Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 07:45   #1141
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Poznań cudownym miastem studenckim! Przynajmniej w tym roku w grudniu
Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
i ja mam, i ja
dobrze nam
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 09:26   #1142
Kai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Ja to mam pecha z prezentami.
Zamówiłam meteoryty Guerlaina, miały być dla kogos na gwiazdkę, no i oczywiscie utkneły w Urzedzie Celnym, mam nadzieję, że szybko załatwia i zdarzę odebrac na czas. Musze się z pracy zwolnić i jechać.
Kiedyś zamawiałam perfumki też na prezent, tez mi się spieszyło- i tez utknęły.
Za to mój zamawiany tydzień później tusz Lancome Fatale dotarł i jest fajny.
Kai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 09:49   #1143
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
kurce, przelecialam cały wątek o feel... i mam ciężkie myślenie teraz, ceny na tru są obrzydliwe, a tu może będzie trochętaniej, tylko właśnie nie wiem jak z tym przeliczaniem...
spróbuj raz, na pewno Ci się spodoba

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Tylko z tego, co pamiętam, z feelunique darmowa wysyłka jest przesyłką nierejestrowaną... Czyli jak zaginie, to pieniądze stracone... ;/ Mnie też kusi, ale jednak na tyle nie ufam Poczcie Polskiej
może nie do końca stracone, bo jak zginie to wysyłają ponownie

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dobrze nam
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 10:11   #1144
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
spróbuj raz, na pewno Ci się spodoba
no i kolejna kusiecielka... spróbuje ale w nowym roku, troche sie boje przedswiatecznego zamieszania na poczcie i nie chce ryzykowac... ech wy baby
__________________
juz sie nie objadam po 18tej
i spodnie na mnie pasują


oł je !!! juz w jedne wlazłam
i w kolejne dwie pary. Yes! Yes!
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 10:43   #1145
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

A ja sobie wróciłam ze szkolenia...buuuu myslałam że cos z tru będzie czekało albo dzis dostanę a tu same laurki buuuuu
Chyba w tym tygodniu sie przejade i widzę, ze nie do Bytomia tylko do Zabrza zaraz zadzwonię i sie upewnię - bo to wszystko prezenty miały być buuuuuu
Edit. Czy któraś się skusiła może na ten krem http://pl.strawberrynet.com/productD...6228&CatgId=15

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2008-12-08 o 11:12
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:24   #1146
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Tylko prosze mnie nie bić ta szminka to będzie z 2006 roku a nie z 2007
Tom Ford zrobił kolekcję dla EL w 2006 i 2007 roku, te szminki z ubiegłego lata miały inne opakowania niz te sprzed 2 lat
rok 2006 http://iamfashion.blogspot.com/2006/...mmer-2006.html
rok 2007 http://offtherack.peoplestylewatch.c.../estee-lauder/

Nie chciałam nikogo świadomie wprowadzić w błąd , dopiero dzisiaj zobaczyłam ze są 2 letnie kolekcje Toma Forda dla EL z 2006 i 2007 roku.



Ja tez czekam na relację z pasiaka Ardenki i na paczuszkę ze szminką (i na torebkę z allegro - poczta nawaliła a to miał być mój prezent na mikołajki )
eeee to tam jak bedzie ladnie nie przeszkadza mi ze stara ale faktycznie moglas mnie trzymac w nieswiadomosci:P

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
o tak! masz to jak w banku
z innej beczki, zamawiałaś juz coś na feelunique, jak wygląda przeliczanie walut? tam paypal nie działa chyba? a jeżeli moja ekarta jest dolarowa, to będą funty-> dolary-> złotówki? czy to sie w ogole opłaca?
ostatnio nic nie kupowalam ale sunkissa i mavale mam z feela wlasnie za pierwszym razem powpisywalam tyylko nr karty bodajze czy konta nie pamietam nawet i oni sobie sami kase sciagneli w funtach z konta, jakies 3zl wyszlo po przeliczeniu wiecej ale do przezycia

