Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-06, 15:23   #2491
PrincetonGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 7
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cześć Dziewczyny. Czy któraś z Was używa BP.?
Chyba mam problem z tymi aplikatorami.
Stosowałam już dwa razy i za każdym razem po kilku minutach czuję jak cała pasta wycieka ;| może źle je uformowałam.?! Smak jest nie za fajny, więc nie chciałabym więcej tego powtarzać, ale kompletnie nie wiem, co mogę zrobić. Wy też tak macie.?
Mam wrażenie, że nakładki powinny być 'zamknięte' z obu stron, ale nie wiem, jak to zrobić


ehhh..
PrincetonGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 15:25   #2492
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

jak formujesz nakladke powinnas ja docisnac mocno jezykiem i tak jakby zassac to co jest w srodku (sline i powietrze) - jak nakladasz nakladke z bp to najlepiej na suche zeby.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 16:22   #2493
PrincetonGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 7
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

dziękuję ślicznie ;* właśnie to od wewnątrz tak mi dziwnie 'stoi' xD
PrincetonGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 17:56   #2494
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Mam pytanie odnośnie BIAŁEJ PERŁY... Kupiłam dzisiaj w aptece wygląda dokładnie tak jak jest w KWC. Ale zastanawia mnie nazwa producenta u mnie jest VITAPRODUKT a na KWC Dimenzia. Poza tym wszystko jest dokładnie takie samo. Mam nadzieje że tylko producent się zmienił nic poza tym
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 12:45   #2495
Anka0531
Raczkowanie
 
Avatar Anka0531
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 77
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja Białą Perłę stosuję już 4 dzień (codziennie rano i wieczorem po 1godzinie). Narazie efektów dużych nie zauważyłam, ale to normalne Ja swoje aplikatory musiałam obciąć od środka bo mnie cisnęły w dziąsła i potem strasznie mnie bolały. Nadwrażliwości żadnej nie mam jak narazie Efektami pochwale się na koniec

PrincetonGirl ja swoje nakładki tak jakby zasysam () i przyciskam językiem i jest ok

loona211 u mnie też producent VITAPRODUKT, ale to pewnie po prostu zmienił się producent (BP jest już bardzo bardzo długo na rynku)
Anka0531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 13:18   #2496
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Anka0531 dzięki za odpowiedź
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 13:07   #2497
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Nie wierze, ze nikt nie testowal. Ja sie chyba skusze
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 13:55   #2498
Martika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 71
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam!
Jestem po wybielaniu opalescence 15 i 20% pod kontrolą stomatologa. Zęby wybieliły się sporo i kolorek bardzo mi odpowiadał, choć przy górnych dziąsłach pozostały takie "szarawe" obwódki, a przy dolnych bardziej żółte. Przy uśmiechu jednak prawie w ogóle nie było tego widać i wszystko by było ok. ale już po pierwszej nocy bez nakładek biel zaczęła dosłownie schodzić (: Pojawiły się jasno żółte plamy i smugi i teraz zęby są w ciapki (: W tej chwili jestem 3 noce bez nakładek i plamy się powiększają. Boję się, że zostaną mi takie łaty (: Nie miałam jeszcze robionej fluoryzacji po wybielaniu, jestem dopiero umówiona. Bardzo proszę osoby, które miały podobne doświadczenia z wybielaniem lub wiedzę w takich jak mój przypadkach o podzielenie się nią. Czy to, co się dzieje oznacza, że moje zęby już wracają do poprzedniego koloru??? Czy te plamy się wyrównają? Dodam, że białą dietę utrzymuję bardzo rygorystycznie.
Będę ogromnie wdzięczna za każdą odpowiedź!
Martika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 14:39   #2499
PrincetonGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 7
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

zrobiłam tak, jak Wy i już jest dobrze.
ja już któryś dzień się wybielam, ale kurcze. też na początku czujecie przez jakiś czas smak tej pasty.? feee.. :P koszmarny jest.

