Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-22, 15:50   #211
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nerwy na faceta:)

Czytam i sikam ze smiechu

moj nerw na TŻ występuje gdy :

-rozchlapuje wode w łazience ,musze tłumaczy iż kapac nalezy sie w tej duzej misce zwanej wanna a nie obok i oczywiscie nie wyciera po sobie zrobi sie bagno trudno,ja nie wycieram,za kilka lat wyskoczy jakis grzyb trudno jego grzyb

-nie przeplucze kubka tylko bierze kolejny ,

-nie slyszy gdy sie cos do niego mówi ,siedzi przed kompem i uszy mu odpadaja ,trzeba krzyknąc lub szturchnąc

-nie zauwaza prania w pralce ktore trzeba wyciagna ci rozwiesic ,niee przyjdzie pani stasia i to zrobi

-ogladajac tv ,na kazdym kanale musi sie zatrzymac i zobaczyc co tam leci ,kiedy ja sakcze bo wiem co gdzie -tutaj zachowuje sie jak facet

-nie sciera po sobie okruchów -zawsze żartuje ,że kurki przyjda i wydziobia

-nie odklada rzeczy na miejsce (ja tez :P )

-bez kartki, sms nie wie co kupic ,kiedys chcialm coli ,przyniósł zupke chinska i mówi :"przeciez chcialas jakies świństwo "

- gdy wychodzimy z mojej inicjatywy grzebie sie jak slimak, gdy on organizuje wyjscie stoi przed drzwiami i marudzi zebym sie pośpieszyla

-nie nosi ze soba gotówki,nie chodzi,ba nie uznaje nawet sklepów gdzie nie mozna placic karta lub przelewem

-jest głuchy na wysokosc nadawania reklam ,jezuu tv rano wyje jakby chcial aby go w białymstoku usłyszeli

znalazłoby sie jeszcze kilka kwiatków ,hmm i za co ja go kocham ?hmmm... a wiem ale nie powiem :P
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 16:23   #212
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Nerwy na faceta:)

Cytat:
Napisane przez agulla
u mojego facet do białej goraczki doprowadza mnie skakanie po programach w celu poszukiwania wiadomosi, to nic ze to juz dzisiaj 4 z kolei i że wzędzie mówią to samo. Więc po kolejnych wydarzeniach kurierach panoramach itego typu programach oglądam kolejne fakty
z kad ja to znam
ogolnie nie lubie jak TŻ siedzi przy kompie jak ja jestem
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 21:57   #213
Paulina17.b
Raczkowanie
 
Avatar Paulina17.b
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 62
Dot.: Nerwy na faceta:)

Cytat:
Napisane przez barbi20
a mnie denerwuje jak na wszystko odpowiada zaraz, pozniej, za chwile itp a pozniej jak znowu sie przyczepie to znow to samo. pozatym wszystko tez zostawia na ostatnia chwile


Doslownie jak bym slyszala swojego TŻ.Tez tak wszystko na ostatnia chwile i wogole... nawet teraz mam nerwe na niego
Paulina17.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 01:37   #214
wodacytrynowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 17
Dot.: Nerwy na faceta:)

U mojego TŻ najbardziej denerwuje mnie to, że o wszystkim zapomina, DOSŁOWNIE. Nie pamięta o co się go prosi, co ma kupić w sklepie, na którą się umówiliśmy i oczywiście żadnych dat ( ostatnio 1 lutego stwierdził, że dzień kobiet to już był.. Ba.. ale czego się spodziewać po facecie który przez całe życie nie zapamiętał którego grudnia jest wigilia )

Nie myśli,nie wczuwa się w sytuację w jakiej mnie stawia np że coś może mi sprawić przykrość, wkurzyć albo zaboleć. A gdy już się o to sprzeczamy i pytam jak w takiej sytuacji zrobiłby na moim miejscu to ( chociaż najczęściej są to rzeczy które Jego zdenerwowałyby/zabolały bardziej niż mnie ) zawsze odpowiada, że nie wie. No jak można nie wiedzieć czy wkurzyłby się gdybym poszła na imprezę bez niego i przez dwa dni nie dawała znaku życia?!

