KATOWICE - salon Guerlain - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-12, 13:23   #1
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna

KATOWICE - salon Guerlain


Zaryzykowałam pełny zabieg.
Właśnie stamtąd wracam i opiszę wszystko wieczorem a teraz póki co powiem, że jestem bardzo, BARDZO zadowolona.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 21:15   #2
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: KATOWICE - salon Guerlain

Albo może jednak nie??
Maga, wyślę Ci @.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 23:57   #3
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: KATOWICE - salon Guerlain

Ciamu nie
Dawaj pani po kolei co i jak

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 07:59   #4
anna28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 57
Re: KATOWICE - salon Guerlain

Witam
Dołączam się do prośby. PROSZĘ OPISAĆ WSZYSTKO!! I PODZIELIĆ SIĘ Z KOLEŻANKAMI OPINIĄ!!
anna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 16:58   #5
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: KATOWICE - salon Guerlain

Ja też chcę znać szczegóły W przyszłym tygodniu zamierzam się wybrać do salonu Guerlain w Łodzi i chciałabym wiedzieć co mnie czeka...
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-14, 08:44   #6
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: KATOWICE - salon Guerlain

Ok, sądziłam po prostu, że może nikogo poza Magą to nie interesuje, więc po co to opisywać na forum?
No ale już piszę:
Na dobry początek spóźniłam się godzinę, bo jakoś sobie źle zapamiętałam.
Następnie zostałam odarta z ubrania - przebrałam się w gustowny, kusy, biały szlafroczek.
Trochę krępujące, ale ponoć sprzyja odprężeniu.
Później pani czyściła, masowała 19 mięśni mojej twarzy + dekolt + szyję + kark - taaa, to była ta najprzyjemniejsza część i nakładała całe mnóstwo masek na zmianę z masażem.
Nie szczędziła żadnego preparatu a nawet raczej nakładała grubą warstwą i każdy z nich bardzo przyjemnie pachniał.
Dowiedziałam się, że rzeczywiście moja cera zaczęła galopować w kierunku tłustej i że zmarszczki pod oczami nie są wcale mimiczne, jak dotychczas udawało mi się łudzić, i że pora zastąpić żeliki nawilżające jakimiś wygładzającymi, lekko liftingującymi.
Oczywiście "najlepszą" propozycją pani kosmetyczki był lekki żel pod oczy z nowej firmy, która dopiero kilka dni temu weszła na polski rynek i dostępna jest w salonach Guerlain - ANNAYAKE. Cudo to kosztowało... 314 zł, więc póki co nie skorzystałam z rady.
Z początku byłam nieprzychylnie nastawiona do Annayake, ponieważ wiadomo - Guerlain to sprawdzona, eklsluzywna marka i wiem, czego się po niej spodziewać, natomiast ta nowa dopiero wchodzi na rynek, nikt niczego jeszcze nie zna, nikt nie próbował... Ale dostałam 5 próbek: peelingujący żel pod prysznic, mleczko do ciała, żel do oczyszczania twarzy i dwa preparaty regulujące wydzielanie sebum na twarzy.
Mleczko i obydwa żele - oczywiście przeciętne a nawet ten do twarzy dość kiepsko się spłukiwał i jakby nie wszystko usuwał, natomiast te dwa preperaty... ISTNE CUDO!
Po pierwszym użyciu efekty były średnie, ale od drugiego zaczęłam widzieć różnicę!
Jak dotąd użyłam tylko 4 razy i pewnie dziś mi się próbeczka skończy, ale jeśli nie będą bardzo drogie, to na pewno kupię, bo zauważyłam, że i pory się jakby zwęziły, i mniej się cera przetłuszcza, i bardziej taka... zwarta jest.
Pani była bardzo komunikatywna (w przeciwnieństwie do mojej ostatniej fryzjerki z Awangardy i nie stroniła od pozytywnych uwag na temat konkurencyjnych marek, czym mnie co najmniej zdziwiła.
Pogadałyśmy sobie o Sephorze, zdradziła mi, że w Sephorze w Bytomiu widziała ostatnio perfum, którego szukam itede.
Taka bardzo w porządku.
W salonie są trzy gabinety - każdy osobno, każdy za zamkniętymi drzwiami i do żadnego nie wchodzi nikt poza panią, która się klientką zajmuje.
Brakowało mi jednak jakiejś cichutkiej muzyczki i drażniły głosy dochądzące ze sklepu - a jakoś wyjątkowo ruch był tego dnia jak w ulu, jakby Boże Narodzenie było za pasem.
Nie umiałam jednak się tam zrelaksować.
Przez cały czas przyjemność psuła mi myśl, czy aby na pewno wystarczy mi kasy i ile w ogóle może kosztować taki strasznie długi, praco- i preparatochłonny zabieg.
Bo na początku umawiałyśmy się na samo czyszczenie i dopiero "w praniu" wyszedł tem pełny zabieg.
Ale przy kasie dowiedziałam się, że w czasie wakacji jest promocja - bodajże -25%, ale pewna nie jestem - na zabiegi, co bardzo mnie ucieszyło.
I chyba koniec końców nie żałuję tych pieniędzy i jeszcze tam wrócę.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-15, 20:16   #7
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: KATOWICE - salon Guerlain tez do Halszki

