Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-03, 20:25   #361
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

ahh naprawdę bardzo wam polecam ten olejek jojoba, jest cudowny tak w ogóle to sumiennie używam tej odżywki Nail Tek, co 5 dni zmywam paznokcie i robie wtedy im pół godzinną kąpiel w podgrzanej oliwie z oliwek z dodatkiem cytryny lub witaminy A+E też to uwielbiam

a za niedługo będę miała cosik takiego http://allegro.pl/zmiekczajaca-kapie...522327533.html i będę na zmianę robiła - raz moczenie w oliwie, raz taka kąpiel dla paznokci czy ktoś jest ciekawy i chce małą recenzję po kilku użyciach tego produktu?

tak w ogóle to super pomysł z postawieniem miseczki z oliwą w której moczymy paznokcie na kubku z gorącą parującą herbatą, wtedy cały czas jest ciepła i możemy moczyć ile chcemy
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 22:02   #362
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dobry wieczór, jestem i odpowiadam

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Majowa Rossa paznokcie masz piękne wycinasz skórki bo wogóle ich u Ciebie nie widac
Nie, ja nie wycinam skórek od kilku już lat, a to z racji tego, że zajmuję się akwarystyką, wiele godzin "grzebię" w akwariach i nie mogę sobie absolutnie pozwolić na otwarty dostęp do macierzy czy na jakieś ranki w tych okolicach, brrrrrrrrrr... Zresztą dla mnie zawsze tego typu zabiegi były odstraszające i wolałam widzieć u siebie skórki naturalnie narastające na płytkę zamiast nieestetycznych zadziorów...

Natomiast od czasu, kiedy codziennie olejuję oraz dwa/trzy razy w miesiącu odsuwam skórki w trakcie olejowej kąpieli, one faktycznie jakby "nie istnieją" (chociaż chronią doskonale), to znaczy nie mam z nimi najmniejszego problemu. Ale - co ważne - nie tarmoszę/nie bawię się nim/nie ruszam na sucho i nie maltretuję chemią

Polecam ten sposób wymaga cierpliwości, ale jest skuteczny (przynajmniej w moim wypadku).

Pozdrawiam wszystkich gorąco
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 11:39   #363
takbanalnie
Przyczajenie
 
Avatar takbanalnie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 27
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Olejowanie niewątpliwie poprawia stan paznokci, odżywia je. Dla mnie taki sposób na pielęgnacje wymiata
takbanalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 12:13   #364
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;47991797]ahh naprawdę bardzo wam polecam ten olejek jojoba, jest cudowny tak w ogóle to sumiennie używam tej odżywki Nail Tek, co 5 dni zmywam paznokcie i robie wtedy im pół godzinną kąpiel w podgrzanej oliwie z oliwek z dodatkiem cytryny lub witaminy A+E też to uwielbiam

a za niedługo będę miała cosik takiego http://allegro.pl/zmiekczajaca-kapie...522327533.html i będę na zmianę robiła - raz moczenie w oliwie, raz taka kąpiel dla paznokci czy ktoś jest ciekawy i chce małą recenzję po kilku użyciach tego produktu?

tak w ogóle to super pomysł z postawieniem miseczki z oliwą w której moczymy paznokcie na kubku z gorącą parującą herbatą, wtedy cały czas jest ciepła i możemy moczyć ile chcemy [/QUOTE]

Tylko ten olejek używasz ?
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 14:31   #365
zły jeż
Raczkowanie
 
Avatar zły jeż
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 214
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Zły jez Twoje paznokcie są identyczne jak moje olejkuje 5 miesiecy niby na kilku paznokciach przyrost jest bo pod paznokciem jest zarosniete ale rózowa czesc ani troche sie nie powieksza nie wiem moze my juz tak mamy taką budowe paznokcia taki kształt i tak juz zostanie jedyny plus olejowania to taki ze paznokcie są twarde Majowa Rossa paznokcie masz piękne wycinasz skórki bo wogóle ich u Ciebie nie widac ja musiałam, ostatnio wyciąc chociaz mówiłam sobie ze juz nie bede bo nie wolno niby ale były bardzo grube odstające i się zadzierały na bokach
Może rzeczywiście tak być, choć byłoby to bardzo smutne. Zrobiłam sobie dzisiaj hybrydy, żeby tak tego nie analizować i będę dalej olejowała, zobaczymy.

