Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-07, 17:45   #91
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Pisałam wcześniej- grab, buk, cis, dereń, brzoza, nawet rozany, ale to jednak wyższą szkoła i zrzuca liście na zimę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Albo ogrodzenie panelowe, by oszczędzic przestrzeń.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 19:23   #92
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Piękna jest Twoja toaletka, zdecydowanie warta ceny. Bardzo w moim stylu, choć ja kupując/zlecajac swoją będę chciała dorzucić jeszcze coś w stylu cargo, bo w samych szufladach bym się nie pomieściła.

Karola, współczuję migreny i zdrowia życzę, bo ostatnio sama mam nawracający ból zatok i nie umiem się z niego wyleczyć.

Korince już pisałam, ale powtórzę, bo radio na stelażu od maszyny + drewno wygląda niesamowicie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

dziekuje Tobie rowniez zdrowia zycze

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Piękna



Mojej chyba nic nie przebije minus 20 stopni albo lepiej na dworze (samochody nie chciały zapalić) i syn ze złamaną nogą i mieszkanie sprzedane trzeba było opróżnić. Wszystko musiałam spakować, żeby firma przewiozła. Przeprowadzka była zaplanowana na ferie, żeby mlody pomagał

Wróciliście z urlopu, czy jeszcze na Kubie jesteś ?

Korinka Wszystko wyszło super

Karola Dużo zdrówka

Cansada Mocne kciuki za odnalezienie dokumentów
dziekuje

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Też się zatarasowaliśmy!
Dwa tygodnie temu.

Gorzej nam wychodzi odgradzanie się od sąsiada. Ale jak porządny to pół biedy. Mamy dwóch porządnych to bieda już cała. Najwyżej trawy nie skosimy.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------


Haha.
Misiek też się na to złapał dziesięć lat temu. Do dziś pokutuje.



Byle nie w nocy bo psami poszczują.



Czasu mi brakuje. Jak każdemu. Choroba cywilizacyjna. Nawet piniondzorów (a jak się ma tyle co ja, to jeszcze trzeba analizować, gdzie wydać, żeby nie stracić, a to też, złodziej czasu hahaha) nie mam kiedy wydawać choć pochwalę się, że ostatnio fasolkę w puszcze kupiłam w ciemno, na zapas, a teraz się tym żywię. Może dlatego Miśka na weekend wyniosło do Mamusi?

Dziękuję.
A chuderlak taki, za to wygadany i nie da się nie kochać.
Bystrzacha.
Ostatnio wzięła brata pod rękę, oprowadzała po "komnatach", pokazała, gdzie jego miejsce.
Rycerzu- mówi- to jest łóżko KSIĘŻNICZKOWE, a to RYCERZOWE. Każdy śpi w swoim. Rozumiesz?

A Rycerz na to
- Tak
i pokiwał głową.

A zazwyczaj jest na nie (klasyczny bunt 2-latka )

Ostatnio zapisywaliśmy Młodszego do przedszkola, niby miejsce już ma, choć panie pytały się czy samodzielny. Misiek odpowiedział, że do września będzie. Wyobraziłam go sobie jak podjeżdża Beemką pod przedszkole. Sam!
Pękam z dumy.

A widzisz, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.
My tu tak narzekamy, a aż tak źle to nie jest.
Misiek też mógł na gorszą zołzę trafić, co Szefowa?

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Co to Wam jeszcze chciałam napisać?
Box całkiem fajny pomimo tego, że sztuk 8. Próg wysoki, ale palety cieni też poszły w górę i nie tylko, więc praktycznie wyjdzie na zero. Tak sobie to kalkuluje. Hehe.

Chociaż, muszę się przyznać, że mnie już tak do zakupów nie ciągnie. Mam pełną toaletkę, przydałyby się te dostawki, jak im tam z Ikei (wiem, wiem, niby się odmienia, ale trochę mi się cofa, więc wybaczcie, ale będę pisać po swojemu:P, jeśli Wam się cofa to sorry- też po fasoli?) ale ja staram się ograniczać i pozbywać rzeczy "nadprogramowych"*

* fasoli także

oj skad znam bunt dwulatka - mój mocno manifestuje swoja niezaleznosc Z tym przedszkolem tez musze go zapisac a z nocnikiem lipa

'migrena przeszła zakupy udane - w koncu kupiłam bluze
Za to musze chate posprzatac lepiej bo we wtorek logopedka przyjezdza:hahaha :
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 21:08   #93
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Mamy drewniane podłogi i za każdym razem kiedy wracam do domu przesiąka mnie zapach tego drewna. Uwielbiam!!!

W zasadzie lubię wszystko co drewniane, no może prócz aktorstwa.

Haha, pełna zgoda Co do drewna i do drewna.




Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
quantum_of_solace

Toaletka
Prosta, ale jakże bogata forma. Solidna konstrukcja. Uniwersalny model. Sprawdzi się jako mebel salonowy, przedpokojowy, kuchenny, itp. itd.
Nawet jeśli kiedyś wyląduje na strychu, to znajdzie nabywców.
Wróżę jej długi żywot. Zresztą z wiekiem zyska na wartości.

