Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-09, 13:00   #4681
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Niezły szantaż... to trochę nie w porządku ze strony Twojego męża. Oczywiście każda z nas się bała, ale trzeba myśleć racjonalnie i brać pod uwagę fakty. A fakty są takie, że przypadki ciężkich powikłań po narkozie to ułamek procenta wszystkich wykonywanych operacji. Ja rozumowałam tak - mam 2 wyjścia: albo do końca życia będę się bać i jednocześnie męczyć z tymi pryszczami, albo idę pod nóż i mam biust. Trzeba podjąć to ryzyko i tyle, nie ma innej możliwości.

Wstawiłam do albumu zdjęcia moich kruszynek po 17 dniach. Póki co bardzo mi się podobają, jestem mega zadowolona Jedyny mankament to blizny, są sinoczerwone i rzucają się w oczy. Zaczęłam już przyklejać na nie sutricon, może niedługo zbledną.
Peg moja droga przypomnij mi dlaczego akurat takie implanty masz?w sensie rozmiar? Chciałaś takie czy po prostu większe nie weszły? Moja koleżanka ma takie z zerowej wyjściówki.Efekt bardzo naturalny.
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 13:09   #4682
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez ommarta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Sorki,ze zapodam takiego doła, ale mąż mnie straszy ciagle...
Nie boicie sie, ze nie wybudzicie sie z narkozy, czy coś pójdzie źle i zapadnięcie w śpiączkę itp.?
Mąż mi każe wykupywać ubezpieczenie jakby mnie sparaliżowało i jakbym osierociła dzieci. Pytał sie co ma dzieciom powiedziec jeśli umrę.
ja zadecydowałam sama dowiedział się przez przypadek,bo zostawiłam włączony komputer,ale żadnych komentarzy nie było tylko -chcesz to rób i koniec,ja mam dorosłe dzieciątko i on to nawet nie wiedział ,chyba że się domyślił jak zaczęłam ubierać letnie rzeczy ,ale zero reakcji, więcej nikt nie wie ,no kolega co prawda mi żyć nie daje i pyta ,ja zaprzeczam ,a męża nie ma śmiałości zapytać
jak się tak boi to niech ci wykupi sam to ubezpieczenie , bo na zawał zejdzie zanim zrobisz op.
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 13:28   #4683
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Niezły szantaż... to trochę nie w porządku ze strony Twojego męża. Oczywiście każda z nas się bała, ale trzeba myśleć racjonalnie i brać pod uwagę fakty. A fakty są takie, że przypadki ciężkich powikłań po narkozie to ułamek procenta wszystkich wykonywanych operacji. Ja rozumowałam tak - mam 2 wyjścia: albo do końca życia będę się bać i jednocześnie męczyć z tymi pryszczami, albo idę pod nóż i mam biust. Trzeba podjąć to ryzyko i tyle, nie ma innej możliwości.

Wstawiłam do albumu zdjęcia moich kruszynek po 17 dniach. Póki co bardzo mi się podobają, jestem mega zadowolona Jedyny mankament to blizny, są sinoczerwone i rzucają się w oczy. Zaczęłam już przyklejać na nie sutricon, może niedługo zbledną.
Peg ja nie jestem do końca pewna, ale chyba za wcześnie na te plastry. Najwcześniej to 4-6 tyg, bo mogą bliznę rozpuścić czy jakoś tak. Dziewczyny wypowiedzcie się, bo nie wiem czy dobrze mówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.04.2016 A.K. Katowice
Przed: 68/88 cm, 160, 58 kg
Sebbin 395cc 11,4 5,7
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 13:42   #4684
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez FancyDesire Pokaż wiadomość
Peg ja nie jestem do końca pewna, ale chyba za wcześnie na te plastry. Najwcześniej to 4-6 tyg, bo mogą bliznę rozpuścić czy jakoś tak. Dziewczyny wypowiedzcie się, bo nie wiem czy dobrze mówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dobrze mowisz! Plastry i masci dopiero po miesiacu, chyba kazdy lekarz tak zaleca.

