Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-08, 12:11   #4651
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Ismenko, ja żałuję, że do AK się nie wybrałam, bo Ty masz takie piękne, duże i naturalne te piersi, a wyjściówkę też miałaś malutką, czyli da się. No cudne są po prostu.
Też myślałam, żeby się jeszcze do kogoś wybrać na konsultację, ale boję się, że powie coś innego i wtedy kolejny stres - nie wiadomo, co robić, kogo słuchać.
Poprawki nie chciałabym robić. Oby nie trzeba było.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 12:32   #4652
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Komtesa jesteśmy z Tobą! Jesteś dzielna, na pewno przetrwasz te 4 miesiące

Jednak dla pewności uważam tak jak dziewczyny, że powinnaś wybrać się jeszcze do innego specjalisty. Nie mam nic do Twojego lekarza, ale dla mnie to dziwne, że przyczyną jest brak skóry pod sutkiem. Z tego co wywnioskowałam jesteś po porodzie, więc skórę powinnaś mieć trochę rozciągniętą. Ja miałam jeszcze mniejszą wyjściówkę niż Ty, nie rodziłam, lekarz mi po operce powiedział, że miałam tak zbitą skórę, że się siłował z nią przy wkładaniu implantu i większego już by nie wcisnął. AB przy pierwszej konsultacji od razu mi powiedział, że jest większe ryzyko bubble dubble, bo mam właśnie mało skóry pod brodawkami. I u mnie ta skóra się rozciągnęła, a u Ciebie nie? Na dodatek masz mniejszy implant.

Rozumiem, że boisz się mętliku w głowie, ale ja bym na Twoim miejscu poszła do kogoś innego i zapytała się o przyczynę tego powikłania. To, że za mało skóry jest po piersią mnie nie przekonuje. Lekarz znał twoje wymiary, powinien wg mnie to przewidzieć.

Trzymaj się!
__________________
27.01.16 konsultacja u A.B. Warszawa
06.05.16 konsultacja u J.J. Wrocław > operacja! 21.06.16 Mentor CPG 332 305cc
Peg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 12:46   #4653
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Komtesa wspolczuje strasznie oby pas zdziałał cuda i kolejna operacja nie była konieczna!
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 12:47   #4654
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

komtesa to oczywiste,rozumiem Cię. Poprawka to ostateczność. Oby pas pomógł . Mocno kciuki trzymam by tak się stało ,żebyś mogła cieszyć się w pełni pięknymi piersiami!
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 12:49   #4655
Joyfull
Raczkowanie
 
Avatar Joyfull
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Hej hej hej żyję!!!!😀😀😀😀. Ból 7/10 tylko z pulsem mam problem. Boli mnie w okolicach mostka a cyce są ale chyba było warto. Jak bede mogla to wysle foty
__________________
Joyfull / happy

B/74/170/59

08.07.2016 drJ.S/BB Polytech 380cc anatomy 12cm/projekcja 5,1cmr

11.03.2016 dr J.S/BB
27.03.2015-powieki górne dr J.S😀😀😀😀
Joyfull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 13:17   #4656
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Joyfull gratulacje obyś przetrwała te pierwsze dni tak jak nasze forumowe terminatory z emmanuelle na czele Ale jak już myślisz o robieniu fot to znaczy, że jest bardzo dobrze, ja tam przez pierwszy tydzień chciałam tylko cierpieć sobie w spokoju pod kołderką
__________________
27.01.16 konsultacja u A.B. Warszawa
06.05.16 konsultacja u J.J. Wrocław > operacja! 21.06.16 Mentor CPG 332 305cc
Peg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 13:48   #4657
Agataa34
Raczkowanie
 