Nic nigdy nie zaplanuje, ciekawa jestem czy ślub też taki "na żywioł" będziemy mieć I dziwnym trafem zawsze mu sie COŚ przytrafi co zupelnie musi zmienić nasze plany i co gorsze - jemu to, że rozwala mi dzień praktycznie nie przeszkadza ;/

Uff.. to chyba tyle

P.S. Ubrania też rozrzuca, ale ja robię tak samo
wodacytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 08:16   #215
Black Isabell
Raczkowanie
 
Avatar Black Isabell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Województwo Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 473
GG do Black Isabell
Dot.: Nerwy na faceta:)

Cytat:
Napisane przez wodacytrynowa

Nie myśli,nie wczuwa się w sytuację w jakiej mnie stawia np że coś może mi sprawić przykrość, wkurzyć albo zaboleć. A gdy już się o to sprzeczamy i pytam jak w takiej sytuacji zrobiłby na moim miejscu to ( chociaż najczęściej są to rzeczy które Jego zdenerwowałyby/zabolały bardziej niż mnie ) zawsze odpowiada, że nie wie. No jak można nie wiedzieć czy wkurzyłby się gdybym poszła na imprezę bez niego i przez dwa dni nie dawała znaku życia?!

Heh.... Ja mam dokładnie tak samo..... Czasem odnoszę wrażenie, że wszyscy mężczyźni są tacy sami....Tylko dlaczego kobiety ustawicznie muszą cierpieć z powodu ich zachowania..... Czy istnieją jakiekolwiek Ideały na tym świecie ?
Black Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 09:18   #216
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Nerwy na faceta:)

Tak sobie Was czytam i postanowilam sie dołączyc. U Mojego TŻ tez jest sporo rzeczy ktorer mnie denerwuja.
Np to, ze jak go o cos pytam, to zawsze odpowiaa "nie wiem" albo "a jak ty chcesz". To że mnie nigdy nie słucha, a pozniej mowi, ze nikt mu nigdy nie pomaga. O nawet to ze nigdy nie moge go wyciagnac na spcer(bo albo za zimno, albo za goraco) noi "co ty widzisz w tych spacerach" wrrr.
Czasem jest nieznoscny (ja pewnie tez, ale treraz mowimy o facetach). Ale najbardziej to mnie wkurza to, ze on jest ciagle niezdecydowany. Wedlug mnie to powinien wiedziec co chce robic w zyciu, a on do wszystkiego podchodzi olewatorsko. Bedzie to bedzie a nie to trudno. Nie znosze tego.A mimo wszystko z nim jesem
Bardzo czesto sie klocimy o glupoty, ale on nigdy nie zauwaza, ze to klotnia i twierdzi ze nic sie nie stalo i jecsze sie dziwi, ze po takich "rozmowach" jestem smutna. ehh ci faceci, chyba nigdy ich nie zrozumiem.
No dobra ygadalam sie i lzej mi sie zrobilohehe
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 08:37   #217
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Nerwy na faceta:)

Dobrze,że po kłotniach nadchodzi czas godzenia się Choć mój TŻ od razu po kłotni chce sie godzić a ja tak nie otrafię, musze ochłonac i posiedziec sobie sama, bo inaczej ta złośc nadal we mnie tkwi. I to już jest kolejny powod do kłotni> ze nie potrafie sie godzic Tematów kłotni wiele, a to co mnie najbardziej w nim denerwuje to:
1. Jak ma kase to wydaje na ******ly, a jak przychodzą sprawy przyziemne do płacenia(rachunki,mandaty !!) to robi słodkie oczka do mnie!! Bardzo nieaserywny jest.
2. Mogłby czesto i gęsto wiecie co A ja niekoniecznie(chyba to róznica temperamentów) i o to tez się kłocimy...
3.Strasznie zazdrosny, o byle spojrzenia
ale i tak nie zamieniłabym Go na żadnego innego
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-27, 08:53   #218
black-rose
Raczkowanie
 