Dobra inwestycja.


Czy zabrzmiałam jak spec?



Zabrzamiałaś jakbyś na toaletkach zęby zjadła

Dziękuję za uznanie w imieniu nowego nabytku. Podobno na drewno, z którego jest wykonana producent daje stuletnią gwarancję, to jest szansa, że moja prawnuczka przy niej będzie tapetować
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 22:00   #94
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Pisałam wcześniej- grab, buk, cis, dereń, brzoza, nawet rozany, ale to jednak wyższą szkoła i zrzuca liście na zimę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Liściaste mają jednak jedną wadę, grabić liście trzeba Z tych polecanych brzózkę bym usunęła, piękne są, ale liście do grabienia drobne i blisko domu nie mogą rosnąć niestety. W małym ogrodzie nie powinny być sadzone (nic pod brzozą nie urośnie i po latach mogą uszkodzić fundamenty). Liściaste zimą nie zasłaniają niestety, więc płot wysoki potrzebny, albo tuje. Cisy od dołu też mogą się przerzedzić, u mnie słabo zasłonią. Na te miejsca, gdzie musi być osłonięte całorocznie niestety tylko tuje. Najładniejsze są mieszane żywopłoty. Nie mam czasu, żeby poszukać, ale widziałam piękne projekty. bardzo mi się podobał żywopłot z dereni z zielonymi i czerwonymi gałązkami, ale też dobrze nie osłoni i będzie wymagał ograniczania i dużej ilości miejsca. U mnie na szczęście derenie się nie rozrastają, zimą pięknie wyglądają gałęzie na tle tui też. Cisy ładnie wyglądają, ale rosną baaaardzo powoli i mają trujące owoce (dzieci ?)

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
AnulaQa nie wiem jak Ty to robisz, w jak tylko się pojawisz to dzień od razu staje się lepszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie i noc też

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dzien dobry... Nowy dzien! Co przyniesie? Zobaczyny....


AnulaQa, no w koncu nas zaszczycilas obecnoscia!
Jak coreczka? Rosnie jak na drozdzach pewnie..

Korinka.... Tutaj nic nie dziala..... Poza wladza sciagajaca podatki... To dziala szybko niekoniecznie w interesie ludzi.... Jak jestem w Pl to inny wymiar jak dla mnie. Wszystko szybko zalatwione. Poprawnie, czasem potkniecie sie zdarzy.
U nas tak działa poczta, że dostałam fakturę ze stycznia za wodę razem z wezwaniem do zapłaty z odsetkami Trzymam kciuki dalej !

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
AnulaQua , jak zwykle rozwaliłaś system.




W czwartek wróciłam - było pięknie, zwłaszcza dla turystów, Kubańczycy żyją b. skromnie (średni dochód to 20USD), pustki w sklepach, inwigilacja, brak perspektyw na awans społeczny czy ekonomiczny, ale cieszą się drobiazgami, żyją na luzie, bawią się i może są szczęśliwsi niż my w tym pędzie.

Ale tujek nie polecam - rośliny górskie i tam powinny pozostać (nie mylić z TG), żywopłot można zrobić z mnóstwa krzewów, można też drzewka prowadzić w formie żywopłotu lub oddzielić się wizualnie pnączami, mnóstwo opcji zajmujących mniej miejsca, niż tuje i wyglądających oryginalniej.
Super, że wyjazd się udał

I kciuki dla Korinki

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2020-03-07 o 22:02
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 22:42   #95
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
U nas tak działa poczta, że dostałam fakturę ze stycznia za wodę razem z wezwaniem do zapłaty z odsetkami Trzymam kciuki dalej ![COLOR="Silver"]
:
Tutaj gdzie mieszkam od 2 lat jest problem...ew pod koniec lata banderola z 2/ miesiecy...ponoc nie tylko nasza okolica ma taki problem. Bank wyslal KK i do dzies nie ma, anulowalismy, wyslali ponownie, nie ma. Musielismy jechac do banku aby ponownie anulowac i wypelnic druk aby w oddzial dla nas trzymal.
Wspolczuje odsetek, tutaj tez jak nie dostaniesz na czas to terminy uciekaja ale nie udowodnisz ze dostalas z opoznieniem.....O ile dostaniesz. Ja wszystko teraz wrzucam na biznes, tam jako tako rozwoza, przynajmniej raz w tygodniu listonosz jest.

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Venezia na Dzien kobiet -15%, ciekawe czy na wszytsko

Rdit---doczytalam, tylko na kolekcje wiosna.....niech sie cmokna i mi obniza zimowa kolekcje!!!!!

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-03-07 o 22:44
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 23:31   #96
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Hellou!
Witam się w nowym wątku


Jaką miarą można mierzyć zapóźnienie wątkowe? Co bana wymaga?
Po pierwsze primo zapomniałam jak się nazywają emotki i już nie potrafię wpisywać ich "z palca". A po drugie primo
AnulaQa od kiedy ty masz syna????