madziulek wlasnie sie zastanawialam dlaczego to Cie nie ma!:P
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2008-12-08 o 11:25
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 11:51   #1147
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
madziulek wlasnie sie zastanawialam dlaczego to Cie nie ma!:P
Jestem i znów szaleństwo i te burżujki mi złapali i tego Zirhta dla TŻ i błyszczyk.....no wiecie co.....ale w tej sytuacji pojadę i osobiście im to wydrę
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 11:53   #1148
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Jestem i znów szaleństwo i te burżujki mi złapali i tego Zirhta dla TŻ i błyszczyk.....no wiecie co.....ale w tej sytuacji pojadę i osobiście im to wydrę
jedz! ja zadzwonie do tvnu i bedzie! Do mnie tez zadna paczki nei przyszla ale z UC pisemka te ni mo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:10   #1149
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
A ja sobie wróciłam ze szkolenia...buuuu myslałam że cos z tru będzie czekało albo dzis dostanę a tu same laurki buuuuu
Chyba w tym tygodniu sie przejade i widzę, ze nie do Bytomia tylko do Zabrza zaraz zadzwonię i sie upewnię - bo to wszystko prezenty miały być buuuuuu
Edit. Czy któraś się skusiła może na ten krem http://pl.strawberrynet.com/productD...6228&CatgId=15
Ja się na ten krem kusiłam, ale w końcu nie skusiłam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:14   #1150
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja się na ten krem kusiłam, ale w końcu nie skusiłam
Kurcze a cos z nim nie tak...bo cena dobra...ale przemyśle jeszcze
Teraz tylko dodzwonić sie musze czy Bytom czy Zabrze.....ale to graniczy się z cudem to dzwonienie. A z maila wynika ze Zabrze. Tylko dla mnie kolosalna róznica bo do Zabrza do autostradą bym sobie jeschała a do Bytomia taką zatłoczona drogą bo ten UC jest od tej strony wlasnie ufffff A terz w robocie to mam tak
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:39   #1151
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Do mnie dziś przyszła paczuszka z zestawem Fatale

To było moje pierwsze zamówienie, więc Poznań mi jej nie zatrzymał A już się nastawiała na długie czekanie
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 13:03   #1152
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Kurcze a cos z nim nie tak...bo cena dobra...ale przemyśle jeszcze
Teraz tylko dodzwonić sie musze czy Bytom czy Zabrze.....ale to graniczy się z cudem to dzwonienie. A z maila wynika ze Zabrze. Tylko dla mnie kolosalna róznica bo do Zabrza do autostradą bym sobie jeschała a do Bytomia taką zatłoczona drogą bo ten UC jest od tej strony wlasnie ufffff A terz w robocie to mam tak
Postanowiłam nie kupować już w ciemno Dwukrotnie kupowałam krem pod oczy w ciemno na tru i za każdym razem to był niewypał za duże pieniądze, więc wolę już nie eksperymentować, bo 60 zł też drogą nie chodzi

Madziu jak pazurki ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 13:29   #1153
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Postanowiłam nie kupować już w ciemno Dwukrotnie kupowałam krem pod oczy w ciemno na tru i za każdym razem to był niewypał za duże pieniądze, więc wolę już nie eksperymentować, bo 60 zł też drogą nie chodzi

Madziu jak pazurki ?
Masz racje....!!!!
Szok nie rozdwajają się i rosną REWELACJA, ale ciągle smaruję i tego lakieru jeszcze nie próbowałam.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 15:12   #1154
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
kurce, przelecialam cały wątek o feel... i mam ciężkie myślenie teraz, ceny na tru są obrzydliwe, a tu może będzie trochętaniej, tylko właśnie nie wiem jak z tym przeliczaniem...
Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Tylko z tego, co pamiętam, z feelunique darmowa wysyłka jest przesyłką nierejestrowaną... Czyli jak zaginie, to pieniądze stracone... ;/ Mnie też kusi, ale jednak na tyle nie ufam Poczcie Polskiej
Ja od dawna podczytuję wątek o feelunique ale naprawde boję się tej przesyłki nierejestrowanej. Wiem że paczuszki dochodzą do dziewczyn ale ja autentycznie mam awersję do PP.
Kilka lat w firmie wysyłkowej, dziesiatki reklamacji, skaradzione paczki, opóźnione pieniądze, pism ze skargami i rozmów telefonicznych z kierownikami, naczelnikami itp. już nie zliczę
Ech czasem lepiej naprawdę żyć w nieswiadomosci co się wyprawia w tej instytucji.
Wiadomo że te kradzieże to jakiś nieweilki procent wszystkich przesyłek (procent którego w ogóle być nie powinno) ale jakie to przykre uczucie kiedy dotknie to właśnie nas

