balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Jaką lubisz opaleniznę???
Chodzę na solarium 113 14,56%
Uzywam balsamu brązującego 319 41,11%
Używam pudru brązującego 34 4,38%
Smaruje się samoopalaczem 70 9,02%
Preferuję naturalną opaleniznę!!! 240 30,93%
Głosujący: 776. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-22, 21:43   #1501
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: samoopalacz vs balsam brązujący

zostało niewiele czasu do 100dniówki, a na solarium nie mogę chodzić Czy polecacie jakiś balsam brązujący? Chodzi mi o taki, po którym nie ma smug itp. Jak często się go używa? Jakiego efektu mogę się spodziewać?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 18:24   #1502
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: balsamy brązujące - porównanie

Ziaja, Sopot:
- bardzo ciemna opaleniza
-śmierdzi
-nierówno schodzi, plamy
+ szybka apalenizna
+ łądne kolor ( nie marchewkowy)

Garnier, Skóra Muśnięta Słońcem
+ ładny kolor
+ nie śmierdzi tak bardzo jak Sopot
+ dużo ładniej schodzi od sopotu
- opalenizna zdecydowaniej krocej sie uterzymuje niz uzywając sopotu
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 23:17   #1503
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: balsamy brązujące - porównanie

Ja od 4 dni smaruję się balsamem brązującym z Isany (rossman) i mogę powiedzieć, że daje bardzo łagodny efekt! Szybko się wchłania i wogóle go nie czuć na skórze!
Tzn. w porównaniu z Ziają (sopot) i garnierem efekt jest mało widoczny po tylu samych dniach!
Ale bardzo mi się podoba takie wolniejsze tempo...Nie ma smug itp
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 12:55   #1504
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: krem brązujący

Odswieżam wątek.Szukam brązującego kremu do twarzy ktory nie zapycha a daje widoczny efekt brazowienia
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 13:16   #1505
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: krem brązujący

a moze samoopalajacy zel flos lek? JESZCZE nie uzywalam, ale czytalam, ze super do kupienia w aptece. poczytaj sobie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10209
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 22:10   #1506
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: balsamy brazujace

Kiedys namiętnie unikałam słońca, czasy się zmieniają

Ostatnio dosc dlugo szukalam dobrego kremu brazujacego. Z tych trzech najlepiej wypadł Garnier

Bardzo polecam, moja skóra wreszcie wygląda zdrowo zimą
Ale gdyby ktoś znał jeszce jakis lepszy to bardzo proszę o jakies info. To przetestuję
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 12:02   #1507
Gruszeczka_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 18
Lightbulb Dot.: krem brązujący

A Ja mam pytanko? Wiecie może czy krem brązujący Dove do twarzy ubarwia brwi i włoski? czy może jednak nie bo nie wiem czy sie zdecydować?
Gruszeczka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 06:30   #1508
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Balsamy brązujące :D

Wizazanki, moze znacie odpowiedz na moje pytanie
dlaczego nie mozna smarowac twarzy balsamem brazujacym? Hm... od dawna sie zastanawialam i slyszalam, ze sporo osob tak wlasnie robi, jednak chyba nie powinno sie tego robic? Hmm.. ale dlaczego ;P?
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 06:33   #1509
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Balsamy brązujące :D

hmm myśle że skład balsamu jest bardzo podobny do składu kremu brązującego do twarzy.Nie wiem czemu nie wolno. Może zapychają bardziej niż kremy brązujące do twarzy
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 07:06   #1510
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Balsamy brązujące :D

tylko naturalna opalenizna.
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:05   #1511
Colourless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: samoopalacz vs balsam brązujący

Witam ponownie!

Myślę, że nie ma sensu zakładać nowego wątku.
No i stało się. Zakupiłem "Skórę muśniętą słońcem" Garniera dla skóry jasnej(spray)...
Wczoraj wieczorem zrobiłem peeling nawilżonej twarzy, umyłem się i jak byłem już suchy, zacząłem to nakładać. Psikałem i równomiernie wcierałem w całe ciało oprócz miejsc intymnych. Oczywiście, zaczekałem aż się wchłonie mimo tego, że jest to produkt do ekspresowej aplikacji. Obudziłem się rano i nie zauważyłem żadnej mgiełki. Jak byłem biały, tak jestem nadal. Tylko na brzuchu jest widoczny jakiś nierówny opalony "pasek". Moje dłonie(wewnętrzna część) są trochę opalone, a umyłem je dokładnie po wszystkim. Ręce też smarowałem bardzo dokładnie, a na białym tle widzę bardzo ładne, opalone miejsce(1x1cm)...
Czy zrobiłem coś źle czy może jest za wcześnie, aby mówić o efektach? Może ten produkt na mnie nie działa i powinienem wybrać wersję dla skóry śniadej albo zwykły samoopalacz?
Myślę, że to nie moja wina, bo (tak jak już pisałem) ten produkt już "działa" na wewnętrznych częściach moich dłoni i na brzuchu...
Wykorzystałem ok. 1/4 z 200 ml opakowania więc myślę, że nie oszczędzałem. Bardzo się rozczarowałem.
Powiedzmy, że już zauważę jakieś efekty i będę miał kilka pytań...