Edytowane przez PrincetonGirl
Czas edycji: 2009-02-10 o 15:01
PrincetonGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 19:44   #2500
Anka0531
Raczkowanie
 
Avatar Anka0531
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 77
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

PrincetonGirl ja czuje ten smak tylko przy nakładaniu aplikatorów (jest straszny xD).. nie wiem jak to jest ale moje zęby w dolnej szczęce przy dziąsłach są takie jakieś żółtawe.. ;x mam nadzieję, że to zejdzie.. no ale górne ząbki nawet ładnie już wyglądają - u mnie już tydzień z białą perłą tym bardziej, że ja nie miałam takich problemów jak inni, bo nie palę papierosów, nie piję kawy i żadko piję herbatę były trochę żółte tylko ale nie poddaję się i wybielam dalej na koniec mojego wybielania wstawię zdjęcia po i przed wybielaniem

PrincetonGirl widac u ciebie już jakieś rezultaty? i ile razy dziennie używasz i jak długo?
Anka0531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 12:00   #2501
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

dziewczyny jeśli się chcecie więcej o BP dowiedzieć to jest o niej cały wątek mi już całkiem ładnie wybieliła ząbki a jeszcze 1 tubki nie zużyłam
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 11:58   #2502
marazina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Czesc Martika,

Mam doslownie ten sam problem co Ty, ja wybielalam 25% opalescence przez dwa tygodnie jak bylam w polsce, teraz jestem zagranica i przed samym wyjazdem mialam robiona fluoryzacje, kolor mi sciemnial jeszcze bardziej niz moje naturalne zeby i oczywiscie pojawily sie tez biale plamki, szczerze nie mam pojecia co robic, wyglada to paskudnie, tyle pieniedzy poszlo na marne!!! jak bedziesz cos wiedziec to prosze daj znac, na pewno nie jestes sama z tym problemem - jest nas juz dwie!!!
marazina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 20:48   #2503
tygrysica_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam Was!
Ostatnio zakupilam nową paste blenda-med wybielajacą, myłam nia zeby około tygodnia, ząbki koloru nie zmieniły ale za to strasznie bolały
We wrześniu jest mój ślub ( nie zdążyłąm założyc aparatu ortodontycznego przed slubem) więc postanowilam ,ze wybiele sobie ząbki u denstysty( będzie mniej widoczna moja krzywa 2 ) ale powiem szczerze ze boje sie tego bólu co po paście, myślicie ze jest mozliwosc ze po wybielaniu u denstysty nie bedzie tej nadwrażliwości??
tygrysica_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 17:15   #2504
akzseingad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Witam, moja dentystka poleciła mi właśnie Opalescence treswhite. Jestem po pierwszej nakładce, różnicy póki co nie widać ale cała seria przede mną. Smak melonowy odradzam, nie dobry, patzryłam tylko na zegarem co by już wypłukać ten okropny posmak.
akzseingad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 19:21   #2505
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Hej, ja sie skusilam. Mam wlasnie melonowy. Uzylam juz 4 razy i polecam na wieczor przed samym snem, bo moze byc tak, ze po kilku godzinach zaczna Cie bardzo bolec zeby (ja tak mialam), wiec lepiej w tym czasie juz spac i rano obudzic sie bez bolu. Po kazdym zastosowaniu bolalo mnie inaczej, mozna to okreslic jako "lupanie" w zeby. Wczoraj niestety obudzilam sie z bolem, ktory trwal caly dzien, ale za to dzis nic a nic nie boli.
Polecam takze sie polozyc na te 30-60 minut z lekko rozchylonymi ustami, oddychac przez nos i majstrowac przy tym jezykiem, to nie bedziesz czula tego smaku.
Co do efektow to jakies tam widze, ale nic spektakularnego poki co. Zobaczymy co bedzie po 10 zastosowaniu.
Zycze nam wytrwalosci
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 11:32   #2506
bubulinka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do bubulinka20
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bejbi19 Pokaż wiadomość
Moja dentystka powiedziala ze nie ma sensu wybielac zęby srodkami o stezeniu mniejszym niz 36%. Wczoraj zamówiłam sobie na allegro bardzo zachwalany zestaw z żelem i światłem plazmowym. W piątek powinien dotrzeć ) sprzedawca ma mnóstwo pozytywnych komentarzy w których środek dostaje bardzo pozytywne opinie.