Avatar Agataa34
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 179
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Joyfull Pokaż wiadomość
Hej hej hej żyję!!!!😀😀😀😀. Ból 7/10 tylko z pulsem mam problem. Boli mnie w okolicach mostka a cyce są ale chyba było warto. Jak bede mogla to wysle foty
Gratulacje, szybciutko poszło, życzę zero bólu i zadowolenia
__________________
69 pod/85//173/50 BB J.S. polytech
prawa 240cc
10,5/8,8/5,5 lewa 280cc 11/9,2/5,7
Agataa34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 13:56   #4658
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Witam Was po długiej przerwie.
Musiałam trochę ochłonąć, żeby napisać.
No więc tak… hmm… od czego zacząć? Od ubiegłej środy chyba, kiedy to poszłam zmartwiona moimi krzywymi cyckami do lekarza.
Powiem Wam tak. Szłam przestraszona, żeby to nie była ta nieszczęsna torebka, ale w duchu miałam nadzieję, że lekarz się uśmiechnie i powie coś w stylu: „Proszę pani, spokojnie. Ma pani piękne piersi, a ten jeden szybciutko dogoni drugi i będą śliczniutkie i równiutkie”.
Tak się nie stało. Lekarz powiedział, że na torebkę za wcześnie (wiem, że u niektórych to się jednak zdarzało po miesiącu), ale profilaktycznie przed następną wizytą mam zrobić USG.
Potem dokładnie oglądał moje piersi. Kazał mi łączyć przed sobą dłonie (jak do pacierza) i mocno napinać mięśnie, rozluźniać, napinać, podnosić do góry, łączyć nad głową. Potem kazał się położyć. Macał, uciskał, robił zdjęcia…
Stwierdził, że jest problem z zejściem tej prawej piersi, bo ona na wyjściu była mniejsza. W prawej fałd podpiersiowy pięknie się wypełnił, natomiast w lewej tej skóry pod brodawką jest dużo mniej i ten implant po prostu nie ma tam miejsca, nie ma gdzie zejść.
Powiedział, że możemy zrobić cięcie nad brodawką – wyciąć ze skóry taki księżyc i podciągnąć w ten sposób brodawkę, ale to najwcześniej za rok.
Na samą myśl zrobiło mi się niedobrze (nie dosłownie oczywiście). Nie po to robiłam cięcia pod piersiami, żeby potem mieć jeszcze blizny wokół brodawki. Poza tym, jak pociągnie tę brodawkę do góry, to nie dość, że ona się powiększy, to jeszcze będzie jajowata.
Na razie dostałam zalecenia: masować prawą pierś 3 razy dziennie po 15 minut, żeby rozciągać skórę i nosić pas uciskowy, ale tak, żeby przyciskał prawą pierś od góry, a lewą – bo nie ma jak inaczej – niestety uciska od dołu.
No i najlepsze – mam nosić ten pas non-stop przez 4 MIESIĄCE!!! Do końca października! Wakacje, lato, aaaaa!
A najgorsze jest to, że nie wiadomo, czy to pomoże.
Chyba możecie mnie zrozumieć, że złapałam doła. L

Jak to wygląda w praktyce? Rzeczywiście noszę pas, ale takie noszenie ukosem jest bardzo niewygodne. Wklejam zdjęcie, żeby Wam to zobrazować. Noszenie pasa na prosto, tak, jak zwykle się zakłada, to przy tym mały pikuś. Mnie ten pas zjeżdża, przez co moim zdaniem nie do końca zsuwa implant, a raczej obniża brodawkę, przez co powoduje jeszcze większą asymetrię. Boję się też, że przez to, że idzie między piersiami, to jeszcze bardziej je od siebie oddali. Martwi mnie też to, że lewą (ładną) pierś wypycha na zewnątrz i do góry. Stresowałam się tym. Wysłałam lekarzowi zdjęcia z pasem i bez. Pokazałam tę zjeżdżająca brodawkę. Odpisał, żeby się tym nie przejmować i nosić, bo mimo wszystko ten pas obniża implant. Na szczęście doktorek odpowiada na maile. Napisał nawet, że mogę do niego przyjeżdżać, kiedy tylko jest w Lasermedzie. Widać, że chce pomóc, nie zbywa mnie.

Męczę się więc z tym pasem. Nie mogę nosić żadnych ubrań bez rękawów, bo widać go po pachą, żadnych gładkich czy cienkich, bo go po prostu widać i jeszcze brodawki się odznaczają, przy czym jedna fruwa wysoko, a druga patrzy w dół. Zakładam więc tylko koszule z kieszeniami na cyckach – jeansowe, flanelowe, w kratę itp. Trochę ostatnio pokombinowałam – tu sobie przewiążę, tu coś skróciłam, żeby nie wyglądać kompletnie jak ciotka.
Śpię nadal na plecach z dwiema poduszkami pod głową, bo wydaje mi się, że skoro noszę ten pas, to na razie bok odpada.

