do Mężatek - Seks - jak często - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-21, 10:52   #31
Marzenax
Raczkowanie
 
Avatar Marzenax
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 284
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Wydaje mi się , że autorka wątku źle zadała pytanie. Rzadki sex w tym przypadku nie jest problemem ale jednym ze skutków większych kłopotów w małżeństwie. Z opisu wynika że nie jest to przejściowy kryzys po którym następuje sielanka ale jakiś permanentny stan ciszy w związku, braku zrozumienia, każde żyje własnym zyciem, nie wspieracie się nawzajem, nie rozmawiacie tak żeby wreszcie zrozumieć swój punkt widzenia. Jeśli naprawicie swój związek, dobry sex wróci bardzo szybko. Ale sex nie powinien być w tej chwili waszym głównym celem.
A co do pytania to jako mężatka kocham się ze swoim mężem prawie codziennie, a wszystko to zależy jak późno idziemy spać, czy jesteśmy zmęczeni, jak wcześnie rano wstajemy no i czy przypadkiem nie pogniewamy się na siebie z jakiegoś powodu
__________________
Jak dobrze być razem...
Marzenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 10:52   #32
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Jak 19 - latka może radzić dojrzałej kobiecie w jej problemach malzenskich, relacjach z wlasnym mezem, problemach z sexem itd.?Ile Ty moglaś mieszkac z chlopakiem będąc w tym wieku?

Szok!
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
W takich sprawach to nie zawsz seksulogo potrafi pomoc...a co dopiero 19 -latka.

to może zamiast dzielić forum tematycznie podzielimy wiekowo

radzić może każdy, to co autorka weźmie do siebie zależy od niej, więc nie widze zagrożenia, poza tym może taka 19 latka wniesie troche świeżości w spojrzenie na te sprawy. Zresztą to, że ktoś ma 40 wcale nie znaczy, że jest dojrzały
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 11:26   #33
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez kasia214 Pokaż wiadomość
Piszę do mężatek bo wiem ze inaczej to jest gdy sie mieszka osobno....

Chyba jest cos ze mną nie tak ,albo to sprawa psychologiczna.... moze wpływ ma tez zachowanie mojego męża ktore od jakiegos czasu mnie denerwuje raz jest dobrze a raz zle.. jestem w małzeństwie od 5 lat....i nie odczuwam potrzeby seksu zbyt często w sumie o tym nawet nie mysle...dlatego moje pytanie jak często uprawiacie seks?
A nie-mężatki będące w związkach i mieszkające z partnerem kilka lat mogą się wypowiadać?


Zakładając, że tak odpowiadam: często, kilka razy w tygodniu, więcej w weekendy (wiadomo - czas odpoczynku, relaksu). Ale dużo rozmawiamy ze sobą, na bieżąco rozwiązujemy wszystkie spory i nie mamy większych problemów w związku. I oboje mamy podobnym temperament seksualny, więc mamy zaspokojone nasze potrzeby w obrębie związku.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 12:36   #34
Marzenax
Raczkowanie
 
Avatar Marzenax
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 284
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A nie-mężatki będące w związkach i mieszkające z partnerem kilka lat mogą się wypowiadać?

Wydaje mi się że istnieje pewna drobna acz istotna różnica między mężatka a nie mężątką. Wiem z doświadczenia, bo mieszkałam z moim obecnym mężem kilka lat przed ślubem i oczywiście mieszkamy razem teraz.
__________________
Jak dobrze być razem...
Marzenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 12:44   #35
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez Marzenax Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że istnieje pewna drobna acz istotna różnica między mężatka a nie mężątką. Wiem z doświadczenia, bo mieszkałam z moim obecnym mężem kilka lat przed ślubem i oczywiście mieszkamy razem teraz.
między mężatką mieszkającą z mężem a dziewczyną/narzeczoną mieszkającą z chłopakiem/ narzeczonym? Jaka? pytam z autentycznej ciekawości...
tzn. chodzi o papierek legalizujący związek czy jakąś zmianę mentalną, która sie wtedy automatycznie dokonuje ?




