Ostatnio obejrzane filmy cz. II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-09, 22:14   #1
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789

Ostatnio obejrzane filmy cz. II


Ponieważ poprzedni wątek przekroczył 5.000 postów, zamykam go i zapraszam do kontynuowania dyskusji w nowym


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118581

Bilans:
- 5016 postów
- 91 291 wyświetleń
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 22:31   #2
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ja niezbyt czesto jestem pod wrażeniem jakiegos filmu,więc uznałam,że warto wspomnieć,jeśli sie tak zdarzyło.
Otóż ostatnio obejrzałam film "holiday".Nie jest to bynajmniej nowość,ale nieczesto mam chwilę wolnego czasu,więc...Jest to komedia romantyczna(a myslałam,że nie przepadam za tym gatunkiem kina)ze świetna obsadą: Kate Winslet,Cameron Diaz(świetnie pasuje do roli) i Jude Law.No po prostu świetnie nakręcony film,wyważony,UROCZY,nie ma w nim nic wymuszonego(jak w polskich komediach romantycznych) .Naprawdę szczerze polecam.Nawet uroniłam parę łez.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 07:05   #3
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Ja niezbyt czesto jestem pod wrażeniem jakiegos filmu,więc uznałam,że warto wspomnieć,jeśli sie tak zdarzyło.
Otóż ostatnio obejrzałam film "holiday".Nie jest to bynajmniej nowość,ale nieczesto mam chwilę wolnego czasu,więc...Jest to komedia romantyczna(a myslałam,że nie przepadam za tym gatunkiem kina)ze świetna obsadą: Kate Winslet,Cameron Diaz(świetnie pasuje do roli) i Jude Law.No po prostu świetnie nakręcony film,wyważony,UROCZY,nie ma w nim nic wymuszonego(jak w polskich komediach romantycznych) .Naprawdę szczerze polecam.Nawet uroniłam parę łez.
już ze 3 razy w poprzednim tygodniu lecial na canal+ ;p i znowu nie moglam sie powstrzymac, zeby obejrzec choc raz mnie powalają przeurocze córki bohatera, ktorego gra Jude ;P i wspaniały namiot w pokoju

ja wczoraj sprobowalam wrocic do 'green street hooligans' niestety musialam zatrzymac sie w polowie i bede go ogladac 'na raty' ehhhh...jeden z moich ulubionych filmow wiec MUSZE znalezc czas
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 08:11   #4
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

tzw Buton w pigułce czyli "Vincent"- krótka opowieść (wierszowana) o siedmioletnim chłopcu, który, choć grzeczny marzy o byciu jak Vincent Price... Pomysły i wizje dość brutalne jednak przedstawione w przeuroczy, Burtonowski sposób... całość 6min chyba
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 08:56   #5
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
ja wczoraj sprobowalam wrocic do 'green street hooligans' niestety musialam zatrzymac sie w polowie i bede go ogladac 'na raty' ehhhh...jeden z moich ulubionych filmow wiec MUSZE znalezc czas
to także jeden z moich ulubionych filmów..
nie spodziewałam się wzruszenia po filmie o huliganach, a jednak.. zaskakujący film no i ten przecudny brytyjski akcent Charliego Hunnama
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 10:08   #6
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

ja nic nowego ostatnio nie widzialam,
ale za to ogladalam wczoraj Dziennik Bridget Jones.
nieodminnie uwielbiam.
Znacie podobne filmy, jak DBJ II, Love Actually, Holiday?
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 10:38   #7
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

ja oglądałam oststnio Oceans'13 i bardzo mi sie podobał. Muszę zobaczyć wcześniejsze części
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 11:18   #8
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Zgadzam się z poprzedniczkami co do Holiday to dobry film ze świetną obsadą

A ja nieprzerwanie będę nadawać o Ryan'ie Gosling'u
Otóż wczorajszy dzień zakończyłam na filmie:

'Half Nelson'[Szkolny chwyt] 9/10
Napewno nie jest to lekki film do obejrzenia dla rozrywki.Dla relaksu jak najbardziej.Kolejny z udziałem Goslinga niewycackany na plastik amerykański film,co się rzadko zdarza.Strasznie znowu mi to Almodovarem pachnie - szybkie przeskakiwanie na planie,nieostre ujęcia,'amatorska' kamera no i życie pokazane takim,jakie jest,gdzie ludzie budzą się bez makijażu Nie dałam 10,bo momentami zastanawiałam się o co tak naprawdę chodzi.O pokazanie czyjejś ciężkiej codzienności?No to napewno świetnie się udało,ale przecież to już było,nie raz.Aczkolwiek to chyba jedno z niewielu podejść amerykańskiej produkcji więc mocne 9.Film skomplikowany,napewno będziesz w jego trakcie się zastanawiać nad wieloma rzeczami.Albo go wyłączysz albo obejrzysz nierozumiejąc.
Ryan Gosling oczywiście na medal;-) No i mała murzynka,która z tego co wiem na filmweb'ie nie została wymieniona w czołówce(?)świetnie zagrała.Ją bym nominowała do Oscara
Świetny,koleny godny polecenia.

Przeszukałam wątek i nie znalazłam swojej recenzji filmu

Quills[Zatrute pióro] 10/10

No to jadę.Kostiumowe arcydzieło o ostatnich latach Markiza de Sade.Akcja toczy się w większości w przytułku osadzonym w osiemnastowiecznej Francji.Pełen smak tamtych lat wraz z ich niesmakiem.Wiele uczuć,które tkwią gdzies głęboko w ludziach wyjęte na wierzch.Zarówno Kate Winslet jak i Geoffrey Rush świetnie oddali swoich bohaterów.No i pełen zachwyt Phoenix'em.Zakochałam się w nim po tej roli.Cudownie zagrał,brak mi słów do opisania tego,co czułam widząc jak gra tak skromną postać później równie świetnie radząc sobie z drugim wcieleniem.Same ohy i ahy nad nim z mojej strony.
Teraz tylko czekam na 'We own the night'[Królowie nocy],zastanawia mnie,jak sobie Joaquinek poradził z tym
Zatrute pióro polecam wpisać do videoteki obowiązkowej,dla fanek tego typu opowieści ofc.
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 12:19   #9
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Wczoraj po raz kolejny obejrzałam Szósty Zmysł i Tajemnica Brokeback Mountain. Oba świetne filmy i gorąco polecam.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 12:23   #10
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ponawiam moje pytanie w nowym wątku - Widział ktoś film "OKO"? :conf used:
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 12:46   #11
nesquiki
Raczkowanie
 
Avatar nesquiki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 137
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

a ja widzialam "mala wielka milosc" i jest to przecudny film. niby komedia romantyczna, ale zupelnie inna od calej reszty. ten rezyser jest chyba bardzo utalentowany, bo przedostatni jego film "poludnie-polnoc" to juz szczyt wszystkiego, taki piekny byl. "mala wielka milosc" to juz nie az takie arcydzielo, ale bardzo bardzo przyjemny, wzruszajacy i zabawny film i dawnooo sie nie bawilam az tak dobrze w kinie. musicie obejrzec.
nesquiki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 13:01   #12
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Teraz tylko czekam na 'We own the night'[Królowie nocy],zastanawia mnie,jak sobie Joaquinek poradził z tym
Oj, poradził sobie wyśmienicie Byłam na tym filmie w kinie i byłam zachwycona jego grą Jakoś wcześniej, jak oglądałam produkcje z nim, nie zwracałam na niego większej uwagi. Ale po "Królach nocy" doszłam do wniosku, że jest świetnym aktorem.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 13:37   #13
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Szklana pułapka 4"