Zostawiam link może też się zdecydujecie )

http://www.allegro.pl/item284156772_...wys_w_24h.html

Co do moich ząbków to mam bardzo ladne proste podobne do zębów J. Simpson ale kolor niestety nie jest taki jakbym chciala bo zabki sa kremowe. O działaniach na pewno napisze ) pozdrowki

ja uzywam white smile z swiatlem plazmowym .. zeby mam bielsze ale nie wiem czy to zdrowe

---------- Napisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez in88 Pokaż wiadomość
Na allegro widze ,że znowu pojawił się ten mySmile, moglby sie ktos wypowiedziec na temat tego zestawu ? Czy naprawde jest taki skuteczny ?

ja uzywam white smile , narazie dwa razy nalozyłam zabki sa jasneijsze ..
bubulinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 22:39   #2507
Ca69
Raczkowanie
 
Avatar Ca69
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Czesc

Ja mialam wybielane tym środkiem ząbki u stomatologa.
Szczęki silikonowe robił mi stomatolog , ale wiem że te z allegro nie są takie złe i da się w nich wytrzymać dlatego że zamawialam je koleżance wraz z żelem opalescence.

Co pol roku odswiezam sobie ząbki jedną strzykawką aby podtrzymac kolorek , a na codzien używam także pasty opalescence - ząbki bieluśkie , piękne

Ogolnie cała ta akcja u stomatologa 3 lata temu kosztowała mnie 1900 zł ,
a moja kolezanka to samo wykonała za 250 zł bo tak jej doradziłam i jest teraz zadowolona na maxa z czego się ciesze

Jesli masz na tyle pieniązkow to inwestuj w licówki bo masz dożywotnio efekt gwarantowany, piekne,rowne biale ząbki a wybielanie zawsze jest c.d.n ... i musisz dbac, odswiezac itd

Pozdrawiam
Ca69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 08:55   #2508
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez Ca69 Pokaż wiadomość

Wiem że te z allegro nie są takie złe i da się w nich wytrzymać dlatego że zamawialam je koleżance wraz z żelem opalescence (...) Moja kolezanka to samo wykonała za 250 zł bo tak jej doradziłam i jest teraz zadowolona na maxa z czego się ciesze

Mogłabyś podać link do sprzedawcy allegro, u którego zamawiałaś preparat u koleżanki? Bedę wdzieczna
Pastę podtrzymującą efekt też zamawiasz na all? Jeśli tak to tez proszę o link (chodzi mi o zaufanego sprzedawce)


a tak na marginesie, ile kosztuje (mniej więcej) wykonanie samych wkładek na żel u dentysty?







Pozdrawiam
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:47   #2509
Ca69
Raczkowanie
 
Avatar Ca69
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Mogłabyś podać link do sprzedawcy allegro, u którego zamawiałaś preparat u koleżanki? Bedę wdzieczna
Pastę podtrzymującą efekt też zamawiasz na all? Jeśli tak to tez proszę o link (chodzi mi o zaufanego sprzedawce)


a tak na marginesie, ile kosztuje (mniej więcej) wykonanie samych wkładek na żel u dentysty?


Pozdrawiam
Hej,

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1665716

Paste również zamawiam na all u tego samego Pana u ktorego zamawialam dla siebie żel i dla koleżanki , ten Pan sprzedaję sprzęt stomatologiczny, i wszystkie specyfiki związane ze stomatologią , w tym żele wybielające , środki na nadwrażliwość itd itp ... także są to środki orginalne, legalnego pochodzenia.