Oczywiście za wszystkie zakupy i denka.
Ja ostatnio tylko paletkę Mini Glam Denony kupiłam.

Quantum przepiękna konsola!
Cansada, nawet nie wiem jak skomentować waszą pocztę

Korinko, fajnie, że już mieszkacie!

Ja muszę przeprowadzić się do końca maja. Mieszkanie sprzedaliśmy po 5 dniach od wystawienia. A na budowie.... hmmm jeszcze długa droga. Niby już poszpachlowane i w przyszłym tyg pomalują w środku, ale jest masę rzeczy do zrobienia. Utknęłam na kuchni i łazience. Łazienkę już ogarnęłam. Może do maja będzie. Ale kuchnia? Chce mi się wyć normalnie. Szkoda gadać.

O ogrodzie nawet nie myślę, bo po tym jak caaaałą zimę leje deszcz mam na zewnątrz niezłe bagno (plus dziki). Uwielbiam prognozy pogody. W całej PL słońce, a u nas leje. Prawo Murphiego.
O, i tyle u mnie.

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Dziewczyny, a może znacie jakąś firmę, która ma w ofercie szafki podumywalkowe do łazienki? Najlepiej z drewnianymi blatami
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 07:21   #97
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dziewczyny, czy mogę prosić golda o pomoc w zakupie pompki do podkład w Sephorze? Stacjonarnie ciągle wykupione a nie chce płacić za wysyłkę 10 zł jak pompka kosztuje 16 a nawet mniej bo Vipy są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-08, 07:25   #98
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy mogę prosić golda o pomoc w zakupie pompki do podkład w Sephorze? Stacjonarnie ciągle wykupione a nie chce płacić za wysyłkę 10 zł jak pompka kosztuje 16 a nawet mniej bo Vipy są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mogę pomóc
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 08:45   #99
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ja muszę przeprowadzić się do końca maja. Mieszkanie sprzedaliśmy po 5 dniach od wystawienia. A na budowie.... hmmm jeszcze długa droga. Niby już poszpachlowane i w przyszłym tyg pomalują w środku, ale jest masę rzeczy do zrobienia. Utknęłam na kuchni i łazience. Łazienkę już ogarnęłam. Może do maja będzie. Ale kuchnia? Chce mi się wyć normalnie. Szkoda gadać.

Współczucia


Przerabiałam taki sajgon przez cały ubiegły rok. Musieliśmy wynająć mieszkanie na czas wykańczania domu. Szukaliśmy jak najtaniej, więc skończyliśmy w jakiejś paskudnej norze - kawalerce. Trzeba było płacić za wynajem, ratę kredytu i jeszcze - oczywiście - tym wszystkim ekipom remontowym i za materiał. Wszystko się potwornie przeciągało, bo na wszystko trzeba czekać. Brrr..... Najbardziej dołowało mnie to, że mieliśmy projektantkę (w opcji z nadzorem wykonania projektu); ale okazała się okropną, humorzastą jędzą, która robi łaskę że pracuje, więc trzeba było ją odprawić i samemu użerać się z towarzystwem.





Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy mogę prosić golda o pomoc w zakupie pompki do podkład w Sephorze? Stacjonarnie ciągle wykupione a nie chce płacić za wysyłkę 10 zł jak pompka kosztuje 16 a nawet mniej bo Vipy są.

Ja też mogę pomóc Jak coś, to uderzaj na PW.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2020-03-08 o 09:40
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 09:25   #100
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Hellou!
Witam się w nowym wątku


Jaką miarą można mierzyć zapóźnienie wątkowe? Co bana wymaga?
Po pierwsze primo zapomniałam jak się nazywają emotki i już nie potrafię wpisywać ich "z palca". A po drugie primo
AnulaQa od kiedy ty masz syna????
To trudne pytanie. Nawet dla mnie.
Może trzeba sprawdzić ile w portfelu zostaje. Dużo oszczędzasz? Widać te oszczędności?-30%, 2+2, darmowe dostawy, brokuły i rzodkiewki. Na suchych chlebie i wodzie jedziesz? Ścieżka do domu wydeptana przez kuriera?
A może wręcz przeciwnie, zaglądasz do portfela i szok bo jest, a Ty nawet nie wiesz jak to się stało, bo przecież nie oszczędzałaś.

Zaś jeśli otwierasz i widzisz studnię bez dna, to znaczy, że wpadłaś w czarną otchłań budowlanki.

***
A ze dwa lata już będzie. Z hakiem.
Taki Słodziak mi się trafił, że ho ho.

***
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 10:13   #101
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dzięki dziewczyny, już pisze priw do Oliwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-08, 11:30   #102
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Hellou!
Witam się w nowym wątku


Jaką miarą można mierzyć zapóźnienie wątkowe? Co bana wymaga?
Po pierwsze primo zapomniałam jak się nazywają emotki i już nie potrafię wpisywać ich "z palca". A po drugie primo
AnulaQa od kiedy ty masz syna????


