Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 09:03   #2431
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
....ja wiem kochana, ja pisze po polskiemu, bo ja słabo języczna.....


Tajga- czarna suknia ooooo to naprawde oryginalnie
Madzius Ty to musisz byc taki radosny promyk słonka z rana, wiesz?
Jak tylko Cie tu widze, to od razu mam przed oczyma Twoje zdjęcia - jedno takie na huśtawce pamiętam, z cudnym promiennym uśmiechem
Tajga, jak moja koleżanka (przyszła świadkowa) usłyszała, ze ja może w purpurze zamierzam kiedyś w kościele wystąpić, to aż ją zatkało
Ale ona sama ślubowała daaaaawno i wtedy poza biała beza i welonem nie było innych opcji
a jak Twoja twarz dzisiaj? Zawzięłaś sie i 3 x dziennie smarujesz?
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.

Edytowane przez denna
Czas edycji: 2009-01-15 o 09:19
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 09:25   #2432
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Denna - ja wychodzę z założenia, że w tym dniu najbardziej podobać się musisz sobie i swojemu Wybrankowi. Bo to Wy przez nastepne lata będziecie wracać myslami do tego dnia i jeśli będziesz się czuła mało swobodnie, lub skrępowana przez źle dobrana kreację, będziesz to napewno pamiętać a chyba nie o takie wspomnienia chodzi z dnia ślubu
Kochana ubierz się tak, żebyś się czula tego dnia jak pępek świata!! Najważniejsza, najpiękniejsza, pociągająca, czarująca:ehe m: A wtedy napewno ceremonia i przyjęcie będzie WSPANIAŁYM WSPOMNIENIEM i powodem radości
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 09:33   #2433
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

witam lasencje ja tradycyjnie wodę zcytrynką a później herbatka czerwona.Wydaje mi sie że Castrolek już na ferie pojechała.Denuś zaczęły się już u was ferie?Ja do cywilnego poszłam w różowej sukience jak cukiereczek ale kiedy to było....Zamówiłam sobie bielendę maskę na twarz ,na ciało i całą puchę 500ml.kremu na celulit
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 09:49   #2434
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

dziewczyny ja z moim TZ jestem juz 17 lat i dopiero teraz wzielismy ślub
zrobilisy przyjecie slubne z chrztem młodszego

madziusia ja tak wstaje rano a w weekendy o 9
jezeli bedziesz w ciazy staraj sie byc spokojna i usmiechnieta - dzieci bedziesz miała jak malowane - moje spia do 9.00
całe noce przesypiaja. sa grzeczne i ułozone ale tez pokazuja rozki
nie sa mamejowate.
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-01-15 o 09:51
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 10:15   #2435
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
witam lasencje ja tradycyjnie wodę zcytrynką a później herbatka czerwona.Wydaje mi sie że Castrolek już na ferie pojechała.Denuś zaczęły się już u was ferie?Ja do cywilnego poszłam w różowej sukience jak cukiereczek ale kiedy to było....Zamówiłam sobie bielendę maskę na twarz ,na ciało i całą puchę 500ml.kremu na celulit
Z tego kremu będziesz mega zadowolona mnie ta pucha starcza na 2 mies.
Ja dzis mam urwanie głowy i doczytałam szybciutko zeby brakow nie miec i spadam dalej do roboty...
A wam wszystkiego miłego zycze na razie
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 10:23   #2436
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Madzius Ty to musisz byc taki radosny promyk słonka z rana, wiesz?
Jak tylko Cie tu widze, to od razu mam przed oczyma Twoje zdjęcia - jedno takie na huśtawce pamiętam, z cudnym promiennym uśmiechem
Tajga, jak moja koleżanka (przyszła świadkowa) usłyszała, ze ja może w purpurze zamierzam kiedyś w kościele wystąpić, to aż ją zatkało
Ale ona sama ślubowała daaaaawno i wtedy poza biała beza i welonem nie było innych opcji
a jak Twoja twarz dzisiaj? Zawzięłaś sie i 3 x dziennie smarujesz?

Bo ja to taki "prosty człowiek", nie wiele mi do szceścia trzeba,
Jak wchodze rano na to forum, to wierz mi ze zawsze z uśmiechem na twarzy.


Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
dziewczyny ja z moim TZ jestem juz 17 lat i dopiero teraz wzielismy ślub
zrobilisy przyjecie slubne z chrztem młodszego

madziusia ja tak wstaje rano a w weekendy o 9
jezeli bedziesz w ciazy staraj sie byc spokojna i usmiechnieta - dzieci bedziesz miała jak malowane - moje spia do 9.00
całe noce przesypiaja. sa grzeczne i ułozone ale tez pokazuja rozki
nie sa mamejowate.

Wiesz że nawet o tym już myśle czasami, jak mama jest szczęśliwa to i dzieci i mąż i wszyscy dookoła są fajni.
Nie zrzedzę, nie nażekam, nie zamartwiam sie na przyszłość, nie chce być i nie bede strarą zrżęźliwą babą- bo dużo tu takich wokół mnie brrrrrr, i tak sobie myśle teraz że takim to dopiero naprawde źle w życiu.
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 10:23   #2437
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
witam lasencje ja tradycyjnie wodę zcytrynką a później herbatka czerwona.Wydaje mi sie że Castrolek już na ferie pojechała.Denuś zaczęły się już u was ferie?Ja do cywilnego poszłam w różowej sukience jak cukiereczek ale kiedy to było....Zamówiłam sobie bielendę maskę na twarz ,na ciało i całą puchę 500ml.kremu na celulit
Anuś, w naszym woj. ferie dopiero od 1 lutego...
a Castrolcia cos długo juz sie nie odzywa..... Mam nadzieje, ze to nie oznacza niczego złego. I że z Synkiem juz ok.
Magdus ufffffffff, ufffffff, ufffff, pracusiu Ty
Aaaaa, Winii - zapomniałam napisać - oglądałam zdjęcia Twoje na profilu - to nad morzem na tle skał, ze spiętymi włosami - BOMBA!!!!
A młodszy Synek - wykapana Mamusia - te same oczy i uśmiech
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 10:31   #2438
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Anuś, w naszym woj. ferie dopiero od 1 lutego...
a Castrolcia cos długo juz sie nie odzywa..... Mam nadzieje, ze to nie oznacza niczego złego. I że z Synkiem juz ok.
Magdus ufffffffff, ufffffff, ufffff, pracusiu Ty
Aaaaa, Winii - zapomniałam napisać - oglądałam zdjęcia Twoje na profilu - to nad morzem na tle skał, ze spiętymi włosami - BOMBA!!!!
A młodszy Synek - wykapana Mamusia - te same oczy i uśmiech

DZIEKUJE za miłe słowa
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 10:45   #2439
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziewczynki jeszcze nic nie czytałam ale chciałam się przywitać Wróciłam z Sharley... ruska baba jak nic
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 11:10   #2440
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Dziewczynki jeszcze nic nie czytałam ale chciałam się przywitać Wróciłam z Sharley... ruska baba jak nic
och Anturek, tak mi rób

b o l a Ł o???????????????????????
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2009-01-15 o 11:11 Powód: strach w oczy zagląda
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 11:19   #2441
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
och Anturek, tak mi rób

b o l a Ł o???????????????????????
IIIIIIIIIIIII tam, nie bolało, nie bolało
Ona tylko tak.....
Noooooooovi, a co z Twoim naczynkiem?
Pojszło precz?
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.

Edytowane przez denna
Czas edycji: 2009-01-15 o 11:45
denna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 11:50   #2442
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Uffffffff uffffffff ( jak nasza MagdaM prawda?) doczytałam, kawę nalałam, nażarłam się (cholera jasna) i już się ustosunkowuję
Przede wszystkim Dennuś nie możesz pisac o cos skoro urlopujesz się w innym celu, tak więc Stołowym pomachaj oode mnie, wybycz się każdego ranka ale najlepiej nastawiając sobie budzik gdzieś na 7:00, żeby poczuć "O! teraz leżę bo mam wolne!!!".
Winylkowe dzieciaczki są cudowne zwłaszcza dlatego, że dają jej pospać Ja podobieństwa na razie nie widzę aż tak bardzo bo Winylek to przede wszystkim włosy i nogi
Storczyki nawet mnie zachwycają ale akurat ja wolę kolorowe, to są kwiaty jak egzotyczne motyle, chyba nie lubią woldy bo u mnie z pół roku jeden kwitł a ja o podlewaniu nie pamiętam.


