Wa¿ne og³oszenie Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar ca³e forum. Tutaj mo¿na zg³aszaæ uwagi techniczne, problemy dotycz±ce ca³ego forum, problemy z has³em i dostêpem i inne…

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-08, 07:29   #121
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

skoro rozpatrywane jest wy³±czenie oceniania recenzji to moja sugestia do redakcji - wy³±czcie dawanie minusów
niech zostan± plusy, to bêdzie szczególne wyró¿nienie dobrych recenzji

i jeszcze jedno mi przeszkadza - oceniaæ mo¿na wszystkie recenzje, tak¿e bardzo stare, sprzed wprowadzenia kodeksu pudernicy
jest to ca³e mnóstwo ma³o przydatnych recenzji, których nie mo¿na usun±æ, bo nie by³o kodeksu - przykre by³oby dostawaæ minusy za takie stare receznje, które mo¿e nie s± warto¶ciowe, ale zgodne z ówczesnym "prawem", a z tera¼niejszym ju¿ nie
jednak nie mo¿na na nie patrzeæ pod k±tem tego jak KWC wygl±da teraz i do czego aspiruje
osobi¶cie podjê³am decyzjê niezwracania na nie uwagi, choæby by³y naprawdê nieprzydatne
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 07:32   #122
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 19 690
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka¿ wiadomo¶æ
skoro rozpatrywane jest wy³±czenie oceniania recenzji to moja sugestia do redakcji - wy³±czcie dawanie minusów
niech zostan± plusy, to bêdzie szczególne wyró¿nienie dobrych recenzji

W³a¶nie mia³am napisaæ to samo. Mo¿e doceniajmy warto¶ciowe recenzje, a te trochê mniej zostawy w spokoju? Przecie¿ koszmarne recenzje i tak zazwyczaj id± do usuniêcia.
Wiadomo, ¿e na forum i KWC s± sympatie i antypatie- kto¶ mo¿e zminusiwac recenzje danej osoby tylko dlatego, ¿e jej nie lubi.
__________________
Irytuj± mnie ludzie, którym wydaje siê, ¿e na wszystkim siê znaj±.

WYMIANA KSI¡¯KOWA


zoila jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 07:54   #123
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomo¶ci: 4 991
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ
k

Popatrz jeszcze raz...

A to jest po prostu niemo¿liwe
ad 1) ok, znalaz³am

ad 2) Jest mo¿liwe bo tak mi siê dzia³o. Mo¿e wizaz nie jest kompatybilny z firefoxem.

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2010-11-08 o 07:55
Lemirka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 08:27   #124
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 1 513
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zoila Poka¿ wiadomo¶æ
Wiadomo, ¿e na forum i KWC s± sympatie i antypatie- kto¶ mo¿e zminusiwac recenzje danej osoby tylko dlatego, ¿e jej nie lubi.
Niestety taka sytuacja mia³a ju¿ miejsce. Zagl±dam wczoraj na "Flop recenzentki" a w ¶cis³ej czo³ówce moderatorka KWC... Kto¶ siê nawet nie wysili³, bo zacz±³ minusowaæ jej recenzje po kolei, tak jak lec± na li¶cie ocenionych, czyli alfabetycznie... Zwyk³a z³o¶liwo¶æ i dziecinada. Splusowa³am te minusy, wysz³o na zero, mimo wszystko podnios³o mi to ci¶nienie Opcja przyznawania + i - jest anonimowa, wiêc takich akcji mo¿e byæ w przysz³o¶ci wiêcej. Te¿ przychylam siê do propozycji pozostawienia jedynie plusów, jako specjalnego wyró¿nienia

I jeszcze ciekawostka: u¿ytkowniczka ma zero recenzji https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=768511 a na li¶cie 2 minusy https://wizaz.pl/kosmetyki/oceny_recenzji.php?k=lmin us
Domy¶lam siê, ¿e recenzja zosta³a w miêdzyczasie usuniêta, ale minusy na li¶cie zosta³y, no bez sensu...
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 08:49   #125
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Przyjmijcie moje wyrazy uznania Cieszê siê, ¿e KWC siê rozwija.

