Rozstanie z facetem XXX - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-31, 21:53   #1171
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
haha,niezużyci ja wole takiego trochę używanego chyba, skoro ja tez jestem
Ale taki nieużyty to tańczyłby jakbyś mu zagrała
__________________
"Każdego dnia upominam samą siebie, że nie można rozpamiętywać..."

23 grudnia - ostatnie chemiczne farbowanie! więcej nie będzie


dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 21:54   #1172
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post44917114

Dziewczyny, nasz wątek plotkowy! Mam nadzieję, że wszystko wam pasuje
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 21:55   #1173
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez dzolin Pokaż wiadomość
Ale taki nieużyty to tańczyłby jakbyś mu zagrała
nio wiem, ale jakoś tacy mnie nie pociągają co można robić z nimi co się chcę, no ale nigdy nic nie wiadomo
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:02   #1174
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

własnie Dzolin jak nakładasz olejek rycynowy? starym tuszem? i coś jeszcze oprócz olejku na te rzęsy?
mi strasznie wypadają rzęsy, bo mam je bardzooo długie naturalnie. Co mi z tego jak są takie rzadkie;/

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez durnababa Pokaż wiadomość
Ej, no nie ryczcie kobiety

Wiosna za moment przyjdzie i nowi, niezużyci faceci powychodzą na ulice, bądźcie dobrej myśli!

Będzie cieplej wiosną! Od razu mordeczka będzie się nam śmiała Byle przetrwać te paskudne zimne dni!
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:09   #1175
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Były zablokował mnie na fb.Dziękuje mu za to.
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:14   #1176
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Były zablokował mnie na fb.Dziękuje mu za to.
No i dobrze. Przynajmniej nie będziesz się męczyć oglądając patafiana!
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:14   #1177
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Były zablokował mnie na fb.Dziękuje mu za to.
W sumie dobrze zrobił. Może dzięki temu będzie Ci łatwiej?

Dzieeeeewczyny, zaraz się popłaczę Tak mi smutno! Liczyłam, że dziś się odezwie i wytłumaczy wczorajsze wiadomości, a tu cisza...
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 22:16   #1178
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Lanari Pokaż wiadomość
No i dobrze. Przynajmniej nie będziesz się męczyć oglądając patafiana!
Wiem właśnie i jego pieprzonego związku...
Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
W sumie dobrze zrobił. Może dzięki temu będzie Ci łatwiej?

Dzieeeeewczyny, zaraz się popłaczę Tak mi smutno! Liczyłam, że dziś się odezwie i wytłumaczy wczorajsze wiadomości, a tu cisza...
Może minimalnie,oglądam moje wspólne zdjęcie z nim ze studniówki jak mnie tuli i ryczę.Ryczę,wspominam,NIE WIERZE...Vaineth wiem co czujesz... płaczmy,jeśli mamy na to ochotę
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:20   #1179
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
Dzieeeeewczyny, zaraz się popłaczę Tak mi smutno! Liczyłam, że dziś się odezwie i wytłumaczy wczorajsze wiadomości, a tu cisza...
Pewnie wytrzeźwiał i mu głupio

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Może minimalnie,oglądam moje wspólne zdjęcie z nim ze studniówki jak mnie tuli i ryczę.Ryczę,wspominam,NIE WIERZE...Vaineth wiem co czujesz... płaczmy,jeśli mamy na to ochotę
Mi tez się zbiera na płacz. Mój były dostepny na fb i jakoś mnie taka tęsknota złapała
Chyba jakąś fuche załapał, bo dopiero teraz się pojawił na fejsie...
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:22   #1180
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Lanari Pokaż wiadomość
Pewnie wytrzeźwiał i mu głupio



Mi tez się zbiera na płacz. Mój były dostepny na fb i jakoś mnie taka tęsknota złapała
Chyba jakąś fuche załapał, bo dopiero teraz się pojawił na fejsie...
Płacz.Ulży.Ja już "po" i jakoś tak lepiej...huśtawki nastrojów są najgorsze...Raz sobie myślę,że a dobra tam,było minęło,nie był mnie wart.A potem zaczyna się lament i zadawanie sobie pytania "dlaczego mi to zrobił,za co..?"
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:24   #1181
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

A ja nie chcę płakać Postanowiłam sobie, że nie będę... Ale co chwilę tylko trzepię rzęsami, by powstrzymać te łzy.