Co do wkładek to nie wiem czy mi uwierzysz ale ... płacąc za zabieg 1900 zł
1200 zl to same nakładki na zęby

Fakt faktem takie wkładki robione, są idealnie dopasowane do twoich ząbków
(bo robią je za pomocą odlewu z twoich zębów) i nie czuć ze coś masz w buzi więc spokojnie sobie z nimi spisz ... ale wiedząc ze mozesz miec równiez wkładki z allegro za 50 zl a 1200 zl w kieszeni to troszke boli

Do tych wkladek dopasowanych uzyjesz mniej żelu, do tych z allegro więcej bo one są uniwersalne a wiadome że nie każdy ma taką samą szczene

Jesli "bolą" cię zęby przy piciu zimnych napoi , przy wbiciu zębów w coś zimnego , jedzeniu soczystego twardego jabłka to polecam do wybielania stosowac również ten środek na nadwrażliwość ( równiez dostepny na aukcjach tego Pana) , ponieważ podczas wybielania twoje ząbki stają się wrażliwe i pozniej na przykład wciągając zimne powietrze, bądź nawet przy rozmowie możesz czuć przeszywający ból- własnie nadwrażliwość.. pozniej on mija.

Jakby co to sluze dalej pomocą

Pozdrawiam
Ca69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 09:53   #2510
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez Ca69 Pokaż wiadomość
Hej,

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1665716

Paste również zamawiam na all u tego samego Pana u ktorego zamawialam dla siebie żel i dla koleżanki , ten Pan sprzedaję sprzęt stomatologiczny, i wszystkie specyfiki związane ze stomatologią , w tym żele wybielające , środki na nadwrażliwość itd itp ... także są to środki orginalne, legalnego pochodzenia.

Co do wkładek to nie wiem czy mi uwierzysz ale ... płacąc za zabieg 1900 zł
1200 zl to same nakładki na zęby

Fakt faktem takie wkładki robione, są idealnie dopasowane do twoich ząbków
(bo robią je za pomocą odlewu z twoich zębów) i nie czuć ze coś masz w buzi więc spokojnie sobie z nimi spisz ... ale wiedząc ze mozesz miec równiez wkładki z allegro za 50 zl a 1200 zl w kieszeni to troszke boli

Do tych wkladek dopasowanych uzyjesz mniej żelu, do tych z allegro więcej bo one są uniwersalne a wiadome że nie każdy ma taką samą szczene

Jesli "bolą" cię zęby przy piciu zimnych napoi , przy wbiciu zębów w coś zimnego , jedzeniu soczystego twardego jabłka to polecam do wybielania stosowac również ten środek na nadwrażliwość ( równiez dostepny na aukcjach tego Pana) , ponieważ podczas wybielania twoje ząbki stają się wrażliwe i pozniej na przykład wciągając zimne powietrze, bądź nawet przy rozmowie możesz czuć przeszywający ból- własnie nadwrażliwość.. pozniej on mija.

Jakby co to sluze dalej pomocą

Pozdrawiam
Dziękuje Ci bardzo za tak obszerną odpowiedz!

No właśnie też planuje zamówić sobie wkładki "na wymiar" u dentysty. Obiło mi się jednak dziś o uszy, że jest to koszt ok. 150-200 zł a nie ponad tysiaka.. No cóż pewnie zależy to od specjlisty

Nie mam dużej nadwrażliwości zębów, ale ostatnio odsłoniły mi się szyjki 2 zębów i nie wiem czy to będzie problem przy wybielaniu. W najbliższym czasie i tak idę do dentysty na czyszczenie i konsultacje to się zapytam.

Mam jeszcze dwa pytanka:

Czy stosowanie samej pasty daje efekt wybielający czy tylko podtrzymujący? Zamówiłabym ją sobie od razu, bo pewnie zanim załatwie sprawe z dentystą to troche potrwa...