1. Co z myciem się?
Co się stanie, jak rano i wieczorem umyję twarz albo ręce? Będę znowu biały?
Nie chcę być "arabem" więc nakładałbym ten kosmetyk co dwa dni, ale muszę się przecież w tym czasie myć...
Chodzi tylko o to, aby nie pocierać ręcznika o skórę?
2. Jak rozpoznać, kiedy nałożyć nową warstwę?
Zadaję te pytania, bo te wcześniejsze odnosiły się chyba do typowego samoopalacza.

Liczę na szybką pomoc, bo nie wiem, czy mam to już zmyć albo coś...
Z góry dzięki.
Colourless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 10:21   #1512
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: samoopalacz vs balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez Colourless Pokaż wiadomość
Witam ponownie!

Myślę, że nie ma sensu zakładać nowego wątku.
No i stało się. Zakupiłem "Skórę muśniętą słońcem" Garniera dla skóry jasnej(spray)...
Wczoraj wieczorem zrobiłem peeling nawilżonej twarzy, umyłem się i jak byłem już suchy, zacząłem to nakładać. Psikałem i równomiernie wcierałem w całe ciało oprócz miejsc intymnych. Oczywiście, zaczekałem aż się wchłonie mimo tego, że jest to produkt do ekspresowej aplikacji. Obudziłem się rano i nie zauważyłem żadnej mgiełki. Jak byłem biały, tak jestem nadal. Tylko na brzuchu jest widoczny jakiś nierówny opalony "pasek". Moje dłonie(wewnętrzna część) są trochę opalone, a umyłem je dokładnie po wszystkim. Ręce też smarowałem bardzo dokładnie, a na białym tle widzę bardzo ładne, opalone miejsce(1x1cm)...
Czy zrobiłem coś źle czy może jest za wcześnie, aby mówić o efektach? Może ten produkt na mnie nie działa i powinienem wybrać wersję dla skóry śniadej albo zwykły samoopalacz?
Myślę, że to nie moja wina, bo (tak jak już pisałem) ten produkt już "działa" na wewnętrznych częściach moich dłoni i na brzuchu...
Wykorzystałem ok. 1/4 z 200 ml opakowania więc myślę, że nie oszczędzałem. Bardzo się rozczarowałem.
Powiedzmy, że już zauważę jakieś efekty i będę miał kilka pytań...

1. Co z myciem się?
Co się stanie, jak rano i wieczorem umyję twarz albo ręce? Będę znowu biały?
Nie chcę być "arabem" więc nakładałbym ten kosmetyk co dwa dni, ale muszę się przecież w tym czasie myć...
Chodzi tylko o to, aby nie pocierać ręcznika o skórę?
2. Jak rozpoznać, kiedy nałożyć nową warstwę?
Zadaję te pytania, bo te wcześniejsze odnosiły się chyba do typowego samoopalacza.

Liczę na szybką pomoc, bo nie wiem, czy mam to już zmyć albo coś...
Z góry dzięki.
Nie polecam ani samoopalaczy ani kremów brązujących. Moim zdaniem nawet nie wiem jakby się starać zawsze będzie coś nie tak - albo smugi albo plamy. Bawiłam się w zeszłym roku - wypróbowałam i samoopalacze i kremy brązujące - i takie za 10zł i takie za 200zł. Nawet jak opalenizna była ładna - to po pewnym czasie kiedy naskórek zaczął mi się złuszczać porobiły mi się jasne plamy na ciele. Najgorsze, że nie dało się złuścić pozastałości brązowych miejsc - szorowałam peelingiem i nic - i przez kilka dni byłam cała w plamach.
Na solarium musze chodzić bardzo długo, żeby było widać efekty - również mam jasną karnację. Ale przynajmniej nie mam plam. W kwietniu wybieram się na solarium z lampami brązującymi - ponoć mają być dobre efekty
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 11:20   #1513
Colourless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: samoopalacz vs balsam brązujący