A ja mam pytanie ile czasu tam spędziłaś, co dokładnie robiono i koszt całości
A do Halszki mam prośbę i krótki opis po Twojej wizycie z uwzględnieniem co robiono i ile płaciłaś, jestem zainteresowana ponieważ też jestem z Łodzi
Za wszystko z góry dziękuję
Pozdrawiam pięknie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-19, 19:51   #8
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: KATOWICE - salon Guerlain tez do Halszki

Co robiono już opisałam - czyszczenie, masaż, maseczki regulujące wydzielanie sebum, makijaż na zakończenie.
Trwało to (łącznie z dodatkowo płatną henną i regulacją brwi) równo dwie i pół godziny a za zabieg zapłaciłam 210 zł (po 25% zniżce z 280zł) + te brwi.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-19, 21:10   #9
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Salony Guerlain

Ja chodziłam przez dwa lata do salonu guerlaina w Gdyni - były to czasy wyjątkowego dla mnie prosperity, chodziłam o zgrozo bardzo często I absolutnie nie żałuje tych pieniędzy, to jeden z najlepszych gabinetów. Trafiłam z dużymi problemami, głównie z alergią ale tez i wypryskami i kosmetyczka pomogła mi znacznie bardziej niż wielu dermatologów. Dzięki niej zaczęłam bardziej świadomie pielęgnować cerę, nie używac 100 tysięcy produktów na raz itp. Była to pierwsza kosmetyczka która nie zmasakrowała mi twarzy - a moja skóra znów się tak bardzo nie zanieczyszcza - po czyszczeniu mogłam spokojnie wyjść na zewnątrz i pokazac się światu! Jedyne co było zauwazalne to małe czerwone plamki gdzieniegdzie, które znikały nazajutrz. Polecam wszystkim te zabiegi, dzięki mojej kosmetyczce przkoanałam się do masaży twarzy - wcześniej myśłałam że to raczej dla starszych kobiet w wieku mojej matki - i teraz chodze regularnie. Masaże świetnie wpływają na skórę, sa takie które działają regulujaco, oczyszczają skórę i odtruwają - u mnie teraz potrzeba klasycznego mechanicznego oczyszczania zachodzi bardzo rzadko
Do tego musze powiedzieć że moja kosmetyczka nie zachwalała mi kosmetyków Guerlaina na siłę, często sama mi coś odradzała. Po dziś dzień używam sporo guerlaina, to moja ukochana firma, ale moja kosmetyczka poleciała mi również sporo fajnych produktów innych marek. Będąc ich stałą klientką dostawałm regularnie masę próbek, masę gadżetów typu torebki (mam ich cała kolekcję), zniżki na zabiegi i zaproszenia na makijaże wykonywane przez naczelnych wizazystów. NIgdy mi nigdy nic nie wciskał a zabiegi były wspaniale relaksujące...
Fakt że po zmianie dystrybutora ceny poszły w górę niemiłosiernie, ale przestałam chodzić do nich nie z tego powodu - po prostu moja kosmetyczka która w tym czasie bardzo się zaprzyjaźniłam zmieniła miejsce pracy, a nie da się ukryć że do fryzjerów i kosmetyczek człowiek się przyzwyczaja. No i teraz chodzę gdzie indziej
Niemniej jednak bardzo lubiłam chodzić do Guerlaina i byłam pod wrażeniem profesjonalizmu ich kosmetyczek.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-19, 22:51   #10
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Salony Guerlain

