Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-20, 18:40   #3061
MartaWierzba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Mnie już bardzo ogłupiły,do tego stopnia,że zerwalam dzisiaj z tym chłopakiem. Jestem taka zestresowana,że bardziej się nie da a mimo tego,że mi na nim zależy to każde kolejne spotkanie wywoływałoby u mnie strach
MartaWierzba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 18:49   #3062
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez MartaWierzba Pokaż wiadomość
Mnie już bardzo ogłupiły,do tego stopnia,że zerwalam dzisiaj z tym chłopakiem. Jestem taka zestresowana,że bardziej się nie da a mimo tego,że mi na nim zależy to każde kolejne spotkanie wywoływałoby u mnie strach
spokojnie, w ciąży na pewno nie jesteś, przemysl wszystko na spokojnie i porozmawiaj najlepiej z kimś komu ufasz i ma wiedzę odpowiednią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 19:16   #3063
MartaWierzba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Muszę jakoś sobie z tym poradzić,bo przez te dwa tygodnie zanim będę mogła zrobić test to ja zwariuje. Dzisiaj nie robiłam nic innego tylko myślałam o tym i czytałam inne fora,które jeszcze bardziej namieszały mi w głowie. Nie mam się na razie komu zwierzyć,wiec płacze od dwóch godzin i wyobrażam sobie co zrobię z małym dzieckiem. Jestem bezsilna totalnie
MartaWierzba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 19:17   #3064
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

MartaWierzba, nie będzie z tego dziecka.

Pogadaj może na serio z mamą, bo jeśli to faktycznie nerwica, to trzeba specjalisty.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 06:19   #3065
nelka199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny mam pytanie do tych, które biorą tabletki. Trzeci miesiąc biorę microgynon 21. I to krwawienie z odstawienia jest dziwne. Tylko leciutko plamię. Bardzo mało. Zaczęło się też zaraz w pierwszym dniu i tak trwa. Przez ostatni tydzień brałam silne przeciwbóle. Oxydolor. Interakcji nie ma. Ale w skutkach ubocznych ma brak miesiączki. Bardzo rzadko ale....

Czy to może być efekt tego leku? I czy tak może wyglądać krwawienie z odstawienia?

Kontakt z facetem był ale tylko oral i anal w gumce więc tu chyba nie mam powodu do zmartwienia.

Ale takie plamienia tylko mam pierwszy raz a to nie pierwsze moje pigułki
nelka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 07:43   #3066
Nikki55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ostatnio kochałam się z moim chłopakiem, ja byłam na gorze, gdy doszedł a ja z niego zeszłam zauważyłam ze jest mało spermy w zbiorniczku, jednak gumka sie nie zsunęła, była naciągnięta a partner tez powiedział ze nic się nie stało. Miałyście kiedyś podobna sytuacje ?
Nikki55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 07:55   #3067
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez nelka199 Pokaż wiadomość
Czy to może być efekt tego leku? I czy tak może wyglądać krwawienie z odstawienia?
Tak. Tak.


Cytat:
Napisane przez Nikki55 Pokaż wiadomość
Ostatnio kochałam się z moim chłopakiem, ja byłam na gorze, gdy doszedł a ja z niego zeszłam zauważyłam ze jest mało spermy w zbiorniczku, jednak gumka sie nie zsunęła, była naciągnięta a partner tez powiedział ze nic się nie stało. Miałyście kiedyś podobna sytuacje ?
Zdarza się że spermy jest raz mniej raz więcej.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 08:40   #3068
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez MartaWierzba Pokaż wiadomość
Muszę jakoś sobie z tym poradzić,bo przez te dwa tygodnie zanim będę mogła zrobić test to ja zwariuje. Dzisiaj nie robiłam nic innego tylko myślałam o tym i czytałam inne fora,które jeszcze bardziej namieszały mi w głowie. Nie mam się na razie komu zwierzyć,wiec płacze od dwóch godzin i wyobrażam sobie co zrobię z małym dzieckiem. Jestem bezsilna totalnie
Raz, że niemożliwe jest zapłodnienie w sposób, który opisałaś to jeszcze działo się to podczas gdy miałaś okres - prędzej wygrasz w totolotka niż tak zajdziesz w ciążę.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 09:05   #3069
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nikki55 Pokaż wiadomość
Ostatnio kochałam się z moim chłopakiem, ja byłam na gorze, gdy doszedł a ja z niego zeszłam zauważyłam ze jest mało spermy w zbiorniczku, jednak gumka sie nie zsunęła, była naciągnięta a partner tez powiedział ze nic się nie stało. Miałyście kiedyś podobna sytuacje ?
No i co z tego,ze mało spermy? Mój TŻ raz dochodzi i ma dużo jej, a kolejny raz jest bardzo malutko. Zabezpieczenie było, więc ciąży nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 09:15   #3070
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
No i co z tego,ze mało spermy? Mój TŻ raz dochodzi i ma dużo jej, a kolejny raz jest bardzo malutko. Zabezpieczenie było, więc ciąży nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A z ciekawości, ktoś wie dlaczego tak jest? Od czego to zależy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 09:32   #3071
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A z ciekawości, ktoś wie dlaczego tak jest? Od czego to zależy?
Dosłownie od tego jaki facet miał dzień. Od diety, od stopnia zmęczenia.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 09:43   #3072
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A z ciekawości, ktoś wie dlaczego tak jest? Od czego to zależy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mógł też się masturbować w niedługim czasie przed stosunkiem.

