Alfie Evans - Polacy i Włosi - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-06, 13:50   #181
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Tacy ludzie to chyba juz musza czuć sie wręcz swieci ze swoją szlachetnością jak taka piosenkę nagrają.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 22:33   #182
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

A czy ktoś wie czy będą prowadzone badania, żeby ustalić co właściwie zabiło tego chłopca? Czy to była jakaś nieznana do tej pory choroba genetyczna czy może skutek uboczny podanego mu środka? Czy może kombo wszystkiego?
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 13:26   #183
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

To, co sie narobilo wokol sprawy tego chlopca to dla mnie byl jakis kosmos. Reakcji rzadu nie skomentuje. Kilka osob ze znajomych na FB sie aktywizowalo, wstawialo posty z fp z tym zwiazanych, czy od Cejrowskiego, jedna znajoma mieszkajaca w UK byla nawet pod szpitalem (dodac trzeba, ze madroscia to ona nigdy nie grzeszyla), smiech na sali. Nie od dzis wiadomo, ze u nas wszyscy sie na wszystkim znaja, prawnicy, lekarze, fizycy i milion innych rzeczy w jednym, normalnie ludzie renesansu, ech, szkoda takich geniuszy, ze najczesciej marnuja sie w 'Wyzszych Szkolach Robienia Halasu', swiat potrzebuje takich jak oni
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 13:33   #184
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;83413726]To, co sie narobilo wokol sprawy tego chlopca to dla mnie byl jakis kosmos. Reakcji rzadu nie skomentuje. Kilka osob ze znajomych na FB sie aktywizowalo, wstawialo posty z fp z tym zwiazanych, czy od Cejrowskiego, jedna znajoma mieszkajaca w UK byla nawet pod szpitalem (dodac trzeba, ze madroscia to ona nigdy nie grzeszyla), smiech na sali. Nie od dzis wiadomo, ze u nas wszyscy sie na wszystkim znaja, prawnicy, lekarze, fizycy i milion innych rzeczy w jednym, normalnie ludzie renesansu, ech, szkoda takich geniuszy, ze najczesciej marnuja sie w 'Wyzszych Szkolach Robienia Halasu', swiat potrzebuje takich jak oni [/QUOTE]

Dokładnie
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 14:52   #185
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;83413726]To, co sie narobilo wokol sprawy tego chlopca to dla mnie byl jakis kosmos. Reakcji rzadu nie skomentuje. Kilka osob ze znajomych na FB sie aktywizowalo, wstawialo posty z fp z tym zwiazanych, czy od Cejrowskiego, jedna znajoma mieszkajaca w UK byla nawet pod szpitalem (dodac trzeba, ze madroscia to ona nigdy nie grzeszyla), smiech na sali. Nie od dzis wiadomo, ze u nas wszyscy sie na wszystkim znaja, prawnicy, lekarze, fizycy i milion innych rzeczy w jednym, normalnie ludzie renesansu, ech, szkoda takich geniuszy, ze najczesciej marnuja sie w 'Wyzszych Szkolach Robienia Halasu', swiat potrzebuje takich jak oni [/QUOTE]

W punkt.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 17:25   #186
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8339350 6]No uroczy ten plastikowy płód, który obraca w dłoni ta 'wokalistka'. Wzruszajace Nie ma to jak polansować się na clickbaitowym temacie.[/QUOTE]

Identyko płód przyniosła katechetka na religię i puściła kolejno po klasie (to było w gimnazjum). Oczywiście była to lekcja antyaborcyjna i anty środki antykoncepcyjne. Do dzisiaj pamiętam, że przekonywała nas, że seks w prezerwatywie to tak jakby dotykać ukochaną osobę w rękawiczce gumowej
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 17:58   #187
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Identyko płód przyniosła katechetka na religię i puściła kolejno po klasie (to było w gimnazjum). Oczywiście była to lekcja antyaborcyjna i anty środki antykoncepcyjne. Do dzisiaj pamiętam, że przekonywała nas, że seks w prezerwatywie to tak jakby dotykać ukochaną osobę w rękawiczce gumowej
U mnie przyniósł jakiś klecha na UCZELNIĘ, kręcił się koło auli przed jakimś wykładem (chyba zaproszony?) i straszył tym dziadostwem
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-08, 10:46   #188
hazey
Raczkowanie
 
Avatar hazey
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 116
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Ale mnie ciary żenady przeszły
hazey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 21:10   #189
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
A czy ktoś wie czy będą prowadzone badania, żeby ustalić co właściwie zabiło tego chłopca? Czy to była jakaś nieznana do tej pory choroba genetyczna czy może skutek uboczny podanego mu środka? Czy może kombo wszystkiego?
Raczej się tego nie ustali. Tak naprawdę to mogło być wszystko, od choroby wrodzonej, przez szczepienia, do substancji podawanych w kroplowkach w szpitalu. Różne sa spekulacje. Ale o tym wie tylko szpital niestety.