Po 9 dniach nie widzę żadnej różnicy. Po wakacjach znowu pstryknę fotki i zobaczymy.

I jeszcze na dobitkę dodam, że z tą moją temperaturą to jeszcze nie jest do końca w porządku. Coś ta narkoza poprzestawiała mi tryby i raz mam 36,4 raz 37,3.
A i jeszcze byłam u trychologa. Ta mi powiedziała, że nie rosną mi żadne włosy, a te, które mi wyrwała do badania, to i tak by wypadły, bo martwe lub chore cebulki miała.
Pięknie jest po prostu. Tra la la.

Ale nie poddaję się! Walczę! Wyglądam z tym pasem, jak dziewczyna z mojego avatara. Tylko mi łuk doczepić. Też sobie wybrałam avatarek!
Komtesa no szczerze Ci współczuję.Każdy chciałby mieć od razu piękne piersi,jednak nie zawsze to się udaje...

Hmmm
[/FONT]Stwierdził, że jest problem z zejściem tej prawej piersi, bo ona na wyjściu była mniejsza. W prawej fałd podpiersiowy pięknie się wypełnił, natomiast w lewej tej skóry pod brodawką jest dużo mniej i ten implant po prostu nie ma tam miejsca, nie ma gdzie zejść.
[FONT=Calibri]Powiedział, że możemy zrobić cięcie nad brodawką – wyciąć ze skóry taki księżyc i podciągnąć w ten sposób brodawkę, ale to najwcześniej za rok.

Ja tam lekarzem nie jestem,ale na zdrowy rozum takich rzeczy nie dostrzega się przed tylko po?
Koniecznie idź do innego lekarza jeszcze.
Zeby nie było,że znowu Ci powycina jakieś księżyce,a potem okaże się ,że niepotrzebnie....
Skonsultuj to jak najprędzej!
No a powiedz czy Twój chłop Cię wspiera choć w tym wszystkim???
Przykro mi kochana...
Ciekawe jak Balonoowa....
Ehh... trza być dzielnym i dobrej myśli!to połowa sukcesu!

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Joyfull Pokaż wiadomość
Hej hej hej żyję!!!!😀😀😀😀. Ból 7/10 tylko z pulsem mam problem. Boli mnie w okolicach mostka a cyce są ale chyba było warto. Jak bede mogla to wysle foty
Gratki! Od dzisiaj życie będzie piękniejsze;-) ;-)
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 14:04   #4659
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Joyfull Pokaż wiadomość
Hej hej hej żyję!!!!. Ból 7/10 tylko z pulsem mam problem. Boli mnie w okolicach mostka a cyce są ale chyba było warto. Jak bede mogla to wysle foty

Gratujacje!!!!!
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 14:06   #4660
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Joyfull, odpoczywaj

Komtesa, ja nosiłam pas 3msc maj-lipiec, ja dałam radę to Ty tez czas czasem, ja juz czekam 1,5roku a prawy cyc ani drgnie ;-)
Powolutku a do przodu, 3maj sie i nie daj sie zwariować
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 15:21   #4661
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Joyfull gratulacje, wypoczywaj

Komtesa aż nie mogę uwierzyć ,że taka może być przyczyna , ale może warto pójść do innego dr. żeby się upewnić czy T.D. ma rację .Mam nadzieję ,że ten pas pomoże,trzymaj się
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 19:48   #4662
Joyfull
Raczkowanie
 
Avatar Joyfull
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dziękuję wam za wsparcie. Jest masskra. Ja teraz żałuję bo tak boli. Mam 37,5 i sięmartwię
__________________
Joyfull / happy

B/74/170/59

08.07.2016 drJ.S/BB Polytech 380cc anatomy 12cm/projekcja 5,1cmr

11.03.2016 dr J.S/BB
27.03.2015-powieki górne dr J.S😀😀😀😀
Joyfull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 19:59   #4663
emmanuelle89
Raczkowanie
 