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
A ja sobie wróciłam ze szkolenia...buuuu myslałam że cos z tru będzie czekało albo dzis dostanę a tu same laurki buuuuu
Chyba w tym tygodniu sie przejade i widzę, ze nie do Bytomia tylko do Zabrza zaraz zadzwonię i sie upewnię - bo to wszystko prezenty miały być buuuuuu
Edit. Czy któraś się skusiła może na ten krem http://pl.strawberrynet.com/productD...6228&CatgId=15
Magda Ty to chociaz laurki masz i wiesz że Twoje paczuszki są w UC a ja w piątek 29 listopada zamawiałam i do tej pory nic - paczki ani laurki niet
Najgorsze jest to że czekam na list nadany w środę w mieście 150 km od mojego i tez go nie ma mimo że jest ubezpieczony to wcale nie jestem spokojna, czasami mam wrażenie że te przesyłki wartościowe zamiast być bardziej pewne i chronione sa bardziej narażone na kradzież.
Dzisiaj mam dzień nienawiści wobec poczty polskiej
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 15:16   #1155
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja od dawna podczytuję wątek o feelunique ale naprawde boję się tej przesyłki nierejestrowanej. Wiem że paczuszki dochodzą do dziewczyn ale ja autentycznie mam awersję do PP.
Kilka lat w firmie wysyłkowej, dziesiatki reklamacji, skaradzione paczki, opóźnione pieniądze, pism ze skargami i rozmów telefonicznych z kierownikami, naczelnikami itp. już nie zliczę
Ech czasem lepiej naprawdę żyć w nieswiadomosci co się wyprawia w tej instytucji.
Wiadomo że te kradzieże to jakiś nieweilki procent wszystkich przesyłek (procent którego w ogóle być nie powinno) ale jakie to przykre uczucie kiedy dotknie to właśnie nas



Magda Ty to chociaz laurki masz i wiesz że Twoje paczuszki są w UC a ja w piątek 29 listopada zamawiałam i do tej pory nic - paczki ani laurki niet
Najgorsze jest to że czekam na list nadany w środę w mieście 150 km od mojego i tez go nie ma mimo że jest ubezpieczony to wcale nie jestem spokojna, czasami mam wrażenie że te przesyłki wartościowe zamiast być bardziej pewne i chronione sa bardziej narażone na kradzież.
Dzisiaj mam dzień nienawiści wobec poczty polskiej
Kochana one jeszcze muszą trafić z tego UC do mnie......czyli poczta polska.....
Ale chyba pojade tylko dzis nie umiem sie dodzwonić do Bytomia ufffff bo to w połowie prezenty .......
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 15:27   #1156
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Masz racje....!!!!
Szok nie rozdwajają się i rosną REWELACJA, ale ciągle smaruję i tego lakieru jeszcze nie próbowałam.
No to cudnie Cieszę się, że Tobier rónież to coś pomaga Lakier zostaw sobie jak już je podleczysz i będziesz mogłą malować to wtedy zrobisz kolejny etap tej luracji


A ja dzisiaj dostałam 2 paczuchy z truskawy bez UC Przyszły perfumy dla węża - CK-Obsession i dla mnie 2 Lancome Cils Boster - jedna z czarną nakrętką, a druga cała biała. Białą jechałam na końcówce do dzisiaj, a czarną postanowiłam też wypróbować Zresztą ceny znów poszły do góry, w naszych perfumeriach tych baz w ogóle nie widzę, to na jakiś czas będę miała spokój

Teraz czekam tylko na zestaw Bare Escentuals - zestaw mineralny z pędzelkiem Oby też obeszło się bez UC
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-12-08 o 15:28
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 15:29   #1157
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja od dawna podczytuję wątek o feelunique ale naprawde boję się tej przesyłki nierejestrowanej. Wiem że paczuszki dochodzą do dziewczyn ale ja autentycznie mam awersję do PP.
Kilka lat w firmie wysyłkowej, dziesiatki reklamacji, skaradzione paczki, opóźnione pieniądze, pism ze skargami i rozmów telefonicznych z kierownikami, naczelnikami itp. już nie zliczę
Ech czasem lepiej naprawdę żyć w nieswiadomosci co się wyprawia w tej instytucji.
Wiadomo że te kradzieże to jakiś nieweilki procent wszystkich przesyłek (procent którego w ogóle być nie powinno) ale jakie to przykre uczucie kiedy dotknie to właśnie nas



Magda Ty to chociaz laurki masz i wiesz że Twoje paczuszki są w UC a ja w piątek 29 listopada zamawiałam i do tej pory nic - paczki ani laurki niet
Najgorsze jest to że czekam na list nadany w środę w mieście 150 km od mojego i tez go nie ma mimo że jest ubezpieczony to wcale nie jestem spokojna, czasami mam wrażenie że te przesyłki wartościowe zamiast być bardziej pewne i chronione sa bardziej narażone na kradzież.
Dzisiaj mam dzień nienawiści wobec poczty polskiej
Niestety, mnie poczta zgubila paczuche i to z wymiankowymi kosmetykami! złozyłam reklamacje i... czekam. Czy któraś z Was miała już taką sytuację?