Dziś Alfie, gdyby żył, kończyłby 2 latka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 22:58   #190
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Raczej się tego nie ustali. Tak naprawdę to mogło być wszystko, od choroby wrodzonej, przez szczepienia, do substancji podawanych w kroplowkach w szpitalu. Różne sa spekulacje. Ale o tym wie tylko szpital niestety.

Dziś Alfie, gdyby żył, kończyłby 2 latka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
smutne to takie mam córkę w podobnym wieku, nie wyobrażam sobie nawet przez co muszą przechodzić jego rodzice. Choć może teraz, gdy go pochowali będą mogli przejsć żałobę i jakoś się pozbierają na tyle, żeby mieć w tym życiu choć trochę radości
Mojej babci pierwsze dziecko (córka) zmarło jak miało niecały rok i ona właściwie do końca życia potrafiła się rozpłakać, gdy zaczynała ją wspominać. I wtedy też nie było wiadomo dlaczego właściwie stało się tak jak się stało, teraz teoretycznie medycyna stwarza większe możliwości zdiagnozowania chorób i przyczyn śmierci...
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 23:43   #191
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Raczej się tego nie ustali. Tak naprawdę to mogło być wszystko, od choroby wrodzonej, przez szczepienia, do substancji podawanych w kroplowkach w szpitalu. Różne sa spekulacje. Ale o tym wie tylko szpital niestety.

Dziś Alfie, gdyby żył, kończyłby 2 latka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o czym wie?
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-10, 07:03   #192
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
smutne to takie mam córkę w podobnym wieku, nie wyobrażam sobie nawet przez co muszą przechodzić jego rodzice. Choć może teraz, gdy go pochowali będą mogli przejsć żałobę i jakoś się pozbierają na tyle, żeby mieć w tym życiu choć trochę radości
Mojej babci pierwsze dziecko (córka) zmarło jak miało niecały rok i ona właściwie do końca życia potrafiła się rozpłakać, gdy zaczynała ją wspominać. I wtedy też nie było wiadomo dlaczego właściwie stało się tak jak się stało, teraz teoretycznie medycyna stwarza większe możliwości zdiagnozowania chorób i przyczyn śmierci...
Mam podobnie, tzn moja córka też ma prawie dwa lata i po prostu nie potrafię po tej sprawie z Alfim przejść do porządku dziennego. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić co oni muszą czuć
Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
o czym wie?
Nie wynika to z mojej wypowiedzi? chyba lubisz prowokować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 07:17   #193
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Nie wynika to z mojej wypowiedzi? chyba lubisz prowokować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bo ja wiem, czy lubię? z Twojej wypowiedzi zrozumiałam, że szpital wie, co zabiło tego chłopca - wie, czy była to choroba genetyczna, szczepionka, czy coś, co dostał w szpitalu (gdy, jak rozumiem, miał kilka miesięcy, bo już wtedy zaczęło się z nim źle dziać). ale ponieważ nie chce mi się wierzyć, że napisałabyś coś takiego (bo skąd szpital miałby mieć tę wiedzę, no chyba, że coś świadomie temu chłopcu podali te półtora roku temu), to dopytuję.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 07:25   #194
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
bo ja wiem, czy lubię? z Twojej wypowiedzi zrozumiałam, że szpital wie, co zabiło tego chłopca - wie, czy była to choroba genetyczna, szczepionka, czy coś, co dostał w szpitalu (gdy, jak rozumiem, miał kilka miesięcy, bo już wtedy zaczęło się z nim źle dziać). ale ponieważ nie chce mi się wierzyć, że napisałabyś coś takiego (bo skąd szpital miałby mieć tę wiedzę, no chyba, że coś świadomie temu chłopcu podali te półtora roku temu), to dopytuję.
Ze wszystkich osób zaangażowanych w te sprawę to właśnie szpital ma największą wiedzę na temat przyczyn śmierci. Sami najlepiej wiedzą czy coś mu podawali czy nie. Natomiast raczej ciężko teraz stwierdzić czy przyczyną była szczepionka, z tego co wiem to trafił do szpitala dopiero po szczepieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 07:29   #195
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Mam podobnie, tzn moja córka też ma prawie dwa lata i po prostu nie potrafię po tej sprawie z Alfim przejść do porządku dziennego. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić co oni muszą czuć
O matko, ja mnie osłabia taka histeria. Uspokój się pomyśl, że codziennie, co godzinę, a właściwie co minutę i sekundę gdzieś na ziemi umieraja małe dzieci. Bardzo często w męczarniach, z głodu, z powodu chorób, na które ich się nie szczepi, bo brak na to kasy, gwałcone, jako jeńcy wojenni itd. itp. Nad nimi tak nie płaczesz ? Tylko Alfie cię rusza, bo o nim trąbili jak wściekli przez ostatnie dwa tygodnie ? Który przecież w tym nieszczęciu jakim jest nieuleczalna choroba, miał opiekę non stop i umarł w godnych warunkach.
Ile masz lat, że cię takie myśli paraliżują ?

