jedynaczki łaczmy sie!! ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-25, 21:44   #1
misia_pysia_89
Raczkowanie
 
Avatar misia_pysia_89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: lbn:P
Wiadomości: 58
GG do misia_pysia_89
Wink

jedynaczki łaczmy sie!! ;)


tak sobie siedze i wpadłam na pomysł... jeszcze chyba takiego tematu nie było a mianowcie.... JEDYNACZKI plusy i minusy bycia jedynaczka i takie rozne inny rozmowki mnie zawsze ludzie pytali sie ' czy nie nudno mi tak samej i czy nie fajniej byłoby z rodzenstwem?' ja osobiscie nie narzekam na jedynacznosc ale przeciez nie wiem jak to jest miec rodzenstwo takze jak moglabym odpowiedziec... no ale zawsze cos tam wykombinowałam ale ogolnie jest barzdo fajnie... chociaz tak pare lat temu to chciałm miec starszego brata zeby mnie wszedzie zabierazł i wogole albo .. hm.. siostre blizniaczke to jest wogole moje marzenia ale nierealne
no teraz wasza kolej
misia_pysia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 22:58   #2
eyeangel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 246
GG do eyeangel
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

Ja nie narzekalam na bycie jedynaczka jak bylam mlodsza.
Kiedy mama mowila ze MOZE CHCESZ SIOSTRE ... to krzyczalam "wyrzuce ją przez balkon, nie chcę...chcę być sama...mieć wszystko dla siebie" taki EGOIZM i w ogóle...jakaś agresja nie wiem skąd.
Teraz tak z biegiem czasu...jestem coraz starsza, chcęmieć kogoś bliskiego, nie zawsze można porozmawiać z rodzicami, nie zawsze są kiedy ich potrzebuję...a nie mam rodzeństwa i to boli teraz. Chociaż mój TŻ ma aż nadmiar i narzeka na nie czasem...
mieć...to się narzeka
nie mieć to też się narzeka
eyeangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 09:51   #3
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

jestem jedynaczką,ale w tej chwili nie mam czasu pisac o plusach i minusach braku rodzenstwa jakie dotykały mnie w życiu
jak bedę miala chwilkę to opowiem o swoim "przypadku"
__________________
"Uśmiech losu można zobaczyć
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 19:52   #4
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

ja też jedynaczką jestem!
chyba to dobrze, bo jeśli chodzi o towarzystwo, to zawsze znajdą sie znajomi, a mam oszczędzone kłótnie z rodzeństwem (juz i tak wystarczzająco dużo kłócę się z mamą ;/ )
jednak musze poweidzieć, że nigdy nie byłam rozpieszczana na płaszczyźnie materialnej, czyli co sobie wymarzę, to dostaję, na zimę mam 5 par kozaczków i drugie tyle kurteczek. jednak widzę, że mama o mnie naprawdę dba i troszczy sie jak za te wszystkie dzieci, które mogła mieć :P
czasem to przeszkadza, naprawdę... swoboda taka rodzinna to super sprawa
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 00:15   #5
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

Też jestem jedynaczką niestety. Niestety bo zawsze chciałam mieć rodzeństwo i od kiedy zaczęłam mówić domagałam się brata albo siostry.
Nie doczekałam się, nad czym ubolewam do dnia dzisiejszego.
sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 09:14   #6
agabe81
Rozeznanie
 
Avatar agabe81
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 990
GG do agabe81 Send a message via Skype™ to agabe81
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

Oooo, widzę że to wątek dla mnie bo Ja też jestem jedynaczką
Kiedyś chciałam mieć starszego brata i nawet miałam bardzo dobrego przyjaciela, którego traktowałam jak brata Mogłam Mu wszystko powiedzieć, zawsze mi we wszystkim pomagał, Moje problemy były też Jego problemami. Niestety Jego dziewczyna nie pozwoliła Mu utrzymywać kontakt i wszystko przepadło Teraz już nawet nie rozmawiamy na mieście jak się widzimy, poza zwykłym "Cześć".
Jak dla mnie bycie jedynaczką nie jest wcale takie złe. Mam TŻ, znajomych, którzy zawsze mi pomogą i wiem, że mogę na nich liczyć.
__________________
Siła kobiet nie tkwi w tym co mówią ale ile razy to powtarzają



agabe81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 17:41   #7
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