Zawsze marzy³am o wersjach roboczych recenzji...
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 09:12   #126
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez annaboo Poka¿ wiadomo¶æ
Edycja przegródki wci±¿ nie dzia³a.
A tak¿e nie otwieraj± siê kolejne strony w przegródkach.
Edycja dzia³a na pewno. Kwestiê kolejnych stron w przegródce muszê jeszcze sprawdziæ.
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 09:13   #127
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 7 510
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ
kategoria.php poprawi³em. Gdzie jeszcze? "Wszêdzie" to nie jest link.
My¶lê, ¿e to jest jasne i logiczne jak piszê, ¿e wszêdzie poza top 100 nie dzia³a...


Nie dzia³a jeszcze tylko jak wejdzie siê w czyje¶ recenzje, swoje równie¿.

Przyk³adowo wiza¿anka z top:
https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=662407

Klik na obrazek -> not found
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 09:19   #128
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez lady opium Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety taka sytuacja mia³a ju¿ miejsce. Zagl±dam wczoraj na "Flop recenzentki" a w ¶cis³ej czo³ówce moderatorka KWC... Kto¶ siê nawet nie wysili³, bo zacz±³ minusowaæ jej recenzje po kolei, tak jak lec± na li¶cie ocenionych, czyli alfabetycznie... Zwyk³a z³o¶liwo¶æ i dziecinada. Splusowa³am te minusy, wysz³o na zero, mimo wszystko podnios³o mi to ci¶nienie Opcja przyznawania + i - jest anonimowa, wiêc takich akcji mo¿e byæ w przysz³o¶ci wiêcej. Te¿ przychylam siê do propozycji pozostawienia jedynie plusów, jako specjalnego wyró¿nienia
Opcja nie jest anonimowa dla admina Wiemy kto dok³adnie to zrobi³
Cytat:
I jeszcze ciekawostka: u¿ytkowniczka ma zero recenzji https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=768511 a na li¶cie 2 minusy https://wizaz.pl/kosmetyki/oceny_recenzji.php?k=lminus
Domy¶lam siê, ¿e recenzja zosta³a w miêdzyczasie usuniêta, ale minusy na li¶cie zosta³y, no bez sensu...
Dobrze siê domy¶lasz, jednak dla mnie bez sensu jest usuwanie takiego minusa. Ale mo¿e siê mylê.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;23116277]My¶lê, ¿e to jest jasne i logiczne jak piszê, ¿e wszêdzie poza top 100 nie dzia³a...


Nie dzia³a jeszcze tylko jak wejdzie siê w czyje¶ recenzje, swoje równie¿.

Przyk³adowo wiza¿anka z top:
https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=662407

