Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-13, 11:08   #4921
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
tak to u mnie wygląda (dziś mija tydzień od maski)

ja tak jakoś mam że wszystko bardzo trudno gubię zwłaszcza kilogramy,a w stresie to mi ich przybywa

Kami jedyne co mogę polecić to orbitrek,wyszczuplały mi po nim uda,

madziu wszystkim nie dogodzisz ,ważne żebyś to Ty była szczęsliwa

orbitrek - zaraz sprawdzę co to. Dziekuję Etnuś Ja chodze regularnie dosyć na jogę( dosyć, bo dzsiaj rano nie poszlam - leń na mnie wlazł i mnie przytrzymał. Zeby nie bylo - len ma postać mentalną a nie fizczyną). Kiedy zaczynałam na nią chodzić to myślalam, że będe sobie siedzieć, relaksować się, i takie tak. A kiedy po pierwszym spotkaniu myślałam, że mi miesnie pękną od rozciągania, to do diabła wysłałam tych wszystkich lekarzy, którzy mówią, że joga nie jest wysilkowa i nie zaliczają jej do zajeć, które męczą.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 11:12   #4922
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczacza jak ja się za tobą stęskniłamjak tam twoje plamki nadal się cosmelanisz, Dome straciła kontakt z nami od piwska Nie mogę w końcu zrobila TO
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 11:14   #4923
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kamilia orbitek to u mnie na strychu teraz stoi z lenistwa i braku czasu - urządzenie ala rower bez siodełka odpychasz się rękami. Dobre bo można TV przy nim oglądać , niestety uda nadal mam tłuste i z celulitem
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 11:18   #4924
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Kamilia orbitek to u mnie na strychu teraz stoi z lenistwa i braku czasu - urządzenie ala rower bez siodełka odpychasz się rękami. Dobre bo można TV przy nim oglądać , niestety uda nadal mam tłuste i z celulitem
A ja polecam Nordic walking....niesamowite co ze mną chodzenie z kijkami zrobiło o zeszłego roku - w życiu lepszych nóg nie miałam a i działa "damskie zwisy" polecam polecam. Kurczę a jak wróce do domu to ciemnawo będzie i z kijków nici. A teraz zamiast pracować to czytam watek od początku....: ehem: Mam wypieki z wrażenia waw
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 11:37   #4925
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

cassatta widzę że plamy się rozchodzą(tz takie jakieś prześwity),liczyłam na więcej, ale widzę ze "kryzys" dotyczy również moich żądań co do działania cos

mój orbitrak stoi w garażu i z wielką chęcią wymykam się na ok 20min wieczorem co by przez chwilę pobyć sama ze sobą
co do wychodzenia na jakieś zajęcia to mam słomiany zapał, dlatego to dla mnie super rozwiązanie
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 11:38   #4926
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzien dobry kochane
Dokonczylam wlasnie czytac to,co mnie ominelo

Magda witaj w rodziniezwariowanej ,ale najlepszej pod sloncem.

Kamilia jedyne moje cwiczenia na orbitku,to scieranie z niego kurzu raz w tygodniu.Potrzeba do tego samozaparcia,a ja taka leniwa jestem,ze wole na wizazu siedziec niz pedalowac.

Musialam dzisiaj zabrac dziecko z przedszkola,bo choreMam nadzieje,ze to zwykle przeziebienie
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 11:46   #4927
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
A ja polecam Nordic walking....niesamowite co ze mną chodzenie z kijkami zrobiło o zeszłego roku - w życiu lepszych nóg nie miałam a i działa "damskie zwisy" polecam polecam. Kurczę a jak wróce do domu to ciemnawo będzie i z kijków nici. A teraz zamiast pracować to czytam watek od początku....: ehem: Mam wypieki z wrażenia waw
ć
n.w to moja wielka milość - teraz zaprzestałam , bo latem nie moge chodzić - nie wytrzymuje tego wysiłku , kiedy jest gorąco - wtedy tylko joga. Teraz mam troche problemów remontowo , zdrowotnych ( dziecko) wiec mam tylko jogę dwa razy w tyg. , ale zamierzam do tego chodzienia o kijach wrócić niedługo. Mam kije - i to dobre, mam dobre tereny blisko domu , tylko tym razem naprawdę nie mam na siebie czasu. Ale będę miała. Sądzę , że od listopada.

Domuś - jak Twoje oczy ?