Avatar black-rose
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 71
GG do black-rose
Dot.: Nerwy na faceta:)

Mnie do białej gorączki doprowadza to ze KOLEDZY I PIWO są ważniejsi ode mnie. Oczywiście moze wyjas na piwo i wogle ale jak jesteśmy umówieni to czesto mówi wybacz kochanie ide na piwo chodz z nami Jest mi przykro że woli kolegów ode mnie niech se chodzi na piwo ale czy nie może choć chwili pobyć ze mną sam na sam zawsze ciagnie mnie do kolegów swoich a jak coś powiem to mówi wybacz kotku już wiecej tak nie rozbię... albo puszcza wielkiego focha na mnie
__________________
Zrobisz jeden maly blad i wszyscy maja Cie za idiotke
black-rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 12:25   #219
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Nerwy na faceta:)

Cytat:
Napisane przez black-rose
Mnie do białej gorączki doprowadza to ze KOLEDZY I PIWO są ważniejsi ode mnie. Oczywiście moze wyjas na piwo i wogle ale jak jesteśmy umówieni to czesto mówi wybacz kochanie ide na piwo chodz z nami Jest mi przykro że woli kolegów ode mnie niech se chodzi na piwo ale czy nie może choć chwili pobyć ze mną sam na sam zawsze ciagnie mnie do kolegów swoich a jak coś powiem to mówi wybacz kotku już wiecej tak nie rozbię... albo puszcza wielkiego focha na mnie
Black- rose musisz Go sobie wychowac. MOj tez chciałby sobie z kolezkami to i owo, ale po porstu co za duzo to nie zdorwo. I tyle, raz ,dwa moze sobie isc do kolegów, ale bez przesady. Ja przez to sama polubiłam (oczywiscie takie damskie,bo typowe-chmielowe mi nie smakuja0 i o dziwo poskutkowalo. Jak ma ochote na poiwko, nie ma sprawy . Towarzyszę mu i nie ma wymówki by isc do kumpli
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 13:53   #220
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Nerwy na faceta:)

nerwy to ja mam na niego gdy mi odbiera włsdze, czyli myszkę komputerową
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 17:16   #221
grinajs
Raczkowanie
 
Avatar grinajs
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 280
Co Was trochę denerwuje w waszych wspaniałych TŻetach?

Drogie Dziewczyny chce zapytać o to co denerwuje was troszke w waszych facetach.Każdy ma jakieś wadziki albo przyzwyczajenie,które nas-kobietki mogą troszkę albo więcej niż troszkę denerwować.Oj...za duzo tego "troszkowania"sie zrobiło no ale cóż...Więc wypadałoby dać pierwszą odpowiedz.Mnie w moim TŻ,którego mocno kocham wkurza to,że nie odkłada na miejsce 90 % przedmiotów i te jego bałaganiarstwo Albo scena wzięta z życia :JA:"kochanie wynieś ten talerz do kuchni"...TŻ: "ale po co teraz?,zaaaaaaraz wyniose" TYlko,że te "zaraz" trwa czasami pare godzin .Wrrryyyyyyyy.Hehehe.Koch am mojego Skarba i choć akceptuje go takim jakim jest to TE rzeczy własnie zdziebko mnie draznią.No ale cóż...nik z nas nie jest i nigdy nie będzie IDEALNY.Ja też mam wadziki,on to widzi i po mimo jestem dlań całym jego światem.A jak jest z waszymi TZtami?Pozdrawiam ogromniaście
grinajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-14, 17:22   #222
aneecia
Rozeznanie
 
Avatar aneecia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 937
Dot.: Co Was trochę denerwuje w waszych wspaniałych TŻetach?

a mnie nic nie denerwuje bo sama jestem
aneecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 17:29   #223
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Co Was trochę denerwuje w waszych wspaniałych TŻetach?

był identyczny wątek, poszukaj sobie kochana
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 11:59   #224
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Co Was trochę denerwuje w waszych wspaniałych TŻetach?