Klik na obrazek -> not found
[/QUOTE]Jasne i logiczne jest podanie linków, o co proszê od samego pocz±tku. Wszêdzie jest pojêciem ogólnym i nie jest prawdziwe. Poprawi³em.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka¿ wiadomo¶æ
skoro rozpatrywane jest wy³±czenie oceniania recenzji to moja sugestia do redakcji - wy³±czcie dawanie minusów
niech zostan± plusy, to bêdzie szczególne wyró¿nienie dobrych recenzji
bardzo dobry pomys³
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 12:08   #129
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 641
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka¿ wiadomo¶æ
skoro rozpatrywane jest wy³±czenie oceniania recenzji to moja sugestia do redakcji - wy³±czcie dawanie minusów
niech zostan± plusy, to bêdzie szczególne wyró¿nienie dobrych recenzji
Popieram ten pomys³. Mam jeszcze tylko jedn± ma³± uwagê ¿eby plusy mog³y byæ przyznawane tylko przez inne u¿ytkowniczki. Ostatnio poprawia³am jak±¶ swoj± recenzjê (b³±d ortograficzny) i niechc±cy przyzna³am sobie sama plusa Widzê, ¿e moderator ju¿ go usun±³, ale je¶li niektórzy bêd± robiæ to nagminnie, to bêdziecie mieli sporo pracy przy wy³apywaniu takich oszustów.
Black Rainbow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 19:02   #130
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Poka¿ wiadomo¶æ
Popieram ten pomys³. Mam jeszcze tylko jedn± ma³± uwagê ¿eby plusy mog³y byæ przyznawane tylko przez inne u¿ytkowniczki. Ostatnio poprawia³am jak±¶ swoj± recenzjê (b³±d ortograficzny) i niechc±cy przyzna³am sobie sama plusa Widzê, ¿e moderator ju¿ go usun±³, ale je¶li niektórzy bêd± robiæ to nagminnie, to bêdziecie mieli sporo pracy przy wy³apywaniu takich oszustów.
Dzisiaj poprawia³em ten kawa³ek oprogramowania, ju¿ nie pozwala na takie wygibaski

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Poka¿ wiadomo¶æ
Popieram ten pomys³. Mam jeszcze tylko jedn± ma³± uwagê ¿eby plusy mog³y byæ przyznawane tylko przez inne u¿ytkowniczki. Ostatnio poprawia³am jak±¶ swoj± recenzjê (b³±d ortograficzny) i niechc±cy przyzna³am sobie sama plusa Widzê, ¿e moderator ju¿ go usun±³, ale je¶li niektórzy bêd± robiæ to nagminnie, to bêdziecie mieli sporo pracy przy wy³apywaniu takich oszustów.
Postanowione

Z ocen recenzji usuwamy minusy, zostaj± tylko plusy. Wszystkie minuski w profilach te¿ bêd± usuniête. Postaram siê jutro to zrobiæ.
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 19:14   #131
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 12 078
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

no i super.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 22:20   #132
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 064
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Witam serdecznie!
Na wstêpie wielkie brawa za lifting KWC
I du¿o cierpliwo¶ci w "kosmetycznych poprawkach"

Mam tylko jedno pytanie - jak zaznaczyæ, ¿e dany kosmetyk jest moim hitem? Wciska³am tu i tam, przegl±da³am, przeczyta³am ten w±tek i najnormalniej w ¶wiecie nie wiem

Popieram równie¿ usuniêcie minusów i pozostawienie plusów dla "najlepszych" recenzji - gratulujê redakcji podjêcia szybkiej decyzji

I popieram te¿ gdzie¶ wcze¶niej wspominan± zmianê z polecenia przyjació³ce na np recenzentce lub po prostu wiza¿ance

Wizualnie torebka wygl±da ¶wietnie, du¿o bardziej przejrzysta
Je¶li chodzi o sam± recenzjê kosmetyku to ja bym usunê³a pomarañczowe t³o w recenzji (ono tam jest bo?) - co najwy¿ej tak jak dziewczyny pisa³y - mo¿na zrobiæ jakie¶ t³o w recenzji któr± siê osobi¶cie napisa³o

Reszta my¶lê, ¿e jest kwesti± przyzwyczajenia, a ¿e fotki ma³e? Lepszy rydz ni¿ nic - mi tam pasuj±
Pozdrawiam!
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 07:36   #133
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