Oczywiście za wszystkie zakupy i denka.
Ja ostatnio tylko paletkę Mini Glam Denony kupiłam.

Quantum przepiękna konsola!
Cansada, nawet nie wiem jak skomentować waszą pocztę

Korinko, fajnie, że już mieszkacie!

Ja muszę przeprowadzić się do końca maja. Mieszkanie sprzedaliśmy po 5 dniach od wystawienia. A na budowie.... hmmm jeszcze długa droga. Niby już poszpachlowane i w przyszłym tyg pomalują w środku, ale jest masę rzeczy do zrobienia. Utknęłam na kuchni i łazience. Łazienkę już ogarnęłam. Może do maja będzie. Ale kuchnia? Chce mi się wyć normalnie. Szkoda gadać.

O ogrodzie nawet nie myślę, bo po tym jak caaaałą zimę leje deszcz mam na zewnątrz niezłe bagno (plus dziki). Uwielbiam prognozy pogody. W całej PL słońce, a u nas leje. Prawo Murphiego.
O, i tyle u mnie.

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Dziewczyny, a może znacie jakąś firmę, która ma w ofercie szafki podumywalkowe do łazienki? Najlepiej z drewnianymi blatami
Do dzisiaj nie wiedziałam, że emotki z palca można wpisywać
do końca maja jeszcze jest trochę czasu. Mi ktoś poradził, żeby kartony przy pakowaniu opisać co najmniej pomieszczeniem, i od razu wnosić do właściwego, jeżeli to możliwe. Kartony, w które pakowaliśmy rzeczy potrzebne od razu były opisane dokładniej. Bardzo to życie ułatwiło później. Też musieliśmy sprzedane mieszkanie opróżnić. Kołdry zapasowe i inne rzeczy nie wymagające powieszenia do szafy przewieźliśmy w 120 litrowych, mocnych workach na śmieci. Ekipa przewiozła w jeden dzień, TZ był w mieszkaniu, ja w domu pilnowałam na dole, żeby zanosili do właściwych pomieszczeń. Miałam dużo książek, gdyby trzeba było je później w kartonach przenosić to chyba do dzisiaj by były nierozpakowane

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Tutaj gdzie mieszkam od 2 lat jest problem...ew pod koniec lata banderola z 2/ miesiecy...ponoc nie tylko nasza okolica ma taki problem. Bank wyslal KK i do dzies nie ma, anulowalismy, wyslali ponownie, nie ma. Musielismy jechac do banku aby ponownie anulowac i wypelnic druk aby w oddzial dla nas trzymal.
Wspolczuje odsetek, tutaj tez jak nie dostaniesz na czas to terminy uciekaja ale nie udowodnisz ze dostalas z opoznieniem.....O ile dostaniesz. Ja wszystko teraz wrzucam na biznes, tam jako tako rozwoza, przynajmniej raz w tygodniu listonosz jest.

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Venezia na Dzien kobiet -15%, ciekawe czy na wszytsko

Rdit---doczytalam, tylko na kolekcje wiosna.....niech sie cmokna i mi obniza zimowa kolekcje!!!!!
Na szczęście kwota niska i odsetki niewielkie

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2020-03-08 o 11:28
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 14:03   #103
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Milego dnia Kobietki!

Ja dzis w ramach swieta spalam do oporu... 12h! Pewnie niepredko taka okazja nadarzy sie ponownie.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 14:46   #104
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Milego dnia Kobietki!

Ja dzis w ramach swieta spalam do oporu... 12h! Pewnie niepredko taka okazja nadarzy sie ponownie.
To się nazywa rozpieszczanie samej siebie .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 15:26   #105
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Hellou!
Witam się w nowym wątku


Jaką miarą można mierzyć zapóźnienie wątkowe? Co bana wymaga?
Po pierwsze primo zapomniałam jak się nazywają emotki i już nie potrafię wpisywać ich "z palca". A po drugie primo
AnulaQa od kiedy ty masz syna????


Oczywiście za wszystkie zakupy i denka.
Ja ostatnio tylko paletkę Mini Glam Denony kupiłam.

Quantum przepiękna konsola!
Cansada, nawet nie wiem jak skomentować waszą pocztę

Korinko, fajnie, że już mieszkacie!

Ja muszę przeprowadzić się do końca maja. Mieszkanie sprzedaliśmy po 5 dniach od wystawienia. A na budowie.... hmmm jeszcze długa droga. Niby już poszpachlowane i w przyszłym tyg pomalują w środku, ale jest masę rzeczy do zrobienia. Utknęłam na kuchni i łazience. Łazienkę już ogarnęłam. Może do maja będzie. Ale kuchnia? Chce mi się wyć normalnie. Szkoda gadać.

O ogrodzie nawet nie myślę, bo po tym jak caaaałą zimę leje deszcz mam na zewnątrz niezłe bagno (plus dziki). Uwielbiam prognozy pogody. W całej PL słońce, a u nas leje. Prawo Murphiego.
O, i tyle u mnie.