Dokładnie to samo mam z moim TŻ-tem. Kiedyś miał pozmywać, zawsze ja pierwsza sie łamię i lecę zmywać, bo mnie denerwuje, że naczynia przesypują się ze zlewu, ale raz jeden powiedziałam sobie, że choćby miało się wysypać ze zlewu nie tknę garów ni cholery. I co???? A to, ze naczynia stały 5 dni w zlewie, do momentu, kiedy nie zakipiałam i nie zrobiłam awantury o wieczne odkładanie wszystkiego na blizej nieokreślony termin...To jest to, co mnie najbardziej drażni, ale kocham mojego TŻ-ta, więc MU wybaczam
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 23:52   #225
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Co Was trochę denerwuje w waszych wspaniałych TŻetach?

Cytat:
Napisane przez grinajs Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczyny chce zapytać o to co denerwuje was troszke w waszych facetach.Każdy ma jakieś wadziki albo przyzwyczajenie,które nas-kobietki mogą troszkę albo więcej niż troszkę denerwować.Oj...za duzo tego "troszkowania"sie zrobiło no ale cóż...Więc wypadałoby dać pierwszą odpowiedz.Mnie w moim TŻ,którego mocno kocham wkurza to,że nie odkłada na miejsce 90 % przedmiotów i te jego bałaganiarstwo Albo scena wzięta z życia :JA:"kochanie wynieś ten talerz do kuchni"...TŻ: "ale po co teraz?,zaaaaaaraz wyniose" TYlko,że te "zaraz" trwa czasami pare godzin .Wrrryyyyyyyy.Hehehe.Koch am mojego Skarba i choć akceptuje go takim jakim jest to TE rzeczy własnie zdziebko mnie draznią.No ale cóż...nik z nas nie jest i nigdy nie będzie IDEALNY.Ja też mam wadziki,on to widzi i po mimo jestem dlań całym jego światem.A jak jest z waszymi TZtami?Pozdrawiam ogromniaście
BYły już takie tematy.

Łączę twój wątek z 2 innymi o tej samej tematyce.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 10:22   #226
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Ja też się dołączę, chociaż widzę, że mój TŻ zbyt orginalny w swoich wadach nie jest
Nr 1 na mojej liście, to jego niepunktualność. Spóźnia się ZAWSZE i wszędzie, a jeśli chodzi o spotkania ze mną to jest min. pół godziny! Teraz już sobie to doliczam do godziny naszego spotkania, ale i tak zawsze na niego czekam Nr 2 to to, że nigdy niczego nie planuje, np. kiedy pytam czy może jutro nie zrobilibyśmy tego i tego to zawsze słyszę: "kochanie, ja nie wiem co będę robił za dwie godziny, a co dopiero jutro.." i kończy się to tak, że nam czas przecieka przez palce i zamiast robić coś pożytecznego to siedzimy w domu..
Po za tym drażnią mnie jeszcze rzeczy typu przełączanie programów( z tym, że mój TŻ ma taką metodę, że jak coś oglądam i jest przerwa na reklamy to on w tym czasie przełącza, żeby zobaczyć co jest na innych kanałach i zawsze mi ustawia nie ten, który oglądałam ), to że zawsze wszystkiego zapomina i wszystko gubi i że zawsze na niego czekam jak gdzieś wychodzimy, że potrafi cały wieczór przesiedzieć przy kompie ( więc ja z braku zajęcia oglądam tv), a gdy się go o to czepiam mówi:" no oglądałaś tv więc co miałem robić..."
A no i jeszcze wkurza mnie to, że zawsze wszystko wie najlepiej i potrafi się czepiać i mnie pouczać
O matko, dużo tego wyszło ale ja mam pewnie nie mniej wad a jego kocham bardzo bardzo i jestem w stanie znosić te wszystkie jego dziwactwa( bez nich to już by nie był ten mój ukochany TŻ )
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 10:49   #227
Marsel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 14
Dot.: Co Was trochę denerwuje w waszych wspaniałych TŻetach?

wszystko

Edytowane przez Marsel
Czas edycji: 2007-02-24 o 17:50
Marsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 11:03   #228
Monica123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 842
Dot.: Co Was trochę denerwuje w waszych wspaniałych TŻetach?

