Wa¿ne og³oszenie Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar ca³e forum. Tutaj mo¿na zg³aszaæ uwagi techniczne, problemy dotycz±ce ca³ego forum, problemy z has³em i dostêpem i inne…

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-06, 22:52   #91
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 496
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez blue_apple Poka¿ wiadomo¶æ
nie ka¿da klawiatura ma te klawisze.

ale pewnie wiêkszo¶æ taaak
Jeszcze nie spotka³am siê z klawiatur±, która nie mia³aby bloku sterowania kursorem... Nawet mini klawiatury go posiadaj±.
__________________
¯ycie jest takie, jakie widzisz je we w³asnej g³owie.
k-n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 22:59   #92
monak89
Raczkowanie
 
Avatar monak89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdañsk
Wiadomo¶ci: 391
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez k-n Poka¿ wiadomo¶æ
Przecie¿ zawsze mo¿na u¿yæ klawiszy Home/End, a nie bawiæ siê w "przewijanie".
och, kwestia lenistwa, wygody i przyzwyczajenia. jak ju¿ siê usadzê tak, ¿e u¿ywam tylko myszki i szufladê z klawiatur± mam zasuniêt±, to ni chu chu ¿eby siê przesuwaæ i wysuwaæ szufladê.
no ale wiadomo, niektórzy w ogóle nie u¿ywaj± myszek i te¿ ¿yj±.
monak89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 01:12   #93
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 7 510
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Przede wszystkim - polepszona wyszukiwarka W koñcu.

Po drugie: gdzie siê podzia³y linki do analizy biochemiczek? Je¿eli s± a nie widzê, to proszê o pomoc, bo akurat to by³a bardzo pomocna i wa¿na funkcja

Cytat:
Napisane przez beaucoup Poka¿ wiadomo¶æ
podoba mi siê nowe KWC, ale jedna rzecz mnie denerwuje- jak mam listê najnowszych kosmetyków, to kiedy klikam w obrazek nie wchodzi mi recenzja tylko "not found". W starej wersji by³o to bez znaczenia, czy klikam na obrazek, czy na nazwê produktu. A poza tym bardzo fajne zmiany, szczególnie subskrypcja!
Cytat:
Napisane przez beaucoup Poka¿ wiadomo¶æ
ale mi dalej nie dzia³a
Dok³adnie, dalej jak siê naci¶nie fotkê jest not found
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 05:42   #94
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3 689
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

podoba mi siê avatar przy recenzjach , ale nie podoba mi siê ¿e jest teraz tak ma³o opinii na jednej stronie . Wizaz tak czêsto "muli" ¿e przechodzenie na nastepn± strone bardzo dlugo trwa .
Natalia 1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 09:12   #95
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;23095225]Po drugie: gdzie siê podzia³y linki do analizy biochemiczek? Je¿eli s± a nie widzê, to proszê o pomoc, bo akurat to by³a bardzo pomocna i wa¿na funkcja

Dok³adnie, dalej jak siê naci¶nie fotkê jest not found [/QUOTE]

O linku do analizy po prostu zapomnia³em. Odtworzymy
Kliki w fotki na listach "NAJ" te¿ poprawi³em przed chwil±...
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 11:39   #96
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 19 690
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Ja siê chcia³am zapytaæ, dlaczego tylko przy dodawaniu/edycji recenzji mo¿na wybraæ swój hit? S± np. kosmetyki, które maj± ju¿ tyle recenzji, ¿e dodawanie kolejnej mija³oby siê z celem, ale kto¶ (ja ) chcia³by umie¶ciæ je w swoim profilu jako hit.
__________________
Irytuj± mnie ludzie, którym wydaje siê, ¿e na wszystkim siê znaj±.

WYMIANA KSI¡¯KOWA


zoila jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 11:40   #97
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez blue_apple Poka¿ wiadomo¶æ
przysz³o mi teraz do g³owy...

