Wosk, ból i rany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-28, 11:02   #1
Barbekju
Raczkowanie
 
Avatar Barbekju
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z pokoju
Wiadomości: 31
Send a message via Skype™ to Barbekju

Wosk, ból i rany


Temat dotyczy depilacji woskiem okolic bikini. Zacznę tak: normalnie bawiłam się zwykłymi nożykami i szamponem, bo po piance dostawałam uczuleń. Po jakimś czasie stwierdziłam, że to nie ma sensu, bo strasznie zarastam, włoski odrastają grube, a dodatkowo dostaję podrażnień- czerwonych krost, które nie chcą znikać na czas. Pomyślałam, że użyję wosku. Użyłam, zawyłam z bólu i ze zgrozą zauważyłam, że z miejsc po wyrwaniu zaczyna lecieć krew. Za drugim razem to samo. Nie wiem czy to normalne, czy tylko ja mam takiego pecha? I jak temu zaradzić? Mam wydawać pełno kasy u kosmetyczki?
Barbekju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 21:52   #2
nati0510
Raczkowanie
 
Avatar nati0510
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do nati0510
Dot.: Wosk, ból i rany

to że leci krew to zupełnie normalne..aczkolowiek na twoim miejscu nie woskowałabym sama sobie bikini bo możesz sobie probić krwiaki.. depilowanie bikini samemu jest dość trudne, więc lepiej odżałować sobie trochę kasy i iść do kosmetyczki.. ona zrobi to sprawnie a poza tym dokładnie, bo samemu się nie widzi dobrze wszystkich włosków..poza tym mam wrażenie że chyba mniej boli jak ktoś ciebie depiluje niż jak ty sama siebie ( przynajmniej ja mam takie odczucia)
__________________
drugi rok wita
koniec sierpnia-->55 kg
nati0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.