Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 08:55   #4741
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Ja nie pastereczka, ale tez z Krakowa.
Do mnie każda EDM szła dokładnie 10 dni (za wyjątkiem tej złapanej która wraz z wizytą w Bytomiu szła 14 dni), ja mam jakąś "regularną" pocztę bo np każde niezłapane Strawberry szło 6 dni

zobaczymy. ja już przebieram nóżkami bo mi sampel kończy a podkład MAC stoi w szafeczce i ...nie chce mi sie jakoś go użyć.
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 08:57   #4742
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Kmee, ja jak czekałam na 2 paczki próbek zamawiane tego samego dnia nie doczekałam się jednej
Dziś 17 dzień od zamówienia :/ dobrze, że to tylko ta z samplami.
Aż zaczynam się zastanawiać jak tu zamówić coś bardziej wartościowego.. a szykowałam się na duży zestaw
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:33   #4743
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals



__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-18 o 11:37
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:16   #4744
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Si, ja formuly intensive i o-glo nakladam na fyfnascie sposobow Czasem mieszam obie formuly od razu na pokrywce i taki mix nakladam, a czasem wale najpierw intensive, a potem na wierzch o-glo jako puder wykanczajacy i nawet mieszam kolory przy tym Przykladowo Olive Fair intensive na mokro pedzlem FT, a potem na sucho Fair Neutral o-glo Im dluzej uzywalam mineralow tym bardziej bylam sklonna przyznac, ze pasuja mi oba skrajnie rozne kolory

Dzis zdrada totalna - zielona baza i puder klinika Nawet grama mineralow nie mam, nawet na patrzalkach

Pastereczka moj nick pisze sie przez jedno "L"

Zmykam na zakupy. Trzymajcie sie "mineralki" i pamietac mi tu, ze was luuubie wariatki
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:18   #4745
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Si, ja formuly intensive i o-glo nakladam na fyfnascie sposobow Czasem mieszam obie formuly od razu na pokrywce i taki mix nakladam, a czasem wale najpierw intensive, a potem na wierzch o-glo jako puder wykanczajacy i nawet mieszam kolory przy tym Przykladowo Olive Fair intensive na mokro pedzlem FT, a potem na sucho Fair Neutral o-glo Im dluzej uzywalam mineralow tym bardziej bylam sklonna przyznac, ze pasuja mi oba skrajnie rozne kolory

Dzis zdrada totalna - zielona baza i puder klinika Nawet grama mineralow nie mam, nawet na patrzalkach

Pastereczka moj nick pisze sie przez jedno "L"

Zmykam na zakupy. Trzymajcie sie "mineralki" i pamietac mi tu, ze was luuubie wariatki
ja mam wymieszane sample o-glo i intensive w pustym opakowaniu po STF (przsypanym do puffka)

vrilL
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:06   #4746
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Aaaaaaaaa! właśnie otrzymalam paczuszke z EDM !
Mam ten pressed powder w odcieniu Fair yellow - szkoda, ze maly wybor kolorow.. i ten fair jest dosc jasny..
ale! wlasnie tego szukalam, mineralow expresso, takie 'na wynos'
Macie już pewnie i używacie.. ja dopiero co na paszcze nałożyłam.. i bede dzielic sie spostrzezeniami

a btw, 4000 postow w watku edm - swiadczy o jego popularnosci
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:11   #4747
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaa! właśnie otrzymalam paczuszke z EDM !
Mam ten pressed powder w odcieniu Fair yellow - szkoda, ze maly wybor kolorow.. i ten fair jest dosc jasny..
ale! wlasnie tego szukalam, mineralow expresso, takie 'na wynos'
Macie już pewnie i używacie.. ja dopiero co na paszcze nałożyłam.. i bede dzielic sie spostrzezeniami

a btw, 4000 postow w watku edm - swiadczy o jego popularnosci
Aaaaaaa! zdjęcie i porównanie błagam, fair yellow PP to jest terra incognita, a ja, i chyba nie tylko ja, jestem mocno zainteresowana
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 11:14   #4748
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Ja lubie mieszac, wiec na peno te nietrafione kolory sie nie zmarnuja
Na razie mineraly nakladalam 3 razy, raz sam Fairly Light, drugi pomieszalam z Ivory przed nalozeniem a za trzecim nalozylam najpierw Ivory w formule Intensive a na to Fairly Light semi matte.
Zawsze tez mieszalam szminki, podklady plynne i pudry sypkie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:42   #4749
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Dziewczyny,to znowu ja
Zamawiam już kilka dni i wciąż jakiegoś stracha mam,że hej
Czy można zamówić za jednym razem zestaw bezpłatnych próbek plus np. pędzle i pełnowymiarowe produkty? (gdzieś to chyba już było omawiane,ale wolę się upewnić)
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:46   #4750
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Czy można zamówić za jednym razem zestaw bezpłatnych próbek plus np. pędzle i pełnowymiarowe produkty? (gdzieś to chyba już było omawiane,ale wolę się upewnić)
Ja tak zrobiłam i przysłali
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 12:01   #4751
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Ja tak zrobiłam i przysłali
Ile policzyli Ci za taką przesyłkę?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 12:11   #4752
Patulka1
Raczkowanie
 