Wiesz, w moim przypadku nie ma mowy o solarium ze względu na karnację(jeden z "najbielszych" typów skóry). W innym przypadku pewnie chodziłbym.
Na opakowaniu tego Garniera pisze "używać" tylko, że nie napisali dokładnie w jaki sposób... Może popełniłem bardzo głupi błąd, bo po każdym "psiknięciu" na skórę rozsmarowywałem ten spray...
Dzisiaj wieczorem powtórzę aplikację, ale już samym "psiakniem" i zobaczę, ile ten produkt jest wart.
Kaska86, dzięki.
Colourless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 13:07   #1514
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: samoopalacz vs balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez Colourless Pokaż wiadomość
Wiesz, w moim przypadku nie ma mowy o solarium ze względu na karnację(jeden z "najbielszych" typów skóry). W innym przypadku pewnie chodziłbym.
Na opakowaniu tego Garniera pisze "używać" tylko, że nie napisali dokładnie w jaki sposób... Może popełniłem bardzo głupi błąd, bo po każdym "psiknięciu" na skórę rozsmarowywałem ten spray...
Dzisiaj wieczorem powtórzę aplikację, ale już samym "psiakniem" i zobaczę, ile ten produkt jest wart.
Kaska86, dzięki.
Sama aplikacja nie jest niczym skąplikowanym - poprostu trzeba dobrze rozsmarować, dokładnie. Tam gdzie się nie naniesie pozostanie jasna skóra. Należy pamiętać, że niektóre miejsca szybciej łapią kolor - np. łokcie, kolana, kostki koło stopy, palce. Mi nawet kiedy udało się uzyskać ładną opaleniznę - to po myciu robiły się plamy, których nie da się znów pokryć samoopalaczem a reszty nie - i tak będą widoczne.
Też mam jasną karnację, a mimo to co roku na przełomie - maj/czerwiec wykupuje karnet na solarium i chodzę. Dzięki temu w wakacje nie jestem biała jak ściana. Wcześniej gdy nie chodziłam na solarium wystarczyły pierwsze dni słońca i zawsze byłam czerwona, schodziła mi skóra itp.
A jeśli nie solarium to może wybierz się do apteki po jakieś tabletki, które od środka będą przyśpieszać wydzilanie odpowiednich barwników skórnych. Również odpowiednia dieta - jedz codziennie marchewki.
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 13:56   #1515
Colourless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: samoopalacz vs balsam brązujący

Kiedyś zastanawiałem się nad solarium, ale jednak dam sobie spokój. Jeśli Garnier będzie do niczego, to wypróbuję prawdziwy samoopalacz Nivea. Ćwiczenie czyni mistrza, ale cieszę się, że nie jestem dzisiaj w szkole.
Z marchewkami to wiem, a co do tabletek, to chodzi na bank o beta-karoten.
Colourless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 17:59   #1516
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: samoopalacz vs balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez Colourless Pokaż wiadomość
Kiedyś zastanawiałem się nad solarium, ale jednak dam sobie spokój. Jeśli Garnier będzie do niczego, to wypróbuję prawdziwy samoopalacz Nivea. Ćwiczenie czyni mistrza, ale cieszę się, że nie jestem dzisiaj w szkole.
Z marchewkami to wiem, a co do tabletek, to chodzi na bank o beta-karoten.
Jedyny balsam brązujący z jakiego byłam zadowolona to Loreal Body Expertise - Sublime Glow. Nie widziałam go w Polsce, w USA kosztuje $20-$25. Ale nie wiem czy jest odpowiedni dla mężczyzny - na początku wygląda jak złoty brokat na ciele, a pod wpływem słońca skóra robi się idealnie brązowa. Ale przy zmywaniu dalej pojawiają sie plamy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg untitled.JPG (13,3 KB, 18 załadowań)
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:14   #1517
Colourless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: samoopalacz vs balsam brązujący

Pozostaje jedynie opalanie natryskowe, ale to w przyszłości.
Jeszcze raz dzięki za pomoc.
Colourless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 22:17   #1518
paulaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 61
Dot.: samoopalacz vs balsam brązujący

Osobiście polecam Wam Dove Summer Glow to całkiem niezły balsam brązujący do ciała. nie zostawia smug, a na dodatek nie ma tak chcarkterystycznego zapachu jak inne samooplacze...bbllleee. Naprawde jest sparwdzony i go polecam. oczywiscie mozna dobrac do ciemnej badz jasen karnacji.
paulaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 09:11   #1519
Colourless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: samoopalacz vs balsam brązujący

Kiedyś pewnie sprawdzę ten Dove.
Dzięki.
Colourless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 10:27   #1520
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Balsamy brązujące :D

Ja polecam Loreal Nutribronze Najlepszy jaki używałam!! I zapach do zniesienia....19 zł normalny, 24 zł wyszczuplający
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 10:40   #1521
Claire-K
Raczkowanie
 
Avatar Claire-K
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 481
Dot.: Balsamy brązujące :D

Nutribronze jest naprawdę super

Podobnie Soraya w brązowo złotej tubie... Chyba z orzechem

Eveline jest delikatna, ale też sympatyczna

Kolastyna nie brązuje prawie, a Oriflame... Jak dla mnie to sa glutowate paskudztwa Kupiłam w ubiegłym sezonie i uważam, że są beznadziejne.
__________________
Claire-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 11:13   #1522
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Balsamy brązujące :D

