Fish Spa - Pedicure - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-04, 21:31   #1
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Talking

Fish Spa - Pedicure


Nie byłam pewna, gdzie najlepiej umieścić wątek, ale że chodzi o pielęgnację skóry stóp, umieszczam tutaj, w razie czego proszę o przeniesienie.

Przeczytałam ostatnio o formie pedicure'u jakim jest sesja z rybkami, które zjadają martwy naskórek. Znalazłam taki, dość stary, artykuł
http://fitness.wp.pl/wellness-i-spa/...ktor-ryba.html
a tu fragmenty:
" ta cudowna rybka to kuzynka karpia. Nazywa się garra rufa (po polsku brzana ssąca). Z wyglądu jest dość niepozorna. Mierzy zaledwie 10 cm, ma piękny pomarańczowo-złoty kolor, jej płetwy w stosunku do ciała są dość duże, a ogon szeroki i długi. Jednak ta rybka ma dwie cechy wyjątkowe. Po pierwsze uwielbia gorące kąpiele, ponieważ pochodzi z Bliskiego Wschodu, gdzie znajdują się gorące źródła (o temperaturze ok. 36 °C, a więc zbliżonej do temperatury ciała człowieka), w których żyje ta urocza rybka. A po drugie: jej przysmakiem jest… martwy naskórek! I właśnie tę cechę rybek garra rufa wykorzystuje się w rybnych SPA. Rybkę pod swą lupę wzięli więc naukowcy i okazało się, że jej zaletą jest nie tylko fakt, iż usuwa martwy naskórek oraz chorą skórę. Rybka ta może znacznie więcej, ponieważ wydziela też leczniczy enzym – dithranol, które działanie zmiękcza tkankę skóry i spowalnia nawroty chorób skóry. (...)

Zbieg ten jest bardzo zabawny, a osoby wrażliwe na łaskotanie przyprawić może o napady gromkiego śmiechu. Rybki podpływają bowiem do człowieka bardzo chętnie i swoimi bezzębnymi pyszczkami podszczypują delikatnie skórę, obgryzając w ten sposób martwy naskórek. Jest to całkowicie bezbolesne, bowiem rybki w swoich działaniach są bardzo delikatne.
Szczypanie rybek przy okazji rewelacyjnie poprawia krążenie krwi w całym ciele. Daje więc efekt bardzo delikatnego i przyjemnego masażu."



Fish Spa Cafe jest we Wrocławiu i zastanawiałam się nad takim seansem - czy ktoś może podzielić się doświadczeniami?
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 21:46   #2
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Ja byłam ostatnio na takim zabiegu i muszę przyznać, że było super bardzo relaksujące, w pierwszej chwili wprawdzie miałam łaskotki i chciało mi się śmiać ale po chwili się człowiek przyzwyczaja. Sesja trwała 30 minut, tak więc dość długo (była promocja, zwykle trwa tylko 15 minut). Efekt ciężko mi po tym jednym razie ocenić, stopy wydawały się gładsze, ale nie wiem, czy to zasługa rybek czy tego, że stopy bądź co bądź moczyły się tak długo w wodzie na pewno wybiorę się jeszcze raz, bo sam masaż stóp był rewelacyjny
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 19:05   #3
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Również byłam i jestem zachwycona, po jednym razie trudno spodziewać się spektakularnych efektów, stopy są miękkie i gładkie jak po delikatnym peelingu, ale też na co dzień o nie dbam. Zabieg niesamowicie relaksuje. Czego mi tylko było brak w fishspa we Wrocławiu, to stolików i miejsca żeby wypić kawę, oraz szerszej oferty kosmetycznej.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 21:35   #4
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Fish Spa - Pedicure