edit: dzięki Doris, ze mnie nie cytowałaś z tym błędem

Edytowane przez Ptysio5
Czas edycji: 2008-09-21 o 13:10 Powód: brrr, straszna literówka!
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 12:53   #36
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez Marzenax Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że istnieje pewna drobna acz istotna różnica między mężatka a nie mężątką. Wiem z doświadczenia, bo mieszkałam z moim obecnym mężem kilka lat przed ślubem i oczywiście mieszkamy razem teraz.
No właśnie - jaka? O co chodzi dokładnie? Związek się automatycznie psuje/zmienia po ślubie? Nie sądzę. Ślub coś zmienia na gorsze chyba tylko w przypadku, gdy jest zawierany nie z tych powodów, co trzeba (wpadka, zmuszanie do ślubu przez jedną ze stron, ratowanie niezbyt dobrego związku właśnie poprzez ślub). Ja żyję z moim TŻ jak małżeństwo, wiele osób myśli, że to mój mąż (bo obcym nie będę tłumaczyć, że nie mamy papierka).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 13:31   #37
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez niebedetwoja19 Pokaż wiadomość
i dlatego nie moge sie wypowiedzieć? wy polacy macie takie zdanie, że 19 lat to mało.. w moim kraju to jest wiek w sam raz zeby przeżyć dużo rzeczy, swoje juz przeszłam, pozatym mam własny rozum i moge jej równie dobrze pomóc jak i Ty. Nie wazne czy masz 25 czy 40 lat. Wiek nie zawsze jest istotny.
bez generalizowania prosze
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 13:45   #38
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
bez generalizowania prosze

ja nie generalizuje, to tylko moje obserwacje, wielu ludzi w polsce ma takie zdanie, ale z drugiej strony, tu 22-25 lat to zdaje sie średnia wieku zawierania małżenstw? to takze młodo.. bo od 19 do 22 lat, jest króciutko

EOT
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 16:40   #39
Marzenax
Raczkowanie
 
Avatar Marzenax
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 284
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No właśnie - jaka? O co chodzi dokładnie? Związek się automatycznie psuje/zmienia po ślubie? Nie sądzę. Ślub coś zmienia na gorsze chyba tylko w przypadku, gdy jest zawierany nie z tych powodów, co trzeba (wpadka, zmuszanie do ślubu przez jedną ze stron, ratowanie niezbyt dobrego związku właśnie poprzez ślub).
Czasami zdarza się i tak, że ludzie biora slub po prostu z miłości I moment publicznego wyznania sobie miłości i wierności w obecności rodziny i znajomych jest powszechnie uznawaną formą tzw. przejścia do innego etapu życia, inicjacji - jakkolwiek by tego nie nazwać cały ten proces powoduje u ludzi pewne zmiany mentalne, o ile oczywiście ludzie traktują to wydarzenie poważnie i nie robią tego pod jakąś presją czy przymusem.
Jak już wspomniałam mieszkałam z moim Tżetem kilka lat przed ślubem, teraz jesteśmy rok po i widzę różnice. Pozytywne oczywiście ale to już temat na inny wątek
__________________
Jak dobrze być razem...
Marzenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 17:30   #40
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez kasia214 Pokaż wiadomość
Piszę do mężatek bo wiem ze inaczej to jest gdy sie mieszka osobno....

Chyba jest cos ze mną nie tak ,albo to sprawa psychologiczna.... moze wpływ ma tez zachowanie mojego męża ktore od jakiegos czasu mnie denerwuje raz jest dobrze a raz zle.. jestem w małzeństwie od 5 lat....i nie odczuwam potrzeby seksu zbyt często w sumie o tym nawet nie mysle...dlatego moje pytanie jak często uprawiacie seks?
a mni9e się wydaje,że stres i rutyna przeszkadzają ci się skupić.ponoć pierwsze oznaki zmęczenia zwiąsku zaczynają się po około 5 latach.
nie kazda kobieta,ktora pokłóci się z mężem np.o brudne skarpetki potrafi godzić się łóżku.

w moim przypadku,kiedy jest dobrze,to potrafię co dziennie .gorzej wypadam po kłótniach.jeśli nie ma chętnych do przeprosin,a najczęściej nie czuję sie winna to potrafię się fochać nawet dwa tygodnie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 17:34   #41
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Sprawa jest prosta jak budowa cepa:jesli miedzy wami w ciagu dnia jest ok to i w nocy bedzie ok ,a jesli w nocy jest ok to i w ciagu dnia nie ma problemow ktorych nie mozna rozwiazc i tyle kolko sie zamyka.