Avatar emmanuelle89
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 91
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dzisiaj minął równy miesiąc! O tej porze kładli mnie.po raz drugi na stół bo zrobił się krwiak. Wiecie czego najbardziej się bałam. Ze będą ponownie otwierać i blizna zrobi się brzydsza haha. Nic bardziej mylnego obie blizny są przepiękne i rowniutkie AK to chyba esteta nic.mnie nie boli juz. Jestem przeszczesliwa. Piersi wyglądają tak jak sobie to wymarzylam i tak jak dzień przed operacja wybralam foto jednej z dziewczyn z beauty -to właśnie takie są ♡ mogę spać na brzuchu juz. Ale nie robie tego bo się boje chociaż raz się tak w nocy obudziłam. ;( pierwsza myśl "co ty zdurnialas dziewczyno???"hah.zasypia m czasem na boku (czy to nie za wcześnie? ) i ćwiczę juz nogi (dr pozwolił).valy czas nosze swój stanik pooperacyjny. Za tydz idę na ślub i niestety nie będę mogła mieć stanika takiego stricte trzymającego dlatego już się martwię ale wierzę że będzie ok!!!to tylko jedna noc!

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Joufull będzie baloalo tylko dziś

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
emmanuelle89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 20:11   #4664
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Joyfull Pokaż wiadomość
Dziękuję wam za wsparcie. Jest masskra. Ja teraz żałuję bo tak boli. Mam 37,5 i sięmartwię
Jofull trzymaj się dzielnie!!!nie żałuj,bo ból minie a cyce zostaną!!!
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 21:16   #4665
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Witam jako nowa w wątku
Piszę z zapytaniem czy słyszała któraś z Was bądz operowała si e u dr S.Dratwy? Przyjmuje w Bydgoszczy oraz w Gdańskiej Perfect Medice..gdzie jedna z pań zapisała mnie na konsultację tłumacząc,że dobry, a do innych są wielomiesięczne terminy oczekiwania ( a Ja zasięgnąć opinii lekarza czy da się 'coś' zrobić wolałabym szybciej.. )
jakiego rodzaju oraz wielkości ów dr preferuje implanty? Przyznam,że mój biust spędza mi sen z powiek.. miseczka A a od zawsze podobały mi się takie duże(choć bez przesady) okrągłe piersi a różne słyszalam teorie,że w takich przypadkach niewiele się da i trzeba zabieg dwuetapowy lub implanty anatomiczne.
no i sama już nie wiem..a o tym lekarzu praktycznie żadnych opini w sieci
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 22:21   #4666
ommarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 20
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cześć dziewczyny, czytam Was od jakiegoś czasu i musze przyznać,ze duzo porad tu znalazłam.
Mam konsultacje u dr. W. W. We Wrocławiu na 15 lipca i już mam operacje umówioną na 2 sierpnia. Stresuje sie i ciesze na zmianę, chyba zwariuje niedługo!
Mam duża asymetrię piersi (tak spokojnie o 1 rozmiar prawa pierś mniejsza), taka natura....cóż.
Po przeczytaniu paru postów zaczęłam sie poważnie martwić o to schodzenie piersi,ze czasami jedna pozostaje w gorze,bo nie ma miejsca na implant.
Cholewcia, na prawdę sie zmartwiłam. Miała któraś z Was takie piersi przed operacja?
Sama nie wiem, bo mam prawie 40 lat i dwójkę wykarmiłam piersią, wiec skóra była rozciągnięta ale czy to o to chodzi???
Aaaaaaaaaa
ommarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 22:43   #4667
emmanuelle89
Raczkowanie
 
Avatar emmanuelle89
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 91
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Omarta ja np byłam całkowita zerówka i ładnie schodzą. Nie wiem szczerze mówią czy jeszcze powinny zejść czy nie. Mi się podoba juz tak jak jest. Nawet jeśli nie zeszły całkowicie. Najważniejsze to nie dać się zwariować. I nie oglądać z.kazdej strony i doszukiwać się czegoś..asymetrii. torebek itd. Jak będzie to będzie. Takie życie. A teraz się tym nie.martwie. grunt.to trzymać się zalecen tj odpowiedni stanik,odpoczynek itd...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
emmanuelle89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 23:04   #4668
beauty and smart
Raczkowanie
 