Naprawdę zmiany w ilości spermy nie są niczym nadzwyczajnym. Tak jak krwawienia mentruacyjne mogą różnić się między sobą. Wszystko zależy jak w danym czasie funkcjonuje organizm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 09:48   #3073
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A z ciekawości, ktoś wie dlaczego tak jest? Od czego to zależy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm ja zauważyłam, że jak np któryś z kolei raz się kochamy w ciągu dnia to jest tej spermy mniej i np jak długo nie było stosunku to TŻ nawet mówi, że mu jaja wybuchną i jest dużo tej spermy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 18:10   #3074
TurtleBlues
Przyczajenie
 
Avatar TurtleBlues
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 27
Dziwny okres i lęk przed ciążą

Witajcie, postanowiłam się w końcu zwrócić z moim problemem lub "problemem" na forum. Może sprawa brzmi głupio, i może tylko panikuje (na co mam nadzieję), ale po przeczytaniu różnych "straszących" opinii i historii i przeżywając dwa dziwne okresy, po prostu się denerwuję.

Otóż miesiąc temu, w kwietniu doszło do sytuacji intymnej, lecz nie był to typowy stosunek, gdzie jest penetracja, tylko ocieranie się nagimi narządami. Od razu mówię, że ocieranie było o podstawę penisa, w pewnym momencie tylko otarłam się okolicą łechtaczki o czubek penisa. Nie było wejścia do pochwy ani otarcia się o nią, nie było wytrysku.

Jakoś tydzień później dostałam plamienia i zmartwiłam się, bo trwało jakoś dwa dni, a zwykle trwa tylko 1. Wtedy zaczęłąm schizować czy to nie jest to plamienie implantacyjne i od tego się zaczął stres. Potem po 2 dniach, nadszedł okres, lecz był jakiś inny, bardziej skąpy i skrzepów było tyle co nic. Później nieco się "rozkręcił" choć jakoś też podpaska była dwa razy dziennie, więc jakiegoś wow nie było. Ale ok. Podbrzusze pobolewywało jak zawsze. Rozkminiałam wtedy czy coś przypadkiem nie wynikło z tej intymnej sytuacji, czy może to wynik czegoś innego. Dodam, że parę dni przed okresem zaczęłam zażywać lek na infekcję pęcherza i słyszałam, że to może też mieć wpływ na poprzestawianie gospodarki hormonalnej, ale nie wiem. W tamtym miesiącu, przez tą całą sytuację z okresem mój stres był bardzo duży. Naczytałam się sporo i myślałam o tym dzień w dzień.

Teraz opowiem o drugim cyklu (o ile jest to następny cykl, a nie to co myślę). Zanim dostałam @ dzisiaj, odczuwałam pobolewywanie w jajnikach, kłucie, częściej w lewym, ale było też na zmianę, czyli objawy typowo przed- miesiączkowe. Czułam się i czuję tak jak zwykle przed okresem, piersi lekko powiększone, lecz nie bolesne (nigdy mnie jakoś nie bolą). Teraz jak mam @ podbrzusze mnie pobolewuje czyli powinno być ok. Ale martwię się znów tym skąpym okresem i jego wyglądem; skrzepów jak na razie nie widzę, tylko krew i jak na razie blado czerwona. Nie miałam teraz nawet plamienia przed okresem.