Avatar Patulka1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 76
GG do Patulka1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Ja też czekam na moją pierwszą "dziewiczą" partę próbek ciekawe, kiedy je ujrzę i wypróbuję.. nie moge się doczekać...aż się boje, że będę jak maniak potem jak mi się spodoba na razie śledzę sposoby nakłądania podkładu na youtube aaaa i pytanie - bo nie zamówiłam pędzla, a jak pisałam - to mój "pierwszy raz" w ogóle z minerałami - muszę mieć "ichniejszy" czy moge na ten pierszy raz z próbkami zastosować inny.? jak inny ,to jaki najlepiej...? zielonam...
__________________
"Kobiety należy kochać w każdym wieku, zwłaszcza w XXI"
Patulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 12:15   #4753
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ile policzyli Ci za taką przesyłkę?
Mi wyszło 7$
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 12:17   #4754
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Aneta! hej!
Najłatwiej zrobić sobie symulację, powrzucać do koszyka produkty, które chcesz i przejść przez kolejne kroki "zamówienia". Na pewnym etapie pojawią się wyliczenia kosztów wysyłki , kasujesz "zamówienie" i już.


Cieszę się dziś przeokropnie bo opracowałam swoją metodę na EDM a w szczególności o-glo, który do tej pory mnie zupełnie nie zadowalał i to w full opcji z filtrem i nawilżeniem! Póki co nie błyszczę, a twarz wygląda naprawdę pysznie


Patulka, możesz zastosować inny pędzel, wybierz jak najbardziej zwarty, ale muszę powiedzieć ze przy minerałach dobry pędzel to połowa sukcesu. Możesz myziać się innym ale po prostu pewnie będziesz średnio zadowolona z efektu
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-02-18 o 12:25
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 12:19   #4755
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Patulka1 Pokaż wiadomość
Ja też czekam na moją pierwszą "dziewiczą" partę próbek ciekawe, kiedy je ujrzę i wypróbuję.. nie moge się doczekać...aż się boje, że będę jak maniak potem jak mi się spodoba na razie śledzę sposoby nakłądania podkładu na youtube aaaa i pytanie - bo nie zamówiłam pędzla, a jak pisałam - to mój "pierwszy raz" w ogóle z minerałami - muszę mieć "ichniejszy" czy moge na ten pierszy raz z próbkami zastosować inny.? jak inny ,to jaki najlepiej...? zielonam...
Ja na razie używam kabuki the Body Shop i jest ok. Czekam aż flat top będzie w ofercie. Niby dzisiaj ma być.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 12:32   #4756
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Mi wyszło 7$

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Aneta! hej!
Najłatwiej zrobić sobie symulację, powrzucać do koszyka produkty, które chcesz i przejść przez kolejne kroki "zamówienia". Na pewnym etapie pojawią się wyliczenia kosztów wysyłki , kasujesz "zamówienie" i już.


Dzięki
Jak na razie mam dwa pełnowymiarowe podkłady,mam też pędzel Flat Top,wszystko jest genialne,ale do tej pory kupowałam na Allegro,nie muszę chyba pisać,że przepłaciłam.Mam też kilka próbek od dobrej duszy,różne formuły,korektor oraz puder sypki.Jestem tak zadowolona,że czuję lekki niedosyt.Muszę się koniecznie przemóc i zamówić
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 12:34   #4757
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Dzięki
Jak na razie mam dwa pełnowymiarowe podkłady,mam też pędzel Flat Top,wszystko jest genialne,ale do tej pory kupowałam na Allegro,nie muszę chyba pisać,że przepłaciłam.Mam też kilka próbek od dobrej duszy,różne formuły,korektor oraz puder sypki.Jestem tak zadowolona,że czuję lekki niedosyt.Muszę się koniecznie przemóc i zamówić