Ja też jestem only one child . Są tego plusy dodatnie i plusy ujemne. Dodatnie to takie że zawsze miałam wszystko tylko dla siebie. A ujemne to samotność , która towarzyszy mi od zawsze ...i to taka dziwna bo nie jestem sama mam wokłó siebie sporo osób , które mnie kochają. Ale chciałabym mieć siostrę, kogoś takiego kto zawsze byłby mój ... przyjaciółki przychodzą i odchodzą ...
no i czasami myślę o starości rodziców... i że wszystko będę musiał dzwigać sama ...
hmmm , smutno mi się jakoś napisało...
Powiedzcie mi , czułyście się kiedyś tak jak ja??
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-25, 16:22   #8
Ptysiulka
Rozeznanie
 
Avatar Ptysiulka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 462
GG do Ptysiulka
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

ja też jestem jedynaczką i sama nigdy nie chcę miec tylko jednego dziecka. zawsze było mi źle z powodu braku rodzeństwa, bo zawsze czułam sie bardzo samotna. do dziś bardzo mi brakuje rodzęństwa i tej tak zupełnie odmiennej, specyficznej więzi pomiędzy ludźmi, której tak do końca nie jestem w stanie zrozumieć eh, smutno sie zrobiło..
__________________
Ptysiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 17:50   #9
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

zglasza się następna jedynaczka !

mi wcale z tego powodu nie jest przykro .. wręcz przeciwnie. Może dlatego, że tak naprawde nigdy nie byłam samotna, zawsze miałam sąsiadke, która jest dla mnie jak siostra (rok mlodsza), a teraz mam przyjaciół, znajomych. a przynajmniej kiedy chce to moge pobyć sama, nikt mi nie suszy głowy o komputer itepe
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 18:48   #10
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Ja też jestem only one child . Są tego plusy dodatnie i plusy ujemne. Dodatnie to takie że zawsze miałam wszystko tylko dla siebie. A ujemne to samotność , która towarzyszy mi od zawsze ...i to taka dziwna bo nie jestem sama mam wokłó siebie sporo osób , które mnie kochają. Ale chciałabym mieć siostrę, kogoś takiego kto zawsze byłby mój ... przyjaciółki przychodzą i odchodzą ...
no i czasami myślę o starości rodziców... i że wszystko będę musiał dzwigać sama ...
hmmm , smutno mi się jakoś napisało...
Powiedzcie mi , czułyście się kiedyś tak jak ja??
niestety ale miewam czasem dni, kiedy myślę tak jak ty.
Choć na ogół moje jedynactwo mi nie przeszkadza, mam znajomych, Tż-a, itd wiec niby nie czuję sie samotna,a jednak-tak jak piszesz przyjaciele przychodza i odchodzą a siostra czy brat to co innegoale żyję i w sumie nie jest mi źle.
__________________
"Uśmiech losu można zobaczyć
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 20:39   #11
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

ja zawsze chcialam miec osobiste rodzenstwo, ale niestety nie moglam. A osobiste dlatego bo mam jeszcze prawie siostre i prawie brata. To moi cioteczni kuzyni-razem wychowywalismy sie, razem kazdy weekend, nawet pomieszkiwalismy ze soba. Dla mnie to siostra (buzi buzi) i brat. Bez nich byloby mi ciezko tej wigilii. Znowu bucze...
Zawsze wszystko dzielilam na 3. Chyba nie jestem typowa jedynaczka. Co jednak ma i swoje plusy
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-26, 18:44   #12
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

Ja tez mam siostrę cioteczną, z którąsię wychowywałam gdy byłam młodsza, ale to jednak nie to samo.Teraz nasze drogi się rozeszły.
NIedawno uświadomiłam sobie, jak bardzo jako dziecko byłam niepewna i potrzebowałam akceptacji, musiałam zabiegać żeby ktoś chciał się ze mną bawić, podczas gdy inni mieli rodzeństwo i jeżeli był ktoś jeszcze to było po prostu weselej, ja nie miałam nikogo w standardzie...
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 09:37   #13
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

jedynaczka ja tam sie ciesze chociaz perspektywa siostry jest naprawde fajna;D
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 10:05   #14
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
jedynaczka ja tam sie ciesze chociaz perspektywa siostry jest naprawde fajna;D
ja się w ogóle nie umiem obchodzić z małymi dziećmi!
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 09:55   #15
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

czasem chcialabym miec siostre (bylaby starsza o rok ale niestety umarla) a czasem ciesze sie ze jestem sama.szczegolnie jak jestem u mojego TŻ ktory ma 10 rodzenstwa
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 10:00   #16
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

roznie bywa, cxasem mi dobrze samej, czasem źle...
np dzisiaj rano obudziłam się w pusciutkim domu, znajomi gdzies daleko, albo zajęci, Tż w pracy i co, w takiej sytuacji rodzenstwo byłoby idealne.
__________________
"Uśmiech losu można zobaczyć
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 10:11   #17
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