W moim TZcie wkurza mnie to, ze nigdy nie mozna sie z nim umowic na konkretna godzine lub w ogole umowic nacokolwiek-zawsze mowi, ze on nie wie czy mu cos nie wypadnie. nawet jak juz sie w koncu mowimy to dokonca nie wiem czy on nie nawali.
__________________

Monica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 17:52   #229
**pysiaczek**
Raczkowanie
 
Avatar **pysiaczek**
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z domciu;p
Wiadomości: 231
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Z moim TŻtem spotykam sie w kazdy weekend.. nie jestem w stanie sprawdzic jaki by był na co dzien ale.. wystarczajaco widze przez te 2 dni.. Ciuchy nie w szafie ale... na podłodze- byłabym w 7niebie gdyby zostawiał je na krzesle ale nie..hehe musi byc PODŁOGA;p ale tak w sumie to nie jest taki straszny pod tym wzgledem bo hehe SAM SOBIE ROBI PRANIE, przynosi mi sniadanko do łozka.nie zawsze oczywiscie ale;;p hehe zdarza sie.. takze jest ok:P
__________________
Jesteś dla mnie wszystkim, marzeniem, przyszłością... Jesteś całym światem, ogromną miłością!
I choć będziemy na ziemi to chyba mówić nie trzeba, że stworzę specjalnie dla Ciebie taki malutki kawałek nieba
.....................moje postanowienie noworoczne............... .:
**pysiaczek** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-21, 19:17   #230
trine_k
Raczkowanie
 
Avatar trine_k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 118
GG do trine_k
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

To, że prawie zawsze jest rozkojarzony i nigdy nie wie o co chodzi

często też to, że zostawia wszystko na ostatnią chwilę, no ale w tej kwestii wcale nie jestem od niego lepsza
trine_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 19:45   #231
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

a mnie w moim nowym TZ denerwuje ze on caly czas sie usmiecha...mozecie to uznac za dziwne ale tak jest.rozmawiam z nim a on sie usmiecha ogladamy tv a on sie usmiecha i tak potrafi caly dzien!!!! to jest czasami naprawde uciazliwe!
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 20:34   #232
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Cytat:
Napisane przez bzykubzyk Pokaż wiadomość
a mnie w moim nowym TZ denerwuje ze on caly czas sie usmiecha...mozecie to uznac za dziwne ale tak jest.rozmawiam z nim a on sie usmiecha ogladamy tv a on sie usmiecha i tak potrafi caly dzien!!!! to jest czasami naprawde uciazliwe!
Kobieto,powinnaś cię cieszyć,że masz takiego uśmiechniętego faceta,a nie nadąsanego bufona
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 10:31   #233
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

co mnie denerwuje?

Kilka rzeczy - podniesiona klapa w kibelku moim ( bo mamy dwa)

a tak na maksa to podejscie do kasy - Jego obliczanie 'spokojnie wystarczy!' Nie mowie ze brakuje ale nie lubie ze czasem sie przejedzie w obliczeniu sie i nagle na rachunki musi dobrac z mojego konta - tak - mamy dwa konta. To wszystko sie bierze z tego szalu pal na zakupach. Spoko tez lubie rozpierniczac kase ale w normie M. nie w normie

A juz doprowadza mnie do szalu gdy podczas wizyt w Polsce bawi sie w szejka i zaczyna sie stawianie 'znajomym' - ja mowie mozna postawic jedno piwo a nie fundowac zarcie, picie i taksowki... Mnie w sumie nie chodzi o stawianie tylko o to ze tak na fakcie to nie ma komu bo nie zasluguja.
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 10:32   #234
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Kobieto,powinnaś cię cieszyć,że masz takiego uśmiechniętego faceta,a nie nadąsanego bufona
ja bym wolala bufona.