Aneta, a jak tam z błyszczeniem u Ciebie po minerałach? Dobrze pamiętam, ze masz cerę z takimi skonnościami?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 12:53   #4758
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

Aneta, a jak tam z błyszczeniem u Ciebie po minerałach? Dobrze pamiętam, ze masz cerę z takimi skonnościami?
Nie będę pisać,że mam po nich długo matową cerę,bo to nie prawda.Przyznam,że nawet szybciej się świecę aniżeli np. po kompakcie Givenchy,którego używałam przed minerałami.Ale za to minerały mi wygładzają ładniej cerę i nie mam tak podrażnionej jak wcześniej (od półtora roku mam objawy trądziku różowatego,więc teraz muszę bardziej uważać),cera jest spokojniejsza,przynajmnie j na razie.Muszę jeszcze pomyśleć o czymś na podkład,właśnie po to,by się nie błyszczeć,bo na razie kończę swoje nie-mineralne pudry
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 13:03   #4759
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
i nie mam tak podrażnionej jak wcześniej (od półtora roku mam objawy trądziku różowatego,więc teraz muszę bardziej uważać),cera jest spokojniejsza,przynajmnie j na razie.
Przybijam piątkę, zaczynam też coś u siebie podejrzewac
A poza tym mam dokładnie tak samo. Z powyższego powodu zaczynam walczyć o to, zeby poskromić EDM bo skóra i naczynka pod minerałami naprawdę odpoczywają.
Zaczęłam używać jako nawilżacza i bazy pod EDM żelu hiaruronowego 2% z jakimś olejem lub mleczkiem migdałowym - lepiej się rozprowadzają i mat nieco dłużej trzyma
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-02-18 o 13:04
majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 13:27   #4760
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Przybijam piątkę, zaczynam też coś u siebie podejrzewac
A poza tym mam dokładnie tak samo. Z powyższego powodu zaczynam walczyć o to, zeby poskromić EDM bo skóra i naczynka pod minerałami naprawdę odpoczywają.
Zaczęłam używać jako nawilżacza i bazy pod EDM żelu hiaruronowego 2% z jakimś olejem lub mleczkiem migdałowym - lepiej się rozprowadzają i mat nieco dłużej trzyma

Paskudna sprawa,chyba wolałabym mieć ten zwykły trądzik,przynajmniej da się go wyleczyć
A co do tego żelu,bo średnio się interesowałam biochemią,gdzie go można kupić?Czy go się samemu robi?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 13:30   #4761
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

To i ja podzielę się swoimi obserwacjami.

Zwykłe podkłady:
Przy używaniu fluidów zwykle po 3-5 dniach musiałam robić przerwę, ponieważ na czole pojawiały się niespodzianki. Nieduże wypryski, ale jednak niemiłosiernie denerwujące. Jak się ma czyste czoło, to taka jedna krostka może nieźle wkurzyć
Czasami wręcz zdarzało się coś na czole a z drugiej strony przesuszona skóra na policzkach.. w pewnym momencie po prostu odeszłam zupełnie od stosowania zwykłych podkładów.
Stosowałam jedynie krem i na to puder w kompakcie.

Minerały:
Pełen makijaż stosuje 6ty dzień.
Skóra nie jest podrażniona i nie wykazuje tendencji do żadnych nieproszonych gości.
Minerały dają cudowne uczucie lekkości, nie mam tego okropnego wrażenia noszenia maski.
W strefie T pozostaje matowa przez ok pól dnia, potem poprawiam makijaż omiatając twarz pędzlem z podkładem, albo pudrem i jest ok
Zobaczymy co będzie dalej... bardzo chciałabym, żeby tak już pozostało i żebym mogła używać ich zawsze kiedy chce, bez konsekwencji..
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 13:33   #4762
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Paskudna sprawa,chyba wolałabym mieć ten zwykły trądzik,przynajmniej da się go wyleczyć
A co do tego żelu,bo średnio się interesowałam biochemią,gdzie go można kupić?Czy go się samemu robi?
Kupuję na mazidłach.com dwa składniki 1 i 2, mieszam i trzymam w lodówie. Ewentualnie ten zestaw - jeszcze prościej. Nie mam cierpliwości do kręcenia kremów a to jest dość proste do zrobienia.