też właśnie tam byłam w tym tygodniu i nie dość, że nie zauważyłam żadnej różnicy, jeśli chodzi o stopy, to byłam zszokowana samym miejscem (mówię o Fish Spa Cafe we Wrocławiu) - cztery "boksy" jeden obok drugiego, ludzie gapiący się na nas z ulicy, zero intymności - brak możliwości jakiegokolwiek relaksu, nawet nie ma o co oprzeć pleców przez te pół godziny, tylko człowiek siedzi jak wmurowany w to akwarium. Nie podobało mi się, opisałam szczegółowo na swoim blogu (podpis).
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 12:25   #5
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Avariel świetny ten Twój blog
Przeczytałam o Twojej wizycie w fishspa i to co ja mogę dodać do tego co juz napisałam, czyli jak dla mnie brak miejsca zeby napić się kawy i spokojnie posiedzieć oraz brak szerszej oferty kosmetycznej. Moim zdaniem niedogodności wynikają przede wszystkim z tego, ze to miejsce jest po prostu za małe, stąd to nagromadzenie wszystkiego jedno na drugim no i to ze lokal nie bardzo nadaje się na salon pedicure, wejście wprost na klientki nie jest zbyt fajnym rozwiązaniem tak jak i szklane szyby. Stawiam na to ze panie myślały kategoriami nieważne jak byle w ścisłym centrum. Nie wiem dlaczego dla niektórych jest to zaleta przez duże Z, dla mnie która na co dzień jeździ samochodem jest to wada, bo od razu myślę o tym że trzeba wyjechać dużo wcześniej żeby znaleźć jakieś miejsce na parking.
A co do samego zabiegu, to akurat jak ja byłam nie było brudno, klapki dostałam od razu tak ze nie byłam zmuszona biegać tam na bosaka. Mycie w umywalce znowu z braku miejsca trzeba uskutecznić samemu, co dla mnie nie było problemem, nawet chyba wolałam i rozumiem ze jest ono koniecznie bo nie wyobrażam sobie ze ktoś wkłada stopy do akwarium, zaraz po wejściu z zakurzonej ulicy. Zrelaksować się zrelaksowałam, bo sam zabieg rewelacyjny, atmosfera też była dobra. Tyle że za drogi, w UK 15 minut kosztuje 9-10 funtów (u nas 65 zł) 30 minut 15 (u nas 89zł), no i największa prośba do pań ZMIEŃCIE LOKAL.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 19:12   #6
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Avariel świetny ten Twój blog
dziękuję! bardzo mi miło
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:55   #7
dzidka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Ja również byłam w Fish Spa, już jakieś 2tyg temu i zabieg uważam za fantastyczny, rybki są wspaniałe wykonują niesamowitą robotę stopy wyglądają po 30minutowym zabiegu rewelacyjnie dużo lepiej niż się spodziewałamlokal jest bardzo ładnie urządzony w fantastycznych kolorach a w tym tygodniu wybrałam się na lakier hybrydowy, który tam oferują w całkiem przyzwoitej cenie i wszystko było by pięknie jak by nie fakt, że obsługiwała klientów jedna dziewczyna, która cały czas musiała obsługiwac wszystkich dookoła i wychodziła z kącika pedicure co 5 sekund, by obsłużyc innych klientów. I przez to trochę czasu to trwało i było trochę wkurzające jak mnie przepraszała co minutę. Ale ogólnie zabieg uważam za fantastyczny i mam piękne stopki
dzidka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 00:40   #8
margotkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Byłam, sprawdziłam...
Dla mnie lokalizacja świetna, bo mieszkam niedaleko.
Są w trakcie kończenia remontu i to trochę minus, ale klapki jednorazowe, ręczniczek, mycie nóg ok.
Pani się dwoi i troi...
Sam zabieg super, oczywiście efekty po kilku (co najmniej) zabiegach, relaks fajny, szyby, towarzystwo dla mnie ok.
Cena dobra, bo z oferty zakupów grupowych.
Nawet mnie "poczęstowano" herbatką, miałam ją jako część oferty z kuponu ... i na koniec małe zdziwienie, jak Pani zażyczyła sobie 8 zł
Zatkało mnie i zapłaciłam, ale zażenowana byłam bardzo.
Jak przyszłam do domu sprawdziłam raz jeszcze kupon, obejmował kawę lub herbatę.
Drobiazg, ale niesmak pozostał...
margotkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 18:38   #9
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Cytat:
Napisane przez margotkam Pokaż wiadomość
Byłam, sprawdziłam...
Dla mnie lokalizacja świetna, bo mieszkam niedaleko.
Są w trakcie kończenia remontu i to trochę minus, ale klapki jednorazowe, ręczniczek, mycie nóg ok.
Pani się dwoi i troi...
Sam zabieg super, oczywiście efekty po kilku (co najmniej) zabiegach, relaks fajny, szyby, towarzystwo dla mnie ok.
Cena dobra, bo z oferty zakupów grupowych.
Nawet mnie "poczęstowano" herbatką, miałam ją jako część oferty z kuponu ... i na koniec małe zdziwienie, jak Pani zażyczyła sobie 8 zł
Zatkało mnie i zapłaciłam, ale zażenowana byłam bardzo.
Jak przyszłam do domu sprawdziłam raz jeszcze kupon, obejmował kawę lub herbatę.
Drobiazg, ale niesmak pozostał...
żeby się upewnić - chodzi o Fish Spa Cafe we Wrocławiu na Ofiar Oświęcimskich?
Umyli Ci tam nogi?? ja musiałam sama sobie umyć...
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 01:14   #10
margotkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fish Spa - Pedicure