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-10-13 o 11:48 Powód: oczka domusiowe
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 11:48   #4928
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Mała gadzina spi - jannnyy mam 30 minut by do Was napisac i nie narażac Starszego Syna na kompletne zdemolowanie Jego rzeczy
Jak ja dawno nie pracowałam na takim duzym sprzęcie Mam tak dalego do monitora, że okularay ślepa sroka załozyc musiałam
Cassi - załamałaś mnie info o laserze


Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Kamilia orbitek to u mnie na strychu teraz stoi z lenistwa i braku czasu - urządzenie ala rower bez siodełka odpychasz się rękami. Dobre bo można TV przy nim oglądać , niestety uda nadal mam tłuste i z celulitem
cassi - u mnie orbitrek i leg magik ... w garażu stoją ... anwet ostatnio z litości na nie folię nałożyłam Ja też mam uda tłuste i z cellulitem i zaczęłam nawet się targa pod kąpieli bańkami gumowymi .. na razie tylko siniaków sobie durna pała narobiłam

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Musialam dzisiaj zabrac dziecko z przedszkola,bo choreMam nadzieje,ze to zwykle przeziebienie
Zdrówka dla Małego

buczka - where are You my Darling ?

Iv - moja twarz jest ściągnięta jak jasna choelra i chyba zaraz nałożę cosmelan 2 bo się również cholera jasna NIC NIE DZIEJE !!!!
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-13 o 11:51 Powód: uzupełnienie :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 11:55   #4929
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Mała gadzina spi - jannnyy mam 30 minut by do Was napisac i nie narażac Starszego Syna na kompletne zdemolowanie Jego rzeczy
Jak ja dawno nie pracowałam na takim duzym sprzęcie Mam tak dalego do monitora, że okularay ślepa sroka załozyc musiałam
Cassi - załamałaś mnie info o laserze



cassi - u mnie orbitrek i leg magik ... w garażu stoją ... anwet ostatnio z litości na nie folię nałożyłam Ja też mam uda tłuste i z cellulitem i zaczęłam nawet się targa pod kąpieli bańkami gumowymi .. na razie tylko siniaków sobie durna pała narobiłam

Zdrówka dla Małego

buczka - where are You my Darling ?

Iv - moja twarz jest ściągnięta jak jasna choelra i chyba zaraz nałożę cosmelan 2 bo się również cholera jasna NIC NIE DZIEJE !!!!
Domuś- ale maziasz się pzred tą bańką oliwką? I to fakt - jak się za mocno zassie , to są siniaki Ale wygładza skórę - to widzę.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 11:57   #4930
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość

Zdrówka dla Małego

Dziekuje Domciu Maly spi,jak na niego patrze,to mi sie wyc chce.To nic groznego,ale nienawidze jak choruje i jest taki slaby.Mam cos z nadopiekunczej kwoki.
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 11:58   #4931
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
ć
n.w to moja wielka milość - teraz zaprzestałam , bo latem nie moge chodzić - nie wytrzymuje tego wysiłku , kiedy jest gorąco - wtedy tylko joga. Teraz mam troche problemów remontowo , zdrowotnych ( dziecko) wiec mam tylko jogę dwa razy w tyg. , ale zamierzam do tego chodzienia o kijach wrócić niedługo. Mam kije - i to dobre, mam dobre tereny blisko domu , tylko tym razem naprawdę nie mam na siebie czasu. Ale będę miała. Sądzę , że od listopada.

Domuś - jak Twoje oczy ?
Ja się od nich uzależniłam....i godzinkę zawsze starałam albo staram sie znaleść.
Dobrze że daleko od oczu ludzkich łaże bo..wyglądam jak ktoś dziwny tyle blokera na gębę nakładam.
A listopad juz blisko....gdzie ten czas tak ucieka
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 12:01   #4932
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Dziekuje Domciu Maly spi,jak na niego patrze,to mi sie wyc chce.To nic groznego,ale nienawidze jak choruje i jest taki slaby.Mam cos z nadopiekunczej kwoki.
Saguniu - każda z nas ma cos z tej kwoki. I w tym szczęście naszych dzieci , że takie tez potrafimy być. Ja teraz, kiedy przechodzilam rózne takie tam z leczeniem synka, to bylam nawet taka kwoka w natarciu
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:03   #4933
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Ja się od nich uzależniłam....i godzinkę zawsze starałam albo staram sie znaleść.
Dobrze że daleko od oczu ludzkich łaże bo..wyglądam jak ktoś dziwny tyle blokera na gębę nakładam.
A listopad juz blisko....gdzie ten czas tak ucieka
Mnie moj TZ nawet wczoraj kupil taką specjalną koszulke, zebym chodząc i sie pocąc nie była mokra, bo ona oddaje pot na zewnatrz. I trzyma cieplo. Świetna sprawa, polecam.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:10   #4934
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Saguniu - każda z nas ma cos z tej kwoki. I w tym szczęście naszych dzieci , że takie tez potrafimy być. Ja teraz, kiedy przechodzilam rózne takie tam z leczeniem synka, to bylam nawet taka kwoka w natarciu