Po edycji:
piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip Wszystko trwało półtorej godziny. Poprawka dotyczyła brwi i konturu ust, piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiip. Wyglądam jak tutka prosta, wszystko jest przerysowane i opuchnięte, a oczy rozmazane od piiiiiiiip. Mam się natłuszczać i mało myć Za 10 dni kontrola i ewentualna korekta. Uffff ufffffff

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2009-01-15 o 12:22
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 11:57   #2443
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Uffffffff uffffffff ( jak nasza MagdaM prawda?) doczytałam, kawę nalałam, nażarłam się (cholera jasna) i już się ustosunkowuję
Przede wszystkim Dennuś nie możesz pisac o cos skoro urlopujesz się w innym celu, tak więc Stołowym pomachaj oode mnie, wybycz się każdego ranka ale najlepiej nastawiając sobie budzik gdzieś na 7:00, żeby poczuć "O! teraz leżę bo mam wolne!!!".
Winylkowe dzieciaczki są cudowne zwłaszcza dlatego, że dają jej pospać Ja podobieństwa na razie nie widzę aż tak bardzo bo Winylek to przede wszystkim włosy i nogi
Storczyki nawet mnie zachwycają ale akurat ja wolę kolorowe, to są kwiaty jak egzotyczne motyle, chyba nie lubią woldy bo u mnie z pół roku jeden kwitł a ja o podlewaniu nie pamiętam.

Piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiip, piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiip piiiiiiiiiiiip NIC NIE BOLAŁO, Nic nie bolało.
No! Uffff ufffffff
Iv - nie czytaj teraz!!! Wracaj za 10 min, jak tylko ostatni akapit SIE WYTNIE.
Zaraz bede nakłaniac Anturka coby edytował poprawki!
A tak na poważnie, ja tez bym chciała takie kreski fajne....
Ale skoro to taka rzeźnia, to ja sie chyba nie dam po dobrej woli
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.

Edytowane przez denna
Czas edycji: 2009-01-15 o 12:34
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 12:22   #2444
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Już, teraz Ty Dennuś popraw cytat. Ufffffffffffffff
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 12:36   #2445
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

[quote=denna;10495732]Iv - nie czytaj teraz!!! Wracaj za 10 min, jak tylko ostatni akapit SIE WYTNIE.
Zaraz bede nakłaniac Anturka coby edytował poprawki!
A tak na poważnie, ja tez bym chciała takie kreski fajne....
Ale skoro to taka rzeźnia, to ja sie chyba nie dam po dobrej woli [/quote
żadna rzeźnia trochę boli ale czego się nie robi dla urody .U mnie zaraz po zabiegu luzik zero opuchlizny musiałam koleżance poeiedzieć i dopiero ja k się przyjrzała to mówi -acha fajne.Smarowałam maścią arnikową super robiła na oko.A w ogóle to ja mam plamy
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 12:40   #2446
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Hła Hła hła
a le artystki

zdążyłam


ja tam się godzinę wcześniej emlą wysmaruję i będzie cacy
Pocieszam się
Ja to całe usta z wypełnieniem zrobię, heh poleje się krew
Anturka heviranu zapomnialam
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2009-01-15 o 12:42
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 12:40   #2447
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
IIIIIIIIIIIII tam, nie bolało, nie bolało
Ona tylko tak.....
Noooooooovi, a co z Twoim naczynkiem?
Pojszło precz?
Denus naczynko się już prawie wchłonęło, jeszcze zostało tyci tyci...ale myślę ze za kilka dni nie będzie śladu- nie mam doświadczenia- bo do tej pory nie miałam takich problemów- wiec czy od czwartku wieczór -piatku- odkąd zaczęłam smarować tym kremem na naczynka, czy to długo czy nie.