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;28962482]żeby się upewnić - chodzi o Fish Spa Cafe we Wrocławiu na Ofiar Oświęcimskich?
Umyli Ci tam nogi?? ja musiałam sama sobie umyć... [/QUOTE]
Tak dokładnie o ten salon chodzi.
Nikt mi nóg nie mył Dostałam ręcznik i zaprowadzono mnie do umywalki i tyle. Babka latała jak kot z pęcherzem, sama była i nie dawała rady, jeszcze jacyś robotnicy. Mnie powaliła ta herbata w ofercie za darmo czyli 8 zł. Za tyle mogę ją wypić w porządnej kawiarni. Trochę żenada i wstyd brać pieniądze za coś co się oferuje w kuponie. Zatem sprawdzajcie swoje kupony, bo znowu są oferty na Gruponie i chyba Gruperze. ja już nie skorzystam.
A, "masaż" balsamem to trwający kilkanaście sekund nałożenie jakiegoś preparatu niewiadomego pochodzenia z dozownika na blacie. Co to jest nie wiadomo ...

---------- Dopisano o 02:14 ---------- Poprzedni post napisano o 02:10 ----------

Z tym "mycie nóg ok" miałam na myśli stanowisko nie umycie ich przez panią. No i czas lepiej mierzyć samemu, bo pani czas biegnie szybciej niż mojemu zegarkowi.
margotkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 14:48   #11
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Dziewczyny, czy na zadbane stópki brać 15 min czy lepiej 30??
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 01:46   #12
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Marzy mi się żeby pójść na taki zabieg ale mam straszne łaskotki na stopach i boje się że spędzę 30 minut po prostu się chichrając i wymachując stopami, doprowadzając biedne rybki do palpitacji serca. Czy któraś z was też ma łaskotki i była na tym zabiegu? Jak wrażenia?
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 14:20   #13
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Marzy mi się żeby pójść na taki zabieg ale mam straszne łaskotki na stopach i boje się że spędzę 30 minut po prostu się chichrając i wymachując stopami, doprowadzając biedne rybki do palpitacji serca. Czy któraś z was też ma łaskotki i była na tym zabiegu? Jak wrażenia?