__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:10   #4935
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Mnie moj TZ nawet wczoraj kupil taką specjalną koszulke, zebym chodząc i sie pocąc nie była mokra, bo ona oddaje pot na zewnatrz. I trzyma cieplo. Świetna sprawa, polecam.
Ja mam nawet gatki takie do kompletu.....ale chodziłam ostatnie 3 mies. i efekt jest niesamowity jeszcze plamy jak znikna to będzie super
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:10   #4936
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ale mi dzisiaj smutno! dola mam znowu,czy co
nic mi sie nie chce,a taki piekny dzien!
cassaciu,gdzie Ty tak sie wloczysz? Nigdy Ciebie nie ma
jelly gumisiowy w Gambii nigdy nie bylam.Tylko dwa dni w Keni,jeden dzien w Ugandzie,jeden w Tansani ,a reszte przez przypadek w Egipcie.Najlepsze z tego,ze nic nie widzialam ,oprocz lotnisk.No to urlopu takiego prawdziwego to nie mialam,a tak mi sie marzyl
domciu zaczniesz dzisiaj cosmelan 2?
witaj Magda
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:13   #4937
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ale mi dzisiaj smutno! dola mam znowu,czy co
nic mi sie nie chce,a taki piekny dzien!
cassaciu,gdzie Ty tak sie wloczysz? Nigdy Ciebie nie ma
jelly gumisiowy w Gambii nigdy nie bylam.Tylko dwa dni w Keni,jeden dzien w Ugandzie,jeden w Tansani ,a reszte przez przypadek w Egipcie.Najlepsze z tego,ze nic nie widzialam ,oprocz lotnisk.No to urlopu takiego prawdziwego to nie mialam,a tak mi sie marzyl
domciu zaczniesz dzisiaj cosmelan 2?
witaj Magda
Buczuś - a może Ty piszesz przewodnik po lotniskach ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:18   #4938
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to ja potrzebuje tego http://cgi.ebay.com/COSMELAN-1-PACK-...d=p3286.c0.m14
jak tak to zaraz zakładam konto na ebayu....Technicznie zapytam tylko czy UC łapie te paczki, pewnie tak i jaka on przesyłką wysyła może rejestrowaną czy zwykłą. Bo zawsze koleżanke z USA moge poprosić - ona zresztą też plamka na czole ma...
Bo jeśli UC złapie i naliczy 22% to wyjdzie jakieś z grubsza 1300 pln.
Moja paczka wylądowała w UC ale przejrzeli , protokół spisali i nie oclili.

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
tak to u mnie wygląda (dziś mija tydzień od maski)

ja tak jakoś mam że wszystko bardzo trudno gubię zwłaszcza kilogramy,a w stresie to mi ich przybywa
Etnuś, kiepskie zdjęcie, trudno cokolwiek ocenić.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:18   #4939
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Saguniu - każda z nas ma cos z tej kwoki. I w tym szczęście naszych dzieci , że takie tez potrafimy być. Ja teraz, kiedy przechodzilam rózne takie tam z leczeniem synka, to bylam nawet taka kwoka w natarciu
Też jestem KWOKA jesli chodzi o mojego synusia to nawet kogut i kwoka w jednej osobie
dałam jakieś zdjęcia w końcu. potem paszcza z bliska będzie.

Etna i Domuś - ja nie wiem po co wy się cosmalicie, macie mega gładź na facjacie. chyba żeby coś zobaczyć trzeba grubą lupę wziać i długo szukać, zeby się czegoś czepić
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 12:18   #4940
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Domuś- ale maziasz się pzred tą bańką oliwką? I to fakt - jak się za mocno zassie , to są siniaki Ale wygładza skórę - to widzę.
Kochana, TEN COSMELANOWY CZAS wykorzystuje i robię sobie małe SPA w domu.
( Co to za pieprzona klawiatura cholera jasna, naciskam i nie wchodza literki, co ta moja cholera Starsza nawyrabiała z tym swoim kompem hę)