mo¿e jak usuniecie mo¿liwo¶æ dawania minusów to ten b³±d zniknie
https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=26665
u¿ytkowniczka b±belek_82 jest w top recenzentkach i ma tam 8 plusów a na swoim koncie ma 1 minus
nie mogê dodaæ zrzutów bo maj± ca³y czas za du¿y rozmiar
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 08:00   #134
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez Parvati Poka¿ wiadomo¶æ
Mam tylko jedno pytanie - jak zaznaczyæ, ¿e dany kosmetyk jest moim hitem? Wciska³am tu i tam, przegl±da³am, przeczyta³am ten w±tek i najnormalniej w ¶wiecie nie wiem
W trakcie wystawiania recenzji...
Cytat:
Popieram równie¿ usuniêcie minusów i pozostawienie plusów dla "najlepszych" recenzji - gratulujê redakcji podjêcia szybkiej decyzji
Dzisiaj siê tym zajmê
Cytat:
I popieram te¿ gdzie¶ wcze¶niej wspominan± zmianê z polecenia przyjació³ce na np recenzentce lub po prostu wiza¿ance
To ju¿ zosta³o zrobione, chyba, ¿e co¶ przeoczy³em.
Cytat:

Wizualnie torebka wygl±da ¶wietnie, du¿o bardziej przejrzysta
Je¶li chodzi o sam± recenzjê kosmetyku to ja bym usunê³a pomarañczowe t³o w recenzji (ono tam jest bo?) - co najwy¿ej tak jak dziewczyny pisa³y - mo¿na zrobiæ jakie¶ t³o w recenzji któr± siê osobi¶cie napisa³o
Pomarañczowym t³em oznaczana jest recenzja, do której linkujesz. W starym KWC link taki prowadzi³ do pojedynczej recenzji i by³ myl±cy (sugerowa³, ¿e kosmetyk ma tylko jedn± recenzjê) - w nowym pokazujemy listê recenzji z t± linkowan± wyci±gniêt± do góry i pomalowan± na gustowny pomarañczyk.

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e jak usuniecie mo¿liwo¶æ dawania minusów to ten b³±d zniknie
https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=26665
u¿ytkowniczka b±belek_82 jest w top recenzentkach i ma tam 8 plusów a na swoim koncie ma 1 minus
nie mogê dodaæ zrzutów bo maj± ca³y czas za du¿y rozmiar
Jak ju¿ pisa³em, dzisiaj nad tym usi±dê
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 08:01   #135
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 641
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Ja bym bardzo prosi³a o zajrzenie na konto u¿ytkowniczki Aguu, dziewczyna mia³a 6 plusów, pisze dobre i wywa¿one recenzje i od jakiego¶ czasu widzê, ¿e ma na koncie 24 minusy (!) sprawdza³am jej listê recenzji i widaæ, ¿e te minusy by³y dawane z³o¶liwie. Osoba ta wesz³a po prostu na jej profil i dawa³a minusy "jak leci", tak jak u³o¿one s± kosmetyki (czyli alfabetycznie). Proszê o sprawdzenie co to za u¿ytkowniczka i ukaranie jej.
Black Rainbow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 09:24   #136
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym bardzo prosi³a o zajrzenie na konto u¿ytkowniczki Aguu, dziewczyna mia³a 6 plusów, pisze dobre i wywa¿one recenzje i od jakiego¶ czasu widzê, ¿e ma na koncie 24 minusy (!) sprawdza³am jej listê recenzji i widaæ, ¿e te minusy by³y dawane z³o¶liwie. Osoba ta wesz³a po prostu na jej profil i dawa³a minusy "jak leci", tak jak u³o¿one s± kosmetyki (czyli alfabetycznie). Proszê o sprawdzenie co to za u¿ytkowniczka i ukaranie jej.
Minusy dzisiaj znikn±, wraz z pe³n± potu i z³o¶liwo¶ci prac± pewnej wiza¿anki

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Ostatni zwis to by³o czyszczenie bazy z minusów - sprawdzam teraz czy wszystko chodzi prawid³owo

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Poka¿ wiadomo¶æ
Zawsze marzy³am o wersjach roboczych recenzji...
Recenzje mo¿na edytowaæ, jak tylko zmienisz zdanie St±d te¿ nie podj±³em pa³eczki i nie przygotowa³em niczego z okazji wersji roboczych...