Stresuję się, bo wiem, że w czasie ciąży też mogą nastąpić krwawienia w pierwszych miesiącach i to takie skąpe i teraz nie wiadomo na co zrzucić: sytuacja sprzed miesiąca (co byłoby naprawdę śmiechem na sali, bo ludzie nieraz mają normalne stosunki z wytryskiem i kłopot z poczęciem, a tu od potarcia bez niczego już???) stres sprzed miesiąca i teraz, czy może też palenie fajek, wysoki poziom prolaktyny (bo już ze dwa razy słyszałam od mojej ginekolog, że mam a wtedy podobno też są skąpe).
__________________
I guess I'm just like a turtle
that's hidin' underneath its horny shell
But you know I'm very well protected
I know this goddamn life too well
TurtleBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 18:17   #3075
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Dziwny okres i lęk przed ciążą

Zamiast opisywać szczegółowo swój nibyokres i bóle w podbrzuszu mogłaś już 5 razy pójść do apteki po test...

Spoiler Alert!
Nie jesteś w ciąży.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 18:20   #3076
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Nie ma żadnej ciąży, miałaś dwa okresy. Jest okres nie ma ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 20:07   #3077
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dziwny okres i lęk przed ciążą

Cytat:
Napisane przez TurtleBlues Pokaż wiadomość
Otóż miesiąc temu, w kwietniu doszło do sytuacji intymnej, lecz nie był to typowy stosunek, gdzie jest penetracja, tylko ocieranie się nagimi narządami. Od razu mówię, że ocieranie było o podstawę penisa, w pewnym momencie tylko otarłam się okolicą łechtaczki o czubek penisa. Nie było wejścia do pochwy ani otarcia się o nią, nie było wytrysku.
W taki sposób nie da się zajść w ciążę. Idź do ginekologa, bo infekcje układu moczowego i rozrodczego lubią występować razem. Może powinnaś porządniej przeleczyć się pod tym kątem.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 15:49   #3078
LMagda897
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 5
Test ciążowy - jak najszybciej

Witam! Jestem tu nowa i mam pewien problem. Otóż w sobotę uprawiałam petting z moim partnerem. Doszło do sytuacji,podczas której spuścił się na mój brzuch. Po kilku sekundach włożył palce do mojej pochwy. Jestem pewna,że na jego palcach znajdowała się sperma. Wiem,iż było to bardzo ryzykowne zachowanie stąd moje pytanie. Czy tydzień po wydarzeniu (czyli w tą sobotę) mogę zrobić już test ciążowy,który będzie w miarę wiarygodny? Wiem,że test powinno się robić 10-14 dni po stosunku,ale ja nie wytrzymuje z nerwów. Wszystko mnie boli,zbiera mi się na wymioty,jestem bardzo nerwowa. Zdaje sobie sprawę,że zaraz zwariuje. Nie jestem w ogóle gotowa na macierzyństwo,nawet wole nie mówić o moim wieku,nie chce zostać wyśmiana. Bardzo proszę o pomoc.
LMagda897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 17:40   #3079
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Test ciążowy - jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez LMagda897 Pokaż wiadomość
Witam! Jestem tu nowa i mam pewien problem. Otóż w sobotę uprawiałam petting z moim partnerem. Doszło do sytuacji,podczas której spuścił się na mój brzuch. Po kilku sekundach włożył palce do mojej pochwy. Jestem pewna,że na jego palcach znajdowała się sperma. Wiem,iż było to bardzo ryzykowne zachowanie stąd moje pytanie. Czy tydzień po wydarzeniu (czyli w tą sobotę) mogę zrobić już test ciążowy,który będzie w miarę wiarygodny? Wiem,że test powinno się robić 10-14 dni po stosunku,ale ja nie wytrzymuje z nerwów. Wszystko mnie boli,zbiera mi się na wymioty,jestem bardzo nerwowa. Zdaje sobie sprawę,że zaraz zwariuje. Nie jestem w ogóle gotowa na macierzyństwo,nawet wole nie mówić o moim wieku,nie chce zostać wyśmiana. Bardzo proszę o pomoc.
Test możesz zrobić po 7 dniach, ale wynik nie będzie wiarygodny.