Lanari, pewnie masz rację Po alkoholu chciał bym z nim jechała, na trzeźwo już nie chce
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 22:26   #1182
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Ale ja naiwna jestem.Pomyślałam sobie tak:skoro mnie zablokował,musiał o mnie choć przez chwilę pomyśleć np:zablokuje ją,nie będzie patrzyła na mnie i na moją...czy coś ,ale ważne,że miał mnie w głowie przez sekundę.Ale naiwność!
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:26   #1183
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Wypłakać się i potem przestać myśleć o tych patafianach ! Na nich świat się nie konczy. Niech Was ich fejs itp. nie interesuje.. Oni są tylko przeszłoscią, a teraz czas na przyszłość.
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:28   #1184
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Ja też już nie chce płakać. Za dużo łez wylałam przez dupka! Koniec z tym! Cały dzień wytrzymałam to teraz też dam rade
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:30   #1185
Roar55
Raczkowanie
 
Avatar Roar55
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
Ale ja naiwna jestem.Pomyślałam sobie tak:skoro mnie zablokował,musiał o mnie choć przez chwilę pomyśleć np:zablokuje ją,nie będzie patrzyła na mnie i na moją...czy coś ,ale ważne,że miał mnie w głowie przez sekundę.Ale naiwność!
Może to ona mu kazała bo jest zazdrosna
Roar55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:31   #1186
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Roar55 Pokaż wiadomość
Może to ona mu kazała bo jest zazdrosna
Możliwe nie wiem,ale niby czemu zazdrosna skoro ja w ogóle z nim nie pisze ani nic..
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:32   #1187
Hopefull
Raczkowanie
 
Avatar Hopefull
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 242
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
W sumie dobrze zrobił. Może dzięki temu będzie Ci łatwiej?

Dzieeeeewczyny, zaraz się popłaczę Tak mi smutno! Liczyłam, że dziś się odezwie i wytłumaczy wczorajsze wiadomości, a tu cisza...
To sa wlasnie te zagrania eksow... popija, popisza i namaca w glowie, a potem cisza... Pomysl, ze moze to i lepiej, raz chce kontaktu, raz nie. On Ci robi tylko krzywde. Olej go
__________________
,, Dreams as if you'll live forever, live as if you'll die today. ''
James Dean
Hopefull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:36   #1188
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Czuję się okropnie jak nieatrakcyjny gruby wieloryb z sianem w głowie ...
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:39   #1189
prawniczka999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 172
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

A u mnie jakoś dziwnie. Nie mam czasu na rozpamiętywanie naszego związku bo uczelnia, praca, później fitness i jakoś daje sobie radę. Myślałam, że bedzie gorzej, może też dlatego, że przez 3 tyg żyliśmy w totalnym zawieszeniu. Mam jakieś dziwne przeczucie, że u mnie ok a on żałuje.. Wierzycie w takie 'przeczucia'/intuicję ? Może coś w tym jest
prawniczka999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 22:43   #1190
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Hopefull Pokaż wiadomość
To sa wlasnie te zagrania eksow... popija, popisza i namaca w glowie, a potem cisza... Pomysl, ze moze to i lepiej, raz chce kontaktu, raz nie. On Ci robi tylko krzywde. Olej go
Wiem, że powinnam. W końcu chyba to zrobię. Wytrzymałam 3 tygodnie bez kontaktu z nim, choć pisał, to i teraz dam radę nie odpisywać... Mam dość tego, że robi mi nadzieję!
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:45   #1191
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Ej, baby! Też mnie brało! Ale ani jeden koleś nie jest wart naszych łez! My wspominamy, żałujemy, tęsknimy, a oni co? Jakby tacy byli wspaniali jak ich mamy zakodowanych w serduchach to teraz byśmy się do nic przytulały, a nie do laptopów! Ej, ogarnąć tyłki!
__________________
"Każdego dnia upominam samą siebie, że nie można rozpamiętywać..."