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Minusy zniknê³y

Od tej chwili recenzjê mo¿na tylko pochwaliæ. Na pewno ma to wiêkszy sens tym bardziej, ¿e recenzjê mo¿na szybko zg³osiæ do moderatora - je¶li wiêc zas³uguje na minusa, to mo¿e powinna siê jej przyjrzeæ adminka KWC?

Jeszcze raz pochwalê autorkê za bardzo dobry pomys³ Taki ju¿ jestem

zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 09:28   #137
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 7 041
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Bardzo podoba mi siê nowe KWC, muszê tylko oswoiæ wszystkie funkcjê

Czy w wyszukiwarce w KWC mog³aby zostaæ dodana opcja 'szukaj w recenzentkach'? By³a w starej wersji i my¶lê, ¿e teraz by siê bardzo przyda³a, wiele z Nas ma swoje ulubione testerki.
__________________
Marzenia same siê nie spe³niaj±, marzenia siê spe³nia.
aante_e jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 09:30   #138
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez aante_e Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo podoba mi siê nowe KWC, muszê tylko oswoiæ wszystkie funkcjê

Czy w wyszukiwarce w KWC mog³aby zostaæ dodana opcja 'szukaj w recenzentkach'? By³a w starej wersji i my¶lê, ¿e teraz by siê bardzo przyda³a, wiele z Nas ma swoje ulubione testerki.
Tak, bêdzie taka opcja - dzisiaj do niej siadam
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 09:31   #139
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Z³o¶liwcze - ale recenzje mo¿na umieszczaæ dopiero po spe³nieniu pewnych wymagañ czas/ilo¶æ, a nieraz w trakcie u¿ytkowania nasuwaj± siê spostrze¿enia, np. ¿e w pierwszym tygodniu produkt dzia³a³ bez zastrze¿eñ, a po kilku zacz±³ ¶mierdzieæ, wysuszaæ itp. albo ¿e kolor wyblak³, puder skamienia³ i inne takie.

Wiêkszo¶æ usuwanych recenzji to te, które s± pisane "na gor±co", najczê¶ciej nieobiektywnie, na szybkiego, aby nie zapomnieæ, o czym mia³o siê napisaæ.
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 09:57   #140
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 883
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ
Pomarañczowym t³em oznaczana jest recenzja, do której linkujesz. W starym KWC link taki prowadzi³ do pojedynczej recenzji i by³ myl±cy (sugerowa³, ¿e kosmetyk ma tylko jedn± recenzjê) - w nowym pokazujemy listê recenzji z t± linkowan± wyci±gniêt± do góry i pomalowan± na gustowny pomarañczyk.
i jest to ¶wietny pomys³, bardzo przypad³ mi do gustu

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ

Minusy zniknê³y

Od tej chwili recenzjê mo¿na tylko pochwaliæ. Na pewno ma to wiêkszy sens tym bardziej, ¿e recenzjê mo¿na szybko zg³osiæ do moderatora - je¶li wiêc zas³uguje na minusa, to mo¿e powinna siê jej przyjrzeæ adminka KWC?

Jeszcze raz pochwalê autorkê za bardzo dobry pomys³ Taki ju¿ jestem
blue_apple jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 10:36   #141
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 12 078
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

wersje robocze by byly fajne, masz gotowe pierwsze wrazenia a potem dopisujesz reszte
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 10:44   #142
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 684
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