No i zastanawiam się ilu procentowy żel sobie zamówić... chyba ten najsłabszy.. boje się troche o to, że wybielając na własną rękę mogę zniszczyć szkliwo.
Mój poprzedni dentysta baaardzo odradzał mi wszelkie wybielanie. No ale teraz zęby pożółkły mi przez antybiotyki, które brałam ponad rok i raczej tego tak nie zostawie


jeszcze raz dzięki

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2009-02-27 o 09:55
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:56   #2511
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Ja użwyam nakładek opalescence treswhite od 8 dni i efekty sa, ale nie takie zebym byla zachwycona. Zeby bola, dzisla sie przypalaja, slina cieknie, ale przynajmniej cena nie odstrasza.

Wiem, ze takie nakladki od dentysty sa najlepiej dopasowane, ALE w momencie gdy Ci sie ulamie jakis zabek, bedziesz miala odbudowywany zab, zalozona koronke czy licowke, to taka "idealnie dopasowana" nakladka bedzie bezuzyteczna, bo juz nie bedzie dopasowana i ogolnie do wyrzucenia.
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 13:35   #2512
Ivona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam!
Mam takie pytanko jakiego dobrego stomatologa poradziłybyscie mi w Tarnowie, chodzi własnie o wybielenie ząbków
Dzieki i pozdrawiam
Ivona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 14:06   #2513
Katarinka 18
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka 18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 443
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej dziewczyny ! Mam do was pytanko odnośnie wybielania.. mianowicie która jest lepsza metoda wybielania zębów ?

Dzisiaj byłam w aptece i tam dowiedziałam się o jakichś nakładkach ale nie wiem jaka firma itd. nawet nie wiem ile zawierają % ... ale wiem że kiedyś moja ortodontka mi chciała czymś podobnym wybielać ząbki i właśnie nie wiem jak to działa bo jak kupie takie gotowe nakładi z apteki to czy one będą dobre? Przecież ja moge mieć jakiś inny rozstaw zębów czy coś.. Koszt to ok. 60 zł

A zastanawiałam się też nad paskami Crest Whitestrips Supreme one mają 14 % i z tego co czytałam są dość dobre ale nie wiem teraz które lepsze..? Czy te paski czy nakładki? Ten Pan z apteki powiedział że lepsze (skuteczniejsze?)są te nakłądki ale on porównywał je z Whitestrips Blend-a-med na które z pewnością bym się nie zdecydowała..

Dziewczyny proszę o pomoc co lepsze NAKŁADKI CZY PASKI ??
Zależy mi na szybkiej odpowiedzi bo chciałabym dzisiaj kupić albo te nakładki albo zamówić na allegro paski (bo w aptece ich nie ma..:/ )
__________________

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie

Katarinka 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 14:42   #2514
Ca69
Raczkowanie
 
Avatar Ca69
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci bardzo za tak obszerną odpowiedz!

No właśnie też planuje zamówić sobie wkładki "na wymiar" u dentysty. Obiło mi się jednak dziś o uszy, że jest to koszt ok. 150-200 zł a nie ponad tysiaka.. No cóż pewnie zależy to od specjlisty

Nie mam dużej nadwrażliwości zębów, ale ostatnio odsłoniły mi się szyjki 2 zębów i nie wiem czy to będzie problem przy wybielaniu. W najbliższym czasie i tak idę do dentysty na czyszczenie i konsultacje to się zapytam.

Mam jeszcze dwa pytanka:

Czy stosowanie samej pasty daje efekt wybielający czy tylko podtrzymujący? Zamówiłabym ją sobie od razu, bo pewnie zanim załatwie sprawe z dentystą to troche potrwa...