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;47991325]Mi akurat olejek z drzewa herbacianego służy przyrostowi.
Masz całkiem fajne paznokcie, serio. Zazdroszczę końcówek-są o niebo ładniejsze od moich. Moje są okropne, dlatego chowam pazury pod lakierami.

[/QUOTE]

Dzięki. Końcówki to jedyne co mi się podoba u mnie. Zauważyłam że kiedy trochę zmienię dietę, jem mniej nabiału, to już się robią bardziej przezroczyste, może wapń tu coś ma do gadania? Chyba zostanę przy olejku z drzewa herbacianego, gdy używałam głównie mojego miksu z nim, pojawił się ten początkowy przyrost, więc może powinnam się go trzymać.
__________________
napisałam post na wizażu, a powinnam się uczyć
zły jeż jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 18:42   #366
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Tylko ten olejek używasz ?
no tak, a co?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 18:51   #367
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

lavender Ja ogryzałam paznokcie całe życie, i przy nakładaniu akryli bądż żelu rzeczywiście przyrost był większy, ale mimo wszystko nie niszcz sobie paznokci tym świństwem paznokcie są miękkie jak papier toaletowy serio potem bardzo ciężko to odbudować, trwa to miesiącami

Ja olejuje już 13 miesięcy, paznokcie miałam sto razy gorsze od Twoich a w końcu przyrost przyszedł. Nie poddawaj się i czekaj cierpliwie, a na pewno się uda!

mi pomógł olejek z drzewa herbacianego, zakraplałam go solo po kropelce, nie jest tłusty, szybko się wchłania kosztuje około 5 zł w aptece, spróbuj ! i oczywiście słynna alterra na noc
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 19:18   #368
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
lavender Ja ogryzałam paznokcie całe życie, i przy nakładaniu akryli bądż żelu rzeczywiście przyrost był większy, ale mimo wszystko nie niszcz sobie paznokci tym świństwem paznokcie są miękkie jak papier toaletowy serio potem bardzo ciężko to odbudować, trwa to miesiącami

Ja olejuje już 13 miesięcy, paznokcie miałam sto razy gorsze od Twoich a w końcu przyrost przyszedł. Nie poddawaj się i czekaj cierpliwie, a na pewno się uda!

mi pomógł olejek z drzewa herbacianego, zakraplałam go solo po kropelce, nie jest tłusty, szybko się wchłania kosztuje około 5 zł w aptece, spróbuj ! i oczywiście słynna alterra na noc
ale mi biała część paznokcia zaczyna rosnąć od tego momentu do którego na zdjęciach mam obcięte paznokcie po prostu zajmuje dużą część opuszka, nie mogę zapuścić za bardzo paznokci bo wtedy pół paznokcia jest różowa, a pół biała i wygląda to komicznie, a ja czasem lubię nosić przezroczysty lakier, a nie tylko chować je za kolorowymi lakierami
czy olejek z drzewa herbacianego jest naprawdę najlepszy na przyrost? lepszy spośród innych olejków?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 00:06   #369
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez takina Pokaż wiadomość
Dzięki boska Registo!
Mów mi tak jeszcze Cieszę się, że mój pomysł Ci pomógł

Edit: Lavender8, ja też polecam na przyrost olejek z drzewa herbacianego. Mnie też przyrost ruszył dopiero kiedy zaczęłam go zapuszczać pod paznokcie. Najpierw solo, jak koleżanka wcześniej, potem stanowił połowę mojej mieszanki olejowej. Ale raczej wrócę do wcześniejszego sposobu, herbaciany solo, mieszanka bez niego osobno.

Myślę, dziewczyny, że niektóre z Was za szybko się zniechęcają. Na naprawdę spektakularne efekty, widoczne dla ludzi, pewnie trzeba będzie nawet kilka lat olejowania. Tylko szcześciary z predyspozycjami szybko zobaczą efekty od razu. Więc jeśli ktoś po miesiącu zniechęca się, bo nie ma widocznego przyrostu, to raczej ma wygórowane oczekiwania. Dlatego cierpliwości. Nie zmiechęcajcie się. Wychodzę z założenia, że co z tego, że muszą minąć lata, one i tak miną, czy będę olejować, czy nie. I jeśli nie będę mieć niesamowitych efektów, to nie, gdybym nie olejowała też bym ich nie miała, a skoro olejowanie nie wymaga ode mnie żadnego wysiłku i poświęceń, to czemu nie potraktować tego jak codziennej kąpieli czy nakładania kremu na twarz. Ot codzienna podstawowa pielęgnacja. A dajemy sobie sobie szansę na wymarzone paznokcie. Ja robię fotki raz na kilka miesięcy, bo z miesiąca na miesiąc zmian specjalnie nie widać i to demotywuje. A po kilku już coś widać i to daje kopa.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-09-05 o 13:13
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 13:28   #370
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Mów mi tak jeszcze Cieszę się, że mój pomysł Ci pomógł