Balsamy brązujące to dla mnie rewelacyjny wynalazek Mam jasną karnację, bywa,że wyglądam jak trup ale leżenie na plaży i opalanie się uważam za stratę czasu, solarium moim zdaniem jest niezdrowe, samoopalaczem zawsze bałam się operować, bo nie jestem biegła w kosmetyczno-upiększających zabiegach, więc mogłabym się tylko zeszpecić

Do twarzy używam Garnier dla jasnej karnacji i jestem bardzo zadowolona Mam naturalną, brzoskwiniową opaleniznę Natomiast do ciała używam Dove summer glove. Też jestem zadowolona z efektów, jednak moim zdaniem za wolno się wchłania, bo zawsze czekam aż się wchłonie, jednak zauważyłam ostatnio na staniku ślady od niego
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 12:55   #1523
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Balsamy brązujące :D

Ja w zime używam balsamów brazujacych,do solarium nie chodze(no chyba ze mam jakies wyjscie czy cos jak np,studniówka)a w lato normalne sloneczko ahh.
Moj ulubiony balsam to Nivea brazujacy.
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 14:33   #1524
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Re: BALSAM BRĄZUJĄCY

najlepszy wg mnie to Loreal
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 14:44   #1525
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Balsamy brązujące :D

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
Wizazanki, moze znacie odpowiedz na moje pytanie
dlaczego nie mozna smarowac twarzy balsamem brazujacym? Hm... od dawna sie zastanawialam i slyszalam, ze sporo osob tak wlasnie robi, jednak chyba nie powinno sie tego robic? Hmm.. ale dlaczego ;P?
Też mnie to intryguje... Niby balsam jest cięższy ale raz na jakiś zcas chyba nie zaszkodzi?? Bo wszystkie kremy do twarzy dają jakiś taki "żółty" kolor
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:49   #1526
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Balsamy brązujące :D

Proszę o poradę
Jaki jest według Was najlepsy krem brązujący do twarzy? Szczególnie mam na myśli kwestię tego, by nie zapychał Zastanawiam się nad loreal'em nutri bronze-dobry wybór?
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 21:37   #1527
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Balsamy brązujące :D

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Też mnie to intryguje... Niby balsam jest cięższy ale raz na jakiś zcas chyba nie zaszkodzi?? Bo wszystkie kremy do twarzy dają jakiś taki "żółty" kolor
Balsamu brązującego nie można używać do twarzy, ponieważ nie zawiera składników pielęgnujących skórę twarzy i może ją zapychać.

Ja polecam balsam brązujący Nivea Summer Beauty. Już po trzech dniach widziałam różnicę w kolorze skóry. Niestety stosując go na noc skóra mi brzydko mówiąc śmierdziała.
A odradzam Johnson Holiday Skin. Efekty przychodziły bardzo wolno i skóra była marchewkowa
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:25   #1528
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Balsamy brązujące :D

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Balsamu brązującego nie można używać do twarzy, ponieważ nie zawiera składników pielęgnujących skórę twarzy i może ją zapychać.

Ja polecam balsam brązujący Nivea Summer Beauty. Już po trzech dniach widziałam różnicę w kolorze skóry. Niestety stosując go na noc skóra mi brzydko mówiąc śmierdziała.
A odradzam Johnson Holiday Skin. Efekty przychodziły bardzo wolno i skóra była marchewkowa
No niestety, Literko. Te balsamy okropnie śmierdzą, bo składniki brązujące łączą się z naszymi przeciwciałami i w ten sposób powstaje duszący zapach. Jest to nieuniknione, ale za to efekt opalenizny jest zachwycający
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:30   #1529
Lost In Translation
Przyczajenie
 
Avatar Lost In Translation
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Balsamy brązujące :D

karateczka000 ja używam nutri bronze i jestem z niego zadowolna
wcześniej używałam do twarzy Garnier Skóra Muśnięta Słońcem, ale mnie zapychał i go odstawiłam
ostatnio od koleżanki, która jest konsultantką Avonu dostałam próbke tego nowego kremu brązującego do twarzy i też mi nie podpasował
ale to raczej kwestia indywidualna...


do ciała używam nutri bronze rownież przez jakiś czas uzywałam balsam brazujący do ciała Eveline z kompleksem ujędrniającym
Lost In Translation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:32   #1530
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Balsamy brązujące :D

Ja ostatnio posmarowałam twarz 2 dni pod rząd balsamem brązującym Nivea do ciemnej karnacji i o dziwo mnie nie zapchało na twarzy na szczęście Za to wyszła mi delikatna opalenizna, ale jednak postanowiłam, że kupię krem opalający, bo balsam to jednak wolę do ciała używać a to był tylko taki eksperyment z tym smarowaniem buźki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-22 20:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.