po ocenieniu recenzji strona wy¶wietla siê na samej górze, nie w miejscu ostatnio czytanej recenzji - czy da³oby siê zrobiæ tak, by po ocenieniu mo¿na by³o kontynuowaæ czytanie recenzji od miejsca, w którym siê skoñczy³o, a nie od pocz±tku strony szukaæ ?
to by by³o wygodniejsze
te¿ siê zgadzam
chodzi o to, ¿e je¶li dam plusa recenzji znajduj±cej siê pod sam koniec to strona wraca mi na sam± górê, czyli do zdjêcia i opisu produktu
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 12:09   #98
Wisniowy sadek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ró¿nie bywa :)
Wiadomo¶ci: 449
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez Robaczywka Poka¿ wiadomo¶æ
Sama zg³aszam recenzje do usuwania, a nazbiera³am ju¿ 8 puntów na plus i tylko 1 na minus
Nie przesadzajmy z t± m¶ciwo¶ci± Dziewczyny chyba oceniaj± recenzje, a nie recenzentki...
Oj,chyba nie zawsze Wiadomo,¿e wszêdzie s± sympatie i antypatie.Na wizazu te¿.Jak to w ¿yciu
Te minusy i tak (wed³ug mnie) nic nie wnosz± bo przydatno¶æ recenzji to sprawa subiektywna.Jednemu siê spodoba innemu nie.

Cytat:
Napisane przez Robaczywka Poka¿ wiadomo¶æ
Zreszt± jak komu¶ co¶ strzeli do g³owy, to jasne, mog± siê dwie dziewczyny umówiæ i dodawaæ sobie wzajemnie plusy za ka¿d± recenzjê. Tylko jaki to ma sens?
Tak to ju¿ jest,¿e ludzie czasem robi± rzeczy bez sensu


Cytat:
Napisane przez Robaczywka Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie najwiêkszym plusem na chwilê obecn± jest mo¿liwo¶æ natychmiastowego zg³oszenia jakiej¶ recenzji do moderacji...
O w³a¶nie ! lepiej jest chyba zg³osiæ tak± recenzje do moderatorów zamiast dawaæ minusy.Oni s± obiektywni wiêc najlepiej oceni± czy jest sens usun±æ czy nie.

Na li¶cie zminusowanych dziewczyn s± takie które maj± rzeczowe recenzje(moim zdaniem).
Je¶li recenzja jest DLA MNIE nieprzydatna to zwyczajnie j± pominê i przejdê do czytania nastêpnej.Czy danie jej minusa co¶ zmieni? A mo¿e dla innych bêdzie ona mia³a du¿e znaczenie?
A ja niepotrzebnie przypnê komu¶ negatywn± ³atkê.

A jesli chodzi o plusy to zawsze mo¿na napisaæ do kogo¶ na PW i podziêkowaæ za dobr± recenzjê

Oczywi¶cie to tylko moje skromne zdanie, nie chcê go forsowaæ na si³ê ale jestem ciekawa co s±dz± inni o tych plusach i minusach.
Wisniowy sadek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 12:43   #99
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 7 510
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ
O linku do analizy po prostu zapomnia³em. Odtworzymy
Kliki w fotki na listach "NAJ" te¿ poprawi³em przed chwil±...
To czekam na linki do analiz ale niestety z tymi fotkami, to dzia³aj± tylko w najlepszych ale w reszcie niestety ten b³±d not found nadal wystêpuje. Zmieni siê to?
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 13:02   #100
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomo¶ci: 5 384
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez natii4 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e recenzja nie zdarzy³a siê za³adowaæ/zapisaæ/zwa³ jak zwa³?
moze, dodalam wczoraj 3 recenzje i za kazdym razem bylo tak samo, ale moze to ja jestem w garacej wodzie kapana

Cytat:
Napisane przez Wisniowy sadek Poka¿ wiadomo¶æ
Oj,chyba nie zawsze Wiadomo,¿e wszêdzie s± sympatie i antypatie.Na wizazu te¿.Jak to w ¿yciu
Te minusy i tak (wed³ug mnie) nic nie wnosz± bo przydatno¶æ recenzji to sprawa subiektywna.Jednemu siê spodoba innemu nie.



Tak to ju¿ jest,¿e ludzie czasem robi± rzeczy bez sensu




O w³a¶nie ! lepiej jest chyba zg³osiæ tak± recenzje do moderatorów zamiast dawaæ minusy.Oni s± obiektywni wiêc najlepiej oceni± czy jest sens usun±æ czy nie.

Na li¶cie zminusowanych dziewczyn s± takie które maj± rzeczowe recenzje(moim zdaniem).
Je¶li recenzja jest DLA MNIE nieprzydatna to zwyczajnie j± pominê i przejdê do czytania nastêpnej.Czy danie jej minusa co¶ zmieni? A mo¿e dla innych bêdzie ona mia³a du¿e znaczenie?
A ja niepotrzebnie przypnê komu¶ negatywn± ³atkê.