Cytat:
Napisane przez iza_ Pokaż wiadomość
roznie bywa, cxasem mi dobrze samej, czasem źle...
np dzisiaj rano obudziłam się w pusciutkim domu, znajomi gdzies daleko, albo zajęci, Tż w pracy i co, w takiej sytuacji rodzenstwo byłoby idealne.
też jestem teraz w puściutkim domu, i co? bynajmniej nie mam złego humoru
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:15   #18
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

no pewnie ksh, to ma plusy i minusy-u mnie wszystko zalezy od dnia
__________________
"Uśmiech losu można zobaczyć
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:46   #19
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

Tez jestem jedynaczką...

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Ja też jestem only one child . Są tego plusy dodatnie i plusy ujemne. Dodatnie to takie że zawsze miałam wszystko tylko dla siebie. A ujemne to samotność , która towarzyszy mi od zawsze ...i to taka dziwna bo nie jestem sama mam wokłó siebie sporo osób , które mnie kochają. Ale chciałabym mieć siostrę, kogoś takiego kto zawsze byłby mój ... przyjaciółki przychodzą i odchodzą ...
no i czasami myślę o starości rodziców... i że wszystko będę musiał dzwigać sama ...
hmmm , smutno mi się jakoś napisało...
Powiedzcie mi , czułyście się kiedyś tak jak ja??
Dokladnie tak jak Ty
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 19:56   #20
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

tez jestem jedynaczka nigdy na taki stan rzeczy nie narzekalam, bo od zawsze bylam 'samowystarczalna'- potrafilam sama sie bawic, zajac sobie czas. nigdy tez nie narzekalam na samotnosc- zawsze bylam/jestem otoczona wianuszkiem znajomych i przyjaciol do ktorych moge sie zwrocic w razie potrzeby. rodzicom powtarzalam, ze chce brata ale tylko jesli bedzie starszy ode mnie
mysle, ze gdybym miala wybor, chcialabym miec jednak rodzenstwo. ciezko jest kroczyc przez zycie ze swiadomoscia, ze oprocz rodzicow, nie ma sie nikogo tak bliskiego (pomijam tż-ta, bo jak wszystkie dobrze wiemy, facet to 'rzecz nabyta', dzis jest, jutro moze go juz nie byc )
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 16:26   #21
paulagwiazda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraina wiecznych snów ^^
Wiadomości: 2 866
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

Hehe Ja też jestem jedynaczką
Ale chciałabym mieć brata... starszego
Albo siostrę bliźniaczkę ...
Aczkolwiek ogólnie fajnie mi jest i już się nic nie zmieni ... :/ Cóż, trudno się mówi ...
__________________
paulagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 23:36   #22
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

i ja też jedynaczka i też kiedyś chciałam siostrę bliźniaczkę nigdy nie brakowało mi rodzeństwa a to chyba temu że miałam 2 fajne kuzynki i 3 sąsiadki z którymi bawiłam się od małego i nadal jesteśmy przyjaciółkami.
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 21:51   #23
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

tez jedynaczka nie chcialabym miec blizniaczki wbrew temu ze podobno wszystkie jedynaczki chca ja miec po prostu nie lubie jak jest ktos taki jak ja nie wytrzuymalabym tego psychicznie plusy: w sumie nie musisz walczyc o wzgledy rodzicow tak naprawde masz wiecej niz dzieci z bogato obdazonej tymi stworkami (o takim samym statusie materialnym) plusow jest masa ale sa minusy: wszyscy uwazaja ze jestes rozpieszczona, nigdy z nikim o nic nie walczysz wiec w zyciu jest trudniej i to prawda niestety no i wiecej minusow nie chce widziec bo wole patrzec pozytywnie na zycie
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 22:03   #24
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