Avatar beauty and smart
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Joyfull trzymam za Ciebie kciuki - jesteś twarda i dasz rade, pamietaj Ja już za 3 dni będę przeżywała to samo a Ty będziesz czuła się już coraz lepiej Buziaki!
beauty and smart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 05:51   #4669
Joyfull
Raczkowanie
 
Avatar Joyfull
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Pierwsza boc za mną. Masakra. Nie chcę tu straszyć przyszly cycolinki ale każdy jest inny. Ja cierpię atrasznie plus ten ból pleców!!! Ale już wstałam tak więc idzie ku dobremu oby. Tyle kroplowek przeciwbolowych to jeszcze nie miałam , ale wyczerpalam limit. Do uslyszenia. Cmok
__________________
Joyfull / happy

B/74/170/59

08.07.2016 drJ.S/BB Polytech 380cc anatomy 12cm/projekcja 5,1cmr

11.03.2016 dr J.S/BB
27.03.2015-powieki górne dr J.S😀😀😀😀
Joyfull jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 06:45   #4670
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dziewczyny chciałam się wtrącić się z jednym pytaniem bo wiem że są tu osoby które się świetnie orientują w tych tematach. Polecacie zabieg termoliftingu Zaffiro na brzuch po ciąży? Jak wciągam brzuch i zegnę się wpół to wygląda jak u starej babci :-/ jak wasza skóra po ciąży?
__________________
63 - 62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 07:15   #4671
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Joyfull, odpoczywaj

Komtesa, ja nosiłam pas 3msc maj-lipiec, ja dałam radę to Ty tez czas czasem, ja juz czekam 1,5roku a prawy cyc ani drgnie ;-)
Powolutku a do przodu, 3maj sie i nie daj sie zwariować
Dzięki szann. Właśnie się zastanawiałam, dlaczego Ty nosiłaś pas, bo na Twoich zdjęciach nie widziałam niczego niepokojącego. Nosiłaś na obie czy na jedną? Do tej pory też nie wiem, czemu robisz poprawkę- po prostu chcesz większe, czy przez to, że prawy cyc "ani drgnie"? O co chodzi z tym prawym cycem, bo ja niczego nie widzę?
Cytat:
Napisane przez Judyta71 Pokaż wiadomość
Joyfull gratulacje, wypoczywaj

Komtesa aż nie mogę uwierzyć ,że taka może być przyczyna , ale może warto pójść do innego dr. żeby się upewnić czy T.D. ma rację .Mam nadzieję ,że ten pas pomoże,trzymaj się
Ja też w to nie wierzę, bo wystarczy, że nacisnę na cyc od góry i skóra już jest rozciągnięta.
Cytat:
Napisane przez Joyfull Pokaż wiadomość
Dziękuję wam za wsparcie. Jest masskra. Ja teraz żałuję bo tak boli. Mam 37,5 i sięmartwię
Joyfull, gratulacje! Ból musisz wytrzymać, ale się tym nie martw, pomyśl, że to tylko kilka dni. Dasz radę. Temperatura do 37,5 to normalne po operacji, zdarza się bardzo często.

Któraś pytała o męża. Sprawdził się w tej sytuacji w 100%. Wspiera mnie. Twierdzi, że to na pewno z czasem zejdzie, zmięknie i będzie pięknie, że na początku sama mu mówiłam, że na efekt trzeba poczekać pół roku. Poza tym mówi, że nawet takie mu się podobają.

Ismenko, tak się zastanawiałam, myślisz, że jakbym napisała maila do Twojego doktorka i przesłała zdjęcia, to by mi odpisał? Jest taka szansa?
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 07:36   #4672
emmanuelle89
Raczkowanie
 
Avatar emmanuelle89
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 91
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Może i odpisze ale nie możesz podjechać na konsultacje gdzieś. ?? Żaden lekarz za bardzo nie będzie chciał się wypowiadać na pracy innego lekarza i to na.dodatek na podstawie zdjęć ) ja do AK idę w sierpniu na pierwszą konsultacje po operce. Mam nadzieje ze będzie wszystko ok )