Niektóre momenty przerysowane po całości ale efekt koncowy jak najbardziej na tak
2 godz mi minęły nawet nie wiem kiedy. Podobało mi się bardzo
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 14:21   #14
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Sezon na misia
Boguś miły i sympatyczny niedźwiadek wiedzie sobie spokojne i idealne życie u boku swojej opiekunki Beth. Ten idealny stan się zmienia gdy w życiu Bogusia pojawia się Eliot. W sumie przez niego zostaje wypuszczony na „wolność” i musi sobie radzić sam bo właśnie rozpoczął się…sezon polowań na misie. Fajna bajka, zabawne sceny i teksty, choć nie pojawia się nic zaskakującego znów mamy powielony schemat dużego zwierza do którego przez przypadek i na jego szczęście dołącza małe sprytne i zabawne zwierze, którego ten duży na początku próbuje się pozbyć, a w efekcie zostają przyjaciółmi. Film dostarcza rozrywki, i pewnie za jakiś czas ponownie go obejrzę 7/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 15:57   #15
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

O! Część druga wątku
Ja ostatnio oglądałam "Ed Wood" film o najgorszym reżyserze Hollywood Czarno biały film z Johnym Deppem. Johny, jak to Johny zagrał super. I nawet w moherowym sweterku wyglądał pociągająco Film ogólnie wart polecenia, bardzo fajna historia. Ja oczywiście zwróciłam też uwagę na stroje, głównie dziewczyny Eda, którą grała Sarah Jessica Parker. Uwielbiam styl lat 50' i tu mogłam nacieszyć oczy 7/10
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 17:42   #16
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

mgła - 5/10 nie do końca przekonujące efekty specjalne, ale zakończenie szokujące, przekrój amerykańskiego społeczeństwa zamknięty w supermarkecie w strachu przed " czymś" we mgle. Kilka wątków upchanych w jeden film.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:25   #17
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Ponawiam moje pytanie w nowym wątku - Widział ktoś film "OKO"? :conf used:
O własnie podłanczam się do pytania.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 09:34   #18
gasta18
Wtajemniczenie
 
Avatar gasta18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 321
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Wczoraj oglądnęłam "Mgłę" na podstawie opowiadania Kinga. Jak dla mnie film świetny
__________________
2013
49
gasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 10:08   #19
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

ostatnio- Dziennik Bridget Jones

uwielbiam! cudowny Darcy. urocza (na swój sposób ) Bridget.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 10:15   #20
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez gasta18 Pokaż wiadomość
Wczoraj oglądnęłam "Mgłę" na podstawie opowiadania Kinga. Jak dla mnie film świetny
Mówisz? A oglądałaś 1408? Bo jak obejrzałam 1408, na który na całe szczęscie nie zdązyłam do kina, bo pewnie znowu bym wyszła, to jakoś nie ciągnie mnie na ekranizacje twórczości Kinga, chociaż ogólnie uwielbiam
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 10:19   #21
cornellia33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 118
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Dziennik Bridget Jones film -jak dla mnie nie zły lecz zdecydowanie ubawiłam sielepiej przyczytaniu książki
cornellia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 10:19   #22
gasta18
Wtajemniczenie
 
Avatar gasta18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 321
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mówisz? A oglądałaś 1408? Bo jak obejrzałam 1408, na który na całe szczęscie nie zdązyłam do kina, bo pewnie znowu bym wyszła, to jakoś nie ciągnie mnie na ekranizacje twórczości Kinga, chociaż ogólnie uwielbiam
"Mgła" mi się bardziej podobała niż "1408"
__________________
2013
49
gasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 10:22   #23
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez cornellia33 Pokaż wiadomość
Dziennik Bridget Jones film -jak dla mnie nie zły lecz zdecydowanie ubawiłam sielepiej przyczytaniu książki
No ja Bruget uwielbiam, film typowo odmóżdzający, popcornowy, ale jak na chwile beztroskiego relaksu idealny
Cytat:
Napisane przez gasta18 Pokaż wiadomość
"Mgła" mi się bardziej podobała niż "1408"
Mówisz?