Tak czy siak, przez petting w ciążę nie zajdziesz. Test będzie negatywny po 7, jak i po 14 dniach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-22, 17:45   #3080
LMagda897
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Nawet jeśli świeża sperma została przeniesiona na palcach do pochwy to nie ma ryzyka? I myślałam,że te najczulsze testy wyłapią ciąże po 7 dniach
LMagda897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 17:47   #3081
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez LMagda897 Pokaż wiadomość
Nawet jeśli świeża sperma została przeniesiona na palcach do pochwy to nie ma ryzyka? I myślałam,że te najczulsze testy wyłapią ciąże po 7 dniach
Nie, nie ma ryzyka.

Nie wiem, czy istnieją testy, które wykrywają tak wczesna ciążę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 18:17   #3082
LMagda897
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Zaczęłam się obawiać,ponieważ TŻ włożył palce dość głęboko. Jakoś się tego obawiam,więc myśle nad tym testem,nie wiem ile wytrzymam w takich nerwach
LMagda897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 18:37   #3083
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez LMagda897 Pokaż wiadomość
Nawet jeśli świeża sperma została przeniesiona na palcach do pochwy to nie ma ryzyka? I myślałam,że te najczulsze testy wyłapią ciąże po 7 dniach
Sperma musi pod odpowiednia sila wejść dalej, a z palca to wątpię, że to możliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 18:53   #3084
LMagda897
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Już sama nie wiem co myśleć,bo niektórzy mówią ze jest taka możliwość,a inni że nie. Pytałam na jednym forum i dostałam odpowiedz,że jest to możliwe. Nie jestem gotowa na dziecko i wariuje ze zdenerwowania
LMagda897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 18:55   #3085
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez LMagda897 Pokaż wiadomość
Już sama nie wiem co myśleć,bo niektórzy mówią ze jest taka możliwość,a inni że nie. Pytałam na jednym forum i dostałam odpowiedz,że jest to możliwe. Nie jestem gotowa na dziecko i wariuje ze zdenerwowania
Mało możliwe, praktycznie w ogóle. Następnym razem uważajcie i jeśli nie chcesz dziecka to się zabezpieczaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 19:25   #3086
LMagda897
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

To będzie dla mnie lekcja,następnym razem się zabezpiecze (o ile już coś nie jest )
LMagda897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 20:00   #3087
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez LMagda897 Pokaż wiadomość
Nawet jeśli świeża sperma została przeniesiona na palcach do pochwy to nie ma ryzyka? I myślałam,że te najczulsze testy wyłapią ciąże po 7 dniach
Jeżeli test reklamuje się jako "wykrywający ciążę po 7 dniach", to można mieć na myśli co najwyżej 7 dni od zagnieżdżenia zarodka Który w 7 dniu po stosunku mógł się jeszcze wcale nie zagnieździć, więc nie zaczęło być wytwarzane beta-hcg (którego poziom we krwi bada się najwcześniej 10 dni po stosunku).
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 20:08   #3088
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez LMagda897 Pokaż wiadomość
To będzie dla mnie lekcja,następnym razem się zabezpiecze (o ile już coś nie jest )
Człowiek uczy się na błędach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 07:56   #3089
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Jeżeli test reklamuje się jako "wykrywający ciążę po 7 dniach", to można mieć na myśli co najwyżej 7 dni od zagnieżdżenia zarodka Który w 7 dniu po stosunku mógł się jeszcze wcale nie zagnieździć, więc nie zaczęło być wytwarzane beta-hcg (którego poziom we krwi bada się najwcześniej 10 dni po stosunku).
Dokładnie. Lepiej zaczekać niż zrobić za wcześnie, a potem się denerwować, że wynik mógł być niewiarygodny i wywalać pieniądze na kolejny.

Najbardziej wiarygodne jest beta hCG z krwi po 10 dniach od stosunku. Jak komuś się śpieszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 08:12   #3090
MartaWierzba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć dziewczyny,to znowu ja. Ta z „urojoną ciążą”. Od dwóch dni boli mnie bardzo podbrzusze,do tego dzisiaj rano zauważyłam brązową kreskę ciągnąca się od pępka w dół. Wiem,że to jeden z objawów ciąży,a nie czytałam żeby posiadać ją bez powodu Nie zauważyłam jej u mnie wcześniej,przez to jeszcze bardziej się denerwuje,bo to raczej nie jest normalne.
MartaWierzba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.