No i zastanawiam się ilu procentowy żel sobie zamówić... chyba ten najsłabszy.. boje się troche o to, że wybielając na własną rękę mogę zniszczyć szkliwo.
Mój poprzedni dentysta baaardzo odradzał mi wszelkie wybielanie. No ale teraz zęby pożółkły mi przez antybiotyki, które brałam ponad rok i raczej tego tak nie zostawie

jeszcze raz dzięki
Tak jak mówiłam , ja wybielałam 3 lata temu - niestety nie wszystkie gabinety miały taki zabieg w ofercie.. a ci co mieli to ceny kształtowały się 1800 - 2500 zł ..
Pozniej napierała konkurencja i zabiegi potaniały ..

Gdyby mi stomatolog powiedział przed wybielaniem ze 3/4 kosztu zabiegu to same wkładki to bym się na niego nie zgodziła i pewnie miałabym licówki, ale że powiedział po fakcie to niestety Aktualnie planuje licówki ..

Jesli idziesz na czyszczenie ząbków byc moze ze twoje ząbki po czyszczeniu będa troszku bielsze wiec szkoda traktowac je najmocniejszym żelem.
Co do odslonietych szyjek -zapytaj stomatologa, wydaje mi się ze nic ci nie będzie ale lepiej zapytac ...

Co do tego środka na nadwrażliwosc lepiej się zabezpieczyć i go kupic to nie jest koszt, dlatego że kazdy organizm reaguje inaczej i nie mozemy przewidziec jego reakcji w tym wypadku ... Gdyby w najgorszym wypadku zaczeły mocno bolec wszystkie ząbki to co zrobisz zostaje ci jedynie wbic zęby w ściane albo ugryzć blat od stołu naprawde .. takze przemyśl to ...

Co do tej pasty to polecam jako środek podtrzymujący oraz jako pasta wybielająca i nie ma lepszej pasty na swiecie wybielającej jak ta wszystkie te biale perly i inne paści są jedną wielką sciemą.

Najsłabszego żelu nie polecam chyba ze masz białe ząbki i chcesz je poprawić , polecam dla ciebie średni tj 20%, bo ten najmocniejszy to do zębow ze stali mocno zażółkniętych .

Czy zniszczysz szkliwo - hmm mówią ze ten srodek go nie niszczy i jakos nie stwierdzam / nie stwierdzono ze mam zniszczone szkliwo , także się nie boj.. Moje zęby są białe i zdrowe .

Jak to mowią, każdy ma swoj rozum i chyba jest swiadom podejmowanych decyzji , nikt nikogo do niczego nie zmusza ( no chyba ze presja otoczenia - kazdy chce byc piekny .. ) zawsze masz dwa wyjscia :

- mieć zółte zęby a "niby" zdrowe
- białe ząbki "po potraktowaniu" je wybieleniem

Przeciez to co jemy , pijemy ( soki owocowe,cola,kawa,herbata ) to w czym zyjemy (zanieczyszczone środowisko itd itp) to też niszczy nasze ząbki a o tym juz nie piszemy / nie mowimy .

Robiąc to samo u stomatologa - jedynie okłamujesz samą siebie ze jest to bezpieczne ze robi to stomatolog co jest nie prawdą, bo on patrzy tylko jak zarobic na tobie kase ..

Decyduj się i się dluzej nie zastanawiaj ...
Tylko nie idz w pół środki ( chodzi mi o te nakladki odrazu z tym żelem )
Zamow sobie żel 20% i nakładki , badz jesli masz dojscie zrob nakładki u stomatologa

Pozdrawiam cie serdecznie

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez alphala Pokaż wiadomość
Ja użwyam nakładek opalescence treswhite od 8 dni i efekty sa, ale nie takie zebym byla zachwycona. Zeby bola, dzisla sie przypalaja, slina cieknie, ale przynajmniej cena nie odstrasza.

Wiem, ze takie nakladki od dentysty sa najlepiej dopasowane, ALE w momencie gdy Ci sie ulamie jakis zabek, bedziesz miala odbudowywany zab, zalozona koronke czy licowke, to taka "idealnie dopasowana" nakladka bedzie bezuzyteczna, bo juz nie bedzie dopasowana i ogolnie do wyrzucenia.
Bo te nakladki z żelem to taki półśrodek , czyli takie byle co ...
One są dobre dla kogos kto wybielał ... dla odswiezenia efektu ktory powinno się robic raz na pol roku badz dla osob ktore maja biale zabki i chcą poprawic ...