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
emmanuelle89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 08:07   #4673
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez ommarta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czytam Was od jakiegoś czasu i musze przyznać,ze duzo porad tu znalazłam.
Mam konsultacje u dr. W. W. We Wrocławiu na 15 lipca i już mam operacje umówioną na 2 sierpnia. Stresuje sie i ciesze na zmianę, chyba zwariuje niedługo!
Mam duża asymetrię piersi (tak spokojnie o 1 rozmiar prawa pierś mniejsza), taka natura....cóż.
Po przeczytaniu paru postów zaczęłam sie poważnie martwić o to schodzenie piersi,ze czasami jedna pozostaje w gorze,bo nie ma miejsca na implant.
Cholewcia, na prawdę sie zmartwiłam. Miała któraś z Was takie piersi przed operacja?
Sama nie wiem, bo mam prawie 40 lat i dwójkę wykarmiłam piersią, wiec skóra była rozciągnięta ale czy to o to chodzi???
Aaaaaaaaaa
Ja też jestem 40+ i miałam sporą asymetrię , jestem 2 msc. po op. i na razie jest w miarę ,ale jak będzie dalej to czas pokaże .Mam jednakowe implanty ,a plastyki jednej piersi nie chciałam ,wolę mieć trochę nierówne jeśli chodzi o wielkość,skóry i gruczołu też miałam dużo ,ale mięśnia mało ,a że dr. nie chciał go nadcinać to włożył mniejsze implanty

Joyfull trzymaj się ,za kilka dni zapomnisz o tym bólu jak każda z nas, która to ma za sobą

Pozdrowienia dziewczyny

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

Komtes ze zdjęć może być trudno ocenić dr.,bo może uznać na pierwszy rzut że albo mięsień nie puścił ,albo kieszeń za wysoko podszyta, u Baloonowej wyglądało ,że za duża kieszeń i dlatego implanty się przesuwają .Na podstawie zdjęcia na pewno nie da się stwierdzić ,że np.możesz mieć za mało skóry ,gdyby tak naprawdę było ,też uważam ,że najlepsza jest konsultacja
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 08:53   #4674
ommarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 20
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dzieki za odpowiedzi
Wypytam o to lekarza i dam Wam znać, tak aby tez inne wiedziały Grunt to dzielenie sie informacjami

Ja raczej musze mieć inne rozmiary implantów, bo różnica jest tak duża, ze teraz mogłabym kupować dwa rożne rozmiary staników i je zszywać..... Wiec chce ta różnice zlikwidować, bo przez to właśnie nosze te usztywniane staniki, których mam serdecznie dosyć! Odkąd zdecydowałam sie na operacje, to coraz bardziej mi przeszkadzają te druciaki hehe Jak wszystko pójdzie dobrze,to z radości zrobię chyba jakąś akcje palenia staników usztywnianych i gąbczastych .
ommarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 10:07   #4675
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Joyfull nie załamuj się! Każdego dnia ból będzie mniejszy. Poukładaj sobie poduchy pod plecami. Jaki implant masz włożony?

Kontrast, bardzo Ci współczuję i trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze ulozylo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.04.2016 A.K. Katowice
Przed: 68/88 cm, 160, 58 kg
Sebbin 395cc 11,4 5,7
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 10:34   #4676
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam się wtrącić się z jednym pytaniem bo wiem że są tu osoby które się świetnie orientują w tych tematach. Polecacie zabieg termoliftingu Zaffiro na brzuch po ciąży? Jak wciągam brzuch i zegnę się wpół to wygląda jak u starej babci :-/ jak wasza skóra po ciąży?