To może sie zmuszę, bo ostatnio kino jest zla mnie źródłem zawodu, mimo, że chodzę głównie na bajki
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 10:34   #24
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez alexandree Pokaż wiadomość
"Into the wild" w rezyserii Sean Penn'a po polsku "Wszystko za zycie" film jest ekranizacja powiesci Jon'a Krakauera o tym samym tytule. Jest to film na faktach, opowiada historie wedrowki najwiekszego amerykanskiego tulacza - 23 letniego Chrisa McCandless'a, ktory chce sie uwolnic od dotychczasowego zycia z rodzicami osaczajacymi go na kazdym kroku....Zafascynowany literaturą, z ksiazkami w plecaku.... Postanawia wyruszyc na dlugi spacer, ktory trwac bedzie ponad 2 lata.
Piekne krajobrazy, ciekawe postacie, poruszajaca muzyka... i fakt, ze historia, ktora byla pawdziwa bardziej rusza za serce.... 10/10
muzyka by Eddie Vedder z Pearl Jam .
Przymierzam sie do filmu, lubie Sean Penn-a uważam go za zdolnego faceta.

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
The Air I breathe - 8/10
... film opowiadający o czterech różnych osobach, z których każda reprezentuje jedno z wymienionych uczuć. Historia o smutku koncentruje się wokół gwiazdy muzyki pop, która przeżywa poważny kryzys swojej kariery, historia o szczęściu ? wokół bankiera, który straciwszy wszystko, decyduje się napaść na bank, historia o przyjemności ? wokół gangstera, który potrafi przewidywać przyszłość, zaś historia o miłości ? wokół lekarza desperacko próbującego uratować życie pacjenta.
The Air I breathe uwżam że ten film jest genialny daje mu 9/10.
JoyceSky trochę w opisie namieszała... bo dl alekarza nie był to "zwykły pacjent" a żona przyjaciela - jednocześńie miłość jego życia...
Bardzo fajny film... 4 różne historie, odrębne ale połąćzone ze sobą...
naprawdę warto

obejrzałam jeszcze Hitman - ale dla mnie 1/10 nawet nie opisuję.... porażka

The Seeker: Dark is rising - 5/10 taki filmik familijny, dla dzieci młodzieży... walka dobra ze złem.... mozna obejrzeć przy prasowaniu lub z przerwami na zmywanie naczyń
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 13:47   #25
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciowa.
Akcja filmu rozpoczyna się na…planie filmowym, który ma duże znaczenie dla głównego tematu filmu. Tomasz lekarz inteligentny, ale bardzo egoistyczny i cyniczny mężczyzna około sześćdziesiątki. Jego życie jest beztroskie jest mu dobrze od czasu do czasu korzysta z pomocy finansowej swojej byłej zony. Pewnego dnia dowiaduje się że ciąży na nim wyrok w postaci raka, okazuje się również, że jest niewielka szansa na wyleczenie choroby. O pomoc zwraca się do swojej eksżony, ale gdy otrzymuje od niej pieniądze na operacje okazuje się już za późno…Zanussi zrobił bardzo dobry film, wart obejrzenia. Oczywiście trzeba lubić tego typu filmy, bo nie jest to opowiastka tylko do gapienia się w ekran. Muzyka Kilara jak zwykle bardzo dobra 8/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 13:57   #26
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No ja Bruget uwielbiam, film typowo odmóżdzający, popcornowy, ale jak na chwile beztroskiego relaksu idealny
Ostatnio oglądałam w TVNie. Film fajny na sobotni wieczór, kiedy nie ma nic lepszego do roboty.
Powiedziałambym, ze babski.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 19:00   #27
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

1408 - wielbicielką Kinga nie jestem, film mimo fajnego pomysłu był zbyt zakręcony, ciekawy gdzieś tak do około połowy, potem nudnawy, przewidywalny 4/10
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 19:45   #28
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

No to pięknie całkiem przyjemny film, z założenia to miała być komedia - momentami nawet była, ogolne wrażenie raczej neutralne 6/10
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 20:28   #29
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez gasta18 Pokaż wiadomość
"Mgła" mi się bardziej podobała niż "1408"
Oo Oglądałam "1408" i podobało mi się. Teraz mam zamiar oglądać "Mgłę" i mam nadzieję, że będzie tak samo
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 20:34   #30
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Życie i cała reszta" - miłosne perypetie młodego komika-nieudacznika i pseudo filozoficzne rozmowy z nieco dziwacznym starszym kolegą w tle ... daję 9/10 - no bo cóż poradzę ze humor Woodego Allena po prostu mnie rozbraja
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.