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
o czym wie?
Czym truł Alfiego nieboraka w tych kroplówkach

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2018-05-10 o 09:59
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 07:35   #196
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Ze wszystkich osób zaangażowanych w te sprawę to właśnie szpital ma największą wiedzę na temat przyczyn śmierci. Sami najlepiej wiedzą czy coś mu podawali czy nie. Natomiast raczej ciężko teraz stwierdzić czy przyczyną była szczepionka, z tego co wiem to trafił do szpitala dopiero po szczepieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aha. świnia z tego szpitala. jeśli to by była prawda, to ciekawe jakim cudem jeszcze żadne info nie wyciekło do prasy. pewnie dali pracownikom ogromne łapówki i wszyscy są obrzydliwie bogaci.

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8347812 6]
Czym truł Alfiego nieboraka w tych kroplówkach [/QUOTE]

pewnie są w zmowie z jakimś dużym koncernem farmaceutycznym - na bank prowadzą badania nad jakimś podejrzanym lekiem i cichcem podają go w szpitalach małym dzieciom.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 07:39   #197
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8347812 6]O matko, ja mnie osłabia taka histeria. Uspokój się pomyśl, że codziennie, co godzinę, a właściwie co minutę i sekundę gdzieś na ziemi umiera małe dziecko. Nad nimi tak nie płaczesz ? Tylko Alfie cię rusza, bo on nim trąbili jak wściekli przez ostatnie dwa tygodnie ?
Ile masz lat, że cię takie myśli paraliżują ?



Czym truł Alfiego nieboraka w tych kroplówkach [/QUOTE]Już Ci to raz tłumaczyłam, nie będę się powtarzać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
aha. świnia z tego szpitala. jeśli to by była prawda, to ciekawe jakim cudem jeszcze żadne info nie wyciekło do prasy. pewnie dali pracownikom ogromne łapówki i wszyscy są obrzydliwie bogaci.



pewnie są w zmowie z jakimś dużym koncernem farmaceutycznym - na bank prowadzą badania nad jakimś podejrzanym lekiem i cichcem podają go w szpitalach małym dzieciom.
Ech... Nawet nie wiem jak takie wypowiedzi komentować. Tak naprawdę to zwykli ludzie nic o tej sprawie nie wiedzą, jak było naprawdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 07:44   #198
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Już Ci to raz tłumaczyłam, nie będę się powtarzać.
O serio, kiedy ?


Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Ech... Nawet nie wiem jak takie wypowiedzi komentować. Tak naprawdę to zwykli ludzie nic o tej sprawie nie wiedzą, jak było naprawdę.
No dokładnie, zwykły szary człowiek już nigdy się nie dowie...to wiedzą tylko kroplówkowi truciciele i ci z akcji STOP NOP.
Kolejna tajemnica ludzkości, jak kręgi w zbożu na pomorzu. Nawet mi się zrymowało
Komedię ostawiasz i tyle w tym temacie.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 07:46   #199
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Nie będę nawet mówić co tu odstawiaja niektórzy w tym wątku. A tłumaczyłam wcześniej już, spójrz sobie,bojuz na ten temat rozmawiałyśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-10, 07:53   #200
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość

Ech... Nawet nie wiem jak takie wypowiedzi komentować. Tak naprawdę to zwykli ludzie nic o tej sprawie nie wiedzą, jak było naprawdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no, toć mówię, że opłacili pracowników szpitala. podawali małemu jakiś testowany dopiero lek przez cały jego pobyt w szpitalu (i pewnie nawet wcześniej). a może i kilka takich leków! biedne pielęgniarki mogły nawet nie wiedzieć, że trują chłopca. to wszystko zmowa psychicznych lekarzy. ciekawe czy te wycieczki do Azji wynagrodziły im trucie chłopca i uciszyły sumienia. o ile w ogóle jakieś mają. bo koncerny farmaceutyczne jak wiemy żadnych sumień nie mają.

zastanawiałaś się kiedyś może, że oglądasz/czytasz za dużo thrillerów? just a thought.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 07:57   #201
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
no, toć mówię, że opłacili pracowników szpitala. podawali małemu jakiś testowany dopiero lek przez cały jego pobyt w szpitalu (i pewnie nawet wcześniej). a może i kilka takich leków! biedne pielęgniarki mogły nawet nie wiedzieć, że trują chłopca. to wszystko zmowa psychicznych lekarzy. ciekawe czy te wycieczki do Azji wynagrodziły im trucie chłopca i uciszyły sumienia. o ile w ogóle jakieś mają. bo koncerny farmaceutyczne jak wiemy żadnych sumień nie mają.

zastanawiałaś się kiedyś może, że oglądasz/czytasz za dużo thrillerów? just a thought.
To ty to napisałaś, nie ja, więc może to ty oglądasz zbyt dużo thrillerow to zdecydowanie nie mój gatunek, sorry, nie trafiłaś. Za to ty masz bujną wyobraźnię.

Oczywiscie, że koncerny farmaceutyczne żadnych sumień nie mają. Wystarczy spojrzeć na to co się znajduje w lekach czy suplementach. tylko kasa się liczy. Może wyłącz telewizor, to zrozumiesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 08:01   #202
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
To ty to napisałaś, nie ja, więc może to ty oglądasz zbyt dużo thrillerow to zdecydowanie nie mój gatunek, sorry, nie trafiłaś. Za to ty masz bujną wyobraźnię.

Oczywiscie, że koncerny farmaceutyczne żadnych sumień nie mają. Wystarczy spojrzeć na to co się znajduje w lekach czy suplementach. tylko kasa się liczy. Może wyłącz telewizor, to zrozumiesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie wiem, co ma telewizor do tego (którego nie mam). ale dzięki za radę. odwdzięczę się podobną - mniej internetów, może wyłącz czasem komputer. nie będę Ci pisać o tym, jak to wszelkie leki na nowotwory, alzheimery itp mamy dzięki kosztownym badaniom prowadzonym przez koncerny farmaceutyczne, bo już widzę, z kim rozmawiam i wiem, że szkoda mojego czasu.

pozdróffka!

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2018-05-10 o 08:02
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 08:35   #203
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Przez szczopionke

Szczepionki wszystkiemu winne.
To co, ze zle bylo przed szczepieniem. Ale pewnie przez szczepionke nie mogli go wyleczyc
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 09:16   #204
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Natomiast raczej ciężko teraz stwierdzić czy przyczyną była szczepionka, z tego co wiem to trafił do szpitala dopiero po szczepieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czytalas historie tego dziecka czy opierasz sie na tym, co wypisuja osoby postronne? Rodzice Alfiego na jego stronie pomocowej napisali, ze Alfie od urodzenia byl dzieckiem letargicznym, spal dlugo, wiecej niz przecietny noworodek/niemowle, a gdy sie budzil byl zawsze rozdrazniony, placzliwy, poddenerwowany. Nie nawiazywal kontaktu, nie osiagal umiejetnosci, ktore powinien, nie podnosil nawet glowy w wieku kilku miesiecy.
Nie ma tam ani slowa o szczepieniach.

Tak, to smutne co sie stalo, czuje smutek dla jego rodzicow jak i dla miliona innych, ktorzy stracili dzieci, smutno mi, gdy mysle o niepelnosprawnych dzieciach, dzieciach takich jak Alfie w spiaczce, bez szans na godne odejscie, innych dwulatkow w Polsce, ktorym nikt nie pomaga, nikt o nich nie pisze, nie wylewa krokodylich lez w internecie.