Ja mogę jeszcze dodać - o czym nie wspomniałam wcześniej - że jeszcze nigdy nie spotkałam tak delikatnej a jednocześnie dobrze czyszącej cerę kosmetyczki.
Kilka razy nawet jej powiedziałam, że jest po prostu właściwą osobą na właściwym miejscu i że to jej powołanie.
To samo z regulacją brwi.
Łezki cieknące z bólu były zawsze standardem w moim wypadku a tutaj nie pociekła ani jedna.
Strasznie dziwne.
A o niewciskaniu i polecaniu innych marek już chyba wspominałam, więc nie ciągnę tematu.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-21, 18:13   #11
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
SPROSTOWANIE Re: KATOWICE - salon Guerlain tez do Halszki

Dziś wygrzebałam z portfela paragon i widzę, że coś pokęciłam - na szczęście na korzyść salonu.
Zapłaciłam co prawda 210, ale za WSZYSTKO, więc sam zabieg kosztował (po tej 25% obniżce) 180zł - normalnie kosztuje 240 a nie 280.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-08-26, 14:06   #12
Epoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 17
salon Guerlain - do małej-czarnej

Witaj,
Bardzo interesują mnie te tajemnicze próbki ANNAYAKE a zwłaszcza preparaty regulujące wydzielanie sebum - sama borykam sie z podobnym problemem i szukam skutecznych specyfików. Czy mogłabyś napisać jakie konkretnie preparaty poleciła Ci kosmetyczka ? Co mówiła o kosmetykach tej firmy ?
Czy efekty, które zaobserwowałaś są skutkiem używania jedynie tych dwóch preparatów regulujących czy używałaś kompleksowo wszystkich poleconych kosmetyków?
Oczywiście nie wykluczam, że ten spektakularny efekt jest skutkiem zabiegu w salonie... niemniej jednak słyszałam dużo dobrego o kosmetykach tej firmy, zwłaszcza nawilżających.
Pozdrawiam,
Epoka
Epoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-25, 22:40   #13
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: KATOWICE - salon Guerlain

Dzisiaj byłam w łódzkim salonie Guerlain. Przyznaję, było po prostu idealnie, bosko. Masaż Guerlaina to przyjemność, którą naprawdę warto przeżyć. Dwie i pół godziny minęły błyskawicznie, przyznaję, że trudno mi było wyjśc z gabinetu. Kosmetyczka Guerlaina godna polecenia - 100% profesjonalistka. Zastanawiam się jaki wybrać następny zabieg, chociaż cena niestety niebagatelna...
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-25, 22:46   #14
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: KATOWICE - salon Guerlain

Hej a mogłabym sie dowiedzieć co robiłaś oprócz masażu ??? Jaka cena i gdzie to w ogóle jest, bo chetnie bym sie wybrała ale nie mam czasu na poszukiwania Czy może w necie tez ten zakłada ma swoją stronkę z jakimś cennikiem albo cosik ??? A dostałaś próbki kosmetyków, których uzywano na Tobie ??? Mnie interesują zabiegi na skórę wokół oczu i szyjkę oraz ogólnie coś tam na buzię jakbyś mogła mnie w tym troszkę oświecić to będę bardzo wdzięczna
Dziękuję z góry
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 11:06   #15
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: KATOWICE - salon Guerlain