Peg poczekaj jeszcze.
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 14:08   #4685
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez KKrajanka
Trochę niezorientowany jestem....gdzie jest ten album ze zdjęciami?
KKrajanka musisz pozapraszać do znajomych żeby widzieć albumy. Najlepiej wstaw też zdjęcie swojej wyjściówki.
Cytat:
Napisane przez maleficenta
Peg moja droga przypomnij mi dlaczego akurat takie implanty masz?w sensie rozmiar? Chciałaś takie czy po prostu większe nie weszły? Moja koleżanka ma takie z zerowej wyjściówki.Efekt bardzo naturalny.
Mam takie, bo doktor powiedział, że to max jaki może mi włożyć Zgodziłam się bez gadania, bo zawsze chciałam mieć zgrabne C, takie żeby poprawić proporcje sylwetki i żeby nie było problemów z kupowaniem staników. To prawda, że w ubraniu giną, zwłaszcza teraz gdy mogę nosić tylko sportowiec, ale nago są dla mnie idealne

Ojej, FancyDesire i Biyadhoo dzięki za zwrócenie uwagi!! Kurcze, mój doktorek powiedział, że mogę zacząć przyklejać plastry i smarować na zmianę tydzień po zdjęciu szwów Nawet się upewniałam i pytałam babeczki, z którą się operowałam, czy jej też tak zalecił i powiedziała, że tak. A teraz faktycznie jak odkleiłam te plasterki po nocy to mam wrażenie, że blizna stała się ciemniejsza i jeszcze bardziej widoczna.

Czyli mówicie że nic z nimi nie robić? A zaklejać je zwykłymi plastrami żeby stanik się nie ocierał? Bo jak zdejmuję sportowiec to mam ślady ucisku w miejscu blizn, niby nie czuję bólu, ale może one nie powinny być tak drażnione przez tą gumkę?
__________________
27.01.16 konsultacja u A.B. Warszawa
06.05.16 konsultacja u J.J. Wrocław > operacja! 21.06.16 Mentor CPG 332 305cc
Peg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 14:55   #4686
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
KKrajanka musisz pozapraszać do znajomych żeby widzieć albumy. Najlepiej wstaw też zdjęcie swojej wyjściówki.

Mam takie, bo doktor powiedział, że to max jaki może mi włożyć Zgodziłam się bez gadania, bo zawsze chciałam mieć zgrabne C, takie żeby poprawić proporcje sylwetki i żeby nie było problemów z kupowaniem staników. To prawda, że w ubraniu giną, zwłaszcza teraz gdy mogę nosić tylko sportowiec, ale nago są dla mnie idealne

Ojej, FancyDesire i Biyadhoo dzięki za zwrócenie uwagi!! Kurcze, mój doktorek powiedział, że mogę zacząć przyklejać plastry i smarować na zmianę tydzień po zdjęciu szwów Nawet się upewniałam i pytałam babeczki, z którą się operowałam, czy jej też tak zalecił i powiedziała, że tak. A teraz faktycznie jak odkleiłam te plasterki po nocy to mam wrażenie, że blizna stała się ciemniejsza i jeszcze bardziej widoczna.

Czyli mówicie że nic z nimi nie robić? A zaklejać je zwykłymi plastrami żeby stanik się nie ocierał? Bo jak zdejmuję sportowiec to mam ślady ucisku w miejscu blizn, niby nie czuję bólu, ale może one nie powinny być tak drażnione przez tą gumkę?
Ja wkładałam sobie takie waciki jałowe na bliznę, a to że jest czerwona, to normalne, zbieleje jak się zagoi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.04.2016 A.K. Katowice
Przed: 68/88 cm, 160, 58 kg
Sebbin 395cc 11,4 5,7
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 15:08   #4687
beauty and smart
Raczkowanie
 