Pytanie ? jak otwieracie kolejny słoik cosmo2 i wiecie ze smarowanie jest np co drugi dzień, lub rzadziej ,to co robić, zeby nie stracił świezości? P. doktór powiedziała, ze po 3 miesiącach jest do niczego i chyba ma rację niestety, bo ja własnie ostatnie pacnięcie moim pierwszym robię i widze ze starsznie stężał i nie chce się już rozsmarowywać- resztką potraktowałam krosty na plecach które nie wiadomo po co i dlaczego się pojawiły

Dziewczyny wysyłajcie do mnie dobre mysli i trzymajcie kciuki, za coś co jest w tej chwili i jest dla mnie bardzo ważne

uffffffff przyjęło się
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 12:44   #2448
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Denus naczynko się już prawie wchłonęło, jeszcze zostało tyci tyci...ale myślę ze za kilka dni nie będzie śladu- nie mam doświadczenia- bo do tej pory nie miałam takich problemów- wiec czy od czwartku wieczór -piatku- odkąd zaczęłam smarować tym kremem na naczynka, czy to długo czy nie.

Pytanie ? jak otwieracie kolejny słoik cosmo2 i wiecie ze smarowanie jest np co drugi dzień, lub rzadziej ,to co robić, zeby nie stracił świezości? P. doktór powiedziała, ze po 3 miesiącach jest do niczego i chyba ma rację niestety, bo ja własnie ostatnie pacnięcie moim pierwszym robię i widze ze starsznie stężał i nie chce się już rozsmarowywać- resztką potraktowałam krosty na plecach które nie wiadomo po co i dlaczego się pojawiły

Dziewczyny wysyłajcie do mnie dobre mysli i trzymajcie kciuki, za coś co jest w tej chwili i jest dla mnie bardzo ważne

uffffffff przyjęło się
Novi oderwałam się od pracy i trzymam kciuki za coś dla Ciebie ważnego
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 12:44   #2449
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Denus naczynko się już prawie wchłonęło, jeszcze zostało tyci tyci...ale myślę ze za kilka dni nie będzie śladu- nie mam doświadczenia- bo do tej pory nie miałam takich problemów- wiec czy od czwartku wieczór -piatku- odkąd zaczęłam smarować tym kremem na naczynka, czy to długo czy nie.

Pytanie ? jak otwieracie kolejny słoik cosmo2 i wiecie ze smarowanie jest np co drugi dzień, lub rzadziej ,to co robić, zeby nie stracił świezości? P. doktór powiedziała, ze po 3 miesiącach jest do niczego i chyba ma rację niestety, bo ja własnie ostatnie pacnięcie moim pierwszym robię i widze ze starsznie stężał i nie chce się już rozsmarowywać- resztką potraktowałam krosty na plecach które nie wiadomo po co i dlaczego się pojawiły

Dziewczyny wysyłajcie do mnie dobre mysli i trzymajcie kciuki, za coś co jest w tej chwili i jest dla mnie bardzo ważne

uffffffff przyjęło się
Wysyłam, wysyłam
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 12:45   #2450
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Novi
Ja trzymam

Odłóż połowę cosmelanu do innego słoiczka i z niego smaruj a resztę szczelnie zakręć
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 12:48   #2451
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Novi-trzeba trzymać w lodówce.Trzymam kciuki i wzystko co możliwe
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 12:49   #2452
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Denus naczynko się już prawie wchłonęło, jeszcze zostało tyci tyci...ale myślę ze za kilka dni nie będzie śladu- nie mam doświadczenia- bo do tej pory nie miałam takich problemów- wiec czy od czwartku wieczór -piatku- odkąd zaczęłam smarować tym kremem na naczynka, czy to długo czy nie.

Pytanie ? jak otwieracie kolejny słoik cosmo2 i wiecie ze smarowanie jest np co drugi dzień, lub rzadziej ,to co robić, zeby nie stracił świezości? P. doktór powiedziała, ze po 3 miesiącach jest do niczego i chyba ma rację niestety, bo ja własnie ostatnie pacnięcie moim pierwszym robię i widze ze starsznie stężał i nie chce się już rozsmarowywać- resztką potraktowałam krosty na plecach które nie wiadomo po co i dlaczego się pojawiły

Dziewczyny wysyłajcie do mnie dobre mysli i trzymajcie kciuki, za coś co jest w tej chwili i jest dla mnie bardzo ważne

uffffffff przyjęło się
Listeczku jestem z Tobą aż do odwołania

Podziel nowy słoik cos na dwie części, jedną schowaj do pudełka i do lodówki ja trzymam na drzwiach. Pudełko chroni przed światłem, lodówka przed wyższą temperaturą.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 13:07   #2453
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