kami: maziam się oliwą z oliwek EXTRA VIRGIN, a wczesniej nacieram, jeszcze będąc pod prysznicem solą z morza martwego - normalnie SPA BALICA DOMESA
cassi - HURRA, A NIE MÓWIŁAM, ZE MOJA DR OSADOWSKA JEST NAJLEPSZA NA ŚWIECIE JEST NAJLEPSZA I NAJNOWSZA !!!!
Tak mnie nastraszyłaś tym cholernym laserem, ze aż zadzowniłam zapytac jakim laserem jest wykonywana moja EPILACJA ...I CO ... DIODOWYM najnowszym Hurra !!! Będę miała njanowsze włosy bez nóg, ups, najnowsze nogi bez włosów oczywiście
luśka - ale Ty lalaka jesteś, ze hej !!!! Slicznota
buczka- chodź do mnie ja mam pozytywną energięPoza tym wyobraź sobie, jak ja przemykam się miedzy oknami ... słońce wali w Szczecinie na maxa Ja chyba obwinę sobie mę twarz czy co A cosmelan NAKŁADAM, no nie wiem zaraz czy też wieczorem, jak myslisz ?Chyba zacznę się ( ku radości mojego Najmłodszego ) czółgac po podłodze
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:21   #4941
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczuś - a może Ty piszesz przewodnik po lotniskach ?
chociaz na chwile mi sie humor poprawil
A tak w sumie,kurna to moze zaczelabym pisac
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:27   #4942
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

kami: maziam się oliwą z oliwek EXTRA VIRGIN, a wczesniej nacieram, jeszcze będąc pod prysznicem solą z morza martwego - normalnie SPA BALICA DOMESA


Dome ty się solisz i smarujesz oliwą z oliwek extra virgin........ i potem na patelnię taaaak
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:27   #4943
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
dałam jakieś zdjęcia w końcu. potem paszcza z bliska będzie.

Kolejna super laska:mdl eje:
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:30   #4944
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
chociaz na chwile mi sie humor poprawil
A tak w sumie,kurna to moze zaczelabym pisac
No mówię Ci buczka - dawaj do mnie ja jestem dresiara dzisiaj i ... potem też

Własnie wpadłam na pomysł, że jak będę coś potzebowac, chlebusia, masełko lub pomidorka, to poprosze casssi albo lidziantęM i One do mnie przyjadą z prowiantem
A gdzie jest Masimka i Galaretka?
Madziusia - nie stresuj się tym choelrnym ślubem - jesteś taka ślicznota, ze we wszystkim będziesz wyglądała zjawiskowo
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:31   #4945
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
kami: maziam się oliwą z oliwek EXTRA VIRGIN, a wczesniej nacieram, jeszcze będąc pod prysznicem solą z morza martwego - normalnie SPA BALICA DOMESA


Dome ty się solisz i smarujesz oliwą z oliwek extra virgin........ i potem na patelnię taaaak
lusia: no coś Ty, ja tylko z tyłkiem na grilla, na grilla , może się trochę dupska wypoci
Dzień Dobry Małgolka - nowa cosmo maniaczka
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:33   #4946
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
kami: maziam się oliwą z oliwek EXTRA VIRGIN, a wczesniej nacieram, jeszcze będąc pod prysznicem solą z morza martwego - normalnie SPA BALICA DOMESA


Dome ty się solisz i smarujesz oliwą z oliwek extra virgin........ i potem na patelnię taaaak
i powstaje lux potrawa - laska z rusztu
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:36   #4947
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
lusia: no coś Ty, ja tylko z tyłkiem na grilla, na grilla , może się trochę dupska wypoci
Dzień Dobry Małgolka - nowa cosmo maniaczka
ja ci polecam wędzenie na szyneczkę parmeńską. potem pęcinki jak u sarenki i dupinka jak łupinka od orzeszka
nieeeeee no tak na serio to LASKA z ciebie jak ta lala. ale powiedz mi co ty robisz z tą oliwą z oliwek? serio się tym maścisz?
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:36   #4948
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
lusia: no coś Ty, ja tylko z tyłkiem na grilla, na grilla , może się trochę dupska wypoci
Dzień Dobry Małgolka - nowa cosmo maniaczka
ad. pocenia się - to ja na moje spacery o kijach ubierałam takie specjalne spodenki, do kolan une som, pod którymi tak się pocę, no tak się poce, że .... no slów nie moge wręcz wypocić

Buczuś - Ty pisz ten przewodnik. Nawet załóź blog, albo stronę w internecie, gdzie ludzie będe wrzucać wszelkie info na temat różnych lotnisk - co jest ok, czego unikać itd.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:38   #4949
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Lucyy- Czarnulko Ty. No laseczka jak sie patrzy w ślicznej sukienusi.
z daleka nie widac wogóle Twoich problemów. Czekamy na zdjecia z bliska.


jak mi sie nie chce siedzieć w robocie.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 12:38   #4950
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Kolejna super laska:mdl eje:
czekaj aż paszczę z bliska pokaże to wtedy zemdlejesz

MAgduś kochana ! jesteś jak tam twoje loczki na prostownicę? myslałaś już o tym? i mam nadzieję, że leżysz i palisz fajkę wyluzowana przed weselichem
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.