Avatar beauty and smart
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Kurde dziewczyny, ja usg piersi zostawiłam na ostatni moment i dziś byłam a w pn operacja. W prawej piersi mam 1cm guzka ale ponoć jakiś niegroźny typowy dla młodych kobiet i jak się nie bedzie powiekszał to spokojnie moge z nim żyć, tylko co pół roku mam kontrolować. Więc generalnie chyba tragedii nie ma ale teraz się boję - myślicie że z tego powodu mogą mi odmówić operki czy przy takich małych zmianach nie ma takiego problemu? Miała nktóraś podobnie ?
beauty and smart jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 15:26   #4688
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez beauty and smart Pokaż wiadomość
Kurde dziewczyny, ja usg piersi zostawiłam na ostatni moment i dziś byłam a w pn operacja. W prawej piersi mam 1cm guzka ale ponoć jakiś niegroźny typowy dla młodych kobiet i jak się nie bedzie powiekszał to spokojnie moge z nim żyć, tylko co pół roku mam kontrolować. Więc generalnie chyba tragedii nie ma ale teraz się boję - myślicie że z tego powodu mogą mi odmówić operki czy przy takich małych zmianach nie ma takiego problemu? Miała nktóraś podobnie ?
Ja robiłam 3 tyg.przed planowaną operką i wykryli mi 0,5cm torbiela w piersi.Lekarz na Usg powiedział mi,że to nie będzie przeciwskazaniem do operacji,ale szybko napisałam do swojego lekarza T.K czy to przeciwskazanie i odp.mi,że nie. A co Ci powiedział lekarz,który robił usg?
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 15:30   #4689
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Taka mała rolka którą można sobie kupić? :P To to?
__________________
63 - 62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 15:42   #4690
beauty and smart
Raczkowanie
 
Avatar beauty and smart
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Ja może głupio zrobiłam bo wstydziłam się przyznać dlaczego robię to badanie i na początku już powiedziałam ze przychodzę profilaktycznie się zbadać więc do operacji się nie odniósł, no ale uspokajał mnie że półki co ten guzek żadnej interwencji nie potrzebuje. No cóż , pewnie w pn rano się dowiem co i jak
beauty and smart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 16:17   #4691
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
Taka mała rolka którą można sobie kupić? :P To to?

Tak to to
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 16:57   #4692
Agataa34
Raczkowanie
 
Avatar Agataa34
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 179
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez ommarta Pokaż wiadomość
Ja raczej musze mieć inne rozmiary implantów, bo różnica jest tak duża, ze teraz mogłabym kupować dwa rożne rozmiary staników i je zszywać..... Wiec chce ta różnice zlikwidować, bo przez to właśnie nosze te usztywniane staniki, których mam serdecznie dosyć! Odkąd zdecydowałam sie na operacje, to coraz bardziej mi przeszkadzają te druciaki hehe Jak wszystko pójdzie dobrze,to z radości zrobię chyba jakąś akcje palenia staników usztywnianych i gąbczastych .
To u mnie odmienny problem, jako maniaczka bielizny mam sporą kolekcję staników i właśnie strasznie mi żal, że po zabiegu nie będą mi już pasować

Cytat:
Napisane przez Joyfull Pokaż wiadomość
Pierwsza boc za mną. Masakra. Nie chcę tu straszyć przyszly cycolinki ale każdy jest inny. Ja cierpię atrasznie plus ten ból pleców!!! Ale już wstałam tak więc idzie ku dobremu oby. Tyle kroplowek przeciwbolowych to jeszcze nie miałam , ale wyczerpalam limit. Do uslyszenia. Cmok
Trzymaj się, będzie tylko lepiej
__________________
69 pod/85//173/50 BB J.S. polytech
prawa 240cc
10,5/8,8/5,5 lewa 280cc 11/9,2/5,7
Agataa34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 17:02   #4693
KKrajanka
Raczkowanie
 
Avatar KKrajanka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 275
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

[QUOTE=Peg;62809961]KKrajanka musisz pozapraszać do znajomych żeby widzieć albumy. Najlepiej wstaw też zdjęcie swojej wyjściówki.

Jjjjeny ale moje piersi sa aaaaaa Wstawię jak zrobię nowe. Aby przynajmniej był jakiś pozytyw pod koniec oglądania zdjeć hehe
KKrajanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 18:07   #4694
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Peg jak kleiłam blizny od 3 tyg, nic się z nimi nie działo ,a i tak na razie jedna super , a w drugiej są zgrubienia ,ale to dopiero 5 tyg. ,dr. mówił,że 3 msc. trzeba kleić

beauty and smart jak są małe guzki typu torbiel lub włókniak to robią op. ,gdyby to było coś poważnego to dr. napisał by w opisie i zalecił wykonanie biopsji, czyli wszystko u ciebie jest ok.
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 19:25   #4695
Joyfull
Raczkowanie
 