ojej a mi sie nie podoba wchodze na kwc a tu taka niespodzianka i nie moge sie odnalezc (( moze jestem oporna na innowacje... Wczesniej bylo wszystko czarno na bialym a teraz stylistyka strony przypomina mi bardziej forum dla ksiegowych ale wiadomo.. zawsze trafi sie ktos kto marudzi.. tym razem jestem to ja zeby tradycji stalo sie za dosc hehehe
Tyris jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 10:56   #143
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez Tyris Poka¿ wiadomo¶æ
a teraz stylistyka strony przypomina mi bardziej forum dla ksiegowych
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 11:06   #144
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 684
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Nawiazujac do mojej wypowiedzi zeby to nie byly puste zdania to moze uzasadnie co mi nie lezy. Nie podoba mi sie to, ze kwc teraz jest malo czytelne. Nie wiem czy to dobry pomysl zeby liniowo zapisywac produkt bez wyraznego odznaczenia jednego od drugiego..tzn zdjecie -> nazwa produktu -> login osoby -> tytul recenzji (ktory jest kompletnie niewidoczny i gdy przegladamy na stronie z nowymi recenzjami 5 produktow pod soba to nie wiem ktory opis jest do czego i musze wodzic wzrokiem i palcem odmierzajac linijka czy to jeszcze podpis pod kremem czy juz pod perfumami) -> i dopiero ocena gwiazdkowa ktora tak samo jak tytul jest za daleko od produktu i nie jest oddzielona jakas linia czy czyms.
Kiedy sie zsuwa strone w dol, i "lata" po recenzjach to naprawde ciezko wychwycic co ktos mial na mysli na temat konkretnego produktu. Widze po lewej obrazek... i musze ze skupieniem przejechac wzrokiem do oceny. Wczesniej bylo to wszystko czytelniejsze i na miejscu. Nie podoba mi sie tez ze juz nie ma "ostatniej 100" a po prawej stronie spisu nowosci. Nie am tez odnosnika "ostatnie recenzje" ktory walsciwie interesowal mnie najbardizej, bo przegladajac je przypominalam sobie o produktach ktorych uzywalam i moglam je ocenic. Teraz trzeba wykonac przynjamniej 2 czynnosci zeby dostac sie do dzialu ostatnich recenzji.

aaa.. i jeszze brakuje mi 1 funkcji! Wyszukiwania kosmetyku u producenta po dacie dodania produktu i opcji szeregowania kosmetyku po kategorii i nie wiem czy wiecie ale nie dziala spis alfabetyczny u producentow Wpisuje "yves rocher" i wybieram literke d i wyskakuje mi "brak produktow w kategorii" i tak pod kazda literka

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2010-11-09 o 11:23
Tyris jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 11:35   #145
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez Tyris Poka¿ wiadomo¶æ
aaa.. i jeszze brakuje mi 1 funkcji! Wyszukiwania kosmetyku u producenta po dacie dodania produktu i opcji szeregowania kosmetyku po kategorii i nie wiem czy wiecie ale nie dziala spis alfabetyczny u producentow Wpisuje "yves rocher" i wybieram literke d i wyskakuje mi "brak produktow w kategorii" i tak pod kazda literka
1. Sortowanie po dacie mogê dodaæ, ale z analiz poprzedniego KWC korzysta³o z tej funkcji grubo mniej ni¿ 1% osób.
2. Filtrowanie "Yves Rocher..." filtrem zaczynaj±cym siê od litery "D" nie mo¿e zwróciæ wyników. Gdyby zwraca³o, by³by to b³±d programu. Sugerujê u¶ci¶liæ wyszukiwanie i dodaæ do s³owa "Yves" to s³owo na "D"
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 11:57   #146
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 496
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ

Jeszcze raz pochwalê autorkê za bardzo dobry pomys³ Taki ju¿ jestem


Wiesz, Z³osiu, full pakiet do SPA na Malediwach i jeste¶my kwita

(vide: post 114)
__________________
¯ycie jest takie, jakie widzisz je we w³asnej g³owie.
k-n jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 11:57   #147
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 684
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ
1. Sortowanie po dacie mogê dodaæ, ale z analiz poprzedniego KWC korzysta³o z tej funkcji grubo mniej ni¿ 1% osób.
2. Filtrowanie "Yves Rocher..." filtrem zaczynaj±cym siê od litery "D" nie mo¿e zwróciæ wyników. Gdyby zwraca³o, by³by to b³±d programu. Sugerujê u¶ci¶liæ wyszukiwanie i dodaæ do s³owa "Yves" to s³owo na "D"
i znowu jestem 1% dla mnie szukanie po dacie bylo bardzo przydatne, bo np kosmetyki z yves rocher wystepuja w nowych i starszych wersjach i nazywaja sie tka samo a po dacie szybko odnajdowalam szukany produkt.

