farbowanie... yes or no..? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-09, 17:28   #1
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 559
Question

farbowanie... yes or no..?


zawsze marzyły mi się rozjasnione , jasne włosy blond poporstu podziwam u innych, mnie tez się marzą.Umówiłam się już do fryzjerki, kupiłam farby i teraz zaczęłam się wachać. Ostatnio nie wiadomo czemu wypadło mi mnóstwo włosow, 2 lata prostowania zrobiły swoje więc włosów jest mało, sa zniszczone. Wiem, ze po rozjaśnianiu jest co zbierać ..tnz wypadają i niszczą się... jeszcze ten utleniacz pomimo tego dalej marzy mi się taki cudny kolor włosów... zwłaszcza ze po ostatnim farbowaniu moje włosy nabrały rudego , ciemnego odcienia. Moze ktoś rozjaśniał albo doradzi mi , co robić?
patusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 18:15   #2
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: farbowanie... yes or no..?

ZASTANOW SIE KILKA RAZY ZANIM PODEJMIESZ DECYZJE. lepiej miec malo i do tego zniszczonych wlosow w wymarzonym kolorze, czy zajac sie ich odbudowa i zostac przy obecnym kolorze? najpierw je zregeneruj i pozniej ewentualnie bierz sie za malowanietaka jest moja opinia
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 19:02   #3
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: farbowanie... yes or no..?

Mi sie wydaje ze sama sobie odpowiadasz na putanie jesli widzisz ze wlosow jest malo a do tego zniszczone to mysle ze kolorem sie pocieszysz tydzien a potem jak ci zaczna wypadac bedziesz wyc do ksiezyca i sie zasatanawiac co zrobic zeby przestaly ...
wiem to z doswiadczeniafarbuje i rozjasniam wlosy od ostataniej klasy podstawowoki a teraz jestem na 4 roku studiow i gdybym tylko mogla cofnac czas to bym nigdy juz nie zafarbowala a jedynie ewentualnie robila delikatne refleksy . Zazdroszcze moim kolezankom ze studiow ktore maja piekne naturalne wlosy !!
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 19:42   #4
SoBeautiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 391
Dot.: farbowanie... yes or no..?

narazie nie farbuj. będziesz łysa zabierz się za ostrą regenerację,a potem...czemu nie
SoBeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 08:00   #5
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: farbowanie... yes or no..?

Dziewczyny mają rację. Skoro już masz zniszczone włoski prostownicą to rozjaśnienie ich może spowodować efekt suchej szczoty.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.