Cytat:
Przy używaniu fluidów zwykle po 3-5 dniach musiałam robić przerwę, ponieważ na czole pojawiały się niespodzianki. Nieduże wypryski, ale jednak niemiłosiernie denerwujące.
Minerały:
Skóra nie jest podrażniona i nie wykazuje tendencji do żadnych nieproszonych gości.
Prawda, mi znikneły wszelkie "pęcherzyki" i maleńkie kropeczki - w ogóle skóra się powoli leczy.
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-02-18 o 13:36
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 13:38   #4763
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Ja mam sucha cere i najbardziej balam sie, ze beda wysuszac a nic takiego nie zaobserowalam, wrecz czulam sie jakbym miala cos kremowego na twarzy.
Do tej pory te nawilzajace podklady slabo kryly a te kryjace wysuszaly
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 13:41   #4764
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja mam sucha cere i najbardziej balam sie, ze beda wysuszac a nic takiego nie zaobserowalam, wrecz czulam sie jakbym miala cos kremowego na twarzy.
Do tej pory te nawilzajace podklady slabo kryly a te kryjace wysuszaly
to prawda. Ja czytając o minerałach, kiedy jeszcze nie miałam zadnych próbek zastanawiałam się jak to możliwe - nakładać proszki i nie mieć zaschniętej i ścigającej skorupy na skórze - jakoś nie mieściło mi się to w głowie. A jednak się da
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 13:48   #4765
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Kupuję na mazidłach.com dwa składniki 1 i 2, mieszam i trzymam w lodówie. Ewentualnie ten zestaw - jeszcze prościej. Nie mam cierpliwości do kręcenia kremów a to jest dość proste do zrobienia.

Bez różnicy,który kupię,czy któryś jest lepszy?I napisz mi,czy olej jest obowiązkowy czy wystarczy nakładać sam żel?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 13:53   #4766
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Bez różnicy,który kupię,czy któryś jest lepszy?I napisz mi,czy olej jest obowiązkowy czy wystarczy nakładać sam żel?
Zaraz nas pogonią za OT
Kupuję na mazidłach bo brałam wieksze zamówienie, ale jeśli dopiero zaczynasz to ten gotowy zestaw z biochemii.com chyba łatwiejszy do opanowania. Olej nie jest obowiązkowy, ja po prostu dodaję tak dla fantazji Mozna też stosować sam żel (ten z linka pod nr 1) ale on zdecydowanie nie nawilża głębiej, a tylko powierzchownie. Natomiast mieszany, 2% zestaw już dobrze dowilża skórę. Szybko schnie jest całkiem matowy (efekt coś jak po silikonach - ładnie wygładzona skóra) Można stosować i na naczynka i pod oczy i na całe ciało, przyspiesza gojenie ran i ogólnie to świetna sprawa.
Edit: no i zero zapychania, gwarantuję
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-02-18 o 13:57
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 13:56   #4767
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
zastanawiałam się jak to możliwe - nakładać proszki i nie mieć zaschniętej i ścigającej skorupy na skórze - jakoś nie mieściło mi się to w głowie. A jednak się da
Cuda ale jakie fajne
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 13:57   #4768
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Zaraz nas pogonią za OT
Kupuję na mazidłach bo brałam wieksze zamówienie, ale jeśli dopiero zaczynasz to ten gotowy zestaw z biochemii.com chyba łatwiejszy do opanowania. Olej nie jest obowiązkowy, ja po prostu dodaję tak dla fantazji Mozna też stosować sam żel (ten z linka pod nr 1) ale on zdecydowanie nie nawilża głębiej, a tylko powierzchownie. Natomiast mieszany, 2% zestaw już dobrze dowilża skórę. Szybko schnie jest całkiem matowy (efekt coś jak po silikonach - ładnie wygładzona skóra) Można stosować i na naczynka i pod oczy i na całe ciało, przyspiesza gojenie ran i ogólnie to świetna sprawa

Kończąc OT,już wszystko jest dla mnie jasne,jeszcze dziś zamówię ten zestaw,nie mam nic do stracenia.Dzięki
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 14:00   #4769
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Kończąc OT,już wszystko jest dla mnie jasne,jeszcze dziś zamówię ten zestaw,nie mam nic do stracenia.Dzięki
kupuj, najwyżej dodasz do balsamu do ciała Jeśli pomogło takiej sierocie skórnej jak ja to Tobie też nie zaszkodzi
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 14:21   #4770
JoannaLN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Joanna, ale gdzie tu lenistwo? Mi by się nie chciało nakladać dwóch podkładów i to w różnych proporcjach
Ciii, wcale nie w równych proporcjach, tylko na oko. A lenistwo odnosi się do mieszania podkładów w osobnym "naczyniu".
JoannaLN jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.