23 grudnia - ostatnie chemiczne farbowanie! więcej nie będzie


dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:51   #1192
Aileeen
Raczkowanie
 
Avatar Aileeen
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 203
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez prawniczka999 Pokaż wiadomość
A u mnie jakoś dziwnie. Nie mam czasu na rozpamiętywanie naszego związku bo uczelnia, praca, później fitness i jakoś daje sobie radę. Myślałam, że bedzie gorzej, może też dlatego, że przez 3 tyg żyliśmy w totalnym zawieszeniu. Mam jakieś dziwne przeczucie, że u mnie ok a on żałuje.. Wierzycie w takie 'przeczucia'/intuicję ? Może coś w tym jest
Tak trzymaj
Aileeen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:53   #1193
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

a ja myślę,że jak eksowi jest źle to pewnie by chciał czasem się do mnie przytulić, bo on bez tego nigdy nie mógł się obejść, zawsze jak mnie widział to mówił,ze nie moze sie odkleić...i może dlatego sie do mnie odezwał,bo mu było źle...ale ja już nic nie poradzę.
a z drugiej strony to nie mam pewności,że o nie ma tam juz jakiejś nowej,za granicą to są bardziej chętne laski...


a tak w ogóle to zauważyłam, że gdybym chciała z kimś być to długo bym nie musiała szukać,
ale ja nie chce nikogo innego...ani nie chce tez byle kogo,zeby tylko z kimś być...juz wolę być sama.

Edytowane przez kawa_o
Czas edycji: 2014-01-31 o 23:13
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 23:27   #1194
warriatka
Raczkowanie
 
Avatar warriatka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 339
A ja juz zakończyłam wszystko co możliwe, w koncu wszystko oddane zapomniane, dzisiaj sie spotkałam z koleżanka byłam u kolegi na piwkach i wlasnie wróciłam do domu jutro idę do szkoły, a po szkole mam imprezkę ze znajomymi także sie trzymam twardo na nogach ;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LIVE every moment
LAUGH every day
LOVE beyond words

warriatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 23:30   #1195
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Ech a ja akurat jestem przekonana ze on jeszcze nie żałuje, jeszcze...On ma teraz pocieszycielke albo moze juz nawet kilka wiec jest tym zafascynowany, ze znowu jest adorowany i ma powodzenia
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 23:32   #1196
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
Ech a ja akurat jestem przekonana ze on jeszcze nie żałuje, jeszcze...On ma teraz pocieszycielke albo moze juz nawet kilka wiec jest tym zafascynowany, ze znowu jest adorowany i ma powodzenia
Jeszcze będzie chciał wracać z podkulonym ogonkiem.
__________________
"Każdego dnia upominam samą siebie, że nie można rozpamiętywać..."

23 grudnia - ostatnie chemiczne farbowanie! więcej nie będzie


dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 23:33   #1197
Hopefull
Raczkowanie
 
Avatar Hopefull
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 242
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez warriatka Pokaż wiadomość
A ja juz zakończyłam wszystko co możliwe, w koncu wszystko oddane zapomniane, dzisiaj sie spotkałam z koleżanka byłam u kolegi na piwkach i wlasnie wróciłam do domu jutro idę do szkoły, a po szkole mam imprezkę ze znajomymi także sie trzymam twardo na nogach ;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I super trzymaj fason
__________________
,, Dreams as if you'll live forever, live as if you'll die today. ''
James Dean
Hopefull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 23:33   #1198
Roar55
Raczkowanie
 
Avatar Roar55
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
a ja myślę,że jak eksowi jest źle to pewnie by chciał czasem się do mnie przytulić, bo on bez tego nigdy nie mógł się obejść, zawsze jak mnie widział to mówił,ze nie moze sie odkleić...i może dlatego sie do mnie odezwał,bo mu było źle...ale ja już nic nie poradzę.
a z drugiej strony to nie mam pewności,że o nie ma tam juz jakiejś nowej,za granicą to są bardziej chętne laski...


a tak w ogóle to zauważyłam, że gdybym chciała z kimś być to długo bym nie musiała szukać,
ale ja nie chce nikogo innego...ani nie chce tez byle kogo,zeby tylko z kimś być...juz wolę być sama.
Jak ja się strasznie boje, że mój też sobie jakąś tam znajdzie (też wyjeżdża) teraz jeszcze tego nie czuje, ale został jeszcze miesiąc do jego wyjazdu. Chyba wtedy umrę z rozpaczy ;( zostanie mi tylko facebook z nim.