Avatar Joyfull
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Hej hej cycolinki. Wrzuciłam fotki
__________________
Joyfull / happy

B/74/170/59

08.07.2016 drJ.S/BB Polytech 380cc anatomy 12cm/projekcja 5,1cmr

11.03.2016 dr J.S/BB
27.03.2015-powieki górne dr J.S😀😀😀😀
Joyfull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 20:56   #4696
kamila2805
Raczkowanie
 
Avatar kamila2805
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez beauty and smart Pokaż wiadomość
Kurde dziewczyny, ja usg piersi zostawiłam na ostatni moment i dziś byłam a w pn operacja. W prawej piersi mam 1cm guzka ale ponoć jakiś niegroźny typowy dla młodych kobiet i jak się nie bedzie powiekszał to spokojnie moge z nim żyć, tylko co pół roku mam kontrolować. Więc generalnie chyba tragedii nie ma ale teraz się boję - myślicie że z tego powodu mogą mi odmówić operki czy przy takich małych zmianach nie ma takiego problemu? Miała nktóraś podobnie ?
ja miałam guzek a nawet biopsje i na szczęście okazało sie ze to wezeł chłonny powiększony i lekarz powiedział ze mogę spokojnie do operacji przystąpić
kamila2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 21:21   #4697
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Peg, mi dr kazał kleić po dwóch tygodniach, więc spokojnie.
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 22:49   #4698
beauty and smart
Raczkowanie
 
Avatar beauty and smart
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dzięki dziewczyny za podzielenie się swoimi doświadczeniami, troszkę mnie to uspokoiło Ale tak ogólnie to... jejku - czy tylko ja dzień przed operacją mam milion różnych myśli Raz się cieszę a raz myślę - po co mi to i mam ochotę odpuścić Stres sięga zenitu powoli haha
beauty and smart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 23:45   #4699
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

A wiecie, że ja na USG od razu powiedziałam, że przychodzę tu, bo robię sobie cycki i lekarz zlecił badanie babeczka mi jeszcze przyklasnęła (w sumie co się dziwić, po zobaczeniu mojej wyjściówki każdy by przyklasnął ) i coś tam zaczęła radzić, opowiadać o swoich innych pacjentkach z implantami itd. Nie ma co się wstydzić, wbrew pozorom dużo kobiet robi sobie operację powiększenia i lekarze nie traktują tego jako coś dziwnego albo rzadkiego.

komtesa i Judyta71 dzięki za rady, na razie z plastrami przystopuję, bo chyba mi nie służą. Ewentualnie będę smarować żelem na blizny.

beauty and smart a jaką huśtawkę będziesz miała po operce trudno zliczyć ile ja razy beształam się w myślach "i po co ci to było, teraz jesteś kaleką, nawet szklanki z wodą sobie nie możesz przynieść" i naprawdę były takie chwile, że żałowałam operacji... ale to tylko w pierwszym tygodniu, potem z dnia na dzień odczułam mega ulgę, po 10 dniach czułam już minimalny ból i teraz jestem szczęśliwa
__________________
27.01.16 konsultacja u A.B. Warszawa
06.05.16 konsultacja u J.J. Wrocław > operacja! 21.06.16 Mentor CPG 332 305cc
Peg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 00:39   #4700
emmanuelle89
Raczkowanie
 
Avatar emmanuelle89
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 91
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Nie.klej jeszcze tych blizn. Ja.jestem miesiąc po i juz mam blade kreseczki bez tych plastrów i maści. Potem dopiero zacznę kleic.chociaz.dziewczyny czy jest sens? Skoro one już nawet zgrubiale nie są? Wstawiam ich fote do albumu i proszę doradźcie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
emmanuelle89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 07:03   #4701
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Witam

dziś mija 2 msc. od op. więc wstawiłam nowe fotki jak ktoś chętny to zapraszam ,nie są one jakieś super ,ale patrząc na wyjściówkę to ......

Buziaki , miłej niedzieli życzę
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 07:12   #4702
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Tak to to
O dzięki, poczytałam trochę o dermarolerze i dermapenie, nie narobiłaś sobie tym przebarwień albo blizn?
__________________
63 - 62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 08:47   #4703
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
O dzięki, poczytałam trochę o dermarolerze i dermapenie, nie narobiłaś sobie tym przebarwień albo blizn?