Cześć Iwonko
Gabinet Guerlaina mieści się na Piotrkowskiej 33 w bramie (nie zdziw się - podwórko wygląda strasznie, takie typowo łódzkie podwórko). Gabinet jest malutki, kameralny, a kosmetyczka przemiła. Mój zabieg rozpoczął się od delikatnego peelingu i położenia maseczki oczyszczającej. Na przesuszone partie skóry kosmatyczka zaaplikowała serum SOS. Po maseczce nastąpił wspomniany masaż, z użyciem specjalnego kremu do masażu i ampułki stymulującej nawilżenie skóry. I to była najprzyjemniejsza, ba, cudowana część zabiegu, która trwała dosyć długo. Ile, dokładnie nie wiem, bo czułam się wspaniale zrelaksowana i rozluźniona.
Po masażu kosmetyczka nałożyła aktywną maseczkę nawilżającą, serum i krem pod oczy.
Po zdjęciu maseczki zaaplikowała krem pod oczy, na twarz i szyję, po czym zrobiła mi śliczny makijaż. Aż żal było wychodzić z gabinetu!
Zabieg odbył się za darmo zgodnie z promocją w sklepach Mój Styl (perfumerie z kosmetykami selektywnymi na Piotrkowskiej). Musiałam zebrać 15 punktów kupując kosmetyki - 1 punkt = 100 zł.
A, jeżeli chodzi o ceny, to również mogę być pomocna - dostałam ulotkę ze wszystkimi zabiegami i kilka próbek kosmetyków. Podaję orientacyjne ceny:

Nawilżający zabieg witalny (dla osób, które chcą nawilżyć skórę, aby jak najdłuzej zachowaćmłody wygląd, maksymalnie opuźnić pojawienie się zmarszczek i oznak zmęczenia) - półzabieg - 180 zł, pełny zabieg - 240 zł,

Supernawilżający zabieg witalny dla osób dojrzałych (dla osób, których skóra potrzebuje natychmiastowego nawilżania, które chcą przywrócic jej blask, witalność, zmniejszyć zmarszczki i linie powstałe wskutek odwodnienia - półzabieg -180 zł, pełny zabieg - 240 zł,

Zabieg ujędrniający - dla osób o osłabionej, wiotczejącej skórze, które chcą ją wzmocnić, ujędrnić i napiąć - półzabieg - 190 zł, pełny zabieg - 260 zł,

Komfortowy zabieg odżywczy - półzabieg - 190 zł, pełny zabieg - 260 zł,

Zabieg kojący - półzabieg - 190 zł, pełny zabieg - 260 zł,

Zabieg <oczy, szyja, dekolt> - 180 zł

Jeśli chcesz znać szczegóły, podaję nr telefonu:

Gabinet kosmetyczny Guerlain
630 01 28

pozdrawiam


H.
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 23:21   #16
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: KATOWICE - salon Guerlain

Oj slicznie Ci Halszko dziekuję za bardzo konkretna i wyczerpującą odpowiedz
Z pewnoscią się tam wybiorę, jak tylko troszkę bedę miała czasu więcej
Ceny powiedzmy powiedzmy
Hmm zmartwiło mnie tylko jedno: czemu ja nigdy o jakichś fajnych promocjach nie wiem i czemu ja kupuje głównie w Sephorze skoro w tych perfumeriach miałabym taki fajny prezent
A czy teraz jest jakaś promocja w tych perfumeriach ??

Jeszcze raz dziękuję gorąco i pozdrawiam

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 23:29   #17
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: KATOWICE - salon Guerlain

Tak, promocja trwa cały czas.
pozdrawiam


H.
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:41   #18
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: KATOWICE - salon Guerlain

Wiem że wątek jet stary, ale gdzie jest w Katowicach ten salon?
Ogólnie szukam jakiegoś dobrego salonu w Katowicach, więc jeśli nie ten, to może poleciłybyście mi jakiś inny?

pzdr.
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 12:27   #19
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: KATOWICE - salon Guerlain

Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
Wiem że wątek jet stary, ale gdzie jest w Katowicach ten salon?
Ogólnie szukam jakiegoś dobrego salonu w Katowicach, więc jeśli nie ten, to może poleciłybyście mi jakiś inny?

pzdr.

ul. Mariacka 7
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.