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Dziewczyny, a może znacie jakąś firmę, która ma w ofercie szafki podumywalkowe do łazienki? Najlepiej z drewnianymi blatami

Hej Anoli! Nie komentuj nawet... Brak slow. A inne urzedy nie lepsze. Taka republika bananowa....

U nas na apartment wszedl elektryk.... Ale musi przelozyc skrzynki I kilka innych rzeczy zrobic bo skrzynka do ogrzewania basen jest w apartamencie przy skrzynce na to pomieszczenia zamiast w garazu przy skrzynce na pompy....Co prawda my to wykorzystuwalismy jako magazyn ale wczesniej tam tez bylo mieszkania na wynajem. Logiki I wyobrazni popdzednikom zabraklo.

A dlacz3go sie wsciekasz na kuchnie? Ceny? Ja nie potrafie plytek do lazienki dopasowac.... Te ktore sie podobaja przy tej szerokosci co jesti jak gym chciala polozyc moga albo uwidocznic krzywe sciany albo zbyt duzy odpad procentowo..... I tak sobie dumam Co zrobic.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
To się nazywa rozpieszczanie samej siebie .
teraz siedze w cieniu na tarasie z herbata. Upal straszny nawet sie wyjsc nie chce. Nadrabiam prasowke. Przygnebiajace wiadomosci.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 22:07   #106
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Hellou!
Witam się w nowym wątku


Jaką miarą można mierzyć zapóźnienie wątkowe? Co bana wymaga?
Po pierwsze primo zapomniałam jak się nazywają emotki i już nie potrafię wpisywać ich "z palca". A po drugie primo
AnulaQa od kiedy ty masz syna????


Oczywiście za wszystkie zakupy i denka.
Ja ostatnio tylko paletkę Mini Glam Denony kupiłam.

Quantum przepiękna konsola!
Cansada, nawet nie wiem jak skomentować waszą pocztę

Korinko, fajnie, że już mieszkacie!

Ja muszę przeprowadzić się do końca maja. Mieszkanie sprzedaliśmy po 5 dniach od wystawienia. A na budowie.... hmmm jeszcze długa droga. Niby już poszpachlowane i w przyszłym tyg pomalują w środku, ale jest masę rzeczy do zrobienia. Utknęłam na kuchni i łazience. Łazienkę już ogarnęłam. Może do maja będzie. Ale kuchnia? Chce mi się wyć normalnie. Szkoda gadać.
Powodzenia w urządzaniu.


Co sobie kupiłyście w ramach DK ?
Myślę nad torebką Desigual .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 22:09   #107
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Hellou!
Witam się w nowym wątku


Jaką miarą można mierzyć zapóźnienie wątkowe? Co bana wymaga?
Po pierwsze primo zapomniałam jak się nazywają emotki i już nie potrafię wpisywać ich "z palca". A po drugie primo
AnulaQa od kiedy ty masz syna????


Oczywiście za wszystkie zakupy i denka.
Ja ostatnio tylko paletkę Mini Glam Denony kupiłam.

Quantum przepiękna konsola!
Cansada, nawet nie wiem jak skomentować waszą pocztę

Korinko, fajnie, że już mieszkacie!

Ja muszę przeprowadzić się do końca maja. Mieszkanie sprzedaliśmy po 5 dniach od wystawienia. A na budowie.... hmmm jeszcze długa droga. Niby już poszpachlowane i w przyszłym tyg pomalują w środku, ale jest masę rzeczy do zrobienia. Utknęłam na kuchni i łazience. Łazienkę już ogarnęłam. Może do maja będzie. Ale kuchnia? Chce mi się wyć normalnie. Szkoda gadać.

O ogrodzie nawet nie myślę, bo po tym jak caaaałą zimę leje deszcz mam na zewnątrz niezłe bagno (plus dziki). Uwielbiam prognozy pogody. W całej PL słońce, a u nas leje. Prawo Murphiego.
O, i tyle u mnie.

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Dziewczyny, a może znacie jakąś firmę, która ma w ofercie szafki podumywalkowe do łazienki? Najlepiej z drewnianymi blatami
Do maja masz kupę czasu. Dacie radę. Dlaczego masz problem z kuchnia? Ja mam z Ikei i pomimo mega stresu jest wszytsko ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Pisałam wcześniej- grab, buk, cis, dereń, brzoza, nawet rozany, ale to jednak wyższą szkoła i zrzuca liście na zimę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję. Robię zrzut ekranu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
I to sie nazywa wiara w mlode pokolenie!

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------



Tutaj podobnie, ludnosc miejscowa w wiekszosci skromnie zyje , nie tak jak na Kubie oczywiscie ale daleko za EU w tyle.... I szczesliwi! Zreszta mowilam TZ-towi chyba tydzien temu ze w PL wiele lat temu prawie nikt nic nie mial poza partia...Bieda straszna. . A ile spotkan wesolych rodzinnych pamietam, spiew przy ognisku, wzajemna ludzka zyczliwosc od sasiadow....I jak szybko to sie wszystko zmienilo.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------



Moze berberysy, gatunki ktore nie zrzucaja lisci?
Piekne krzewy!
Zapisane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 09:02   #108
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Powodzenia w urządzaniu.