A jesli chodzi o plusy to zawsze mo¿na napisaæ do kogo¶ na PW i podziêkowaæ za dobr± recenzjê

Oczywi¶cie to tylko moje skromne zdanie, nie chcê go forsowaæ na si³ê ale jestem ciekawa co s±dz± inni o tych plusach i minusach.
przemysliwalam sobie wczoraj sprawe minusow. nie wiem jak innym ale mnie najwygodniej czyta sie recenzje ktore ma jasno wypunktowane plusy i minusy, i taka recenzje nagrodze, niezaleznie od tego czy suma sumarum jest pozytywna czy negatywna

a poza tym nawet jesli zglaszam jakis produkt, to nie nie bede obrazac jak mi napisza wizazanki ze produkt do kitu - bo to ani moje dziecko, ani moj produkt
sama zglaszam produkty ktorych pozniej recenzja moja nie jest pochlebna
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 14:11   #101
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 883
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez k-n Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze nie spotka³am siê z klawiatur±, która nie mia³aby bloku sterowania kursorem... Nawet mini klawiatury go posiadaj±.
moja nie ma.

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ siê zgadzam
chodzi o to, ¿e je¶li dam plusa recenzji znajduj±cej siê pod sam koniec to strona wraca mi na sam± górê, czyli do zdjêcia i opisu produktu
dok³adnie o to mi chodzi³o Z³osiu da siê co¶ z tym zrobiæ, czy ju¿ tak zostanie?
blue_apple jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 17:00   #102
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;23100249]To czekam na linki do analiz ale niestety z tymi fotkami, to dzia³aj± tylko w najlepszych ale w reszcie niestety ten b³±d not found nadal wystêpuje. Zmieni siê to?
[/QUOTE]
Powinny ju¿ dzia³aæ

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez katakumba Poka¿ wiadomo¶æ
zlosiu dodaje nowa recenzje, pokazuje mi sie zielone okienko ze sie super spisalam, wpisuje w wyszukiwarke nowy produkt i pojawia sie strona z czerwonym komunikatem, ze cos nie tak
jeszcze raz wyszukiwarka i wtedy jest dobrze, znajduje co chce
siakis blad?
Proszê o konkretny przyk³ad (linki?), bo Twój opis nie jest dla mnie jednoznaczny
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 17:01   #103
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomo¶ci: 5 384
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

dobra, w goracej wodzie kapana bylam, bo dzis dodawalam recencje i wszytsko dziala
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 17:09   #104
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ siê zgadzam
chodzi o to, ¿e je¶li dam plusa recenzji znajduj±cej siê pod sam koniec to strona wraca mi na sam± górê, czyli do zdjêcia i opisu produktu
Teraz rozumiem, zobaczê co da siê zrobiæ

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

A propos minusów i plusów, czyli oceniania przydatno¶ci recenzji.

1. System jest w fazie testowej z tego powodu, ¿e budzi u wielu osób kontrowersje, u niektórych chêæ oszukania systemu, a w wyj±tkowych sytuacjach budzi ochotê do przyznawania dziesi±tek minusów swoim forumowym wrogom (???).

2. W ka¿dej chwili system ten mo¿emy wy³±czyæ i nie ukrywam, ¿e ma szansê 50/50 na znikniêcie.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Wisniowy sadek Poka¿ wiadomo¶æ
Na li¶cie zminusowanych dziewczyn s± takie które maj± rzeczowe recenzje(moim zdaniem).
Daj im wiêc plusa

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez k-n Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze nie spotka³am siê z klawiatur±, która nie mia³aby bloku sterowania kursorem... Nawet mini klawiatury go posiadaj±.
Na przyk³ad: klawiatury iPadów i wszelkiej ma¶ci dotykowych telefonów nie maj±...
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 17:11   #105
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomo¶ci: 5 384
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

ja nie bardzo rozumiem przyznam sie idee plusow i minusow - wiem, napisalam ze lepiej widac, przejrzysciej, ale jednak to nie to
bo minusiki sa malutkie, plusiki tez zreszta, a poza tym co mi ktos bedzie ocenial czy przyda akurat mi sie ta recenzja, co osoba to inne oczekiwania, wymagania
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 17:26   #106
annaboo
Zadomowienie
 
Avatar annaboo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomo¶ci: 1 327
Post Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Edycja przegródki wci±¿ nie dzia³a.
A tak¿e nie otwieraj± siê kolejne strony w przegródkach.