A żeby nie było OT, to dodam, że ja także się obawiam przesyłek nierejestrowanych. Mam za soba ok 8-10 zamówień tego typu, ale za każdym razem drżę o moje kochane kosmetyki
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 15:34   #1158
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Kochana one jeszcze muszą trafić z tego UC do mnie......czyli poczta polska.....
Ale chyba pojade tylko dzis nie umiem sie dodzwonić do Bytomia ufffff bo to w połowie prezenty .......
Właśnie był u mnie Pan Listonosz. Wyjątkowo późno ale mówił że juz się zaczął szał przedswiąteczny
Dostałam wyczekany list i laurkę z Bytomia na szminkę EL
Marna pociecha ale przynajmniej wiem juz na czym stoję

Ktoś chce eyeliner Shiseido? Jeszcze 3 szt są
http://us.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=70681

Marei sa 3 wyjścia: albo paczka się "cudownie" odnajdzie i trafi do adresata, albo się równie "cudownie" odnajdzie i wróci do Ciebie jako zwrot nieodebrany przez adresata (to nic że adrest czekał na Pana Listonosza, wypatrywał awiza czy chodził się pytać na pocztę) albo paczka "cudownie" wyparuje (uwielbiam tą formułkę "paczka nie została doręczona do adresta, nie zwrócono jej nadawcy ani tez nie zalega w Urzędzie Przesyłek Niedoręczalnych w Koluszkach -tym samym uznaję się ją za zaginioną" czytaj: ukradzioną). W tym ostatnim przypadku dostaniesz odszkodowanie wysokości 10-krotnosci najniższej opłaty nadania paczki - 85 zł

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2008-12-08 o 15:49
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 16:05   #1159
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Niestety, mnie poczta zgubila paczuche i to z wymiankowymi kosmetykami! złozyłam reklamacje i... czekam. Czy któraś z Was miała już taką sytuację?

A żeby nie było OT, to dodam, że ja także się obawiam przesyłek nierejestrowanych. Mam za soba ok 8-10 zamówień tego typu, ale za każdym razem drżę o moje kochane kosmetyki
. Miałam dwukrotnie w swoim zyciu zagubioną przesyłkę Reklamacja trwa 30 dni. Jak nie znajdą przesyłki jest zwrot chyba własnie 10-cio krotny, ale u mnie to suma wychodziła 110 zł + koszt nadania. Pal licho, jeśli wartość paczki była mniejsza, gorzej jak większa, bo wtedy niestety jest strata Poczta nie pokrywa tego, jeśli przesyłka nie była ubezpieczona od wartości

Co do przesyłek nierejestrowanych, to również się ich strasznie boje. Raz tylko zamawiałam na Beneficie i najadłam się nie mało strachu, bo przesyłka nie przychodziła przez 2 tygodnie, a jak napisałąm maila z zapytaniem co się dzieje, czy mogą to jakoś sprawdzić to.....zaległa z ich strony martwa cisza. Na szczęście przesyłka dotarła, ale gdyby "wsiąkła" w odmętach pocztowych pieleszy to bym była 120 zł do tyłu Nikt z Benefita nie odpisał mi do dzisiaj
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 16:46   #1160
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
A ja sobie wróciłam ze szkolenia...buuuu myslałam że cos z tru będzie czekało albo dzis dostanę a tu same laurki buuuuu
Chyba w tym tygodniu sie przejade i widzę, ze nie do Bytomia tylko do Zabrza zaraz zadzwonię i sie upewnię - bo to wszystko prezenty miały być buuuuuu
Edit. Czy któraś się skusiła może na ten krem http://pl.strawberrynet.com/productD...6228&CatgId=15
ja mu uleglam dzis dostalam SS
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Postanowiłam nie kupować już w ciemno Dwukrotnie kupowałam krem pod oczy w ciemno na tru i za każdym razem to był niewypał za duże pieniądze, więc wolę już nie eksperymentować, bo 60 zł też drogą nie chodzi

Madziu jak pazurki ?
wczesniej byla dyskusja na temat kremu nawilzajacego z tej firmy, ktory teraz tez jest w promocji, podobno swietny, wiec postanowilam zaryzykowac, i tak sie nie zdenerwuje jak by byl bardzo stary bo nie da sie nigdzie odcyfrowac kodu z data produkcji
zauwazylam ze znika dosc szybko, wiec moze czesc osob ktore kupuja go zna
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 17:59   #1161
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Mam pytanie do weteranek zakupów kolorówki

Oglądałam, chyba w sobotę, na TVN style program, gdzie wykonywany był makijaż pudrem prasowanym w kolorze różowym - twarz ot, tak tylko muśnięto. Mam pytanie: używałyście czegoś takiego? Jak się używa takiego pudru, czy taki róż nie rzuca się w oczy? I jaka firma ma w swej ofercie taki puder, który polecacie?