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2018-05-10 o 09:19
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 10:35   #205
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 143
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
no, toć mówię, że opłacili pracowników szpitala. podawali małemu jakiś testowany dopiero lek przez cały jego pobyt w szpitalu (i pewnie nawet wcześniej). a może i kilka takich leków! biedne pielęgniarki mogły nawet nie wiedzieć, że trują chłopca. to wszystko zmowa psychicznych lekarzy. ciekawe czy te wycieczki do Azji wynagrodziły im trucie chłopca i uciszyły sumienia. o ile w ogóle jakieś mają. bo koncerny farmaceutyczne jak wiemy żadnych sumień nie mają.

zastanawiałaś się kiedyś może, że oglądasz/czytasz za dużo thrillerów? just a thought.
Ja myślę, że to rodzice coś podali w ramach jakiejś medycyny alternatywnej i tylko zwalają na szpital, bo wiedzą, że jak wyjdzie coś w badaniach to nie będzie na nich.

Ewentualnie rtęć ze szczepionek.

Innej opcji nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 10:51   #206
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Tak czytam ten wątek i jedna rzecz w całej sprawie mnie zbulwersowała. Kiedy media to wszystko nagłośniły to mi. nasza była premier jak i księża zabrali głos, że trzeba mu pomóc, że to nieludzkie żeby go odłączyć. Nasuwa się pytanie - a czy ludzkie jest nie podać leku dziecku/dorosłemu ratujacego życie z powodu jego ceny? Niedofinansowanie go przez rząd mimo, że realnie można pomóc żyć. Natomiast ludzkie jest lamentować nad dzieckiem, które nie ma szans na życie już żadne - bo lament nic nie kosztuje. Dla mnie granie śmiercią tego dziecka, pokazywanie tej fałszywej dobroci, kiedy nie robi się nic żeby pomóc tym którzy mogliby żyć jest podłe! I ludzie zwykli często robią dokładnie to samo - lamentują nad tym co medialne, a przechodzą obok w życiu codziennym obok większych lub tych samych tragedii obojętnie!

Bardzo mi żal tego dziecka i jego rodziny. Tak samo jak wszystkich innych chorych i umierających tak niesprawiedliwie szybko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 10:59   #207
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Nasuwa się pytanie - a czy ludzkie jest nie podać leku dziecku/dorosłemu ratujacego życie z powodu jego ceny? Niedofinansowanie go przez rząd mimo, że realnie można pomóc żyć. Natomiast ludzkie jest lamentować nad dzieckiem, które nie ma szans na życie już żadne - bo lament nic nie kosztuje. Dla mnie granie śmiercią tego dziecka, pokazywanie tej fałszywej dobroci, kiedy nie robi się nic żeby pomóc tym którzy mogliby żyć jest podłe! I ludzie zwykli często robią dokładnie to samo - lamentują nad tym co medialne, a przechodzą obok w życiu codziennym obok większych lub tych samych tragedii obojętnie!
bardzo dobrze napisane

a nad pogrubionym czesto az mnie nerwy ponosza, ze pare przypadkow, to NFZ nie finansuje, niech sobie sami radza
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 11:03   #208
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 143
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Tak czytam ten wątek i jedna rzecz w całej sprawie mnie zbulwersowała. Kiedy media to wszystko nagłośniły to mi. nasza była premier jak i księża zabrali głos, że trzeba mu pomóc, że to nieludzkie żeby go odłączyć. Nasuwa się pytanie - a czy ludzkie jest nie podać leku dziecku/dorosłemu ratujacego życie z powodu jego ceny? Niedofinansowanie go przez rząd mimo, że realnie można pomóc żyć. Natomiast ludzkie jest lamentować nad dzieckiem, które nie ma szans na życie już żadne - bo lament nic nie kosztuje. Dla mnie granie śmiercią tego dziecka, pokazywanie tej fałszywej dobroci, kiedy nie robi się nic żeby pomóc tym którzy mogliby żyć jest podłe! I ludzie zwykli często robią dokładnie to samo - lamentują nad tym co medialne, a przechodzą obok w życiu codziennym obok większych lub tych samych tragedii obojętnie!

Bardzo mi żal tego dziecka i jego rodziny. Tak samo jak wszystkich innych chorych i umierających tak niesprawiedliwie szybko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to swoją drogą. Kosztem tych wszystkich rozpraw sądowych i utrzymywaniem Alfiego przy "życiu" można było pomóc potrzebującym, którym da się pomóc.

Debile nie rodzice. Dziecko wymęczyli, kupę publicznych pieniędzy wydali i sieją ferment. Przykro mi, zdania nie zmienię.