Faceci to chyba naprawdę są jacyś porąbani ;( my na nich czekamy bo może wrócą a tak to nie możemy być z kimś innym szczęśliwe a oni od razu "wielka miłość" z inną ;((
Roar55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 23:44   #1199
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Roar55 Pokaż wiadomość
Jak ja się strasznie boje, że mój też sobie jakąś tam znajdzie (też wyjeżdża) teraz jeszcze tego nie czuje, ale został jeszcze miesiąc do jego wyjazdu. Chyba wtedy umrę z rozpaczy ;( zostanie mi tylko facebook z nim.

Faceci to chyba naprawdę są jacyś porąbani ;( my na nich czekamy bo może wrócą a tak to nie możemy być z kimś innym szczęśliwe a oni od razu "wielka miłość" z inną ;((
wiesz co skoro on odrazu CI mówi,ze wyjeżdza i nie chce juz z Tobą być to nie czekaj na niego, mój jak wyjezdzał to chciał zebym czekała, planowalismy,ze tez tam pojadę, a ja tak na prawde prawie rok zmarnowałam czekając na niego tutaj,a na końcu i tak zerwał ze mną, tak mnie docenił...
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 23:50   #1200
Fiiolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Kobiety przezywaja rozstanie zaraz po rozstaniu, placza, ogladaja melodramatyczne filmy, sluchaja w kolko ulubionych kawalkow romantycznej muzyki, obzeraja sie pudlem lodow, znowu placza, gapia w telefon wyczekujac na smsa od niego, leca do telefonu nawet gdy wibracje wynikaja np. z odwiertow robionych przez robotniczych na drogach...znowu placz, ale pewnego razu przychodzi piekny dzien i rozwitaja jak kwiat i zaczynaja silne i bardziej dojrzale zyc na nowo, po swojemy, bez eksa na karku, z nowym pomyslem na siebie, perspektywami, marzeniami

Facet z kolei zrywa z jakiegos konkretnego powodu- inna kobieta...hmm inna kobieta? Albo...inna kobieta. A tak na powaznie to musi miec bodziec jakis konkretny, a wypowiadajac slowa "nie wiem co czuje, musze sie zastanowic, potrzebuje czasu, zostanmy przyjaciolmi, zrobmy sobie przerwe" znaczy, ze w danym momencie nie chce i zadna moc niebianska tego nie zmiani. Dopiero po dluzczym okresie czasu, zaczyna docierac do jego szarych komorek, ze stracil kogos kto jednak cos znaczyl w jego zyciu. Takze facet ogolnie jezeli juz ma cierpiec, to zaczyna wtedy, gdy my juz zbieramy sie do kupy
Tak to jest, ze to najczesciej faceci nas zdobywali, urabiali i kobieta jesli nawet nie zauroczyla sie od pierwszego wejrzenia, to przekonywala do swego wybranka po pewnym czasie.
Przyklad moich dziadkow - dziadek wytrwale biegal za babcia, kwiatki, listy, randki, kwiatki, nekal, macil, az zdobyl niedawno obchodzili 50 lecie, oboje nadal radosni, czasem niczym nastolatkowie. Nie zapomne chwili, kiedy oddzwaniam do dziadkow a w sluchawce glos:" poczekaj kochanie, ale wlasnie jemy kolacje we dwoje w restauracji"...w wieku 75 lat!
Umarlam
Niestety to byly tez troche inne czasy, byly silne wzorce osobowe, szczegolnie meskie wzorce, ktore uczyly chlopca jak stac sie prawdziwym mezczyzna. A w obecnych czasachz? Chlopiec dojrzewa po 30, a czasem i kolo 40 facet zachowuje sie bardziej jak chlopiec niz jak mezczyzna. Problem tez jest troche w nas samych, stajemy sie potezniejszymi, bardziej niezaleznymi kobietami znajacymi swoje miejsce w hierarchii, majacymi swoje pasje, pragnienia, cele...twardo stopajacymi po ziemi i majacymi tez odpowiednie wymagania, ktorym co tu duzo ukrywac - coraz trudniej sprostac dzisiejszemu mezczyznie.
Nie mowie, ze takich nie ma, ale fakt faktem- jest ich coraz mniej, i coraz wiecej bardziej "zandrogenizowanych" kobiet

Polecam jakas lekture na samotne wieczory, np cos co pozwoli nam bardziej zrozumiec, bo dzieki temu, ze mamy wiedze na temat czegos - mniej sie tego boimy Ja mimo tego, ze mam egzamin na karku, oddaje sie lekturze Starowicza "O mezczyznie", zapowiada sie ciekawie...
Fiiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-20 08:38:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.