a ja jestem taka jedynaczka, ale nie do końca wychowuję się w domciu jako jedyne dziecko, ale mam dwójkę straszego rodzeństwa (dzieci mojego taty, brat jest dużo starszy, siostra o 5 lat), ale dowiedziałam się o ich istnieniu jakieś 4-5 lat temu... no i nie mam z nimi kontaktu na codzień, widujemy się baaaardzo rzadko.
także jestem w fajnej sytuacji, bo z nikim nigdy nie musiałam rywalizować, a jednak mam gdzieś tam rodzeństwo, z którym może kiedyś będę miała jakiś kontakt
ale czasem myślę,że fajnie by było, gdyby byli moim 100% rodzeństwem i mieszkali ze mną, zawsze to raźniej
zazdroszczę mojemu tż, ma 2 sporo starsze siostry (15 i 13 lat z tego co pamiętam, dziewczyny są naprawde fajne i traktują mnie milo) i zawsze mu matkowały,a w tej chwili ma z nimi naprawdę świetny kontakt, ich dzieciaki go lubią, ma szwagrów kumpli i w swięta zawsze ma wesoło, jak sie taka gromadka zbierze ale w przyszłości chcielibysmy miec jedno dziecko
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 11:40   #25
Viven
Raczkowanie
 
Avatar Viven
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 47
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

Ja też jestem jedynaczką. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej. Zauważyłam, że jedynaczek jest bardzo mało. Jestem jedyną jedynaczką w klasie, w drużynie, etc. Jakbym miała mieć rodzeństwo, to tylko starsze xD
Viven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 11:45   #26
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

no rzeczywiscie wiecej jest rodzin wielodzietnych zdecydowanie wiecej znam ludzi z rodzenstwem niż jedynakow, czyli w jakis tam sposób jesteśmy wyjątkowe
__________________
"Uśmiech losu można zobaczyć
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 07:13   #27
grinajs
Raczkowanie
 
Avatar grinajs
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 280
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

ja nigdy nie odczuwałam braku rodzeństwa.Panuje taki głupi stereotyp,że "jedynacy to rozpieszczeni ludzie,egoiści itp."Do mnie on w 100% nie pasuje.Co do + i - to nigdy sie nie zastanawiałam.Gdzieś tam po cichu marzyłam zawsze o starszych braciach-najlepiej blizniakach.Ale fajnie jest jak jest nie narzekam
__________________
Gucio-kupka psiego nieszczęścia szuka pilnie domu

Korabiewickie schronisko dla zwierząt
Jeżeli nie jest Tobie obojętny los bezdomnych zwierząt prosze Cię o pomocRazem zdziałamy wiele.W pojedynkę nic.
grinajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 22:09   #28
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

Ja też jestem jedynaczką Czasem mi porzeszkadzala dluzsza obecnosc jakiejs osoby,npp kuzynki,ale teraz np z TZ moglabym sie w ogole nie rozstawac nie musialam sie z nikim dzielic ale nie jestem teraz skąpa i samolubna, oddam wszytsko moja sytuacja byla nieciekawa bo mialam tylko mame, wiec cale dnie siedzialam sama :/ bawilam sie sama, gralam w karty itd, oczywiscie mialam kolezanki ale to nie to samo co rodzenstwo. no i teraz sie zastanawiam nad pewna kwestia .. otoz czasem mi sie nie chce gadac moze to dzwine ale tak jest, denerwuje mnie czyjac ciagla gadka,albo po prostu nie chce mi sie mowic, dziwne jest dla mnie rozwijanie tematu niewiadomo jak dlugo, ja mowie krotko i konkretnie. no i wlasnie jestem ciekawa czy tak jest ztego wzgledu ze ja wlasnie za mlodu nie mialam z kim tak gadac pozdrawiam
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 08:41   #29
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

tez jestem jedynaczką i uwielbiam to mam cudowne rodzenstwo cioteczne i oni w zupelnosci mi wystarcza
teoretycznie mam jeszcze 2 mlodszego rodzenstwa (dzieci ojca), ale ich nie znam ... no i od jakiegos czasu mam 2 przyrodnich braci (synowie faceta mamy) ale to bardziej jak dobrzy kumple niz bracia ...
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 11:53   #30
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: jedynaczki łaczmy sie!! ;)

A ja jetem jedynaczką i wcale nie jestem z tego powodu nieszczęsliwa. Za nic nie chciałabym żadnego rodzeńswa. Jako małe dziecko prosiłam o braciszka, ale mama mi szybko wytłumaczyła, że musiałaby wtedy kupować zabawki jemu i mi ;] Umiałam się świetnie bawić sama, co nie znaczy, że miałam problemy w kontaktach z dziećmi. Mam kuzyna, a że strace kontakt z obecnymi znajomymi się nie martwie - będą nastepni. Możliwe, że jedynactwo się odbiło na moim charakterze, czasem jestem nieznośna...



http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196182
Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.