Jak ja nienawidzę pro-life'owców. Ci ludzie są nielogiczni. Za te pieniądze można było uratować inne dziecko, kupić dziesiątce niepełnosprawnych dzieci po wypasionym wózku czy zrobić cokolwiek innego bardziej produktywnego. Ale póki ktoś nie umiera, to niech żyje nawet w chatce z gówna, w końcu priorytety...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Oczywiscie, że koncerny farmaceutyczne żadnych sumień nie mają. Wystarczy spojrzeć na to co się znajduje w lekach czy suplementach. tylko kasa się liczy. Może wyłącz telewizor, to zrozumiesz.
Akurat się zgadzam, liczy się kasa. Wiele leków nie zostało wprowadzonych na rynek, bo choroba jest za rzadka i się nie zwrócą badania bezpieczeństwa.

Ale Europejski Trybunał Praw Człowieka raczej nie dostał od tego procentów, gdyby istniały nieprawidłowości, to by je wykryto. Jak nie personel szpitala, to czołowi specjaliści ze świata z neurologii dziecięcej.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 11:18   #209
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że to rodzice coś podali w ramach jakiejś medycyny alternatywnej i tylko zwalają na szpital, bo wiedzą, że jak wyjdzie coś w badaniach to nie będzie na nich.

Ewentualnie rtęć ze szczepionek.

Innej opcji nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale tak na serio z tą rtęcią?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 12:01   #210
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Alfie Evans - Polacy i Włosi

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;83479646]Przez szczopionke

Szczepionki wszystkiemu winne.
To co, ze zle bylo przed szczepieniem. Ale pewnie przez szczepionke nie mogli go wyleczyc [/QUOTE]No wiesz, różne są przypadki, znam osobiście przypadek gdzie chłopczyk po szczepionce mmr przestał chodzić i mówić. Nie mówię, że tutaj to było przez szczepionkę, powtórzę raz jeszcze : nie wiem tego I ty też nie wiesz. Ale nie można tego wykluczyć jak się weźmie pod uwagę, że nopy po szczepionkach występują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;8348076 6]Czytalas historie tego dziecka czy opierasz sie na tym, co wypisuja osoby postronne? Rodzice Alfiego na jego stronie pomocowej napisali, ze Alfie od urodzenia byl dzieckiem letargicznym, spal dlugo, wiecej niz przecietny noworodek/niemowle, a gdy sie budzil byl zawsze rozdrazniony, placzliwy, poddenerwowany. Nie nawiazywal kontaktu, nie osiagal umiejetnosci, ktore powinien, nie podnosil nawet glowy w wieku kilku miesiecy.
Nie ma tam ani slowa o szczepieniach.

Tak, to smutne co sie stalo, czuje smutek dla jego rodzicow jak i dla miliona innych, ktorzy stracili dzieci, smutno mi, gdy mysle o niepelnosprawnych dzieciach, dzieciach takich jak Alfie w spiaczce, bez szans na godne odejscie, innych dwulatkow w Polsce, ktorym nikt nie pomaga, nikt o nich nie pisze, nie wylewa krokodylich lez w internecie.[/QUOTE]Tak czytałam. Ale weź pod uwagę, że pierwsze szczepienia (nie wiem czy akurat w UK też ale w Polsce na pewno) wykonywane są w drugim dniu życia dziecka. Więc stuprocentowo się tego wykluczyć nie da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Tak czytam ten wątek i jedna rzecz w całej sprawie mnie zbulwersowała. Kiedy media to wszystko nagłośniły to mi. nasza była premier jak i księża zabrali głos, że trzeba mu pomóc, że to nieludzkie żeby go odłączyć. Nasuwa się pytanie - a czy ludzkie jest nie podać leku dziecku/dorosłemu ratujacego życie z powodu jego ceny? Niedofinansowanie go przez rząd mimo, że realnie można pomóc żyć. Natomiast ludzkie jest lamentować nad dzieckiem, które nie ma szans na życie już żadne - bo lament nic nie kosztuje. Dla mnie granie śmiercią tego dziecka, pokazywanie tej fałszywej dobroci, kiedy nie robi się nic żeby pomóc tym którzy mogliby żyć jest podłe! I ludzie zwykli często robią dokładnie to samo - lamentują nad tym co medialne, a przechodzą obok w życiu codziennym obok większych lub tych samych tragedii obojętnie!

Bardzo mi żal tego dziecka i jego rodziny. Tak samo jak wszystkich innych chorych i umierających tak niesprawiedliwie szybko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, a największą hipokryzja był fakt, se te słowa z ust prezydenta czy Szydlo padły wtedy kiedy w sejmie trwał protest rodziców dzieci niepełnosprawnych...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-21 07:19:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.