Polecam dermaroller hehe duzo tanszy a bardzo skuteczny!!
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 11:27   #4677
ommarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 20
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dziewczyny, Sorki,ze zapodam takiego doła, ale mąż mnie straszy ciagle...
Nie boicie sie, ze nie wybudzicie sie z narkozy, czy coś pójdzie źle i zapadnięcie w śpiączkę itp.?
Mąż mi każe wykupywać ubezpieczenie jakby mnie sparaliżowało i jakbym osierociła dzieci. Pytał sie co ma dzieciom powiedziec jeśli umrę.
ommarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 11:32   #4678
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez ommarta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Sorki,ze zapodam takiego doła, ale mąż mnie straszy ciagle...
Nie boicie sie, ze nie wybudzicie sie z narkozy, czy coś pójdzie źle i zapadnięcie w śpiączkę itp.?
Mąż mi każe wykupywać ubezpieczenie jakby mnie sparaliżowało i jakbym osierociła dzieci. Pytał sie co ma dzieciom powiedziec jeśli umrę.
Hej dziewczęta nowe i stare ;-)
Widzę,że mąż optymista :-D
A tak poważnie to oczywiście,że się boję! Mam dwójkę dzieci i robię operkę z własnego wyboru a nie z musu. Przeraża mnie to... ale trzeba być dobrej myśli i wierzyć w to,że wszystko będzie dobrze ;-)

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Joyfull jak tam???
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 12:15   #4679
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez ommarta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Sorki,ze zapodam takiego doła, ale mąż mnie straszy ciagle...
Nie boicie sie, ze nie wybudzicie sie z narkozy, czy coś pójdzie źle i zapadnięcie w śpiączkę itp.?
Mąż mi każe wykupywać ubezpieczenie jakby mnie sparaliżowało i jakbym osierociła dzieci. Pytał sie co ma dzieciom powiedziec jeśli umrę.
Niezły szantaż... to trochę nie w porządku ze strony Twojego męża. Oczywiście każda z nas się bała, ale trzeba myśleć racjonalnie i brać pod uwagę fakty. A fakty są takie, że przypadki ciężkich powikłań po narkozie to ułamek procenta wszystkich wykonywanych operacji. Ja rozumowałam tak - mam 2 wyjścia: albo do końca życia będę się bać i jednocześnie męczyć z tymi pryszczami, albo idę pod nóż i mam biust. Trzeba podjąć to ryzyko i tyle, nie ma innej możliwości.

Wstawiłam do albumu zdjęcia moich kruszynek po 17 dniach. Póki co bardzo mi się podobają, jestem mega zadowolona Jedyny mankament to blizny, są sinoczerwone i rzucają się w oczy. Zaczęłam już przyklejać na nie sutricon, może niedługo zbledną.
__________________
27.01.16 konsultacja u A.B. Warszawa
06.05.16 konsultacja u J.J. Wrocław > operacja! 21.06.16 Mentor CPG 332 305cc
Peg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 12:26   #4680
KKrajanka
Raczkowanie
 
Avatar KKrajanka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 275
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Zastraszanie i szantaż, zgadza sie.
"A jak umrzesz, to co mam dzieciom powiedziec? Ze chciałaś zrobic cycki i przez to dzieci matki nie maja?"
Już kilka lat to wałkuje i teraz w końcu sie zdecydowałam i tez w jakiś lepszy dzien przekonałam męża. A teraz mam kaznia. No ale mam już tak dosyć małych, nierównych cycków, ze musze coś z tym zrobic.
40ka na karku ale przecież jeszcze jakieś min 10 lat cieszenia sie silikonami mi zostało. Już bym chciała być po
Ps.zmienilam nika, tak jakos bardziej mi pasuje

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Niezły szantaż... to trochę nie w porządku ze strony Twojego męża. Oczywiście każda z nas się bała, ale trzeba myśleć racjonalnie i brać pod uwagę fakty. A fakty są takie, że przypadki ciężkich powikłań po narkozie to ułamek procenta wszystkich wykonywanych operacji. Ja rozumowałam tak - mam 2 wyjścia: albo do końca życia będę się bać i jednocześnie męczyć z tymi pryszczami, albo idę pod nóż i mam biust. Trzeba podjąć to ryzyko i tyle, nie ma innej możliwości.

Wstawiłam do albumu zdjęcia moich kruszynek po 17 dniach. Póki co bardzo mi się podobają, jestem mega zadowolona Jedyny mankament to blizny, są sinoczerwone i rzucają się w oczy. Zaczęłam już przyklejać na nie sutricon, może niedługo zbledną.
Trochę niezorientowany jestem....gdzie jest ten album ze zdjęciami?

Edytowane przez KKrajanka
Czas edycji: 2016-07-09 o 12:27
KKrajanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-10 13:50:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.