Co sobie kupiłyście w ramach DK ?
Myślę nad torebką Desigual .
Ja nic ciekawego na ofercie nie znalazlam. Szperalam troszke w necie wczoraj. Slabe oferty wg mnie byly....
Ktora z desiguala. Ja kiedys myslam ale one sa tak charakterystyczne ze nie wiem czy sie nie bedzie ciezko nosic... Ale lubie ich kolorowe wzornictwo. Chociaz mam wrazeniw ze bluzki w pierwszych latach mialy lepsza jakosc.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 09:11   #109
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Powodzenia w urządzaniu.


Co sobie kupiłyście w ramach DK ?
Myślę nad torebką Desigual .

Zamówiłam kilka rzeczy pielęgnacyjnych z D. z rabatem i prezentem
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-09, 09:20   #110
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Powodzenia w urządzaniu.


Co sobie kupiłyście w ramach DK ?
Myślę nad torebką Desigual .
Zamówiłam sobie olejek z Originsa bo to bardzo lubię I eyeliner benefita w S z rabatem 20% i jakaś miniaturka gratis
A teraz siedzę w garderobie przy suszarce do ubrań , czekam aż skończy i już się jaram w miarę ogarnęłam dom to można jechać po kolejną turę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 10:01   #111
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość

W czwartek wróciłam - było pięknie, zwłaszcza dla turystów, Kubańczycy żyją b. skromnie (średni dochód to 20USD), pustki w sklepach, inwigilacja, brak perspektyw na awans społeczny czy ekonomiczny, ale cieszą się drobiazgami, żyją na luzie, bawią się i może są szczęśliwsi niż my w tym pędzie.
.



Czyli za dużo się nie zmieniło od momentu jak ja byłam, a jak z płatnościami? Jest coś lepiej?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 10:26   #112
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja nic ciekawego na ofercie nie znalazlam. Szperalam troszke w necie wczoraj. Slabe oferty wg mnie byly....
Ktora z desiguala. Ja kiedys myslam ale one sa tak charakterystyczne ze nie wiem czy sie nie bedzie ciezko nosic... Ale lubie ich kolorowe wzornictwo. Chociaz mam wrazeniw ze bluzki w pierwszych latach mialy lepsza jakosc.....
Lubię rzeczy z Desiguala, trochę ożywiają moje klasyczne na ogól stylizacje , ich torebkę mam jedną, fajna jakość, teraz chcę do nowego płaszcza bordową z ćwiekami, niestety Wizaż blokuje mi wszystkie fotki .

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Czyli za dużo się nie zmieniło od momentu jak ja byłam, a jak z płatnościami? Jest coś lepiej?
Raczej bez zmian, płatności jeszcze w CUC (ale mają z nich rezygnować) i EUR, bankomatów jak na lekarstwo, kartą nie próbowałam płacić.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 11:12   #113
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Lubię rzeczy z Desiguala, trochę ożywiają moje klasyczne na ogól stylizacje , ich torebkę mam jedną, fajna jakość, teraz chcę do nowego płaszcza bordową z ćwiekami, niestety Wizaż blokuje mi wszystkie fotki .

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------


Raczej bez zmian, płatności jeszcze w CUC (ale mają z nich rezygnować) i EUR, bankomatów jak na lekarstwo, kartą nie próbowałam płacić.