Ja mam łaskotki, ale zabieg nie przypomina łaskotek raczej delikatny masaż.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 21:54   #14
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Ja mam łaskotki, ale zabieg nie przypomina łaskotek raczej delikatny masaż.
W takim razie pewnie się zdecyduję ;D
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 10:07   #15
dzidka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: Fish Spa - Pedicure

wszyscy wiedzą, że w ekskluzywnych salonach nic nie kasują za kawke0000
dzidka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 14:33   #16
dariaa_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Z tego co słyszałam to niedługo ma się otworzyć nowe fish spa we Wrocławiu, byłam w tym na ul. Ofiar oswięcimskich i równiez mam niezbyt miłe skojarzenie poniewaz kazano mi zapłacić za herbatę, którą pani zaproponowała, myślałam, że to miły dodatek a tu taki zonk ;/ Jednak sam zabieg rewelacyjny, świetny masaż dla stóp, ale nie wiem czy skorzystam ponownie, raczej sprawdzę to nowe.
dariaa_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 15:10   #17
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Fish Spa - Pedicure

no ciekawe, chciałabym sprawdzić i móc porównać, dzięki za info
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 15:21   #18
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Cytat:
Napisane przez dariaa_22 Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam to niedługo ma się otworzyć nowe fish spa we Wrocławiu, byłam w tym na ul. Ofiar oswięcimskich i równiez mam niezbyt miłe skojarzenie poniewaz kazano mi zapłacić za herbatę, którą pani zaproponowała, myślałam, że to miły dodatek a tu taki zonk ;/ Jednak sam zabieg rewelacyjny, świetny masaż dla stóp, ale nie wiem czy skorzystam ponownie, raczej sprawdzę to nowe.
A gdzie dokładnie? Ciekawa jestem czy to ta sam ekipa czy ktoś inny?
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 13:04   #19
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Fish Spa - Pedicure

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;28255170]też właśnie tam byłam w tym tygodniu i nie dość, że nie zauważyłam żadnej różnicy, jeśli chodzi o stopy, to byłam zszokowana samym miejscem (mówię o Fish Spa Cafe we Wrocławiu) - cztery "boksy" jeden obok drugiego, ludzie gapiący się na nas z ulicy, zero intymności - brak możliwości jakiegokolwiek relaksu, nawet nie ma o co oprzeć pleców przez te pół godziny, tylko człowiek siedzi jak wmurowany w to akwarium. Nie podobało mi się, opisałam szczegółowo na swoim blogu (podpis).[/QUOTE]
Ja osobiście nie byłam,właśnie dlatego że wolałabym aby były warunki bardziej intymne... nie zrelaksowałabym się gdyby ludzie z ulicy się gapili. Nie pomyśleli także o jakimś oparciu sensownym.
Gdy ta sytuacja nie ulegnie zmianie niestety ale nie dam się namówić na wizytę u nich
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 18:45   #20
truMetrosexualist
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Fish Spa - Pedicure

W fish spa cafe we Wrocławiu od 10 listopada jest nowa ekipa Nadchodzą nowe zmiany, miejmy nadzieję, że na lepsze. Dziewczyny są przemiłe i chcą wprowadzić do oferty nowe zabiegi. Od 2 tygodni robią także manicure i pedicure japoński
truMetrosexualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 16:38   #21
ostrlub
Raczkowanie
 
Avatar ostrlub
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 72
Dot.: Fish Spa - Pedicure

cześć a nie wiecie może gdzie w Lublinie jest taki salon ??
ostrlub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 19:00   #22
xmania
Raczkowanie
 
Avatar xmania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 72
Dot.: Fish Spa - Pedicure