Jesli chcesz widziec efekt zamow sobie żel 20% do tego nakładki uni i załoz je na 2-3 godziny przez 4 max 5 dni i zobaczysz efekt taki o jakim marzysz - gwarantuje

Ja w moich nakładkach spałam przez 7 pełnych nocy z żelem 20 % i nie czulam ze się slinie ,ze mnie cos piecze itd .. kwestia przyzwyczajenia

Wiadomo ,ze niektorzy są wrażliwi na najmniejszy bol wiec mogę narzekac
ale kurcze coś za coś ..


Co do tych nakładek, jesli zabek ci sie ulamie i ci odbudują , założa koronke badz licowke , to nakładka nadal pasuje - nie jest zle no chyba ze stomatolog wymienia ci całą szczenke - to wiadomo ze mozesz je wyrzucic.

A przeciez koronke zrobi ci blisko pasujacą do poprzedniego ząbka, licówka tez nie moze byc za duzo wieksza od pierwotnego zęba .
Niestety lub stety jestem rowniez tego przykładem po wybieleniu , ubzduralo mi się poprawić moje siekacze i szczęki nadal pasują moze nie idealnie w miejscu siekaczy ale bez jakiś wiekszych problemow...

Pozdrawiam cię i ty rowniez zamawiaj ten żel a nie męcz się z tymi nakładeczkami z zelem
Ca69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 14:50   #2515
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Andzi84 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
tez sie napalilam na biala perle jak tylko bede w polsce lece do najblizszej apteki
A mnie jeszcze jedna rzecz zastanawia, a mianowicie, czy Biała Perła wybiela też plomby? Bo jeśli nie, to trzeba byłoby wymieniać wszystkie widoczne wypełnienia na jaśniejszy odcień, żeby nie wyglądać głupio
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata

Edytowane przez Madelie
Czas edycji: 2009-03-13 o 23:57
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 15:10   #2516
Anka0531
Raczkowanie
 
Avatar Anka0531
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 77
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Madelie biała perła nie wybiela plomb

Katarinka 18 jeżeli aptekarz mówił ci o nakładkach to pewnie chodziło mu o białą perłę ja osobiście polecam nakładki niż paski
Anka0531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 16:47   #2517
Katarinka 18
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka 18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 443
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Szczerze mówiąc nie wiem co to było ale chyba to nie była Biała Perła bo opakowanie jakieś inne było.. Ale zdecydowałam, że zamówię sobie paski Crest Whitestrips Supreme Dojdą pewnie w przyszłym tygodniu ale mam nadzieję, że będę zadowolona Już się nie mogę doczekać efektów Jak tylko zakończe wybielanie to wstawie fotki


__________________

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie

Katarinka 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 15:55   #2518
MyszaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

A po tej białej perle albo paskach Whitestrips odczuwałyście jakąś większa wrażliwość zębów?
MyszaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:52   #2519
cameleon91
Rozeznanie
 
Avatar cameleon91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu . ; )
Wiadomości: 531
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

.
__________________
09.05 - 60 kg
Twister - 4/50
Zero słodyczy - 5/30
Zero białego chlebka - 5/30
Zero gazowańców! - 5/30
Skakanka - 2/30

Biała perła - 1/30
Skrzypowita -
1/40


Uda się!


cameleon91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 18:40   #2520
bulina
Raczkowanie
 
Avatar bulina
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Lightbulb Dot.: Wybielanie zębów plazmowe, laserowe. Środki z allegro.

A ja chciałam się dowiedzieć czy do takiego laserowego wybielania trzeba mieć całkowicie zdrowe zęby?
bulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.