Wielki dzięki za odp.

Cz taki puder dostanę w Truskawce?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 18:06   #1162
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do weteranek zakupów kolorówki

Oglądałam, chyba w sobotę, na TVN style program, gdzie wykonywany był makijaż pudrem prasowanym w kolorze różowym - twarz ot, tak tylko muśnięto. Mam pytanie: używałyście czegoś takiego? Jak się używa takiego pudru, czy taki róż nie rzuca się w oczy? I jaka firma ma w swej ofercie taki puder, który polecacie?

Wielki dzięki za odp.

Cz taki puder dostanę w Truskawce?
To jest różowe http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=G#DETAIL Ale nie daje efektu świnki taki fajny puderek...Tylko my te krejzolki kupowałysmy po jakieś 60 zł - tylko czemu to jest w dziale róze to nie wiem ale teraz cena jest powalająca - tyle to raczej nie warte
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 18:26   #1163
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

no i dostałam drugą laurkę, tylko że tym razem na paseczki ardenki
więc nie tak prędko sprawdze jakie są...
i tez bede jechac do nich osobiście po te dwie paczuchy (za 40 i 50 zł - aż się chce płakać), bo nie mam zamiaru czekać do stycznia albo dłużej... %*(;%^$!%$@(^*#^&*&*)(^#, kurcze...
__________________
juz sie nie objadam po 18tej
i spodnie na mnie pasują


oł je !!! juz w jedne wlazłam
i w kolejne dwie pary. Yes! Yes!
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 18:27   #1164
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

A ja odebrałam dzisiaj z poczty zamówiony tydzień temu błyszczyk Lancome Fever Glos. Obyło się bez postoju w UC. Jutro się nim wymaluję do pracy
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 18:29   #1165
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Ja dostałam dzisiaj awizo na 1 paczuszkę... :-( obawiam sie , że druga przejdzie przez UC...
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 18:35   #1166
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
no i dostałam drugą laurkę, tylko że tym razem na paseczki ardenki
więc nie tak prędko sprawdze jakie są...
i tez bede jechac do nich osobiście po te dwie paczuchy (za 40 i 50 zł - aż się chce płakać), bo nie mam zamiaru czekać do stycznia albo dłużej... %*(;%^$!%$@(^*#^&*&*)(^#, kurcze...
To moze sie umówimy i razem im będziemy wydzierać co nasze.....mi tez paseczki zlapali.....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 18:45   #1167
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
To moze sie umówimy i razem im będziemy wydzierać co nasze.....mi tez paseczki zlapali.....
no wkurzylam sie strasznie, ja musze jeszcze poczekac do konca tygodnia bo leca jeszcze dwie i zobacze czy beda mialy przystanek i wtedy pojade i załatwie wszystko za jednym razem, więc przed świętami czeka mnie miła wizyta w bytomiu...
juz mi nawet nie chodzi o to płacenie tego podatku, tylko o czas. Bo to przecież jest nienormalne żeby czekać na paczke miesiąc... brak mi słów...
__________________
juz sie nie objadam po 18tej
i spodnie na mnie pasują


oł je !!! juz w jedne wlazłam
i w kolejne dwie pary. Yes! Yes!
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 18:48   #1168
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

U mnie też z czasem kiepsko buuuu, ale tak czy inaczej muszę podskoczyć bo to na swieta. Tak teraz to łapią wszystko bo przed świetami eldorado sobie zrobli szkoda gadać.....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 18:48   #1169
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

dziewczyny...a mnie to kusi strasznie. http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=Y#DETAIL warto? chciałabym takie coś do torebki zamiast wszystkiego w rozsypce.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 18:52   #1170
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

jeżeli szybko dotrą do mnie te wezwania do UC to możemy się umówić i pojechać tam razem, podwoimy siły i może nie będziemy czekać jak ja wcześniej 4 godzin... miły pan powiedzial, że bytom taki ładny to mogę isc pozwiedzać, tylko żebym nie wracała wcześniej jak za jakieś 4 godziny...
__________________
juz sie nie objadam po 18tej
i spodnie na mnie pasują


oł je !!! juz w jedne wlazłam
i w kolejne dwie pary. Yes! Yes!
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.