O ranyyyy ale my jesteśmy najcudowniejsze i najkochańsze na całym świecie Zobacz Listeczku jaki piękny odzew, nic się nie martw, widzisz ile pozytywnej energii jest z Tobą

Ivonka oczywiście, że żadna rzeź, ja już po prostu jestem histeryczką, bo mogę sobie na to pozwolić

Odnośnie Heviranu - ważne. Raz na kilka lat wystarczy sobie zrobić kurację trzydniową i niebezpieczeństwo opryszczki maleje niemalże do zera. Jest to opinia linergistki z Sharley. Jak wiecie ja nie brałam tym razem przed permanentem, a usta robię dlatego że mam blizny poopryszczkowe więc trochę tego w żyiu miałam. Także Ivonka jeśli niedawno brałaś hev. to się nie martw.
Ane masz oczywiście rację, wszystko da się przeżyć, a na pewno permanenta raz na kilka lat bo efekty są wspaniałe

Dennuś ale jesteśmy spryciary

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2009-01-15 o 13:08
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 13:12   #2454
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
O ranyyyy ale my jesteśmy najcudowniejsze i najkochańsze na całym świecie Zobacz Listeczku jaki piękny odzew, nic się nie martw, widzisz ile pozytywnej energii jest z Tobą

oj żebyś wiedziała, że jesteście, jesteście
dziękuję Wam wszystkim dziewczyny

tak tez myslałam z tym cos2 (na chłopski rozum) ale wolałam sie upewnić
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 13:28   #2455
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Ane te plamy, o których piszesz są nowe czy to wciąż te, które miałaś wybielić po wakacjach (czoło)? Już nawet nie będę Cię pytać czy używasz filtrów...

Castrol!!!
Casi!!!
Gdzie Wy jesteście?

Wkleiłam do nowego albumu trzy fotki, jedna jest z cosmelańsko-permanentnym buziakiem Ane na moim czole widać plamy, a na reszcie twarzy naczynka.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 13:37   #2456
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Ane te plamy, o których piszesz są nowe czy to wciąż te, które miałaś wybielić po wakacjach (czoło)? Już nawet nie będę Cię pytać czy używasz filtrów...

Castrol!!!
Casi!!!
Gdzie Wy jesteście?

Wkleiłam do nowego albumu trzy fotki, jedna jest z cosmelańsko-permanentnym buziakiem Ane na moim czole widać plamy, a na reszcie twarzy naczynka.

o rany Kwiatku ale dałaś czadu
sliczne te kreski i brwi też?
ale usta to masz namiętne, no no no
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 13:42   #2457
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Nie Listeczku, kreski to sobie narysowałam bo przy tych brwiach to mam oczka jak łebki od szpilek. Za 10 dni powinnam już normalnie wyglądać, w tej chwili moje brwi to jak skrzydła prehistorycznego ptaka, o ustach nic nie powiem Ale wiem, że później będzie ładnie. IV przygotuj się na takie wulgaryzmy na twarzy.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 13:57   #2458
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Nie Listeczku, kreski to sobie narysowałam bo przy tych brwiach to mam oczka jak łebki od szpilek. Za 10 dni powinnam już normalnie wyglądać, w tej chwili moje brwi to jak skrzydła prehistorycznego ptaka, o ustach nic nie powiem Ale wiem, że później będzie ładnie. IV przygotuj się na takie wulgaryzmy na twarzy.
A nie chcesz kresek na powiekach sobie zrobić? Bo ja właśnie powieki mam w planie, no i może usta- takie namiętne
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 14:02   #2459
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Anturek w październiku bralam heviran i opryszczkę już 2 razy mialam
rozbawiłaś mnie do łez pierwszą minką

Novi za co trzymamy
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 14:10   #2460
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

IV to mnie tą opryszczką zmartwiłaś, a ja już zdążyłam się ucieszyć, że nie biorę heviranu. No dobra, to wezmę Mina jest kretyńska, z takim makijażem trudno wyglądać dostojnie. Pamiętaj, że czekam na Twoje popermanentne
Listeczku mam kreseczki na powiekach ale tylko zagęszczające i tyle mi wystarczy. No właśnie kiedy nam zdradzisz za co my teraz trzymay?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.