Edit: Lavender8, ja też polecam na przyrost olejek z drzewa herbacianego. Mnie też przyrost ruszył dopiero kiedy zaczęłam go zapuszczać pod paznokcie. Najpierw solo, jak koleżanka wcześniej, potem stanowił połowę mojej mieszanki olejowej. Ale raczej wrócę do wcześniejszego sposobu, herbaciany solo, mieszanka bez niego osobno.
Ja też bardzo lubię olejek z drzewa herbacianego, przyrost mam po nim naprawdę dobry. Ja stosuję go w mieszankach-aktualnie z oliwką Babydream.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 14:29   #371
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dołączam się do głosu dziewczyn zakraplających olejek z drzewa herbacianego pod paznokieć i alterkę na skórki. U mnie też przyrost pojawił się dopiero jak zaczęłam stosować "herbaciaka" solo. A za jakieś 2 tyg strzeli mi rok olejowania - ale ten czas szybko leci...
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 15:17   #372
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
Dołączam się do głosu dziewczyn zakraplających olejek z drzewa herbacianego pod paznokieć i alterkę na skórki. U mnie też przyrost pojawił się dopiero jak zaczęłam stosować "herbaciaka" solo. A za jakieś 2 tyg strzeli mi rok olejowania - ale ten czas szybko leci...
Wiem, ze bylo pisane, ale jestem na tel i ciezko mi szykac. Gdzie i po ile mozna kupic ten olejek? Poszlabym od razu po pracy

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 17:24   #373
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Beatiska - w aptece, najlepiej takiej z naciskiem na ziola. Kilka-kilkanascie zl
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 18:47   #374
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Beatiska - w aptece, najlepiej takiej z naciskiem na ziola. Kilka-kilkanascie zl
dzięki.
I tak wskoczyłam po alterrę na przecenie do rossmana, ale się powstrzymywałam, żeby nie kupić tych 3 różnych olejków
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 19:15   #375
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

mi strasznie się nie podobał zapach alterra brzoza i pomarańcza jak kiedyś miałam, wyrzuciłam do kosza prawie całe opakowanie, tak mnie drażnił ten zapach
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 20:18   #376
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja też się skusiłam na promocję po tym jak napisałyście, że jest :P Mam alterę migdał i papaja i teraz dokupiłam limonka i oliwki. Chyba też się skuszę na ten herbaciany :P jutro idę do apteki zobaczymy co z tego będzie...dopiero 3 miesiące olejuję, także efekty ledwo zauważalne, paznokcie nadal słabiutkie ale minimalny przyrost mi się pojawił dość szybko i jak na razie się nie rusza chyba
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 13:54   #377
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

kupiłam olejek herbaciany i nałożyłam pod paznokcie zobaczymy czy przyrost ruszy, mozna go doleć do mieszanki rycynowego, bdfm? czy lepiej sam pod paznokiec kłaść?
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 14:08   #378
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

A to już jak Tobie będzie pasować, ale chyba lepiej zacząć od samego, zobaczysz, jak na Ciebie działa, później możesz dodawać do czegoś.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 14:34   #379
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Skusiłam się i kupiłam olejek z drzewa herbacianego (tak poprosiłam) a potem patrzę a tam napisane, że eteryczny, a w ulotce by nie stosować bezpośrednio na skórę :/ to chyba nie to o czym Wy mówicie ... muszę go albo rozcieńczyć albo kupić nowy, ten o którym Wy mówicie
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 14:56   #380
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Skusiłam się i kupiłam olejek z drzewa herbacianego (tak poprosiłam) a potem patrzę a tam napisane, że eteryczny, a w ulotce by nie stosować bezpośrednio na skórę :/ to chyba nie to o czym Wy mówicie ... muszę go albo rozcieńczyć albo kupić nowy, ten o którym Wy mówicie
Ja mialam cos takiego: http://3.bp.blogspot.com/-s7xe_Z6YnI...-04-50_651.jpg
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 16:02   #381
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
kupiłam olejek herbaciany i nałożyłam pod paznokcie zobaczymy czy przyrost ruszy, mozna go doleć do mieszanki rycynowego, bdfm? czy lepiej sam pod paznokiec kłaść?
Ja używam olejku z drzewa herbacianego, który jest w olejku do włosów GP z tymże dodatkiem(do skalpu mi nie przypasował, ale do paznokci owszem), mieszam go z oliwką BD tak, żeby drugiego było nieco więcej i do tego dodaję nieco olejku rycynowego.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:40   #382
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
A to już jak Tobie będzie pasować, ale chyba lepiej zacząć od samego, zobaczysz, jak na Ciebie działa, później możesz dodawać do czegoś.
Dzięki
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:46   #383
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ja mam taki http://www.tanie-leczenie.pl/images/14984B.jpg
Lepszy będzie do aromatyzacji z nawilżacza powietrza ... kupię nowy
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 18:20   #384
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