czy w Radomiu jest taki salon z fish spa?
__________________
M 08.04.11

bieganie: od 04.06
zdrowo odżywiam się
xmania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:57   #23
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Ja podobnie jak Avariel nie jestem zadowolona z wizyty w Fish Spa Cafe...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 19:25   #24
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Cytat:
Napisane przez truMetrosexualist Pokaż wiadomość
W fish spa cafe we Wrocławiu od 10 listopada jest nowa ekipa Nadchodzą nowe zmiany, miejmy nadzieję, że na lepsze. Dziewczyny są przemiłe i chcą wprowadzić do oferty nowe zabiegi. Od 2 tygodni robią także manicure i pedicure japoński
Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Ja podobnie jak Avariel nie jestem zadowolona z wizyty w Fish Spa Cafe...
Coś się konkretnie zmieniło? Poza tym że są nowe zabiegi? więcej intymności np?
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 07:41   #25
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Coś się konkretnie zmieniło? Poza tym że są nowe zabiegi? więcej intymności np?
Sama jestem ciekawa... Bo jak przechodzę tamtędy ulicą to nadal mogę podziwiać klientów przez witrynę...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 19:48   #26
klopsika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Cytat:
Napisane przez margotkam Pokaż wiadomość
Byłam, sprawdziłam...
Nawet mnie "poczęstowano" herbatką, miałam ją jako część oferty z kuponu ... i na koniec małe zdziwienie, jak Pani zażyczyła sobie 8 zł
Zatkało mnie i zapłaciłam, ale zażenowana byłam bardzo.
Jak przyszłam do domu sprawdziłam raz jeszcze kupon, obejmował kawę lub herbatę.
Drobiazg, ale niesmak pozostał...
ej to już przesada :/ :/
ja byłam 3 razy na rybkach w Krakowie, na wszystkich z kuponem:
1. Sakura na Mogilskiej - fajnie, bardzo dużo miejsca i schludnie, szkoda że mają tylko 1 akwarium, ale jest na tyle duże, że być może dałoby się iść we 2 osoby, bardzo miłe panie, pełen profesjonalizm, jednak rybki to tylko dodatek, a skupiono się na klasycznym pedicurze
2. Studio 11 na Żabińcu - tam mi sie nie podobalo - zastanawiałam się czy włozyc nogi do akwarium, bo było tak brudne, aż zielone i w jakis glonach (nie wem co to było), rybki praktycznie nie jadly (może cały czas klienci z kuponami przychodzili?:P) no i siedzenie nie wygodne, za niskie bo całe stopy miałam na dnie więc rybki nie miały jak skubac od dołu.
3. Rafa fish spa na Kazimierzu - to chyba najnowsze fish spa z tych trzech, na pewno najbardziej intymna i relaksujaca atmosfera, tutaj kawa z ekspresu albo herbata gratis ( i tez to było zaznaczone na kuponie, wiec we wrocławiu cos lecą w kulki), fajne jest to, że mają 4 akwaria więc można przyjść w kilka osób, albo nawet zrobić wieczór panieński.

ogólnie sam zabieg jest bardzo przyjemny rybki robią delikatny masaż i tylko na początku troszkę to łaskocze, ale szybko robi się po prostu bardzo odprężające więc polecam
klopsika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 15:35   #27
ulaes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fish Spa - Pedicure

Ja niedawno odwiedziłam nowy salonik na wrocławskim Gaju (ulica Strońska bodajże). Gabinecik nie jest duży, ale taki przytulny. W wydzielonej części swój kącik ma kosmetyczka. Wprawdzie jest tylko jedno akwarium, ale ku memu zaskoczeniu dzięki temu możliwy jest zabieg na całe ciało. To Fish Spa prowadzi sympatyczna pani, po której widać, że nie robi tego na siłę, można fajnie z nią pogadać. I co najważniejsze kawa i herbata w cenie Jeszcze trafiłam na promocję, która jest dostępna w jakiś godzinach także byłam mile zaskoczona przy płaceniu. I ogólnie powiem, że salonik ma potencjał, żałuję, że nie mam takiego w swojej okolicy, bo zabieg tak jak wcześniej opisywałyście przyjemny. Osobiście polecam przekonać się na właśnej skórze Może ktoś też tam był i się podzieli wrażeniami?
Pozdrawiam !
ulaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 22:25   #28
KochamSpa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Fish Spa - Pedicure

Popełniłam krótki artykuł o Fish Spa. Okazuje się, że niektóre studia Spa zarówno w Polsce, jak i w Azji zamiast rybek Garra Rufa stosują tańsze rybki Chin-Chin, które nie pochodzą od karpia tylko od tilapii. Są uzębione, więc mogą powodować zranienia. i tym samym zakażenia. Jak je odróżnić? Do poczytania na mojej stronie kochamspa.pl, gdzie publikuję również informacje na temat innych zabiegów Spa.
KochamSpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-24 23:25:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.