SESDERMA - wybór kosmetyków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-30, 11:17   #1
hania911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 14

SESDERMA - wybór kosmetyków


Witam serdecznie wszystkie Wizażanki!

Mam jasną cerę mieszaną z trądzikiem i potrzebuję kosmetyków, które w końcu mi pomogą. Po wielkim przeszukaniu wszystkiego, łącznie z analizą wszelakich blogów, po rozmowie z dermatolożką i kosmetyczką doszłam do wniosku, że firma SESDERMA, choć nie tania, ale powinna mi pomóc. Mam problem z doborem kilku kosmetyków, wiem, że wszystkie kosmetyki (lub chociaż większość) powinny być tej samej firmy, żeby się odpowiednio uzupełniały, dlatego chciałabym spytać się Was o zdanie na temat ich.Dodam jeszcze, że mam 24 lata i nie stosuję żadnych kosmetyków do makijażu. Mój wybór:

żel do mycia twarzy:

SeSDERMA SALISES - krem bez mydła do oczyszczania skóry tłustej, trądzikowej, atopowej.

obecnie używam Phusiogel i właściwie jestem zadowolona:

Stiefel, Physiogel Hypoallergenic, Codzienne Nawilżanie, Żel do mycia twarzy do skóry suchej i wrażliwej

Jak uważacie warto zmieniać?

krem na dzień:

SESDERMA Azelac- żel nawilżający do twarzy

co do tego kremu, jestem na 100% pewna, że chcę go mieć. Właściwie dzięki temu kremowi zdecydowałam się na tą firmę.

peeling:

co do tego peelingu nie jestem pewna, zbyt mało informacji o nim znalazłam/usłyszałam:

SeSDERMA MANDELAC SCRUB - peeling scrub z drobinkami i kwasem migdałowym

odpowiednikiem mogły by być peelingi enzymatyczne:
Nacomi, Savon Noir (Czarne mydło)
Tony Moly, Appletox Smooth Massage Peeling Cream (Krem intensywnie peelingująco - masujący)
YSL, Instant Pur [Gommage Action Biologique Sans Grains] peeling enzymatyczny
Apis, Żurawinowa Witalność, Enzymatyczny peeling do twarzy z żurawiną


maseczka:

niestety nie znalazłam odpowiedniej maseczki firmy SESDERMA, ale może ten produkt byłby odpowiedni?

Herbalife, NouriFousion, MultiVitamin Moisture Mask☠

krem na noc:

tak samo jak z maseczką, nie znalazłam odpowiedniego kremu SEDERMY, w ogóle mam problem ze znalezieniem odpowiedniego kremu. Jak dotąd moją uwagę przyciągnęły:

Sephora, U.M.H.C Ultimate Moisture Hydrating Cream (Krem nawilżający o działaniu kojącym)
The Body Shop, Nutriganics, Smoothing Night Cream (Krem nawilżający na noc)
AnneMarie Börlind, Purifying Care, Facial Cream (Krem do twarzy dla skóry zanieczyszczonej)


serum:

DAESES SERUM LIPOSOMOWE 30ML
lub
HIDRADERM HYAL SERUM LIPOSOMOWE

nie wiem który jest lepszy

Czy jest coś, o czym jeszcze zapomniałam?

Bardzo ładnie proszę o pomoc, wiem, że zapewne nie wszystkie te produkty są Wam znane, ale jeśli słyszałyście chociaż o jednym z nich wyraźcie proszę swoją opinię, czy warto.

Z góry wielkie dzięki.
Czekam na Wasze opienie, POZDRAWIAM!
hania911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-30 12:17:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.