A ja od początku używam właśnie olejku z dopiskiem "eteryczny". Ale przeczytałam jego skład i zastosowanie (100% naturalnego olejku z drzewa herbacianego) i stwierdziłam, że niczym nie różni się od tych bez tego dopisku. A to, że jest na nim napisane, żeby nie dawać bezpośrednio na skórę, to myślę, że dlatego, że ma silne działanie antyseptyczne, ściagające i może wysuszać i podrazniać wrażliwą skórę. Na ulotce mojego stoi jednak jak byk, że można go kłaść punktowo na pryszcze, tylko rozcienczyć, można też kilka kropel wlać do wanny. Stwierdziłam więc, że skoro można na buzię i ciało, mimo że "eteryczny", to pod paznokcie nadaje się tym bardziej.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-09-06 o 18:22
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 18:46   #385
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Olejku herbacianego nie wolno stosować często i do tego solo. Olejek się wchłania do organizmu i niestety jest trucizną. Zawiera m.in. terpiren (można poczytać na necie). Ja niestety zatrułam się tym olejkiem (wchłonął się), trafiłam do szpitala...
Oczywiście można go używać, ale raz w tygodniu i w towarzystwie wody lub innych olejków.
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 19:02   #386
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

dzisiaj moja koleżanka miała kurs na paznokcie hybrydowe i zaprosiła mnie ze sobą bym jej towarzyszyla jako "modelka" śmiania mialyśmy co niemiara, tym bardziej że pierwszy raz mam z hybrydą doczynienia jedynie na minus jest to iż weszłam z dlugimi kwardatowymi paznokciami a wyszłam z krótkimi owalnymi... ehh i jak tu zapuszczac paznokcie? :P czy będę je robic dalej? szczerze wątpie, bo szkoda mi moich paznokci, z resztą nie lubie stagnacji i jeden kolor na 2 tygodnie to zdecydowanie za długo jak na mnie
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 21:36   #387
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja mam taki http://www.tanie-leczenie.pl/images/14984B.jpg
Lepszy będzie do aromatyzacji z nawilżacza powietrza ... kupię nowy
możesz go przecież używać do kąpieli, twoje paznokcie też wtedy na nim skorzystają

Edytowane przez 201606220925
Czas edycji: 2014-09-06 o 21:37
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 22:29   #388
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;48033421]możesz go przecież używać do kąpieli, twoje paznokcie też wtedy na nim skorzystają [/QUOTE]

Może tak zrobię w sumie to nie głupi pomysł akurat raz w tygodniu bym mogła sobie dłużej poleżeć w wannie
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 23:13   #389
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziewczyny, olejuję paznokcie dopiero od 10 dni, ale już widzę, że ich stan się trochę poprawił są bardziej błyszczące przede wszystkim i podrosły malutko ale jednak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (26,5 KB, 109 załadowań)
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 15:27   #390
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Olejku herbacianego nie wolno stosować często i do tego solo. Olejek się wchłania do organizmu i niestety jest trucizną. Zawiera m.in. terpiren (można poczytać na necie). Ja niestety zatrułam się tym olejkiem (wchłonął się), trafiłam do szpitala...
Oczywiście można go używać, ale raz w tygodniu i w towarzystwie wody lub innych olejków.
Hmmm... Nigdy o tym nie słyszałam. W żadnej ulotce też nie wyczytałam, że trzeba go ograniczać. Poczytam w takim razie na ten temat.

Zauważyłam właśnie, że czubek szklanego pilnika "for your beauty" świetnie nadaje się do odsuwania uperdliwych skórek, z którymi drewniany patyczek sobie nie radzi. Tylko trzeba to robić bardzo ostrożnie i delikatnie.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.