nie znosze wesolkow i tych, co sie ciagle usmiechaja jak glupi do sera.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 15:12   #235
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Kobieto,powinnaś cię cieszyć,że masz takiego uśmiechniętego faceta,a nie nadąsanego bufona


no wlasnie sie nie da tak tego polubic...on na serio sie smieje caly czas.co bys powiedziala jakby byla jakas powazna rozmowa a on ten usmiech nr 6 na sobie?
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 18:32   #236
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

ahhh Ci faceci
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 21:16   #237
eyeangel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 246
GG do eyeangel
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Achh....mnie nerwi to, że ... wymienię
1) uważa że zawsze ma na wszystko czas, później pędzi na ostatnią chwilę
2) uwielbia spać bardzo długo...lenić się, w byle chwili potrafi usnąć jak przemęczone dziecko i trudno go ocucić do życia
3) nie jest nauczony oszczędzania :P
4) jest czasem zbyt idealny :P w pewnych sytuacjach
5) wybrzydza bardziej ode mnie w sklepie przy jakiś żelach, kosmetykach...
6) uwielbia siedziec na czatach
7) do niedawna nerwowalo mnei to ze mial na gg zapisana swoja ex...
eyeangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:46   #238
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Nerwy na faceta:)

Cytat:
Napisane przez black-rose Pokaż wiadomość
Mnie do białej gorączki doprowadza to ze KOLEDZY I PIWO są ważniejsi ode mnie. Oczywiście moze wyjas na piwo i wogle ale jak jesteśmy umówieni to czesto mówi wybacz kochanie ide na piwo chodz z nami Jest mi przykro że woli kolegów ode mnie niech se chodzi na piwo ale czy nie może choć chwili pobyć ze mną sam na sam zawsze ciagnie mnie do kolegów swoich a jak coś powiem to mówi wybacz kotku już wiecej tak nie rozbię... albo puszcza wielkiego focha na mnie

to samo :/// szlag by to trafił :///
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 18:04   #239
lilith_191
Raczkowanie
 
Avatar lilith_191
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: eŁDeZet
Wiadomości: 235
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

szlag mnie trafia gdy :
*ma bałagan w pokoju (właściwie to już norma, naczynia i sztućce wynosi gdy już nie ma gdzie nogę postawić)
*jest totalnie nieporadny, trzeba mu krok po kroku tłumaczyć jak się gotuje makaron
*jest totalnie nieporadny w męskich "rolach"(jedzie do mechanika i nie wie jak mu wytłumaczyć,zeby zmienił koło)
*popędza mnie na zakupach, bo on musi akurat teraz zjeść swój posiłek (jest sportowcem i ma specjalną dietę wysokobiałkową)
*totalnie olewa wszystko gdy coś mu jest nie na rękę (hedonista )
*jadąc za kierownicą zajmuje się wszystkim tylko nie tym co jest na drodze (radio, klimatyzacja,telefon, przesyłanie mi cmok- cmok buziaków)
__________________
piszę pracę magisterską
lilith_191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 18:38   #240
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Nerwy na faceta, czyli co nas najbardziej denerwuje w TŻ?

Czasem potrafię zdenerwować się, gdy:
- do póżna śpi. Z niego okropny niedzwiedź
- jest nieporadny w sytuacjach papierkowych, np. to: "Kochanie, ... mogłabyś pomóc mi wypełnić formularz?".
- chodzi w dziurawych skarpetkach.
- codziennie chodzi w tych samych ubraniach. Zmienia je, wtedy kiedy zobaczy, że są naprawdę brudne - plamki pojedynczej nie bierze pod uwagę
- specyficzna cecha u facetów: je najpierw surówkę, ziemniaki, a na koniec mięso - zdaje mi się, że jego motto to: "ulubione na końcu"
- jest może sportowcem, ale je to co mu się nawinie. Jak miniemy jakiś bar, musimy wejść do niego. Kocha chcipsy i kebaby. A dlaczego jest taki szczupły?
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.