Nie, wrecz przeciwnie ale ja juz od lat stosuje wiec mam wprawe.
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 10:11   #4704
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez emmanuelle89 Pokaż wiadomość
Nie.klej jeszcze tych blizn. Ja.jestem miesiąc po i juz mam blade kreseczki bez tych plastrów i maści. Potem dopiero zacznę kleic.chociaz.dziewczyny czy jest sens? Skoro one już nawet zgrubiale nie są? Wstawiam ich fote do albumu i proszę doradźcie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
hej hej

Wiesz co ja bym na Twoim miejscu nic nie kleila szkoda kasy a blizny są bardzo ładne wąskie i jasneee......
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 13:57   #4705
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Wyliczanka na dzis beauty to juz jutro!!!



beauty and smart - 11.07 - JUTRO WIELKI DZIEN





manka1807 - 18.07 - 8





trida - 27.07 - 17





kamila2805 - 10.08 - 30






szann - 16.09 - 67






balonoowa - 16.09 - 67
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 15:08   #4706
emmanuelle89
Raczkowanie
 
Avatar emmanuelle89
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 91
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

No właśnie a ja już kupilaaaaam ; ( te plastry i contractubex ; ((

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
emmanuelle89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 15:39   #4707
beauty and smart
Raczkowanie
 
Avatar beauty and smart
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Jestem już w hotelu, jakies 100m od kliniki i juz sie stresuje max :brzyda l: Na 8 rano spacerek i do dzieła
beauty and smart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 16:43   #4708
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez beauty and smart Pokaż wiadomość
Jestem już w hotelu, jakies 100m od kliniki i juz sie stresuje max :brzyda l: Na 8 rano spacerek i do dzieła

Wszystko bedzie dobrze zobaczysz! Juz za mniej niz 24h bedziesz piekniejsza i szczesliwsza
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 19:02   #4709
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Nie będę cytować bo to pewnie kryptoreklama tylko zapytam.... czy w tej bajce to był smok?

A tak wogóle to witam po urlopie dziewczyny nadrobilam forum. Witam i gratuluję nowym cycolinom
Troszkę chciałam się pochwalić - mój biust wyglądał na urlopie rewelacyjnie. Jest duży ale już kompletnie miękki i taki mój. Zapomniałam się ostatnio i pobiegłam krótki odcinek i nawet się nie zorientowałam ze to sztuczny cyc. Trochę moim zdaniem są za szeroko moje piersi ale chyba nie można mieć wszystkiego. Wiec narzekać nie będę. Ogólnie jestem szczęśliwa że zdecydowałam się na powiększenie.

Wrzuciłam fotkę z plaży do albumu
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7

Edytowane przez Dlugienogi
Czas edycji: 2016-07-10 o 19:25
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 21:24   #4710
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Nie będę cytować bo to pewnie kryptoreklama tylko zapytam.... czy w tej bajce to był smok?



A tak wogóle to witam po urlopie dziewczyny nadrobilam forum. Witam i gratuluję nowym cycolinom

Troszkę chciałam się pochwalić - mój biust wyglądał na urlopie rewelacyjnie. Jest duży ale już kompletnie miękki i taki mój. Zapomniałam się ostatnio i pobiegłam krótki odcinek i nawet się nie zorientowałam ze to sztuczny cyc. Trochę moim zdaniem są za szeroko moje piersi ale chyba nie można mieć wszystkiego. Wiec narzekać nie będę. Ogólnie jestem szczęśliwa że zdecydowałam się na powiększenie.



Wrzuciłam fotkę z plaży do albumu

Hahaha smok steskniłam sie za Toba
Jutro poogladam fotki, uwielbiam czytac takie wypowiedzi! Super ze urlop sie udal, na pewno przyciagałas wzrok wszystkich napalontch samcow i ich zazdrosnych kobiet

Co do tabletek itp to my tu droga kolezanko w takie cuda nie wierzymy, inaczej forum nazywałoby sie "ziołolecznictwo" a nie "chirurgia plastyczna "
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-10 13:50:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.