Edytowane przez annaboo
Czas edycji: 2010-11-07 o 17:28
annaboo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 17:35   #107
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 796
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ
Powinny ju¿ dzia³aæ

Z³osiu, nadal not found Ale wierzê, ¿e to siê zmieni
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 18:15   #108
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 496
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ


Na przyk³ad: klawiatury iPadów i wszelkiej ma¶ci dotykowych telefonów nie maj±...
Nie mia³am na my¶li klawiatury iPadów ani wszelkiej ma¶ci dotykowych telefonów. Tylko klawiaturê laptopa/kompa stacjonarnego. Tym bardziej ¿e blue_apple jako¶ nie napisa³a nic na temat tego, by pos³ugiwa³a siê inn± klawiatur± ni¿ komputerow±.
__________________
¯ycie jest takie, jakie widzisz je we w³asnej g³owie.
k-n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 18:20   #109
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomo¶ci: 5 384
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

czy jest mozliwosc dodania odnosnikow w momencie kiedy ktos oceni moja recenzje? wiem ze ich los (plusow minusow a nie moich recencji rzecz jasna) wisi na wlosku, ale w sumie jak juz ktos ocenil takowa, to mozna by zobaczyc ktora, co?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 18:36   #110
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 496
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez katakumba Poka¿ wiadomo¶æ
czy jest mozliwosc dodania odnosnikow w momencie kiedy ktos oceni moja recenzje? wiem ze ich los (plusow minusow a nie moich recencji rzecz jasna) wisi na wlosku, ale w sumie jak juz ktos ocenil takowa, to mozna by zobaczyc ktora, co?
Masz na my¶li takie zestawienie w³asnych recenzji, które zosta³y ocenione przez kogo¶? Takie co¶ jest -> Oceny recenzji (a tam szczegó³owy podzia³ -> Twoje na plus/ Twoje na minus/ itd.)
__________________
¯ycie jest takie, jakie widzisz je we w³asnej g³owie.
k-n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 18:51   #111
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 093
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Bardzo siê cieszê, ¿e KWC i Wizaz siê zmieniaj±
Ostatnio mia³am wra¿enie, ¿e nie nad±¿acie za reszt± wirtualnego ¶wiata i jedyne co dodajecie to dziesi±tki pop-upów i jump-boxów reklamowych. Co jest o tyle dziwne, ¿e zagl±da tu codziennie ca³a MASA dziewczyn, potencja³ jest ogromny a portal wygl±da nadal ...cha³upniczo

Nie mówi±c ju¿ o tym, ¿e te animowane pierdo³y dramatycznie spowalniaj± ³adowanie siê strony.

Fajne by³oby pój¶cie jeszcze dalej; Na przyk³ad ¿eby na podstawie ocen w KWC mo¿na by³o szybko dopasowaæ sobie np. "zapachow± siostrê" - czyli osobê, która wysoko ocenia podobne perfumy co my. Mo¿na by³oby j± wtedy zasubskrybowaæ i na podstawie jej nowych recenzji przystêpowac do testów . To samo mog³oby siê tyczyæ np. pielêgnacji.
Trochê podobnie jak na Lastfm.
A w ogóle to polecam portal Makeupalley w celu inspiracji pod k±tem "brak przerostu formy nad tre¶ci±"

Cytat:
Napisane przez natii4 Poka¿ wiadomo¶æ
Ewentualnie mo¿na by by³o zmieniæ na "Czy jest to produkt godny polecenia?" albo "Czy poleci³aby¶ ten produkt innym recenzentkom?"
Zgadzam siê z wyboldowanym. Odbiorc± recenzji nie jest moja przyjació³ka tylko osoby zainteresowane produktem. I to dla nich opisujê produkt. A oni dla mnie.
__________________

porzeczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 20:51   #112
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez beaucoup Poka¿ wiadomo¶æ
Z³osiu, nadal not found Ale wierzê, ¿e to siê zmieni
Proszê o linka do tej strony, mo¿e czego¶ nie widzê... Ewentualnie wklej tutaj linka, który niesie na stronê 404.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez porzeczki Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo siê cieszê, ¿e KWC i Wizaz siê zmieniaj±
Ostatnio mia³am wra¿enie, ¿e nie nad±¿acie za reszt± wirtualnego ¶wiata i jedyne co dodajecie to dziesi±tki pop-upów i jump-boxów reklamowych. Co jest o tyle dziwne, ¿e zagl±da tu codziennie ca³a MASA dziewczyn, potencja³ jest ogromny a portal wygl±da nadal ...cha³upniczo
Zgadzam siê, ¿e spó¼nili¶my siê z nowym KWC o jakie¶ kilkana¶cie miesiêcy.
Nie zgadzam siê z tym, ¿e:
- jeste¶my be, bo emitujemy reklamy; bez nich nie by³oby nas.
- w porównaniu do makeupalley.com wygl±damy cha³upniczo - oni nie odnowili designe'u od ery klawiatury ³upanej ¿e ju¿ o funkcjonalno¶ci nie powiem...
Cytat:
Fajne by³oby pój¶cie jeszcze dalej; Na przyk³ad ¿eby na podstawie ocen w KWC mo¿na by³o szybko dopasowaæ sobie np. "zapachow± siostrê" - czyli osobê, która wysoko ocenia podobne perfumy co my. Mo¿na by³oby j± wtedy zasubskrybowaæ i na podstawie jej nowych recenzji przystêpowac do testów . To samo mog³oby siê tyczyæ np. pielêgnacji.
Trochê podobnie jak na Lastfm.
Zapachowa siostra? Nawet nie my¶lê o tym KWC ma jeszcze wiele mo¿liwo¶ci, ale na pewno nie "parowanie" recenzentek
Cytat:
A w ogóle to polecam portal Makeupalley w celu inspiracji pod k±tem "brak przerostu formy nad tre¶ci±"
J.w.
Dodam jedynie, ¿e KWC jest najwiêkszym polskim katalogiem recenzji kosmetyków z du¿ym zasiêgiem. Makeupalley jest najwiêkszym katalogiem anglojêzycznym. A KWC drugim po nich... Nie muszê siê na nich wzorowaæ, ¿eby dobrze funkcjonowaæ, a ju¿*na pewno nie na wygl±dzie z ubieg³ego dziesiêciolecia.
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 21:03   #113
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomo¶ci: 5 384
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

k - n oo, widzisz nie widzialam, dzieki

popatrzylam tez sobie na rankingi recenzentek... weszlam a ta dziewczyne ktora ma minus 10 i nie zauwazylam zeby jej recenzje byly jakos starsznie straszne
wiec jelsi jest tak jak pisze zlosliwiec, ze te minusy sie stosuje w walce ze swoimi wrogami to one powinny zniknac
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 21:30   #114
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 496
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez katakumba Poka¿ wiadomo¶æ
k - n oo, widzisz nie widzialam, dzieki

popatrzylam tez sobie na rankingi recenzentek... weszlam a ta dziewczyne ktora ma minus 10 i nie zauwazylam zeby jej recenzje byly jakos starsznie straszne
wiec jelsi jest tak jak pisze zlosliwiec, ze te minusy sie stosuje w walce ze swoimi wrogami to one powinny zniknac
No w³a¶nie... Minusów w ramach "zemsty" obawia³o siê wiele Wiza¿anek. Teraz zaczyna to byæ coraz bardziej widoczne.
Swoj± drog± co za dziecinada!!

Mo¿e jakim¶ rozwi±zaniem by³oby w ogóle usuniêcie opcji minusów, kiepskie recenzje by³yby po prostu zg³aszane do moderacji. A plusy by zosta³y jako forma nagrody za porz±dnie napisan± recenzjê - to by³oby mi³e wyró¿nienie (tak my¶lê).
__________________
¯ycie jest takie, jakie widzisz je we w³asnej g³owie.

Edytowane przez k-n
Czas edycji: 2010-11-07 o 21:31
k-n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 21:36   #115
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 883
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez k-n Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mia³am na my¶li klawiatury iPadów ani wszelkiej ma¶ci dotykowych telefonów. Tylko klawiaturê laptopa/kompa stacjonarnego. Tym bardziej ¿e blue_apple jako¶ nie napisa³a nic na temat tego, by pos³ugiwa³a siê inn± klawiatur± ni¿ komputerow±.
tak, mia³am na my¶li klawiaturê laptopa, po prostu bywaj± takie, obok iPadów i dot. telefonów, które takiej funkcji nie posiadaj±.