czyli faktycznie nic sie nie zmieniło
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 12:25   #114
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Witam w nowym wątku Dziewczyny gdzie kupię Innisfree pod oczy z serii repair z szybką przesyłką?
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 15:19   #115
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Jeszcze raz zwracam się do was z pytanie, bo nikt mi nie odpowiedział Próbuje jeszcze raz Zrobiłam online zamówienie z boxem, jednak chciałabym wymienić produkty które zakupiłam. Czy do sklepu stacjonarnego muszę brać ten Box i próbki które dostałam, czy wystarcza tylko produkty na wymianę? Nie chce zwracać zamówienia, tylko wymienić produkty na jakieś perfumy, kwota potrzebna do zatrzymania Boxa zostanie spełniona. Napisałam nawet na profilu Sephory na Facebooku, odpisali, że przykro im, jednak podczas zwrotu lub wymiany towaru niezbędne jest również zwrócenie akcesoriów, próbek i miniaturek produktów, które się w nim znajdowały. W sumie to jest bez sensu, bo przy wymianie dalej będę miała zachowany ten próg, od którego był box, kiedyś czytałam na wątku, że dziewczyny brały niekoniecznie ten kosmetyk, który chciała zatrzymać, aby mieć boxa, a potem wymieniały w stacjonarce, więc jak to jest? Nie mam u siebie Sephory, więc dlatego się pytam, bo muszę jechać do innego miasta. Poratujcie i napiszcie co i jak
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 15:35   #116
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
Jeszcze raz zwracam się do was z pytanie, bo nikt mi nie odpowiedział Próbuje jeszcze raz Zrobiłam online zamówienie z boxem, jednak chciałabym wymienić produkty które zakupiłam. Czy do sklepu stacjonarnego muszę brać ten Box i próbki które dostałam, czy wystarcza tylko produkty na wymianę? Nie chce zwracać zamówienia, tylko wymienić produkty na jakieś perfumy, kwota potrzebna do zatrzymania Boxa zostanie spełniona. Napisałam nawet na profilu Sephory na Facebooku, odpisali, że przykro im, jednak podczas zwrotu lub wymiany towaru niezbędne jest również zwrócenie akcesoriów, próbek i miniaturek produktów, które się w nim znajdowały. W sumie to jest bez sensu, bo przy wymianie dalej będę miała zachowany ten próg, od którego był box, kiedyś czytałam na wątku, że dziewczyny brały niekoniecznie ten kosmetyk, który chciała zatrzymać, aby mieć boxa, a potem wymieniały w stacjonarce, więc jak to jest? Nie mam u siebie Sephory, więc dlatego się pytam, bo muszę jechać do innego miasta. Poratujcie i napiszcie co i jak
Chciałbym chciało pomóc, to i tak nie dam rady, bo boxa to już chyba rok nie brałam... Pamiętam, że jak kupiłam podkład że zniżką i chciałam wymienić kolor, to trzeba było zrobić najpierw zwrot, a potem mógł a kupić odpowiedni kolor beż zniżki (promocja się skończyła, albo obejmowała tylko sklep online - nie pamiętam).

Na wszelki wypadek wzięłabym wszystko i najpierw zapytała w stacjo czy jest możliwość wymiany, a potem ewentualnie jej dokonała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 15:51   #117
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Chciałbym chciało pomóc, to i tak nie dam rady, bo boxa to już chyba rok nie brałam... Pamiętam, że jak kupiłam podkład że zniżką i chciałam wymienić kolor, to trzeba było zrobić najpierw zwrot, a potem mógł a kupić odpowiedni kolor beż zniżki (promocja się skończyła, albo obejmowała tylko sklep online - nie pamiętam).

Na wszelki wypadek wzięłabym wszystko i najpierw zapytała w stacjo czy jest możliwość wymiany, a potem ewentualnie jej dokonała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Chyba tak zrobię, wezmę cały "zestaw" i zobaczę co mi powiedzą. Tylko po co piszę o wymianie, skoro jak się wszystko odda, to tak, jakby się zrobiło zwrot :/ To dzielnie się trzymasz z boxami
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 16:14   #118
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Chyba tak zrobię, wezmę cały "zestaw" i zobaczę co mi powiedzą. Tylko po co piszę o wymianie, skoro jak się wszystko odda, to tak, jakby się zrobiło zwrot :/ To dzielnie się trzymasz z boxami
za powodzenie misji.

No tak jakoś wyszło. Po pierwsze pielęgnacja z S mi nie służy, kolorówki używam bardzo mało, staram się kupować kosmetyki certyfikowane, przyjazne dla mnie, zwierzaków i środowiska, a takich w perfumeriach jest raczej mało (chociaż coraz więcej)
A, no i boxy jakieś słabawe są. A z pustego to nawet Chyłka nie wypije...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 19:38   #119
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zamówiłam kilka rzeczy pielęgnacyjnych z D. z rabatem i prezentem


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie olejek z Originsa bo to bardzo lubię I eyeliner benefita w S z rabatem 20% i jakaś miniaturka gratis
A teraz siedzę w garderobie przy suszarce do ubrań , czekam aż skończy i już się jaram w miarę ogarnęłam dom to można jechać po kolejną turę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Posprzatałam całe mieszkanie
Poszłam zapisac Młodego na liste do przedszkola - nowe spodenki, buciki itp a Młody jak zobaczył plac zabaw to tak biegł ze zaliczył szczupaka prosto w mokry piachDo tego złoscił sie ze nie pozwoliłam mu wbiegac tm gdzie chciał Raczej go tam nie wezma
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 21:43   #120
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72



[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87643004]Współczucia


Przerabiałam taki sajgon przez cały ubiegły rok. Musieliśmy wynająć mieszkanie na czas wykańczania domu. Szukaliśmy jak najtaniej, więc skończyliśmy w jakiejś paskudnej norze - kawalerce. Trzeba było płacić za wynajem, ratę kredytu i jeszcze - oczywiście - tym wszystkim ekipom remontowym i za materiał. Wszystko się potwornie przeciągało, bo na wszystko trzeba czekać. Brrr..... Najbardziej dołowało mnie to, że mieliśmy projektantkę (w opcji z nadzorem wykonania projektu); ale okazała się okropną, humorzastą jędzą, która robi łaskę że pracuje, więc trzeba było ją odprawić i samemu użerać się z towarzystwem.