Stety -niestety rozmowa i praca nad zwiazkiem.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 17:39   #42
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

my właśnie jesteśmy ze sobą póltora roku po ślubie, prawie 6 lat razem, między nami wszystko się układa... pracujemy, studiujemy i.. chyba mogłoby być lepiej. Ja wiem, nie ilość się liczy, ale jakość.. ale ja jakoś ostanio wogóle nie mam ochoty i to chyba spina mnie jeszcze bardziej.
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 17:41   #43
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez niebedetwoja19 Pokaż wiadomość
i dlatego nie moge sie wypowiedzieć? wy polacy macie takie zdanie, że 19 lat to mało.. w moim kraju to jest wiek w sam raz zeby przeżyć dużo rzeczy, swoje juz przeszłam, pozatym mam własny rozum i moge jej równie dobrze pomóc jak i Ty. Nie wazne czy masz 25 czy 40 lat. Wiek nie zawsze jest istotny.

wy polacy a ty rozumiem nie polka ?
rozumiem ze wpolsce ludzie w twoim wieku nie wiedza i nie przeszli nic.
uwielbiam takie "opluwanie."

moze i przeszlas swoje ale trudno jednak cokolwiek wiedziec o malzenstwie z 15 letnim stazem wspolnym zyciu,pracy ,dziecku ,prawda?
twoja pomoc to czysta teoria.oczywiscie liczy sie ale jednak to tylko teoria to jakby ksiadz mnie pouczal nt. seksu.

natomiast pochwalam odrywanie sie z domu w wieku 18 i wiecej lat niekoniecznie mieszkanie z chlopakiem ale usamodzielnienie owszem.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 20:51   #44
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: do Mężatek - Seks - jak często

Cytat:
Napisane przez kasia214 Pokaż wiadomość
Nie przyjmuje tabletem, chyba faktycznie rytyna.....a moj mąż faktynie mało mi pomaga przychodze z pracy i widze ze nie był w pracy albo kilka godzin (ma taki charakter pracy) i nawet naczyn nie pozmywa ,mógłby chociaz za sobą sprzatac i maiałabym o połowe mniej do roboty, czasami cos sprzątnie ale rzadko, oprócz tego mamy 4 latnie dziecko, któremu tez trzeba poswiecic czas, i do tego studiuje,a on najchętniej by przeleżał w łózku i ogladał tv albo grał w jakies gry jak dziecko!!!mam chwile ze mam dosyc tego wszystkiego,od rodzinnego domu jestem oddalona 350 km wiec nawet nie mam sie gdzie wyżalić czasami...awracając do tematu to on mnie do niczego nie zmusza ,ale dogaduje mi ze ze mnie dziewica :/ a ja nie chce taka byc chciałabym miećtę ochoe ale poprostu nie mam....
U mnie jest dokładnie to samo i powiem Ci tylko tyle nie ma gotowej recepty, bo dla kobiety jest tak: jak jest w dzień tak samo jest w nocy. Mój mąż też jest wielkim dzieckiem , tylko tv i gry, brak jakiegokolwiek zainteresowania rodziną i mam wrażenie, że ja po prostu ma dwoje dzieci. O sexie nie myślę wcale, czasem się zmuszam bo inaczej słyszę zarzuty, że kogoś mam a on nie potrafi dostrzec problemu pomimo tego, że wielokrotnie mówiłam wprost o co chodzi. Niestety chyba nie dorósł do tego aby być ojcem i głową rodziny.
Niestety nawet TIR wina i dwa sklepy sexownej bielizny tutaj nie pomogą, bo bielizna jest dla faceta a oni problemu nie mają. To tyle.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.