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ
Zapachowa siostra? Nawet nie my¶lê o tym KWC ma jeszcze wiele mo¿liwo¶ci, ale na pewno nie "parowanie" recenzentek
w sumie szkoda, bo ca³kiem ciekawy pomys³, taki bajer

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz rozumiem, zobaczê co da siê zrobiæ
super
przy okazji zwróci³am dzi¶ uwagê, ¿e podobna sytuacja ma miejsce na smaczny.wizaz.pl...

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez k-n Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e jakim¶ rozwi±zaniem by³oby w ogóle usuniêcie opcji minusów, kiepskie recenzje by³yby po prostu zg³aszane do moderacji. A plusy by zosta³y jako forma nagrody za porz±dnie napisan± recenzjê - to by³oby mi³e wyró¿nienie (tak my¶lê).
blue_apple jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 21:37   #116
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 12 078
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

tez tak uwazam, az nadto jest recenzji z tekstami w stylu "kompletnie nie rozumiem dlaczego tak piszecie" - teraz wystarczy minusowanie. A kysz z takimi bzdetami, moderacja jest o wiele lepsza. Trzymanie siê regulaminu przy rezencowaniu + my¶lenie czytaj±cych wystarczy aby wyci±gaæ odpowiednie wnioski po przeczytaniu recenzji:P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 22:15   #117
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 7 510
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ
Proszê o linka do tej strony, mo¿e czego¶ nie widzê... Ewentualnie wklej tutaj linka, który niesie na stronê 404.
Nie linka a linki i to prawie do wszystkich kosmetyków w KWC, bo tylko w top 100 to dzia³a poprawnie.

Pierwszy z brzegu przyk³ad
https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=221&next=1
Wystarczy klikn±æ na jakie¶ zdjêcie i wyskakuje not found

https://wizaz.pl/kosmetyki/product.p...t=26377&next=1
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 23:04   #118
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomo¶ci: 4 991
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Trochê mi siê nie podoba wygl±d nowego KWC - no ale có¿ - nowe kolory te¿ mi siê nie podoba³y, ale juz siê przyzwyczai³am

Uwa¿am ¿e plusowanie lub minusowanie komentarzy jest bez sensu. Co¶ jak wykop

a takie pytanie - jak teraz usun±æ produkt z torebki? Bo nie widzê takiej opcji?

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;23113069]Nie linka a linki i to prawie do wszystkich kosmetyków w KWC, bo tylko w top 100 to dzia³a poprawnie.

Pierwszy z brzegu przyk³ad
https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=221&next=1
Wystarczy klikn±æ na jakie¶ zdjêcie i wyskakuje not found

https://wizaz.pl/kosmetyki/product.p...t=26377&next=1
[/QUOTE]

mi te¿ tak wyskakuje kiedy chcê otworzyæ w nowym oknie. Kiedy klikam, ¿e tak powiem ca³y czas w tym samym okienku to dzia³a.

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2010-11-07 o 23:06
Lemirka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 06:30   #119
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;23113069]Nie linka a linki i to prawie do wszystkich kosmetyków w KWC, bo tylko w top 100 to dzia³a poprawnie.

Pierwszy z brzegu przyk³ad
https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=221&next=1
Wystarczy klikn±æ na jakie¶ zdjêcie i wyskakuje not found

https://wizaz.pl/kosmetyki/product.p...t=26377&next=1
[/QUOTE]
kategoria.php poprawi³em. Gdzie jeszcze? "Wszêdzie" to nie jest link.

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemirka Poka¿ wiadomo¶æ
a takie pytanie - jak teraz usun±æ produkt z torebki? Bo nie widzê takiej opcji?
Popatrz jeszcze raz...
Cytat:
mi te¿ tak wyskakuje kiedy chcê otworzyæ w nowym oknie. Kiedy klikam, ¿e tak powiem ca³y czas w tym samym okienku to dzia³a.
A to jest po prostu niemo¿liwe
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 07:07   #120
scarface
Raczkowanie
 
Avatar scarface
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 447
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

a jesli ktos jest recenzentem i ocenia kosmetyk z kategorii "tylko dla mezczyzn", to tez ma polecac go przyjaciolce, czy przezornie wpisac nie (nie mowiac o tym, ze sam na koniec zmienia nagle rodzaj gramatyczny)?
__________________
scarface jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Techniczne forum


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.