą miały wpływ na mój biust i wiem, że go spale, pytanie moje było takie, które z tych dwóch p90x czy ewa nie zrobią z mojego niewielkiego biustu miseczke A- , notabene, jestem typową gruszką, i nie taką że mam "aż 90 cm w biodrach " tylko ja mam 108 w biodrach. mam tendencje do tycia, ale chce zgubić tylko oponkę na brzuchu i minimalnie z nóg. Podobam się sobie, więc nie mam zamiaru dążyć do wagi 45 kg. Mogłam o tym wcześniej wspomnieć, ale mimo wszystko dziękuję za odpowiedzi
miaukomiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 13:38   #17
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

Im bardziej intensywne ćwiczenia będziesz robić, im więcej będziesz spalać, tym bardziej zrzucisz i biust, i bioderka. Więc jeśli wybierzesz p90x, co jest chyba bardziej skuteczne, stracisz niechciany tłuszczyk (biodra), ale też ten chciany (biust). Pomijając już totalnie kwestię diety.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 11:10   #18
Jewels
Raczkowanie
 
Avatar Jewels
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 255
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

Mel B ma dobry trening na klatkę piersiową. Mam wrażenie, że biust jest bardziej uniesiony do góry i jędrniejszy
__________________
28/2015
38/2016
17/2017
15.11.2014

Jewels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 15:09   #19
paulinag24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 159
Dot.: A żeby biust nie zmalał.

To ja dodam swoje trzy zdania. Miałam duzy biust, no ale jaki można mieć ważąc około 80 kg? (przy wzroście 164). Zaczęłam ćwiczyć i zrobiłam się normalnie płaska jak decha(przepraszam za kolokwializm). Zainwestowałam w push-up i tak kilka miesięcy udawałam,że mam coś. Nadal ćwiczę, ale te staniki , które nosiłam zaczynają się robić małe. Piersi zmieniają swój kształt, przez ćwiczenia robią się jędrniejsze.
paulinag24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.