Korekta odstających uszu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-03, 15:13   #1
Mampytanie124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1

Korekta odstających uszu


Hej, chciałabym się dowiedzieć wszystkiego o korekcji odstających uszu. Czy to boli, jaki koszt zdobienia takiego zabiegu , jaką klinikę polecacie w okolicach Katowic, po ilu dniach można myć włosy i w jakim okresie najlepiej zrobić taką operację? Z góry dzięki
Mampytanie124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 10:55   #2
malinkowax
Przyczajenie
 
Avatar malinkowax
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Korekta odstających uszu

słyszałam, że rekonwalescencja trwa dwa tygodnie. Przez ten czas spisz i funkcjonujesz z opaską uciskową na uszach. Nie wiem jak z myciem włosów.. lepiej zapytać lekarza na konsultacjach
malinkowax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 14:11   #3
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Korekta odstających uszu

Cytat:
Napisane przez Mampytanie124 Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym się dowiedzieć wszystkiego o korekcji odstających uszu. Czy to boli, jaki koszt zdobienia takiego zabiegu , jaką klinikę polecacie w okolicach Katowic, po ilu dniach można myć włosy i w jakim okresie najlepiej zrobić taką operację? Z góry dzięki
Ja robiłam w Katowicach w Euroklinice. Gdybym miała jeszcze raz wybierać, poszłabym gdzie indziej. Koszt jest ustalany indywidualnie po konsultacji. Ja płaciłam 3700 zł, konsultacja 150 zł. Włosy mogłam umyć dopiero dzień po zdjęciu szwów (tzn. po 13 dniach od zabiegu), ale niektórzy lekarze pozwalają dużo szybciej. Najlepiej robić korektę późną jesienią lub zimą, bo rany lepiej się goją i można zakryć opatrunki czapką lub kapturem i nikt poza najbliższymi nie musi wiedzieć, że przeszło się operację.
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 23:09   #4
dominika_mendrek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 8
Dot.: Korekta odstających uszu

Jenna. Mogłabym prosić o więcej informacji? Mam strasznt mętlik w głowie, a już od jakiegoś czasu szukam kliniki, która zrobi korekte i pomniejszenie malzowin usznych. Bardzo by mi pomogla opinia kigos, kto juz zna temat♥️
dominika_mendrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 23:11   #5
dominika_mendrek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 8
Dot.: Korekta odstających uszu

Witam. Czy znalazla Pani cos godnego polecenia w Katowicach? Koszty bie maja znaczenia. Wole zaplacic wiecej, jak potem zalowac...
dominika_mendrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-08 00:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.