Potrzebuje masci. Azs - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-25, 17:48   #1
kamila54
Przyczajenie
 
Avatar kamila54
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 5

Potrzebuje masci. Azs


Witam otóż mam problem. Od dłuzszego czasu męczy mnie uczulenie na brodawkach, piersiach. stosuje wkładki dla matek karmiących aby maśc nie wsiąkała w stanik. Lekarze(3) powiedzieli, że to atopowe zapalenie skóry, że to normalny objaw i że musze to nawilżać oraz ze raczej tego nie wylecze. Oczywiście stosuje maści, po tych maściach lepiej jest, nie ma uczucia 'suchosci' , nie są to masci sterydowe, ze sterydów miałam pimafucort czy jak to sie pisze, stosowałam krótko. Raczej nie używam sterydów smaruje zwykłymi kremami dla dzieci nawilżającymi, lub maścią parafinową, teraz przerzuciłam się na diprobase. miałam robione testy pokarmowe, nie miałam na nic uczulenia, z wziewnych miałam niestety na wszystko. I nasuwa mi sie pytanie, czy faktycznie mogłabym to uczulenie miec od tych alergenów wziewnych ? Kurz, pyłki itp czytałam niedawno że może występowac coś takiego .....
Kolejna rzecz. Odłozyłam niedawno wszystkie kosmetyki , WSZYSTKIE. Uczulenie ustapiło, zaczęłam powoli stosowac po jednej rzeczy z kosmetyków, po miesiącu nie wyszło nic. Stosuje cały czas to samo przy czym nic nie miałam, i uczulenie pojawiło się.... dodam, że myje sie w płynach dla dzieci z nivea, ciało nawilżam balsamem dla dzieci z ziaji , tusz używam hypoalergiczny, nie maluje paznokci, nie perfumuje się......
Strasznie mnie to męczy bo nie wygląda to dobrze, jest lepiej niz było ale nadal nie tak dobrze......NIE CHCĘ brac sterydów dlatego chciałabym aby ktoś z was polecił mi jakąś niedrogą, a dobrą maśc bez recepty która może złagodzic troche to wszystko i nawilzyc skore, jakos wspomoc. Nie mam nigdzie tego uczulenia procz piersi i zgięc przy łokciach. jestem alergikiem i astmatykiem.
jesli znacie jakis sposob lub macie podobne doswiadczenia prosze napiszcie
ps zażywam codziennie montessan i amertil
ps2. mam 18 lat do 3 roku zycia mialam azs na calym ciele, lacznie z twarza i oczami, potem przerwa i od 16 na piersiach i zgieciach...
przepraszam za chaos ale chciałam to jakos jak najlepiej ująć. z góry dziękuje
kamila54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 20:15   #2
Felaa
Raczkowanie
 
Avatar Felaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 289
Dot.: Potrzebuje masci. Azs

Stany zapalne w organizmie leczy olej lniany i imbir, który wywiera podobne działanie jak niesteroidowe leki przeciwzapalne, a przy tym nie podrażnia żołądka. Myślę, że powinnaś o to zadbać od wewnątrz, bo to wewnątrz Twojego organizmu tworzy się stan zapalny, a objawia się na skórze. Mnie na przykład po jakimś większym stresie skóra reaguje czerwonymi, łuszczącymi się plamami. Piję olej, imbir dodaję do każdej herbaty i po paru dniach przechodzi.
__________________
Podpisz petycję przeciwko okrutnemu zabijaniu psów w celach konsumpcyjnych

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
Felaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.