Ja też mogę pomóc Jak coś, to uderzaj na PW.[/QUOTE]
Ja też nie miałam szczęscia do projektantów. Szkoda gadać. Cwane lisy, patrzą jak człowieka naciągnąć, a przy tym efekty pracy mierne. Pani od łazienek opłytkowała nam całe ściany, od podłogi po sufit. Aby więcej sprzedać. Ostatecznie sama wszystko wymyśliłam. Może nie będzie taniej, ale ładniej

My nie będziemy wynajmować. Mam nadzieję, że podłogi już będą. Z resztą sobie poradzimy. Będzie wielka prowizorka.


Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
To trudne pytanie. Nawet dla mnie.
Może trzeba sprawdzić ile w portfelu zostaje. Dużo oszczędzasz? Widać te oszczędności?-30%, 2+2, darmowe dostawy, brokuły i rzodkiewki. Na suchych chlebie i wodzie jedziesz? Ścieżka do domu wydeptana przez kuriera?
A może wręcz przeciwnie, zaglądasz do portfela i szok bo jest, a Ty nawet nie wiesz jak to się stało, bo przecież nie oszczędzałaś.

Zaś jeśli otwierasz i widzisz studnię bez dna, to znaczy, że wpadłaś w czarną otchłań budowlanki.

***
A ze dwa lata już będzie. Z hakiem.
Taki Słodziak mi się trafił, że ho ho.

***
Kochana, gratuluję serdecznie!

Trochę spóźnione te gratulacje, ale szczere
Zdradź jak mały ma na imię.


Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Do dzisiaj nie wiedziałam, że emotki z palca można wpisywać
do końca maja jeszcze jest trochę czasu. Mi ktoś poradził, żeby kartony przy pakowaniu opisać co najmniej pomieszczeniem, i od razu wnosić do właściwego, jeżeli to możliwe. Kartony, w które pakowaliśmy rzeczy potrzebne od razu były opisane dokładniej. Bardzo to życie ułatwiło później. Też musieliśmy sprzedane mieszkanie opróżnić. Kołdry zapasowe i inne rzeczy nie wymagające powieszenia do szafy przewieźliśmy w 120 litrowych, mocnych workach na śmieci. Ekipa przewiozła w jeden dzień, TZ był w mieszkaniu, ja w domu pilnowałam na dole, żeby zanosili do właściwych pomieszczeń. Miałam dużo książek, gdyby trzeba było je później w kartonach przenosić to chyba do dzisiaj by były nierozpakowane

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------



Na szczęście kwota niska i odsetki niewielkie
Powoli powinnam zacząć zbierać kartony Będę opisywać wg Twojej rady
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Hej Anoli! Nie komentuj nawet... Brak slow. A inne urzedy nie lepsze. Taka republika bananowa....

U nas na apartment wszedl elektryk.... Ale musi przelozyc skrzynki I kilka innych rzeczy zrobic bo skrzynka do ogrzewania basen jest w apartamencie przy skrzynce na to pomieszczenia zamiast w garazu przy skrzynce na pompy....Co prawda my to wykorzystuwalismy jako magazyn ale wczesniej tam tez bylo mieszkania na wynajem. Logiki I wyobrazni popdzednikom zabraklo.

A dlacz3go sie wsciekasz na kuchnie? Ceny? Ja nie potrafie plytek do lazienki dopasowac.... Te ktore sie podobaja przy tej szerokosci co jesti jak gym chciala polozyc moga albo uwidocznic krzywe sciany albo zbyt duzy odpad procentowo..... I tak sobie dumam Co zrobic.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------



teraz siedze w cieniu na tarasie z herbata. Upal straszny nawet sie wyjsc nie chce. Nadrabiam prasowke. Przygnebiajace wiadomosci.....
Na łazience utknęliśmy na długo. Na szczęście jesteśmy już na dobrej drodze. Chyba problem też w tym, że za duży wybór teraz jest
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Powodzenia w urządzaniu.


Co sobie kupiłyście w ramach DK ?
Myślę nad torebką Desigual .
Dzięki
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Do maja masz kupę czasu. Dacie radę. Dlaczego masz problem z kuchnia? Ja mam z Ikei i pomimo mega stresu jest wszytsko ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Dziękuję. Robię zrzut ekranu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Zapisane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nietypowe wymiary. Muszę mieć kuchnię na wymiar. Byłam dziś w nowym miejscu. Super wrażenie. Babeczka od razu łapała o co mi chodzi. Boję się jednak, że będzie kosztować miliony monet.
Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość






Posprzatałam całe mieszkanie
Poszłam zapisac Młodego na liste do przedszkola - nowe spodenki, buciki itp a Młody jak zobaczył plac zabaw to tak biegł ze zaliczył szczupaka prosto w mokry piachDo tego złoscił sie ze nie pozwoliłam mu wbiegac tm gdzie chciał Raczej go tam nie wezma
E tam. Oni tam mnóstwo takich łobuziaków mają. Będzie dobrze
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.