To ja jestem taka nie kumata czy jak? wpisuje yves ble ble.. wyskakuje mi lista produktow... i na gorze podzialka alfabetyczna. Bedac caly czas w kategorii (w wyszukiwarce spisalo sie automatycznie wyszukaj w +yves+rocher) klikajac na dowolna literke wyskakuje brak. Hmm to jak w takim razie szukac alfabetycznie kosmetykow danego producenta? Bo gdy wchodze bezposrednio w produkty producenta to tam juz zadnego wyszukiwania nie ma.. tylko ocena i kosmetyki ustawione w chaotycznej kolejnosci.

1 zdjecie.. profil producenta - jak moge tu wyszukac kosmetyk? skoro nie ma podzialu na kategorie czy date dodania, badz alfabetycznosc? wszystkie produkty sa spisane ciurkiem,chaotycznie na 15 stronach. Bez wyszukiwarki czy kategorii musiala bym wszystkie przejrzec pokolei zeby cos znalezc a nie zawsze pamietam pelna nazwe.

2zdjecie - wpisalam w wyszukiwarce "yves rocher" - wyswietlila sie lista wszystkich produktow. Znowu nie ma ategorii.. musze buszowac po 663 produktach na 15 stronach!

3zdjecie - w wynikach wyszukiwania jest na gorze podzialka alfabetyczna.. wiec chyba czemus sluzy..otoz nie.. bo wybierajac w wynikach wyszukiwania kategorie "a" wyswietla sie brak produktow...


o to mi chodzilo.... nie da sie nie znajac pelnej nazwy wyszukac w prosty sposob produktu!


a tfu..widze ze kategorie sa(co prawda jedynie w wyszukiwarce a nie ma na stronie producenta)..zwracam honor ale nadal jest ciezko z alfabetycznym wyszukaniem

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2010-11-09 o 12:01
Tyris jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 12:21   #148
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Poka¿ wiadomo¶æ
Minusy dzisiaj znikn±, wraz z pe³n± potu i z³o¶liwo¶ci prac± pewnej wiza¿anki [COLOR="Silver"]
powinny do niej wróciæ bumerangiem wraz z jakim¶ banem, przynajmniej czasowym

Cytat:
Napisane przez Malla Poka¿ wiadomo¶æ
Z³o¶liwcze - ale recenzje mo¿na umieszczaæ dopiero po spe³nieniu pewnych wymagañ czas/ilo¶æ, a nieraz w trakcie u¿ytkowania nasuwaj± siê spostrze¿enia, np. ¿e w pierwszym tygodniu produkt dzia³a³ bez zastrze¿eñ, a po kilku zacz±³ ¶mierdzieæ, wysuszaæ itp. albo ¿e kolor wyblak³, puder skamienia³ i inne takie.
polecam pisanie receznzji w notatniku, na bie¿±co a dodawanie dopiero jak jete¶my pewne oceny i czas uzywania jest wystarczaj±cy
nie trzeba dodatkowej opcji na wiza¿u, wystarczy zwyk³y dokument tekstowy na w³asnym komputerze
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 12:44   #149
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 2 761
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

nie mogê dodaæ plusa za recenzjê - nic sie nie dzieje, a pod receznj± jest adnotacja, ¿e produkt nie ma receznji
emma-e4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-09, 12:47   #150
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomo¶ci: 12 462
Dot.: Nowy program KWC - informacje o zmianach, zg³oszenia bugów

A teraz widzisz?

(produkt ma tylko jedn± recenzjê, st±d taki wygl±d)
zlosliwiec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Techniczne forum


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.