Makijaż neutralny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-09, 10:24   #1
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118

Makijaż neutralny


.
__________________
.

Edytowane przez marta1210
Czas edycji: 2016-09-23 o 21:48
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 11:07   #2
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Makijaż neutralny

podkład i róż w kolorze zbliżonym do naturalnych rumieńców, cienie w kolorach matowych beżów i brązów - oko umalowane tak, aby cienie modelowały kształt i głębię oka, a nie dawały konkretny kolor (wydaje mi się, że świetne do takiego makijażu byłyby cienie Clinique np. Teady Bear - delikatne, ale łatwo sie nimi modeluje; z tańszych polecam paletkę Inglota Pro-5 kolor 31)

ewentualnie róż zastąpiłabym brązerem, ale bardzo jasnym - żeby dawał cień w wybranych miejscach (np. czekoladkę Joko) + delikatne rozświetlenie na kościach policzkowych

na usta bezbarwny błyszczyk
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 11:50   #3
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Makijaż neutralny

.
__________________
.

Edytowane przez marta1210
Czas edycji: 2016-09-23 o 21:48
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 09:23   #4
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Makijaż neutralny

jeśli chodzi o bazę to ja używam samego kremu nawilżającego - obecnie najlepiej się sprawdza u mnie, ale używałam także bazę silikonową Sephory i Mac'a (ta pierwsza jest niezastąpiona przy gęściejszym podkładzie albo jak masz jakieś nierówności na skórze - podkład o wiele lepiej się rozprowadza, baza Mac'a ma podobne działanie, ale trochę mniejszy poślizg) - z obu byłam zadowolona

myślę, że baza nie wpłynie na ogólny wygląd makijażu naturalnego - może być stosowana pod każdy makijaż przecież

ze wszystkich rozświetlaczy które mam najdelikatniejszy efekt dają Meteoryty Guerlain i Shimmer Diora, ale jak zastosujesz róż czy brązer z drobinkami to chyba dodatkowy rozświetlacz nie jest już konieczny (delikatne drobinki mają np. wspomniana czekoladka Joko i róż Golden Rose ten z żyłkami)

ewentualnie puder rozświetlający na skronie, policzki i na czoło jeśli nie przetłuszcza się tam cera (Pryzmy Givenchy sypkie, puder rozświetlający Paul Sagane, podobno Vipera też jest fajna, ale nie próbowałam)

i nie zapomnij o korektorze nie tylko pod oczy, ale także w wewnętrznym kąciku oka i przy skrzydełkach nosa
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.